من توسط علی منصوری مامور دستگیر شده رجوی (مجاهدین) در اسرائیل عضو گیری شدم

من توسط علی منصوری مامور دستگیر شده رجوی (مجاهدین) در اسرائیل عضو گیری شدم

حمید رضا سلمانی، انجمن یاران، پاریس، ششم نوامبر 2013: …  علی منصوری سرپل سازمان در ترکیه برای جذب نیرو بود و خود من توسط علی منصوری عضوگیری شدم و تشکیلات جهنمی سازمان فرستاده شدم.. تمامی پناهندگانی که در ترکیه بوده اند شخصی به نام علی منصوری را میشناسند که در سالهای دهه ۹۰ میلادی سعی در جذب نیرو برای سازمان داشت. این شخص یک عنصر تشکیلاتی تمام عیار و نفر ایدئولوژیک مریم …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

علی منصوری یا همان برادر سیاوش ترکیه
لینک به منبع

علی منصوری سرپل سازمان در ترکیه برای جذب نیرو بود و خود من توسط علی منصوری عضوگیری شدم و تشکیلات جهنمی سازمان فرستاده شدم..

تمامی پناهندگانی که در ترکیه بوده اند شخصی به نام علی منصوری را میشناسند که در سالهای دهه ۹۰ میلادی سعی در جذب نیرو برای سازمان داشت.

این شخص یک عنصر تشکیلاتی تمام عیار و نفر ایدئولوژیک مریم رجوی محسوب میشد. که دستورات و خط مشی سازمان مستقیما از طرف مریم رجوی به او ابلاغ میشد. او مستقیما زیرنظر مریم کار میکرد و تنها به او پاسخگو بود. و خدمات بسیاری برای سازمان جهنمی اش انجام داد.

از جمله تمام نیروهایی که تحت عنوان کار به اشرف از ترکیه فرستاده شدند همه این افراد توجیه شده علی منصوری بودند . در واقع کار عظیم نیروگیری در ترکیه بوسیله علی منصوری انجام شد و سازمان همیشه بابت این موضوع از او سپاسگذار بود چرا که خط های سازمان را به طور کامل در موضوعاتی که به او محول میشد را به طور کامل انجام میداد و بدون باقی گذاشتن هیچ گونه ردپایی از خود برای پیگیری از طرف افراد و جریانات دیگر.

بعد از سرنگونی صدام حسین سازمان چون از تنها ماندن در مقابل مردم میترسید به دنبال این بود که جای پایی در کشورهایی دیگر منطقه و اربابی به مانند ارباب پیشین خود پیدا کند که پاسخگوی نیازهای مالی مریم رجوی باشد. لذا به این خاطر به همه کشورهای منطقه نماینده فرستاد که شاید بتواند جای پایی پیدا کند و اسرائیل از این موضوع جدا نبود.

شخصی که برای انجام این ماموریت در نظر گرفته شد شخص علی منصوری بود. او به اسرائیل فرستاده شد تا بتواند در انجا برای سازمان لابی هایی پیدا کند و مانند همیشه از این ماموریت سربلند بیرون بیاید اما این بار در تل آویو دستگیر شد و سازمان برای اینکه دستش رو نشود او را وابسته به رژیم ایران معرفی کرد..تا روی این موضوع سرپوش بگذارد و پاسخگوی نیروهایی تشکیلاتی اش نباشد.

حمید رضا سلمانی

انجمن یاران ایران – پاریس

تغییر کانون و مرکز استراتژیک
لینک به منبع

در تمامی سالهای بعد از جنگ امریکا و عراق بحت رجوی بر سر این بود که اشرف را به تمامی نیروهای وامانده اش اینگونه معرفی کند که گویی اگر اشرف نباشد مبارزه تعطیل میشود و هیچ گونه اثری از ان باقی نمی ماندو..لذا به این منظور تبلیغات گسترده ایی را به این منظور انجام داد و بحث های مفصلی سر این موضوع که ”اشرف کانون استراتژیک نبرد است صورت گرفت ..”

بعد از جابجایی عمده نیروها از اشرف به لیبرتی بازهم این موضوع را که” اگر .اشرف به ایستد دنیا ایستادگی خواهد کرد را تکرار میکرد.. ”

اما بعد از .بسته شدن کامل از بسته شدن کامل اشرف سوالی که ذهن رزمندگان را بطور کلی مشغول کرده بطوری بطوری که هیچ گونه جای خالی در ان باقی نگذاشته این است که چی شد؟ پس چرا دنیا از هم نپاشید؟ چرا در وحله اول لیبرتی از هم نمی پاشد؟ مگر قرار بر حفظ اشرف در هر صورت نبود ؟ پس چی شد ؟ ایا همه اینها خواب و خیال بود یا توهم از جانب رهبری سازمان؟

اما ایرادی از جانب رهبری هرگز دیده نشده و نخواهد شد.. به مانند همیشه از کلاه شعبده بازی خود جوابی آماده در آورد که ” بله ما در اشرف پیروز شدیم؟؟؟؟”

– منظور از پیروزی را شرح دهید؟

– سوالی که ذهن تمامی رزمندگان رجوی را مشغول داشته این است که چرا آن تعداد از نیروها کشته شدند؟ آیا در بر اثر مقاومت آنها بود که مجبور به شلیک به آنها شدند و کشته شدند؟

اگر اینطور است پس چرا این تعداد از خواهران و برادران که اسیر شدند مقاومت نکردند؟ این وسط یک گروه مقاومت کرده و این گروه کدام است؟

اگر خواهران وبرادرانی که با نیروهای مهاجم رفتند مقاومت کرده بود ند پس چطور آنها را بردند؟ یا شاید اصلا مقاومتی در کار نبوده و بطور کاملا داوطلبانه با این نیروهای مهاجم رفته اند…

باری به هر جهت شخص رجوی در شیادی کم نیاورده و نمی آورد و مانند همیشه دروغ هایی سرهم میکند و تحویل نیروهای اسیرش میدهد تا آنها را چند صباحی بیشتر در اشرف نگه دارد.. اما کماکان این سوال باقی است که کانون استراتژی اکنون کجاست؟ ایا کماکان اشرف است؟ یا منتقل شده و به خارج از کشور رفته و در فرانسه به سر میبرد یا شاید هم به آلبانی نقل مکان کرده و هنوز اعلا م نیرونی نشده.. .

حمید رضا سلمانی

پاریس- انجمن یاران

همچنین:

ترکیه عامل لو رفتن شبکه ترور دانشمندان هسته ای با طراحی اسرائیل و اجرای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) بود

2013/10/18 by

بی بی سی، هجدهم اکتبر ۲۰۱۳: …  مجید جمالی فشی چند ماه بعد محاکمه و به اتهام محاربه و فساد فی الارض اعدام شد. سال گذشته نیز مقام‌های آمریکایی تایید کردند ترور دانشمندان ایرانی را سازمان اطلاعات اسرائیل، موساد، حمایت و طراحی و سازمان مجاهدین خلق اجرا کرده است. این مقام‌ها که نخواستند نامشان فاش […]

علی منصوری جاسوس یک میلیون دلاری در اسرائیل، کیست؟

2013/10/19 by

محمد علوی، آریا ایران، پاریس، نوزدهم اکتبر ۲۰۱۳: … بین سال های ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵،طی دوران سه ساله ای که مریم رجوی مجددا در اورسوراواز مسکن یافته بود، علی منصوری چند بار به فرانسه رفت و آمد داشته و همانند سایر اعضای مجاهدین حتی در نشست های ایدئولوژیک مریم رجوی شرکت می کرد. پس از […]

قورباغه رنگ کردن بجای قناری و به خورد رسانه های خبری دادن (علی منصوری و رجوی)

2013/10/31 by

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۳: … یکی از  کارهای دیگر علی منصوری رابط بین سازمان و سیستم های امیتی و پلیس ترکیه بود ک و مسائل پلیسی و موارد ویژه را او دنبال می کرد مثلآ در جریان ترور حسین عابدینی در سال ۱۳۶۸ تمام کارهای قانونی و پلیس  را او […]

چرا منافقین (مجاهدین خلق) جاسوس خود را نیروی سپاه معرفی کردند؟

2013/10/29 by

تابناک، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۳: …علی منصوری یکی از آن افرادی بود که برای فرقه رجوی از داخل ایران جاسوسی می‌کرد‌. گویا آخرین اطلاعاتی که به فرقه رجوی داده بود و مهدی ابریشمچی، یکی از سران فرقه در پاریس آن را با برگزاری جلسه‌ای به نام افشای جابجایی یکی از مراکز هسته ای ایران […]

شبکه جاسوسی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و اسرائیل

2013/10/27 by

مزدا پارسی، انجمن نجات مرکز فارس، بیست و هفتم اکتبر ۲۰۱۳: …  ظاهراً بیانیه ی مجاهدین در واکنش به آن چه در روزنامه ی بلژیکی لوسوار درج شده است ،منتشر شد. این روزنامه نوشته بود که علی منصوری ، جاسوس دستگیر شده در اسرائیل از هواداران مجاهدین خلق بوده است . دستگاه تبلیغات مجاهدین خلق […]

فردی که در اسرائیل دستگیر شد عضو مجاهدین خلق (فرقه رجوی) با سی سال سابقه بود

2013/10/23 by

پرس تی وی، بیست و سوم اکتبر ۲۰۱۳: … منصوری دست‌کم به مدت ۳۰ سال عضو اصلی این سازمان بود و برای سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سازمان جاسوسی رژیم اسرائیل، موساد، کار می‌کرد. وی افزود منصوری که بین سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۸ در ترکیه به سر می‌برد، به طور مرتب به عنوان یک بازرگان […]