خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

خانواده ها ، صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق موسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و ششم آوریل 2021:… هرچند در سال گذشته به دلیل اقدامات غیر انسانی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی سران فرقه منحوس تعداد قابل توجهی از اعضای گرفتاراین فرقه جنایتکار بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده وموجب غم و اندوه تعدادی از پدران و مادران چشم انتظار شد؛ ولی صدای رسای همین مادران با ارسال رگبار نامه های اعتراض آمیز به سازمان بهداشت جهانی و سایر نهاد های بین المللی موجب گردید تا مسئولین بهدَاشتی آلبانی زیر فشار سازمان جهانی بهداشت از مقر به شدت حفاظت شده فرقه جاهدین خلق بازدید کنند و رجوی را بابت عدم رعایت اصول بهداشتی تحت فشار بگذارند تا کمی شرایط نیروهای نگون‌بخت بهتر شود. این اقدامات باعث شد که به جد دست مریم قجر در به قربانگاه بردن اعضاء با ترفند کرونا بسته شود. خانواده ها  صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق  

خانواده ها ، صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق منع دیدار مادر ، طناب دار آخوندها نیست

کابوس رجوی

خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

موسی دامرودی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 25.04.2021

سال 1399 با تمامی فراز و نشیب ها و به رغم تلاشهای مذبوحانه ی سران فرقه منفور رجوی که با قدرت تمام کوشیدند تا مانع شنده شدن صدای مادران چشم انتظار شوند مثل همیشه با پیروزی خانواده ها وبا سر فرازی به پایان رسید وجیغ بنفش سرانه فرقه را درآورد.

هرچند در سال گذشته به دلیل اقدامات غیر انسانی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی سران فرقه منحوس تعداد قابل توجهی از اعضای گرفتاراین فرقه جنایتکار بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده وموجب غم و اندوه تعدادی از پدران و مادران چشم انتظار شد؛ ولی صدای رسای همین مادران با ارسال رگبار نامه های اعتراض آمیز به سازمان بهداشت جهانی و سایر نهاد های بین المللی موجب گردید تا مسئولین بهداشتی آلبانی زیر فشار سازمان جهانی بهداشت از مقر به شدت حفاظت شده فرقه جاهدین خلق بازدید کنند و رجوی را بابت عدم رعایت اصول بهداشتی تحت فشار بگذارند تا کمی شرایط نیروهای نگون‌بخت بهتر شود.

این اقدامات باعث شد که به جد دست مریم قجر در به قربانگاه بردن اعضاء با ترفند کرونا بسته شود.

درسال 99 شاهد طوماری با بیش از 11 هزار امضاء از خانواده های دردمند و چشم انتظار بودیم وکاری کرد که  رجوی ملعون از قبر بیرون آمد و شخصا مجبور به موضع گیری آن چنانی شد.

همچنین درسالی که گذشت شاهد اشک شوق خانواده غلامعلی میرزایی بودیم که به کوری چشم فرقه منحوس رجوی پس از 40 سال اسارت به خاک میهن و آغوش خانواده اش بازگشت .

و علیرغم هر چه تلخی و سختی که در سال گذشته بود ولی در  پایان سال 1399 با برگزاری دادگاه بین المللی و شکایت تعدای از جداشدگان و دوستان قدیمی ما در ایران که خانواده ها  هم با قدرت هرچه بیشتراز آنها حمایت کردند و موجب شیرین کامی همه دوست داران آزادی شده و کام رجوی ها بشدت تلخ و زهرآگین  شد. عملی که بازهم رجوی راهراسان کردو باعث شد که رجوی ماهیت اصلیش را نشان بدهد و جدا شده ها را تهدید به ترور کند.

باور داریم که سال 1400 همچون سال گذشته سال پیروزی همه خانواده ها و جداشدگان خواهد بود و ان شاالله هم زمان با ریشه کنی ویروس منحوس کرونا شاهد آزادی تمامی اسیران فرقه رجوی خواهیم بود که از هم اکنون پروسه جدا شدن نیروها با جدایی چند نفر استارت خورده است.

لینک به منبع

خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

***

وحشت رجوی از اسم خانوادهخانواده مجاهدین در آلبانی – موانع رجوی و وظیفه انسانی ما

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عاقبت-مزدوری-و-جاسوسی-برای-صدام-حسین/

عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسین

موسی دامرودی - عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسینموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، شانزدهم آوریل 2021:…  امروزه مریم رجوی در ضعیف ترین نقطه ی سالهای گذشته ی خود در آلبانی بسر می برد و حتی صحبتهائی از اخراج این فرقه ی ضد انسانی به یکی از کشورهای آفریقائی مطرح است. و اخیرا هم ضربه ی استراتژیک دیگری بر پیکر فرسوده مریم رجوی فرود آمد و آنهم شکایت جمعی از جداشدگان از این سازمان منفور به عنوان شاکیان خصوصی آسیب دیده روحی و روانی و جسمی از جنایات فرقه ای این گروه خشن با سوابق نظامی و تروریستی، می باشد!  اکنون شما تصور کنید این زن تروریست تحت تعقیب چند دولت ، با احکام قضائی و بین المللی جدید جداشدگان از آن سازمان، با چه آینده ای روبروست؟ عاقبت مزدوری و  جاسوسی 

موسی دامرودی - عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسیناخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسین و … همین است !!

صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق  

موسی دامرودی ، تیرانا ، سایت نجات یافتگان در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 15.04.2021

در تیر ماه سال ۱۳۸۹ دادگاهی در عراق حکم بازداشت مسعود و مریم رجوی و ۳۹ تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق را به اتهام جنایت علیه بشریت صادر کرد. به گفته دادگاه وجود شواهدی مبنی بر همکاری مسعود و مریم رجوی و سازمان مجاهدین خلق با صدام حسین در سرکوب شیعیان و مردم کردستان دلیل صدور حکم بوده‌است.

عاقبت مریم رجوی به دنبال ایجاد تنش های زیاد در فرانسه، در ابتدا در حصر خانگی در اور سورواز قرار گرفت و تمامی سخنرانی ها و مراسم سالانه ویلپن ملغی شد  به دنبال آن دولت فرانسه او را در سال 1398 از خاک فرانسه اخراج کرد.

بدینسان مریم رجوی هم به جمع باتلاق نشینان در آلبانی پیوست اما بخاطر اینکه نیروها نفهمند که فرانسه مریم را اخراج کرده است به آنها گفته شد خواهر مریم دیگر به فرانسه نمی‌رود و روی سرنگونی و متمرکز کردن نیرو در آلبانی می ماند. آنزمان  سران فرقه روی ترامپ برای جنگ آمریکاه با ایران خیلی حساب باز کرده بودند که همین روزها دولت ایران سرنگون میشود واعضای نگونبخت رابا این ترفندها سرگرم و به کار می کشیدند !

ولی با تغییر دولت وقت در آمریکا و شکست ترامپ در انتخابات و روی کار آمدن دمکراتها همه رشته های سران فرقه پنبه شد!

امروزه مریم رجوی در ضعیف ترین نقطه ی سالهای گذشته ی خود در آلبانی بسر می برد و حتی صحبتهائی از اخراج این فرقه ی ضد انسانی به یکی از کشورهای آفریقائی مطرح است.

و اخیرا هم ضربه ی استراتژیک دیگری بر پیکر فرسوده مریم رجوی فرود آمد و آنهم شکایت جمعی از جداشدگان از این سازمان منفور به عنوان شاکیان خصوصی آسیب دیده روحی و روانی و جسمی از جنایات فرقه ای این گروه خشن با سوابق نظامی و تروریستی، می باشد!

اکنون شما تصور کنید این زن تروریست تحت تعقیب چند دولت ، با احکام قضائی و بین المللی جدید جداشدگان از آن سازمان، با چه آینده ای روبروست؟

همه ی جداشدگان مظلوم و خانواده های اسرای این فرقه امیدوارند با احکام سنگین بین المللی جدید، خیلی زود مریم رجوی دستگیر و در مقابل عدالت قرار بگیرد! همچنان امید است که در آینده شاهد آزادی اسیرانی بیشتری از این فرقه منفور باشیم که گرفتار در چنگالهای خشن فرقه ای این گروه در آلبانی در اسارتی دردناک و طولانی بسر می برند. انشاالله

لینک به منبع

عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسین

***

اخراج مجاهدین از آلبانی به اریترهاخراج مجاهدین از آلبانی به اریتره

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/گوهران-بی%e2%80%8cبدیل-انقلاب-مریم/

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریمموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، سی ام مارس 2021:… اما آنچه یک عضو قدیمی از فرقه مجاهدین بعد از بیش ازچند دهه با خود می آورد چیست ؟ ابتدابه هیچ می رسیم …بعد از یک مقطع وپروسه مات ومبهوت ماندن واحساس تهی بودن با برگشتی عمیق به سالیان عمرتلف شده به چیزهای پوچی به شرح زیر رسیدیم : *آموزش نظامی پوشال؛  چون تا تقی به توقی خورد همه سلاحها و آموزش بادهوا شد و رفت؛ رجوی که زرد کرده بود همه را داد و بعد هم گفت : داوطلبانه سلاحها را دادیم !!!. *آموزش تشکیلاتی –   دروغ و عدم صداقت و چاپلوسی که هیچکدام در بیرون و زندگی آزاد ارزشی ندارد. گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم 

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریممجاهدین از دادگاه میترسند

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم 

می گفتی ما گوهر بی بدیل مجاهدین هستیم

حیف و صد حیف از عمر باد بر رفته در فرقه مجاهدین خلق

صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق  

موسی دامرودی

آقای موسی دامرودی – آلبانی

موسی دامرودی، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ

وقتی یک جداشده از فرقه رجوی به دنیای آزاد و زندگی نرمال در اجتماع قدم می گذارد تازه وارد این فضا می شود که از خود بپرسد طبق یک محاسبه جدول ضربی ساده(دودوتا- چهارتا) که در این دوران از عمر چی آموخته و یا از فنون روزگار چه حاصل کرده است تا از آن برای امرار معاش وگذران زندگی بهره ببرد.

آیا آن همه القابی که رجویها در طول این سالیان بارمان  میکرد؛ مثل گوهران بی بدیل و ما آگاه ترینیم و ما انقلابی ترینیم و ما ثروتمنترینیم و ما شادترینیم و افسران ارتش آزادیبخش پشیزی ارزش دارد که بتوانیم لقمه نانی با آن دربیاوریم؟ آیا با بالاترین سرمایه جهان یعنی انقلاب خواهر مریم می توانیم یک شاهی هم در بیاوریم . اصلأ در بیرون از فرقه رجوی کسی برای این القاب تره خورد میکند؟؟؟.

اینها فقط مصرف داخلی مناسبات فرقه برای سرگرم کردن نیروهای نگون‌بخت است که هوا برشان ندارد ومابازای عمری که تلف می کنند و توسری که می خورند  درعالم هپروت مثل آدمای مالیخولیایی فکر کنند که  چه آدمهای ثروتمند و دارایی هستند و چه شخصیتهای مهمی و مفیدی  برای جامعه هستند.

بله واقعیت  این است که هرشخصی برای ادامه حیات و امورات جاری زندگی؛ جوانی و تخصص و تجربه، لازم است تا لقمه نانی به دست بیاورد.! ولی در فرقه رجوی همه اینها را از نفرات گرفته است؛ با کارهای یدی و طاقت فرسای شبانه  روزی، جسم و جان و روح آدمها را داغان کرده است.

بله همین آگاه‌ترین فرزندان خلق و جهان وقتی که پا به دنیای خارج از مناسبات فرقه میگذارند  تازه متوجه میشوند که این سالیان در غار زندگی می‌کردند و عقب افتاده ترین هستند و احساس حقارت میکنند چرا که با ساده ترین وسیله که امروزه در دست بچه های کوچک دیده میشود مثل موبایل بلد نبودند کار کنند.

اما آنچه یک عضو قدیمی از فرقه مجاهدین بعد از بیش ازچند دهه با خود می آورد چیست ؟

ابتدابه هیچ می رسیم …بعد از یک مقطع وپروسه مات ومبهوت ماندن واحساس تهی بودن با برگشتی عمیق به سالیان عمرتلف شده به چیزهای پوچی به شرح زیر رسیدیم :

*آموزش نظامی پوشال؛  چون تا تقی به توقی خورد همه سلاحها و آموزش بادهوا شد و رفت؛ رجوی که زرد کرده بود همه را داد و بعد هم گفت : داوطلبانه سلاحها را دادیم !!!.

*آموزش تشکیلاتی –   دروغ و عدم صداقت و چاپلوسی که هیچکدام در بیرون و زندگی آزاد ارزشی ندارد.

البته ازحق نگذریم انبوه  کار انجام دادیم و کلی یادگرفتم:

*برنج پاک کنی تخصصی وآماتور – عدس وماش پاک کنی – پوست کندن پیاز وسیب زمینی و بادمجان و خورد کردن سبزی با نظارت مسئول مستقیم.

*حمالی وکارسخت درساختمان سازی وخراب نمودن دوباره تا نیرو سرگرم باشدو احساس بیکاری و پوچی نکند.

* کندن زمین وپرکردن گونی های خاک، درست کردن سنگر برای مسیولین بالا، جابجایی و…  بطور مستمر برای سالها به منظور وقت پرکنی..

– درواقع ماهها و سالها عمرمان تلف شد ویک تجربه وحرفه به درد بخور که اکنون بتواند به لقمه نانی برایمان تبدیل شود را بدست نیاوردیم.

تا وقتی اسیر رجوی بودیم وداخل همان مناسبات به کرده خودمان وحماقتی که سالها مرتکب شده بودیم نخندیده بودیم چون حس نمی کردیم و چنان بر سر ما آورده بودند که درک درستی از گذر زمان و غیره  نداشتیم !

اکنون که از ان بی حسی درآمده و نگاهی و حتی نیم نگاهی به پشت سر می اندازیم می فهمیم که  فقط ماهستیم که دارای چنین گذشته سیاهی هستیم وفقط خودمان هستیم که به خودمان می خندیم وبرایمان چندش آور است وبس.

این حاصل 40 سال عمر وبرای برخی ها شاید بیشتراست که گذشته وعمرخود را تلف کرده ومدام دریک سیکل ومداربسته دراختیار رجوی بوده وچنین اسارتی را تحمل کرده ایم. اکنون به محض مواجه شدن با دنیای آزاد انگارمصداق همان اصحاب کهف هستیم. البته آنها درخواب واقعی بودند و حس نکردند زمانشان چگونه گذشت و دردی هم نداشتند اما مافارغ التحصیلان از دانشگاه جهل فرقه و فریب و ریای باند رجوی  درغفلتی ننگین واسارتی پوشالی دراختیار شیطان مجسم  رجوی بودیم و چه ها که بر ما گذشت و  …و چه دردی بود این دوران و این دوره غفلت!!!. حیف و صد حیف

لینک به منبع

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم

صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق  

***

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنندمریم رجوی، مجاهدین خلق، دروغ میگویند، پول میگیرند و آفتابه امریکا را پر می کنند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وحشت-مریم-رجوی-از-اعضای-جداشده-از-مجاهد/

وحشت مریم رجوی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق 

وحشت مریم رجوی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق موسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، دوم مارس 2021:… من در نشست‌های مختلفی از مسئولین  فرقه مجاهدین خلق شنیده بودم که می گفتند⁦:   ما از هیچ دولت ، شخصیت و ارگانی  نمی‌ترسیم ، از پاسداران هم نمی ترسیم، بلکه باید از درون خودمان بترسیم، چرا که هیچکس از داخل مناسبات ما خبر ندارد، ما فقط از بریده‌ای خودمان می‌ترسیم چراکه از همه چیز ما خبر دارند و داخل مناسبات بوده اند. این علت اصلی رجوی وحشت و طبعا ضدیت با اعضای جداشده از مجاهدین خلق می باشد و به همین خاطر آنها را خائن و مزدور خطاب می کرد. وحشت مریم رجوی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق

وحشت مریم رجوی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

وحشت مریم رجوی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق

موسی دامرودی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 01.03.2021

برایم سئوال شده بود که چرا فرقه نسبت به جدا شده ها ضدیت هیستریک دارد و به  همه مارک مأمور وزارت اطلاعات میزند و چرا نمی‌گذارد این افراد زندگی آزادی داشته باشند. و برای رسیدن به سرپناهی با موانع زیادی از طرف این فرقه روبه رو می‌شوند. و می‌خواهد همه را اسیر و برده خود نگه دارد و چرا این همه فشار بر مستمری بگیران خودش وارد می‌کند و برای پرداخت مستمری ناچیز ماهیانه آنها را مجبور به جاسوسی و نوشتن اطلاعیه علیه جدا شده‌ های دیگر می‌کند و هرکسی را که از این خواسته سر باز بزند تهدید به قطع مستمری ناچیز می‌کند و بعد هم به او مارک مزدور و مأمور وزارت اطلاعات میزند که من در این مدت شاهد نمونه های این چنینی بوده ام.

من در نشست‌های مختلفی از مسئولین  فرقه مجاهدین خلق شنیده بودم که می گفتند⁦:   ما از هیچ دولت ، شخصیت و ارگانی  نمی‌ترسیم ، از پاسداران هم نمی ترسیم، بلکه باید از درون خودمان بترسیم، چرا که هیچکس از داخل مناسبات ما خبر ندارد، ما فقط از بریده‌ای خودمان می‌ترسیم چراکه از همه چیز ما خبر دارند و داخل مناسبات بوده اند. این علت اصلی رجوی وحشت و طبعا ضدیت با اعضای جداشده از مجاهدین خلق می باشد و به همین خاطر آنها را خائن و مزدور خطاب می کرد.

بله تازه میفهمی چه بلایی برسر فرقه آمده که با پخش و بازپخش مختلف از اعضای جداشده،می خواهد با زور به همه ی مردم در اروپا بگوید اینها ماموران وزارت اطلاعات هستند،به راستی چرا تا زمانی که ما در دورن تو بودیم نفهمیدی ما ماموران وزارت اطلاعات هستیم؟

آیا نامه و یا دست خطی دال بر اینکه من به شما داده باشم که من مامور وزارت اطلاعات هستم دارید؟

بله تا زمانی از این فرقه تعریف و تمجید کنی و خواهر مریم و برادر مسعود بگویی و تام و تمام در اختیار آنها باشی و برای پیش بردن امیال کثیف فرقه استفاده داشته باشید گوهر بی بدیل و نوامیس آرمانی هستید.

ولی تا دست رد به خواسته‌های آنها که همان جاسوسی و نوشتن اطلاعیه علیه جدا شده های دیگر است به سینه فرقه منفور میزنی یکباره می‌شوی مزدور و مأمور وزارت اطلاعات و بیشتر هم مصرف داخلی دارد زیرا   خیلی از نفرات در داخل مناسبات خواهان جدایی از این فرقه هستند. که در درون مناسبات، نفرات هر روز و هر لحظه به خروج از این زندان فکر می کنند اما زمانیکه در سر دوراهی قرار می گیرند نمی توانند بخوبی تصمیم بگیرند زیرا در درون فرقه افراد در زیر فشار تبلیغات منفی بسیار شدید قرار دارند و اینگونه موضوعات به راحتی تاثیرات عمیقی در متزلزل نمودن تصمیم گیری نفرات در پی خواهد داشت و فرقه با این کارمثلا با یک تیر دو نشان زده است.

بله این است منطق این فرقه، فرقه ای که مدعی جامعه‌ای بی طبقه‌ی توحیدی است و می خواهد برای مردم ایران آزادی به ارمغان بیاورد .

البته که درست و صحیح است که سازمان مجاهدین بارها و بارها با مدارک موجود نشان داده است که در خیانت و جنایت نسبت به آب و خاک و حتی مردم ایران از هیچ کوششی دریغ نکرده است،و حتی در خیلی از موارد میتواند بالاترین رتبه را تصاحب کنند،چون نظیر این فرقه در طول تاریخ در هیچ کشوری ظهور نکرده است.

لینک به منبع

وحشت مریم رجوی از اعضای جداشده از مجاهدین خلق

***

داستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمارداستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمار

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقهرجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده. واقعیتهایی از مریم رجوی، مسعود رجوی و مجاهدین خلق از درون

وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق بولتون در برابر ظریفمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کندمسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

Iran Interlink

همچنین: