مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامیصابر تبریزی، ایران اینترلینک، نهم فوریه 2021:… این آمریکا بود که با وحشی ترین صورت ازبرجام خارج شد وبا برپائی تروریزم اقتصادی برعلیه مردم ایران جنایتکاری بی حد وحصر خود را بنمایش گذاشت و بنابراین اگر میخواهد جبران مافات نماید، باید خود پیشقدم شده وبدون هیچ اما اگری وباعذرخواهی از دولت وملت ایران وارد برجام شده وهرگز سعی نکند که دنبالچه هایی مثل موشک های ایران را وارد برجامی که گفتگو هایش تمام شده ، نماید . درغیر اینصورت، ایران چاره ای جز پیمودن راهی که گفتم ندارد و مطمئنم که درصورت نشان دادن سماجت، این غول درحال افول، ضرر بیشتری دیده و رجوی را جان بسر خواهد کرد. مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی 

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامیاز ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

ایران قادر است که از تغییر زمان تجربه کسب کند وچنین هم خواهد شد!

20/11/1399

سهیلا دشتی ازمریده های معروف رجوی است ودرچرند بافی ید طولائی دارد.

اوهم خواسته که در رابطه با مشکلاتی که آمریکا به ایران تحمیل کرده، تحلیلی ارائه نماید که  جون گند کاشت ، ای کاش نمیکرد تا میزان دلقکی و حرافی مسخره اش کمتر روشود.

بنقل از رسانه های رجوی واز قلم سهیلا خانم چنین میخوانیم :

” در مورد چالش رژیم با آمریکا مهمترین نکته این است که «زمان» بر علیه رژیم عمل می کند و به خاطر همین در این آرزو است که در کوتاهترین مدت آمریکا را به زعم خودش وادار کند تا امتیازی بگیرد. این فعالیت ها از یکسو در خود آمریکا به وابستگان رژیم به اسم خبرنگار و جمع آوری امضاء صورت می گیرد و از سوی دیگر نمایش قدرت می دهد که هم می تواند سطح اورانیوم غنی شده را افزایش دهد و هم با طالبان به مذاکره بنشیند “.

درست است که ما وضع خوبی نداریم اما آمریکا با شیب بسیار تندتری بسوی پرتگاه وافول امپراطوری 100 ساله اش در حرکت است ودرعوض اگر ما بخواهیم وباید هم بخواهیم ، با استفاده ازامکانات داخلی وبهره برداری از تضادهای خارجی که روز بروز بیشتر ازگذشته بنفع ما عمل میکنند ، عظمت واقتدار 400 سال پیش خود را بازیافته وزندگی انسانی با عزت  وسعادتمندانه ای را نصیب خود کنیم.

من اطلاعی ندارم که چه کسانی ازهموطنانم با جمع آوری طومار خواستار قطع تروریزم بی سابقه ی آمریکا برعلیه ما هستند .

آنها هرکه باشند ، دستشان بخاطر دفاع از هموطنان خود درد نکند.

درجواب قسمت های آخر پاراگراف فوق باید گفت که درصورت وفاداری همه به تفاهم برجام است که ما برای غنی سازی اورانیوم محدودیت هایی برعلیه خود قبول کرده ایم وحال که طرف مقابل از این تفاهم خارج شده ، ما چنین تعهدی نداریم و اگر 4 کشور دیگر ازاین کار ما راضی نیستند، به آمریکا فشار بیآورند که به تعهداتش عمل کند.

همچنین مذاکره با طالبان بعنوان جریانی که بیش از نصف اراضی یک کشور همسایه ی ما را درتصرف خود دارد، کار غیر عادی بشمار نمیرود ومخصوصا زمانی که آغاز وانجام این مذاکرات باطلاع دولت مستقر افغانستان رسیده است.

ونیز، ما نه گدا ونه سلطه طلب نیستیم که  امتیازی ازکسی بیخواهیم والبته این بدان معنی نیست که در باز ستاندن حقوق مسلم خود تن به تسلیم وسازش بدهیم.

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

درادامه :

” فعالیت لابی های رژیم در آمریکا و جمع آوری امضاء نیز نشانگر این است که راه طولانی است و امید به اینکه تحریمها و یا حتی بخشی از آنها در آینده ای نزدیک برداشته شود، کار ساده ای نیست”.

ما از طولانی بودن راه خود که در راستای کسب حقوق ومنافع مشروع مان هست ، آگاهیم .

با این تفاوت که هر روزی که میگذرد وسران آمریکا سازهای جدید تری را کوک میکنند ، بیشتر باین نتیجه میرسیم که حل این مشکلات عدیده تنها با دور زدن آمریکا ممکن خواهد بود وما زمانی میتوانیم  این ام الفساد قرن را دور زده وتوجهی به وجود ناپاکش نکنیم، باید خود را قدرتمندتر ساخته و همکاری های کشورهایی که درعرصه های مختلف منافع مشترکی با ما دارند، جلب کنیم.

تنها بعد از انجام این دوکار مهم است که دیگران زبان زور را به کناری گذاشته و حاضر به همکاری متقابلا سودمند با ما خواهند بود و دنیای بهتری خواهیم داشت .

سپس :

” بلینکن می گوید: در رابطه با ایران پرزیدنت بایدن خیلی روشن گفته‌ است که اگر ایران به متابعت کامل از برجام و التزاماتش برگردد؛ آمریکا هم همین کار را خواهد کرد…ما بعد این را به‌عنوان یک پلاتفرم استفاده می‌کنیم تا با متحدان و همکارانمان به توافقی طولانی‌مدت‌تر و قویتر برسیم و هم‌چنین به شماری از موضوعات دیگر بپردازیم که عمیقاً در روابط با ایران مسأله ساز بوده‌اند.”

این آمریکا بود که با وحشی ترین صورت ازبرجام خارج شد وبا برپائی تروریزم اقتصادی برعلیه مردم ایران جنایتکاری بی حد وحصر خود را بنمایش گذاشت و بنابراین اگر میخواهد جبران مافات نماید، باید خود پیشقدم شده وبدون هیچ اما اگری وباعذرخواهی از دولت وملت ایران وارد برجام شده وهرگز سعی نکند که دنبالچه هایی مثل موشک های ایران را وارد برجامی که گفتگو هایش تمام شده ، نماید .

درغیر اینصورت، ایران چاره ای جز پیمودن راهی که گفتم ندارد و مطمئنم که درصورت نشان دادن سماجت، این غول درحال افول، ضرر بیشتری دیده و رجوی را جان بسر خواهد کرد.

منظور این مقام آمریکائی ازتوافق طولانی ومطمئن، اضافه کردن بند هایی بر برجام ونفی کامل حقوقی که برای ایران برسمیت شناخته شده وبدتر ، متوقف ساختن فعالیت ایران در راستای تقویت بنیه ی دفاعی خود نیست که هر روز بیشتر از روز اول مسلم تر میشود که حکومت ایران قصد قبول چنین زورگویی هایی را ندارد.

صابر  تبریزی

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

***

مجموعه سرودهای مجاهدین خلق بعد از انقلاب و قبل از استحاله شده: 

MEK Propaganda Message: Death to DiplomacyMEK Propaganda Message: Death to Diplomacy

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/استحاله-سازمان-مجاهدین-خلق-هم-چاره-کار/

استحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد

استحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشدصابر تبریزی، ایران اینترلینک، دوم فوریه 2021:… مجاهدین خلق استحاله یافته عمده تلاش شان این است که نظام جور وسلطه ی آمریکائی اورا بعنوان نوکر اصلی خود برسمیت بشناسد و با تسخیر ایران این فرقه ی ضد مردمی را بعنوان کدخدا ومباشر خود برسرکار بگمارد که تاکنون موفقیتی نداشته و با این منفوریتی که درایران دارد، بعدها هم نخواهد داشت! پس با این وجود این مفلس وتفاله ی جریانهای سیاسی ایران چکار کند؟ نظر من این است که بروند کشک اش را بسابند. استحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد 

بزرگداشت روز کوروش و مجاهدین خلق استحاله یافتهبزرگداشت روز کوروش و مجاهدین خلق استحاله یافته

استحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد 

این تئوری عاریه گرفته از دیگران را بارها مطرح کرده اید

14/11/99

مجاهدین خلق استحاله یافته عمده تلاش شان این است که نظام جور وسلطه ی آمریکائی اورا بعنوان نوکر اصلی خود برسمیت بشناسد و با تسخیر ایران این فرقه ی ضد مردمی را بعنوان کدخدا ومباشر خود برسرکار بگمارد که تاکنون موفقیتی نداشته و با این منفوریتی که درایران دارد، بعدها هم نخواهد داشت!

پس با این وجود این مفلس وتفاله ی جریانهای سیاسی ایران چکار کند؟

نظر من این است که بروند کشک اش را بسابند.

استحاله سازمان مجاهدین خلق

استحاله سازمان مجاهدین خلق

اماخودشان باین نتیجه رسیده اند که سراغ لنین رفته و با نقل دست وپا شکسته ی تئوری های انقلاب او ، راهی برای خود درمیان روشنفکران باز کنند و یک ماکیاول بازی تمام عیار براه اندازند.

این مریدان دست اول رجوی با نقل قول نظریه های لنین- والبته بدون اشاره بنام ومواضع او- جنین جملاتی را در وبسایت های فرقه ی رجوی نوشته اند:

” وضعیت انقلابى، اصولا شرایطى است که وقوع انقلاب، به عنوان آخرین راه حل براى تغییر وضع موجود، شدنى و در دسترس است. اما عوامل مکملى لازم است تا انقلاب را از پتانسیل و قابلیت شدن به واقعیت شدن سوق بدهد. چنین عوامل لازمه اى را، عمدتاً و در اصطلاح، در حوزه عوامل ذهنى- یعنى رهبرى کننده، مى شمارند “.

بلی لنین نوشته است که برای فراهم شدن شرایط انقلاب ، علاوه براینکه اوضاع اقتصادی یک کشور باید طوری وخیم باشد که سران آن حکومت ( بالایی ها) نتوانند کاری درترمیم اوضاع بکنند ودرضمن قدرت سرکوب خودراازدست بدهند ( شرایط عینی انقلاب ) ، اقشار وطبقات پایین خلق هم بقدری متشکل وسازمانیافته  وتحمل ناپذیرباشند که انقلاب بکنند ( شرایط ذهنی انقلاب) ، شرط لازم وکافی است.

اما برخلاف تصورات واراده گرایی های باند رجوی ، حکومت ایران قادر است ودر سربزنگاه از پتانسیلهای بسیار بالای کشور استفاده کرده و سر رشته ی امور را با کیفیتی بهتر دردست گیرند.

اعتراضات اقشار فرودست جامعه جنبه ی ابتدائی دارد و حکومت قادر به کنترل ومدیریت آنست و معترضین هم درعدم ارتباط تشکیلاتی با هم قرار گرفته واحزاب وسازمان هایی که قادر به کنترل وهدایت این اعتراضات باشد،وجود خارجی ندارد.

دوباره :

” حال در نظر بگیرید دو جامعه را که به لحاظ اقتصادى، طبقاتى، آزادى‌هاى سیاسى و اجتماعى و یا عدم آن، در شرایط نسبى مشابه قرار دارند. چرا در یک جامعه، شرایط عینى انقلابى به وجود میاید ولى نه در دیگرى یعنى اینکه، در دو جامعه با شرایط نسبى مادى یکسان، یکى ممکن است در شرایط انقلابى بسر ببرد، و دیگرى شاید در خواب. چه چیز و یا عواملى این دو جامعه را از هم متمایز، و باعث میشود که رفتارى کیفاً متفاوت از خود بروز دهند؟”

منظور نویسنده این است که در چند جامعه ای با شرایط یکسان، ممکن است اتفاقات عین همی روی ندهد تا او بتواند نتیجه گیری کند که شرایط عینی یکسان بدون وجود دیگر شرایط ( ذهنی ) روی ندهد وبطوریکه لنین تاکید کرده ، سبب انقلاب دربعضی ها نمیشود.

که چی؟

باند رجوی که عمده نیرویش صرف  آستان بوسی امپریالیزم متاخر ( آمریکا) بعنوان ضد انقلاب ناب جهانی است  وگرفتن قدرت با دخالت مستقیم این امپراطور متمایل به زوال را دارد، چه احتیاجی به یاد گرفتن این تئوری ها دارد؟

مگر اینکه به حکم سابقه وماهیت علاج ناپذیر فرقه ای اش ، ادعا کند که انقلاب وضد انقلاب جملگی مال او میباشد ودر این صورت احتیاجی به این نوشته ها نیست!

سپس :

” پس چه عامل یا عواملى میتوانند به هویت جامعه شکل، و به آن آمادگى‌هاى لازم انقلابى را بدهند؟ بى‌تردید تاریخچه مبارزاتى و هویت نیروهاى شرکت کننده در آن، نقشى اساسى را در شکل‌گیرى این وجه پایه اى از هویت ملى خواهند داشت. پس مشروعیت و پشتوانه عنصر “ذهنى” رهبرى کننده در اصل به قبل از وقوع شرایط انقلابى بر میگردد، وقتى که او متعهد میشود که نه به لحاظ “ذهنى”، بلکه به صورت عملى و “عینى” با اتکاء به خود، در جهت تسریع شکل‌گیرى شرایط انقلابى- از جمله با تاثیرگذارى مثبت بر هویت ملى، کوشا و مسئول باشد “.

شما نمیتوانید که این عنصر ذهنی تعیین کننده را به خواننده ی خود وآنهم درجامعه ی ایران نشان دهید و اگر زمانی موفق به نشان دادن این عنصر ذهنی شدید، ناچارید که نام خود را از این فهرست حذف کنید!

بدان خاطر حذف کنید که بعنوان یک نیروی میرا و دنبالچه ی ضد انقلاب وارتجاع جهانی ، جایی را دراین صف پیدا نخواهید کرد و این نوشته ی شما ارزشی درحد اظهار لحیه دارد!

صابر تبریزی

استحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد 

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/استحاله-مجاهدین-خلق-،-لجن-پراکنی-یا-واق/

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت صابر تبریزی، ایران اینترلینک، پانزدهم ژوئن 2020:… حسین یعقوبی بعنوان یکی ازکارگزاران قلم بدست رجوی ، برای اثبات اینکه دروغ میگویند که سازمان مجاهدین خلق استحاله یافته ( باند رجوی ) درجامعه ی ایران به هیچ شمرده میشود ویا توسط تعداد کمی ازمردم ( ودر راس آنها خانواده های این مجاهدین؟! ورها یافتگان ازاین مناسبات غیر انسانی ) مورد تنفر زیاد است ، اقدام به نوشتن مقاله ای کرده که با وجود صغری کبری کردن های زیاد، موفق به اینکار نشده است. استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت 

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت باند رجوی مجاهدین اولیه را بلعید!

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت

برای اینکه هراتهام زشتی به باند رجوی میچسبد!

26/03/1399

حسین یعقوبی بعنوان یکی ازکارگزاران قلم بدست رجوی ، برای اثبات اینکه دروغ میگویند که سازمان مجاهدین خلق استحاله یافته ( باند رجوی ) درجامعه ی ایران به هیچ شمرده میشود ویا توسط تعداد کمی ازمردم ( ودر راس آنها خانواده های این مجاهدین؟! ورها یافتگان ازاین مناسبات غیر انسانی ) مورد تنفر زیاد است ، اقدام به نوشتن مقاله ای کرده که با وجود صغری کبری کردن های زیاد، موفق به اینکار نشده است.

 

او در رسانه های مجازی رجوی نوشته است :

” به یقین می توان گفت که هیچ سازمان سیاسی اپوزیسیون در سطح جهان به اندازه “سازمان مجاهدین خلق” مورد لجن پراکنی، تبلیغات دروغ و جنگ روانی رژیم یاغی حاکم بر کشورمان قرار نگرفته است. برای صحت و سقم این ادعا کافی است واژه “مجاهدین خلق” را در اینترنت به زبانهای رسمی دنیا جستجو کنید و نتیجه آنرا با تحقیق در مورد دیگر سازمانهای اپوزیسیون در همین زمینه مقایسه کنید. در کانون این جنگ روانی گسترده، تکرار و تکرار و باز هم تکرار یک ترم جنگ روانی، بسیار برجسته است: “مجاهدین یک فرقه بشدت منفور و فاقد هرگونه پایگاه در بین مردم ایران هستند”!

من با خواندن این متن به یاد دزدی که درمنطقه ی ما زندگی میکرد افتادم.

او میگفت : ” هردزدی ای که دراین منطقه اتفاق میافتد ، مالباخته و پلیس به خانه ی من مراجعه میکنند و بدبختانه مال مسروقه را از خانه ی من پیدا میکنند که از سر بدشانسی من است “!

مجاهدین خلق هم وضعی مشابه دزد یاد شده دارند واز بس که مستندات وادله وشواهد زیادی برعلیه شان وجود دارد ، هرشخص کم وبیش مطلعی همواره اینقدرفاکت و ماتریال دراین مورد دارد که براحتی میتواند برعلیه این تشکیلات مطلب بنویسد.

ازنظر من ، این شخص بجای حل مسئله، صورت مسئله را پاک میکند که البته ره بجایی نمیبرد!

اوباید بفکر نشسته ودریابد  که چرا نفی ونقد مجاهدین رجوی ، اینقدر ساده است ودلیل نام برده شدن زیاد از این باصطلاح سازمان را دریابد و بیخودی بسراغ صغری کبری چیدن سفسطه آمیز نرود!

 

دوباره :

” اما آیا سازمان مجاهدین خلق بطور واقعی فاقد پایگاه اجتماعی بوده و مورد تنفر مردم است؟ و یا اینکه برعکس، این تشبثات و جنگ روانی بی سابقه در تاریخ جنبش های آزادیبخش، تلاش‌های یک رژیم بکلی مطرود و محتضری است که سرنگونی حتمی خود را تنها و تنها در پیوند مردم ایران با ظرفیت و توان منحصر بفرد موجود در همین سازمان مجاهدین خلق می بیند “.

شق اول قضیه درست است!

اما به شق دوم که میرسیم ، عملا میبینیم که رجوی با کاری که برعلیه مردم ایران وبخصوص خانواده های اعضای خود کرده ، مورد تنفر است.

رژیم هم بخوبی باین موضوع آگاه است که ساختار وطرز تفکر مجاهدین خلق فعلی، طوری نیست که قادر به پیوند با مردم باشد و ودرمقابل، سازمان ادامه ی حیان اینچنینی خود را دردروری ازمردم وگریختن از محک ارزیابی  جستجو میکند.

ضمنا ، بطوری که دیگران هم بارها گفته اند ، اگر حکومت هم تک وتوک خبرهایی برعلیه شما منتشر میکند برای آنست که با داشتن مستندات بیحد،  کاری راحت تر از آن نمیتواند بکند تا به جهانیان نشان دهند که مجاهدین خلق که خود را اپوزیسیون اصلی معرفی میکند ازچه قماشی است وبسادگی پیروز میدانی میشود که شما  بطور سبک سرانه برای حکومت بازکرده اید!

در دنباله :

” حال در یک نگاه منطقی و به اصطلاح دیالکتیکی به این تناسب اجتماعی، آیا می توانند مردم بستوه آمده ای که در صدر آرزوهایشان نابودی و سرنگونی این رژیم جنایت پیشه و قرون وسطایی است از مجاهدین و یا هر نیروی داخلی دیگری که با تمام قوا بر آن بتازد متنفر باشند “؟

صورت مسئله ی تو غلط است هموطن بی وطن!

بشرط تنفر مردم از حکومت، هیچ قشر وطبقه ای ازمردم ایران به همکاری با شما- که شرط اولیه اش آقا بالاسر تمامیت خواه  ومستبدترقبول کردن است- غلط است.

مسلما مردم درمقابل نارسائی ها حرفی خواهند داشت ولی شکل این اعتراضات طوری نخواهد بود که مورد خوشآیند رجوی بوده وسودی برایش داشته باشد.

بار دیگر :

” اگر بطور عام مردم یک جامعه که اسیر چنگال یک دیکتاتور خونریز و بی رحم بوده و در عین حال از قهرمانان جان برکف خود که چیزی جز نابودی آن هیولای وحشی را در سر ندارند، نفرت داشته باشند، پس بطور منطقی آن مردم نمی بایست از بلوغ کافی سیاسی – اجتماعی و فرهنگ لازم برای پذیرش یک حاکمیت مردمگرا و دمکراتیک برخوردار باشند “.

مردم سراغی  از قهرمانان جان برکفی که درصفوف شما باشد وبنفع آنان کاری بکند، ندارند.

قهرمانی های مریدان رجوی که برای کمک به ارضای شهوات فرماندهی یا جنسی مسعود رجوی جان باخته اند ارتباطی به مردم ندارد وآن دسته ازمردمی که فرزندانشان اینگونه فدای بوالهوسی های رجوی شده اند، مسلما از شما ها متنفر اند.

ضمنا سعی نکنید که بطور غیر مستقیم مردم را که حمایتی از شما نمیکنند ، دچار احساس گناه کرده ویا تهدید به بی شعوری کنید.

میزان سطح آگاهی مردم خیلی فراتر ازتصورات مغزهای فسیلی شماست وبادیدن اینگونه دوپهلو نویسی ها برعلیه خود، بیش از گذشته از شما متنفر خواهندشد.

بعبارت دیگر ، برخورد اینچنینی با افکار عامه، بضرر شماست!

یا اگر بدرستی سخنان خود پای میفشارید، باید این دموکراسی ومردم گرایی را در تشکیلات خود برقرار نموده وازما هم دعوت کنید که برای درک این دموکراسی که تاحال ضد دموکراسی بوده، به کمپ مانز آلبانی بیآییم.

همینطور :

” حتی اگر پایگاه اجتماعی مجاهدین در دهه شصت را ملاک قرار ندهیم و فقط به یک دهه اخیر بنگریم… بیشترین زندانیان سیاسی و کسانیکه توسط رژیم آخوندی به شهادت رسیده اند، از هواداران سازمان مجاهدین خلق بوده اند “.

عمدتا نوجوانان و جوانان عادت به مطالعه ویاد گرفتن تاریخ نداشته پایگاه اجتماعی مجاهدین را تشکیل میدادند که اتفاقا خیلی ضعیف تر ازپایگاهی بود که جمهوری اسلامی ایران دربین این صنوف داشتند و بدین علت این پایگاه شما درهم کوبیده شد وکار به مراحل بدی از قبیل همداستانی وهمکاری با دشمن متخاصم وسپس سلطه گران خارجی وکنار گذاشتن شعارها واهداف بنیانگذاران سازمان رسیدکه شرح وبسط این حوادث ، ازحوصله ی این یادداشت کوتاه خارج است!

صابر  تبریزی

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی 

***

باند رجوی مجاهدین اولیه را بلعیداز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
لینک 

استحاله مجاهدین خلق ایران از زبان جولیانی

استحاله مجاهدین خلق ایرانصابر تبریزی، ایران اینترلینک، یازدهم اوت 2019:… شما در خیمه شب بازی های ویلپنت و … هم حضور داشتید وبانام بردن ازحضور 50کشور ، به اهالی این 50 کشور توهین میکنید وبهتر بود بگویید که روسپیان سیاسی حاضر درمراسم مریم، از 50 کشور جهان بودند! حضور ژنرال های بازنشسته ی آمریکائی که اگر تفحص شود، همگی قاتلین انسان ها هستند ، ازیک طرف طمع ورزی آنها را نشان میدهد وازسوی دیگر استیصال باندرجوی را بنمایش میگذارد! چرا که یک جریان سابقا مدعی استقلال ایران ، بطور طبیعی ازحضور نظامیان کشوری که دشمن مردم ایران هستند ، ابا دارد! حضور این نظامیان سند کافی دراین مورد است که سازمان مجاهدین خلق استحاله کامل شده و حق با کسانی است که آنرا باند مافیایی رجوی میدانند! استحاله مجاهدین خلق ایران 

استحاله مجاهدین خلق ایرانرجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزی

استحاله مجاهدین خلق ایران

شهردار حقوق بگیر رجوی ، چیزی را گفته که باید میگفت!

20مرداد1398

سرود های ضد امریکایی مجاهدین خلق  و بزرگداشت قتل امریکایی ها منتشر شده بعد از انقلاب ضد سلطنتی: 

بهمراه جان بولتون آوانجلیست ( صهیونیست مسیحی ) و … ، رودی جولیانی بعنوان شهردار اسبق نیویورک که به فساد مالی و اخلاقی شهره است وحق وحساب گرفتنش از رجوی ها بارها بثبوت رسیده ، از حامیان اصلی باند رجوی است که تقریبا درتمامی خیمه شب بازی های مریم شرکت میکند وعلاوه بر سخنرانی هایی که دارد ، مصاحبه های متعاقب را نیز انجام میدهد تا بعنوان کسی که یکی از بیشترین دریافت کنندگان حق الزحمه!! است ، ادای دین کند!

برابر اظهارات صریح پاتریک کندی که اوهم بنفع مجاهدین رجوی سخنرانی میکند ، مبلغ دریافتی این بازنشستگان وروسپیان سیاسی غرب از مجاهدین، بین 40 تا 200هزار دلار برای هرشرکت درمراسم وایراد سخنرانی در آن است!

برابر اظهارات صریح پاتریک کندی که اوهم بنفع مجاهدین رجوی سخنرانی میکند ، مبلغ دریافتی این بازنشستگان وروسپیان سیاسی غرب از مجاهدین، بین 40 تا 200هزار دلار برای هرشرکت درمراسم وایراد سخنرانی در آن است!

در نشریات مجازی باند رجوی چنین آمده است :

” شهردار رودی جولیانی: «من این امکان را داشته ام که به مدت ۴ روز در آلبانی باشم و در کنفرانسی در آنجا شرکت داشتم. در این کنفرانس ۵۰کشور شرکت کرده بودند و نماینده داشتند که شامل تعداد قابل توجهی از شخصیتهای نظامی ما از جمله چندین ژنرال آمریکایی و ژنرال های ۴ستاره شرکت کردند در واقع دو ژنرال ۴ستاره شرکت داشتند “.

شما در خیمه شب بازی های ویلپنت و … هم حضور داشتید وبانام بردن ازحضور 50کشور ، به اهالی این 50 کشور توهین میکنید وبهتر بود بگویید که روسپیان سیاسی حاضر درمراسم مریم، از 50 کشور جهان بودند!

حضور ژنرال های بازنشسته ی آمریکائی که اگر تفحص شود، همگی قاتلین انسان ها هستند ، ازیک طرف طمع ورزی آنها را نشان میدهد وازسوی دیگر استیصال باندرجوی را بنمایش میگذارد!

چرا که یک جریان سابقا مدعی استقلال ایران ، بطور طبیعی ازحضور نظامیان کشوری که دشمن مردم ایران هستند ، ابا دارد!

حضور این نظامیان سند کافی دراین مورد است که سازمان مجاهدین خلق استحاله کامل شده و حق با کسانی است که آنرا باند مافیایی رجوی میدانند!

همینطور :

” شما همچنین می توانید علائم دیگر را ببینید از جمله مردهایی که کلیه خودشان را به قیمت ۵۰۰دلار می فروشند تا خانواده شان را غذا برسانند. به یاد داشته باشید رژیم ایران الان ۴۰سال است در قدرت است و صدها هزار جنایت علیه بشریت انجام داده و مردم را در خیابانها کشتار کرده است “.

و دولت شما این مردم بااین وضع را محاصره ی کامل اقتصادی میکنید که کلیه های خود را ارزانتر ازاین بفروشند؟!

وبا این وجود بازهم بطور بی شرمانه ای ادعا دارید که درطرف مردم ایران قرار دارید؟!

وشما که علاوه برکشتار اقصی نقاط مردم جهان ، برای تداوم سیاست کثیف نژاد پرستی وتامین منافع کارخانه های اسلحه سازی وآزاد گذاشتن حمل اسلحه برای سفید پوستان نژادپرست ، شاهد کشتار هر روزه ی مردم آمریکا بدست نژاد پرستان هستید ، خود را بیگناه میدانید؟!

درایران اتفاق نمیافتد که شاگردان کلاسی را به رگبار مسلسل بسته و کشتار نمایند ولی این روند درکشور شما به یک سنت رایج تبدیل شده و چه دلیلی دارد که دلتان برای این هموطنان خودتان نسوزد وبرای ما بسوزد؟؟!!

همچنین :

 “من تصاویری از ۱۲۰هزار نفر از آنها را دیدم و کتابی در خانه ام دارم که اسامی۲۰هزار نفرشان را لیست کرده و کاملا مستند است “.

پس از 100 هزار بقیه چی؟!

شما ادعا دارید که برای 20 هزار نفرشان سند دارید که مسلما بیش از چند هزار نفر آنها درعملیاتی که ازخاک عراق به سربازان ایرانی شده ، کشته شده اند !

با این حساب شما، حدود 10هزار نفر میماند که خود محل شک وشبهه است واین تعداد دربرابر 17هزار نفری که براثر ترروهای مجاهدین رجوی درایران جان باخته اند ، کم است و حرف شما در جواب این حرف حساب من چیست؟!

 بازهم :

” از زمانی که روحانی به سر کار آمده حدود دو برابر تعدادی که … کشت را کشته است. لذا این آدم یک قاتل دیگر است، او مسئول قتل عام است اینها جنایات علیه بشریت کرده اند و اروپا به همینها پول می دهد و ما هم بیش از یک میلیارد دلار دادیم. این یک میلیارد دلار برای کشتن اینها هزینه شد و اوباما و بایدن باید از این کارشان شرم کنند “.

البته روحانی رئیس دادگاه ها نیست و اختیارات کشتن کسی را ندارد .

اغلب اعدام شدگان بخاطر قصاص بوده که به هر صورت درقوانین اسلامی وجود دارد وعربستان ودیگران هم این کار را انجام میدهند و البته مورد اعتراض شما نیست ودراین مورد میگویید که درامور داخلی کشورهایدیگر دخالت نمیکنید؟؟!!

درکشور شما هم اعدام وجود دارد و افشاکنندگان جنایت های هیئت حاکمه ی آمریکا تا ابد درزندان میمانند  و …!

ضمنا اوباما فقط قسمتی از پول های بلوکه شده ی ما را پس داد وشق القمری نکرد!

این مسئله درجریان توافق برجام انجام گرفت واوباما دربرابر دادن این پول ما به خودمان ، امتیازاتی هم ازما گرفت که البته ازروش های مذاکرات است !

سپس :

“و حالا آلترناتیوی هست و این آلترنایتو سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران است. که یک دولت آلترناتیو هستند و آنها آماده اند تا وارد شوند و کار اصلی و سخت را انجام دهند. آنها تنها حمایت ما را می خواهند “.

اولا آلترناتیو جریانی است که تعداد قابل توجهی ازمردم طرفدارش باشند که این مسئله درمورد مجاهدین صدق نمیکند واغلب مردم آنرا نه آلترناتیو که درشکل وشمایل یک دشمن حقیر میپندارند!

ثانیا ، میخواهید چه نوع حمایتی ازمجاهدین بکنید؟!

آیا ازنوع ونزوئلایی است که عده ای ( اغلب اروپایی تبار واز فرزندان استعمارگران ) را به خیابان ریخته و کسی را خودخوانده رئیس جمهورش کنید ودست به انواع کودتاهای فعلا ناموفق بزنید؟!

اما درایران نمیتوان چنیدین هزار نفر را جمع کرد تا بگویند که مریم را رئیس جمهور خود میدانند  ومریم هم قادربه حضور درایران وسخنرانی برای این عده ی مفروض نیست!

ازطرف دیگر، بزرگترهای شما درمورد ” احمد چلبی ” سازی درایران ، سبک و سنگین میکنند که برابر اخبار موجود، ازاین بابت هم  رجوی ها ازکمترین شانس- که همواره بسوی صفر میل میکند- برخوردارند!

صابر  تبریزی

استحاله مجاهدین خلق ایران

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

*** 

مریم رجوی نعل وارونه و ادعای جنگ طلبی ایران و صلح طلبی امریکا در یمن و خلیج فارساز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

رد پای فرقه رجوی در همه جریانات ضد ایران وایرانیخانم رجوی دکتر مصدق چه ربطی به شما دارد؟

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدینسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

همچنین: