ملاقات انجمن زنان با خانم یولیا گلوکنر معاون حزب CDU در آلمان

ملاقات انجمن زنان با خانم یولیا گلوکنر معاون حزب CDU در آلمان

زنان ایران زنان ایران، هشتم ژوئیه 2015:…  در این دیدار نمایندگان انجمن زنان درخواست کردند تا نسبت به فرقه تروریستی در حال پیشرفت و گسترش در کشورهای اروپائی هوشیار باشند و صدای کسانی که در فرقه رجوی هنوز گرفتارند را بشنوند، آنها بعنوان نجات یافتگانی که بخوبی به شیوه های کنترل انسان و دور زدن قوانین کشورهای اروپائی را آشنائی دارند خواستند تا اعضای جدا شده را حمایت و فعالیتهای فرقه گرایانه …

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی برای داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

لینک به منبع

ملاقات انجمن زنان با خانم یولیا گلوکنر معاون حزب CDU در آلمان

روز دوشنبه 06.07.2015 خانم بتول سلطانی و خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان در جهت افشای کارهای تروریستی رجوی در اروپا و یاری به در دام افتادگان فرقه رجوی در کشورهای اروپا و آلبانی و همینطور اعضای گروگان در عراق با خانم یولیا گلوکنر معاون رهبر حزب CDU آلمان در ساختمان “لندس تاگ” دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار نمایندگان انجمن زنان درخواست کردند تا نسبت به فرقه تروریستی در حال پیشرفت و گسترش در کشورهای اروپائی هوشیار باشند و صدای کسانی که در فرقه رجوی هنوز گرفتارند را بشنوند، آنها بعنوان نجات یافتگانی که بخوبی به شیوه های کنترل انسان و دور زدن قوانین کشورهای اروپائی را آشنائی دارند خواستند تا اعضای جدا شده را حمایت و فعالیتهای فرقه گرایانه افراد رجوی را محدود و کنترل بیشتری کنند.

بخصوص که هم اکنون با صرف هزینه های کلان، فرقه مافیائی رجوی در حال گسترش و ایجاد پایگاههای بزرگ و انحصاری در کنترل سران فرقه در آلبانی می باشند و خاطر نشان کردند که ما هشدارهای لازم را در دیداری با سفارت آلبانی در آلمان به اطلاع نماینده ای از آن کشور رسانده ایم و باز هم در صدد اطلاع رسانی هستیم.

زنان ایران

اعضای انجمن زنان مصرانه خواستند تا دیر نشده چشمشان را بر روی وقایعی که در حال اتفاق افتادن هست باشند، بر روی فرقه ای که تسلط کامل به شیوه های پولشوئی، ایجاد انجمن های قلابی، ایجاد دام در محیطهای ایرانی مثلا کمپهای پناهندگی و عضو گیری از بین این ایرانیان و کشاندن آنها به پایگاههای خود با وعده وعید هائی از قبیل گرفتن وکیل و مترجم و کمک به ارائه کیس پناهندگی و سر انجام گرفتار شدن در فرقه و انجام کارهائی که سران این فرقه می خواهند. کارهائی نظیر خودسوزیهای جریان وار و هدایت شده برای رهبران و بوجود آوردن کسانی که به ظاهر مستقل هستند ولی در در درون ملزم به اجرای فرمانهای تشکیلاتی و فرقه ای هستند.

اعضای مجاهدین امکان ایجاد ارتباط آزادانه با خانواده و جامعه را ندارند، آنها دسترسی به رادیو و تلویزیون و مطبوعات آزاد و موبایل نیستند. و بصورتی سیستماتیک هر کس که از فرقه جدا می شود برایش خطر می سازند و به دروغ به سایر اعضاء و همینطور جاهای مختلف اتهام می زنند که مأمور برای دولت ایران شده است و این کار احمقانه فرقه رجوی به منظور مخدوش کردن افشاگریهای اعضای جدا شده می باشد.

اعضای انجمن زنان هشدار دادند با وجود تحویل دهی سلاح و خلع سلاح شدن مجاهدین خلق بعد از حمله آمریکا به عراق اما در محتوی آنها اعتقاد به جنگ مسلحانه با محتوای فرقه گرایانه دارند خطری بسا بدتر از داعش و تأکید روی این نکته که رهبر آنها گفته است سلاح را می دهیم تا سلاحهای مدرن تر بدست بیاوریم و یا اینکه توسط آمریکا دوباره مسلح شویم.

همچنین گوشه ای از اعمال سازمان بر روی کودکانی که آن سالها به از عراق به اروپا آورد و مورد ستم قرار داده و خیلی از آنها را برای کارهای خودش از جمله تبلیغ و یا سوء استفاده های دیگر بکار گرفته است.

در پایان خانم ها به ایشان خاطر نشان کردند که بعد از انتشار خبر این ملاقات، منتظر واکنشهای تهمت آمیز بر علیه ما و این ملاقات از طرف افراد فرقه رجوی باشند و این شیوه کار همیشگی آنهاست. تمامی اظهارات اعضای انجمن با عکس و فیلم مستند، ارائه شد و از طرف خانم ها یولیا گلوکنر و معاون ایشان به گرمی استقبال شد.

انجمن زنان

08.07.2015

Judit Neurink: Iranian resistance group MKO to move to Albania

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19370

دیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر

زنان ایران، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۵:…  همزمان با برنامه تبلیغاتی مافیای رجوی در ویلپنت پاریس اعضای انجمن زنان خانم ها بتول سلطانی، زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر در پاریس دیدار کردند در این دیدار خانم ها در باره مسئله انحرافی و قدرت طلبانه رجوی و تفسیر به رأی رجوی سوالهائی را مطرح و در خصوص وابستگی به صدام حسین و وجه المصالحه شدن و و همچنین وضعیت …

 جدایی بنی صدر و مجاهدین -بخشهای اول تا ششم- نامه رجوی به بنی صدر و پاسخ بنی صدر

لینک به منبع

دیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر در محل اقامت ایشان در پاریس

ابولحسن بنی صدر زنان

همزمان با برنامه تبلیغاتی مافیای رجوی در ویلپنت پاریس اعضای انجمن زنان خانم ها بتول سلطانی، زهرا معینی و حمیرا محمد نژاد با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر در پاریس دیدار کردند در این دیدار خانم ها در باره مسئله انحرافی و قدرت طلبانه رجوی و تفسیر به رأی رجوی سوالهائی را مطرح و در خصوص وابستگی به صدام حسین و وجه المصالحه شدن و و همچنین وضعیت کنونی فرقه رجوی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

توجه شما بینندگان و علاقمندان را به این دیدار ویدئوئی جلب می کنیم . برای آن دسته از علاقمندن که بعلت سرعت کم اینترنت قادر به دریافت فایل تصویری نیستند بزودی متن این ملاقات در سایت منتشر خواهد شد.

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

****

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17496

آقای رجوی! جان بولتن خواهان بمباران میهن‌مان شده است

محمد رضا روحانی، پژواک ایران، بیست و نهم مارس ۲۰۱۵:… آقای مسعود رجوی افراد تحت امر شما که سایت «همبستگی ملی» را اداره می‌کنند، متأسفانه با سانسور بخش اصلی مقاله‌ی جان بولتون آن را با عنوان «تاکید جان بولتون بر لزوم حمایت قوی آمریکا از اپوزسیون ایران» انتشار داده‌اند. در حالی که تیتر مقاله جان بولتون در نیویورک تایمز To Stop Iran’s Bomb, Bomb Iran « برای توقف …

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایگرد همآیی بزرگ ایرانیان؟ کدام ایرانیان؟
(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

لینک به منبع

آقای رجوی! جان بولتن خواهان بمباران میهن‌مان شده است

محمدرضا روحانی

آقای مسعود رجوی رهبر عقیدتی مجاهدین

«بدون تردید دموکراسی سکولار و مخالفت جدی با هر نوع بنیاد گرایی ، اعم از شیعه یا سنی راه حل ملت های خاورمیانه و خواسته ای به حق است ، که از طریق مبارزات دموکراتیک به دست می آید.»

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-68544.html

این اولین جمله بیانیه‌ی جمعی از زندانیان سیاسی رجایی‌شهر است. سندی است انسانی که میهن‌دوستی و آرمانخواهی از تک تک واژه‌های آن می‌درخشد. این شمع روشن که از ظلمات وحشت‌انگیز دیوارهای بلند شکنجه‌گاه‌های ولی مطلقه فقیه گذشته، نور امید و همبستگی می‌پراکند. برای همه‌ی ما به ویژه برای شما درس‌آموز است. امضا‌ءکنندگان این سند از خانواده‌های مختلف سیاسی هستند و تاریخ آن روز جمعه است.

در عین حال روز پنج‌شنبه یکی از پشتیبانان و ستارگان اجتماعات «شکوهمند بین‌المللی» شما آقای جان بولتون عقاب سرشناس آمریکایی و معرفی کننده‌ی جنگ‌طلبان درخواست بمباران ایران را مطرح کرده است.

http://khordadnews.ir/news/128465

آقای مسعود رجوی افراد تحت امر شما که سایت «همبستگی ملی» را اداره می‌کنند، متأسفانه با سانسور بخش اصلی مقاله‌ی جان بولتون آن را با عنوان «تاکید جان بولتون بر لزوم حمایت قوی آمریکا از اپوزسیون ایران» انتشار داده‌اند.

https://www.hambastegimeli.com/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86/56032

در حالی که تیتر مقاله جان بولتون در نیویورک تایمز To Stop Iran’s Bomb, Bomb Iran « برای توقف بمب ایران، ایران را بمباران کنید» است.

http://www.nytimes.com/2015/03/26/opinion/to-stop-irans-bomb-bomb-iran.html?_r=0

آقای رجوی در استعفا‌نامه‌ی ما از شورا به تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ نوشته بودیم که «نمی‌توانیم با این کارها و رویکردها موافق باشیم. می‌رویم چون دیگر نارضایتی و ندای وجدان‌مان بر سکوت و صبرمان چیره شد. نمی‌توانیم در پیشگاه ملت ایران و افکار عمومی تاریخ به عبارتی دیگر نزد وجدان خویش پاسخگوی سیاست‌ها و رویکردها و کنش و واکنش‌هایی باشیم که در بحث، تصمیم و اجرای آن مشارکتی نداشته‌‌ایم….»

http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-52475.html

اینک میهن ما در معرض خطرات جدی است. از شما و همه‌ی اشخاصی که به امر شما ما را «خائن» خوانده‌اند می‌خواهم که در برابر درخواست بمباران میهن‌مان توسط آقای جان بولتون و همچنین بیانیه‌ی زندانیان سیاسی که تصریح می‌‌کند «در تجاوز و جنگ‌افروزی و خشونت بر علیه کودکان، زنان، غیرنظامی‌ها و در واقع حقوق بشر و دمکراسی است که قربانی می‌شود….» موضع‌گیری کنید. پاسخگو باشید در کجا ایستاده‌اید؟

آقای رجوی خود شکن آینه شکستن خطاست.

محمدرضا روحانی ۸ فروردین ۱۳۹۴

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانتکریم قصیم: قدر شناسی مسعود رجوی یا…؟ (۱) -(جرم من اعلام دستمزد پاتریک کندی با ذکر منبع بود؟)

علی بهروز (ناظر) مزدور فرقه رجویمُحَلِّل رجوی ! به استناد مقاله علی  بهروز (علی ناظر)

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

همچنین:

متن صحبتهای خانم زهرا معینی قسمت سوم در تلویزیون مردم

زهرا معینی 2014زنان ایران، هفدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  چرا من میگویم الان آلبانی برای سازمان شده باتلاق به ان دلیل میباشد که مسعود رجوی ازانجاییکه خودش یک خود فروخته بوده توانسته بود که با خریدن نفرات در کمیساریا و البانیایی فشار روی خودش کم کند و توانسته بود که نفرات را با هزینه خودش بیاورد ودست کمیسا�

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم حمیرا محمد نژاد – قسمتهای چهارم و پنجم

حمیرا محمد نژادنیم نگاه، نوزدهم می ۲۰۱۵:…  این زنان نگون بخت حق انتخاب هم نداشتند و باید با کسی که سازمان پیشنهاد میداد و آن هم از رده ی فرمانده دسته به بالا بود ازدواج می کردند. یادم میاد فریبا ه … عاشق یکی از بچه های رده پایین شده بود و تا مرز مردن هم پیش رفت ولی فرقه رجوی اجازه ازدواج به ف

گزارش انجمن زنان از آکسیون اعتراضی (همزمان با شروع محاکمه مهدی ابریشمچی در پاریس)

انجمن زنان ایران، هشتم می ۲۰۱۵:…  مهدی ابریشمچی هفتم مای در پاریس محاکمه شد، وی که از مهره های اصلی رجوی برای اسارت و سرکوب اعضای به دام افتاده در راستای اهداف قدرت طلبانه بوده و زندگی و از جمله همسر خویش را نیز به رجوی واگذار کرده است و همه چیز باخته ای است که در تلاش حفظ موقعیت فعلی و به امید سهیم شدن در قدرت بعد ا�

گرد و خاک تبلیغاتی فرقه رجوی و لاپوشانی خفت و خواری مریم رجوی در کنفرانس فرعی کنگره آمریکا

بتول سلطانیبتول سلطانی، زنان ایران، سوم می ۲۰۱۵:… آنچه بیش از هر چیز مضحک به نظر می رسید طوری که باعث سوآل خیلی از سیاستمداران شده بود، این بود که چگونه این خانم که خودش حامی تروریسم از نوع جنس اسلام فرقه گرایانه حتی در عقاید و کیش شخصیت بدتر از داعش هست و در آغاز به همین داعش لغب عشایر انقلابی می �

کنفرانس حقوق بشر انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در روزجهانی زن هشتم مارس ۲۰۱۵

زنان ایران،آلمان، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  به مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن روز گذشته انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در شهر دوسلدرف آلمان برگزار گردید چند تن از اعضای علنی انجمن زنان منتقد تشکیلات رجوی در این سخنرانی حضور یافتند. خانم ها بتول سلطانی ، خانم ز