مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلقمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و یکم فوریه 2021:… تشکیلات فرقه رجوی از بیخ منکر ان بوده است که مهرداد عرفانی از اعضای این فرقه تروریستی بوده است . در حالی که تمام اسناد ان در دادگاه وجود دارد که وی از سال 2000به بعد در بلژیک باتشکیلات فرقه تمام وقت کار می کرده است …..درون تشکیلات مجاهدین هر فردی را به عنوان افسر امنیت یا مسئول امنیتی انتخاب نمی کردند . مهرداد یکی از مسئولین امنیتی مجاهدین بود . به ویژه سالن برنامه های سالانه که در نمایشگاه ویل پنت برگذار می شد . این موضوع را پلیس ضد ترویسم فرانسه که در رابطه با او تحقیق کرده است .به عنوان یکی از مسئولین حفاظتی گردهمائی ویل پنت تائید کرده است که سند پلیس به زبان فرانسه و ترجمه ان به زبان فارسی گویای همه چیز می باشد . مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق ، قربانی تشکیلات رجوی 

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیکموساد استفاده از مجاهدین خلق برای پرونده سازی و تخریب رابطه اروپا و ایران را تایید کرد

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی ، مسئول حفاظت ،امنیتی مجاهدین قربانی تشکیلات فرقه رجوی

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد کرمی

مهرداد عرفانی از داخل ایران هوادار مجاهدین بوده است . بدلیل فعالیت برای مجاهدین در تنکابن دستگیر و زندانی می شود . پس از ازادی از زندان ، در سال  2000در کشور بلژیک درخواست پناهندگی می دهد .و از همان سال در بلژیک مجدد به سازمان مجاهدین می پیوندد و فعالیت می کند . یعنی از سال 2000 الی 30 ژوئن 2018 که توسط پلیس فرانسه دستگیر می شود ، در اروپا  عضو مجاهدین بوده و تحت پوشش مدافع حقوق بشر و یا کارهای فرهنگی و شب شعر….. در کشور های مختلف به جمع ایرانیان نفوذ می کرده است . در حالی که مهرداد عرفانی از مسئولین امنیت سازمان مجاهدین بوده است .تحت پوشش شاعر ونویسنده در تجماعت دیگر نیروها رخنه می کرده است .در سال 2017 به مقر اصلی مجاهدین در تیرانا به کشور البانی سفر کرده بوده .

درون تشکیلات مجاهدین هر فردی را به عنوان افسر امنیت یا مسئول امنیتی انتخاب نمی کردند . مهرداد یکی از مسئولین امنیتی مجاهدین بود . به ویژه سالن برنامه های سالانه که در نمایشگاه ویل پنت برگذار می شد . این موضوع را پلیس ضد ترویسم فرانسه که در رابطه با او تحقیق کرده است .به عنوان یکی از مسئولین حفاظتی گردهمائی ویل پنت تائید کرده است  که سند پلیس به زبان فرانسه و ترجمه ان به زبان فارسی گویای همه چیز می باشد .

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

سندی که پلیس ضد تروریسم فرانسه مهر و امضا کرده است

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

ترجمه سند پلیس ضد تروریسم فرانسه

نکته قابل توجه و مهم : این سند مربوط به دو روز قبل از جریان  بمبگذاری ودستگیری وی و دیگر هم تیمی های او می باشد .و پلس فرانسه او را شدیدا تحت نظر داشته است .

تشکیلات فرقه رجوی از بیخ منکر ان بوده است که مهرداد عرفانی از اعضای این فرقه تروریستی بوده است . در حالی که تمام اسناد ان در دادگاه وجود دارد که وی از سال 2000به بعد در بلژیک باتشکیلات فرقه تمام وقت کار می کرده است .

مهرداد اکثرا در پارلمان اروپا می لولید و همیشه دوربین به دست بود چند بار وی را در پارلمان اروپا دیده بودم ، او را می شناختیم سعی می کرد با اشکال مختلف از ما ها عکس بگیرد .  مهرداد عرفانی در حین جاسوسی از دوستان جدا شده  ، فکر می کرد او را نمی شناسند ، اسیر دوربین دوستان  شد.

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق

مهرداد عرفانی و نسیمه نعامی و امیر سعدونی سه عضو سازمان مجاهدین که قربانی یک بازی کثیف فرقه رجوی شدند . مریم قجر و دیگر سران با این هدف وارد این بازی کثیف شدند که می خواستند با قربانی کردن این سه نفر در وهله اول سفارت و دم  دستگاه  رژیم اخوندی در فرانسه را ببندند و در وهله  دوم در اروپا تا جایی که امکان دارد انها را محدود کنند .

این قربانی کردن اعضا درون این فرقه یک امر عادی است . بار ها و بارها  ملعون مسعود رجوی در نشت ها گفته بود ما اگر شکست بخوریم شما اعضا سازمان ماموریت دارید بروید در اروپا بریده و جدا شده های سابق خودمان و مخالفین  را پیدا کند و بکشید . بعد از پایان کارتان فرار نکنید بایستید بالای سر جنازه تا پلیس بیاید شما را دستگیر کند . به کارتان افتخار کنید ، از طرفی دیگر زندانهای اروپا هتل چهار ستاره است بروید زندان چند سالی می مانید و بعد بیرون می اید . و یا خود سوزی ها سال 2003در پاریس و لندن ….

 از انجایی که دولت فرانسه خیلی زیرک تر از چیز ها هست. دست فرقه رجوی را بخوبی خوانده بود . به این فرقه رو دست زد . بعد از 30 ژوئن 2018 تمام تحرکات فرقه رجوی در فرانسه را بست . به نوعی محترمانه سران و تشکیلات فرقه رجوی را از فرانسه بیرون انداخت و اجازه هیچ گونه فعالیتی به انها نداد . در این دو سه سال اخیر به مریم قجر عضدانلو اجازه ورد به فرانسه را نداده است …

دادگاه اسدالله اسدی در بلژیک

فرقه رجوی برای سرپوش گذاشتن سر افتضاحاتی که برایش پیش امده شروع یک سری جو سازی ها و مسموم کردن فضای دنیای مجازی کرده است تا گرد و غبار این افتضاحات ان ها بخوابد . فکر نمی کرد که این اسناد علنی بشود بخصوص اسناد پلیس ضد تروریسم فرانسه .البته این باز در فرانسه به نوعی دیگر ادامه دارد که خوشبختانه همه اش با شکست مواجه می شود چندی بعد داستان نفوذی های فرقه رجوی به درون جدا شده ها برملا خواهد شد …..

لینک به منبع

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/روابط-ایران-و-اروپا-،-هدف-توطئه-علیه-دیپ/

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی خبرگزاری فارس، تهران، دهم فوریه 2021:… فرآیندهای طی شده تحت تاثیر توطئه طراحی شده توسط گروهک تروریستی منافقین برای تخریب روابط ایران و اروپا بوده است به نحوی که نفوذ ادبیات گروهک تروریستی منافقین حتی بعضا در روند قضایی این پرونده و اظهارات برخی مسئولان مربوطه آشکار است. در این دیدار همچنین از دولت بلژیک درخواست شد که ضمن رعایت موازین حقوق بشری به اعمال خود در قبال دیپلمات کشورمان هر چه سریعتر پایان داده و نسبت به آزادی فوری اسدی اقدام کند.   در خلال این احضار، یادداشت کتبی اعتراض وزارت امور خارجه به سفیر بلژیک تسلیم شد.  سفیر بلژیک نیز اظهار داشت که مراتب را به پایتخت خود منعکس خواهد کرد. روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی  

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی بایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی 

لینک به گزارش انگلیسی:

احضار سفیر بلژیک در تهران به وزارت خارجه در پی حکم صادره برای دیپلمات ایرانی

سفیر بلژیک در تهران به منظور ابلاغ مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به حکم غیرقانونی دادگاه آنتورپ در خصوص اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی امروز به وزارت امور خارجه احضار شد.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، امروز سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ سفیر بلژیک در تهران از سوی دستیار وزیر و مدیرکل اروپای غربی به منظور ابلاغ مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به حکم غیر قانونی دادگاه آنتورپ در خصوص اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی به وزارت امور خارجه احضار شد.

 در این ملاقات مدیرکل اروپا تصریح کرد که حکم دادگاه انتورپ ناقض حقوق بین الملل بوده و تعهدات بلژیک در قبال جمهوری اسلامی ایران را نادیده گرفته است،  لذا جمهوری اسلامی ایران آن را به هیچ وجه به رسمیت نمی شناسد. 

مدیرکل اروپا تاکید کرد که روند صدور حکم، بازداشت، محاکمه و محکومیت اسدی برخلاف مفاد کنوانسیون ۱۹۶۱ وین بوده و فاقد مشروعیت می باشد. 

مدیرکل اروپا افزود که فرآیندهای طی شده تحت تاثیر توطئه طراحی شده توسط گروهک تروریستی منافقین برای تخریب روابط ایران و اروپا بوده است به نحوی که نفوذ ادبیات گروهک تروریستی منافقین حتی بعضا در روند قضایی این پرونده و اظهارات برخی مسئولان مربوطه آشکار است.

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی

در این دیدار همچنین از دولت بلژیک درخواست شد که ضمن رعایت موازین حقوق بشری به اعمال خود در قبال دیپلمات کشورمان هر چه سریعتر پایان داده و نسبت به آزادی فوری اسدی اقدام کند. 

 در خلال این احضار، یادداشت کتبی اعتراض وزارت امور خارجه به سفیر بلژیک تسلیم شد. 

سفیر بلژیک نیز اظهار داشت که مراتب را به پایتخت خود منعکس خواهد کرد.

به گزارش فارس، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه پیش از این حکم دادگاه بلژیک درباره دیپلمات ایرانی را قویا محکوم کرد و گفت: ایران حق خود را برای توسل به راه‌های حقوقی و دیپلماتیک جهت احقاق حقوق اسدالله اسدی و پاسخگو کردن دولت‌هایی که تعهدات بین المللی خود را نقض کرده‌اند، محفوظ می‌داند.

به گزارش فارس، دادگاهی در بلژیک در اقدامی بر خلاف مفاد کنوانسیون ۱۹۶۱ وین، اسدالله اسدی دیپلمات جمهوری اسلامی ایران را به ۲۰ سال حبس محکوم کرد.

به گزارش فارس، ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ بلژیک و اتریش، همزمان با سفر «حسن روحانی» رئیس‌جمهور اسلامی ایران به اروپا، اعلام کردند پنج نفر از جمله یک دیپلمات ایرانی را به ظن تلاش برای بمبگذاری در نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس بازداشت کرده‌‌اند.

براساس اعلام بلژیک یک زوج ایرانی الاصل به این اتهام در پاریس بازداشت و بروکسل مدعی شد که یک دیپلمات ایرانی هم با این زوج در ارتباط بوده است.

از سوی دیگر در همان زمان عنوان شد که یک دیپلمات ایرانی در ایالت «بایرن» آلمان (اسدالله اسدی دبیر سوم سفارت ایران در اتریش) بازداشت شده و قرار است برای سپری کردن روند استرداد به بلژیک، در دادگاهی در «بامبرگ» حاضر شود. 

دادستانی آلمان هم مدعی شده بود که این دیپلمات ایرانی به زوج بلژیکی – ایرانی وسیله انفجاری حاوی ۵۰۰ گرم ماده انفجاری «استون پروکسید» داده است.

بازداشت‌های مذکور که بر اساس اطلاعات ارائه‌ شده از سوی «موساد» سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی انجام شد، دقیقا در روزی اتفاق افتاد که «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران عازم سفر به سوئیس و اتریش بود.

در نهایت دوشنبه نهم مهر ماه ۱۳۹۷ دادگاه عالی منطقه‌ای «بامبرگ» در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) با استرداد دیپلمات یاد شده به بلژیک موافقت کرده است.

یک روز بعد یعنی در دهم مهر ماه ۹۷ نیز بیانیه‌ای توسط سه وزیر دولت فرانسه و طرح اتهامات ناروا به این دیپلمات ایرانی مبنی بر دخالت در عملیات خرابکاری در تجمع گروهک تروریستی منافقین صادر شد که این بیانیه با اعتراض شدید ایران روبرو و جمهوری اسلامی خواستار آزادی فوری اسدی شد.

در نهایت ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۷ این حکم (استرداد اسدی از آلمان به بلژیک) اجرا شد و رسانه‌ها به نقل از دادستانی آلمان از استرداد این دیپلمات ایرانی به بلژیک خبر دادند و از آن زمان این دیپلمات ایرانی در بلژیک زندانی بود.

انتهای پیام/

لینک به منبع

روابط ایران و اروپا ، هدف توطئه علیه دیپلمات ایرانی 

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اسدالله-اسدی-دیپلمات-ایرانی-قربانی-تو/

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانیخبرگزاری مهر، تهران، پنجم فوریه 2021:… سعید خطیب‌زاده  در واکنش به صدور حکم دادگاه بلژیک در خصوص آقای اسدالله اسدی دیپلمات کشورمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران اعلام دادگاه  مبنی بر صدور حکم ۲۰ سال زندان برای آقای اسدالله اسدی، دیپلمات کشورمان را قویا محکوم می کند. متاسفانه بلژیک و برخی کشورهای اروپایی، تحت تاثیر فضاسازی معاندانه گروهک تروریستی منافقین در خاک اروپا، به چنین اقدام غیر قانونی و غیر قابل توجیهی دست زده اند. لذا بایستی نسبت به نقض فاحش حقوق دیپلمات کشورمان، از جمله شرایط  غیر انسانی که آقای اسدی در دوران بازداشت در آلمان و بلژیک با آن مواجه بوده، پاسخگو باشند. اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی 

موساد و مجاهدین خلقموساد و مجاهدین خلق . دسیسه برای منحرف کردن تحقیقات ضد تروریستی آرژانتین

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی 

خطیب‌زاده: حکم دادگاه بلژیکی برای «اسدالله اسدی» را به رسمیت نمی‌شناسیم

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق 

لینک به متن انگلیسی:

 

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تمامی مراحل بازداشت آقای اسدی، فرآیند قضایی و صدور حکم ۲۰ سال زندان، غیر قانونی و نقض آشکار موازین حقوق بین‌الملل است و ایران آن را به رسمیت نمی‌شناسد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به صدور حکم دادگاه آنتورپ بلژیک در خصوص آقای اسدالله اسدی دیپلمات کشورمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران اعلام دادگاه آنتورپ بلژیک، مبنی بر صدور حکم ۲۰ سال زندان برای آقای اسدالله اسدی، دیپلمات کشورمان را قویا محکوم می کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: همچنانکه قبل از این هم بارها اعلام کرده ایم، تمامی مراحل بازداشت آقای اسدی، فرآیند قضایی و صدور حکم اخیر، غیر قانونی و نقض آشکار موازین حقوق بین الملل، بویژه کنوانسیون ۱۹۶۱ وین در خصوص روابط دیپلماتیک بوده و جمهوری اسلامی ایران آن را به هیچ عنوان به رسمیت نمی شناسد.

خطیب زاده در ادامه اظهار داشت: متاسفانه بلژیک و برخی کشورهای اروپایی، تحت تاثیر فضاسازی معاندانه گروهک تروریستی منافقین در خاک اروپا، به چنین اقدام غیر قانونی و غیر قابل توجیهی دست زده اند. لذا بایستی نسبت به نقض فاحش حقوق دیپلمات کشورمان، از جمله شرایط  غیر انسانی که آقای اسدی در دوران بازداشت در آلمان و بلژیک با آن مواجه بوده، پاسخگو باشند.  

سخنگوی دستگاه سیاست خارجی در خاتمه تاکید کرد:جمهوری اسلامی ایران حق خود را برای توسل به همه راه های حقوقی و دیپلماتیک ممکن جهت احقاق حقوق آقای اسدالله اسدی و پاسخگو نمودن دولت‌هایی که تعهدات بین المللی خود را نقض نموده‌اند محفوظ می داند.

کد خبر 5139163

لینک به منبع

اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی قربانی توطئه ضد ایرانی

مهرداد عرفانی مامور اطلاعاتی مجاهدین خلق 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/لاشخورهای-فرقه-رجوی-بر-فراز-جسدی-دیگر/

لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگرمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و نهم ژانویه 2021:… دو روز بعد از دفن بهزاد مغزی و تعدادی نوشته که جوجه لاشخور ها نوشتند .لاشخور مریم قجر یک برنامه کال کنفرانسی با تعدادی بوزینه و لاشخورها دروغ گو در رابطه با مغزی برگزار کرد که تماما دروغ و دقل بازی بود .اگر مریم قجر راست می گفت چرا یک عکس یا فیلمی از شرکت فرزندان معزی در مراسم دفن او دیده نشد . چرا در این کال کنفرانس که مشتی لاشخور و چاپلوس شرکت کرده بودند یکی از فرزندان زنده یاد معزی شرکت نکرده بود ؟ ایا اینها همه نشان از مخالفت این خانواده تعزیه مریم قجر نبود . آن موقع لاشخور ها به فرزندان زنده یاد معزی مارک و تهمت می زنند. لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر 

سرهنگ بهزاد معزی از شاه تا رجویاعترافات دیرهنگام مسعود رجوی و بحران پیری و نیرویی

لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

وقتی که مریم قجر عضدانلو و فرقه رجوی تبدیل به لاشخور می شوند !

لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

این روزها افرادی که فوت می کنند و مقداری معروف هستند یا افرادی هستند که به هر دلیل انتنی شده اند  ، فرقه رجوی مانند لاشخور بر روی این اجساد پهن می شوند. این داستان ید طولانی دارد . از مرضیه تا شجریان ، از ندا اقا سلطان تا محمد ملکی . از نوید افکاری گرفته تا مهدی علی حسینی . از انواع زندانیانی که به هر نحوی اعدام شدند……. تازگی ها زنده یاد بهزاد مغزی این دنیا را ترک کرد . در آن سالیانی که زنده یاد بهزاد معزی در اشرف قدیم بود ، تمام دوستانی که در ستاد پشتبانی بودند و به نحوی با وی ارتباط داشتند ، بیاد دارند که سر خیلی از مسائل زنده یاد معزی با سازمان زاویه داشت و مخالفت خودش را علنا بیان می کرد. و همین مخالفت کردن هایش باعث که از بغداد به پاریس انتقال بدهند .

زنده یاد بهزاد معزی به دلیل بیمار در بیمارستان بستری بود که در تاریخ یکشنبه 21 دی  ماه ( 10 ژانویه ) از این دنیا چشم فرو بست . طبق وصیتی که برای فرزندانش کرده بود ، گفته بود که به هیچ وجه اجازه ندهند که فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) او را دفن کنند.و از وی جسد وی در راستای کار خودشان سو استفاده کنند . اما مریم قجر عضدانلو بر خلاف وصیت او عمل کرد . بدون حضورو بدون اطلاع فرزندان زنده یاد بهزاد معزی ، تغزیه ای راه انداختند ، وی را دفن کردند . این شو و تغزیه را که تدارک دیده بودند ، جوجه لاشخورها را بیسج کردند که بدورغ قلم فرسایی کنند .

وقتی که مریم قجر و فرقه رجوی تبدیل به لاشخور می شوند !

این روزها افرادی که فوت می کنند و مقداری معروف هستند یا افرادی هستند که به هر دلیل انتنی شده اند  ، فرقه رجوی مانند لاشخور بر روی این اجساد پهن می شوند. این داستان ید طولانی دارد . از مرضیه تا شجریان ، از ندا اقا سلطان تا محمد ملکی . از نوید افکاری گرفته تا مهدی علی حسینی . از انواع زندانیانی که به هر نحوی اعدام شدند……. تازگی ها زنده یاد بهزاد مغزی این دنیا را ترک کرد . در آن سالیانی که زنده یاد بهزاد معزی در اشرف قدیم بود ، تمام دوستانی که در ستاد پشتبانی بودند و به نحوی با وی ارتباط داشتند ، بیاد دارند که سر خیلی از مسائل زنده یاد معزی با سازمان زاویه داشت و مخالفت خودش را علنا بیان می کرد. و همین مخالفت کردن هایش باعث که از بغداد به پاریس انتقال بدهند .

زنده یاد بهزاد معزی به دلیل بیمار در بیمارستان بستری بود که در تاریخ یکشنبه 21 دی  ماه ( 10 ژانویه ) از این دنیا چشم فرو بست . طبق وصیتی که برای فرزندانش کرده بود ، گفته بود که به هیچ وجه اجازه ندهند که فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) او را دفن کنند.و از وی جسد وی در راستای کار خودشان سو استفاده کنند . اما مریم قجر عضدانلو بر خلاف وصیت او عمل کرد . بدون حضورو بدون اطلاع فرزندان زنده یاد بهزاد معزی ، تغزیه ای راه انداختند ، وی را دفن کردند . این شو و تغزیه را که تدارک دیده بودند ، جوجه لاشخورها را بیسج کردند که بدورغ قلم فرسایی کنند .

وقتی که مریم معزی دختر ارشد زنده یاد به دجال گری لاشخور های رجوی اعتراض کرد . مورد توهینو تهمت و قرار گرفت ، به کامنت های اعتراضی دختران معزی دقت کنید :

محمد کرمی - لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

محمد کرمی - لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

دقیقا ریلی که با خانم جانان خرم ، نوه زنده یاد مرضیه رفتند  به این عزیران شروع کردند .

محمد کرمی - لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

دو روز بعد از دفن بهزاد مغزی و تعدادی نوشته که جوجه لاشخور ها نوشتند .لاشخور مریم قجر یک برنامه کال کنفرانسی با تعدادی بوزینه و لاشخورها دروغ گو در رابطه با مغزی برگزار کرد که تماما دروغ و دقل بازی بود . اگر مریم قجر راست می گفت چرا یک عکس یا فیلمی از شرکت فرزندان معزی در مراسم دفن او دیده نشد . چرا در این کال کنفرانس که مشتی لاشخور و چاپلوس شرکت کرده بودند یکی از فرزندان زنده یاد معزی شرکت نکرده بود ؟ ایا اینها همه نشان از مخالفت این خانواده تعزیه مریم قجر نبود . آن موقع لاشخور ها به فرزندان زنده یاد معزی مارک و تهمت می زنند

دقیقا ریلی که با خانم جانان خرم ، نوه زنده یاد مرضیه رفتند  به این عزیران شروع کردند .

دو روز بعد از دفن بهزاد مغزی و تعدادی نوشته که جوجه لاشخور ها نوشتند .لاشخور مریم قجر یک برنامه کال کنفرانسی با تعدادی بوزینه و لاشخورها دروغ گو در رابطه با مغزی برگزار کرد که تماما دروغ و دقل بازی بود . اگر مریم قجر راست می گفت چرا یک عکس یا فیلمی از شرکت فرزندان معزی در مراسم دفن او دیده نشد . چرا در این کال کنفرانس که مشتی لاشخور و چاپلوس شرکت کرده بودند یکی از فرزندان زنده یاد معزی شرکت نکرده بود ؟ ایا اینها همه نشان از مخالفت این خانواده تعزیه مریم قجر نبود . آن موقع لاشخور ها به فرزندان زنده یاد معزی مارک و تهمت می زنند…..

لینک به منبع

لاشخورهای فرقه رجوی بر فراز جسدی دیگر

*** 

همچنین: