ملاقات حضوری حق مسلم خانواده هاست

ملاقات حضوری حق مسلم خانواده هاست

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، بیست و چهارم نوامبر 2015:…  چطور است در امنیتی ترین زندانها ملاقات و ارتباطات تلفنی زندانی با خانواده اش وجود دارد اما در فرقه رجوی اینکار ممنوع است واین حق طبیعی را از خانواده سلب کرده است.؟ رجوی و همسر شیادش از ترس از هم پاشیده شدن تشکیلات جهنمی شان؛ارتباطات تمام اسیران لیبرتی را با دنیای بیرون و با خانواده هایشان قطع کرده است و به زعم خودشان می خواهند …

خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلقکلیپ های حضور سه روز گذشته خانواده ها مقابل اردوگاه لیبرتی

لینک به منبع

ملاقات حضوری حق مسلم خانواده هاست

به قلم عیسی آزاده از اعضاء و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

با سلام و درود به خانواده های عزیز و گرامی که با تحمل رنج و مشقات فراوان خودشان را به کمپ لیبرتی در عراق رسانده اند.

پدران و مادران ؛خواهران و برادران عزیز و گرامی؛

از راه دور سلام و عرض ادب دارم واز خداوند می خواهم که با عزم و اراده ای که شما از خودتان نشان داده اید به ملاقات با عزیزانتان نائل شوید.

ناله و فریاد های یکی از مادران را شنیدم. سنگ را آب می کند. اما رجوی خائن دلش سنگ تر از آن است که ناله های این مادر و فریاد های از عمق جان سایرین در او اثر گذارد.

خانواده های عزیز و گرامی ما فرزندان جدا شده شما از این حرکت قهرمانانه تان بیش ار پیش انگیزه می گیریم و آنرا توشۀ خود در مبارزه با فرقۀ رجوی کرده ایم و همدل و هم زبان با شما از عمق وجودمان فریاد می زنیم که ملاقات حضوری حق مسلم خانواده هاست.

چطور است در امنیتی ترین زندانها ملاقات و ارتباطات تلفنی زندانی با خانواده اش وجود دارد اما در فرقه رجوی اینکار ممنوع است واین حق طبیعی را از خانواده سلب کرده است.؟

رجوی و همسر شیادش از ترس از هم پاشیده شدن تشکیلات جهنمی شان؛ارتباطات تمام اسیران لیبرتی را با دنیای بیرون و با خانواده هایشان قطع کرده است و به زعم خودشان می خواهند با قطع ارتباطات و ملاقات خانواده ها با اسیران آنها را در بی اطلاعی مطلق قرار دهند که بتوانند برده وار اسیران را استثمار فکر ی کنند و در نششست ها و جلسات شستشوی مغزی وانمود کنند که هر اسیر باید تمام عیار به رجوی اقتدا کند و تمام کس و کار او رجوی و همسر شیادش باشد.

البته این خط و این منش جنایتکارانه و دجالگرانه ابتدا توسط خود رجوی به خورد افراد داده شد و او در چندین نشست در اشرف و لیبرتی که بصورت صوتی برگزار میشد؛ اعلام کرد که:

“من مسئولیت اخروی و دنیوی تک تک شما را می پذیرم و این خانواده هایی که در اطراف اشرف و لیبرتی شما را مخاطب قرار می دهند هیچ ربطی به شما ندارند و من پدر و مریم هم مادر شماست. وباید هر فرد از خانواده اش اعلام برائت کند. حتی به طنز گفت هر سگ و گربه ای هم پدر و مادر دارد. این دلیل نمی شود که خانواده ها بیایند اینجا و شمارا بخواهند ببینند.”

این استدلال فردی است که خود را رهبر یک اپوزیسیون می نامد و مدعی است که پاک تربن انسان روی کره خاکی است. کسی که افراد اسیر را بچه گربه خطاب می کند.

شاید خودش بچه گربۀ ترسو و بزدل باشد اما ما انسان هستیم و آگاه و مختار و اجازه نخواهیم داد که در قرن بیست و یکم این زوج جنایتکار اسیران فرقه را برده فکری خودشان بکنند و خودشان را بعنوان کس و کار اسیران قالب کنند.

البته یک بار هم مریم قجر زنان اسیر در فرقه را درحریم شوهرش کرد که سر از کثافتکاری های جنسی رجوی با زنان مجاهد در آورد و داستان رقص رهایی پیش آمد که به تفصیل توسط زنان عضو سابق شورای رهبری فرقه افشا شده است.

البته رجوی با ترفند خاصی این کار را کرد که به راحتی بتواند اعضای اسیر را به جنگ خانواده هایشان بفرستد. درست مثل همین کثافتکاری که در لیبرتی انجام داد و عده ای را مژگان پارسایی گماشته اش در لیبرتی به جنگ خانواده ها فرستاد و اسیران نگونبخت شستشوی مغزی داده شده هم شروع به فحاشی به خانواده هایشان کردند. اما در مقابل حرکت و شعار متقابل خانواده ها خیلی جگر سوز بود ویک مشت محکم به دهان رجوی و رجوی صفتان……..

خانواده ها بر خلاف دستگاه رهبری فرقه همه یک پارچه شعار می دادند بچه ها متشکریم…….

بنظر من این بزرگترین فحش به رجوی جنایتکار است. و حربه کثیف جنگ با خانواده را از دست رجوی خارج کرد. زیر خانواده ها بخوبی اگاهی دارند که فرزندان انها در داخل کمپ بشدت تحت فشار و کنترل 24 ساعته هستند و مستمرا شستشوی مغزی داده می شوند. لذا بجای برخورد عکس العملی با برخورد عاطفی و انسانی خودشان؛ توی دهن رجوی و رجوی صفتان زدند.

خانواده های عزیز گرامی ملاقات حضوری حداقل حق قانونی شماست و نباید کوتاه بیایید هیچ مقام و هیچ دولت و ارگانی نمی تواند این حق را از شما سلب کند..

اگر رجوی راست می گوید که عزیزانتان حاضر به دیدار با شما نیستند تک به تک آنها را بفرستد دم درب یا شما را ببرد داخل تا اگر چنین است خودشان خواستشان را مستقیما به شما بگویند . آن موقع است که دست رجوی خائن رو می شود و همه اسیران بدون ذره ای مبالغه خانواده را انتخاب خواهند کرد.

شخص رجوی هم به خوبی این را می داند به همین دلیل می ترسد. من ایمان دارم که رجوی تمام ارکان وجود ش ارحضور خانواده ها در جلو کمپ لیبرتی به لرزه افتاده است. به همین دلیل هم در آخرین پیامش بعد از موشک باران اخیر انگشت اتهام را به سوی خانواده ها نشانه گرفت و اعلام کرد که خانواده ها باعث شلیک این موشک ها شدند و خانواده ها زمینه ساز حمله موشکی بودند!!!

یعنی شما مادران و پدران سالخورده از دیدگاه او تروریست هستید و برای عملیات نظامی به محل کمپ آمده اید و نه ملاقات فرزندانتان!!!!

. این استدلال سخیف مرغ پخته را به خنده وا می دارد و هیچ کدام از اعضای اسیر در کمپ هم پشیزی به این حرفهای مفت و دروغ های گوبلزی رجوی ارزش قائل نیستند.

پدران و مادران و خواهران و برادران گرامی که از اقصی نقاط میهن برای دیدن عزیزان خود به کمپ لیبرتی آمده اید، دست مریزاد خداوند به شما توفیق دهد و آرزو دارم که هر چه زودتر عزیزانتان را در آغوش بگیرید.

ما هم با تمام توان از شما پشتیانی می کنیم و در اروپا صدای شما و صدای در گلوخفه شدۀ یاران سابقمان خواهیم بود.

با آرزوی پیوند جاودانه اسیران با خانواده و آزادی آنان از چنگال رجوی خائن.

23 نوامبر 2015

پاریس

عیسی آزاده

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22138

عیسی آزاده: چرا رجوی خانواده گروگانها را مسئول موشکباران لیبرتی جلوه می دهد؟

عیسی آزاده، مردم تی وی، بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۵:… سال ۲۰۰۳ به این سازمان اعلام کردند که شما سازمانی بوده اید در تعامل با حاکمیت عراق و علیه رژیم ایران آمدید اینجا و سالیان سال ماندید و صدام چون با ایران در جنگ بود امکانات گسترده ای در اختیار شما گذاشت و تقریبا شما جزوی از نیروها و ارتش صدام بودید. سابقه مشعشع و درخشانی هم که اینجا ندارید. در کرد کشی و شیعه کشی در اینجا هم دخالت داشتید …

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

لینک به منبع

آقای عیسی آزاده، میهمان این هفته مردم تی وی

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com

روزجمعه ۲۰ نوامبر ۲۰۱۵ برابر با ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۴ ساعت ۱۲ ظهر بوقت واشنگتن – ساعت ۱۸ بوقت آلمان وساعت ۲۰:۳۰ بوقت ایران

آقای عیسی آزاده
فعال حقوق بشر از فرانسه
درباره موضوعات زیر:
– چرا رجوی خانواده های اعضای مجاهدین را که جهت دیدار عزیزانشان به جلوی کمپ لیبرتی آمده بودند، به همکاری درموشکباران متهم کرد؟.
-. سیاست رجوی در قبال اعزام اسیران از کمپ لیبرتی به آلبانی ؛ سیاست دق مرگ کردن فرقه برای یک روز بیشتر نگهداشتن اسیران در عراق نا امن و جنگ زده
– نگهداری افراد در عراق ناامن به چه بهایی و تاکی ؟
– وضعیت روحی افراد ساکن لیبرتی ومشغول نگهداشتن افراد باتلاش های مذبوحانه
– تولید کار در نشست ها و کمیته ها مسئولین و فرماندهان فرقه در لیبرتی برای مشغول نگهداشتن دائمی افراد. و پر کردن کلیه زمان های افراد در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز؛ مرز سرخ تشکیلاتی فرقه رجوی در لیبرتی بیکار بودن نفرات و بی برنامه بودن است.
– مراسم پشت مراسم فرقه در پاریس و لیبرتی برای جان باختگان حمله تروریستی
– چرا فرقه بعد از حملات تروزیستی اخیردرپاریس اینقدر گرد و خاک می کند. آیا بنیانگزار عملیات انتحاری از فردای سی خرداد۱۳۶۰ یک شبه منادی صلح و کبوتر ازادی شده است یا فریاد آی دزد آی دزد است؟
صحبت کردند.
مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.
ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.
توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.


https://youtu.be/YLVQSAKa78A

عیسی آزاده پارلمان اروپامتن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپا ۲۵ فوریه

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21123

بازگشت خانواده های اسیران بدون ملاقات، ننگی دیگر بر پیشانی رجوی

عیسی آزادهعیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۵:…  دوستان و خانواده های عزیز و گرامی؛ ارتباط مجازی و اینترنتی اسرای فرقۀ رجوی در لیبرتی یک حرف یاوه است که از طرف رجوی ساخته و پرداخته و ترویج می شود و پشیزی ارزش ندارد. شما به تلاش هایتان از هرطریق که برایتان امکان پذیر است برای نجات عزیزانتان از چنگال خونین رجوی و گشتاپوی او در لیبرتی و آلبانی فرو گذاری نکنید . شک نکنید …

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

بازگشت خانواده های اسیران بدون ملاقات ننگی دیگر بر پیشانی رجوی

افشای دروغگویی رجوی

به قلم عیسی آزاده از اعضا و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

تعدادی از خانواده های اسیران فرقه رجوی با انبوهی مشکلات و مسائل حاد امنیتی و گرمای طاقت فرسای عراق برای دیدن عزیزانشان به درب کمپ لیبرتی چندین و چند بار مراجعه کردند اما دریغ از اجازه دادن ده دقیقه ملاقات بین اسیران و پدر و مادر و خواهران و برادرنشان؛ مادری پیر و پدری سالخورده با هزار امید با کهولت سن برای دیداری کوتاه با فرزندشان به کشور عراق آمده بودند اما رجوی سنگدل و جنایتکار اجازه ملاقات به آنها با فرزندشان نداد و انبوهی فحاشی و تهمت وافترا هم که لایق خودش و همسر سنگ دل تر از خودش هست نثار خانواده ها کرد.

رجوی آنها را اطلاعاتی و نیروهای عملیاتی سپاه قدس معرفی کرد. .متاسفانه سازمانهای به اصطلاح مدافع حقوق بشر هم اقدامی برای خانواده ها انجام ندادند و در روز پایانی هم که خانوادها در حال برگشت از زندان لیبرتی بودند. افرادکمیساریا ؛ به خانوادها گفتند (البته از قول مسئولین کمپ) که کلیه افراد مستقر در لیبرتی دارای صفحات شخصی در فیس بوک هستند و خانوادها می توانند از طریق اینترنت با بستگانشان ارتباط بر قرار کنند. مشخص نیست این دروغ شاخدار را چرا گشتاپوی رجوی به خورد نفرات کمیساریا عالی پناهندگان داده که انها هم همین دروغ را برای خانواده ها رله کنند. درصورتیکه بردن اسم اینترنت در کمپ لیبرتی وقبلا هم در اشرف جرم بود ه است و برای اینکه کسی اسم اینترنت بگوشش نخورد برای آن یک کد گذاشته بودند و از آن بنام کد “۱۰۰ ” اسم برده میشد آنهم توسط بخش ارتباطات که قبلا مسئول آن زهرا مازوچیان و فروزان سعید پور بودند اداره می شد تازه خود آنها هم باید دو تا سه نفری باهم در یک کامپیوتر از انترنت استفاده کنند تا همدیگر را کنترل نمایند و تمام کارهای فنی آن توسط هدایت و چند نفر دیگر که در این زمینه تخصص داشتند کنترل و اداره میشد. محمد رجوی هم هنگامیکه در اشرف بود در همین ستاد کار می کرد اما به دو دلیل از آنجا اخراج شد. دلیل اول نقض پیاپی ضابطۀ استفادۀ چند نفره از انترنت بود که طی آن سایت های منتقدین فرقه را دانلود می کرده و آنها را به دوستان هم محفلش منتقل می کرد و دلیل دوم ایجاد رابطه با یکی اززنان شورای رهبری بود که ارتباط آنها شبانه دریک آبدارخانه لو می رود و این امر موجب اخراج پسر رجوی از بخش ارتباطات و انتقال او به مقر ۱۴ گردید و آنجا هم از ترس فرار او همواره ۵ نفر اورا همه جا همراهی می کردند.

ارتباطات سازمان در عراق از طریق کمپانی های ارتباطاتی اروپا و امریکا تأمین می شود که آنها ارتباطات فرقه را درعراق واز طریق ماهواره حل وفصل می کنند. این قرار داد توسط بخش ارتباطات اروپایی فرقه با شرکتها منعقد شده و پول شرکت ها ازحساب های بانکی فرقه در اروپا و امریکا ؛ البته بدون هیچ ردی از فرقه پرداخت میشود.

در فرقه یک بخش بنام ستاد یا معاونت ارتباطات وجود دارد که به دلیل حساسیت این بخش محل استقرار آن در کنار دفتر مرکزی فرقه بود تا بالاترین کنترل روی آن وجود داشته باشد و دیگر اینکه در هیچ شرایطی ارتباط مسئولین کمپ با رهبری فرقه قطع نشود .

ارتباط بیرونی فقط مختص بالاترین مسئولین آنهم در رابطه مستقیم با سر پل های رهبری فرقه تعریف شده است و خارج از آن هیچ موضوعیتی ندارد چون ارتباط برای افراد بدنه فرقه فقط در فرمانده و مسئولین مشخص او تعریف شده است و افراد دیگر مجاز به هیچ رابطه ای با هیچ کس نیستند. ارتباط با همرزم و دوستی که در یکان یا ستادی دیگر از تشکیلات رجوی بود و حتی صحبت و ارتباط غیر کاری و بدون اجازه بین دو فرد در یک قسمت و ستاد و یکان مارک محفل داشت و توسط شخص رجوی شعبه وزارت اطلاعات نام گذاری شد که یک جرم سنگین تشکیلاتی است تا چه رسد به ارتباط با بیرون و مشخصا با پدر و مادر و خانواده که اصلا به بایگانی تاریخ سپرده شده واز مرز سرخ های تشکیلات فرقه می باشد.

فکرکردن به دنیای بیرون و اینترنت و تلفن یک رؤیا برای ما بود و در تشکیلات جرم شمرده شده و با واژه هایی مانند اپورتونیسم، حسرت به دلی غرب و بورژوازی و خائن وطعمه توصیف می شد.

این بخش مهم یعنی ارتباطات در مقر ۴۹ اشرف قرار داشت. این محل همان پناهگاه ضد بمب رجوی بود که علنی شد و هم چنین محل کار معاونش مژگان پارسایی. در حال حاضر هم در لیبرتی در کنار محل کار مژگان پارسایی و زهره اخیانی تعدادی دیش ماهواره نصب شده است که کانال ماهواره ای مخصوص ارتباطات در آنجا دریافت میشود.

یک انشعاب به محل ستاد تبلیغات فرقه که تحت مسئولیت فهیمه اروانی است از طریق کابل نوری کشیده شده است و به هر مقر هم از طریق کابل های نوری که باقیمانده از سیستم ارتباطات زمان حضور امریکایی ها در لیبرتی است یک خط اینترنت داده شده است.

دربخش ارتباطات یک اتاق مخصوص وجود دارد که با نصب یک جعبه فلزی دو قفله ؛ هر کابل وارد یک کلید می شود و بعد از کلید به خط مقر مربوطه متصل می شود. در هر مقر هم در اتاق به اصطلاح عملیات یک جعبه دو قفله قرار دارد که در آن یک کلید قطع و صل هست سپس کابل به یک اتاق دیگر بنام اتاق تماس کشیده شده است. این محل یک مسئول زن دارد که سمت او مدیر ارتباطات است و یک مرد هم تحت مسئولیت اوست که به آن افسر اتاق تماس می گویند. کسانی که در فرقه مجاز به استفاده از اینترنت هستند مسئولین بالای سازمان می باشند که هر کدام دارای یک کارت ۵ امضایه هستند. با این کارت که دارای ۵ امضا ست کلیه چک های تشکیلاتی انجام می شود و تضمین های اساسی توسط مسئولین به آن فرد دارای کارت داده شده است.

نحوه وصل اینترنت

براساس دستورالعمل صادره از سوی مژگان پارسایی (که همان دستورات رجوی است) مسئول بالای مقر به مسئول بخش ارتباطات زنگ می زند و می گوید خط را وصل کند که معمولا بجز جمعه ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ و مجددا از ساعت ۱۴ تا ۲۰ می باشد و در بعضی مواقع شب ها از ساعت ۲۱ تا ۲۳٫

بعد از وصل خط از کنترلر مرکزی مدیر ارتباطات و افسر تماس در اتاق تماس مستقر می شوند و سپس مسئول مقر و یا معاون وی دکمه وصل داخلی را می زنند.

روش کار با اینترنت

کار تک نفره علیرغم حضور مدیر ارتباطات و افسر تماس ممنوع است. باید دونفر کارت دار باشند.

مانیتورها باید رو به دید همه باشد.

هر فرد باید از قبل سناریو و علت استفاده از اینترنت و موضوعاتی را که می خواهد از اینترنت دانلود کند از طریق سلسسه مراتب خود به مدیر ارتباطات مقر تحویل دهد.

هیچ کس بجیز همان موضوع مشخص شده مجاز نیست در اینترنت چیزی را جستجو و یا نگاه کند.

بعد از دانلود موضوعات درخواستی فرد البته اگر خط قوی باشد و امکان دانلود باشد کار آن فرد تمام است و باید اتاق تماس را به همراه نفر همراهش ترک کند.

موضوع دانلود شده توسط مدیر ارتباطات به یک هارد خارجی منتقل می شود و برای چک به مسئولین داده میشود.

کلیه فیلم ها و عکسها باید توسط حداقل سه نفر چک شوند و سپس یک فرم را پر کنند که ما دانلود های Xیا Y را چک کردیم و موردی نداشت و هر سه نفر امضا می کنند.

سپس مسئول آن فرد با استفاده از هارد خارجی دانلودها را به کامپیوتری که آن فرد کار می کند منتقل می کند.

در رابطه با بخش اجتماعی فرقه هم که با تروریست های عراقی و سوری از طریق ایمیل ارتباطات دارند و به انها خط و دستور کار می دهند کار بر اساس ریل توضیح داده شده فوق است و غالبا این کار از طریق برنامه های مختلفی مانند CRM و یا جی میل و یاهو و بعضا Adobe Connect و ….برقرار می شود.

در ستاد آموزش؛ بخش آموزش های آنلاین وجود دارد مانند کلاس های عربی آنلاین در مصر و یا کلاس های زبان فرانسه و یا انگلیسی انلاین که توسط برنامه Skype انجام می شود.

البته برنامه اسکایپ نیز در فرقه کد گذاری شده است و کد آن آسمان است و فقط برای نفرات مشخصی این برنامه را آموزش داده اند. یکی از افرادی که در این کلاس ها بصورت تکی شرکت می کرد اشرف ابریشمچی دختر مریم قجر بود که البته او هم یک نفر کوبل و همراه داشت تا او را کنترل کرده و تحت نظر داشته باشد.

کلاس های آنلاین فقط در ستاد آموزش مجاز به برگزاری بود و این کلاس کاملا ایزوله و هم چنین آگوستیک بود و کسی نباید متوجه این کلاس ها میشد. شرایط استفاده از اینترنت هم در ستاد آموزش مشابه همان ریل توضیح داده شده بود که مسئول این اتاق و مسائل فنی آن شخصی بنام جواد قدیری بود.

تا قبل از سال ۲۰۰۳ در هیچ مقری بجز مقر رجوی مطلقا چیزی بنام اینترنت وجود خارجی نداشت.

بعد از سرنگونی صدام حسین و عوض کردن خط توسط رجوی و استخدام عراقیان طرفدار نظام صدام و سایر مخالفین حکومت نوپای شیعی در عراق ابتدا ارتباط با این عناصر در خارج از اشرف با تلفن بود که آنهم ضوابط و قانون استفاده اش عین همان قوانین اینترنت بود.

به مرور زمان و بعد از سال ۲۰۰۶ به دلیل بیکاری نفرات و مشکلات ناشی از خلع سلاح و…. در حدود دوسوم از کل نیروها را وارد کلاس های عربی و کامپیوتر و یک برنامه ارتباطی بنام CRM کردند که با این آموزش و فراگیری اولیه زبان عربی ارتباط با عناصر مخالف حکومت عراق و تروریست های بعثی گسترش پیدا کرد.

یک قانون در فرقه وجود دارد که احدی مجاز به تخطی از آن نیست آنهم هر گونه ارتباط خارج از تشکیلات و تعریف نشده و شخصی است که مطلقا مرز سرخ است.

لذا این حرف فرقه یک جوک و یک مزخرف است که می گوید هر نفر دارای یک صفحه فیس بوک است و مدعی است که همه با اسامی واقعی خودشان هستند.

دوستان می توانند اسامی افراد اسیر فرقه را هم با خط فارسی و هم با خط لاتین در گوگل یا فیس بوک سرچ کند تا خود ببینید که چه دروغ شاخداری را فرقه از فرط پیسی علم کرده است.

رجوی و برقراری ارتباط مثل جن و بسم الله است.

یادم هست آقای حسین مشعوفی به دلیل یک تلفن به خانواده اش خارج از ریل تشکیلاتی در قرارگاه بدیع در بغداد توسط رجوی به اعدام محکوم شد و رجوی پدر مسئولین آن فرد را در آورد و برایش دادگاه چند هزار نفره در قرارگاهی بنام باقر زاده در غرب بغداد تشکیل داد که خودش داستانی است مفصل که خارج از این موضوع می باشد.

دوستان و خانواده های عزیز و گرامی؛

ارتباط مجازی و اینترنتی اسرای فرقۀ رجوی در لیبرتی یک حرف یاوه است که از طرف رجوی ساخته و پرداخته و ترویج می شود و پشیزی ارزش ندارد. شما به تلاش هایتان از هرطریق که برایتان امکان پذیر است برای نجات عزیزانتان از چنگال خونین رجوی و گشتاپوی او در لیبرتی و آلبانی فرو گذاری نکنید .

شک نکنید که بزودی لانه عنکبوتی رجوی و مزدورانش برسرشان خراب خواهد شد.

در این مقاله کوتاه سعی شد واقعیت ارتباطات در دورن فرقه و استفاده از اینترنت و تلفن همراه بصورت خیلی محوری و خلاصه افشا شود تا اندکی از سیاهی های درون فرقه عیان شده و دروغهای گوبلزی این فرقه و سران آن در نزد مردم ایران و خانواده ها و مردم جهان بویژه مسئولین محلی سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در عراق آشکار و رسوا گردد.

عیسی آزاده – پاریس

۴ مهر ۱۳۹۴

۲۶ سپتامبر ۲۰۱۵

***

خانواده های مجاهدین خلق بغداد سپتامبر 2015گزارش پنجم بنیاد خانواده سحر از حضور خانواده ها (دروغ شاخدار)

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015دیدار با عزیزان حق مسلم خانواده هاست (گزارش چهارم بنیاد خانواده سحر)

همچنین:

آلبانی و خواب های پنبه دانه ای رجوی

عیسی آزاده، پیوند رهایی، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۵:… براساس خبرهای موثق رسیده از درون فرقه رجوی از آلبانی و کمپ لیبرتی رهبری فرقه و سران تشکیلات مخوف از شدت ناراضایتی و جدا شدن افراد از فرقه بشدت دچار وحشت شده و با تشکیل نشست های مختلف توسط مریم قجر و فرستادن بالاترین نفراتش مانند مهدی ابریشم چی و زه

رجوی و زوزه های مرگ برای جلوگیری از فروپاشی و موج ریزش

عیسی آزاده، پیوند رهایی، پاریس، پانزدهم اوت ۲۰۱۵:… اخیرا فرقه رجوی طبق ادعایش به یک کشف جدید نایل آمده و یک مشت دروغ را تحت عنوان اطلاعات بدست آمده از داخل نیروهای امنیتی رژیم ایران همراه با اسامی تعدادی از مسئولین و کارکنان سفارت ایران در پاریس را تحت عنوان رجوی ساخته مرتبط با جدا شدگان وهم چن

هادی تعالی قطب الدین رجوی هم درگذشت

عیسی آزاده، پیوند رهایی، دهم اوت ۲۰۱۵:… ادی تعالی یکی از افرادی بود که در سال ۱۳۷۳ توسط جوخه های ترور و ادمکش رجوی شامل محمد سادات د ربند. جوا دخراسان. اسدالله مثنی. مجبد عالمیان. سیگارودی معروف به دوصفر هفت یا همان فاضل. نریمان و مختار و پرویز کریمیان و فریدون سلیمی و سیامک و وووو دستگیر و روانه ش