موساد، سرویس اطلاعاتی اسرائیل از رجوی چه می خواهد؟ نگاهی به سوابق مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

موساد، سرویس اطلاعاتی اسرائیل از رجوی چه می خواهد؟ نگاهی به سوابق مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

تحریریه ایران قلم، دهم نوامبر 2013: … بعد از سه دهه مقامات حکومت های ایران و آمریکا بر سر یک میز به گفتگو نشسته اند. در چند هفته قبل بود که برای اولین بار بعد از سی سال دو رئیس جمهور ایران و آمریکا تلفنی گفتگو کردند و وزرای خارجه دو کشور نیز مذاکره مستقیم انجام دادند. اخبار روزهای گذشته خبرگزاری ها نیز حاکیست که بعد از ده سال مذاکرات بی نتیجه بر سر پرونده اتمی ایران، دیپلمات های غربی و ایرانی به یک …


(آقای محمد حسین سبحانی در پارلمان اروپا)

لینک به منبع

موساد، سرویس اطلاعاتی اسرائیل از رجوی چه می خواهد؟

نگاهی به سوابق جاسوسی سازمان مجاهدین در گفتگوی محمد حسین سبحانی با تلویزیون تی وی مردم

بعد از سه دهه مقامات حکومت های ایران و آمریکا بر سر یک میز به گفتگو نشسته اند. در چند هفته قبل بود که برای اولین بار بعد از سی سال دو رئیس جمهور ایران و آمریکا تلفنی گفتگو کردند و وزرای خارجه دو کشور نیز مذاکره مستقیم انجام دادند. اخبار روزهای گذشته خبرگزاری ها نیز حاکیست که بعد از ده سال مذاکرات بی نتیجه بر سر پرونده اتمی ایران، دیپلمات های غربی و ایرانی به یک توافق مشترک نزدیک می شوند. در حالیکه طرف های مذاکره کننده از نتایج اولیه مذاکات خشنود می باشند ، تنها دولت اسرائیل ، کشور عربستان و فرقه مجاهدین خلق در مخالفت با آن اخلال و کارشکنی می کنند.

روزنامه نیویورک تایمز به واکنش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اشاره می کند که رسیدن غرب به این توافق با ایران را یک اشتباه تاریخی خوانده است.

فرقه مجاهدین هم در حال برنامه زیری افشای!! یک سایت هسته ای دیگر در ایران می باشد تا بزعم خود در این مذاکرات خلل وارد کند.

در همین ارتباط آقای محمد حسین سبحانی در مصاحبه با تلویزیون تی وی مردم پرده از سوزش مشترک سرویس اطلاعاتی اسرائیل و فرقه مجاهدین برداشت و ارتباط و همکاری فرقه مجاهدین با سرویس اطلاعاتی موساد را افشا کرد.

محمد حسین سبحانی در این گفتگو به سوابق تاریخی جاسوسی و مزدوری سازمان مجاهدین برای سرویس های اطلاعاتی کشورهای بیگانه و بطور خاص موساد اشاره کرد.

محمد حسین سبحانی فعالیت جاسوسی مجاهدین برای سرویس های اطلاعاتی مختلف را در سی سال گذشته به شرح زیر اعلام کرد:

ــ ارتباط با سرویس اطلاعاتی شوروی سابق ـ ک گ ب در سال 1358 خورشیدی

ــ ارتباط با سرویس اطلاعاتی صدام حسین از 1360خورشیدی

ــ ارتباط با سروریس اطلاعاتی موساد در سال 2001 میلادی

ــ ارتباط با سرویس اطلاعاتی امریکا از 2003 میلادی

ــ ارتباط با سرویس های اطلاعاتی کشورهای عربستان ، قطر و امارات از سال 2005

همچنین آقای محمد حسین سبحانی در این گفتگو مطرح کرد که سرویس اطلاعاتی موساد از رجوی چه درخواست هایی داشته است و همچنین برعکس سازمان مجاهدین از دولت اسرائیل مابازای این مزدوری و جاسوسی چه درخواست هایی داشته است.

در دو ، سه روز آینده متن این گفتگو توسط سایت ایران قلم پیاده و بعد از ویراستاری برای علاقمندان منتشر خواهد شد.

تحریریه ایران قلم

http://youtu.be/jaAlreQ28r0

همچنین:

من توسط علی منصوری مامور دستگیر شده رجوی (مجاهدین) در اسرائیل عضو گیری شدم

حمید رضا سلمانی، انجمن یاران، پاریس، ششم نوامبر ۲۰۱۳: …  علی منصوری سرپل سازمان در ترکیه برای جذب نیرو بود و خود من توسط علی منصوری عضوگیری شدم و تشکیلات جهنمی سازمان فرستاده شدم.. تمامی پناهندگانی که در ترکیه بوده اند شخصی به نام علی منصوری را میشناسند که در سالهای دهه ۹۰ میلادی سعی […]

مجاهدین خلق، فرقه رجوی، مردان ما در ایران؟

… مسعود خدابنده یک کارشناس کامپیوتر مقیم انگلستان که مشاور دولت عراق است یکی از مقامات سازمان مجاهدین خلق بود که در سال ۱۹۹۶ آنرا ترک کرد. او در یک مکالمه تلفنی با من تاکید کرد که دشمن آشکار سازمان مجاهدین خلق است و علیه این گروه کار کرده است. خدابنده میگوید او از قبل از سقوط شاه به عنوان متخصص کامپیوتر با سازمان بوده و بعنوان یک متخصص کامپیوتر عمیقا با فعالیت های اطلاعاتی ..

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

.  ایران اینترلینک، سوم ژانویه 2011: … مسعود رجوی در بالای سن در حال رجز خوانی برای آمریکا بود. وی دست به کمر زده بود و با اشاره به القاعده و شخص بن لادن می گفت و با اشاره به خودش و ارتش دست ساز صدام که بنام ارتش آزادیبخش نام نهاده بود ادامه داد پس از سقوط صدام حسین و مصاحبه هايی که برای تعین هویت افراد این سازمان توسط مامورین وزارت خارجه ، سیا


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan Stevenson )


(Rajavi from Saddam to AIPAC)


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)