موقعیت اعضای فرقه رجوی – محمد رزاقی در مردم تی وی

موقعیت اعضای فرقه رجوی – محمد رزاقی در مردم تی وی

محمد رزاقی موقعیت اعضای فرقه رجویکانون آوا (مردم تی وی)، بیست و یکم مارس 2022:…  آقای محمد رزاقی از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین درفرانسه دررابطه با – در برابر آن همه شعار دمکراسی و آزاددی و ادعای حقوق بشر، اعضای فرقه رجوی در چه موقعیتی هستند – چرا سران فرقه رجوی تن به مناظره و تحقیق نمی دهند و چرا از تشکیل دادگاه در مورد زندان و شکنجه اعضای خود و حشت دارند؟ – پیام کوتاه به اعضای اسیر در چنگال فرقه رجوی صحبت کردند. موقعیت اعضای فرقه رجوی .

زنان در سازمان مجاهدین خلقعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

آقای رزاقی دربرنامه زنده این هفته کانون آوا درتلویزیون مردم

موقعیت اعضای فرقه رجوی 

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان ومنتقدین سازمان مجاهدین در تلویزیون MardomTv.com

روزیکشنبه 20 مارس 2022 برابر با 29 اسفند ماه 1400 ساعت 12 ظهربوقت واشنگتن، ساعت 17 بوقت آلمان و ساعت 19:30 بوقت ایران آقای محمد رزاقی از اعضای جدا شده فرقه مجاهدین درفرانسه دررابطه با
– در برابر آن همه شعار دمکراسی و آزاددی و ادعای حقوق بشر، اعضای فرقه رجوی در چه موقعیتی هستند
– چرا سران فرقه رجوی تن به مناظره و تحقیق نمی دهند و چرا از تشکیل دادگاه در مورد زندان و شکنجه اعضای خود و حشت دارند؟
– پیام کوتاه به اعضای اسیر در چنگال فرقه رجوی
صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند.  ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن، ایمیل ویا فیسبوک مسنجربا مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

موقعیت اعضای فرقه رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/طالبان-تغییر-کرد-اما-فرقه-رجوی-نه/

طالبان تغییر کرد اما فرقه رجوی نه

طالبان تغییر کرد اما فرقه رجوی نهمحمد رزاقی، کانون آوا، سی و یکم اوت 2021:… رجوی روح پلید که در همه نشستها ادعا می کرد ایدئولوژی دست سازش اسلام انقلابی ! و در چپ مارکسیسم ( پیشرفته تر ) از مارکسیسم قرار دارد و در روابط دورنی اش دمکراتیک ترین روابط تشکیلاتی بنیان گذاشته و مریم قجر داعشی هم در همه شوء هایش از دمکراسی و آزادی دم می زند هنوز نتوانسته از آن همه ادعاهایش در درون مناسبات به اعضاء خود عطا کند ! هر وقت اخبار و گزارشی در مورد افغانستان در تلویزیون و شبکه های اجتماعی پخش می شود شاهد ان هستیم که دست هر یک از اعضاء طالبان برای بر قراری تماس یک تلفن همراه دستشان هست . طالبان تغییر کرد اما فرقه رجوی نه 

طالبان افغانستان و مجاهدین خلق ایرانطالبان افغانستان و مجاهدین خلق ایران

پاریس : محمد رزاقی 30 آگوست 2021

طالبان تغییر کرد اما فرقه رجوی نه !

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

قبل از پرداختن به موضوع یک نکته مهم را یاد اوری کنم که این مطلب به هیچ عنوان تایید گروه طالبان نبوده و نیست . تنها یک نگاه گذرا به گذشته طالبان و مقایسه ان با عملکرد فرقه رجوی داعشی می باشد

 در 2 هفته گذشته اوضاع افغانستان وسقوط کابل و بدست گرفتن حکومت توسط طالبان در صدر اخبار جهان قرار دارد .

25 سال پیش گروه طالبان وارد صحنه سیاسی افغانستان شد و توانست ان زمان حکومت وقت افغانستان را سرنگون و حکومت را بدست گیرد .

 ان زمان گروه طالبان با پیشری به بسوی کابل غارت و کشتار راه انداخت و با کشتارهم توانست کابل را تسخیر کند و در همان ساعت های اولیه به قدرت رسیدن در کابل قوانین عقب مانده و من در اوردی خود را بنام اسلام اعلان کرد و بنام دین کشتار و غارت و تجاوز  ومحدودیتهای اجتماعی و سیاسی خاص محدودیتها برای زنان را بنام دین اعمال وتوجیه کردند .

25 سال پیش وقتی طالبان حکومت افغانستان بدست گرفت از کشتار دیپلماتهای ایرانی در مزار شریف و حمله به مراکز دیپلماتیک و دفاتر ارگانهای بین المللی و اعدام های وحشیانه خیابانی ؛ سنگسار و قتل عام غارت و بستن مراکز اموزشی به روی دختران و زنان افغان تا ممنوع کردن تماشای  تلویزیون و گوش دادن به رادیو موسیقی و حتا اندازه گرفتن ریش مردان ؛ ممنوع کردن تردد زنان بدون چادر و بدون نفرهمراه مرد و دهها قوانین ضد انسانی مثل فعالیت مذاهب غیر از وهابیت و بر گزاری آئین دیگر مذاهب جلو گیری کرد و از هیچ جنایتی دریغ نکرد .

طالبان علاوه بر جنایتهایی که در حق مردم افغانستان انجام داد از بن لادن تروریست و گروه تروریستی وی نیز حمایت می کرد و اجازه داد بود گروه بن لادن در افغانستان بصورت ازاد مقر و مراکز اموزشی داشته باشد .

 2 هفته پیش وقتی طالبان بعد از اینکه توانست  کنترل اکثر مناطق افغانستان بدست بگیرد بدون در گیری جدی کنترل کابل پایتخت افغانستان را بدست بگیرد . در همان روز سر کرده های طالبان عنوان کردند زنان می توانند به سر کار بروند و سخنگوی طالبان در تلویزیون ملی افغانستان ظاهر شد و مطالبی را بیان کرد که مردم افغانستان حق داشتند باور کنند . چون خاطره خوبی از 5 سال حکومت این گروه بر افغانستان نداشتند .

نکته دیگری که خیلی قابل توجه بود سر کرده های طالبان حاضر شده بودند با سران قبیله ها و سیاستمداران افغانستانی دیدار و مذاکره کنند ! اتفاقی که هیچ کس از این گروه انتظارش را نداشت .

ولی ما چه بخواهیم و یا نخواهیم در این 2 هفته گذشته شاهد این رفتارها از طرف سران این گروه بودیم و انکار ناپذیر .

اما فرقه رجوی در کدام نقطه قرار دارد ؟

رجوی روح پلید که در همه نشستها ادعا می کرد ایدئولوژی دست سازش اسلام انقلابی ! و در چپ مارکسیسم ( پیشرفته تر ) از مارکسیسم قرار دارد و در روابط دورنی اش دمکراتیک ترین روابط تشکیلاتی بنیان گذاشته و مریم قجر داعشی هم در همه شوء هایش از دمکراسی و ازادی دم می زند هنوز نتوانسته از ان همه ادعاهایش در درون مناسبات به اعضاء خود عطا کند !

هر وقت اخبار و گزارشی در مورد افغانستان در تلویزیون و شبکه های اجتماعی پخش می شود شاهد ان هستیم که دست هر یک از اعضاء طالبان برای بر قراری تماس یک تلفن همراه دستشان هست .

در صورتیکه سران فرقه رجوی اعضاء خود را از تماس با خانواده خود محروم کرده و اعضاء نگون بختی که در اسارتگاه اشرف در البانی حضور دارند حق تماس با دنیای بیرون با تلفن و یا برنامه های که در شبکه های اجتماعی برای برقراری ارتباط هست محروم هستند .

طالبان تغییر کرد اما فرقه رجوی نه

سران گروه طالبان اعضاء خود را از دیدار با خانواده هایشان محروم نکرده اند . ولی سران فرقه رجوی به اعضاء خود بیش از 30 سال در عراق و البانی زندگی می کنند دیدار و ملاقات داشته باشند .

سران طالبان اعضاء خود را ممنوع ازدواج نکرده . اما سرا ن فرقه رجوی اعضاء نگون بخت ممنوع ازدواج کرده هیچ اعضایی هم که متاهل بودند مجبور به طلاق کرد .

سران طالبان هر روز برای اعضاء خود نشست تفتیش عقیده که نشست سرکوب و فشار روحی و جسمی برای اعضاء هست را برگزار نمی کند .اما سران فرقه رجوی برای اعضاء خود در مناسبات فرقه گرایانه خود هر روز نشست جمعی و نفتیش عقیده بر گزار می کند.

سران طالبان برای اعضاء خود نشست اعترافات جنسی به نام غسل هفتگی بر گزار نمی کند . اما سران فرقه رجوی برای اعضاء نگون بخت خود نشستهای غسل هفتگی برگزار می کند و اعضاء فرقه رجوی مجبور هستند هر انچه مربوط به مسائل جنسی به ذهنشان زده و حتا خوابهای جنسی دیده اند در جمع بیان کنند .

اما این روزها یکی از روشهای سرکوب درون تشکیلات و مناسبات فرقه رجوی توسط سران فرقه رجوی بیرونی شده که قابل توجه می باشد !

در مناسبات درونی فرقه رجوی نشستهایی برگزار می شود بنام نشست دیگ !

این نشست مختص اعضایی هست که با سیاست و مناسبت و روشهای فرقه گرایانه رجوی روح پلید و سران فرقه رجوی مخالفت کنند و یا خواهان خروج و جدا شدن از فرقه رجوی باشند برگزار می شود. در این نشستها نفر مخالف و یا خواهان جدا شدن را به جمع بیش از 100 نفر تا هزار نفر می اورند و این جمع در ابتدا تونل انسانی درست می کنند و قتی این تونل تشکیل شد نفر مخالف یا خواهان جدا شدن را وارد این تونل انسانی می کنند و در طی مسیر فالانژ های فرقه رجوی با تف انداختن و پس گردنی زدن و فخش دادن و داد و بیدا و گفتن مزدور ؛ پاسدار ؛ بی شرف ؛ برو گمشو و … نفر را چنان تحت فشار روحی و روانی و جسمی قرار می دهند که نفر به نقطه له شدگی برسد و در طول نشست هم همچنان با داد و بیداد سران و فالانژهای فرقه رجوی با همان شعار مزدور ؛ پاسدار ؛ بی شرف ؛ برو گمشو ساعتها و بعضی وقتها روزها با اعمال فشارهای روحی روانی عضو مخالف را از نظر خود بر گردانند و یا مانع خروج  عضوء نگون بخت از فرقه رجوی شوند .

سران فرقه رجوی با برگزاری این مدل نشست و تحت فشار قرار دادن عضوء نون بخت باعث شده اند عضوء نگون بختی که سوژه همچین نشستی بوده دست به خود کشی بزند تا دیگر شاهد این مدل نشستها نباشد .

احمد رضا پور در اردوگاه شهر مرزی جلولا بنام انزلی دست به خودکشی زد یکی از قربانیان همین نشستهای دیگ بود که سران فرقه از بعد از ظهر برای احمد رضا نشست جمعی ( دیگ ) برگزار کردند و احمد رضا نگون بخت برای فرار از فشارهای روحی روانی شب سر پست با شلیک به سر خود دست به خودکشی زد تا از فشارسرا ن فرقه رجوی خلاص شود .

اما انچه قابل توجه می باشد اینکه سران فرقه رجوی همان شیوه نشست درونی فرقه اش را تازه بیرونی کرده و هر جا مخالف یا منتقدی می بینند بصورت دسته جمعی کف بر دهان همان شعار مزدور؛ پاسدار ؛ بی شرف و … را سر می دهند .

حال با یک مقایسه کوتاه و گذرا می توان تفاوت عملکرد طالبان با فرقه رجوی را خوب فهمید . طالبان در ظاهر هم شده می خواهد بگوید دیگر ان طالبان 25 سال پیش نیست و تغییر کرده .

اما سران فرقه رجوی تازه اعمال وحشیانه درون مناسبات و تشکیلات فرقه گرایانه خود را بیرونی کرده و در خیابانها ی اروپا می خواهد با شیوه درون تشکیلاتی مخالفان و منتقدان فرقه اش را سرکوب کند !

می توانم به یقین و با اطمینان بگویم : طالبان در ظاهر هم شده تغییر کرد اما فرقه رجوی نه !

لینک به منبع

طالبان تغییر کرد اما فرقه رجوی نه

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/همایش-چند-روزه-خانواده-ها،-ماهیت-ضد-بشر/

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتندمحمد رزاقی، کانون آوا، شانزدهم اوت 2021:… این حق خانواده ها درایران هم هست که از سیاستمداران و دولتمردان ایرانی بخواهند برای ازادی عزیزانشان از دست فرقه رجوی به خانواده ها کمک کنند و به لحاظ دیپلماتیک در مجامع حقوق بشری و بین المللی و امکان ملاقات خانواده ها با نماینده های اروپایی  و سازمانهای حقوق بشری را برای مطرح کردن خواسته هایشان را فراهم کند . این دیدارها و فعالیتهای خانواده ها می تواند ماهیت ضد بشری سران فرقه رجوی برای سیاستمداران و سازمان های حقوق بشری را افشاء کند و جلو سوء استفاده سران فرقه رجوی را با پرداخت رشوه به یک مشت سیاستمدار سابق بیان  دروغ و دغل علیه خانواده ها را بگیرد . همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند 

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتندفیلم همایش سراسری انجمن نجات

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند 

محمد رزاقی – پاریس – 16 آگوست 2021

هفته پیش به مدت 5 روز خانواده هایی که عزیزانشان در دست سران فرقه رجوی در اسارت ذهنی و جسمی هستند به همراه عده ای از جدا شده ها بر گزار شد .

این همایش خانواده ها که بصورت زنده و به همت خود خانواده ها و بدون کمک دولتی برگزار شد و گام مهمی در افشاء ماهیت ضد بشری سران فرقه رجوی توسط خانواده ها یی بیش از 30 سال چشم انتظاری می کشند و اعضایی که مستقیم در اسارت ذهنی و جسمی سران فرقه رجوی بودند و بعضی ها هم به دستور شخص رجوی روح پلید و مریم قجر زندانی و توسط شکنجه گران فرقه رجوی  شکنجه جسمی و روحی شده اند .

اما  در این همایش چند موضوع مهم قابل توجه بود :

ــ یکم : تاکید خانواده ها و جد اشده ها از شکایت به دادگاه لاهه بر علیه سران جنایتکار فرقه رجوی .

ــ دوم : صدای خانواده ها و درخواستهایشان از سران فرقه رجوی برای دیدار با عزیزانشان در حد نوشتن نامه و درج در سایتها محدود نشد و توانستند با چهره و هویت اصلی خودشان در خواست هایشان را مطرح بکنند و همزمان این درخواست بصورت انلاین از کانالهای مختلف برای افراد جامعه هم نمایش داده شود .

ــ سوم : سکوت و عدم موضع گیری سران فرقه رجوی بطور خاص رجوی روح پلید در قبر و مریم قجر در البانی  و دیگر سران فرقه رجوی  ؛ جیره خوارانش با نامهای رنگارنگ مثل شورا دست ساز رجوی نشان دهنده ترس وحشت فرقه رجوی از همایش خانواده ها بوده و بر اساس تجربه سالیان حضور در تشکیلات فرقه رجوی واگاهی از روشها و کلاشیهای سران فرقه رجوی قابل فهم چون سران فرقه رجوی در مقابل افشا گری خانواده ها و جدا شده ها 2 روش برخورد دارد یا از سوزش فعالیت خانواده ها به جفنگ گویی جفتک پرانی می افتند و اگر سوزش فعالیت خانواده ها و جدا شده جانکاه و جانسوز باشد از سرا نفرقه تا جیره خواران و میرزا بنویسهای فرقه رجوی سکوت مطلق پیشه می کنند .

ــ چهارم : سران فرقه رجوی که با کلاشی و دجالی ادعا می کنند در ایران کانونهای شورشی دارند و….

خانواده ها با این همایش ثابت کردند که فرقه رجوی حتا در میان خانواده های اعضاء خود جایگاهی ندارد چه رسد در میان مردم ایران که فرقه رجوی اصلا نمی شناسند و اگر عده اندکی به جز نسل جدید بشناسند فرقه رجوی به نام منافق می شناسند نه سازمان مجاهدین .

ــ  پنجم : بر اساس خبر موثقی که از البانی دارم  ترس و حشت سران فرقه رجوی از همایش خانواده ها به قدری بوده که به دستور مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر از جدا شده هایی که هنوز دمشان به فرقه رجوی وصل سوال می کنند که ایا از همایشی که خانواده ها بصورت انلاین بر گزار می کنند خبر دارند ؟ !

ایا همایش تماشا می کنند یا نه ؟!

ـــ ششم: همایش خانواده ها باعث شده افراد جامعه که از ماهیت ضد بشری فرقه رجوی تا حال بی خبر بودند به دنبال جوابی برای سوالهایشان باشند !

سوالهایی که بیشتر مطرح می شود و دنبال جواب برای سوالها هستند از جمله :

ـــ ایا واقعا اعضاء فرقه رجوی حق تماس با خانواده های خود را ندارند ؟

ــ آیا این قابل باور که در دنیایی که عصر ارتباطات هست یک عده نتوانند با خانواده خود ارتباط نداشته باشند !

ــ یک نفر از دستان نوشته بود اگر اینها در زندانهای ایران بودند حق ملاقات و حتا مرخصی داشتند این فرقه اینها را در بدتر از زندان نگه داشته چرا دولت البانی برای ازاد کردن این افراد اقدامی نمی کند ؟

البته سوالهای زیادی مطرح شده ولی اصل سوالها مشابه همین سوالهایی که نوشتم می باشد .

برای این دوستان قول دادم در برنامه و مصاحبه با مردم تی وی به سوالات دوستان جواب بدهم .

اینجا به یک نکته اشاره کنم که به نظرم در همایش بعدی خانواده ها علاوه بر خانواده ها و جدا شده ها بهتر از خبر نگاران و یا صاحب نظر خصوصا حقوق دانان و اساتید دانشگاه و فعالان اجتماعی و… هم به همایش دعوت شود تا هم خبر همایش در شبکه های خبری و اجتماعی بصورت عمومی پخش شود هم اینکه به این شیوه به مردم بطور خاص جوانانی که از ماهیت و نیات پلید سران فرقه رجوی خبر ندارند اگاهی داده شود .

اما به یک نکته  اساسی هم اشاره کنم :

در ترکیه خانواده اعضاء پ کا کا برای اینکه عزیزانشان را ار دست پ کا کا نجات دهند 2 سال هست که در شهر دیاربکر به تحصن نشستند و به مادران دیار بکر معروف شده اند و هنوز هم این تحصن ادامه دارد .

خانواده های متحصن دردیاربکر با مصاحبه های خود با خبر گزاریها خواسته خود را به گوش دولت مردان و سیاستمداران رساندند و همین امر باعث شد از هنرمندان ؛ فعالان اجتماعی ؛ سیاستمداران ؛ نمایندهگان مجلس ؛ بردن نماینده های اروپایی برای دیدار با این خانواده ها و حتا رئیس جمهوری ترکیه به دیدار خانواده های متحصن برود و علاوه بر ابراز همدردی و حمایت از خواسته خانده ها قول دادن در صورت بر گشت اعضاء که در درون تشکیلات پ کا کا هستند برای بر گشت به زندگی معمولی دولت به انها کمک کند .

به نظر شخص خودم این حق خانواده ها درایران هم هست که از سیاستمداران و دولتمردان ایرانی بخواهند برای ازادی عزیزانشان از دست فرقه رجوی به خانواده ها کمک کنند و به لحاظ دیپلماتیک در مجامع حقوق بشری و بین المللی و امکان ملاقات خانواده ها با نماینده های اروپایی  و سازمانهای حقوق بشری را برای مطرح کردن خواسته هایشان را فراهم کند .

این دیدارها و فعالیتهای خانواده ها می تواند ماهیت ضد بشری سران فرقه رجوی برای سیاستمداران و سازمان های حقوق بشری را افشاء کند و جلو سوء استفاده سران فرقه رجوی را با پرداخت رشوه به یک مشت سیاستمدار سابق بیان  دروغ و دغل علیه خانواده ها را بگیرد .

پاریس : محمد رزاقی

لینک به منبع

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند 

***

همچنین: