ملاقات نمایندگان انجمن های آوا و زنان در پارلمان اروپا با دو خانم عضو پارلمان اروپا خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز

ملاقات نمایندگان انجمن های آوا و زنان در پارلمان اروپا با دو خانم عضو پارلمان اروپا خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز

زنان ایران، بیست و ششم می 2017:… هفته گذشته خانمها  بتول سلطانی، زهرا معینی و خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان و آقای علی  اکبر راستگو و آقای رضا صادقی  با خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز در بروکسل بلژیک محل پارلمان اروپا ملاقات و تبادل نظر داشتند در این دو ملاقات این فعالین حقوق بشر از حقوق پایمال شده اعضای فرقه رجوی و سرکوبی اعضا توسط رهبران فاسدی همچون مسعود رجوی و مریم رجوی سخن گفتند …

camp_tirana_albania_mojahedin_khalq_rajavi_cultصدای جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی را به گوش جهانیان برسانید (قسمت اول، دوم و پایانی)

لینک به منبع

ملاقات نمایندگان انجمن های آوا و زنان در پارلمان اروپا با دو خانم عضو پارلمان اروپا خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز   

نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپا

هفته گذشته خانمها  بتول سلطانی، زهرا معینی و خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان و آقای علی  اکبر راستگو و آقای رضا صادقی  با خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز در بروکسل بلژیک محل پارلمان اروپا ملاقات و تبادل نظر داشتند در این دو ملاقات این فعالین حقوق بشر از حقوق پایمال شده اعضای فرقه رجوی و سرکوبی اعضا توسط رهبران فاسدی همچون مسعود رجوی و مریم رجوی سخن گفتند. ستمی که همچنان ابعاد دیگری به خود گرفته است.

در ملاقات با خانم ماریه شاکه خانم زهرا معینی به خشنونتهای فرقه گرائی  از جمله اینکه با پارلمترهای جنگ طلب آمریکای واینکه بر آتش جنگ میدمد وضد زن بودن ضد برابری بودن و اینکه مریم رجوی و سرانش هیچ جایگاهی در میان مردم ایران و ایرانیان خارج کشور چه در اروپا و چه در آمریکا ندارند و تمام افرادیکه شما میبیند که حامیان آن‌ها هستند را با خرجهای کلاً به این شوها میاورند به آن‌ها چندصد هزار دلار پول میدهند.

نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپا

خیلی خوب شعار آزادی وبرابری زن ومردو دمکراسی می دهند.

خانم زهرا معینی ضمن نشان دادن دستشان که آثار باقیمانده جراحت و عدم رسیدگی توسط سازمان مجاهدین منجر به نقص عضو ایشان شد مطرح کردند من دستم در عملیات آنها مجروح شد و در اثر عدم رسیدگی حاد و حادتر شد و آنها برای معالجه اقدام نمی کردند و حتی می گفتند که آن را قطع کنیم، خیلی جدی می گفتند که باید شهید می شدی. همچنین با سوء استفاده از این موضوع هنگامه که مرا با هزار بار پیگیری به خارج فرستادند به من گفتند که بایستی در خیابانها و ملاقاتها و در مصاحبه با اداره خارجیهای دولت آلمان بگویم که توسط رژیم ایران و در زندان ایران این اتفاق ا فتاده است.

وی همچنین مطرح کرد در آن زمان جنگ ایران وعراق بود ومن به همراه همسر سابقم به پاکستان رفته بودیم اولین کار فرقه ای رجوی این بود که ارتباط ما را با خانواده قطع کردند وبلافاصله برای ما نوارهای ویدئوی از رهبران سازمان گذاشتند و گفتند که این طلاق برای چی بوده وبعد از مدتی به ما گفتند که برای زیارت و دیدن اینکه چریک های مجاهد چکار میکنند به عراق می‌رویم و بعد از مدتی از عراق خارج می‌شویم ، و ما نمیتوانستیم کاری برخلاف آن را انجام بدهیم وقتی که وارد عراق شدیم تمام حرفها آن‌ها برخلاف بود و به دروغ گفتند که دیگر نمیتوانیم از آن جهنم خارج شویم به ناچار اون شرایط را میبایست تحمل میکردیم.

نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپا

بعد از اینکه ایران قطعنامه ای 598 شورای امنیت را پذیرفت به فرمان مسعود رجوی همگی میبایست به ایران حمله میکردیم دست من در آنجا ترکش خورد ومن را به بیمارستانی در بغداد منتقل کردند در آنجا به دستور مسعود رجوی میخواستند که دست منو قطع کنند اما یک دکتری نگذاشت این اتفاق بیافتد وبا مسئولیت خودش دست من را عمل کرد اما برای بهبودی کامل و اینکه آن‌ها یک کشور جنگ زده هستند امکانات و تکنولوژی برای بهبودی کامل ندارند و سفارش کرده بود که در اولین فرصت من را برای مداوا به خارج منتقل کنند که هیچ وقت فرقه ای رجوی اینکار را نکرد.

من 7یا 8 سال در عراق بودم ، در آنجا میبایست که از همسرم طلاق میگرفتم به اجبار و هرکسی که طلاق نمیداد تحت فشار و شکنجه روحی، روانی قرار می گرفت حتی به کسانی که ظاهرا بخاطر خودشان به خارج می فرستادند هم رحم نمی کردند، ما همیشه فکر میکردیم رهبران فرقه به ما واقیعیت را میگویند و ما را با دنیای بیرون قطع کامل کردند حق هیچگونه تماس تلفنی و یا نامه نگاری را نداشتیم هیچ شبکه ای تلویزیونی بغیر از تلویزیون مداربسته خودشون نبود آن هم فقط 20 دقیقه در روز و بصورت انتخاب شده چند بار ادیت شده و ضبط شده.

در آن زمان مریم رجوی به دستور همسرش شد ریئس جمهور و من در آن زمان در تیم حفاظتی مریم رجوی بودم و مسعود رجوی به ما دستور داده بود که باید از مریم محافظت کنیم و او را به فرانسه میبریم ، و قتیکه به فرانسه وارد شدم و بعد از مدتی منو فرستادند آلمان و گفتند که باید چطور از مردم پول بگیرم و چونکه دست من هم اینطوری هست مردم بیشتر به من پول میدهند.

به من گفتند که در مصاحبه ها باید بگویم در زندان اوین دستم مجروح شده و هنگامیکه با تعجب نگاه می کردم آنها می گفتند این دروغ نیست بلاخره در عملیات هم که شده یک طوری کار پاسدارها و رژیم است و اینطوری توجیه می کردند که ذهن ما مانیپوله بشود که فکر نکنیم حقه بازی می کنیم اما این همان دروغ بود برای اینکه کسی که مرا به جنگ با سربازها در مرز ایران و عراق فرستاد مسعود رجوی بود و این ربطی به زندان ا یران و دولت ایران دارد.  

من شاهد این بودم که چطور از مردم و دولت کشورها دزدی، کلاه‌برداری ، و اینکه یکی از دوستان من به آلمان آمد و او گفت که به دختر 6یا 7 سالش تجاوز شده ویا اینکه یکی از خانمها وقتی داشتیم از کار برمیگشتیم بچه‌ای خودش را در قطار (مترو)بدون سرپرست پیدا کرد و خانم رجوی در آن زمان در پاریس برای دختر خودش محافظ ومعلم خصوصی گرفته بود ودیگه من نمیتوانستم با آن‌ها ادامه بدهم از مقر آن‌ها فرار کردم و خودم را به پلیس آلمان معرفی کردم و تمام ماجرا را برای آن‌ها بازگو کردم که تمام اون اسناد موجود هست.

مریم رجوی خیلی خوب صحبت میکنند اما این فقط ظاهر قضیه است مریم رجوی ضد زن ،ضد آزادی و ضد دین هست او فقط شیفته رجوی هست در آنجا اگر کسی نماز نمیخواند را تنبیه میکردند ، اگر کسی مسیحی میبود او را به اجبار مسلمان میکردند افرادی بودند مثل فلیپ که مسیحی بود او را به اجبار مسلمان کردند بعد از مدتی او را به خاک ایران بردند که فهمیدیم در آنجا کشته شد و یا افرادی هستند که آن‌ها را بظاهر میفرستاند به کلیسا و ظاهراً بود مریم رجوی مثل سران داعش هست مثل آن‌ها با خشونت افرادیکه بخواهند از آنجا خارج شوند را شانتاژ میکنند.

 تمام افراد را برعلیه خانوادههای خودشون کردند سران سازمان به افرادیکه میخواهند جدا شوند میگویند ما میتوانیم کارهای پناهندگی شما را خراب کنیم در این ملاقاتها خانم های نماینده بسیار متأثر شده و با اشتیاق به سخنان گوش می دادند.

در پایان خانم معینی مطرح کردند من از شما خواهش میکنم بعنوان زنی که سالهای از عمرم را در آنجا بود به افرادیکه در کشورهای اروپای بعنوان پناهنده وارد می‌شوند کمک کنند تا آن‌ها هم بتوانند در دنیای آزاد زندگی کنند وخودشان برای آینده تصمیم بگیرند ، از دولتها میخواهم با فرستادن گروههای مختلف به آنجا از شرایط آن‌ها را از نزدیک مشاهده کنند وبا آن افراد به طور خصوصی و بدون هیچ واسطه ای صحبت کنند ، چونکه سران سازمان اجازه هیچ ملاقات با خانواده را به آن‌ها نمیدهد حتی آن افراد از داشتن تلفن و اینترنت محروحم هستند و افرادیکه در کشور آلبانی اسیر هستند نمونه‌ای از حرفهای من را ثابت میکند در و کشورآلبانی از افراد فامیل من هنوز چند نفری در اسیر هستند به نامهای اکبر معینی ؛اصغرمعین، و سمیه معینی که این‌ها خواهر وبرادر هستند اکبر معینی طبق اخباری که به من رسیده از ناراحتی سرطان رنج میبره و او قبلاً در فرانسه پناهنده بوده واینکه دوران درمان را در فرانسه طی میکرده همچنان از آن‌ها بیخبرهستم ما به جز این افراد دوستانی داریم که ناراضی هستند و احتیاج زیاد به کمک دارند

در ملاقات با خانم آنا ماریا گومز خانم حمیرا محمد نژاد مطرح کردند که در سن نوجوانی و در حالیکه هنوز به سن قانونی نرسیده بود از میان خانواده ربوده شد و به درون سازمان در عراق منتقل شد. وی همچنین از شیوه های استثمار زنان و نزدیک کردن مرحله به مرحله به شخص رجوی و مورد سوء استفاده و استثمار جنسی قرار گرفتن سخن گفتند. وی همچنین به ازدواجهای اجباری تشکیلاتی که با اهداف محمل سازی و همچنین مقاصد تشکیلاتی بود نه بر اساس احساس و تمایل مطرح کرد که اینها فاکتهای ضد حقوق بشری فرقه ای است که مدعی اپوزسیون برای دولت ایران است.

وی همچنین گفت: در فرقه ای که اجازه نداشتیم سر قبر بستگان خود برویم. این ها دم از آزادی و حقوق بشر می زنند وی همچنین از تلاش و انگیزه خودش برای آزادی بستگان و دوستان باقیمانده اش گفت و اشاره کرد که  

برده داری بصورتی نوین در تشکیلات رجوی در حال اجرا هست. و دروغ بزرگ اینجاست که فرقه ای که خودش اینگونه افراد را وادار به بردگی و زیر خط معیارهای اخلاقی و انسانی می کشاند در جلسات و دیدارهای مریم رجوی دم از آزادی مردم ایران و زنان ایران می زند.

همچنین خانم بتول سلطانی از سرنوشت گرفتار شدنش در فرقه به مدت بیست سال  و جدا کردن کودکانش از او در حالیکه پسر او شیرخواره بوده است. و اینکه تا 15 سال و تا زمان آزادی از فرقه از سرنوشت آنها اطلاعی نداشته. خانم بتول سلطانی لیستی از زنانی که در زندان رجوی ساخته درون تشکیلات هستند و تحت فشار جسمی و روحی هستند در اختیار نمایندگان گذاشت و همچنین نسبت به آزادی آنها و بازدید آزادانه از ا عضای فرقه در آلبانی و تحت درمان و رسیدگی قرار دادن آنها صحبت کرد.

خانم بتول سلطانی به شیوه های قرون وسطائی و متدهای مانیپولیه در فرقه مجاهدین خلق اشاره کرد که چگونه حق انتخاب وجود ندارد و به قربانیان تلقین می شود:  انتخاب فقط زمانی است که شما انتخاب می کنید  وارد تشکیلات ما بشوید بعد از ورود دیگه حقی ندارید. و حتی در دنیای دیگر هم پاسخگو امام یعنی مسعود رجوی هست!

غالبا افراد بعد از سالها روانگردانی و شکنجه انسانهائی نا امید و تمام شده هستند و رباط وار اعمال روزانه را تکرار می کنند.

نجات یافتگان از مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپا

*** 

افشای مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپاشرکت و ملاقات انجمن های آوا و زنان در پارلمان اروپا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28767

جلسه اعضای انجمن زنان به مناسبت روز جهانی زن و شرکت در ملاقاتها و اجلاس بزرگ در پارلمان اروپا

women's day European Parliament 2017 against Mojahedin Khalq Rajavi cult 3زنان ایران، یازدهم مارس ۲۰۱۷:… خانم رجوی به دروغ مدعی است کسانی که سالهاست تحت کنترل و برخورد و مغز شوئی و قطع ارتباط با جامعه و خانواده و انواع و اقسام تهدید ها و تهمت ها از سوی فرقه اش ، این افراد را آزاد را مختار می داند. مریم رجوی دارای شخصیت دوگانه ای است یکی برای پارلمانترها و طرح ده ماده ای و یکی انواع سختگیریها و راه اندازی … 

جنایات داعش و مجاهدین یکی است؛ آتش زدن انسانها توسط رجوی و بغدادی

هشتم مارس روز جهانی زن یادواره ی تمام زنان مظلوم دنیاست

لینک به منبع

جلسه اعضای انجمن زنان به مناسبت روز جهانی زن و شرکت در ملاقاتها و اجلاس بزرگ در پارلمان اروپا

بخشی از صحبتها در حاشیه پارلمان اروپا 

https://youtu.be/Je9Kb5zK5Ew

 زنان ایران، آلمان ۱۰٫۰۳٫۲۰۱۷

فیلم سخنرانی خانم بتول سلطانی به مناسبت روز جهانی زن

https://www.youtube.com/watch?v=WrEl6oc6UFM&feature=youtu.be

من بتول سلطانی در حال حاضر ساکن آلمان هستم مدت بیست سال تحت مانیپوله و سلطه مریم رجوی و همدست او مسعود رجوی بودم. من تا وقتی در فرقه این خانم بودم همه کودکان را از خانواده ها جدا کردن و کودکانم که را یکی شیرخواره و یکی ۵ ساله بودند از من جدا کرده و تنها و بدون والدین هر کدام را به یک کشور فرستادند و من مدت ۱۷ سال از سرنوشت آنها اطلاعی نداشتم و در فرقه رجوی خروج ممنوع بود دو کودک من بدون والدین به اروپا فرستاده شدند. آیا این حقوق بشری است که خانم رجوی مدعی آن هست. همسر من هم اکنون در آلبانی و هنوز تحت اسارت این فرقه است و از بیماری رنج می برد و مادر پیرش در ایران و خانواده اش امکان تماس با وی ندارند این حقوق بشر است؟ همچنین ما اکنون در روز جهانی زن هستیم ولی هزاران زن در پایگاههای خانم مریم رجوی سالهاست که روان گردان شده و شبانه روز از آنها بیگاری کشیده می شود. همین خانم در دفتر و محل اقامت خودش دهها خانم به اسارت گرفته است تا کارهایش را انجام بدهند. آنها مثل من در دامی گرفتار شده اند و راه برون رفت ندارند. خانم رجوی به دروغ مدعی است کسانی که سالهاست تحت کنترل و برخورد و مغز شوئی و قطع ارتباط با جامعه و خانواده و انواع و اقسام تهدید ها و تهمت ها از سوی فرقه اش ، این افراد را آزاد را مختار می داند.

مریم رجوی دارای شخصیت دوگانه ای است یکی برای پارلمانترها و طرح ده ماده ای و یکی انواع سختگیریها و راه اندازی برده داری نوین در داخل تشکیلات و پایگاهها با همدستی مسعود رجوی،

انجمن زنان خواستار محاکمه این دو نفر دردادگاه و آزاد سازی و رسیدگی به روح و روان بیش از هزار زن گرفتار در پایگاههای رجوی شدند.

بخشی از صحبتهای خانم زهرا معینی:

 خانم رجوی همیشه و هرگاه از زنان یادی میکند بلافاصله صفتی را به آن میبندد که مشخص کند منظورش همه زنان نیست ،‌فی المثل در سخنرانی اخیرش گفته است هشت مارس روز تقدیر از زنانی است که برای آزادی و برابری در نبردند، این را باید درمقابل پیش فرض انحصارطلبانه سازمان مجاهدین گذاشت که معتقد است تنها زنانی برای آزادی وبرابری میجنگند که در صفوف مجاهدین خلق باشند و لباس ارتش آزادیبخش را پوشیده باشند و این پیش فرض را هم باید در مقابل تعریفی از نبرد زنان برای آزادی و برابری قرار داد که خانم رجوی پیش تر و خصوصی تر با زنان عضو سازمانش بیان کرده ،یعنی نبرد زنان برای آزادی همانا ذوب شدن در رهبری …..و در نهایت به عقد ونکاح رهبر ایدیولوژیک مجاهدین یعنی مسعود در آمدن است
و یا باید این سقف شیشه‌ای را کنار بگذارند عجبا

مریم رجوی هر ساله با هزینه‌های سرسام آور و با لابی گری در کشورهای اروپای و آمریکای با خریدن تعدادی پارلمترهای بازنشته و آوردن آن‌ها به شو هایش میخواهد به خودش مشروحیت بدهد و دائماً حرف از حقوق بشر و برابری زن و مرد را بازگو میکنند که مثلاً در رژیم ایران حقوق زنان داده نمیشود در اینکه دولتمردان ایران اینگونه هستند جای هیچ گونه شکی نیست اما خانم رجوی در فرقه ای تو که چطور حق زن و مرد داده می‌شود و آیا اساساً حقی هم دارند ؟؟خانم رجوی دائماً در تلاش است که اگر کسی خواهان خروج از کمپ آلبانی هست را در همانجا اسیر نگه دارد و با یکسری دورغها افراد را از خانواده و جامعه دور نگه‌دارند و هرچه مریم رجوی بیشتر تلاش میکنند در باتلاق خودش بیشتر فرو می‌رود

به راستی خانم رجوی وضعیت حقوق بشر در فرقه ای تو چطور تعریف شده ، چرا از خودسوزیها ، خودکشی ها و ….حرفی نمیزنید به راستی چرا مینو فتعلی ، مهری موسوی به اون شگل دردناک میبایست جان میدانند

هردم از این باغ دمی میرسد تازه تر از تازه تری میرسد باز در سازمان فرقه ای رجوی که مریم رجوی خودش را تنها آلترناتیو میدانند دوزدی شده و این کار دوباره به روزنامه‌ها کشیده شده ، سالها قبل تمام ما منتقدین به این موضوع اشاره کردیم که سران فرقه ای رجوی چطور افراد را مجبور میکردند که از فروشگاهها دوزدی کنند از پیدا شدن یازده میلیون دلار در کشوی میز مریم رجوی و دوزدی افراد
سال قبل یک خانم فرانسوی که برای سرخاک همسرش هرروز گل میبرده و روز بعد اون گل ناپید میشده و با رد یاب اون گلها از مقر اورسورواز سر در آورد و حالا هم در آلبانی

سخنرانی خانم زهرا معینی به مناسبت روز جهانی زن

https://youtu.be/bFngR6EUUVA

بخشی از صحبتهای خانم حمیرا محمدنژاد:

در واقع هدف از انقلاب باصطلاح ایدئولوژیک یک فیل هوا کردن بود برای کنار زدن دیگر دفتر سیاسی وتشکیل هیئت اجرایی یعنی همه موظف به اجرای فرامین مسعود هستند.چون در همه سازمان های سیاسی یک ارگان مشورتی به هر نام که ممکن است برای بحث وشور ودر نهایت تصمیم گیری وجود دارد .از آنجا که باید این کودتا برای اعضا وبدنه باید در قالب توجیه پذیری انجام میشد در نیاز به لاطائلاتی مثل علم کردن مقوله ای بنام رهبری عقیدتی در مقابل چیزی که خمینی به نام مرجعیت وولی فقیه حمل میکرد. سازمان در حالی که ادعای شیعه بودن داشت ولی ابتدایی ترین اصل شیعی داشتن مرجع تقلید هست وبه همین دلیل هم داعیه پیروی از آیت الله طالقانی را داشت برای اینکه مسعود رجوی در محافل سنتی مورد سوال قرار میگرفت که اگر شما شیعه هستید از کدام مرجع تقلید میکنید؟ او هم برای پنهان کردن ماهیت فرقوی خودش آیت الله طالقانی را معرفی میکرد در حالیکه مستمرا پدر طالقانی پدر طالقانی میکرد اگر دقت کنید حتی یک بار هم در نماز جمعه های با امامت طالقانی شرکت نکردند . به همین ترتتیب هم از زنان در سازمان سواستفاده تحت عنوان رهایی زنان ار ستم مضاعف تاریخی و راه باز کردن برای زنان ودادن فرصت…..

سخنرانی خانم حمیرا محمد نژاد به مناسبت روز جهانی زن

https://youtu.be/ELYPN_CkpSs

(پایان)

***

زهرا معینینامه سرگشاده خانم زهرا معینی به آقای ادی راما نخست وزیر کشور آلبانی

حمیرا محمد نژادحمیرا محمد نژاد: فرقه رجوی، عوام فریبی و ترفند های تکراری

بتول سلطانیبتول سلطانی: آب مزدوری مریم و مسعود رجوی که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28744

سخنرانی و ملاقات اعضای انجمن زنان در پارلمان اروپا به مناسبت روز جهانی زن 

women's day European Parliament 2017 against Mojahedin Khalq Rajavi cult 4زنان ایران، نهم مارس ۲۰۱۷:… در این جلسه خانم ها بتول سلطانی، حمیرا محمدنژاد و خانم زهرا معینی از یاران اسیر خود در فرقه رجوی یاد نمودند. آنها خاطر نشان کردند که تا آزادی سایر دوستان اسیر خود از چنگال و پایگاههای رجوی از پای ننشینند و به تلاشهای حقوق بشری خود ادامه دهند. هم اکنون حدود ۱۰۰۰ زن تحت سیطره مریم رجوی در پایگاههای مجاهدین … 

مصاحبه با خانم مریم سنجابی به مناسبت روز جهانی زن

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیگرامیداشت زنان در روز جهانی زن

لینک به منبع

سخنرانی و ملاقات اعضای انجمن زنان در پارلمان اروپا به مناسبت روز جهانی زن

 زنان ایران، آلمان ۰۹٫۰۳٫۲۰۱۷

روز زن پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی ضد زن

 انجمن زنان به مناسبت روز جهانی زن در پارلمان اروپا در بروکسل بلژیک شرکت کردند. آنها ضمن ملاقات با برخی نمایندگان پارلمان از درد و رنج هزار زن ایرانی که کماکان در فرقه مجاهدین خلق اسیر و از حقوق حقه خود تحت سلطه مریم رجوی محروم می باشند سخن گفتند

علی رغم همه سم پاشی ها و شیطان سازی و ترور شخصیتی فرقه رجوی این مدافعین حقوق بشر موفق شدند صدای در گلو خفه شده زنان در فرقه رجوی را به گوش برخی نمایندگان جنبشهای دادخواهی و حمایت از زنان برسانند

در این جلسه خانم ها بتول سلطانی، حمیرا محمدنژاد و خانم زهرا معینی از یاران اسیر خود در فرقه رجوی یاد نمودند.

آنها خاطر نشان کردند که تا آزادی سایر دوستان اسیر خود از چنگال و پایگاههای رجوی از پای ننشینند و به تلاشهای حقوق بشری خود ادامه دهند.

هم اکنون حدود ۱۰۰۰ زن تحت سیطره مریم رجوی در پایگاههای مجاهدین خلق در اسارت و بهره کشی هستند و سالیان سال است که تحت فشار های مستمر جسمی و روحی بصورتی رباط وار دستورات مریم رجوی را اجرا می کنند.

اعضای این فرقه بصورت برده داری نوین، نه تنها اجازه تشکیل خانواده را ندارند بلکه انها اجازه ارتباط با خانواده خود و مردم پیرامون خودشان را نیز ندارند زنانی هستند که سالیان در پایگاه مریم در پاریس دهه هاست کارشان فقط خدمت کردن و کنیزی برای شخص مریم قجر بوده است.

 مسعود رجوی به صراحه به حدود ۵۰۰ زن به هنگام اعلام رده شورای رهبری گفته است شما کلفت دوم مریم رجوی هستید.مریم رجوی همدست رجوی و اجرا کننده افکار بیمارگونه و قدرت طلبانه رجوی بوده است.

همچنین تعداد زیادی زن تحت شکنجه و فشار روحی و جسمی فرقه هستند لیست اسامی این زنان توسط اعضای انجمن زنان تحویل مجامع حقوق بشری و جنبشهای دادخواهی زنان شد. سایر اعضای زن از ترس گرفتار شدن به سرنوشت این زنان و یا حذف فیزیکی و از سر استیصال به تمامی دستورات فرقه ای گوش داده و از زندگی دست شسته اند و گوشه نشینی اختیار کرده و شماری دیگر در حبس تشکیلاتی به سر می برند.

زنان در فرقه رجوی مجبور به داشتن روسری و پوشش اجباری هستند و زنان بی حجاب در پایگهای تشکیلاتی رجوی بصورتی انفرادی حبس و تحت فشار و شکنجه قرار می گیرند.

نوار و گزارش مشروح این سخنرانی ها و ملاقاتها به زودی منتشر می شود.

اعضای انجمن زنان از تمامی جنبشهای دادخواهی و آزادی زن و مجامع حقوق بشری خواستار رسیدگی به وضعیت زنان و باز دید از پایگاه های آنها در فرقه رجوی شدند.

اعضای انجمن زنان خواستار محاکمه رجوی زنده یا مرده و همدست او مریم رجوی در یک دادگاه بین المللی شدند.

روز زن پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی ضد زن

روز زن پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی ضد زن

روز زن پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی ضد زن

روز زن پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجوی ضد زن

(پایان)

*** 

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003نگاهی به جایگاه زنان در تشکیلات مجاهدین – به بهانه روز جهانی زن

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

مریم رجوی روز زن مجاهدین خلقروز جعلی زن در ویترین مردانه مریم رجوی (از جعل تاریخ تا توهین به زنان ایرانی)

زهرا سادات میرباقریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

ستارگان سپتامبر 2014حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو , شرکت خانم نسرین ابراهیمی در کنفرانس خشونت علیه زنان و آکسیون اعتراضی

ابولحسن بنی صدر زنان دیدار و گفتگوی اعضای انجمن زنان با آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28309

نامه سرگشاده به وزیر کشور آلبانی پیرامون وضعیت وخیم اعضای فرقه رجوی در آلبانی 

 زنان ایران، دوم فوریه ۲۰۱۷:… خانم زهرا معینی دوتا پسر عمو و یک دختر عمو هستند که یکی از آن‌ها مریض هست آقای اکبر معینی که از ناراحتی سرطان رنج میبرد و امکان ارتباط و خبرگیری وجود ندارد، خانم حمیرا محمد نژاد پسر عمویش هست که از سرنوشت او هیچ خبری نداره و به ایشون خبر رسیده که به شدت مریض هست چقدر صحت داشته باشه اطلاعی ندارد، خانم بتول سلطانی … 

Help Us we don't want to be terroristsClinton-Albania deal ensures MEK (Rajavi cult) members stay as terrorists

mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه سرگشاده به وزیر کشور آلبانی پیرامون وضعیت وخیم اعضای فرقه رجوی در آلبانی

انجمن زنان ایران، آلمان ۰۲٫۰۲٫۲۰۱۷

نامه‌ای سرگشاده به وزیر کشور آلبانی

جناب آقای سایمیر طاهیری با سلام و تقدیم احترام

ما اعضای انجمن زنان ساکن کشور آلمان و از فعالین علیه فرقه گرائی هستیم و هر کدام تجربه بودن در دام فرقه رجوی را که اکنون بیشتر با نام شورای ملی مقاومت سعی در تحمیل خودش و نفوذ در مجامع حقوق بشری دارد.

از زمانیکه صحبت بهبودی روابط ایران و آلبانی و فعال شدن سفارتخانه شما در ایران و بلعکس شده است شاهد اتفاقات زیادی برای افراد اسیر فرقه رجوی که در کشور شما بعنوام پناهنده وارد شده اند هستیم.افرادیکه خواهان جدائی از فرقه ای رجوی هستند را با فشار و تبلیغات دروغ همچنان در اسارت نگهداشته اند.

به تازگی خبر دار شدیم که رهبر این فرقه که خبر فوتش توسط شاهزاده و وزیر اطلاعات سابق عربستان سعودی اعلام شد،

مسعود رجوی پیامی به افراد اسیردر کشور شما داده گزارش هایی که از درون فرقه رجوی در آلبانی به دست ما رسیده حاکی از این است که شرایط تشکیلاتی فرقه خیلی بحرانی است ……به گزارش رسیده روز بعد در واکنش به موج خوشحالی از ارتباط بین آلبانی و ایران، پیامی از قول مسعود رجوی خوانده شده با این مضمون: «چی شده شما ها را؟؟!! هیچ خبری نیست… این یک بازی سیاسی رژیم است، ولی تا آنجا که به آلبانی مربوط می شود موضوع فقط اقتصادی است… ما با دوستانمان در اینجا داریم تلاش می کنیم که توافقی سیاسی صورت نگیرد

در این پیام آمده که «اگر خانواده ها به دیدار شما آمدند مطلقا کسی حق ندارد ملاقات برود»

در صورتی که هر کدام از ما خانمها اعضای از خانواده‌ایمان در آنجا اسیر هستند

خانم زهرا معینی دوتا پسر عمو و یک دختر عمو هستند که یکی از آن‌ها مریض هست آقای اکبر معینی که از ناراحتی سرطان رنج میبرد و امکان ارتباط و خبرگیری وجود ندارد،

خانم حمیرا محمد نژاد پسر عمویش هست که از سرنوشت او هیچ خبری نداره و به ایشون خبر رسیده که به شدت مریض هست چقدر صحت داشته باشه اطلاعی ندارد،

خانم بتول سلطانی همسرش در آنجا اسیر هست به ایشون خبر رسیده که همسرش با ناراحتی قلبی ناشی از فشار زیاد فرقه به او دست وپنجه نرم میکنند و هیچ اطلاعی از وضعیت کنونی او ندارد.

ما خواهان ملاقات با شما هستیم و اولین درخواستمان این هست که با عزیزانمان ملاقات و دیدار داشته باشیم و از شما خواهش میکنیم

اجازه ندهید سران فرقه ای رجوی کشور شما را قلمروی تاخت وتاز خودش بکند وزندانی مانند قرارگاه اشرف وکمپ لیبرتی در عراق ایجاد کنند و آرامش را از اعضای خودشان و مردم و کشور آلبانی بگیرد. ما بارها خواسته ایم که اجازه ندهید سران فرقه به قیمومیت افراد صحبت کنند و واسطه قرار بگیرند. آنها رباطهای دست نشانده مریم و رهبر فوت شده رجوی هستند و خواهش میکنیم آنها را بعنوان شخصیتهای مستقل اسکان دهید.

ما آماده ارائه جزئیات از شیوه های استثماری و برده داری نوین در فرقه رجوی به شما هستیم.

۰۱٫ژاونویه.۲۰۱۷
خانمها:
زهرا معینی
حمیرا محمدنژاد
بتول سلطانی

(پایان)

***

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیIranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacion

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

مجاهدین خلق در آلبانی به جان هم افتاده اندAlbania: What would a de-radicalization program for the Mojahedin Khalq (Rajavi cult) involve

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi
https://youtu.be/jpDUMaIntS8

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27401

فروپاشی تشکیلاتی رجوی در آلبانی 

 batoul soltani aug2016بتول سلطانی، زنان ایران، هفدهم نوامبر ۲۰۱۶:… به نظر می رسد مسئله داری و از هم پاشیدگی حصارهای تشکیلاتی از عهده سایر مترسکهای دست ساز رجوی بر نیامده و ضروری شده تا مریم رجوی خودش آنجا حاضر شود دریغ از ا ینکه بحرانهای تشکیلاتی عمیق تر از آن است که مریم رجوی بتواند راه چاره ای برای آنها بیابد. مریم رجوی رفته است تا بحث تهاجم سیاسی … 

مهدی ابریشمچی مجاهدین خلق ایران شورای ملی مقاومت مریم رجوی رویای سرنگونی , شکست استراتژیکی وسیاسی و به گور رفتن تمام رویاهای مجاهدین

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیفرقه رجوی، بدون رجوی بدون عراق

لینک به منبع

فروپاشی تشکیلاتی رجوی در آلبانی

بتول سلطانیخانم بتول سلطانی، زنان ایران، آلمان ۱۷٫۱۱٫۲۰۱۶

 پس از اخراج باند رجوی از عراق و حضورشان در کشور آلبانی، بر اساس گزارشهای رسیده فرقه تروریستی رجوی در یک سردرگمی تشکیلاتی و از هم پاشیدگی درونی قرار گر فته، لذا از آن زمان تا کنون مستمرا نشستهائی برای نفراتِ ساکن در آلبانی توسط مسئولین برای آنها برگزار کرده اند که همگی این نشستها دارای ماهیتی توجیهی و در راستای تحریف افکار نفرات گرفتار و مستقر در آلبانی بوده است.

آنها در تناقضات خود طرح کرده اند که تکلیف ارتش آزادی چه خواهد شد و با توجه به عدم حضور فیزیکی در مرزهای ایران، سرنگونی چگونه انجام می شود.وضعیت ما در آلبانی به چه صورت است و تا کی در این کشور خواهیم بود؟ آیا در این کشور خواهیم مرد؟ چه وقت زمان دیدار شیر همیشه بیدار و رجوی فرا خواهد رسید؟

 اعضاء عملا در تناقضات خود به بحث “تهاجم سیاسی” مریم رجوی خندیده و آن را به سخره گرفته اند.

بارها پیش از این مسعود رجوی شوهر مفقود شده مریم رجوی هر چند وقت یکبار از این بند ها و بحثها می آورد.و به این ترتیب زمان می خرید تا باز هم افرادی را در گرو خویش داشته باشد و در صورت لزوم تعدادی را به میدان فرستاده و قتل عام کند تا شاید رجوی مطرح شود و النهایه به قدرت برسد و هم اکنون  این بحثها و بندها نیز مسئله آنها را  حل نمی کند.

اخیراً واژه‌های جدیدی مبتنی بر شرایط فعلی در نشست‌های آنها به کار برده می‌شود یکی از این واژه‌ها، “بیان کردن” است. که این واژه جایگزین صفر صفر کردن شده است بطوری که هر فرد با طرف مقابل خود فقط اشکالات را بگوید و کاری نداشته باشد که طرف مقابل به آن عمل می نماید یا نه و نباید رنجشی بوجود بیاید.

مریم رجوی کماکان بر روی بندهای انقلاب که در اذهان نیروها فقط پوستشان باقی مانده است پای می فشرد.

هچنین افراد موثر نفاق که در کشورهای خارجی بوده‌اند برای تحت تاثیر قراردادن عواطف نیروها و نیز جهت جلوگیری از شیوع موضوع مسئله‌داری، به آلبانی گسیل و برای نیروها به بیان خاطرات می‌پردازند.

در حال حاضر به شدت موضوع بندف دوباره مطرح شده (فردیت و نیز نپرداختن به گذشته و از آن عبور کردن)برای فراموش کردن گذشته‌ها کار می‌شود و تحت عنوان اینکه گذشته‌ها را باید فراموش کرد و برای سرنگونی رژیم به آینده توجه کرد، سعی دارند که نگاه‌ها و اذهان را همچنان کانالیزه نمایند. و اینطور تلقین کنند که به سلسله بحثهای پوشال که رجوی مطرح می کرده فکر نکنند و آنها را به فراموشی بسپارند.

علی رغم بکار گیری تمام نشستهای توجیهی متعدد و افراد و فرستاده های ویژه،  مریم رجوی به آلبانی هم  اکنون مریم رجوی خود شخصا به آنجا شتافته تا با روحیه دادن و محکم کردن بند و بست حصارهای در هم شکسته تشکیلاتی لشکر فدائی و بردگان دست سازش را باز هم حفظ کند.

 به نظر می رسد مسئله داری و از هم پاشیدگی حصارهای تشکیلاتی از عهده سایر مترسکهای دست ساز رجوی بر نیامده و ضروری شده تا مریم رجوی خودش آنجا حاضر شود دریغ از ا ینکه بحرانهای تشکیلاتی عمیق تر از آن است که مریم رجوی بتواند راه چاره ای برای آنها بیابد.

مریم رجوی رفته است تا بحث تهاجم سیاسی را به خورد این اعضاء بدهد.مریم رجوی زمانی می توانست ژست ایدئولوژیک و مهر تابان به خود بگیرد که  از طرفی وجود رجوی و تلقینهای شبانه روزی رجوی به اعضا از یکطرف و شرایط وجود اشرف بصورتی ایزوله این وضعیت را در ا ستثمار و به بند کشیدن اذهان افراد امکانپذیر می کرد، اما هم اکنون غیبت طولانی رجوی و شکستهای استراتژیکی پیاپی این توان را از آنها صلب نموده است.

بتول سلطانی، آلمان

۱۶ نوامبر ۲۰۱۶

*** 

همچنین:

 •  سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، اول مارس ۲۰۱۷:…  حال اگر فارغ از هر تعصبی و از دید یک ناظر بی طرف و البته منصف اگر بخواهیم وضعیت زنان در جمهوری اسلامی ایران و تشکیلات فرقه ای مجاهدین را مقایسه کنیم آیا غیر این است که بگوییم زنان در ایران هزار بار بهتر از زنان در بند مجاهدین زندگی می کنند؟ بدین ترتیب باید گفت منا

   mujahedin_khalq_iraq_20162حمیرا محمد نژاد، زنان ایران، آلمان، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۷:…  مرگ رجوی: اینکه رجوی زنده یا مرده است اساسا مسئله جامعه مدنی وسیاسی ایران نیست . اینکه وی زنده هست یا مرده یک کنجکاوی هست تا یک مسئله مهم، واز این بابت میشود به این گونه به آن پرداخت. چون از سال بعد از سقوط پشتیبان وی صدام رجوی مخفی شده به فراموشی 

   محمد علی جابرزاده به درک واصل شدزهرا معینی، زنان ایران، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۷:…  محمد علی جابرزاده، نقش مهمی در جنایات و شکنجه های درون تشکیلات سازمان مجاهدین و بعد هم در سرپوش گذاشتن بر روی آنها داشت. عمدتا افرادی که در برابر زندان و شکنجه های د

   مریم رجوی داعش تروریسم زهرا معینی، زنان ایران، ششم فوریه ۲۰۱۷:…  چرا در قبال تصمیم آقای ترامپ که ورود مردم هفت کشور از جمله مردم ایران به خاک آمریکا را ممنوع کرده و حتی به پناهندگان هفت کشور اسلامی از جمله پناهندگان ایرانی اجازۀ ورود به آمریکا نمی دهد سکوت اختیار کرده ا

   زنان ایران، دوم فوریه ۲۰۱۷:… خانم زهرا معینی دوتا پسر عمو و یک دختر عمو هستند که یکی از آن‌ها مریض هست آقای اکبر معینی که از ناراحتی سرطان رنج میبرد و امکان ارتباط و خبرگیری وجود ندارد، خانم حمیرا محمد نژاد پسر عمویش هست که از سرنوشت او هیچ خبری نداره و ب

   حمیرا محمد نژاد، زنان ایران، سی ام ژانویه ۲۰۱۷:… چندین ماه است که شاهد تحلیلهای رنگارنگ وخبرهای متفاوت در باره به قدرت رسیدن دونالد ترامپ و تاثیر آن بر فرقه رجوی در سایتهای موافق و یا مخالف با این فرقه ،در سطحی وسیع هستیم. اما نکته مهمی را که از آن غافلیم اینست که، اینگونه تحلیلها و تفسیرها و مانورهای تبلیغاتی که د

   zahra-moini-nov-2016زهرا معینی، زنان ایران، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۶:… خانم رجوی آیا فیلیپ را میشناختی ، یادت رفته که چطور او را مجبور کردید که از دینش برگرده و مسلمان شود جهت یادآوری و ثبت در تاریخ باز گو میکنم شاید که شرمنده شوی. فیلیپ یک مسیحی بود که به ارتش آزادیبخش(رجوی)پیوسته بود و در کسوت تعمیرکارموتوری تانک در محور ۹ مرکز ۱۰ س

  zahra-moini-nov-2016زهرا معینی، زنان ایران، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۶:… قبلاً با رفتن به عراق وتشکیل ارتش آزادیبخش و وعده سرنگونی در عرض ۶ ماه و از بین بردن افراد معترض خودش که مخالفش بودند ماهیت ضد ملی و ضد آزادی خودش را نشان داده بود. رجوی درزمینۀ حقوق وآزادی های اجتماعی اعضای سازمان نیز کارنامه ای به مراتب سیاه تر، از خود بجا گذاشت. بر

   mohammadnejad_homeiraزنان ایران، هشتم دسامبر ۲۰۱۶:…  برادران و خواهران عزیز،بخوبی میدانم که چگونه در چنگال فرقه رجوی و در زندان جدیدالتأسیس آلبانی روزتان را شب میکنید و بخوبی میدانم چگونه و با توسل به چه رویاهایی شرایط طاقت فرسای ماندن در چنگال فرقه رجوی را در روح و ذهنتان هموار می کنید در حالیکه بخوبی میدانید که هر روزتان را مسئول

  zahra-moini-nov-2016زهرا معینی، زنان ایران، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  آنها با نقل خاطرات مبارزاتى گذشته، ذهن افراد اسیر را شستشو می دهند و این همان خط و خطوطى است که قبلاً درقرارگاه اشرف در نشستهای جمعى با حضور رهبران فراری و کمپ لیبرتی برگذار میکردید تا به افراد اسیر روحیه بدهید تا بیشتر زیر سلطه جنگ طلبان