مناسبات فرقه نمادی از برنامه 10 ماده ای واقعی رجوی ها (قسمت اول و دوم)

مناسبات فرقه نمادی از برنامه 10 ماده ای واقعی رجوی ها (قسمت اول و دوم)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsانجمن نجات مرکز مازندران، بیستم ژوئیه 2013: …  چند روز پیش مریم قجر در ویلپنت بار دیگر برنامه ای ده ماده ای را بعنوان برنامه اش برای ایران فردا ! قرائت کرد. با توجه به اینکه رجوی به دفعات و در مقاطع مختلف می گفت مناسباتی که فرقه در اشرف دارد نمونه و الگویی است از آنچه که می خواهند در صورت بدست گرفتن قدرت در ایران اجرا کنند، بهترین کار برای شناخت چهره حقیقی رجوی ها تطابق دادن این ده ماده …

(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terrorists

Rudy Giuliani with MEK leader Maryam Rajavi

مناسبات فرقه نمادی از برنامه 10 ماده ای واقعی رجوی ها (قسمت اول)

لینک به منبع

چند روز پیش مریم قجر در ویلپنت بار دیگر برنامه ای ده ماده ای را بعنوان برنامه اش برای ایران فردا ! قرائت کرد. با توجه به اینکه رجوی به دفعات و در مقاطع مختلف می گفت مناسباتی که فرقه در اشرف دارد نمونه و الگویی است از آنچه که می خواهند در صورت بدست گرفتن قدرت در ایران اجرا کنند، بهترین کار برای شناخت چهره حقیقی رجوی ها تطابق دادن این ده ماده با مناسبات فرقه در عراق است.

این مقایسه به خوبی نشان می دهد که رجوی ها نه یک درجه یا ده درجه، بلکه 180 درجه با این ده ماده در تعارضند و حرف های مریم قجر مثل بقیه حرف های شان فقط برای عوام فریبی است.

ماده اول : از نظر ما آرای مردم، تنها ملاک سنجش می باشد و بر همين اساس، خواهان يک حکومت جمهوری مبتنی بر آرای مردم هستيم.

در مناسبات فرقه و بصورت خاص در اشرف، رای و نظری خارج از خواسته تشکیلات و بطور دقیق تر، خواسته رجوی ها معنا و مفهومی ندارد. حتی وقتی رجوی ها برای دمکرات نشان دادن خود نزد غربی ها مجبور شدند در ظاهر تن به انجام انتخابات برای تعیین مسئول اولی فرقه بدهند، قبل از رای گیری و در نشست های مغزشویی، از طریق سلسله مراتب برای همه مشخص می کردند که چه کسی کاندید مورد نظر رجوی هاست و افراد باید به چه کسی رای بدهند. به همین دلیل هم همیشه کاندیدای رجوی با اکثریت مطلق آرا انتخاب می شد !!! دلیلش هم این بود که کسی حق نداشت رای دیگری داشته باشد.

– در مناسبات فرقه هیچ شورا، کمیته و … که افراد بتوانند با رای اعضا آن را انتخاب کنند وجود ندارد، همه مسئولین دست نشانده رجوی ها هستند و هر وقت هم بخواهند مسئول مورد نظر را خلع مسئولیت و خلع رده می کنند.

– راستی مریم قجر با چه تعداد رای رئیس جمهور منتخب باصطلاح مقاومت شده است ؟! آیا رای گیری وجود داشت ؟

ماده دوم : ما خواهان يک نظام کثرت گرا و آزادی احزاب و اجتماعات هستيم. در ايران فردا، ما به کليه آزاديهای فردی احترام می گذاريم و بر آزادی بيان و آزادی کامل رسانه ها و دسترسی بی قيد و شرط همگان به فضای مجازی تأکيد داريم.

نگاهی به کسانی که در این سالیان با رجوی ها در شورا هم پیمان بوده و از او جدا شدند و تعداد افراد و سازمان های متحدی که در شورای او باقی ماندند بخوبی نشان می دهد که رجوی ها نه تنها به کثرت گرایی اعتقادی ندارند بلکه به محض اینکه کسی با نظر شان مخالفت کرده یا انتقادی به آنان داشته باشد، او را دشمن می شمرند.

آخرین نمونه هم برخورد رجوی ها با استعفای کریم قصیم و محمدرضا روحانی ( از قدیمی ترین و معدود اعضای غیر مجاهد شورا ) می باشد که خود گویای کثرت گرایی مورد ادعای آنهاست !

درباره آزادی های فردی باید پرسید در عراق افراد چه آزادی فردی دارند ؟ آیا کسی حق انتخاب دارد ؟ آیا کسی در ساده ترین و پایه ای ترین مسائل فردی حق اعمال نظر دارد؟

در مناسبات فرقه آیا :

کسی می تواند نوع و رنگ لباسش را تعیین کند ؟

کسی می تواند برنامه روزانه و اینکه چه کاری بکند وچه کاری نکند را تعیین نماید ؟

کسی می تواند وقتش را به خواست خود استفاده کند یا اینکه تمام وقتش پر می شود ؟

کسی حق استفاده از وسایل آرایشی همچون ادکلن را دارد ؟ کسی می تواند به موهای سرش مدل بدهد ؟ کسی می تواند بدون اجازه تشکیلات سبیلش را بزند یا ریشش را بلند کند ؟

کسی حق نظر دادن در رابطه با غذا ( مثلا نوع، مقدار، و … ) را دارد ؟

کسی حق و وقت برای مطالعه دارد ؟

رجوی ها اعضای فرقه را از موارد بالا که اولیه ترین حقوق انسانی است محروم کردند چه رسد به مسائل سیاسی، ایدئولوژی، استراتژی و …

اما در رابطه با آزادی بیان :

کدام عضو فرقه می تواند حرف دلش را بزند ؟ چه کسی حق دارد خارج از مطالب مشخص شده از سوی تشکیلات حرفی بزند ؟ آیا انجام اینکار جرم نبوده و افراد خاطی به اتهام داشتن رابطه محفلی و اینکه شعبه سپاه پاسداران هستند تحت برخورد و محاکمه قرار نمی گیرند ؟

کم بودند کسانی که به این اتهام تحت برخورد قرار گرفته و ساعت ها و روزها در نشست های خرد کننده جمعی شخصیت شان له شد ؟ یکی از این نمونه های فردی بنام رضا حاتمی بود که شخص رجوی وی را به اتهام رابطه محفلی در قرارگاه بدیع محاکمه کرد.

در مورد آزادی کامل رسانه ها همین بس که این فرقه حتی تحمل رسانه های مخالف جمهوری اسلامی که در خط رجوی نباشند را ندارد چه رسد به آزاد گذاشتن رسانه های مخالفان

اما درباره دسترسی بی قید و شرط همگان به فضای مجازی :

رجوی ها به بخش اعظمی از اعضای فرقه اجازه دسترسی به اینترنت را نمی دهند. یکی از هواداران فرقه بنام ساسان که در آمریکا بود و به گفته مسئولین فرقه با بیل گیتس همکلاس بود در سال 1377 به عراق آمد و اتفاقا سیمای فرقه هم با او مصاحبه ای انجام داد . وی با تعجب از مسئولین فرقه می پرسید چرا کامپیوتر ها به اینترنت وصل نیستند، کامپیوتری که به اینترنت وصل نباشد جعبه است !

بسیاری از اعضای فرقه با کلماتی همچون ایمیل ، وبلاگ ، چت، فیس بوک و … نا آشنا هستند.

چند نفر از اعضای فرقه در عراق روزانه در فضای مجازی با مردم در ارتباط مستقیم هستند ؟ چند نفر از آنها صفحه فیس بوک دارند تا مستقیما با مردم در ارتباط باشند ؟ چند نفر شان با وبکم کار کرده اند ؟

و ….

مناسبات فرقه نمادی از برنامه 10 ماده ای واقعی رجوی ها (قسمت دوم)

لینک به منبع

در قسمت قبلی آنچه که در مناسبات فرقه جریان دارد را با مواد اول و دوم برنامه ده ماده ای مریم قجر مقایسه کردیم . در این قسمت مواد سه تا پنج را با مناسبات درون فرقه مقایسه می کنیم .
* ماده سوم ـ ما در ايران آزاد شده فردا، از لغو حکم اعدام دفاع می کنيم و نسبت به آن متعهديم.
اما آنچه در مناسبات فرقه جریان دارد به صورت زیر است:
– جدا شدن از فرقه که رجوی آن را بریدن از مبارزه می نامید، حکم اعدام داشت . در این مورد رجوی می گفت هر کس بخواهد از سازمان خارج شود به این معناست که می خواهد جهاد را ترک کند و بنابراین حکم او اعدام است !!
– رجوی در نشست ها افراد را به هیجان آورده و سپس می پرسید که حکم بریده و خائن چیست ؟ و جمعیت باید جواب می دادند « اعدام ، اعدام » و این شعار می بایست بارها و بارها باید تکرار می شد!!
– رجوی می گفت : سیاست ما در مقابل کسی که می خواهد از سازمان خارج شود سیاست مشت آهنین است. او می گفت سازمان کندوی زنبور عسل نیست که هر کس خواست بیاید عسل بخورد و بعد برود ، سپس روی کلتی که در کمرش بسته بود با دست می زد و می گفت با مشت آهنین به کسی که بخواهد از ما جدا شود جواب می دهیم !!
– در سال 1380 در نشست هایی که در ان افراد هم بصورت روحی و هم بصورت فیزیکی تحت شکنجه قرار می گرفتند و در سازمان به « نشست های طعمه » معروف است ، رجوی می گفت : همه شما اعضای سازمان طعمه ی وزارت اطلاعات ایران شده اید و شما خارجه دوست هستید        ( منظورش این بود که می خواهید از سازمان جدا شده و برای گرفتن پناهندگی به خارج بروید ) بنابراین باید جوابگوی اعمال خود باشید . او با اشاره به اعدام افرادی که به قول او خائن بودند ، در انقلاب های چین ، ویتنام و همچنین اعدام افرادی که در همان مقطع سال 1380 در فلسطین بدلیل جاسوسی برای اسرائیل اعدام شده بودند می گفت : این یک سنت انقلابی است و حکم خائنین اعدام است . به نظر می رسید که او دیگر از دست افرادی که خواهان جدا شدن از فرقه بوده و روز به روز بر آمارشان افزوده می شد به ستوده آمده بود و قصد اعدام را هم داشت اما سقوط صدام به او مجال نداد!!
* ماده چهارم ـ مقاومت ايران از جدايی دين و دولت، دفاع خواهد کرد و هر گونه تبعيض در مورد پيروان کليه اديان و مذاهب، ممنوع خواهد بود.
– اما در مناسبات فرقه تنها یک مرام قابل قبول بود و آن هم مرامی که رجوی می خواست . او شرایط را برای کسانی که اهل سنت بودند طوری می ساخت که تنها راه آنها تغییر دین و پذیرش شعیه ای بود که رجوی قبول داشت !!
– هیچ یک از افرادی که دین و آئین مورد قبول رجوی را نداشتند نه تنها در سازماندهی مجاهدین بلکه در سازمان کار ارتش باصطلاح آزادیبخش نیز به هیچوجه امکان رشد و گرفتن مسئولیت بالاتر از یک عضو تیم یا سرباز ساده را نداشتند !!
– در سال 1380 رجوی پا را فراتر از این گذاشت و تعداد اندک افرادی که هنوز حاضر به پذیرش دین رجوی نشده بودند را بصورت مجزا سازماندهی کرده و آنها را تحت عنوان « گردان مستقل » می نامید و به این ترتیب برای آنکه دیگران از آنها تاثیر نگیرند ارتباط فیزیکی این افراد را از بقیه قطع نمود !!
– او در نشست های موسوم به حوض می گفت: این آیه قرآن که می گوید اکراهی در دین نیست به شما اعضای سازمان بر نمی گردد . شما مرا بعنوان رهبر عقیدتی انتخاب کردید و دیگر نمی توانید این انتخاب خود را عوض کنید و هیچ انتخاب دیگری ندارید و در غیر این صورت خائن هستید !!
* ماده پنجم ـ ما به برابری کامل زنان و مردان در کليه حقوق سياسی، اجتماعی و مشارکت برابر زنان در رهبری سياسی، معتقديم و هر گونه اشکال تبعيض عليه زنان، ملغی خواهد شد و آنان از حق ازدواج، طلاق، تحصيل، اشتغال و انتخاب آزادانه پوشش برخوردار خواهند بود.
– در مناسبات فرقه تبعیض موج می زند . میزان برخورداری از امکانات و احترام به میزان سرسپردگی به رجوی بستگی دارد و چنانچه فرد از مناسبات انتقاد داشته باشد تحت بدترین برخوردها قرار می گیرد !!
– هیچ حقوق سیاسی و اجتماعی در مناسبات فرقه برای اعضا وجود ندرد ، آنچه که تعیین کننده است ضوابط تشکیلات است که بر اساس آن افراد باید عمل کنند هر چند همان ضوابط هم بر اساس نیازهای هر دوره توسط رجوی تغییر می کند و متسمرا سخت تر می شود !!
– هیچ کس غیر از شخص رجوی اجازه داشتن نظری خارج از آنچه رجوی می گوید در زمینه سیاسی ، ایدئولوژیک یا تشکیلاتی را ندارد . بر اساس ضوابطی که رجوی بعد از سال 1372 آنرا ابلاغ کرده بود ، هر نوع انتقاد از سیاست ، استراتژی ، تشکیلات و مناسبات سازمان ، ایدئولوژی ، مسائل نظامی و … به هیچوجه قابل قبول نبود و رجوی می گفت که این انتقادات نشات گرفته از مشکلات جنسی افراد است و بنابراین کسی نباید وارد این مسائل بشود !!
– در مناسبات فرقه نه تنها زنان از حق برابر با مردان برخوردار نشدند ، بلکه هم مردان و هم زنان از اولیه ترین حقوق خود محروم شدند !!
– نه مرد و نه زن حق ازدواج و تشکیل خانواده را ندارند و سال هاست خانواده در مناسبات فرقه از هم پاشیده و تشکیل و حتی فکر کردن به آن یک فعل حرام محسوب می شود . به همین دلیل عواطف از اعضا گرفته شده است . مریم قجر در یکی از نشست هایش می گفت : عاطفه یک چیز کثیف بورژوازی است و شما باید فقط نسبت به مسعود عاطفه داشته باشید !!
– نه مرد و نه زن حق ادامه تحصیل را ندارند . اصلا اعضا ارتباطی با جهان خارج از فرقه ندارند که بتوانند تحصیل بکنند !!
– نه مرد و نه زن حق اشتغال نداشته و باید 24 ساعته و در بست و بدون هیچ اعتراضی در اختیار تشکیلات باشند و هر نوع کاری که تشکیلات مشخص می کند را انجام بدهند !!
– نه مرد و نه زن حق انتخاب نوع پوشش خود را ندارند . در اشرف کسی حق استفاده از لباسی غیر از لباس فرم مشخص شده برای فرقه را نداشته و اصلا لباس دیگری وجود نداشت که بتوان از آن استفاده کرد . رنگ و نوع لباس از طرف تشکیلات مشخص می شود و افراد به هیچ وجه در انتخاب آن دخیل نیستند چه رسد به اینکه در انتخاب آن آزاد باشند . در تمام 24 ساعت حتی ساعات استراحت هم کسی نمی توانست شلوار فرم را در بیاورد و باید با همان شلوار می خوابیدیم و اجازه استفاده از لباس راحت در هنگام خواب وجود نداشت !!
ادامه دارد…

(Women “rewarded” with pendants and robes after sexual ordeal)

همچنین:

سازمان ملل: رهبران مجاهدین خلق حقوق اعضای خود را نادیده می‌گیرند (انعکاس خبر در بی بی سی و رادیو فردا)

بی بی سی، هفدهم ژوئیه 2013: …  رهبران سازمان مجاهدین خلق، حقوق اعضای آن سازمان در عراق را رعایت نمی کنند. آقای کوبلر که ماموریتش در عراق رو به پایان است و از ماه آینده همین سمت را در جمهوری دمکراتیک کنگو بر عهده می گیرد، در گزارشی به شورای امنیت سازمان ملل گفته است که گزارش هایی دریافت شده اند که در آنها اشاره شده که رهبران سازمان مجاهدین خلق، حقوق اعضای ساکن در اردوگاه حریه (آزادی) …

ضروری بود که اسراییل ایران را همین دیروز بمباران کند!

محمدعلی اصفهانی، اخبار روز، هفدهم ژوئیه 2013: … جان بولتون، قبل از این گفتگو، کمتر از یک ماه پیش، باز هم در کنار رودی جولیانی، فرماندهان و کارگزاران نظامی و غیر نظامی اشغال افغانستان و عراق، قاتلان چکمه شسته در خون محروم ترین خلق های منطقه، وزیران کابینه ی جنگی جرج بوش پسر، طراحان تکه پاره کردن ایران و محو آن از صفحه ی جغرافیای جهان، و رو سای سابق سی آی ای، و اف بی آی، در مراسم پاریسی «رییس جمهور برگزیده» …

وزارت کشور آلبانی: تاکنون ۱۰۹ تن از اعضای مجاهدین خلق به تیرانا رسیده اند

mek_albania_June2013آریا ایران، هجدهم ژوئیه 2013: …  براساس توافق برای ۲۱۰ نفر،مابقی افراد نیز در گروه های کوچک از عراق به آلبانی انتقال خواهند یافت و در روزهای آینده یک گروه از آنان به آلبانی خواهند رسید.در لیست آخرین گروه اعزامی ۹ مرد و ۷ زن قرار داشتند. وزارت کشور آلبانی در پی گزارش آقای مارتین کوبلر به شورای امنیت سازمان ملل، نقض حقوق بشر اعضای مجاهدین در کمپ های مجاهدین در عراق را تایید نموده و تاکید کرده است،اقدام …