مناسبات در فرقه رجوی ، ناگفته های تکان دهنده

مناسبات در فرقه رجوی ، ناگفته های تکان دهنده

مناسبات در فرقه رجوی ، ناگفته های تکان دهندهعیسی آزاده، وبلاگ بیان حقیقت، هفتم ژانویه 2021:… در این رابطه بحث زیاد شده و خانواده های از خود گذشته برای رهایی فرزندانشان تا پای جان در گرما هفتاد درجه در طوفانهای شن و در سرمای جانسوز منطقه خشک عراق فریاد زدند و فحش و سنک و مشت و لگد خوردند و دم پس ندادند و به یمن همان از جان گذشتگی ها هم بود که تعدادی زیادی از اسیران فرقه جدا شدند. این جنگ نا برابر ادامه دارد. البته خانواده جنگی ندارند فقط دنبال خبری ردی و دیداری با فرزندانشان هستند این فرقه نابکار است که شمشیر را از رو بسته و دم به ساعت اطلاعیه می دهد و پدران و مادران سالخورده را نیروی تروریستی قدس و مزدوران اطلاعات می نامند. مناسبات در فرقه رجوی ، ناگفته های تکان دهنده. 

مناسبات در فرقه رجوی ، ناگفته های تکان دهندهسری سوم خانواده ها در لیبرتی – گزارش سوم

نا گفته های تکان دهنده در مناسبات فرقه رجوی

عیسی آزاده

آقای عیسی آزاده، فرانسه

از انجا که رجوی مطلقا یک انقلابی و مسلمان هم نیست همانطور که برای تک تک ما یک پرونده ساخته بود برای خانواده ها هم پرونده ای داشت و از همه انها با گرفتن پول و یا گرفتن امکان جهت مخفی کردت تیم های ترورش گرویی داشت. دلسوزی او هم از خانواده استفاده ابزاری برای رسیدن به هدف اش بود.

اما بعد از سرنگون شدن دیکتاتور عراق پای خانواده ها به اشرف سابق در عراق باز شد و در ابتدا خیلی فضای متفاهم و خوب بود و مرتب ازخانواده برای روحیه دادن در تشکیلات استفاده می کردند و به ما می گفتند خانواده ها گفتن از اینکه امریکایی ها سلاح هایتان را گرفته اند غمگین نباشید قلب ما سلاح شماست

این نقل مجلس تمام نشست ها بود و بارها می گفتند که ما همانند ماهی هستیم و خانواده هامانند اب هستند و ما بدون اب خواهیم مرد.

البته این موارد که نقل مجلس بود براساس خط و خطوط خود رهبر بود چون هیچ خطی بدون تایید رهبر در تشکیلات جاری نمی شود.

اما مدتی نگذشت که افراد تحت تاثیر خانواده اعلام جدایی کردن ابتدا تک مورد بود اما بناگاه تبدیل بجریان شد. سیلی از افراد از فرقه جدا شدن و راهی زندان دیگری بنام تیف تحت کنترل امریکایی رفتند.

تمام ان تعریف و تمجید ها از خانواده و داستان اب و ماهی هم تمام شد و بناگاه جناب پیام پشت پیام که دشمن نه در تهران و نه در جای دیگری است دشمن زیر گوشتان و پشت سیاج .سیم های خاردار قرارگاه اشرف است دشمن خانواده ها هستند. خانواده ها شدن بسم الله و رجوی هم شد جن

رجوی یک انتقاد از خودش در طول عمرش کرد که چرا بحرف مریم و زنان شورای رهبری گوش کرده و اجازه داده پای خانواده به اشرف باز شود. البته این انتقاد را هم بعدا رد کرد و گفت من قاطعانه مخالف بودم و لی زورم به مریم نرسید

از این مرحله بعد دیگر جای دشمن در خط و سیاست و استراتژی فرقه تغییر کرد و خانواده ها شدن دشمن.

برای مقابله با خانواده ها از هیچ رذالنی فرو گزار نکردند.

از ساختن انواع تیر و کمان از اماده کردن انواع وسایل برنده قابل پرتاب و جمع اوری قلوه سنگ

از نصب دستگاه پارازیت در اضلاع چهارگانه تا نصب بلندگو در تمام قرارگاه و در همین رابطه هم یک ستادبنام جنگ اصوات راه اندازی شد.

در تمام مقرات بلااستثنا بلند گونصب کردن به محض شنیدن شدن صدای مادران و پدران و فرزندان اسیران از پشت سیم های خاردار تمام بلندگو ها شروع بکار می کردند شب و روز هم نداشت. حتی به تک تک افراد هم گفته شد بود وقتی جایی تنها هستید و صدای بلندگوهای دشمن منظورش خانواده هاست بلند شد شروع کنید با خودتا بلند بلند سرود بخوانید.
منم یاد آن قضیه افتادم که شب تاریک وقتی از کنار قبرستان عبور می کردم از ترس اواز می خواندم.

ترس از خانواده ها تمام ارکان فرقه را فرا گرفت

و کار بجایی رسید که افرادیکه عضوی از خانواده شان برای دیدنش آمده بودند باید به زور می رفتند در تلویزیون و اعلام برائت میکردند والا به کفر ابلیس. من خودم یادم هست تعدادی از افراد را فرشته یگانه صدا کرده بود و می گفت انتخاب کنید تشکیلات رهبری انقلاب یا رژیم و آنور سیاچ و تیر خلاص زن شدن یکی از بچه ها من  من کرد. بناگاه این زنک نابکار داد زد که درسته من گفتم انتخاب کنید.

اما گفتم تیر خلاص زن واقعا چقدر درد آور بود کسی می گفت من چند دقیقه مادر سالخورده ام را ببینم یا دست پدرم را ببوسم درجا می شد تیر خلاص زن

بله دوستان گرامی و کسانیکه این دلنوشته را می خوانید بارقه ای از انسانیت و شرف در دستگاه رجوی خائن وجود ندارد و قلبش از سنگ و اهن است

و کار بجایی رسید و از این فراتر هم رفتند و خط دادند در انتخاب بین دشمن و خانواده اگر یک گلوله داشتید آنرا به سمت خانواده شلیک کنید.

در این رابطه بحث زیاد شده و خانواده های از خود گذشته برای رهایی فرزندانشان تا پای جان در گرما هفتاد درجه در طوفانهای شن و در سرمای جانسوز منطقه خشک عراق فریاد زدند و فحش و سنک و مشت و لگد خوردند و دم پس ندادند و به یمن همان از جان گذشتگی ها هم بود که تعدادی زیادی از اسیران فرقه جدا شدند.

این جنگ نا برابر ادامه دارد. البته خانواده جنگی ندارند فقط دنبال خبری ردی و دیداری با فرزندانشان هستند این فرقه نابکار است که شمشیر را از رو بسته و دم به ساعت اطلاعیه می دهد و پدران و مادران سالخورده را نیروی تروریستی قدس و مزدوران اطلاعات می نامند.

رجوی به اندازه سر سوزنی شرافت و پرنسیب ندارد. و فقط با دروغ و شانتاژ بیش از چهل سال است که سر هوادرانش را شیره مالیده و بازهم دارد به همان کثافتکاری اش ادامه می دهد.

شخص رجوی منطقی را در تمام ارکان و اذهان فریز شده ربات هایش فرو کرده که همه باید در رهبر ذوب شوند یعنی وجود نداشته باشند.این یعنی از افراد بطور قانونمند سلب اختبار و عقل و درایت و تفکر شده است .

فکر کردن به زندگی به زن وفرزند و خانواده گناه کبیره است فقط مجازید به یک عنصر فکر کنید انهم رهبر عقیدتی است انقدر فکر کنید تا ذوب شوید.

اینجاست که ما می گوییم انسانها را تبدیل به ربات کرده است و بابت این خطر کردنمان بر علیه تشکیلات هر روز مورد شدیدا حملات ترور شخصیتی قرار می گیریم اما از نظر من تمام این لاطائلات رجوی پشیزی هم ارزش ندارد. .دوستان سابقم هم نباید تحت تاثیر این القائات قراربگیرند.

باری خلاصی از این فرقه باید ابتدا اذهانتان را از کنترل این فرقه رها سازید تا بتوانید فکر کنید تا بتوانید رها شوید.

این قلمفرسایی مزدران ریر و درشت رجوی دهشاهی ارزش ندارد مقهور اینها نشوید بیش از چهل سال است که با همین تفکرات بیهوده رجوی بر شما سوار است و بر گرده تان شلاق می رند.

در پایان به تک تک خانواده درود می فرستم و بنوبه خودم مدیون تلاش هایشان هستم مخصوصا تلاش های اخیرشان که لرزه بر اندام پوسیده فرقه انداخته اند دیر نیست که کشور البانی مجبور شود درب های کشور اش را به روی خانواده ها باز کند که بتوانند خانواده ها فرزندنشان را در اغوش بگیرند

عیسی آزاده ششم ژانویه 2021

لینک به منبع

مناسبات در فرقه رجوی ، ناگفته های تکان دهنده

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سرلشگرهای-ارتش-آزادیبخش-آنلاین/

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی – فرقه رجوی دوران ترامپ و انتخابات امریکا

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی - فرقه رجویعیسی آزاده، وبلاگ بیان حقیقت، سی ام دسامبر 2020:…  ارتش  آزادیبخش رجوی شده است فالورهای دنیای مجازی و خنده دارتر اینکه همه هم ارتقا  درجه گرفته اند و تا سطح فرمانده لشکر رسیده اند. کسانیکه بیش از سیصد فالور داشته باشند درجه سرلشکری دارند. وقتی هم به مرور فالور ها ریزش می کنند همه زیر حساب رسی قرار می گیرند. فرمانده نالایقی بودی و نتوانستی نیروهایت را حفظ کنی و تنزل درجه می گیرند. این فرقه با این توهمات می خواهد مسئول مقدرات یک ملت شود. با فتوشاپ عکس از زیر زمینهای خانه های در آلبانی و یا در کوهها و دره های آلبانی تا فریب و استخدام تعدادی جوان غیر سیاسی و درگیر مشکلات مالی کانون شورشی تشکیل داده اند که الان ورد زبان همه شده است از بالا تا پایین. سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی – فرقه رجوی دوران ترامپ و انتخابات امریکا 

مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی – فرقه رجوی دوران ترامپ و انتخابات امریکا

یکی از تناقضات اصلی نفرات در سال 98 این بود اگر ما پیشتاز هستیم اگر تمام ملت ایران پشت ما هستند اگر ما کانون شورشی در خاک میهن داریم چرایک عده شعار رضا شاه روحت شاد را دادند و به نفع سلطنت شعار دادند اما دریغ که در یکی از 170 شهر اسمی و پلاکادری از سازمان بالا ببرند.

البته این تناقض را هم با ز هم بخود نفرات بر گرداندن که همه چیز مهیا بود اماشما عرضه چیدن میوه را نداشتید و برای سرکوب افراد و لاپوشانی این تناقضات خطی و سیاسی یک هوچیگری دیگر راه انداختن تحت عنوان طلبکاری

و بیش از شش ماه افراد را سرگرم مغز شویی جدید تحت عنوان طلبکاری خوره مبارزه است همه رسرگرم کردند. در کنار این نشست های شسشوی مغزی همه را سوق دادند سه سمت توئیتر و تلگرام که هرکس باید نیروهایش را از داخل ایران شکار کند

هر روز صبح که کار در اتاق های شدیدا کنترل شده اینترنت شروع می شود ابتدا همه باید توئیت های عمو تیم عمو را بازنشر کنند و کامنت بنویسند  منظور از عمو ترامپ و رفقای عمو هم تیم ترامپ بوده است .در این مرحله و در همین شرایط هم برای هر روی بروزر های مختلف چند اکانت جعلی ساخته اند .

دوران ترامپ با اکانت های جعلی و گروههای تلگرامی در حال سپری شدن است جالبتر اینکه متناسب با تعداد فالورهایی که هر فرد دارد او را فرمانده لشکر یا تیپ و گردان صدا می کنند.اینرا جدی می گویم/

فرقه اعلام کرده است که همه شما افسرانی هستید که باید نیروهایتان را خودتان از داخل ایران جمع کرده و سازماندهی کنید.

یعنی الان ارتش ازادیبخش رجوی شده است فالورهای دنیای مجازی و خنده دارترین اینکه همه هم ارتقا  درجه گرفته اند و تا سطح فرمانده لشکر رسیده اند کسانیکه بیش از سیصد فالور داشته باشند درجه سرلشکری دارند.

وقتی هم به مرور فالور ها ریزش می کنند همه زیر حساب رسی قرار می گیرند فرمانده نالایقی بودی و نتوانستی نیروهایت را حفظ کنی و تنزل درجه می گیرند.

این فرقه با این توهمات می خواهد مسئول مقدرات یک ملت شود با فتوشاپ عکس از زیر زمینهای خانه های در البانی و یا در کوهها و دره های البانی تا فریب و استخدام تعدادی جوان غیر سیاسی و درگیر مشکلات مالی کانون شورشی تشکیل داده اند که الان ورد زبان همه شده است از بالا تا پایین

خلاصه اینکه الان در فرقه رجوی کانون شورشی میخورند و می پوشندو می خوابند

روزگاری در عراق لشکر زرهی با اهن پاره های قراضه  صدام که مربوط به دوران جنگ جهانی دوم دهه 50 میلادی  ارتش تشکیل داده بودند که امریکا به عمان اهن پاره ها هم رحم نکرد و همه را گرفت و اخرشم گفت مجاز هستید در پست های نگهبانیتان از چماق استفاده کنید.

بعد از خلع سلاح از بالا خط داده شد که بصورت مسئولین به کینه و غیظ  ناله می کردند اگر صدام به ما خیانت نکرده بود و اجزاه ممی داد در سال 77 به ایران خمله کنیم کار را یکسره می کردیم اما صدام ترسید و جلومان را گرفت. در صورتیکه واقعا حرف مفتی بود چون هر نفر هم راننده دوخودور بود هم خدمه زرهی بود و هم خدمه توپخانه افراد در همان زمان به مسخره می گفتند که ماشین های ما را دنبال تانک های مان بگسل می کنیم و با خودمان می بریم.

البته صدام یک بر اورد بسیار دقیق از توان رزمی فرقه داشت و ژنرال های بسیار کارکشته اش در زمینه شناخت نظامی و دکترین جنگ بسیار دانش داشتند.

یک نکته دیگر هم لازم می دانم اینجا برای دوستان تعریف کنم.

من در ستاد آموزش بودم و در دانشگاه اشرف بعنوان استاد تدریس هم میکردم یک روز تیم ما را که مسئول تدوین ومدون کردن دروس تاکتیک  بود را صدا کردند که و در رابطه با بازی جنگ سخنرانی غرایی برایمان مژگان پارسایی بعنوان جانشین رجوی انجام داد و چند رو به صورت فشرده یک بازی کامپیوتری ساخته شده توسط برنامه نویسان اروپای شرقی را اموزش دادند اسم این برنامه فلش پوینت بود و اگر یک کامپیوتر قوی را سرور می کردی تا پنجاه کامپیوتر به ان جوینت می شدند. تمام جنگ افزار این برنامه سلاحهای شرقی و غربی مربوط به دوران جنگ جهانی دوم بود خلاصه اینکه ما نسبت به این برنامه مسلط شدیم یک دفعه همه چی تعطیل شد و کار یک سازمان اموزش بازی جنگ با این برنامه شد.

بعد از سه ماه که نفرات به این بازی مسلط شدند سازمان یک هئیت عالیرتبه شامل 5 ژنرال و تعدادی سرهنگ را دعوت کرد و یک مانور یک ساعته کامپیوتری برگزار کرد در نهایت هم چون نفراتیکه بعنوان دشمن سازماندهی بودند سلاحهایشان پیشرفته تر بود همه را لت و پار کردند و مانور تمام شد.

هدف این بود که سطح امادگی ارتش ازادیبخش با بازی کامپیوتری توسط این ژنرال ها که ازوزارت دفاع هم بوند به سمع صدام حسین برسد اخر های برنامه یکی از این ژنرال امد سراغ من گفت میشه یک عدد از این سی دی ها به من بدهید برای پسرم ببرم. گفت حتما و من صحبت کردم و ده عدد  از ان سی دی ها به همه شون دادیم.

گفت سرگرمی خوبی بود واقعا برای بچه ها در فراغت یک تفریح است و خستگی رزمندگان را در می برد انگار روی تمام مسئولین از صدر تا ذیل یک سطل اب یخ ریخته باشند همه هاج واج به هم نگاه میکردند که ما می خواستیم توانایی رزمی مان را نشان دهیم انها گفتند سرگرمی خوبی است.

داستان اکانت های جعلی و فرمانده لشکر مجازی هم سرگرمی خوبی است .اما نه بعنوان کار که افراد نه خواب دارند ونه خوراک و لقمه خورده و نخورده بپرند پشت کامپیوتر و کانون شورشی وهمی تولید کنند.

بیش از چهار دهه است که این فرقه با خزیدن در شکاف قدرت های خارجی و هم اکنون سرویس های اطلاعاتی از کسانیکه روزگاری بخاطر ازادی وارد این عرصه شده یودند استفاده ابزاری می کند.

الان هم با کامپیوتر و دنیای مجازی و تعدادی فالور که اصلا نمی دانند اینها که هستند کانون شورشی ساخته اند یعنی بدنه ارتش ازادیبخش که سر ان در البانی است

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی - فرقه رجوی

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی

اخیرا شنیدم که در نشست هایشان یقه نفرات را می گیرند که علت انتخاب نشدن عمو ترامپ بخاطر کار نکرده شماست اگر به وظیفتان عمل می کردید و عمر زندگانی شان را به فنا داده است/

رجوی با شم ضدانقلابی قویی که دارد یک پیام به نفرات داد که با ترامپ و بی ترامپ ما سرنگون می کنیم و برای ما بایدن و ترامپ فرقی ندارد.

نمی دانم یاد پیامش هم می افتد که یک دریچه به روی فرقه باز شده و تا بهمن 97 با کمک عمو ترامپ در میدان ازادی هستیم.

مخصوصا با انتصاب بولتون و ورودش به کاخ سفید و مشاور ترامپ شدن با قطع و یقین گفتند که دیگه هر شکافی دارید ببندید که با امدن بولتون دیگه سرنگونی مهر شد.

تحت همین القاعات بولتون هم بهمن 97 را سرسید سرنگونی اعلام کرد البته بولتون بخاطر دسته های تا نخورده اسکانس های دلار بود که در حمون فرقه فوت می کرد. و الباقی براش همانند گفته همان ژنرال عراقی بازی کودکانه است.

خانم مریم قجر هم به یک فیگور غرب گرایانه اعلام کرد که سال 2020 پایان مهاجرت و پرواز به سوی وطن و سرنگونی است .

سال 2020 هم که تمام شد

عموشان هم که رفت

فعلا در حال رنگ امیزی  جدید سیستم به رنگ ابی هستند ابی اسمانی هستند که مدعی اند که بابا اصلا ترامپ چوب زیر بغل اخوند ها گذاشت  ما از اولش هم می دانستیم ابی از ترامپ برای ما گرم نمی شود.

خلاصه روز از نوو روزی از نو پیش بسوی غار یا شکاف مستر بایدن.

لینک به منبع

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی – فرقه رجوی دوران ترامپ و انتخابات امریکا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فوت-حمید-اسدیان-در-بیمارستان/

فوت حمید اسدیان در بیمارستان به دلیل کرونا در آلبانی

فوت حمید اسدیان در بیمارستان به دلیل کرونا در آلبانیعیسی آزاده، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، پانزدهم دسامبر 2020:… در جامعه بی طبقه توحیدی دست ساز رجوی افراد فوت شده هم طبقه بندی شده اند یکی را مجاهد کبیر در سایت رسمی شان اعلام میکنند و الباقی را در لابلای برنامه هایشان در سیمای فرقه نام می برند البته اگر محدودیت های قانونی نبود این فرقه اسامی را هم اعلام نمی کرد و روی همه چیز سرپوش گذاشته است. داستان عجیب اینجاست که سایت های رنگارنگ فرقه اخبار لحظه ای از وضعیت کرونا از داخل ایران پخش می کند اما در رابطه با فاجعه وحشتناک کرونا در قلعه اشرف سکوت کرده اند. فوت حمید اسدیان در بیمارستان به دلیل کرونا در آلبانی 

فوت حمید اسدیان در بیمارستان به دلیل کرونا در آلبانیکلاغ ها و الاغ ها! – سخنی با حمید اسدیان

فاجعه کررنا در قلعه اشرف آلبانی

نوشته شده توسط عیسی ازاده از فرماندهان قدیمی جدا شده ازفرقه رجوی

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی

در جامعه بی طبقه توحیدی دست ساز رجوی افراد فوت شده هم طبقه بندی شده اند یکی را مجاهد کبیر در سایت رسمی شان اعلام میکنند و الباقی را در لابلای برنامه هایشان در سیمای فرقه نام می برند البته اگر محدودیت های قانونی نبود این فرقه اسامی را هم اعلام نمی کرد و روی همه چیز سرپوش گذاشته است

داستان عجیب اینجاست که سایت های رنگارنگ فرقه اخبار لحظه ای از وضعیت کرونا از داخل ایران پخش می کند اما در رابطه با فاجعه وحشتناک کرونا در قلعه اشرف سکوت کرده اند
تعداد زیادی در بیمارستان مادر ترزا به دلیل ابتلا به کرونا بستری هستند و تعداد نامعلومی هم در همان خوابگاههای جمعی در خود پادگان بستری هستند

مهمترین روش پیشگیری از کرونا رعایت فاصله گزاری و قرنطینه است که فرقه رجوی به دلیل ساختار تشکیلاتی و کنترل مستمر نیروها تن به این کار نمی دهد و حفظ تشکیلات و چارچوب های فرقه گرایانه برایش از جان انسانها مهمتر است. در این شرایط بحرانی که خانوادهای اسیران بلا در تشویش و نگرانی وحشتناکی بسر می برند از تماس تلفنی افراد هم دریغ می شودجالب اینجاست که به نفراتی که کمی به انها اعتماد دارند اجازه تماس های کوتاه مدت داده و کنترل شده داده اند و به انها خط داده اند که در تماس با خانواده هایشان بگویند در کشورهای اروپایی هستند و از البانی خارج شده اند یکی از همین نفرات در تماس با خانواده اش در تماس اول گفته است در کشور نروژ است و در تماس دوم می گوید در آلمان هستم
ابن دروغ گویی به دلیل ترس و وحشت از خانواده هاست که انها را نا امید کنند که به آلبانی جهت ملاقات با فرزندانشان مسافرت نکنند

در دوران عراق هم وقتی افراد می خواستند نامه ای برای خانواده شان ارسال کنند به همه خط داده میشد که بگویند در اروپا هستند و عمدتا نامه ها از انگلستان به داخل ایران پست میشد و حداقل یک سال طول می کشید تا یک نامه به دست خانواده برسد که البته این نامه نگاری هم در همان دهه شصت و هفتاد ممنوع اعلام شد جون همزمان شد با طلاق ها ی اجباری و جدا کردن فرزندان از والدین شان و اعزام گله ای انها به خارج از عراق که تعداد زیادی از انها مفقود شدند و هیچ اثر و اثاری از ان کودکان وجود ندارد.

انجمن نجات از فرقه ها عیسی ازاده
۱۴ دسامبر

لینک به منبع

سرلشگرهای ارتش آزادیبخش آنلاین در آلبانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رد%e2%80%8cپای-رجوی-در-ترور-فخری%e2%80%8cزاد-آلبانی-آ/

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهرانعیسی آزاده، یاران ایران، فرانسه، دوم دسامبر 2020:… براساس شواهد و قرائن و‌نحوه ترور. تیم های عمل کننده از تروریست های فرقه رجوی بوده اند روش کار و شناسایی سوژه دقیقا مشابه کارهای فرقه رجوی است. در ترور صیاد شیرازی با کمی تفاوت هم مشابه همین ترور بوده است در ترورهای ناموفق هاشمی رفسنجانی. رفیق دوست و احمد خمینی هم‌دقیقا از همین‌روش استفاده شده است در عملیات پرتاب خمپاره ای به وزارت اطلاعات در تیر 79 هم دقیقا ازهمین روش استفاده شده است که اسم عملیلت را رجوی عملیلت بزرگ تهران نام گزاری کرد. رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران 

مزدوری رجوی جدید نیست – مجاهدین خلق سابقه دارندمزدوری رجوی جدید نیست – مجاهدین خلق سابقه دارند

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران

« عیسی آزاده از فرماندهان قدیمی جدا شده ازفرقه رجوی‫»

این ترور‌ با این پیچیدگی بدون‌حمایت و پشتیبانی یک‌دولت غیر ممکن است اما مجریان و تیم های عمل کننده هم نمی توانند افرادمبتدی یا مزدوران مافیایی باشند و اساسا چنین موردی در ایران سابقه نداشته است و مردود است

بدون شک این تیم ها هم وابسته به یک تشکیلات با تجربه تروریستی طولانی است.

براساس شواهد و قرائن و‌نحوه ترور. تیم های عمل کننده از تروریست های فرقه رجوی بوده اند روش کار و شناسایی سوژه دقیقا مشابه کارهای فرقه رجوی است. در ترور صیاد شیرازی با کمی تفاوت هم مشابه همین ترور بوده است در ترورهای ناموفق هاشمی رفسنجانی. رفیق دوست و احمد خمینی هم‌دقیقا از همین‌روش استفاده شده است

در عملیات پرتاب خمپاره ای به وزارت اطلاعات در تیر 79 هم دقیقا ازهمین روش استفاده شده است که اسم عملیلت را رجوی عملیلت بزرگ تهران نام گزاری کرد

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران

شرح بخشی از جزییات عملیات خمپاره ای در تهران که توسط تیم عمل کننده و ‌شخص رجوی گفته شده است دونفر تیم عمل کننده شامل یک نفر جدیدالورود کورد از اهالی کرمانشاه و یک نفر دیگر اعزامی از آلمان بوده اند

بعد از سه ماه آموزش فشرده آماده عملیات شدند .آموزش این تیم مستقمیما زیر نظر مهوش سپهری معروف به نسرین دنبال شده است و روزانه گزارش امادگی تیم به رجوی داده میشد ارتباط این تیم و گروه انطلاق دهنده بوسیله تلفنی ماهواره ای ثریا وبا مارک ماتر لا بوده است این تیم توسط یک گروه از مجاهدین از قرارگاه جلولا بنام انزلی بافرماندهیشخصی بنام علیرضا امام جمعه از مرز قصر شیرین تا جاده سرپل ذهاب اسکورت میشوند. و‌بعد از انطلاق علیرضا اما جمعه تیم رابه یک فرد بومی قاچاقچی و از نزردیکان همان عضور تیم تحویل داده شده وگروه به قرارگاه انزلی درشهر جلولا عراق بر میگردد تیم به همراهی چند فرد بومی که فامیل عضو تیم بوده اند به کرمانشاه منتقل شده و بعد از چند روزاقامت در کرمانشاه سلاحها و‌خمپاره انداز و‌ مهمات را در داخل یک اتوبوس جا سازی شده و به تهران منتقل میشوند در تهران ازطریق یکی از بستگان عضو تیم به یک خانه امن در تهران منتقل می شوند. و تیم دونفر شامل محمد خ. و رضا. شناسایی را تکمیل کرده و در حاشیه یک پارک کوچک محل خمپاره را مشخص می کنند برای شناسایی دقیق جی پی اس و مسافت یاب لیزری کوچک از عراق باخودشان برده بودند. و درست در تیر ماه ۱۳۷۹ این عملیات انجام شد و بیست گلوله خمپاره ۸۲ شلیک شد. درست یک‌سال قبل تر از آنهم‌یک تیم سه نفره با پنج گلوله خمپاره ۸۲ در اهواز به یک مجتمع آموزشی حمله کرده بودند
عملیات با خمپاره در شهر مصداق بارز جنایت جنگی است

بر اساس اطلاعات بدست آمده طراحی این عملیات با دستور نتانیاهو در آلبانی توسط یک ستاد ویژه تحت مدیریت مستقیم مریم رجوی و زهرا مریخی و مهدی ابریشمچی و احمد واقف و رسول اطلاعات انجام شده است

افراد با پاس اسرائیلی از البانی به اذربایجان منتقل شده و در انجا در یک پایگاه سری موساد اموزش های لازم را می بینند . در رابطه با روش بمب گزاری با سبک جدید مجاهدین بروز نیستند که خلاء کمبود اموزشی شان توسط افسران موساد تکمیل شده اطلاعات و جزییات و شناسایی سوژه توسط یک تیم غیر مسلح از مجاهدین در تهران صورت گرفته است بعد تکمیل شناسایی ها سه تیم شامل یک تیم عمل کننده یک تیم ضربت و یک تیم پشتیبانی به تهران اعزام و در منطقه دماوند مستقر می شوند

ارتباط این افراد تمام کد شده و با استفاده از جدید ترین دستگاههای ارتباطی موساد انجام می شده است که سیستم اطلاعانی رژیم ایران توانایی کشف انرا نداشته است

جزییات حمله بر اساس صحنه همان چیزهایی است که در اخبار منتشر شده و در درگیری محافط دوم دکتر فخری زاده با تروریست دو تروریست هم کشته شده اند که مشخصا از طریق اجساد و اسناد و مدارک احتمالی که ممکن همراه داشته باشند سرنخ جدی تر ی بدست خواهد اما

بدون شک هیچ گروهی بجز مجاهدین خلق توانایی چنین عملیاتی را ندارد و اغلب گروهها منطقه ای هستند و حداکثر توان نفوذ تا شهر های مرزی را دارند و عملیات انها بزن در رو و یا شبانه از راه دور است

اما بطو مطلق مجاهدین تا وقتی در عراق بودند بدون اجاره دولت صدام حسین حق نداشت به مرز ها نزدیک شوند و جه رسد به اینکه عملیات را هم انجام دهند در عملیات ترور صیاد شیرازی هم به دستور رئیس اطلاعات عراق انجام شد و در فیلم و گزارش عملیات توسط عباس داوری به مامورین عراقی در یوتویوب قابل مشاهده است

آنچه مشخص است دولت البانی در جریان جزییات امر نیست اما اگر هم بداند توسط اسرائیل و سفیر امریکا وادار به سکوت میشود

نکته مهم در رابطه با دولت جمهوری اذربایجان است که به چه قیمتی این ریسک را قبول کرده است.

لینک به منبع

رد‌پای رجوی در ترور فخری‌زاد . آلبانی آذربایجان تهران

*** 

همچنین: