مهمانی برای پناهندگان سوری با اهداف سیاسی

مهمانی برای پناهندگان سوری با اهداف سیاسی

سعید سلطانپور، راه حل، بیست و نهم دسامبر 2015:…  طیف طرفدار تحریم های غیر انسانی علیه ایران در تورنتو ، در صدد برگزاری یک مهمانی برای کمک به پناهندگان سوری هست .. با نگاهی به اسامی برگزارکنندکان مانند رضا مریدی – علی وکیلی – زرین محی الدین – سام اسکویی ( طیف خشونت طلب رجوی و رضا پهلوی ) مشخص می شود که اهداف سیاسی در پی دارند . مهمانی برای پناهندگان سوری با اهداف سیاسی …

هیچ کسی برای مجاهدین گریه نخواهد کرد

لینک به منبع

مهمانی برای پناهندگان سوری با اهداف سیاسی

political agenda Syrian Refuges

طیف طرفدار تحریم های غیر انسانی علیه ایران در تورنتو ، در صدد برگزاری یک مهمانی برای کمک به پناهندگان سوری هست ..

با نگاهی به اسامی برگزارکنندکان مانند رضا مریدی – علی وکیلی – زرین محی الدین – سام اسکویی ( طیف خشونت طلب رجوی و رضا پهلوی ) مشخص می شود که اهداف سیاسی در پی دارند .

Saeed Soltanpour / Rahehal tv prog Iranian Canadian for Syrian Refuges fundraising is political agenda ? or humanitarian

the report card of most of organizers showing they have hidden agenda


https://youtu.be/esJBbWeYPI4

***

letter to Justin Trudeau on MPP Moridi- CIC for Peace


http://youtu.be/K8GJ1KusZss

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقگفت و گوی ویدئویی سعید سلطانپور با سیامک – کادر نظامی سابق مجاهدین خلق- فروغ جاودان-

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17314

چهارشنبه سوری، پرداخت دین اقای مریدی به سازمان مجاهدین ؟

سعید سلطانپور، کانون بیان، تورنتو، هفدهم مارس ۲۰۱۵:…  سازمانی مراسم چهارشنبه سوری امسال شهر ریچموند هیل را برگزار میکند که در پرونده سیاسی خود سابقه خدمت به صدام حسین در جنگ خانماسوز بر علیه ایران ، سرکوب قیام کردهای عراق ، نقض سیستماتیک حقوق بشر، همکاری نزدیک با سازمانهای جاسوسی اسراییل، مشارکت در قتل دانشمندان ایرانی ، تهدید به مرگ مخالفان و منتقدان …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIMojahedin Khalq are trying to control Richmond Hill Festival (Letter to the Mayor of Richmind Hill)

Canadian Iranian Coalition for Peace hits back at Reza Moridi support for Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) terrorists

لینک به منبع

چهارشنبه سوری، پرداخت دین اقای مریدی به سازمان مجاهدین ؟

Richmond Hill Iranian Fire Festival by Violent Group Mojahedin, pay Back by Liberal MPP Moridi?

مراسم چهارشنبه سوری شهر ریچموند هیل در۷ سال گذشته به همت دهها داوطلب و نهاد غیر سیاسی و فرهنگی “فروردین” بدور از مسایل سیاسی برگزار و شاهد مشارکت دهها هزار ایرانی از ریچموندهیل ، تورنتو و شهرهای اطراف بود.

در سالهای گذشته نماینده لیبرال ریچموندهیل اقای رضا مریدی به کرار در این مراسم دعوت و مورد حمایت برگذار کنندگان قرار گرفته شده بود .( ایشان تنها در سال ۲۰۱۴ بدلیل حضورشان در میدان مل لست من در این مراسم شرکت نداشتند ) اما برغم همه همکاریهای لازم به یکباره شهردار (دیوبارو ) و کمیسیونر شهرداری (شان بیکربر ) برخلاف ۶ سال قبل با کارشکنی های خود از جمله محروم کردن ما از در اختیار داشتن سالن سرپوشیده و محدود کردن تعداد اتش ها ، محدودیت های آزار دهنده ای را برای هموطنان خردسال و سالمند ما در هوای ازاد و سرد پارکینگ پارک ریچموندگرین ، بوجود اوردند که این اختلالات و کارشکنی ها به اطلاع مسولین از جمله اقای مریدی در ۱۸ مارچ ۲۰۱۴ رسید.

متاسفانه امسال با شدت گرفتن اختلافات در جامعه ایرانی که بنیاد آن بر تحریم ها، تعطیل سفارت کانادا در تهران و متعاقب آن تعطیل کنسولگری در اتاوا و جانبداری از جریانات جنگ طلب بیگانه پرست استواربود ،جریانات سیاسی همسو با تحریم و دخالت بیگانگان در ایران به رهبری طیف مجاهدین خلق با کمکهای “غیبی” کنترل این مراسم را همچون کنگره ایرانیان بدست گرفتند.

سازمانی مراسم چهارشنبه سوری امسال شهر ریچموند هیل را برگزار میکند که در پرونده سیاسی خود سابقه خدمت به صدام حسین در جنگ خانماسوز بر علیه ایران ، سرکوب قیام کردهای عراق ، نقض سیستماتیک حقوق بشر، همکاری نزدیک با سازمانهای جاسوسی اسراییل،

مشارکت در قتل دانشمندان ایرانی ، تهدید به مرگ مخالفان و منتقدان خود در کانادا، کشتن اعضای مخالف و منتقد خود – حمایت سیاسی از داعش در جریان تصرف شهرهای عراق ، برگزار نکردن حتی یک مورد شیوه انتخاباتی و دمکراتیک در طول عمر سازمان خود بعداز انقلاب ۵۷ تا کنون – منصوب کردن همسر مسعود رجوی به عنوان ریس جمهور منتخب ایران به مدت ۳۰ سال و ده ها و صدها مورد ضد دمکراتیک و ضد ایرانی را یدک میکشد . و در راس مدافعین این سازمان چهره های همیشه آشنایی همچون خانم شهلاغفوری و اقای علی وکیلی به طور مشخص در خط مقدم این گروه عرض اندام میکنند.

خانم شهلا غفوری ضمن آنکه از همکاران دفتر نمایندگی اقای رضا مریدی است همزمان از جانب مجاهدین ، مسولیت مهندسی کنترل کنگره ایرانیان برای اهداف سیاسی آن فرقه را به عهده دارد .

اقای علی وکیلی از طیف مجاهدین و مالک شرکت لونا اینترنشنا ل از حامیان سیاسی مالی اقای مریدی و در مقطعی، حامی و فعال برنامه جمع اوری کمک مالی اقای مریدی در هتل لاپارک و نیز از جمله فعالین اصلی کودتا در کنگره ایرانیان میباشد .

جالب توجه است که اقای مریدی در۷ سال گذشته هیچکاه خانم کاتلین وین (نخست وزیر انتاریو ) را برغم آنکه از او دعوت رسمی بعمل آورده شده بود ، تشویق به شرکت در این مراسم نکرد . اما هم اکنون با غصب مدیریت این مراسم توسط سازمان مجاهدین خلق و البته با کمک امدادهای “غیبی”، آقای مریدی فعال گشته نه تنها خانم کاتلین وین را تشویق به شرکت در این مراسم میکند بلکه به خود زحمت داده برای تشویق ایرانیان جهت شرکت در مراسمی که سازمان نه چندان خوش نام بلکه بد نام مجاهدین بر پا داشته برای آنها دعوت نامه میفرستد. ایا این رفتار سوال برانگیز لیبرالهای انتاریو را باید حمل بر حمایت علنی آنها از سازمانهای خشونت طلب، جنگ طلب و تروریست چون مجاهدین خلق بر آورد کرد ؟

حذف نهاد فرهنگی “فروردین” و گزینش سازمان مجاهدین به عنوان برگزار کننده آن مراسم و نقشی که اقای مریدی وحزب لیبرال انتاریو (امدادهای”غیبی”) در این بازی ایفا کردند تصویر حقیقی و باورهای سیاسی آنها را بیشتر بر ملا کرد اگر چه آقای مریدی نزد افراد متفاوت کامیونیتی نسبت به غصب مراسم چهارشنبه سوری توسط مجاهدین تظاهر به بی اطلاعی و انکارهرگونه اعمال نفوذ از جانب خود میکند اما آنچه او پس از اعلام رسمی سازمان مجاهدین برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری شهر ریچموند هیل انجام داد چهره واقعی او را با وضوح بیشتری به جامعه ایرانیان نمایاند هم اکنون او به صراحت اعتراف میکند که در سمت و سوی مجاهدین قرار گرفته است . سازمانی که در حوزه فعالیت کامیونیتی نیز از سابقه خوب ومثبتی برخوردار نیست و در سال ۲۰۰۶ عامل تعطیل پارک سانی بروک تورنتو شد ..

رضا مریدی لابی وطن فروش مجاهدین خلق در کانادا

Mar 12 at 9:48 PM

Dear all:

Please see the attached flyer …. Bring the whole family to Richmond Green, Richmond Hill, and enjoy “Char-shanbeh Soori” celebration in Richmond Hill. The Honourable Kathleen Wynne, Premier of Ontario is the Guest of Honour.

Reza

_____________________________________

Reza Moridi, MPP

Minister of Training, Colleges and Universities

Minister of Research and Innovation

این سوال ما از این نظر معتبر و قابل تامل است که، برغم دعوت ما از خانم کاتلین وین برای شرکت در این مراسم ایشان هیچگاه تمایلی به شرکت در این مراسم از خود نشان نداد. ما میکوشیم با آقای ترودو رهبر حزب لیبرال کانادا و دفتر خانم وین تماس برقرار کرده این سوال را مقابل روی انها قرار دهیم میزان صداقت آنها را باید در چگونگی پاسخ به این سوال دریافت !

در پایان سخنی با دست اندرکاران سازمان مجاهدین در تورنتو داریم، شما که میهن خود را به دلارهای صدام طاق زده اید شایسته است بار دیگر تاریخ ملت ایران را بدقت مطالعه کرده تا مگر دریابید که این ملت بیش از ۲۵۰۰ سال به همت توان نیروی خود در همواره تاریخ با بیگانکان و مستبدین تاریخ رزمیده است تا به امروز تاریخ راه یابد.

امروز نیز چون گذشتگان خود در رفع مشکلاتی چون جمهوری اسلامی، توانمندیها و درایتهای خود دارد آنها را نه تنها به نیروی بیگانه نیازی نیست بلکه اساسا هر تلاش بیرونی در دخالت در امور خود را به جد بر نتابیده عوامل “ایرانی” آنها را نیز رسوای تاریخ خواهد کرد . بر شماها است که دریابید

چهارشنبه سوری تنها یک شب از ۳۶۵ شب در سال است با ۳۶۴ شب دیگر و جامعه ایرانی در ریچموندهیل و انتاریو و کانادا چه خواهید کرد . ؟

(پایان)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17231

تشکیلات تورنتوی مجاهدین در وزارت اطلاعات نفوذ کرده یا وزارت اطلاعات در تشکیلات مجاهدین

سعید سلطانپور، کانون بیان، تورنتو، پانزدهم مارس ۲۰۱۵:…   اینکه خانم فدوی چه تفکر سیاسی دارند موضوع ما نیست سوال ما این است چگونه خانم مینا فدوی با اقای علی وکیلی از طیف مجاهدین خلق در تورنتو و کانادا ارتباط نزدیک و همکاری دارند و بنابر شینده ها ایشان چند ماه پیش به ایران سفر کرده بودند ؟ د رحالیکه سفر به ایران را حق هر شهروندی می دانم ایا درست است که ایشان به ایران سفر می کنند …

لینک به منبع

ایا نشکیلات تورنتوی مجاهدین در وزارت اطلاعات نفوذ کرده اند با وزارت اطلاعات در تشکیلات مجاهدین ( تورنتو ) لطفا اطلاع رسانی کنید

خانم مینا فدوی در جریان تصرف غیر اخلاقی و سیاسی مچاهدین در چهارشنبه سوری ریچموند هیل در مکاتباتشان از عنوان بنگاه معاملات ملکی تاپ چویس ریلتور استفاده کرده اند . من دو بار در ای میل خواستار روشن شدن در این موضوع شدم که تا کنون جوابی دریافت نشده است .

اینکه خانم فدوی چه تفکر سیاسی دارند موضوع ما نیست سوال ما این است چگونه خانم مینا فدوی با اقای علی وکیلی از طیف مجاهدین خلق در تورنتو و کانادا ارتباط نزدیک و همکاری دارند و بنابر شینده ها ایشان چند ماه پیش به ایران سفر کرده بودند ؟ د رحالیکه سفر به ایران را حق هر شهروندی می دانم ایا درست است که ایشان به ایران سفر می کنند ؟

آپا می شود با مجاهدین در ارتباط بود و به ایران سفر کرد ؟

ایا مجاهدین د رجمهوری اسلامی نفوذ کرده اند یا برعکس ان درست است و وزرات اطللاعات به تشکیلات مجاهدین نفوذ کرده است ؟

چگونه سفر به ایران برای همه کار بد و مزدوری جمهوری اسلامی است ولی برای اعضای و هواداران مجاهدین خلق سفر به ایران و عراق و اسراییل هیچ اشکالی ندارد ؟

خانم کتی فدوی در شرکت لونا اینترنشنال متعلق به اقای علی وکیلی کار می کنند . شرکت لونا اینترنشنال در مقطعی از حامی مالی مراسم جمع اوری کمک مالی اقای مریدی نماینده لیبرال ریچموندهیل بوده است ؟

لطفا تکلیف خودتان را روشن کنید . تکلیف جامعه ایرانی در کانادا با مجاهدین بدلیل حضور در عراق – در سرکوب مردم عراق در کنار صدام حسین در شکنجه و کشتن سربازان ایرانی در جنگ – در سرکوب کردهای عراق در جریان قیام علیه صدام – در حمایت و همکاری با باقی ماندگان صدام بعداز اشغال عراق – همکار ی و حمایت همه جانبه سیاسی ازداعش – همگاری با اسرایل در تروردانشمندان هسته ای ایران – در تهدید به مرگ منتقدان و مخالفان سازمان خشونت طلب و غیر دمکراتیک مجاهدین در کانادا – بدلیل تفرقه در جامعه ایرانی – بدلیل تسلط غیر دمکراتیک در کنگره ایرانیان در سال ۲۰۱۲ و انجمن سابق ایرانیان در دهه ۹۰ و….. روشن است .

با سلام اقای پارسا -خانم فرنودی

دومین درخواست درمورد روشن کردن موضع تاپ چویس ریلتی در مورد همکاری و حمایت از مراسم سیاسی چهارشنبه سوری ریچموندهیل که توسط افراد وابسته به سازمان مجاهدین در ۷ ۱ مارچ ۲-۱۵برکزار می شود

ایا موسسه شما از این موضوع اطلاع داشته است ؟ ایا موسسه شما سیاسی هست ؟ زیرا در این ۱۰ سال گذشته که چهارشنبه سوری درتورنتو و مل لست من و ریچموندهیل به صورت فرهنگی برکزار می شده ست شما و یا موسسه متبوعتان حمایت مالی نکرده اید لطفا در این مورد اطلاع رسانی کنید . من قصد انتشار انرادارم و می خواستم نظر دیگر قضیه که شما و موسسه تان می باشد را هم برای جامعه ایرانی داشته باشم

با تشکر

سعید سلطانپور

خبرنگار -برنامه راه حل

***

همچنین:

کاشکی موسی زنده بود و نظرات اخیرش را هم می دانستیم

سعید سلطانپور، کانون بیان، نهم فوریه ۲۰۱۵:…  کاشکی موسی زنده بود و نظرات اخبرش را هم می دانستیم . موسی در جمع بندی جنگ مسلحانه نوشته بود رژیم اسراییلی هست زیرا ما در مصادره اسلحه از پادگان لاهوتی ( باعشاه ) مسلسل های یوزی ( ساخت اسراییل ) اک بند را بدست اورده بودیم . درمعادلات امروزه جهانی سواد سیاسی و تئوریک بسیا

تاریخ نگاری به شیوه مجاهدین رجوی – متهم کردن دیگران برای پوشش نقض حقوق بشر در تشکیلات مجاهدین خلق

سعید سلطمانپور، کانون بیان، هفدهم اوت ۲۰۱۴: …  باند رجوی افشاگری کرده است . برای اینکه ثابت کنند نیاز سلیمی و من وابسته هستیم یک نقل قول از کانون اندیشه و گفتگو و حقوق بشر در ایران – تورنتو به تاریخ ۲۸آذر۸۶ – ۱۸دسا مبر ۲۰۰۷ از زبان یک قربانی دیکتاتوری و فساد تشکیلات رجوی اورده اند . رسم تاریخ نگاری به شیوه باند وابسته

دعوت از مریم رجوی توسط نماینده لیبرال طرفدار تحریم و جنگ توهین به مردم کانادا است

سعید سلطانپور، تلویزیون ایران و امریکا، نوزدهم می ۲۰۱۴: … یکی از روزهای بد در تاریخ کانادا روزی است که قرار است خانم مریم رجوی جنایتکار جنگی و ناقض حقوق بشر . من البته پرونده مربوط به ایران او را فعلا وارد نمی کنم به این  مسئله  و صرفا در داخل خود سازمان مجاهدین و در حوضه حقوق بشر صحبت می کنم در زما