منصور نظری میهمان مردم تی وی

منصور نظری میهمان مردم تی وی

منصور نظری میهمان مردم تی وی کانون آوا (مردم تی وی)، بیست و چهارم ژوئیه 2021:… آقای منصورنظری  از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین درفرانسه دررابطه با – اصول و مرامنامه ومانیفست سازمان مجاهدین خلق چیست ؟ – چرا ایران ستیزان خواستار تحریم بیشتر مردم ایران هستند؟ صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه ازطریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. منصور نظری میهمان مردم تی وی 

مزدوری رجوی جدید نیست - منصور نظری میهمان مردم تی ویمزدوری رجوی جدید نیست – مجاهدین خلق سابقه دارند

منصور نظری میهمان مردم تی وی 

آقای نظری در برنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

منصور نظری میهمان مردم تی وی 

اقای منصور نظری – پاریس

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزجمعه 23 ژوئیه 2021 برابر با اول مرداد ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران آقای منصورنظری  از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین درفرانسه دررابطه با

– اصول و مرامنامه و مانیفست سازمان مجاهدین خلق چیست ؟
– چرا ایران ستیزان خواستار تحریم بیشتر مردم ایران هستند؟

صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه ازطریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

منصور نظری میهمان مردم تی وی  

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اطاق-فکر-حمله-ارازل-و-اوباش-به-ایرانیان/

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانمنصور نظری، ایران اینترلینک، بیست و ششم ژوئن 2021:… من نمیدانم کدام احمق ودیوانه ای برای این افراد بدبخت و مفلوک وهرزه سناریو نوشته اما هر که بوده چنان خرمن این اپوزسیون جعلی را شخم زده که بعید است بتوانند به این سادگی ازآن سربلند کنند. همه این اتفاقات نشانگر پدیده ای است به نام هویت. وقتی جریانی هویت ملی ومیهنی خود را از دست میدهد  میتواند تبدیل به هر چیزی شود الا اپوزسیون.  برای درک بهتر اتفاق پیش آمده بهتراست کمی تامل کنیم و ببینیم این ارازل و اوباش چه کسانی بودند؟ و ازکدام جریان فکری تغذیه میشدند؟.  مهمترین جریان شرکت کننده دراین رسوائی بزرگ سازمان مجاهدین خلق است که برخلاف دیگر جریانات که ساز و دهل آورده بودند ، مجاهدین با  چراغ خاموش آمدند. اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانتناقض فرقه رجوی با جهان امروز 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟ 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

منصور نظری

آقای منصور نظری پاریس

اتفاقی که این روزها دهان به دهان و رسانه به رسانه میچرخد و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشود. موضوع بسیار جدیدیست که حتی میشود گفت در جهان بی سابقه است و کمتر مورد این چنینی میتوان در اپوزسیونهای دیگر کشورها یافت. موضوع از این قرار است که در 28 خرداد 1400 انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار میشود وهمزمان در بسیاری از کشورها امکان رای گیری فراهم میشود. تعداد زیادی از ایرانیان که قصد رای دادن را داشتند، عمدتا به همراه خانواده به حوزه های رای گیری مراجعه میکنند اما وقتی به حوزه های رای گیری میرسند با تعدادی عربده کش و چماق بدست مواجه میشوند.  فحش و ناسزا به خواهر و مادر و به نوامیس رای دهندگان کمترین واکنش ارازل و اوباش وعربده کش ها چماقداران است. همچنین در بسیاری موارد ارازل واوباش پا را فراتر گذاشته و با ضرب و شتم رای دهندگان از آنها میخواهند توبه کرده و به جمع ارازل بپیوندند و سپس تهدید به قتل درانتهای کار. نکته جالب ماجرا آنجاست که شعار ارازل و اوباش، دمکراسی در ایران است که گویا قرار است توسط این اوباش هرزه در ایران پس از سرنگونی محقق شود و جالبتر اینکه از رای دهندگان میخواهند توبه کرده والا حتما در فردای سرنگونی مجازات و به قتل خواهند رسید .

حمله مجاهدین در انگلستان به مراکز رای گیری و ناتوانی پلیس بریتانیا

من نمیدانم کدام احمق ودیوانه ای برای این افراد بدبخت و مفلوک وهرزه سناریو نوشته اما هر که بوده چنان خرمن این اپوزسیون جعلی را شخم زده که بعید است بتوانند به این سادگی ازآن سربلند کنند. همه این اتفاقات نشانگر پدیده ای است به نام هویت. وقتی جریانی هویت ملی ومیهنی خود را از دست میدهد  میتواند تبدیل به هر چیزی شود الا اپوزسیون. 

برای درک بهتر اتفاق پیش آمده بهتراست کمی تامل کنیم و ببینیم این ارازل و اوباش چه کسانی بودند؟ و ازکدام جریان فکری تغذیه میشدند؟.  مهمترین جریان شرکت کننده دراین رسوائی بزرگ سازمان مجاهدین خلق است که برخلاف دیگر جریانات که ساز و دهل آورده بودند ، مجاهدین با  چراغ خاموش آمدند. از جریانات دیگر شرکت کننده در این سناریو وحشت سلطنت طلبان بودند که به شاخه های مختلف تقسیم میشوند. از هواداران رضا پهلوی تا هواداران همایونی تا نوچه های معصومه قمی و همچنین تجزیه طلبان با چندین شاخه عربی ، ترکی ، وکردی ، که با ساز و دهل وپرچم های مخصوص خود آمده بودند و در آخر گروههای مارکسیست کمونیستی وا مانده وهزار شاخه شده.

اما سوال اینجاست چگونه این جریانات مفلوک با همه اختلافاتی که با یکدیگر دارند به اشتراک عمل رسیدند ؟ از آنجا که تمام این جریانات مفلوک که نام بردیم با کمی پس و پیش زیر خیمه ترامپ یا بی بی یا بن سلمان سینه میزنند، سناریو در اندیشکده ها و اطاق فکر صهیونیست ها برنامه ریزی شده بود و مجریانش نیز همان سینه زنان نام برده بودند. نکته جالب اینجاست که اصلی ترین جریان حامی حمله و هجوم و تهدید رای دهندگان خارج از ایران سازمان مجاهدین خلق بود ولی همه چراغ ها را خاموش کرده بودند تا اگر گندش درآمد به اسم آنها تمام نشود. 

نکته بسیار جالب دیگر که توجه همه را به خود جلب میکرد این بود که عربده کش ها و قداره بدستان به رای دهندگان میگفتند بی ناموس ها …….و……. اگر میخواهید رای بدهید چرا ایران نمیروید. این درحالیست که تعداد بسیار زیادی از رای دهندگان دنبال سیاست نیستند واگر هم در خارج هستند یا بدلایل کار و شغل و یا خانواده شان است که در خارج از ایران زندگی میکنند و یا اینکه استاد دانشگاه خارج ایران هستند و یا نه خودشان دانشجو هستند والبته هستند تعداد زیادی از ایرانیان بدلایل سیاسی از ایران خارج شده اند و ترجیح میدهند در خارج از ایران در کشورهای آزاد جهان باشند و مبارزه سیاسی هم بکنند و این حق آنهاست اما موضوع از جائی عجیب تر میشود که بسیاری از این قداره بندان مدعی مبارزه مسلحانه هستند و میخواهند مثلا براندازی کنند. خوب اولین سوالی که پیش می اید این است. آقا یا خانم که میخواهی سرنگون کنی. سرنگونی از اروپا و یا کازینوهای امریکا انجام نمیشود. اگر مرد و یا زن جنگی برو ایران و بجنگ. از اروپا و امریکا نمیشود سرنگون کرد. و اگر بخواهیم به زبان خود قداره بندان وعربده کشان بگوئیم، آقا یا خانم جنگجو شما که میخواهید بجنگی ومبارزه مسلحانه کنی در اروپا وامریکا چه غلطی میکنی؟ اگر مرد و زن جنگی معطل چه هستی برو بجنگ ، چرا بجای رفتن به جنگ به جان مردم کوچه و بازار در خارج از ایران افتاده ای ؟

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

متاسفانه واقعیت این است بیشتر این فحاشان وعربده کشان که ایرانیان ساکن درخارج را تهدید میکنند ، افرادی بزدل وترسو و بی بته هستند که اگر نبودند، به اعتقادات خودشان احترام میگذاشتند و به ایران میرفتند وجنگ میکردند.  سردسته این بزدل ها مسعود رجویست. پس از آنکه فرمان جنگ مسلحانه را داد از ایران فرار کرد و اعضا وهوادارانش را به کام مرگ کشاند و سپس دوباره از فرانسه به عراق فرار کرد و بناگاه  از عراق هم فرار کرد وهمچنان دارد شعار سرنگونی میدهد. مسعود رجوی الگوی خوبی برای همه این ارازل و اوباش است. به باور من حمله کنندگان به رای دهنده ها هرکدامشان یک مسعود رجوی بزدل و ترسو هستند که همیشه درحال فرار بوده اند و وقتی که دستشان بسته است  و جربزه ندارند زورشان را برسر مردم خالی میکنند. مسعود رجوی وقتی شکست را با تمام وجودش حس کرد و از آنجا که فردی بزدل وترسو بود، تمام دق ودلی هایش را برسرافراد و اعضایش خالی کرد تا آرامش بیابد وامروز اپوزسیون جعلی ، بزدل ، وترسو همان کار مسعود رجوی را وهمان دق و دلی ها را بر سر ایرانیان خارج از ایران خالی میکند.

نکته قابل توجه اینجاست که همه کسانی که در خارج از ایران بسر میبرند چه سیاسی چه غیر سیاسی باید این عمل وحشیانه قداره بندان و فحاشان را محکوم کرده و از دولتهای اروپائی یا انگلیس یا امریکا بخواهند جلوی این ناقضان آزادی بیان را بگیرند. اگر کسی فکر میکند میشود زیر سبیلی آنرا رد کرد و یا با سکوت از کنار آن گذشت باید بدانند این اوباشان وعربده کشان فردا به سراغ آنها هم خواهند آمد. 

به امید روزهای بهتر برای ایرانیان آزاده در همه جای جهان

منصور نظری، پاریس

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کارت-هویت-معضل-رجوی-مجاهدین-خلق-معضل-آ/

کارت هویت معضل رجوی – خاتمه برده داری فرقه مجاهدین شرط اتحادیه اروپا برای پذیرفتن آلبانی

کارت هویت معضل رجویمنصور نظری، ایران اینترلینک، ششم ژوئن 2021:… موضوع عضویت کشور آلبانی در اتحادیه اروپا از سالها پیش روی میز اتحادیه اروپا بوده و همچنان روی میز اتحادیه اروپا قرار دارد، اما اتحادیه اروپا برای پیوستن آلبانی به اتحادیه از آن کشور خواسته به تصحیحاتی در ساختار حکومتی بپردازد از جمله آنها از بین بردن “جنایت های سازمان یافته” و” فساد دولتی”  و اخیرا هم مهمترین شرطی که اتحادیه اروپا مطرح کرده است شامل بر “اصلاحات قضائی و حقوقی “است که با این شرط کشور آلبانی میتواند تا سال 2025 وارد اتحادیه اروپا شود . کارت هویت معضل رجوی  

کارت هویت معضل رجویسازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

موضوع عضویت کشور آلبانی در اتحادیه اروپا از سالها پیش روی میز اتحادیه اروپا بوده و همچنان روی میز اتحادیه اروپا قرار دارد، اما اتحادیه اروپا برای پیوستن آلبانی به اتحادیه از آن کشور خواسته به تصحیحاتی در ساختار حکومتی بپردازد از جمله آنها از بین بردن “جنایت های سازمان یافته” و” فساد دولتی”  و اخیرا هم مهمترین شرطی که اتحادیه اروپا مطرح کرده است شامل بر “اصلاحات قضائی و حقوقی “است که با این شرط کشور آلبانی میتواند تا سال 2025 وارد اتحادیه اروپا شود .

در کشورهای اتحادیه اروپا تمامی افراد حقیقی و یا حقوقی باید دارای شناسنامه و هویت باشند. هیچ فردی در اتحادیه اروپا وجود ندارد که احراز هویت نشده باشد و یا کارت هویت نداشته باشد. به محض دریافت کارت هویت تمامی افراد به عنوان یک فرد به رسمیت شناخته میشوند و دارای حقوقی برابر با تمام احاد مردم  خواهند بود. هویت هیچ فردی در اتحادیه اروپا ناشی از یک سازمان یا گروه و یا یک تشکیلات نخواهد بود و همه افراد بصورت فردی مسئول خواهند بود و میتوانند مانند شهروندان دیگر از حقوق مساوی برخوردار باشند.

از ماهها پیش موضوع کارت هویت برای افرادی که هیچ مدرک هویتی ندارند در دستور کار دولت آلبانی قرار گرفته و به تصویب پارلمان هم رسیده است. انجام این کار در حقیقت در اثر فشار اتحادیه اروپا در زمینه تصحیح ساختار قضائی وحقوقی بوده و دولت آلبانی برای پیوستن به اتحادیه اروپا باید خود را منطبق با این شرایط کند.

توضیحات بالا ضروری بود تا موضوع اصلی یعنی وجود سازمان مجادهدین خلق در آلبانی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین  واکنش مجاهدین خلق را نسبت به این اتفاق بسیار مهم را ببینیم.  پس از علنی شدن موضوع کارت هویت افراد در کشور آلبانی و تائید مجلس آلبانی هیچ کسی به اندازه سازمان مجاهدین خلق یعنی رهبران مجاهدین مسعود ومریم رجوی به وحشت نیافتادند. مسعود رجوی بیشتر از همه این خطر را فهمیده است ومیداند پس از پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا  مجبور است اشرف 3 را جمع کند وحتی اربابانش در امریکا هم نمیتوانند کاری برایشان انجام دهند مگر آنکه به کشور جایگزین دیگری در قاره افریقا پناه ببرنند. حتی دولت آلبانی هم با توجه به اینکه میخواهد به اتحادیه اروپا ملحق شود حاظر نخواهد بود منافع کشورش را به فرقه مجاهدین ترجیح دهد و مجبور است وباید  در مورد حضور مجاهدین خلق در آلبانی تصمیم گیری کند ، تصمیمی که قطعا به فروپاشی پادگان مجادهدین در اشرف 3 منجر خواهد شد

از سوئی دیگر سازمان مجاهدین خلق نیز در معرض 2 انتخاب خواهد بود 

یکم – تسلیم شدن در برابر قوانین جدید و به رسمیت شناختن هویت تک به تک افراد و خارج شدن از وضعیت پادگانی در اشرف 3 و بازگشت به خانه ها در شهرها.

دوم – از آنجائی که سازمان مجاهدین خلق همیشه بدنبال جائی برای قربانیانش است که بصورت پادگانی باشند و بیست وچهارساعته تحت کنترل، باید از کشور آلبانی نقل مکان کند و به جائی که چنین امکانی در آن باشد برود. قطعا در اتحادیه اروپا چنین جائی پیدا نخواهد شد و مجبور است کشورهای افریقائی را بعنوان جایگزین انتخاب کند.

درحالت اول اگر تسلیم قوانین جدید آلبانی شود، دیگر نمیتواند زندگی پادگانی را به قربانیان تحمیل کند و مجبور است و باید پادگانهایش را برچیند. چرا که در اتحادیه اروپا همه پادگانها دولتی هستند وهیچ سازمان و یا گروهی نمیتواند وحق ندارد برای خودش پادگان داشته باشد. نه تنها نمیتواند پادگان داشته باشد،  بلکه تمام امورات مربوط به تک تک نفرات باید توسط خودشان بعنوان یک فرد حقوقی حل وفصل شود. مثلا حقوق پناهندگی باید به تک به تک نفرات پرداخته شود وهیچ کس نمیتواند طرف حساب نفرات باشد چرا که در اتحادیه اروپا و طبق قوانین اروپا هر فرد دارای هویت مستقل است و هیچ کسی حتی خدا نمیتواند به جای او مثلا حقوق پناهندگی یک فرد دیگر را بگیرد  یا از طرف او سخن بگوید.

در اتحادیه اروپا تمامی افراد دارای حقوق مساوی هستند و میتوانند ازادانه تلفن همراه داشته باشند و به اینترنت متصل شوند، به سفر بروند و یا هرجائی که دوست دارند زندگی کنند. نقض این قوانین تحت هر عنوانی توسط هر گروهی و یا سازمانی که مانع اینکار شود جرم تلقی شده و بر طبق قوانین باید محاکمه شود. از یاد نمیبریم که در عراق تحت تسلط صدام حسین جنایتکار که هیچ کس کارت هویت نداشت ، مسعود رجوی گفته بود هر جا از شما سوال کردند کی هستید بگوئید جماعت رجوی. او فکر کرده خارج از عراق هم هر غلطی بخواهد میتواند بکند اما آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.

در حالت دوم هم اگر سازمان مجاهدین نخواهد به قوانین اتحادیه اروپا تن در دهد باید از کشور آلبانی خارج شده و به کشوری دیگر برود. قطعا اتحادیه اروپا چنین جائی برای سازمان مجاهدین خلق با این ساختار ندارد و سازمان مجاهدین باید به کشورهای افریقائی کوچ کند که این هم دور از ذهن نیست.

بی جهت نیست که مسعود رجوی در وحشت از شرایط پیش آمده سازمان مجاهدین را دوباره منحل کرد و به قول خودش موسسان پنجم را به قربانیان باقیمانده قالب کرد. مسعود رجوی با شم ضدانقلابی که دارد میداند هر چه زمان میگذرد او به فروپاشی بیشتر نزدیک میشود و دیر یا زود باید این دکان شیادی را جمع کند. مسعود رجوی هر راهی را انتخاب کند ته آن به فروپاشی خواهد رسید او چه بخواهد چه نخواهد محکوم به فروپاشیست.

به امید انکه قربانیان گرفتار بتوانند در شرایط جدید خود را بیابند و خود را از شر ستمگران فرقه رجوی برهانند.

منصور نظری، پاریس، هفتم ژوئن دوهزار و بیست و یک

ایران اینترلینک

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

***

کارت هویت معضل رجویمدارک هویتی موجب رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی می گردد

همچنین: