موضع گیری مدیران اطلاعاتی امریکا و موشی که ترامپ برای مریم رجوی زایید

موضع گیری مدیران اطلاعاتی امریکا و موشی که ترامپ برای مریم رجوی زایید

حسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، پنجم فوریه 2019:… حدودا يك دهه پيش هم دقيقا در يك چنين حالتي كه لات بازيهاي بوش بالا گرفته بود و در تضاد منافع با ايران در عراق خيلي نظرهاي مختلفي داده ميشد همان موقع يك نشستي با مديريت خواهر مژگان پارسايي برگزار شد همان خواهر مژگاني كه ما شعار ميداديم ارتش مريم با مژگان شعله سركش تا تهران كه البته شعله اش مدتي است كه به خاموشي گراييده و در جنگ و دعواي دروني سازمان پر افتخار به كناري رانده شده … 

مجاهدین خلق از تسخیر سفارت آمریکا تا لهستان (57-97)مجاهدین خلق و مریم رجوی از تسخیر سفارت آمریکا تا لهستان (۵۷-۹۷)ا

لینک به منبع

زمانبنديهاي سازمان پرافتخار؟!؟! و موشي كه ترامپ واسه مريم خانم زاييد

به مناسبت موضعگیری مدیران اطلاعاتی آمریکا درباره ایران

حسن حیرانی، تیرانا ، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران ـ آزادی ـ 05.02.2019

با سلام دوستان

حتما از اخبار جامعه اطلاعاتي آمريكا مطلع هستيد كه البته ترامپ را هم اسباني كرده. لطفا به اين چند جمله از يورو نيوزتوجه كنيد :

مدیران اطلاعاتی آمریکا تاکید کردند که ایران تاکنون در چارچوب توافق هستهای عمل کرده و گامی در جهت ساخت بمب هستهای برنداشته است.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه خود درباره موضعگیری مدیران اطلاعاتی آمریکا درباره ایران در توئیتی نوشت: به نظر میآید که افراد اطلاعاتی در برابر خطرهای ایران بسیار منفعل و ساده اندیش هستند. آنها اشتباه میکنند.

گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا در مورد فعالیتهای هسته ای ایران و پایبندی این کشور به برجام روز سهشنبه به اطلاع سناتورهای ایالات متحده رسید. بر اساس این گزارش مسوولان اطلاعاتی آمریکا تصریح کردهاند که ایران تا کنون از برجام عدول نکردهاست اما اگر تهران به منافع تجاری مورد نظر خود نرسد احتمالا از برجام خارج خواهد شد. این گزارش مفصل توسط جینا هسپل، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و دن کوتز، رئیسکل تشکیلات اطلاعاتی این کشور به سناتورهای کنگره ارایه شد. در این گزارش همچنین تاکید شده که به دنبال خروج دونالد ترامپ، رییسجمهوری آمریکا از معاهده هستهای، ایران تا کنون از شروط برجام عدول نکرده اما اگر ایران به منافع تجاری و سرمایه گذاری مورد نظر از محل ارتباط با اروپا دست نیابد آن موقع شرایط خروج و عقبنشینی از برجام را بررسی خواهد کرد.

البته لينكهاي مربوطه هم جهت مطالعه بيشترضميه است:

https://fa.euronews.com/2019/01/30/trump-dismisses-us-intelligence-chiefs-as-naive-and-passive-on-iran

https://fa.euronews.com/2019/01/29/cia-report-to-senators-iran-did-not-violate-nuclear-deal

و اما از آنجا كه چنين حماسه جانسوز و جانگذازي نيز يكبار ديگر در سازمان پر افتخار قبلا تكرار شده كه لازم به يادآوري خاطراتي شد و البته كه قضاوت باشما. دوسال پيش كه بصورت خيلي غير منتظره ترامپ به رياست جمهوري آمريكا رسيد مسئولين مربوطه در سازما پر افتخار انجمنها بپا داشتن كه چنين شد و چنان شد و يك سري از مسئولين هم كه كارشان بخيه زدن و چسباندن همه چيز به يكديگر آنهم در جهت اثبات رهبري يگانه و پاكباز بود مدام تكرار ميكردن كه ديديد كه برادر گفتند اگر اشرف بايستد جهاني خواهد ايستاد و در ليبرتي گفتند پلي به تهران و بعدش هم هجرت بزرگ چه طور همه چي درست بود والان فصل درو رسيده و همه چي داره تموم ميشه وبعد از چند موضع گيري ترامپ و آوردن جولياني به ويلپن كه اين نظام چهل سالگي خودش رو نخواهد ديد رهبري پاكبازدست پاچه تر از هميشه با دادن پيامي مبني بر اينكه آماده باش آماده باش اين ديگه حرف ما نيست وسياست آمريكا چرخيده و عوض شده و چنين وچنان و خلاصه يك زمانبندي دوساله ايشون تعيين فرمودند و طبق معمول هم امت هميشه در صحنه ريختن وسط و هيهات كنان وسينه زنان درمدح اين پيام تاريخي نغمه ها سردادند. و به دنبال اين بود كه از شهر تيرانا همه را به مزرعه حيواناتي كه خودشان در نزديكي روستاي مانز در 20 كيلومتري تيرانا كوچ دادند و گفتن با توجه به زمانبندي اعلامي از طرف رهبري واينكه همه چي درحال تعيين تكليفه و ما بايد به صورت يك آلترناتيو خودمان را به دنيا نشان دهيم نياز به يك پايگاه مستقل داريم والا كه ضرورتي نداشت(اين حرفها را سكوئيلر مزرعه حيوانات يا همان مهدي ابريشمچي ميگفت). افراد هم برخي كه جز طبقه گوسفندان بودند خب درجا تكرار ميكردند و حتي از تصميم سازمان پرافتخار هم تشكر ميكردند كه چنين تلاشي براي تمركز ما واسه اينكه بهتر وبيشتر بجنگيم كرده باكسرها هم تقريبا همينطور البته كمي با اما واگر ولي بنجامين ها كه دست همه برايشان رو بود و همان موقع هم شواهد زيادي بود كه اين اخباري كه توسط سازمان پر افتخار در بريفهاي سياسي به صورت دست چين كنار هم گذاشته ميشه صرفا نظرات يك طيف ازجناح تند رو آمريكاست و نه سياست يك پارچه كشورآمريكا و اين دود و دم ترامپ تنها واسه دوشيدن كشورهاي عرب منطقه است ونه بيشترو مسئولين محترم هم از فرصت استفاده خودشان را دارند ميكنند و با شمامورتي بازي آغلي به اسم اشرف سه دارند درست ميكنند.

حدودا يك دهه پيش هم دقيقا در يك چنين حالتي كه لات بازيهاي بوش بالا گرفته بود و در تضاد منافع با ايران در عراق خيلي نظرهاي مختلفي داده ميشد همان موقع يك نشستي با مديريت خواهر مژگان پارسايي برگزار شد همان خواهر مژگاني كه ما شعار ميداديم ارتش مريم با مژگان شعله سركش تا تهران كه البته شعله اش مدتي است كه به خاموشي گراييده و در جنگ و دعواي دروني سازمان پر افتخار به كناري رانده شده.

به هر حال در آن نشست هم سردار مژگان ضمن برشمردن اينكه موضوع اصلا به ما وخواست ما ربطي نداره خارج از ماست و …. و اين حرف آمريكاست و سياستي است كه با آمدنش به منطقه باعث روشن شدن موتور ژئوپلتيك منطقه شده و …. و النهايه يك زمانبندي دوساله دادند كه تا دوسال ديگه ما به آمريكاييها گفته ايم يا ما در ايرانيم يا در اينجا شماهم بخواهيد نميمانيم. به هرحال به پايان دوسال آنموقع هم كه نزديك شديم جامعه اطلاعاتي آمريكا گزارشي داد كه ايران تا قبل ازسال 2003 آزمايشات تحقيقاتي هسته اي داشته ولي همان موقع اين پرژه تعطيل شده و آن موقع هم تحليلهايي در اثبات اين بود كه چون از دوهزار سه با سرنگوني عراق ايران به قدرت بدون رقيب منطقه تبديل شده خب ديگه منطقا نيازي هم نداشته و…..

و اما سخن آخربا شما برده داران و صاحبان قلعه حيوانات يك دهه پيش بعد از گزارش ارگانهاي اطلاعاتي آمريكا و دود شدن زمانبندي دوساله توانستيد با مسخره بازي و تحريك كردن دولت عراق و به كشتن دادن نفرات و شلوغ بازي و شامورتي بازي نفرات را احساساتي كنيد و يا بفريبيد ويا در ليبرتي به نوعي ديگر و …. و بازي را تا به اينجا بكشانيد اما حالا چه ميكنيد جواب اين دروغهاي پي درپي چه ميشه بگذريم كه چشم و گوش نفرات هم خيلي بيشتر نسبت به عراق و آن ايزوله كده اي به نام اشرف وليبرتي باز شده و دروغهاي شما كسي رانميفريبد.

پايان
با تشكرحسن حيراني

*** 

… 

Bolton_Pompeo_used_MEK_to_prep_the_table_for_Warsaw_summit_against_EU_interestsایندیپندنت انگلستان: یک “فرقه سیاسی” مخالف رژیم ایران، که یک کشور در داخل کشور آلبانی خلق کرده است

ترجمه مقاله تحقیقی گاردین مجاهدین خلق مریم رجوی فرقه رجوی آلبانیEx members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins

Saddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

The Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

جنجال حمایت مالی مجاهدین خلق از راستگرایان اسپانیا (پولشویی توسط اعضا)ا

Press_TV_Interface_Iran_And_Terrorism_2018Iran and terrorism (West and the Mojahedin Khalq Terror Organisation)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حسن-حيراني-مجاهد-خلق-يا-اسير-جنگي-قسمت/

حسن حیرانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی (قسمت دوم ۲ )

حسن حیرانی، تیرانا، آلبانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی؟حسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، سی ام ژانویه ۲۰۱۹:…اما علی هاجری بعداز ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید. عجب کسی که در عراق برای حدود سی سال بمباران ها وموشک باران ها وبعد محاصره مالکی و….. را تحمل کرد ونترسید حالا رسید به آلبانی کم آورد!؟!؟!؟ حتی یکبار که در یکی از سنگرهای بتنی که یکی ازفرماندهان با رده اف جی با یکی از نفرات … 

حسن حیرانی، تیرانا، آلبانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی؟
Faking the online debate on Iran(Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi, MEK, NCRI Trolling base in Albania exposed

لینک به منبع
لینک به قسمت اول

حسن حیرانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی (قسمت دوم ۲ )

حسن حیرانی، تیرانا، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران ـ آزادی ـ ۲۹٫۰۱٫۲۰۱۹

با سلام دوستان

یکبار یکی ازدوستان گفت که درنشستی در سال ۸۰ که ما که لایه فرماندهان بودیم در نشست با خود رجوی وی میگفت که این اردوگاهی ها چیزی جز لمپنیسم و مناسبات کثیف همجنس بازی و …… برای ما عایدی نداشتن و تنها وبال ما بودند و ما اشتباه کردیم اینا رو آوردیم. ای بر آدم دروغگو لعنت خب اگه واقعا حرفت این بود که چرا نگذاشتی خانواده هاشون رو از ترس اینکه مبادا مناسبات پاک!؟!؟ تو رو ترک کنند ملاقات کنند. حتی از خاطرات و تجربیات فردی خودم هم که بگویم یکی از فرماندهان خودم که زودتر از فرقه جدا شد و اکنون در آلمان است یکبار سر پست به من گفت که با اینهمه شعار جامعه بی طبقه توحیدی تو مناسبات باز هم خیلی فرق میکند که تو سازمان مجاهدین کسی از چه موضعی وارد میشود مثلا ما همیشه با بیشترین کارو کمترین توقع بازهم خودت میبینی که پشت سر ما چه جوری ما مورد خطاب قرارمیگیریم. یکبار هم یکی از فرماندهانم که هم اکنون داخل مناسبات فرقه و ازهمین لایه بود به من گفت ما هیچ هویت تعریف شده ای تو این خراب شده نداریم نفر اگه انتخاب کنه بره و نمونه به قول غلام رضا (نام مستعار رجوی در نشستهایی که به صورت چت برگزار میشد) اردوگاهی ای بود که از قضا چند روزی میهمان مجاهدین بود اگه علیه سازمان حرفی بزنه میشه اسیر جنگی سابق و ….. حالا اگه جونش و خونش رو بده واسه اینا که بتونن بهره اش رو در پاریس واسه مریم خانم درو کنند میشه یک اردوگاهی که در انقلاب مریم رستگار شد و به شوخی به من میگفت حالا خود این یارو که ما باشیم کجایی قضیه هستیم پیدا کنید پرتقال فروش را؟!؟!؟

بطور مثال به همین مثلا افشاگری جدید سایت فحشاگرشان توجه کنید.

از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ ۸ساله ایران و عراق بود که توسط سازمان آزاد شده!؟!؟! و در سال۱۹۹۲ بعد از لست کال(Last Call) صلیب سرخ، به ارتش آزادیبخش ملی پیوست.اما علی هاجری بعداز ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید.

عجب کسی که در عراق برای حدود سی سال بمباران ها وموشک باران ها وبعد محاصره مالکی و….. را تحمل کرد ونترسید حالا رسید به آلبانی کم آورد!؟!؟!؟

حتی یکبار که در یکی از سنگرهای بتنی که یکی ازفرماندهان با رده اف جی با یکی از نفرات که هم لایه بودیم یعنی لایه عضو جدید که پایین ترین لایه سازمانی بود و البته وی به لحاظ سنی وچهرتا بچه سال بود ومتاسفانه مورد سوء قصد تجاوز قرارگرفت که وی هم با تیغ کاتر به فرمانده اش حمله کرده بود به طوری که بچه ها میگفتن در و دیوار سنگر اینقدر خون پاشید بود که نگو. به هرحال آن فرمانده والا مقام رو سریع به قسمت تبلیغات منتقل شد و بعد هم با اولین پرواز گروههای نفرات بیمار به تیرانا برای جنگ بیشتردر صد جبهه خواهر مریم عزیمت فرمودند. و اما آن نفر که مدتی تحت فشار عصبی و روانی بود و نمیتوانست تحمل کند به بهانه امداد رفتن خودش را به نزدیکی درب لیبرتی رساند و پریده بود رفته بود پیش عراقیها و خودش را به آنها معرفی کرد وی در آنموقع در مقر ما بود وقتی فرار کرد در مورد وی یک نشست گذاشتند که اون یک آدم آشغال بوده به عنقلاب خواهر مریم خیانت کرده و ….. و طبق معمول هم همه در نشست یکی یکی شروع به اعلام برائت از مشرکین تشکیلاتی کردند.

ولی نکته جالب قضیه اینجا بود که دوستانی از لایه ام جدید به من میگفتند که چون این عمل انجام شده از نفرات خودشون بوده درجا طرف فرستادند به خارج و صداش رو در نیاوردند حالا اگه از لایه ما بود چه بوق وکرنایی میکردند و از خداخواسته برای اینکه چماقی تو سرلایه ما بکنند مدام تکرار میکردند.

حتی من بارها در بین فرماندهان بالا که در مورد آنها صحبت میکردند کلمه RD و RP را شنیده بودم و حتی رفتم چندین بار اعتراض کردم والله به خدا انصاف نیست اینجوری در رابطه با افرادی که سیاه ترین و سخت ترین کارها را به آنها میدهید صحبت کنید که هر دفعه یک چیزی گفتن که نه قصدی و عمدی نبوده چون این یک کد سازمانی است تو دهن فرمانده ها مونده و یا اینکه چقدر حساسی و سخت میگیری یا اینکه تو که از اونا نیستی و …. و یا اینکه خیلی میخواستن مسئله رو جمع وجور کنند میگفتن نه اشتباه شده انتقاد اون برادر مسئوله نباید اینو میگفته که البته همش دروغ بود خود اون فرمانده بالاتر هم اعتقادی به حرف خودش نداشت.

البته من باب اطلاع بیشترخوانندگان عزیز در رابطه با کلمه RD و RP باید بگویم که در اصل

RP   یا رزمند پیوسته

در سالهای ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۰ در نشستهای سرویس تشکیلاتی که خاص فرماندهان بود که آرپی یا همان رزمنده پیوسته برای کسانی بود که در عملیاتهای خود فرقه اسیر شده و به فرقه پیوسته بودند. در خرداد ۱۳۶۸ تعداد زیادی از کسانی که توسط ارتش عراق اسیر شده بودند و در اردوگاه های اسرا نگه داشته میشدند به دلیل شرایط نامناسب اردوگاه یا فشارزیاد به آنها ضرب وشتم وشکنجه والنهایه تبلیغات فرقه در اردوگاههای صدام حسین به فرقه پیوستند که از آنها

RD  یا رزمنده اردوگاهی در تشکیلات نامبرده میشد.

چون آن موقع طیف های مختلفی از نفرات وارد تشکیلات فرقه میشدند که هر کدام حساسیت های ویژه خود را می طلبید دلیل آن هم این بود که تاسیس باصطلاح ارتش آزادی بخش در مراحل اولیه بود و هنوز تشکیلات وارد فاز سرکوب های فاشیستی نشده و درواقع نمی توانست این شیوه را در پیش گیرد و سعی میشد با ظرافت با افراد برخورد شود از جمله طیف های مختلف: زندانیان آزاد شده و فعالان فاز سیاسی که اختصارا بچه های داخله نامبرده میشدند

طیف دیگر نفراتی بودند که از کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا آمده بودند

برای هر کدام از این طیفها نشستهای جداگانه برگزار میشد که هدف اشراف به مختصات سیاسی تشکیلاتی آنها بود و نتایج جمع بندی و به مسعود رجوی گزارش میشد و نشستهای چند روزه مسعود بر اساس همین ارزیابی ها بود.

به نفراتی هم که از خارج آمده بودند خارج کشوری اطلاق میشد

البته بعد ها که کفگیرتشکیلات بیشتر به ته دیگ عنقلاب خواهر مریم خورد طیف های دیگر نیروگیری هم اضافه شد که خود مبحث جداگانهای می طلبد.

به هرحال فکر میکنم که مصداق مشت نمونه خروار با همین روشن شدن زوایای سیاه فکری این فرقه بتوان به ماهیت آن هرروز بیشترو بیشتر پی برد فرقه ای که مدعی بی طبقه توحیدی است بگذریم که ما در این فرقه نه بی طبقه گی دیدیم نه توحیدی هرچه بود آقازده ها بودند وطبقه ای از ریاست مداران وکیاست منشان و حاشیه های امن تا دلتون بخواد و چاپلوسی و ریا تظاهر وتملق و …. بویی ازتوحیدویگانگی نبود. و اما کلام آخر تو در درون خانه چه کردی که با برون کنی.

باتشکر حسن حیرانی

*** 

همچنین: