ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستادزهرا معینی، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، دهم مارس 2021:… این در حالیست که بند الف و ب ماده 2 اعلامیه حذف خشنونت علیه زنان، خشنونت جسمی، جنسی و روانی که در جامعه عمومی اتفاق می افتد از جمله تجاوز  سو استفاده جنسی آزارجنسی و ارعاب در محیط کار در مراکز آموزشی و جاهای دیگر، قاچاق زنان و تن فروشی اجباری را از مصادق بارز خشنونت علیه زنان بر می شمارد. ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد 

بمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنانبمناسبت 25 نوامبر، روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد 

وقتی ملکه ترور پیام تبریک روز زن می فرستد

 خانم زهرا معینی  10 مارس 2021 

زهرا معینی 2021

خانم زهرا معینی ، آلمان

مریم قجر عضدانلو معروف به مریم رجوی، رئیس جمهور مترسکی فرقه رجوی در سالهای اخیر تلاش  زیادی کرده که خود را مدافع حقوق زنان نشان دهد ( سالهای قبل با هزینه های سرسام آوار این تلاش را می‌کرد و در حال حاضر با کنفرانس های تلویزیونی). 

ایشان که سابقا فرمان قتل و کشتار زنان و کودکان بی گناه را می‌داد ، از جمله در قتل عام کردها و شیعیان در سال 1991 میلادی در عراق مستقیما در این عملیات ها فرمان آتش سر میداد وبر سر نیروهایش (ارتش آزادیبخش)فریاد میزد کردها را با تانک هایتان زیر بگیرید، امروز دم از دفاع حقوق زنان میزند. 

و  علاوه بر این ایشون (مریم عضدانلو) در بوجود آوردن فضای خفقان و کاملا فرقه ای بر زنان عضو فرقه که حدود هزار نفر در قرارگاه اشرف عراق تخمین زده میشد  و چه حالا که چند صد نفر هستند نقش  مستقیم داشته و دارد . 

زنان عضو فرقه در طول سالها عضویت خود در این فرقه مورد شدیدترین رفتارهای غیر انسانی و روحی و روانی  قرار گرفتند .

مراحل مختلف انقلاب ایدلوژیک که عبارتند از طلاقهای اجباری که در آن افراد و اعضای فرقه بالاجبار باید از تمامیه احساسات و عواطف و همچنین غرایز طبیعی خود چشم پوشی کرده و فقط و فقط عشقشان را به رهبری این فرقه نثار میکردند و اگر فردی رضایت به طلاق همسر و زوج خود نمی‌داد او را دشمن رهبر ایدولوژیک می‌نامیدند. 

مرگ سعیده شاهرخی و خاطره ای از زمان اسارت

این در حالی است که بند ج ماده  پنجم میثاق بین المللی حذف تمام اشکال تبعیض نژادی مصوبه 21 دسامبر  1965 حق ازدواج و انتخاب همسر را از حقوق بنیادی هر زن بر می‌شمارد. 

یک واقعیت تلخ و مشمئز کننده در خصوص نقض حقوق زنان فرقه سو استفاده جنسی از زنان فرقه بوده و هست عشق به رجوی  میبایست جای عشق به همسر و خانواده را می‌گرفت

و اعضای اسیر در فرقه می بایست تمام افکار و حتی خواب شبانه و افکار وتمایلات جنسی خود را بطور روزانه گزارش داده و ثبت کنند.

این در حالیست که بند الف و ب ماده 2 اعلامیه حذف خشنونت علیه زنان، خشنونت جسمی، جنسی و روانی که در جامعه عمومی اتفاق می افتد از جمله تجاوز  سو استفاده جنسی آزارجنسی و ارعاب در محیط کار در مراکز آموزشی و جاهای دیگر، قاچاق زنان و تن فروشی اجباری را از مصادق بارز خشنونت علیه زنان بر می شمارد 

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد

گوشه ای از صحبتهای ملکه ترور

ایران آزاد فردا

ما می‌خواهیم به جای استبداد زن‌ستیز حاکم، یک جمهوری کثرت‌گرا براساس حقوق‌بشر برپا کنیم. یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین و دولت. ما در پی تحقق یک دموکراسی واقعی هستیم که لازمه آن مشارکت فعال و برابر زنان در رهبری سیاسی جامعه است.

در ایران فردا جمیع آزادی‌های فردی در مورد زنان باید به‌رسمیت شناخته شود. از جمله آزادی در اعتقاد و مذهب، اشتغال و رفت و آمد.

زنان در انتخاب پوشش خود آزادند.

در ایران فردا زن و مرد به حقوق اجتماعی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کاملا برابر دست خواهند یافت.

زنان باید درگزینش همسر و ازدواج از آزادی کامل برخوردار باشند.

در زندگی خانوادگی هرگونه اجبار و تحمیل به زن ممنوع است.

حق متساوی طلاق برای زنان، به‌رسمیت شناخته می‌شود.

چند همسری ممنوع است.

خشونت جسمی، جنسی و روانی علیه زنان در محیط کار، در مراکز آموزشی، خانواده و هر جای دیگر جرم شمرده می‌شود.

هرگونه بهره‌کشی جنسی از زن، تحت هر عنوان ممنوع است.

قانون شریعت آخوندها جایی در قوانین ایران فردا نخواهد داشت و میثاق‌های بین‌المللی درمورد حقوق و آزادی‌های زنان و مشخصاً «کنوانسیون رفع کلیه اَشکال تبعیض علیه زنان» نصب‌العین قوانین مدنی قرار خواهد گرفت.

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد

و در اینجا از خانم مریم عضدانلو سوال میکنم هر چند که سوالات ما مثل قبلا همیشه بی پاسخ خواهد ماند :

شما که مدعی آزادی و برابری زنان میباشید م آیا این آزادی شامل حال زنان اسیر فرقه شما هم میباشد ؟

آیا زنان اسیر فرقه از آزادی پوشش برخوردار هستند ؟

آیا زنان در بند فرقه حق ازدواج با مرد مورد علاقه خودشان را  دارند ؟

و هزاران آیا ها و چرا های دیگر…………………………….. 

آیا بهتر نیست که شما دم از ایران آزاد فردا نکرده و از حداقل‌های ناچیز در درون فرقه شروع بکنید؟ 

شما در فرمان ده ماده ای خود چند همسری را ممنوع و ناپسند اعلام کرده اید، 

 اگر این مورد قبول شما میباشد پس  چرا شما زنان نگون بخت درون مناسبات خود را  که روزی  برای هدف والا پا به میدان مبارزه  وآزادی و تحقق  جامعه بی طبقه توحیدی بدون هیچ چشمداشتی به سازمان مجاهدین پیوسته بودند را بالاجبار از همسرانشان طلاق جدا کرده  و به زور  وارد اتاق خواب مسعود رجوی کردید و اگر زن نگون بختی ممانعت میکرد با مرگ خودش از صفحه ای مبارزه حذف میشد  و قبل از همبستر شدن رحم آنها را از بدنشان خارج کردید  آیا این موارد  جزو خشنونت جنسی و سو استفاده ابزاری و بهرکشی  از زنان نیست؟ 

شما چه دستاوردی برای این  چند صد زن انجام دادید که بخواهید برای زنان ایران انجام بدهید.

آیا زنان فرقه بجز اندکی از زنان اجازه استفاده از اینترنت را دارند ؟

آیا تمامی  زنان فرقه بمانند فرد شما از لباسهای رنگارنگ و جراحی زیبا ی صورت  و درست کردن دندانها و امکانات پزشکی …..  برخوردار هستند؟ 

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد

عجبا که در حیله و نیرنگ دست رژیم جمهوری اسلامی را از پشت بسته اید مردمی که در سیستان و بلوچستان  و یا در هرگوشه ایران به   پا خواستن و دست به  اعتراض صنفی و گرانی و …زدند را شما شورشی و سعی در ربط دادن این اعتراضات به سازمان پوسیده خود میباشید و این در حالیست که مردم ایران از سازمان شما هیچ نامی نمی‌برند و حتی نسل جوان  هیچ شناختی از سازمان شما ندارد.

 خانم زهرا معینی  10 مارس 2021

لینک به منبع

یاوه گویهای فرقه رجوی در رابطه با شجریان

ملکه ترور مریم رجوی پیام تبریک روز زن فرستاد 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فوت-اعظم-طالقانی-و-سکوت-مریم-رجوی/

فوت اعظم طالقانی و سکوت مریم رجوی

فوت اعظم طالقانی و سکوت مریم رجویزهرا معینی، زنان ایران، دهم نوامبر 2019:… اگر دقت کرده باشید مریم رجوی وقتی کسانی مثل ملک عبدالله ، جان مک کین ، موگنز کامره، و …وقتی فوت کردن به سرعت برای خانواده های آن‌ها پیام تسلیت فرستاد، برای کشته شدگان در سوریه و عراق پیام تسلیت میفرسته اما سؤال من از خانم مریم رجوی این است که چرا بعد ازشنیدن خبر فوت مرحومه اعظم طالقانی سکوت اختیار کرده و برای خانواده ایشون یک پیام ساده هم نفرستاد مگر این خانم دختر پدر طالقانی نبود. فرقه رجوی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش بسیاری کرد تا آیت‌الله طالقانی را جذب خودشان کنند و از آن به بعد ایشان را «پدر طالقانی» خطاب کردند تا ایشان را به عنوان پدر معنوی و سیاسی خود جلوه دهند. فوت اعظم طالقانی و سکوت مریم رجوی 

مریم رجوی عذرا علوی طالقانیعذراعلوی طالقانی و مریم رجوی . هیچکدام از  سوابق طالقانی در کارنامه مریم رجوی یافت نمیشود

چرا مریم رجوی پیام تسلیت برای خانواده مرحومه اعظم طالقانی نفرستاد

خانم زهرا معینی، زنان ایران، آلمان 10.11.2019

اگر دقت کرده باشید مریم رجوی وقتی کسانی مثل ملک عبدالله ، جان مک کین ، موگنز کامره، و …وقتی فوت کردن به سرعت برای خانواده های آن‌ها پیام تسلیت فرستاد، برای کشته شدگان در سوریه و عراق پیام تسلیت میفرسته اما سؤال من از خانم مریم رجوی این است که چرا بعد ازشنیدن خبر فوت مرحومه اعظم طالقانی سکوت اختیار کرده و برای خانواده ایشون یک پیام ساده هم نفرستاد مگر این خانم دختر پدر طالقانی نبود.

فوت اعظم طالقانی و سکوت مریم رجوی

فرقه رجوی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش بسیاری کرد تا آیت‌الله طالقانی را جذب خودشان کنند و از آن به بعد ایشان را «پدر طالقانی» خطاب کردند تا ایشان را به عنوان پدر معنوی و سیاسی خود جلوه دهند.

 با توجه به اینکه عذرا علوی طالقانی( خواهر اعظم ) زمانی جانشین ( مسعود رجوی ) فرمانده کل قوا بود آیا این سکوت شما نشان از آن نداره که به شدت بخاطر بعضی از موضعگیرهای پدر طالقانی زاویه داشتید تا چه برسد به خانم اعظم طالقانی که خیلی نسبت به شما موضع داشت و شما شهامت این را نداشتید که یکبار به او انتقاد کنید.

 حالا هم که فوت کرده نمیتوانید پیام تسلیت به خانواده‌ای او بدهید بله خانم رجوی کسانی مثل جان مک کین و موگنزکامره را میتوانید با پول بخرید چون آن‌ها از ماهیت واقعی شما را نمیدانند به ملک عبدالله پادشاه فقید هم پیام تسلیت فرستادید برای او هم مثل دیکتاتور عراق مزدوری میکردید.

زهرا معینی آلمان

خانم زهرا معینی آلمان

 سران سازمان مجاهدین که برای ادامه خیانتهای خود نیاز به آیت الله طالقانی داشتند وبر آن شدند تا از حسن نیت وی سوء استفاده نموده و سعی در به انحصار کشیدن ایشان در راستای منافع حزبی و گروهی خود کنند که البته آیت الله طالقانی با درایتی که داشتند این موضوع را فهمیده و حتی در خطبه های نماز عیدسعیدفطر تهران بی محابا فریاد زدند که” من خودم را برای اینها (سازمان مجاهدین خلق) داشتم فدا میکردم. حتی بعضی از تنگ نظرها و اندک بین ها مرا متهم میکردند

طالقانی پدر ملت بود و مصادره شدنی نبود و سران فرقه ای رجوی در اویل انقلاب ضد سلطنتی می خواستند بگویند برای ماست و به همین دلیل به او میگفتید پدر طالقانی اعظم طالقانی معترض همیشگی به رجال سیاسی بود و از او چهره یک زن سیاستمدار مسلمان آزادیخواه را ساخت او منتقد شما بود او با شما مخالف بود و زاویه داشت به همین دلیل تا زمانیکه او زنده بود شما نتوانستید انتقادی کنید و حالا هم که دارفانی را وداع کرد نتوانستید یک پیام تسلیت ساده به خانواده ی او بکنید

زهرا معینی، آلمان

09.11.2019

چرا مریم رجوی پیام تسلیت برای خانواده مرحومه اعظم طالقانی نفرستاد

لینک به منبع

***

نگاهی به زندگی عذرا علوی طالقانیطلاق های اجباری درفرقه رجوی و ریزشی که همچنان ادامه دارد ـ نگاهی به زندگی عذرا علوی طالقانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حماقت-و-خیانت-مسعود-رجوی-در-عملیات-فروغ/

حماقت و خیانت مسعود رجوی در عملیات فروغ جاویدان

حماقت و خیانت مسعود رجوی در عملیات فروغ جاویدانزهرا معینی، زنان ایران، هفتم اوت 2019:… بعد از 31 سال از عملیات فروغ جاویدان که مسعود رجوی آن را بیمه کرده بود و بودن در عراق را شرط سرنگونی رژیم فعالی آخوندها میدانست،  از اون ارتش آزادیبخش و انبوه جنگ افزارها چه برجا مانده؟ بجز 1500تا 1700 نفر که افرادیکه از میانسالی گذاشتند و هر کدامشان هم با مشگلات و بیمارهای مختلف دست وپنجه نرم میکنند.  مسعود رجوی هیچگاه جسارت نداشت قبول کند علت شکست خودش بوده است همیشه تمام اعضا باید تاوان میدادند و شکست را به گردن میگرفتند . حماقت و خیانت مسعود رجوی در عملیات فروغ جاویدان

حماقت و خیانت مسعود رجوی در عملیات فروغ جاویدانسلام آفتاب به مسعود . کوله پشتی های سحر در تابوت شب

حماقت و خیانت مسعود رجوی در عملیات فروغ جاویدان

خانم زهرا معینی، زنان ایران، آلمان 06.08.2019

زهرا-معینی-پارلمان-اروپا

خانم زهرا معینی پارلمان اروپا

هر ساله در چنین روزهایی فرقه رجوی برای سرپوش گداشتن بر خفت و خواری، مراسم وگفتگوهایی را تشکیل میدهد تا شکست فروغ جاویدان را به پیروزی وانمود کند. فروغ جاویدان یکی از بزرگترین حماقت مسعود رجوی به ایران و ایرانی و همینطور به تمام اعضای سازمان مجاهدین بود که مسعود ادعای رهبری آنان را داشت.

مسعود رجوی هیچگاه جسارت نداشت قبول کند علت شکست خودش بوده است همیشه تمام اعضا باید تاوان میدادند و شکست را به گردن میگرفتند چرا میگویم حماقت و خیانت همانطورکه میدانید 31سال از آن روزها گذشته خیلی حرفهای ناگفته مانده و خیلی زوایا هنوز بخوبی آشکار نشده افرادی همانند من که بعدا لب به سخن خواهند گشودند و تاریخ که همه چیز را روشن خواهد کرد.

اما هر چه بیشتر از این حمله مرگبار بگوئیم بیشتر جنایت رجویها آشکار می شود. بر می گردم به مدتی قبل از این عملیات موسوم به فروغ جاویدان سازمان با سوء استفاده از جنگ بین ایران و عراق که بعدها مشخص شد متجاور صدام بوده است و حتی دیدیم که صدام بعد از ایران هم یکشبه به کویت حمله کرد و قصد تصرف این کشور را داشت که منجر به پادرمیانی آمریکا و هم پیمانانش و جنگ خلیج فارس شد.

 در آن ایام سازمان با همکاری ارتش صدام حملاتی را به خاک ایران و سربازان انجام می داد وسازمان شبانه روز به ما تلقین می کرد که این حملات آزاد سازی ا ست تا ما را وادار به همکاری کند از فروردین تا مرداد 1367 و پذیرفتن قطعنامه 598 شورای امنیت توسط ایران سازمان مجاهدین خلق دو حمله به خاک ایران به اسمهای آفتاب و چلچراغ با همکاری دولت صدام ترتیب داده بود.

ایران قطعنامه 598 را پذیرفت وما در شرایطی غیر آماده و در حالیکه هنوز حمله قبلی جمع بندی نشده بود به ناگهان روال معمول برنامه روزانه متوقف شد. و در آماده باش اضطراری قرار گرفتیم برای حمله مجدد و از نظر رجوی نهائی چون که فکر می کنم رجوی فهمید که فرصت هر گونه حمله به خاک ایران و بدست آوردن قدرت و رهبری در حال از دست رفتن است با فرستادن همه ماها به کام مرگ سعی کرد که آخرین شانس خود را به هر قیمت برای بدست آوردن کرسی رهبری ایران انجام بدهد.

 در همین ایام که ما در حال آماده سازی برای یک حمله گسترده بویدیم در کمال تعجب به من گفتند که روسری قرمز بپوشید، باید جائی برویم وقتی به سالن مورد نظر رسیدیم گفتند که امشب عروسی است در اون شب سازمان 120 نفر را عقد و عروس و داماد کرد.

یکی از سوآلاتی ا ست که هنوز بی پاسخ مانده است که چرا واقعا کسانی که معلوم نیست زنده برگردند یا نه باید وارد  ین ازدواج دوساعته می شدند فکر می کنم اینگونه با احساسات و عواطفشان بازی شد البته من از مسئولم همان موقع سوآل کردم و او گفت: به قول برادر مسعود ما به امام حسین اقتدار کرده ایم ما تشکیل خانواده می دهیم، جنگ می کنیم می کشیم و کشته می شویم این قانون است و حرفهای فرمانده ام برای من قانع کننده نبود و در ذهنم جا نمی گرفت.

 بعدها البته باز هم این سوال اضافه شد که پس چگونه بعد از همین عملیات فروغ جاویدان به دستور رهبری می بایست همه زنها و مردها از یکدیگر طلاق می گرفتند، به راستی رجوی خودش را چه تصور می کرد که اینگونه با همه احساسات و عواطف ما بازی میکرد. هنوز برای من ابعاد این حمله مشخص نبود فقط خیلی در کارها عجله بود و به ما گفتند که نشست توجیهی داریم و ما به سالن اجتماعات رفتیم.

رجویها آمدند گفتند ما قلب ا یران را نشانه گرفتیم و هدف ما تهران است و چون همه نیروهای رزمی ایران در حالتی غیر آماده هستند و خسته شده اند از جنگ و هوای عقب نشینی و بازگشت به خانه و زندگی دارند ما باید از ا ین غفلت آنها استفاده کنیم و برق آسا حمله کنیم تا فتح تهران پیش می رویم.

وقتی کرمانشاه سقوط کند بعد هم تهران سقوط خواهد کرد. رجوی گفت: با این حمله ما بیمه می کنیم ارتش آزادیبخش را و نتیجه اش هر چی که باشد پیشاپیش تبریک می گوئیم به خلق قهرمان ایران. بعد از نشست به همه گفتند که برای خداحافظی همینجا امشب وقت دارید.

منظورش این بود که خانواده ها و فامیل با هم خداحافظی کنند بعلت آماده سازی ها و اینکه برای حمله ای باید آماده می شدیم همگی ما کمبود خواب شدید داشتیم، آماده کردن کوله و پر کردن و بارگیری مهمات، آذوقه بندی، نشست و توجیه مسیر، ورزش و بدنسازی و از طرف دیگر هیجان رفتن به راهی مرگبار خواب را از همه ربوده بود و فکر می کنم برای همین آنهمه کشته شد.

ستون درمنطقه خانقین به خط شد و روانه حمله شدیم، آتش تهیه توسط سیستم آتش باری و پشتیبانی ارتش عراق روی مرز انجام شد تا ما بتوانیم از آن منقطقه عبور کنیم شب وقتی به دشت حسن آباد رسیدیم آتش باری و حمله به ما بصورتی گسترده انجام شد و فرمانده ما وقتی دید که توقف طولانی شد و امکان پیشروی نبود به ما دستور داد پیاده شویم و بصورت آماده در کانالها سنگر بگیریم من از شدت بیخوابی در کانالی تا ساعت 10:30 روز بعد خوابیده بودم.

صبح فرمانده مان ما را بیدار کرد و گفت بچه ها در یال چپ مهمات ندارند و دسته ما حرکت کرد که مهمات به آنها برسانیم به محض اینکه چند متر جلو رفتم نزدیکی ما خمپاره خورد و ترکش آن به بازوی دست چپم خورد و مجروح و بعد من را به ماشین جیب که نفر امدادگر و چند مجروح دیگر داخل آن بود تحویل دادند تا به عقب ببرند و من بخاطری خونریزی بیهوش شدم دوباره به هوش آمدم و متوجه شدم دکتر همان منطقه اسلام آباد بالای سرم بود و به پرستار ایرانی می گفت که نگذارید بخوابد و بیدار بماند و بعد گفته شد که پاسدارها دارند اون محل را آتش می زنند و ما باید همه مجروحان را از اونجا بیرون بیاوریم من مجددا از هوش رفتم و در مسیر به هوش آمدم و می شنیدم که توسط ماشین اهالی بومی بعد من را با کامیون به منطقه مرزی می بردند بعد با هلی کوپتر به بیمارستان ارتش عراق و بعد با آمبولانس به بیمارستان بغداد منتقل کردند.

اینکه بعد از 31 سال از عملیات فروغ جاویدان که مسعود رجوی آن را بیمه کرده بود و بودن در عراق را شرط سرنگونی رژیم فعالی آخوندها میدانست از اون ارتش آزادیبخش و انبوه جنگ افزارها چه برجا مانده بجز 1500تا 1700 نفر که افرادیکه از میانسالی گذاشتند و هر کدامشان هم با مشگلات و بیمارهای مختلف دست وپنجه نرم میکنند.

 آن زمان در 70 کیلومتری خاک ایران بودند و حالا در 1200کیلومتری از خاک ایران در کشور نیمه اروپایی به سر میبرند و اینکه یک زمانی سران فرقه ای رجوی میگفتند در میان مردم چه درداخل ایران و چه در خارج ایران پایگاه و جایگاه دارند امروزه شاهد این هستیم مهمترین پایگاه مریم رجوی در اور سور واز فرانسه نیز در محدودیت قرار گرفته و اجازه هرگونه فعالیت آن‌ها را ازشان گرفته شده.

 واقعا اگر مسعود رجوی آن را بیمه کرده بود باید دلسوز مردم ایران میبودند و برای آزادی و رفاه مردم ایران تلاش میکردند و نه اینکه از درد ورنج مردمی که کمرشان زیر بار تحریم ها خم شده شاد باشند و هیزم آتش جنگ آمریکا و ایران را شعله‌ور تر کنند سران فرقه به تنها چیزی که آنها در ایران فکر میکنند فقط رسیدن به قدرت و حاکمیت هست و به دنبال آن انتقام از مردم ایران.

زهرا معینی، آلمان

06.08.2019

حماقت و خیانت مسعود رجوی در عملیات فروغ جاویدان

لینک به منبع

*** 

فروغ خاموش جاویدان عملیات مرصادفروغ خاموش جاویدان عملیات مرصاد

باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

***

همچنین: