مقوله انتخابات در ایران و اراجیف تکراری فرقه رجوی در این رابطه

مقوله انتخابات در ایران و اراجیف تکراری فرقه رجوی در این رابطه

Iran_Election_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_2017علی جهانی، وبلاگ آیینه، پانزدهم آوریل 2017:… این گروه فرقه گرا در حالی از دمکراتیک نبودن و فرمایشی بودن  انتخابات در ایران صحبت می کند که در فرقه ضد دمکراتیکش مقوله انتخابات نه تنها جایی ندارد بلکه به سخره گرفته می شود و در این رابطه می توان از انتصاب مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور مادام العمر از طرف رجوی و یا  خود شخص رجوی که بدون هیچ انتخاباتی خودش را رهبری رهبر عقیدتی مادام العمر نامیده است و یا انتخاب … 

انتخابات ریاست جمهوری ایران مجاهدین خلق فرقه رجویتحریم انتخابات از سوی مجاهدین (فرقه رجوی) و پارادوکسهای موجود در آن

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

لینک به منبع

مقوله انتخابات در ایران و اراجیف تکراری فرقه رجوی در این رابطه

علی جهانی

علی جهانی

همانگونه که در خبر ها آمده است کمتر از یک ماه مانده است به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران و هم اکنون هم ثبت نام کاندیدا ها شروع شده است و خوب طبق قوانین اتخاباتی در ایران از میان کاندیدا ها تعدادی مشخص شده و وارد کار زار انتخاباتی می شوند تا از میان شان یک نفر با رای مردم بر گزیده شود .

اما فرقه رجوی همواره در سرفصل های انتخاباتی یک سری اراجیف تکراری اش نظیر تحریم انتخابات و دمکراتیک نبودن این انتخابات و تقلب در آن و عدم شرکت مردم را تکرار می کند . که از طرف مردم ایران که مقوله انتخابات بخصوص انتخاب رئیس جمهوری برای شان مهم هست ؛ هیچ توجهی به این اراجیف تکراری نمی کنند .

ولی این گروه فرقه گرا در حالی از دمکراتیک نبودن و فرمایشی بودن  انتخابات در ایران صحبت می کند که در فرقه ضد دمکراتیکش مقوله انتخابات نه تنها جایی ندارد بلکه به سخره گرفته می شود و در این رابطه می توان از انتصاب مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور مادام العمر از طرف رجوی و یا  خود شخص رجوی که بدون هیچ انتخاباتی خودش را رهبری رهبر عقیدتی مادام العمر نامیده است و یا انتخاب مسئول اول سازمان که تنها یک کاندید دارد که از طرف مریم و مسعود معرفی می شود و نیروها باید بدون یک رای مخالف آنرا بپذیرند .

و همچنین فرقه رجوی در حالی از تحریم انتخابات در ایران صحبت می کند و به دروغ مدعی می شود که اکثریت مردم در این انتخابات شرکت نکرده اند که ما هر دور در انتخابات شاهد درصد بالای مردم برای تعیین سرنوشت شان هستیم و این امر خودش گواه براین هست که فرقه رجوی در بین مردم از هیچ جایگاهی برخوردار نیست و در انزوای کامل قرار دارد .

بله این گروه  تروریستی در حالی که خودش را تنها آلتر ناتیو می داند و هیچ گروه سیاسی دیگر را نه تنها قبول ندارد  بلکه آنها را خائن و سازشکار می داند و خودش شورای دست ساز درس می کند و در مناسباتش مقوله انتخابات هیچ جایگاهی ندارد صحبت از دمکراتیک نبودن انتخابات در ایران می کند .

و اما سئوال اساسی اینست که مگر یک گروه تروریستی که تنها و تنها راه حل را خشونت و ترور می داند و نیروهای صلح طلب و را تخطئه می کند و هیچ اعتقادی به مردم ندارد و تنها استراتژی اش آویزان شدن به نیروهای جنگ طلب و قدرت های بیگانه که مثل عربستان و آمریکا و اسرائیل هست و  همسو با آنها خواستار جنگ و خونریزی و ویرانی برای ایران و مردم ایران هست ؛ می تواند با این اوصاف دم از انتخابات آنهم از نوع دمکراتیکش بزند ؟ 

و مگر می شود شمایی  که هنوز به قدرت نرسیده رهبر آنهم از نوع عقدتی و مادام العمر و رئیس جمهور مادام العمر و دولت مشخص کرده اید و بعد می خواهید با مبارزه مسلحانه و یا به کمک جنگ خارجی حکومت را سرنگون کنید و نه تنها هیچ اعتقادی به رای و نظر مردم ندارید و هیچ ارزشی هم برای شان قائل نیستید بلکه کاملا صد و هشتاد درجه عکس جهت مردم و منافع ملی شان حرکت می کنید ؛ دم از انتخابات بزنید ؟

البته سران فرقه رجوی بهتر از هرکس دیگری می دانند که مردم ایران پشیزی برای این اراجیف تکراری شان قائل نیستند و خودشان بالغ و عاقل هستند و تشخیص می دهند که برای تعیین سرنوشت شان چکار کنند و نیازی به قیمی همچون گروه فرقه گرا و تروریستی رجوی ندارند و می دانند که یگ گروه تروریستی که با استراتژی خشونت وترور می خواهد به قدرت برسد نه تنها  هیچ اعتقادی به دمکراسی و انتخابات ندارد بلکه در صورت رسیدن به قدرت با زور اسلحه هم مجبور هست با زور و تکیه بر سلاح و سرنیزه حکومتش را حفظ کند و مقوله انتخابات بکلی جایی در چنیی حکومتی ندارد .

ولی فرقه رجوی برای مصرف داخلی و سرکار گذاشتن نیروهای در حال ریزش و به شدت مسئله دارش در کمپ تیرانا نیاز دارد چنین تبلیغات دروغی را سرهم بندی کند تا وانمود کند که دمکراتیک هست و اهل انتخابات آزاد هست . ولی همه حتی نیروهای سازمان هم می دانند که بقول معروف کسی که رطب خورده هست نمی تواند منع از خوردن رطب کند یعنی کسی که خودش هیچ اعتقادی به انتخابات و دمکراسی ندارد به هیچ وجهی نمی تواند در مورد دمکراتیک بودن و یا دمکراتیک نبودن انتخابات نظر بدهد و مردم را از شرکت در آن منع کند .

لذا سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو بهتر است در این شرایط اسف بار تشکیلاتی به فکر جمع و جور کردن تشکیلات درب و داغان خود  باشد و این اراجیف نه تنها کمکی به ایشان نمی کند بلکه بیشتر انزوای این فرقه تروریستی را در عرصه بین المللی و بین مردم ایران به نمایش می گذارد .

*** 

مریم رجوی عکس جعلی هویت جعلی

چهارشنبه سوری مجاهدین خلق در داخل ایران سال ۲۰۱۵ (عکس جعلی، خبر جعلی، هویت جعلی)

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدفراخوان مضحک فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری (+ خودستایی مسعود رجوی)

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقرجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28951

نگاهی به وارونه گویی های فرقه رجوی 

 Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دهم آوریل ۲۰۱۷:… سر انجام بعد از کلی شعر و شعار و دنبال کردن خط برگشت به اشرف و نمی دانم درخواست بر گرداندن ده درصد از سلاح ها برای تامین امنیت نیرو ها و در خواست از سازمان ملل برای اعزام کلاه آبی ها به کمپ لیبرتی جهت تامین امنیت نیروها و خلاصه اصرار بر ماندن در عراق ؛ مجبور شدند سال گذشته با خفت و خواری تن به اخراج از عراق بدهند و به آپارتمان های کمپ تیرانا … 

مریم رجوی در حال مزخرف گوییسخن های پریشان از سر هول

لینک به منبع

نگاهی به وارونه گویی های فرقه رجوی

۱) رجوی که در جریان قیام مردم از زندان آزاد شد سودای رهبری و ریاست و قدرت طلبی داشت و برای همین ساز مخالفت با مردم را سر داد و نهایتا علیه مردم ایران در سی خرداد سال شصت مبارزه مسلحانه را شروع کرد  و رجوی فکر می کرد سریعا رژیم را سرنگون خواهد کرد و به قدرت خواهد رسید ولی چنین نشد و ایشان با خفت و خواری مجبور به فرار از ایران شد اما با کمال پر رویی این فرار خفت بار را پرواز تاریخ ساز نامید و بعنوان یک پیروزی مقاومت ازش یاد کرد .همانطور که همگان در جریان هستند سران فرقه رجوی همواره شکست های خفت بار شان را  بخاطر روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و جلوگیری از ریزش نیرویی ؛ پیروزی نامیده اند و آنها را اعتلای مقاومت دانسته اند . حال برای روشنتر شدن موضوع نگاهی گذرا می اندازیم به این وارونه گویی ها از بدو پیروزی انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران :

۲) رجوی در فرانسه سعی می کرد ادای یک رهبر انقلاب در تبعید را در بیاورد و یک به اصطلاح شورای ملی مقاومت راه اندازی کند و قسم و آیه بخورد که حداکثر در عرض شش ماه رژیم را سرنگون می کند . و تلاش کند که خودش را و سازمان تروریستی اش را بعنوان یک آلتر ناتیو دمکراتیک به کشور های غربی غالب کند . ولی چنین نشد و آن افرادی که تحت عنوان شورا گرد آورده بود متفرق شدند و مجبور شد از اعضای سازمان در این شورا انتصاب کند و این شورا تبدیل به شورای دست ساز خودش گردد و بعد هم مجبور شد در بحبوحه جنگ ایران عراق سند نوکری صدام را امضاء کند و به عراق رفته و استراتژی ترور و خشونتش را سوار جنگ ایران عراق کند و این شکست تحلیل های آبکی اش در مورد سرنگونی شش ماهه و رفتن به عراق را پرواز صلح نامید و گفت می روم تا آتش ها بر افروزم در کوهستانها و این شکست استراتژیکی اش را پیروزی قلمداد کرد .

۳) رجوی در عراق با برخورداری از حمایت های همه جانبه صدام برای خودش یک حکومتی راه انداخته و با تشکیل ارتش به اصطلاح آزادیبخش به دستور صدام و شرکت در جنگ ایران و عراق بر علیه مردم ایران و سرباز کشی خودش را آماده کرده بود و می گفت بزودی در تهران دولت را تشکیل می دهد و تحلیل  می کرد که صلح طناب دار رژیم ایران هست و رژیم هیچگاه پای صلح و قرار داد آتش بس نمی رود ولی وقتی که ایران و عراق آتش بس کردند رجوی می کفت چون رژیم ضعیف شده پای آتش بس آمده بنابراین باید حمله کنیم و رژیم را سرنگون کنیم و با همین تحلیل ابلحانه نیروهای سازمان را در تنور جنگی تحت عنوان عملیات فروغ ریخت و در این قتلگاه بیش از هزار پانصد تن از نیروهای سازمان کشته و مفقود شدند ولی رجوی این شکست نظامی بزرگ را پیروزی نامید و گفت بدین وسیله با عملیات فروغ ارتش آزادی بخش و سازمان را بیمه کرده ایم .

۴) رجوی بعد  از شکست بزرگ نظامی در عملیات به اصطلاح سرنگونی فروغ و مسئله دار شدن نیروها و موج ریزش نیرویی ؛ ابتداء سعی کرد با انواع نشست ها نظیر تنگه و توحید و نشست امام زمان و حتی ترغیب نیرو ها به ازدواج در سازمان جلوی این جریان مسئله داری و موج ریزش نیرویی را بگیرد ولی موفق نشد . لذا مجبور شد یک خیمه شب بازی تحت عنوان انقلاب مریم راه اندازی کند و با این به اصطلاح انقلاب رهایی مریم و بند هایش  سرکوب و خفقان شدید را در مناسبات استالینی سازمان ساری و جاری کند . ولی با کمال پر رویی این طلاقهای اجباری و این در قید و بند کردن نیروها را رهایی می نامید و آنرا ضامن پیروزی و سرنگونی نامید .

۵) بعد از اینکه صدام سرنگون شد و رجوی با از دست دادن پدر خوانده اش یتیم گشت توسط ارتش آمریکا خلع سلاح شد ولی رجوی که  بخاطر فرار از پاسخگویی و حفظ جانش در مخفیگاه بسر می برد گفت این گرد آوری سلاح پیروزی بوده و من بین اسب و صاحب اسب صاحب اسب را انتخاب کرده و اسب را داده ام  و خلاصه این عقب نشینی از شعار سازمان که سلاح ناموس مجاهد خلق هست را وقیحانه یک پیروزی برای مقاومت دانست .

۶) بعد از خلع سلاح فرقه رجوی با شعار چو اشرف نباشد تن من مباد و دنیا بجنبد اشرف از جایش تکان نمی خورد و دخالت در امور سیاسی عراق سعی کرد به تحریک نیروهای عراقی بپردازد و کلی هم کشته و مجروح داد و سر انجام با خفت و خواری تن به تخلیه کامل اشرف داد . ولی با کمال پر رویی این از دست دادن خاک و قلعه استراتژیکی را پیروزی مقاومت نامید .

۷) سر انجام بعد از کلی شعر و شعار و دنبال کردن خط برگشت به اشرف و نمی دانم درخواست بر گرداندن ده درصد از سلاح ها برای تامین امنیت نیرو ها و در خواست از سازمان ملل برای اعزام کلاه آبی ها به کمپ لیبرتی جهت تامین امنیت نیروها و خلاصه اصرار بر ماندن در عراق ؛ مجبور شدند سال گذشته با خفت و خواری تن به اخراج از عراق بدهند و به آپارتمان های کمپ تیرانا در کشور آلبانی منتقل شوند . ولی مریم رجوی با کمال پر رویی این شکست بزرگ فرقه تروریستی اش را پیروزی نامید و جشن گرفت . ولی از آنجایی که این وارونه گویی اش را هیچکس حتی نیروهایش باور ندارند . لذا ایشان پی در پی و سراسیمه و شتابزده به آلبانی رفته تا نیروهای وارفته و روحیه باخته را قانع کند که هنوز سازمان شکست استراتژیکی نخورده است و هنوز به عنوان تنها آلتر ناتیو مطرح هست و با طرح مرحله تهاجم سیاسی سعی می کند جلوی موج ریزش نیرویی را بگیرد . ولی تجربه ثابت کرده است که این سازمان در طول این سالیان نه با وارونه جلوه دادن حقایق و نه با زیستن در شکاف ها و نه با آویزان شدن به قدرتهای بیگانه ؛ نه تنها پیشرفتی نداشته بلکه بشدت خودش را و تشکیلاتش را به ورطه نابودی رهنمون گشته است و اکنون این وضعیت اسف بار سازمان در کمپ تیرانا حاصل همین وارونه گویی ها هست . لذا اکنون هم مریم رجوی نمی تواند با تلاشهای مذبوحانه اش نه تنها نمی تواند  جلوی این فروپاشی تشکیلات را در آخرین سنگر این فرقه در کمپ تیرانا بگیرد بلکه با این اقداماتش بدان سرعت می بخشد . چون که اکنون دیگر مثل سابق نیست و این ارتش به اصطلاح آزادی بخشش نه سلاح دارد و نه پایگاه نظامی اشرف دارد و  نه از لباس فرم خبری هست و در عراق بقول خودشان در جوار خاک میهن هم نیست و رجوی هم بعنوان رهبری بالای سر نیروها نیست و سرنوشتش هم نامعلوم هست و هنوز مشخص نیست که مرده یا زنده هست و زنده بودنش در هاله ای از ابهام می باشد . و علاوه بر اینها سلاح سرکوبگر انقلاب کذایی مریم هم برای سرکوب نیروها و وادار کردن شان به ماندن در تشکیلات  دیگر کارایی  سابق را ندارد و ارتش آزادی بخشش هم که دیگر بدون سلاح و پایگاه و لباس فرم نظامی و با نیروهایی که اکثریتش پیر و سالخورده و بیمار هستند وجود خارجی ندارد . بنابر این مریم رجوی به هیچ عنوان نخواهد توانست به اهدافش در نگه داشتن نیروها و حفظ آخرین سنگر تشکیلاتش در کمپ تیرانا موفق گردد.

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28902

نگاهی به سفرهای پی در پی مریم رجوی به تیرانا 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، اول آوریل ۲۰۱۷:… بعد از اینکه این ارتش به اصطلاح آزادی بخش و انقلاب کرده مریم رجوی با یک فقره عقب نشینی از همه شعار های پوشالی اش نظیر چو اشرف نباشد تن من مباد و سلاح ناموس مجاهد خلق هست و اصرار بر ماندن در عراق ؛ مجبور شد بعد از سه دهه مفتضحانه از خاک عراق اخراج شود و به اپارتمان های کمپ تیرانا منتقل شود … 

خروج عراق و سقوط در واشنگتناز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

لینک به منبع

نگاهی به سفرهای پی در پی مریم رجوی به تیرانا

بعد از اینکه این ارتش به اصطلاح آزادی بخش و انقلاب کرده مریم رجوی با یک فقره عقب نشینی از همه شعار های پوشالی اش نظیر چو اشرف نباشد تن من مباد و سلاح ناموس مجاهد خلق هست و اصرار بر ماندن در عراق ؛ مجبور شد بعد از سه دهه مفتضحانه از خاک عراق اخراج شود و به اپارتمان های کمپ تیرانا منتقل شود ؛ مریم رجوی حسابی از فروپاشی تشکیلات پوسیده اش احساس خطر کرده و دست به کار شده است تا چند صباحی با سیلی هم شده صورت این ارتش وارفته را سرخ نگه دارد . و حالا می خواهم به برسی دلایل سفرهای شتابزده و پی در پی مریم رجوی به کمپ تیرانا بپردازم :

۱) همانطور که در مقدمه اشاره کردم نیروهای سازمان در حالی به کمپ تیرانا منتقل شده اند که مسعود رجوی بعنوان رهبر بالای سرشان نیست و شایعه مرگش همه جا پخش شده و سلاح و خاک عراق را هم از دست داده و دیگر در جوار خاک میهن نیست و ضمنا دیگر از آن ارتش به اصطلاح آزادیبخش چیزی جز یک مشت نیروهای وارفته و روحیه باخته که انبوهی سئوال بی پاسخ دارند و حسابی مسئله دار هستند و اکثریتش هم سالخورده و بیمار هستند ؛ نمانده است . بخاطر همین مریم رجوی پی در پی و سراسیمه بدانجا می رود و هی قسم و آیه می خورد که به نیروها بقوبلاند که مسعود رجوی نمرده است و ما هم با خروج از عراق نه تنها شکست نخورده ایم بلکه پیروز هم شده ایم و در آستانه سرنگونی هستیم و امسال هم بطور مسخره ای در پیام نوروزی اش گفته که سال اعتلای مقاومت بود و هست!!!!؟؟؟؟ نمی دانم ایشان از کدام اعتلا صحبت می کند ؟ لابد منظورش از اعتلا روی کار آمدن ترامپ بعنوان رئیس جمهور آمریکا هست ایشان طبق روال آویزان شدن به قدرت های بیگانه چشم امید به ایشان دوخته است که سرنگونی را برای ایشان محقق کند .

۲) یکی دیگر از اهداف و دلایل این سفرهای شتابزده اش به تیرانا اینست که با راه اندازی ملاقات و انواع اقسام سور دادن ها و هدیه دادن ها به مقامات دولت آلبانی آنان را متقاعد کند که به این فرقه آزادی عمل بیشتری بدهند تا هر طوری که دلخواه شان هست برای نگه داشتن نیرو ها محدویت ایجاد نماید .

۳) بعد از سفر رئیس جمهور آلبانی به ایران ایشان حسابی وحشت زده شده که نکند روابط دو کشور بهتر شود و مسایل ویزای خانواده ها حل گردد و خانواده ها این کابوس ایشان که در عراق باعث فرو پاشی تشکیلات شد در کمپ تیرانا دوباره تکرار شود و با راه افتادن ملاقات خانواده ها با عزیزان شان مهار اوضاع نا به سامان تشکیلاتی از دست شان در برود 

۴) یکی دیگر از این اهداف سفر اینست که بعد از شایعه مرگ مسعود رجوی و مواجه شدن سازمان با بحران رهبری سعی می کند خودش را جای او غالب کند و خلع رهبری را پر کند که بخاطر عدم صلاحیت و نداشتن سابقه تشکیلاتی  و بودن نفرات با سابقه تر از ایشان مثل ابریشم چی و برادرش و زنانی مثل عذرا طالقانی که زمانی مریم رجوی تحت مسئول او بوده است ؛ نمی تواند جای مسعود رجوی را در تشکیلات پر کند و سازمان را از این وضعیت اسف بار تشکیلاتی خارج کرده و نجات بدهد .

۵) و اما مهمترین دلیل سفر های هراس آلود ایشان به کمپ تیرانا اینست که کمی روحیه به نیروهای وارفته و روحیه باخته تزریق کند و از موج روز افزون ریزش نیرویی جلوگیری کند و ا ز پاشیده شده شیرازه این آخرین سنگر تشکیلات به هر قیمتی شده جلوگیری کند و به همین خاطر هم هست این روزها پی در پی به بهانه روز زن و سال نو به آنجا رفته و با خرج های کلان سور چرانی راه انداخته تا به نیروهای مسئله دار بقبولاند که هنوز سازمان در قید حیات هست و در حال فروپاشی نیست .

در صورتی که واقعیت صد و  هشتاد درجه عکسش را نشان می دهد و اینرا همه از جمله خود نیروها فهمیده اند و به همین دلیل موج مسئله داری و ریزش نیرویی همچون یک سونامی این فرقه را تهدید می کند و سران فرقه و مریم رجوی هم با این کارها نمی توانند با این ترفند ها کاری از پیش ببرند و جلوی این سونامی را بگیرند .

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28866

وضعیت وخیم تشکیلات رجوی در آلبانی ناشی از چیست؟ 

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و ششم مارس ۲۰۱۷:… حال این بقایای تشکیلات رجوی هم با اخراج از عراق به کمپ تیرانا منقل شد و اکنون از آن ارتش به اصطلاح آزادیبخش جز مشتی نیروی وا رفته و زوار در رفته که اکثریت قریب به اتفاقش هم سالخورده و بیمار هستند چیزی باقی نمانده است که دیگر نه سلاح دارد و نه توان حمل سلاح دارد و از طرف دیگر هم … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیرانامجاهدین دیگر به هدف نمی رسند و مبارزه شان به پایان رسید

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

لینک به منبع

وضعیت وخیم تشکیلات رجوی در آلبانی ناشی از چیست؟

 مقدمتا قبل از پرداختن به این سوال باید کمی به عقب برگشته و  به اشتباهات استراتژیکی و مهم سازمان و آثار و عواقب آن اشتباهات اساسی نگاهی گذرا بیندازیم .

همانطور که می دانید اولین اشتباه بزرگ سازمان شروع مبارزه مسلحانه بود که در سی خرداد سال شصت رجوی با اعلام مبارزه مسلحانه عملا از صفت یک سازمان سیاسی و انقلابی خارج شد و به خشونت گرایی و اقدامات تروریستی علیه مردم و انقلاب نوپای ضد سلطنتی روی آورد که طبعا بدنبال آن در داخل تشکیلات سازمان بطور خاص بعد از فرار مسعود رجوی به فرانسه و رها کردن نیروهای بی دفاع به امان خدا ؛  با اولین جریان مسئله داری و ریزش نیرویی مواجه شد و همجنین بخاطر قرار گرفتن سازمان در مقابل مردم عملا بطور کامل پایگاه مردمی اش را از دست داده و بدنبالش استقلال سیاسی اش را هم از دست داده و با آویزان شدن به قدرت های خارجی به مزدوری و نوکری برای شان روی آورد .

و دومین اشتباه بزرگ رجوی رفتن به عراق در اوج جنگ ایران و عراق و عقد قرار داد مزدوری تمام عیار برای صدام حسین و تشکیل ارتش به اصطلاح آزادی بخش و شرکت در جنگ علیه مردم ایران و سرباز کشی در مناطق مرزی و همچنین شرکت در جنگ داخلی عراق به نفع صدام و علیه اپوزیسیون صدام و کردکشی و سرکوب شیعیان جنوب عراق که آثار این اشتباه هم باعث یک موج بزرگ ریزش نیرویی در سازمان گشت و هم نفرت و کینه مردم ایران را از این سازمان تروریستی صد چندان کرد .

و اشتباه بزرگ دیگر رجوی این بود که بعد از اتش بس جنگ هشت ساله ایران و عراق و تخته شدن دکان عملیات ارتش رجوی بطور خاص بعد از شکست نظامی سختش در عملیاتی تحت عنوان فروغ جاویدان و کشته و مفقود شدن بیش از هزار و پانصد تن از نیروهای سازمان ؛ تصمیم گرفت در سال شصت و هشت  طلاقهای اجباری را در سازمان تحت عنوان انقلاب کذایی مریم را که در اواخر سال شصت و سه  که با یک طلاق مریم از ابریشم چی و به ازدواج در آمدن مسعود رجوی استارت خورده بود  راه اندازی کرده و تکمیل کند و این امر باعث تبدیل شدن سازمان مجاهدین خلق به سازمان مسعود و مریم که بطور کامل بصورت فرقه ای اداره می شود و بدنبال آن رجوی که به دروغ  مدعی به ارمغان آوردن آزادی برای مردم ایران بود با استالینی کردن مناسبات سازمان ؛ سرکوب و خفقان و سانسور شدید و نقض فاحش حقوق بشر را در تشکیلات فرقه ای اش به او ج رساند .لذا این مسئله باعث اعتراضات و مخالفت هاو  ریزش نیرویی بزرگی در سازمان گشت و رجوی مجبور شد با راه اندازی زندان و شکنجه و اعدام در سال هفتاد و سه سرکوب و دیکتاتوری را به اوج برساند تا شاید بتواند تشکیلات مخوف و تار عنکوبتی اش را مهار کرده و حفظ کند .

ولی اوضاع به سبب اشتباهات فاحش رجوی بر وفق مرادش پیش نرفت و با جنگ آمریکا علیه عراق و سرنگونی صدام رجوی هم که حامی اصلی اش را از دست داده بود به مخفیگاه رفت و مریم رجوی هم به پاریس گریخت و نیروهای نگونبخت را در زیر بمباران ها تنها گذاشته و بعدش هم که خلع و سلاح شده و اشرف این قلعه استراتژیکی اش را از دست داد که این امر هم موجب ریزش نیرویی بزرگی شد که یک قلم حدود هزار نفر  از جمله خودم جدا شده و به کمپ آمریکایی تیف رفتیم .

حال  این بقایای تشکیلات رجوی هم با اخراج از عراق  به کمپ تیرانا منقل شد و اکنون از آن ارتش به اصطلاح آزادیبخش جز مشتی نیروی وا رفته و زوار در رفته که اکثریت قریب به اتفاقش هم سالخورده و بیمار هستند چیزی باقی نمانده است که دیگر نه سلاح دارد و نه توان حمل سلاح دارد و از  طرف دیگر هم این تشکیلات در عراق و بقول رجوی در جوار خاک میهن نیست و همچنین سرنوشت مسعود رجوی در هاله ای از ابهام هست و معلوم نیست که مرده یا زنده باشد. خلاصه اینکه این نیروها که قربانی اشتباهات رجوی هستند اکنون   در کمپ تیرانا ؛ بدون عراق و اشرف و سلاح و بدون مسعود رجوی و با عدم کارایی انقلاب کذایی مریم بعنوان یک سلاح سرکوب نیروها و  با انبوهی سوالاتی که سران سازمان و بطور خاص مریم رجوی قادر به جواب دادن نیستند  ؛ حسابی بی انگیزه شده و ما شاهد موج ریزش نیرویی بزرگی هستیم و درست به همین دلیل هم هست که مریم رجوی سراسیمه و وحشت زده شده و مرتبا از پاریس به تیرانا می رود تا با اراجیفش  به نیروهای مسئله دار و وارفته و روحیه باخته کمی روحیه تزریق کرده و از موج ریزش نیرویی بزرگ جلوگیری کند . ولی تجربه ثابت کرده چنین نخواهد شد و مریم رجوی که سعی می کند خلا رهبری را در فقدان مسعود رجوی در تشکیلات پر کند نمی تواند جلوی ریزش نیرویی در تیرانا را بگیرد و و این آخرین سنگرش را حفظ کند و تشکیلات را از این اوضاع نا به سامان و وخیم و اسف بار در بیاورد

*** 

Linda-Chavez-Ingrid-Betancourt-Mojahedin_Khalq_MEK_terroristsRajavi resorts to bargain basement speakers in Albania (Ingrid Betancourt, Linda Chavez, Wesley Martin …)

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28822

فرارسیدن نوروز ۹۶ را پیشاپیش به همه هموطنان عزیز تبریک می گویم

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم مارس ۲۰۱۷:… من یادم هست که روزهای قبل از عید بدترین و پر کار ترین روزها در این سازمان بود طوری که حتی بعضا تا نزدیک سال تحویل نیروها مشغول کار بودند و بعضی وقتها هم موقع سال تحویل بایستی برای نگهبانی می رفتیم و خلاصه حسابی همه خسته و کوفته بودیم و بعد هم روز عید بایستی می رفتیم و پیام تکراری … 

مجاهدین خلق در سنین کهولتدعا کنیم (مقاله ای از آقای مهدی خوشحال نوروز دوازده سال پیش)

لینک به منبع

فرارسیدن نوروز ۹۶ را پیشاپیش به همه هموطنان عزیز تبریک می گویم

در آستانه سال نوی خورشیدی هستیم بنده ضمن تبریک نورورز خجسته به همه ایرانیان آزاده و آرزوی سلامتی تندرستی برای همه می خواستم نگاهی بیندازم به مراسم نوروز و خاطراتم در این رابطه در مناسبات فرقه رجوی .

علی رغم اینکه مریم رجوی همه ساله یک پیام تبریک می فرستد ولی در این مناسبات از نوروز و دیگر شعایر ملی و مذهبی ایرانیان استفاده ابزاری می شود و بنده دوران جوانی ام را یعنی بهاران عمر م را  همانند خیلی از جوانان ایرانی که گرفتار این فرقه تروریستی شده بودیم از دست داده و تلف کردم .

من یادم هست که روزهای قبل از عید بدترین و پر کار ترین روزها در این سازمان بود طوری که حتی بعضا تا نزدیک سال تحویل نیروها مشغول کار بودند و بعضی وقتها هم موقع سال تحویل بایستی برای نگهبانی می رفتیم و خلاصه حسابی همه خسته و کوفته بودیم و بعد هم روز عید بایستی می رفتیم و پیام تکراری مسعود را گوش می کردیم و در حضور ایشان همه یک کوه میوه درست می کردند ولی کسی جرات استفاده نداشت و فقط آقای رجوی می رفت و از موز های این کوه میوه برداشته و میان جمعیت پرت می کرد و مسئولین هم می گفتند این تبرک هست و از هم سبقت گرفته و آن موز ها را از رو هوا بگیرید در واقع این یک تو هین بزرگ به نیرو ها بود .

و اما از نظر من سین های سفره هفت سین سازمان بقرار زیر بود :

۱)سلاح:  که بیانگر مبارزه مسلحانه و خشونت و ترور می باشد

۲)سنبه سلاح : که بیانگر سنبه زدن سلاح ها و زرهی ها و تنظیف سلاح و لجستیک هفتگی هست که هر هفته بایستی انجام می شد تا نیروها از سلاح و مبارزه مسلحانه غافل و به دور نباشند و آنرا فراموش نکنند

۳)سیخ : که بیانگر سیخ زدن در میادین مین برای باز کردن معبر برای نفوذ به داخل خاک ایران جهت عملیات تروریستی

۴)سر سپردگی مطلق:  که بیانگر اینست که نیروها بایستی همه علایق و عواطف خانوادگی را فراموش کرده و بطور مطلق به مسعود و مریم فکر کرده و عشق بورزند و نسبت به دستورات شان بطور خاص برای کشته شدن سرسپردگی کامل داشته باشند و مثل موم در دست آنان باشند تا عند الزوم آنها در راستای مقاصد شوم سیاسی شان به کشتن دهند .

۵)سیم خار دار و سیاج : که بیانگر حصاری بود که دور قلعه اشرف کشیده شده بود تا نیروهای معترض و به جان آمده قصد فرار نداشته و نتوانند از جهنم تشکیلات استالینی رجوی فرار کنند .

۶)سرکوب و سانسور شدید : که بیانگر سرکوب و خفقان شدید در مناسبات استالینی رجوی بود که با راه اندازی طلاقهای اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم و راه اندازی نشست های مغز شویی و تفتیش عقاید تحت عنوان نشست های غسل هفتگی و عملیات جاری این فشارهای روحی و روانی به او ج رسیده بود و کسی دیگر امیدی به زنده ماندن و ادامه حیات نداشته و تنها به فکر خودکشی و یا کشته شدن برای مسعود و مریم فکر کند .

۷) سرنیزه: که بیانگر این بود و هست که فرماندهان نیروها مثل سرنیزه بالا سر نیروها باشند تا مبادا آنها با همدیگر محفل بزنند و علیه سازمان صحبت کنند و یا طرح فرار بریزند و به فکر رهایی از جهنم تشکیلاتی رجوی باشند و اگر احیانا کسی دست از پا خطا کرد او را به زندان برده و شکنجه کنند و اگر مقاومت کرد اعدامش کنند .

بله دوستان این هست هفت سین واقعی فرقه رجوی که رهبری اش و بطور خاص مریم رجوی سعی می کند با مدره نمایی خودش را حامی این جشن و شادی نوروز و سال نو نشان دهد .

ولی مگر می شود یک گروه فرقه گرا و تروریستی و با افکار قرون وسطایی طرفدار نوروز و بهار که سنبل تغییر و نو گرایی و نو شدن و هست با شد ؟ و مگر می شود گروهی که بهاران جوانی نیروهایش را با زور و سرنیزه و سلاح گرفته است دم از نوروز و سال نو و آمدن بهار بزند ؟

مسلما چنین نیست و گروهی که با خشونت گرایی و اقدامات تروریستی  طرفدار زمستان و سردی هست و اکنون هم تشکیلاتش در بد ترین شرایط قرار دارد نمی تواند طرفدار بهار و سال نو و نوروز و جشن و شادی باشد .

بنابر این در پایان یک بار دیگر با تبریک فرار رسیدن بهار خجسته به همه ایرانیان آزاده و شریف در داخل و خارج کشور آرزومندم که دوستان قدیمی من که هنوز در تشکیلات رجوی در کمپ تیرانا گرفتار هستند رهایی پیدا کنند و حال و احوال شان با فرا رسیدن سال نو تغییر کند و به  حال بهتر و احسن مبدل گردد .

*** 

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28774

چهارشنبه سوری و اراجیف فرقه تحت عنوان فراخوان در این رابطه

علی جهانی، سیزدهم مارس ۲۰۱۷:… این یک شیادی و دروغ بزرگ هست که یک فرقه تروریستی که در بالا به دو نمونه از ضدید هیستریکی اش با جشن و شادی مردم ایران بطور مختصر اشاره کردم ؛ مدعی طرفداری از جشن و شادی مردم ایران باشد تا چه برسد که برای برگزاری چنین جشن ملی فرا خوان هم بدهد . آخر مگر … 

چهار شنبه سوری، گنجایش توقعات مالیخولیایی رجوی را ندارد!اچهار شنبه سوری، گنجایش توقعات مالیخولیایی رجوی را ندارد!ا

لینک به منبع

چهارشنبه سوری و اراجیف فرقه تحت عنوان فراخوان در این رابطه

 ولی در میان این فراخوان های پوشالی یکی دیگر که همه ساله از سوی سران فرقه صادر می گردد؛  فرا خوان برای بر پایی جشن چهار شنبه سوری هست که بسیار خنده دار و مضحک می باشد . چون هر ساله این فرقه تروریستی از یک ماه قبل به مردم  تحت عنوان مقاومت فراخوان می دهد که مردم در شب چهار شنبه سوری از خانه بیرون بیایند و آتش روشن کرده و آتش بازی کنند . در حالی که این یک جشن ملی ایرانیان هست و از قدیم بوده و هر سال در شب چهارشنبه آخرسال توسط مردم برگزار می شود و نیازی به فراخوان یک گروه فرقه گرا و تروریستی ندارد و ربطی هم به این گروه ضد مردمی ندارد . و قسمت جالب و خنده دار این فراخوان این است که بلافاصله بعد از برگزاری این جشن ملی ایرانیان ؛ سران فرقه دستگاه پیروزی شمارشان را بکار انداخته و شروع به تبلیغات دروغین حول برگزاری این مراسم کرده و در دستگاه دروغ پراکنی شان شرکت مردم در این جشن را حاصل فراخوانهای خود دانسته و از آن به عنوان یک پیروزی بزرگ مقاومت یاد کرده و یک هفته ای برای دستگاه تبلیغاتی و تنها رسانه شدیدا سانسور شده شان تحت عنوان سیمای آزادی خوراک تبلیغاتی درست می کنند .که واقعا دیگر مرغ پخته هم در میان دیگ خورشت به آنان می خندد.همانطور که همگان در جریان هستند از میان فعالیتهای به اصطلاح مقاومت فرقه تروریستی رجوی مفقود شده دادن انواع و اقسام فراخوان های مکرر و  پوشالی هست و در این رابطه می توان به : فراخوان برای لغو اعدام در حالی که خودش در تشکیلات استالینی اش نیروهای معترض و مخالف را  با برخورداری از حمایت صدام حسین دیکتاتور سابق عراق ؛ زندانی و شکنجه و اعدام می کرد . و فراخوان برای تحریم انتخابات در حالی که در تشکیلات قرون وسطایی اش واژه ای تحت عنوان انتخابات معنا ندارد و رجوی خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می داند و زنش را هم رئیس جمهور مادام العمر بر گزیده است و با دیکتاتوری مطلق تحت عنوان دستور تشکیلاتی همه مخالفان مورد سرکوب شدید قرار می دهد .

و اما گذشته از خنده دار و مضحک بودن این فراخوان ؛ نکته اصلی اینست که این فرقه تروریستی که تا بن استخوان به خشونت ترور باور دارد و با اقدامات تروریستی اش در این سالیان علیه مردم ایران ؛ این ایمان و باور عمیقش  به خشونت گرایی را ثابت کرده است . لذا چنین گروهی نه تنها  هیچگاه نه می خواهد و نه می تواند با این اندیشه طرفدار جشن و شادی مردم باشد بلکه کاملا درجهت عکس آن حرکت می کند و در این رابطه ما در این سالیان شاهد بودیم که این گروه خشونت گرا علی رغم ادعای دروغین مردمی بودنش و زدن سنگ حمایت از خلق قهرمان ایران را به سینه ؛ هر وقت مردم یک پیروزی بدست آورده و جشن سرور بر پا کرده اند و خوشحال شده اند این فرقه تروریستی و بطور خاص رهبری اش با دشمنی هیستریکی که علیه مردم  داشته خشمگین شده و هم سو با دشمنان مردم ایران نظیر شیوخ مرتجع عربستان و دولت اسرائیل و افراطی ترین جناحهای جنگ طلب خزب جمهوری خواه آمریکا ؛ علیه منافع ملی مردم ایران ؛  خواستار تحریم اقتصادی شدید و جنگ و خون ریزی و ویرانی شده است . و در این رابطه می توان به توافق هسته ای ایران با گروه پنج بعلاوه یک و و پایان یافتن مناقشه هسته ای ایران با کشورهای غربی اشاره کرد . در حالی که همه مردم خوشحال بودند و آنرا جشن گرفتند این گروه با آن مخالف بود و یا همچنین در حالی که مردم ایران از آتش بس جنگ هشت ساله ایران و عراق خوشحال بودند این گروه تروریستی نه تنها با آن مخالف بود بلکه با راه اندازی عملیات گسترده تروریستی تحت عنوان فروغ جاویدان علیه مردم ایران و خوشحالی شان از پایان یافتن جنگ ویرانگر هشت ساله ؛ هم نیروهای خودش را به کشتن داد و کلی از سربازان بی کناه ایرانی را کشت .

لذا با این اوصاف ؛  این یک شیادی و دروغ بزرگ هست که یک فرقه تروریستی که در بالا به دو نمونه از ضدید هیستریکی اش با جشن  و شادی مردم ایران بطور مختصر اشاره کردم  ؛ مدعی طرفداری از جشن و شادی مردم ایران باشد تا چه برسد که برای برگزاری چنین جشن ملی فرا خوان هم بدهد . آخر مگر می شود یک گروه تروریستی فرقه گرا با این کار نامه سیاه تروریستی اش و با این سابقه اقدامات تروریستی اش علیه مردم ایران جشن طلب باشد ؟ جواب بطور قطع اینست که هرگز یک گروه خشونت طلب نمی خواهد و نمی تواند صلح طلب و جشن طلب باشد و این ادعا در مورد گروه فرقه گرا و باند  خطر ناک مافیایی و تروریستی رجوی ضریب می خورد چرا که این گروه تروریستی نه تنها به مردم عراق و ایران رحم نکرده و نمی کند بلکه حتی به نیروهای  معترض و منتقد خودش هم تا بحال رحم نکرده است .

بنابر این مردم ایران هم  نه تنها هیچگاه دروغپردازی های این چنینی سران فرقه رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو را باور نمی کنند  بلکه نفرت و انزجار شان از این گروه ضد خلق صد برابر می شود .

*** 

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

*** 

همچنین:

جنگ داخلی سوریه و موضع‌گیری های فرقه رجوی

 Ali Jahaniعلی چهانی، وبلاگ آیینه، هفتم می ۲۰۱۶:… اکنون سوالم از خانم مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و منصوب شده از طرف شوهر فراری اش آقای رجوی که خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می پندارد ؛ اینست که آخر مسایل سیاسی و جنگ داخلی سوریه و سرنوشت مردم این کشور و کشور عراق چه ربطی به شما دارد؟ و مگر شما خو
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دوم می ۲۰۱۶:… اصولا فرقه رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه تروریستی سعی می کند که با عوامفریبی و شیادی خاص خودش برای مصرف داخلی و مشغول کردن نیروهای سازمان به شیوه های گوناگون متوسل شود . که از جمله این شیوه ها اعلام پیروزی های پوشالی مقاومت که همان اسم مستعار سازمان فرقه گر
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۶:… در پایان در آستانه روز جهانی کارگر ضمن تبریک به همه کارگران و زحمتکشان ایران و جهان ؛ باید به سران فرقه رجوی و بطور خاص عباس داوری جنایتکار یادآوری کنم که مردم ایران و بطور خاص کارگران و زحمتکشان ایران نه تنها هیچ ارزشی برای اراجیف شما و فرا خوان