منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در بن بست

منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در بن بست

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، سیزدهم ژانویه 2014: … در این میان گزارش ها حاکی است که آمریکا در تلاش است اعضای این فرقه را از عراق به رومانی منتقل کند. این گزارش البته در حد گمانه زنی است زیرا سابقه تروریستی مجاهدین خلق و افکار و عقاید فرقه ای آنها سبب شده تاکنون کشورهای دیگر از پذیرش اعضاء این فرقه امتناع ورزند . سابقه تروریستی و شبه نظامی بودن اعضاء مجاهدین خلق می تواند در نهایت بر …


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)

لینک به منبع

منافقین در بن بست

فرقه تروریستی مجاهدین خلق در بن بستی تاریخی قرار گرفته است؛بن بستی که می رود باقی مانده رجوی ها را به تاریخ بپیوندد.

فروپاشی حکومت بعث به رهبرب صدام حسین در سال 2003 میلادی در جریان اشغال عراق به وسیله آمریکا و متحدان سرآغاز این بن بست فرقه مجاهدین خلق بود.

آنها که شعار می دادند “اگر کوه زجا بجنبد اشرف زجا نجنبد” اکنون در شرایطی قرار گرفته اند که چاره ای جز خروج از عراق پیش روی خود نمی بینند.

پادگان اشرف تعطیل شده و دولت عراق و سازمان ملل و آمریکا و کشورهای اروپایی متفق القول شده اند که وقت خروج از عراق رسیده و حتی سپری شده است.

البته عوامل فرقه که زمانی مدعی بودند اگر استراتژی اتحاد با صدام حسین به شکست بیانجامد خود را در عراق دفن خواهند کرد هنوز نمی خواهند این شکست را باور کرده و عملا با نگه داشتن اعضاء این فرقه ساکن در کمپ لیبرتی ، دارند آنها را به کشتن می دهند. شاید این گونه از شرشان خلاص شوند!

تروریست های مجاهدین خق از یک سو با اصرار دولت و افکارعمومی عراق بر اخراج آنها از عراق مواجه اند و از سوی دیگر و هیچ کشوری حاضر به پذیرش اعضاء این فرقه نیست. حتی کشورهای اروپایی و آمریکا از این امر خودداری می کنند.

تلاش های سازمان ملل برای انتقال ساکنان لیبرتی به کشورهای ثالث موفقیت آمیز نبوده است. تنها چند صد نفر از این افراد به آلبانی و آلمان منتقل شده اند. دیگر کشورهای عضو سازمان ملل تاکنون با انتقال هیچ یک از این افراد موافقت نکرده اند.

در این میان گزارش ها حاکی است که آمریکا در تلاش است اعضای این فرقه را از عراق به رومانی منتقل کند.

این گزارش البته در حد گمانه زنی است زیرا سابقه تروریستی مجاهدین خلق و افکار و عقاید فرقه ای آنها سبب شده تاکنون کشورهای دیگر از پذیرش اعضاء این فرقه امتناع ورزند .

سابقه تروریستی و شبه نظامی بودن اعضاء مجاهدین خلق می تواند در نهایت بر تصمیم گیری دولتمردان روانیای نیز تاثیر گذار باشد خصوصا که به گفته رادیو صدای روسیه مجاهدین خلق می توانند در تغییر دولت و تشدید اوضاع ناآرام کشور همسایه رومانی یعنی اوکراین هم تأثیرگذار باشند چرا که آنها عادت ندارند بیکار بنشینند.

پیش از این عوامل فرقه با لابی از طریق برخی نمایندگان پارلمان اردن تلاش زیادی به عمل آورند تا مقامات این کشور ا راضی نمایند پذیرای اعضاء این فرقه شود اما ظاهرا در این امر نیز با شکست مواجه شده اند.

شرایط بن بست کنونی از فرقه مجاهدین خلق تروریست های آوره ای ساخته که کشی حاضر به پذیرش آنها نیست.

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

صدای روسیه: امریکا بدنبال انتقال گروه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به کشور رومانی است

2014/01/11 by

خبرگزاری فارس به نقل از صدای روسیه، یازدهم ژانویه ۲۰۱۴: … این گزارش سپس با بی‌حاصل خواندن تلاش‌های آمریکا به‌رغم وابستگی رومانی به این کشور، هزینه این درخواست واشنگتن را بسیار گزاف خواند و مسئولیت پذیرش این سازمان که در سطح طالبان و القاعده است را برعهده دولت رومانی دانست. صدای روسیه  اعضای منافقین را […]

اراجیف خنده دار و یاوه های مسخره و متناقض سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) در اطلاعیه اش علیه آقای احسان بیدی و اینجانب

2013/12/10 by

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، دهم دسامبر ۲۰۱۳: … اطلاعیۀ سازمان مجاهدین علیه آقای احسان بیدی می گوید من و او و برخی دیگر از جدا شدگان با خانواده هایی که از ایران برای دیدن فرزندانشان می آمدند ملاقات و صحبت می کردیم!! آیا می خواستید مثل داخل قرارگاههای سازمان من و آقای احسان […]

پاسخ آقای احسان بیدی از نجات یافتگان فرقه رجوی به اطلاعیه وحشت آلود باند ضد مردمی و مزدور مجاهدین خلق

2013/12/07 by

احسان بیدی، تیرانا، هفدهم دسامبر ۲۰۱۳: … رجوی و فرقه اش خیلی تلاش کرد که من به آلبانی نرسم ولی برخلاف کارشکنیهایی که با خرج پولهای هنگفت کرد من به آلبانی رسیدم و به دوستان هم محفلی ام که در آلبانی از سازمان جداشده اند وصل شدم و جاتون خالی دلی از عزا در آوردیم […]

نامه سرگشاده خانم نسرین ابراهیمی به خانم ماریا گراچه عضو نمایندگان پارلمان اروپا از کشور رومانی

2013/08/18 by

نسرین ابراهیمی، ایران ستارگان، سوئیس، هجدهم اوت ۲۰۱۳: … آیا شما می دانستید که زنان در داخل این فرقه که شما از آن حمایت کرده اید مجبور هستند که تا آخر عمر ازدواج نکنند و سالیان است که شوهران آنها را به زور از آنها جدا کرده اند و همگی می بایست برای رهبرشان باشند […]