مهدی سجودی میهمان هفته در تلویزیون مردم

مهدی سجودی میهمان هفته در تلویزیون مردم

مهدی سجودی در رابطه با خانواده های مجاهدین خلقکانون آوا (مردم تی وی)، چهاردهم مارس 2022:… آقای مهدی سجودی از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین از آلمان دررابطه با – برده بودن زنان در فرقه مجاهدین و شعارهای دروغ خانم مریم رجوی در حمایت از زنان – چرا فرقه رجوی از ملاقات خانواده ها با اعضای درون تشکیلاتش وحشت دارد؟ صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. مهدی سجودی میهمان هفته در تلویزیون مردم

مهدی سجودی خانواده های مجاهدین خلقآیا فریاد خانواده های قربانیان فرقه مجاهدین را می شنوید؟

آقای مهدی سجودی دربرنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم 

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

مهدی سجودی در رابطه با خانواده های مجاهدین خلق

آقای مهدی سجودی

یکشنبه 13 مارس 2022 برابر با 22 اسفند ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران آقای مهدی سجودی از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین از آلمان دررابطه با
– برده بودن زنان در فرقه مجاهدین و شعارهای دروغ خانم مریم رجوی در حمایت از زنان
– چرا فرقه رجوی از ملاقات خانواده ها با اعضای درون تشکیلاتش وحشت دارد؟
صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

آقای مهدی سجودی دربرنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم  

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پاکسازی-زباله-در-آلبانی/

پاکسازی زباله در آلبانی

پاکسازی زباله در آلبانیمهدی سجودی، کانون آوا، آلمان، دوم آوریل 2021:… من به شخصه حامی پر و پا قرص آقای ثاناسی هستم و بدین وسیله به ایشان و مردم شهر مانز اطلاع رسانی میکنم که تا جایی که یادم هست و بنا به تجربه تلخ و وحشتناکی که از بودن تحت اسارت این سازمان به یاد دارم واقعا نیاز به این پاکسازی بزرگ از شهر و کشور خودتان را دارید و در همه جای دنیا نیز حامی داشته و خواهید داشت اگر این حرفتان را اجرایی و عملی کرده و بوی تعفن منافقین را یکبار برای همیشه خاک کنید بوی تعفن خون خاری عزیزان خیلی از خانواده های داغدار و بوی تعفن اسارت عزیزان و دلبندان خانواده های همچنان چشم انتظار. پاکسازی زباله در آلبانی 

پاکسازی زباله در آلبانیژرژی تاناسی، حسن حیرانی و اولسی یازچی در ملاقاتهای پارلمان آلبانی

پاکسازی زباله در آلبانی

مهدی سجودی

آقای مهدی سجودی

مهدی سجودی آلمان ,01.04.2021

جدیدا آقایی به اسم تاناسی که نماینده مردم شهر  مانز کشور آلبانی برای پارلمان این کشور هستند کنفرانس مطبوعاتی با شعار پاکسازی شهرش از زباله انجام دادند که مظمون و شعار انتخاباتی ایشان بسیار زیبا و در خور سازمان مجاهدین بود.

از قضا گویا متعفنین و منافقین باقیمانده هم در این شهر آخرین زندان خود را بنا کرده اند که از قرار معلوم مردم شهر نیز دل خوشی از کفتارها و ریخت و پاشهای تعفن بارشان ندارند.هر چند شعار آقای ثاناسی در منظور اشغال و زباله شهر میباشد ولی دقیقا بخش اعظمی از این زباله ها زندان و اسارتگاهی است که رهبران منافقین برای افراد تحت اسارت خود برپا کرده اند و بنا به این شعار اگر عملا این کثافتخانه تعطیل شود حجم بزرگی از زباله های شهر مانز نیز جمع شده و ساکنان شهر نیز نفس راحتی خواهند کشید و در هوای پاکتر تنفس خواهند کرد.

با نگاهی منطقی و واقع گرایانه میتوان راحت دید و فهمید که اسارتگاهی که مریم در آلبانی درست کرده واقعا متعفن و لجن بوده و هست و این را از ریزش و ازادی روزانه اسیران زیر اسارتشان میشد فهمید.

یا از فاکت دیگر و توسط خانواده های اسیرانی که طی سالیان اخیر در تلاش فراوان برای نجات اعضای خود و در آوردن عزیزانشان از باتلاق و لجن زاری بوده و هست که منافقین درست کرده اند.

بله پس با یک دو دوتا چهاتای ساده میشود به این نتیجه رسید که شعار این نماینده کاملا واقعی و قابل درک و فهم است .

شاید هم منظور ایشان به واقع همین منافقین باشند که شهرشان را به گند کشیده باشند البته باید اذعان کرد که نه فقط شهر یا کشور آلبانی را بلکه هر جا که اسمی از منافقین و اثراتی از آنها مثل کشور فرانسه باشد آلوده به اشغال و زباله و بوی بد تعفن خواهد داد.

 

بنا به این دلایل و منطقها من به شخصه حامی پر و پا قرص آقای ثاناسی هستم و بدین وسیله به ایشان و مردم شهر مانز اطلاع رسانی میکنم که تا جایی که یادم هست و بنا به تجربه تلخ و وحشتناکی که از بودن تحت اسارت این سازمان به یاد دارم واقعا نیاز به این پاکسازی بزرگ از شهر و کشور خودتان را دارید و در همه جای دنیا نیز حامی داشته و خواهید داشت اگر این حرفتان را اجرایی و عملی کرده و بوی تعفن منافقین را یکبار برای همیشه خاک کنید بوی تعفن خون خاری عزیزان خیلی از خانواده های داغدار و بوی تعفن اسارت عزیزان و دلبندان خانواده های همچنان چشم انتظار.

لینک به منبع

پاکسازی زباله در آلبانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیشنهاد-مزدوری-به-دولت-جدید-آمریکا-مری/

پیشنهاد مزدوری به دولت جدید آمریکا (مریم رجوی بازبدنبال مرده خوری در جنگ)ا

 مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشمهدی سجودی، ایران فانوس، بیست و دوم ژانویه 2017:…  اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازمان در همه شرایط به فکر نظامیگری و برگشت به همان استراتژی مسلحانه و جنگ و خون ریزی و خشونت طلبی، هست … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال 2007

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویشاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

پیشنهاد مزدوری به دولت جدید آمریکا

مهدی سجودیداشتم در فیس بوک چرخ میزدم مطلبی دیدم که لازم دیدم در مورد آن توضیحاتی ارائه دهم. در خبرهای اخیر آمده که تعدادی از سیاستمداران سابق آمریکا از دولت جدید آقای ترامپ خواسته است در مورد سیاستش با ایران، از سازمان مجاهدین کمک گرفته و از آنها حمایت کند.

اول اینکه لفظ بیان این که آقای ترامپ از سازمان و شورای پاشیده مقاومت کمکی در مورد سیاستش با ایران بگیرد، یک توهین به ایشان محسوب میشود. از این لحاظ که خودشان را در سطح ابرقدرت سیاسی و نظامی دنیا میدانند و هر که نداند، فکر میکند آقای ترامپ چیزی از سیاست نمیداند که بخواهد با یک چنین کسانی مشورت کرده و کمک فکری بگیرد.

دوم اینکه مگر سازمان مجاهدینی هنوز وجود خارجی دارد و قدرتی دارد که بخواهد با دولتی با قدرت ایران دربیافتد. واقعا مریم رجوی، هنوز بر این باور هست که یک زمانی میتواند دوباره ارتش درست کرده و دوباره مسلح شوند.

اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازمان در همه شرایط به فکر نظامیگری و برگشت به همان استراتژی مسلحانه و جنگ و خون ریزی و خشونت طلبی، هست که در ذات رجوی نهفته و هرگز عوض نخواهد شد.

نکته سوم اینکه این سازمان همواره و همیشه به قول گفتنی، مرده خور میباشد و همیشه بر این تلاش بوده که از آب گل الود ماهی بگیرد. آن زمانی که آقای رفسنجانی آخرین بار نامزد رییس جمهوری شده بود و اختلافاتی با رهبری ایران داشت و حمایت مسعود رجوی از ایشان تا زمانی که مریم رجوی به نوعی از میر حسین موسوی، حمایت میکرد و حالا هم با عجین کردن تعدادی نماینده سابق و از کار افتاده که خریداری شده می باشند، تلاش میکند شاید از دولت جدید آمریکا آبی برایش گرم شود. آن همه حمایت مالی آمریکا و اسراییل کافی نیست؟

سرانجام این که باید آقای ترامپ و همه بدانند و بپذیرند که مجاهدین و شخص مریم یا مسعود رجوی، اشخاصی بشدت بدنام و منفور در نزد ایران و ایرانی بوده و خواهند بود و هرگونه حمایت و کمکی به این سازمان باعث خرابی چهره و منفوریت او نیز خواهد شد و برای اثبات این حرف هم اشاره میکنم به کامنتهای خیلی زیادی که نظرات مردم ایران زیر همین خبر در فیس بوک یا هر سایت خبری می باشد.

„پایان“

*** 

علیرضا جفرزاده مزدور Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

اخراج مریم رجوی از اروپا انگلیس و امریکابریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

مریم رجوی مشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین: