مک کین منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را «جاسوسان هسته ای مفید» نامید

مک کین منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را «جاسوسان هسته ای مفید» نامید

خبرگزاری مهر، نهم اکتبر 2015:…  جان مک کین» سناتور جمهوری خواه آمریکا با اشاره به تعهد کشورش برای حمایت از گروهک منافقین خواستار تلاش بیشتر دولت اوباما در این زمینه شد. رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا گفت حمایت از این گروه در جهت منافع این کشور است.  وی در نامه ای خطاب به مقامات دولت آمریکا با موضوع سرکوب تروریست های داعش در عراق، خواستار محافظت و جابجایی …

McCain Is the MEK’s Newest Fan (aka Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

مسعود رجوی جیش العدل تروریسمMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Leader Expresses Solidarity with Jaish-ul-Adl Terrorists

لینک به منبع

لینک به متن گزارش واشنگتن تایمز (انگلیسی)

مک کین منافقین را «جاسوسان هسته ای مفید» نامید

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا در نامه ای به مقامات دولت، محافظت از گروهک منافقین به عنوان «جاسوسان هسته ای مفید» را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن تایمز، «جان مک کین» سناتور جمهوری خواه آمریکا با اشاره به تعهد کشورش برای حمایت از گروهک منافقین خواستار تلاش بیشتر دولت اوباما در این زمینه شد. رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا گفت حمایت از این گروه در جهت منافع این کشور است.

وی در نامه ای خطاب به مقامات دولت آمریکا با موضوع سرکوب تروریست های داعش در عراق، خواستار محافظت و جابجایی اعضای گروهک منافقین از کمپ لیبرتی شد. مک کین در این نامه نوشت بعد از خروج نیروهای آمریکایی از عراق گروهک منافقین ناچار به ترک عراق به مقصد آلبانی شدند و آمریکا باید مسئولیت خود را نسبت به این گروهک تروریستی بیشتر نشان دهد.

وی در این نامه ادعا کرد که منافقین در ارائه و جاسوسی اطلاعاتی درباره تاسیسات هسته ای در ایران بسیار مفید بودند و باید از این گروه حمایت شود. مک کین با اشاره به بحث های اخیر درباره توافق هسته ای با ایران افزود: ما برای اجرای این توافق از سوی ایران به گروه مجاهدین خلق (منافقین) نیاز داریم.

به گفته مک کین در حال حاضر ۲۸۰۰ نفر از این گروهک تروریستی در کمپ لیبرتی در آلبانی تحت شدیدترین تدابیر امنیتی ساکن هستند. وی با این حال اشاره ای به سابقه سیاه و اقدامات تروریستی این گروه منفور در سال های گذشته علیه مردم ایران نکرد.

گروهک تروریستی منافقین از زمان پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از شهروندان و مقامات ایرانی را به شهادت رسانده است. از آخرین نمونه های وحشی گری این گروهک می توان به ترور دانشمندان هسته ای با همکاری موساد سازمان جاسوسی صهیونیستها اشاره کرد.

گفتنی است دولت اوباما در سال ۲۰۱۲ و در اقدامی سوال برانگیز این گروهک را از فهرست گروههای تروریستی خود خارج کرد.

Mojahedin Khalq USARemember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21177

رجوی، از مجیز “آل سعود” تا پادویی “لیگ دفاعی اسرائیل”

مجاهدین دات کام، تهران، اول اکتبر ۲۰۱۵:…  و آنها را در راستای منافع نامشروع خود به کار می گیرد. لذ کاملا طبیعی است که منافقین نه تنها سکوت بکنند بلکه با اشاره ارباب خود ایران را متهم به جنجال کنند. منافقین سال ۶۶ نیز در کشتار حجاج ایرانی شریک جرم آل سعود بودند. اما در پاسخ به ادعای منافقین باید از آنها پرسید آیا کشتار ۲۰۰۰ هزار نفر و زخمی شدن ۲۰۰۰ نفر دیگر و مفقود شدن چند …

 

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میدانداطلاعات عربستان سعودی: مجاهدین خلق در ایران بی اعتبار و در خارج پر از نفوذی اطلاعات ایران هستند

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

منافقین از جنایت آل سعود حمایت کردند

لینک به منبع

سکوت معنادار منافقین در پی جنایت صحرای منای عربستان و سپس متهم کردن ایران به جنجال از سوی منافقین بسیار طبیعی و بدیهی است چرا که منافقین سالهاست که تبدیل به پادوهای اجاره ای آل سعود در منطقه شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین جنایت هولناک در صحرای منای عربستان که در پی بی کفایتی و بی لیاقتی محض سرال آل سعود و جنگ قدرت پنهان بین « محمد بن نایف» ولیعهد عربستان و « محمد بن سلمان» جانشین ولیعهد و وزیر دفاع این کشور اتفاق افتاد خشم و انزجار جهانی را در پی داشته است.

در این جنایت هولناک نزدیک به ۲۰۰۰ هزار نفر از زائران جان باختند و ۲۰۰۰ نیز مجروح شدند که ۱۳۱ نفر از جانباختگان این فاجعه ایرانی هستند نزدیک به ۳۶۵ زائر ایرانی نیز در این میان مفقود شده اند که بر اساس برخی گزارش ها به بیمارستان های طائف و جده منتقل شده اند.

اما در حالی که تقریبا همه کشورها و دولت های جهان با بازماندگان این فاجعه درناک اعلام همدردی کرده اند و بسیاری از رسانه های غربی نیز بی کفایتی آل سعود را مسبب این فاجعه دانسه و بر ضرورت پاسخگویی دولت عربستان تاکید کرده اند گروهک تروریستی منافقین در سایت خبری و شبکه تلویزیونی وابسته به خود با اعلام حمایت از رژیم آل سعود مدعی شد که «ایران جار و جنجال به راه انداخته است»

سکوت معنادار دو روزه منافقین در پی این جنایت و سپس متهم کردن ایران به جنجال از سوی گروهک ترویستی منافقین بسیار طبیعی و بدیهی است چرا که منافقین سالهاست که تبدیل به پادوهای اجاره ای آل سعود در منطقه شده اند و سازمان اطلاعات عربستان کاملا این گروهک را در اختیار خود گرفته است و آنها را در راستای منافع نامشروع خود به کار می گیرد. لذ کاملا طبیعی است که منافقین نه تنها سکوت بکنند بلکه با اشاره ارباب خود ایران را متهم به جنجال کنند. منافقین سال ۶۶ نیز در کشتار حجاج ایرانی شریک جرم آل سعود بودند.

اما در پاسخ به ادعای منافقین باید از آنها پرسید آیا کشتار ۲۰۰۰ هزار نفر و زخمی شدن ۲۰۰۰ نفر دیگر و مفقود شدن چند صد زائر دیگر اسمش جنجال است؟۱۳۱ زائر ایرانی در این فاجعه کشته شده اند چند صد نفر دیگر مچروح و مفقود شده اند بسیاری از خانواده های ایرانی هنوز خبری از عزیزانشان ندارند آیا پیگیری وضعیت آنها جار و جنجال است؟ای کاش به فرموده سرور و سالار شهیدان در روز عاشورا که خطاب به سپاه یزید فرمودند« اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید» منافقین نیز کمی غیرت و تعصب ایرانی و سر سوزی آزادگی داشتند و برای حفظ ظاهر هم که شده لااقل تنها اندکی با قربانیان ایرانی این فاجعه ابراز همدردی می کردند

خوش رقصی منافقین برای آل سعود ادامه دارد

لینک به منبع

تنها هدف گروهک منافقین از تکرار مداوم این ادعا که عربستان در فاجعه منامقصر نیست خوش خدمتی به رژیم آل سعود است تا بتواند چند هزار دلار بیشتر از این رژیم گدایی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدن با گذشت چند روز از فاجعه صحرای منا و کشته و زخمی شدن بیش از ۴۰۰۰ زائر و مفقود شدن چند صد نفر دیگر و از جمله زائران مظلوم ایرانی ، دولت عربستان حاضر به پذیرش مسئولیت خود در این جنایت هولناک نیست و در یک فرار رو به جلو زوار را مقصر معرفی کی کند و حتی در یک یک ادعای وقیحانه و مضحک برخی از مقامات و رسانه های عربستان مدعی شده اند که این زائران ایرانی بوده اند که با حرکت برعکس خود بر خلاف مسیر حرکت میلیونی بقیه زائران مسبب فاجعه منا شده اند!!

رسانه های عربستان و به خصوص شبکه العربیه نیز طی روزهای گذشته دقیقا همین خط خبری مضحک را پیگیری کرده اند اما در این میان گروهک تروریستی منافقین نیز برای این که از قافله عقب نماند و در یک خوش خدمتی و خود شیرینی آشکار با همراهی با شبکه وهابی العربیه در سایت و شبکه تلویزوینی وابسته به خود زائران را مقصر جلوه داده و مدعی شده است که ایران قصد بهره برداری سیاسی از این موضوع را دارد.

گروهک خود به خوبی می داند که از کوچکترین وزن و اعتبار قابل طرحی در تحولات خاورمیانه برخوردار نیست تا موضع گیری یا عدم موضع گیری آن در قبال فاجعه منا باعث مسئله ای شود. لذا تنها هدف گروهک از تکرار مداوم این که عربستان در فاجعه منامقصر نیست خوش خدمتی به رژیم آل سعود است تا بتواند چند هزا هزار دلار بیشتر از این رژیم گدایی کند. گروهک در تجاوز نظامی عربستان به یمن نیز دقیقا این تاکتیک را دنبال می کند و با انتشار روزانه گزارش های خیالی از رشادت های نداشته و پیشروی های نکرده سربازان سعودی در جنگ یمن تنها و تنها می خواهد دل رژیم سعودی را بیشتر و بیشتر به دست آورد. معلوم نیست گروهک تا کی این بازی را بتواند ادامه دهد ولی دیر یا زود شیوخ ساده لوح وهابی عربستان خواهند فهیمد که چه کلاهی برسرشان رفته است.

لیگ دفاعی رژیم صهیونیستی پشت پرده شوی نیویورک منافقین

لینک به منبع

یک خبرنگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی پشت پرده نمایش مضحک منافقین مقابل سازمان ملل در نیویورک را فاش کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین گروهک تروریستی منافقین دوشنه (۶ مهر) و همزمان با سخنرانی دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل عده ای از مزدوران خود را جمع کرد تا شاید بتواند جار و جنجالی راه بیندازد اما این شوی تکراری نیز همچون نمایش ولیپنت خرداد ماه در پاریس به در بسته خورد و منافقین تنها توانستند علی رغم تبلیغات گسترده عده کم شماری از مزدوران خود را در این نمایش جمع کنند.

«کالیب تی. ماپین» خبرنگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی نیز در گزارشی با اشاره به برگزاری شوی تکراری گروهک تروریستی منافقین در مقابل سازمان ملل فاش کرد که این نمایش با هماهنگی «داو هیکیند» عضو مجلس ایالتی شهر نیویورک برگزار شده، فردی که علنا خود را عضو «لیگ دفاعی اسرائیل» می‌نامد. «لیگ دفاعی اسرائیل» گروهی نژادپرست و ضدسیاه‌پوستان است فعالیت آنها با تلاش برای جلوگیری از اسکان آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار در محله‌های یهودی نیویورک آغاز شد.

به گفته این تحلیلگر سیاسی آمریکا منافقین حامیان جمهوری‌خواهان بخصوص دونالد ترامپ و اعضای سازمان جهانی صهیونیسم که در گروه نژاد پرست و تروریستی «لیگ دفاعی اسرائیل» حضور دارند کسانی هستند که علاوه بر تجمع ضدایرانی در مقابل ساختمان سازمان ملل در نیویورک،علیه راهپیمایی‌های مسالمت‌آمیز برای حمایت از توافق هسته‌ای در مقابل ساختمان کنگره نیز مبارزه می‌کنند. آنها شعارهای عجیبی مانند «ایران مسئول ۱۱ سپتامبر است»، «ایران بخشی از داعش است» و «اسامه بن لادن یک ایرانی بود» سر می‌دهند. تحلیل کوته‌بینانه این افراد از وضعیت خاورمیانه به همین مسائل محدود می‌شود: «اعراب بد هستند، همه آنها با هم متحدند، بنابراین باید همه آنها را کشت.» بسیاری از آنها حتی نمی‌دانند ایرانی‌ها عرب نیستند.

در بخشی از این گزارش آمده است :عملکرد فرقه رجوی گرچه تاثیر سیاسی چندانی ندارد اما در راستای منافع حزب لیکود نتانیاهو و حزب جمهوری‌خواه جب بوش پیش می‌رود. مجاهدین خلق (منافقین) در عملیات‌های مشترک با موساد به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران مبادرت کرده و هیلاری کلینتون نیز در سال ۲۰۱۳ رسما آن را گروهی مشروع و قانونی معرفی نمود؛ گروهی با سابقه کشتار آمریکایی‌ها و شکنجه و اعدام خودسرانه اعضای خود در داخل اردوگاه. منافقین هم‌اکنون آزادانه در آمریکا فعالیت می‌کنند.مدتهاست آموزه‌های اسلامی در این گروه رعایت نمی‌شود. از زمان حمله آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳ خبری از مسعود رجوی نیست و هم‌اکنون مریم رجوی چهره عمومی این سازمان محسوب می‌گردد. وی (مریم رجوی) که اکنون در فرانسه بسر می برد خود را رییس‌جمهور ایران می‌نامد در حالی که همه ایرانی‌ها وی را یک خائن و بخاطر جنایاتش طی جنگ ایران و عراق یک قاتل می‌دانند.

در انتهای این گزارش آمده است: بخش غم‌انگیز تجمع ضدجمهوری اسلامی مقابل ساختمان سازمان ملل «استانداردهای دوگانه» است. هر سال با آغازبکار مجمع عمومی سازمان ملل می توان انتظار داشت که جریان اصلی رسانه‌های آمریکایی چگونه رفتار ضدایران و جنگ‌طلبانه «آمریکایی‌های مسئولی» که «عمیقا نگران تروریسم هستند» به نمایش می‌گذارد.

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمگاف جدی تلویزیون العربیه در مصاحبه با مریم رجوی (+ مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه)

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویمصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20118

فرقه رجوی٬ فاحشه سیاسی (گدایی رجوی از مقامات سعودی در ازای ترور در ایران)

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمانجمن نجات، مرکز فارس، دوم اوت ۲۰۱۵:… فرقه تروریستی رجوی که رسما به یک فاحشه سیاسی تبدیل گشته است٬ در روزهای گذشته بصورت پنهانی با مقامات سعودی که برای تعطیلات به فرانسه آمده اند ملاقات هایی داشته و از آنها خواسته که در ازاء پول٬حاضر به انجام عملیات های جاسوسی یا اطلاعاتی برای آنهاست!از این پیشتر هم بارها و بارها در خصوص مزدوری …

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

لینک به منبع

فرقه رجوی٬ فاحشه سیاسی

فرقه تروریستی رجوی که رسما به یک فاحشه سیاسی تبدیل گشته است٬ در روزهای گذشته بصورت پنهانی با مقامات سعودی که برای تعطیلات به فرانسه آمده اند ملاقات هایی داشته و از آنها خواسته که در ازاء پول٬حاضر به انجام عملیات های جاسوسی یا اطلاعاتی برای آنهاست!از این پیشتر هم بارها و بارها در خصوص مزدوری این فرقه برای رژیم سابق عراق٬صدام و بعد از آن برای اسراییل و امریکا هم گفته بودیم!

واقعیت اینست که آنچه برای مسعود رجوی مهم است تنها و تنها بقدرت رسیدن در ایران است.او حاضر است تن بهرخفت و خاری دیگر هم بدهد٬اما بتواند در رویای خود و درفردای سرنگونی حکومت ایران٬سهمی داشته باشد. مریم رجوی با پرداخت پولهای کلان به سناتورهای امریکایی و اروپایی و با راه اندازی میتینگ های مختلف در مناسبتهای مختلف٬برآنست که توجه مقامات و دولتمردان غربی را بخود جلب کند تا آنها را هم به بازی بگیرند.اما باز روسیاهی به ذغال خواهد ماند! نفس های شما بعداز توافق ایران با دولتهای غربی٬هرچه بیشتر تنگ تنگتر خواهد شد.شما تمام امیدتان این بود که با به سرانجام نرسیدن مذاکرات هسته ای٬عرصه برایران تنگ شود.اما خدارا شکر که باهوشیاری دولتمردان کشورمان٬هم شما وهم تمام کسانیکه دل به نابودی ایران و ایرانی خوش کرده بودند٬ روسیاه شدید! براستی که وقاحت و دریدگی را از مرز گذرانده اید! شما از کوچکترین پرنسیبهای اجتماعی و سیاسی هم برخوردار نیستید. دست به دامان هرکس و ناکس میشوید تا بلکه بتوانید برای خود نیمچه مشروعیتی دست و پا کنید. رژیمهایی مانند اسراییل و آل سعود که در دنیا از منفوریت بی مانندی برخوردارند و مردم جهان از آنها بعنوان قاتلین کودکان و مردم کوچه و خیابان یاد میکنند٬اکنون برای شما نقطه امید شده اند و دست به دامانشان شده اید که بشما اجازه دهند که برایشان مزدوری کنید! واقعا شرم برشما باد! رفته اید و با خواهش و تمنا درخواست ملاقات با عربهای دشداشه پوشی داده اید که همزمان که هواپیماهای آنها در حال بمباران وحشیانه مردم یمن هستند٬در کنار رودخانه آفتاب میگیرند وشما درکنار صندلیشان زانو زده اید و درخواست پول میکنید تا مریم خانم(رییس جمهور محترم) بتواند با دلارهای دریافتی٬ برای خود لباس و کفش و کلاه بخرد!ای ننگ و نفرین برشما باد که روی هرچه بی آبرو در جهان است را سفید کردید!

مراد

درخواست برای خراب کاری در ایران + فیلم

باشگاه خبرنگاران، دوم اوت ۲۰۱۵:
http://www.yjc.ir/fa/news/5276551/درخواست-برای-خراب-کاری-در-ایران-فیلم

گدایی سر کرده منافقین از آل سعود برای انجام دادن خرابکاری در ایران در سواحل فرانسه.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان،گدایی سر کرده منافقین از آل سعود برای انجام دادن خرابکاری در ایران در سواحل فرانسه.

لینک به فیلم

Judit Neurink: Iranian resistance group MKO to move to Albania (aka Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, …)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی برای داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17955

چرا فرقه رجوی از جنگ عربستان در یمن حمایت میکنند

منصور نظری، پاریس، بیستم آوریل ۲۰۱۵:… برای هیچ کس ابهامی وجود ندارد که عربستان بعنوان پدرخوانده ارتجاع سالهاست که با تقویت گروههای تروریستی نظیر القاعده و گروههای مشابه ان در صدد براه انداختن جنگ مذهبی و قومیست. سیستم حاکم بر عربستان که یک دیکتاتوری پادشاهی مبتنی بر قوانین قرون وسطائیست سالهاست که حتی در کشور عربستان با قوانین ارتجاعی به جنگ تمدن بشری رفته اند از گردن زدن …

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسممحمد سهیمی: چگونگی‌ ظهور داعش و گروه‌های داعش گونه، بخش اول: داعش خوب، داعش بد

(با تشکر از آقای نظری دریافت شد – ایران اینترلینک)

چرا فرقه رجوی از جنگ عربستان در یمن حمایت میکنند

برای هیچ کس ابهامی وجود ندارد که عربستان بعنوان پدرخوانده ارتجاع سالهاست که با تقویت گروههای تروریستی نظیر القاعده و گروههای مشابه ان در صدد براه انداختن جنگ مذهبی و قومیست. سیستم حاکم بر عربستان که یک دیکتاتوری پادشاهی مبتنی بر قوانین قرون وسطائیست سالهاست که حتی در کشور عربستان با قوانین ارتجاعی به جنگ تمدن بشری رفته اند از گردن زدن با شمشیر گرفته تا ممنوعیت رانندگی زنان و تا هزاران قوانین ضد بشری که مربوط به عصر حجر است این کشور که بر روی دریای نفت خوابیده از پول نفت اورده خود برای تقویت بنیاد ارتجاعی و عقب افتاده خودش استفاده میکند و با تقویت گروههای تروریستی بعنوان پدر خوانده ارتجاع در جهان شعله بسیاری از جنگ ها را برافروخته است اخرین نمونه ان تقویت گروههای تروریستی نظیر داعش و النصره در سوریه و جدید ترینش هم دخالت در امور یمن است.گروههائی که کمترین جنایتشان سر بریدن انسانهاست و زنده زنده سوزاندن مردم اما چه شده که فرقه رجوی دست به دامن کثیف ترین نوع ارتجاع میشود که کارش جنگ با تمدن است ایا فرقه رجوی اینها را نمی داند و یا نمی بیند بهیچ وجه انها همه چیز را میدانند مگر میشود کسی جرم و جنایت های گروههای تروریستی در سوریه را نبیند که چگونه مردم را قصابی میکنند به زنان تجاوز میکنند و اسم خودشان را هم ارتش ازاد یا النصره یا داعش میگذارند هیچ بنی بشری در ارتباط عناصر جنایت کار داعشی و النصره وارتش باصطلاح ازاد با عربستان ندارد پشتیبان اصلی تمام این گروهها کسی نیست الا عربستان پس چگونه سازمان مجاهدین به پشتیبانی از این کشور در جنگی که معلوم نیست که چه ربطی به مجاهدین خلق دارد مداخله میکند و در حمایت از عربستان در جنگ با مردم کشوری دیگر ابراز شادمانی میکند ایا هدف فرقه رجوی این است که به این کشور بگوید که ما هم با شما هستیم اصلا چه ربطی به فرقه رجوی دارد که با گروههای تروریستی شرکت کننده در جنگ سوریه در فرانسه جلسه داشته باشند .فرقه رجوی اگر راست میگوید خودش ۱۲ سال است پس از سرنگونی صدام حسین در باتلاق عراق گیر کرده است خودش را بیرون میکشید از این باتلاق و به جای دخالت در امور کشورهای دیگر به وضعیت اسفبار خودش نگاه میکرد که در یک قلم ۳۰۰۰ هزار نفر را در عراق زیر ضرب قرار داده و باعث کشته شدن بسیاری از همان نفرات شده است .

فرقه رجوی به چه دل خوش کرده است که اینکه مثلا جنگی بین ایران و دیگر کشورها صورت گیرد تا این فرقه بتواند همانند زمان صدام حسین به انجا گسیل شود و روی موج ان جنگ سوار شود و باز هم تکرار همان خیانتی که در رفتن به عراق داشت را دوباره تکرار کند رجوی دوباره همان سیاست شکست خورده خود را دنبال میکند و برایش مهم نیست که این وسط چقدر انسان دوباره فدای قدرت طلبی رجوی شوند تازه این یکطرف قضیه است طرف دیگر اینکه حمایت فرقه رجوی از کشوری که تمام قوانینش براساس قوانین قرون وسطی است و با محکومانش به شکل قرون وسطی و با گردن زدن با شمشیر عمل میکند اخرین نمونه ان گردن زدن زنی نگونبخت از اندونزی بود که برای دفاع از حق خویش در مواجه با کارفرمای عربستانی اش باعث مرگ او شده بود اما گوئی فرقه رجوی اینها را نمی بیند و خودشان را به خواب زده اند و دم از حقوق بشر و حقوق زنان میزنند دم از حمایت از لغو اعدام میکنند فرقه رجوی که پشه را در هوا نعل میکند چگونه گردن زدن این زن با شمشیر یا دهها مورد دیگر را نمی بینند و برای مقامات این کشوری که مسبب این قتل عام هاست پیام همدردی میفرستند فرقه رجوی باید بداند که اگر از همراهی با صدام حسین ابی برایش گرم شد از همراهی با پادشاه عربستان هم گرم خواهد شد .

فرقه رجوی که از برافروختن شعله جنگ در سوریه و یمن ابراز شادمانی میکنند ایا نباید خجالت بکشند از بکار بردن کلمات صلح وازادی ان مدعیان دروغین ازادی اگر راست میگفتند از خودشان شروع میکردند اما دریغا که نخواهیم یافت .

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17419

پس از ۱۲ سال باتلاق عراق فرقه رجوی هنوز نمی خواهد نفرات از لیبرتی وعراق خارج شوند

منصور نظری، پاریس، بیست و چهارم مارس ۲۰۱۵:… باتلاق عراق نه فقط مربوط به این ۱۲ سال که بلکه مربوط به ۳۰ سال پیش است زمانی که مسعود رجوی تصمیم گرفت به این باتلاق بیاید خیلی ها مانع اش شدند اما او گفته بود که باید برود فردی خود شیفته و دیکتاتور وقتی یک تصمیم اشتباه هم بگیرد نه توان پذیرش خطا دارد و نه توان انتقاد از خود و نه توان اینکه صادقانه با نیروهایش سخن بگوید . در طی مدتی که …

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014مهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

(با تشکر از آقای نظری دریافت شد – ایران اینترلینک)

پس از ۱۲ سال باتلاق عراق فرقه رجوی هنوز نمی خواهد نفرات از لیبرتی وعراق خارج شوند

باتلاق عراق نه فقط مربوط به این ۱۲ سال که بلکه مربوط به ۳۰ سال پیش است زمانی که مسعود رجوی تصمیم گرفت به این باتلاق بیاید خیلی ها مانع اش شدند اما او گفته بود که باید برود فردی خود شیفته و دیکتاتور وقتی یک تصمیم اشتباه هم بگیرد نه توان پذیرش خطا دارد و نه توان انتقاد از خود و نه توان اینکه صادقانه با نیروهایش سخن بگوید . در طی مدتی که بنا به تصمیم مسعود رجوی سازمان مجاهدین به عراق امد عراقی که خود یک دیکتاتور خون اشام بود عراقی که با کشور و میهن ما در جنگ بود و بخشی از خاک کشور ما را هم اشغال کرده بود ولی مسعود رجوی به عراق امد و در طی این مدت مسیر پر فراز و نشیب و خونباری را به نیروهای سازمان تحمیل کرد هزاران کشته و معلول محصول کار مسعود رجوی بود فردی که همه این تصمیمات را گرفته امروز حاظر نیست پاسخ بگوید که چرا عراق؟

حتی اگر پروسه امدن به عراق را نادیده بگیریم باز هم سوال اینجاست چرا پس از اینهمه سال یعنی ۱۲ سال نیروهای سازمان مجاهدین را یعنی همان گروگانها را چرا در عراق نگه داشته اید به چه دل بسته اید ؟در طی این مدت بسیاری از نیروهای سازمان تصمیم گرفتند به هر دلیلی از سازمان خارج شوند و وارد دنیای ازاد شوند و از محیط خفقان اور و دیکتاتوری مناسبات خود را راحت کنند اما هنوز بخش زیادی از نفرات هستند که در رویای ازادی از شرایط موجود در عراق و مناسبات سازمان هستند ولی سازمان مجاهدین حاظر نیست هیچ کمکی برای خروج این نیروها در عراق بعمل بیاورد و بجای ان شعار تسلیح در لیبرتی میدهد .این شعار با کدام عقل سلیمی جور در می اید در شرایطی که کشور عراق در جنگ مهیب با نیروهای وحشی داعش بسر میبرد در شرایطی که هر روز هزاران کشته بر کشته های جنگ خانمانسوز در عراق اضافه میشود سازمان مجاهدین بجای تصمیم به خروج نیروها از طرف مسعود رجوی اطلاعیه تسلیح شدن در لیبرتی میدهد .بی تردید نقش مسعود رجوی بعنوان کسی که مسئول همه فجایعی که تابحال برای نیروهای سازمان بوجود امده غیر قابل انکار است او بدلیل ماهیت دیکتاتوری که در ذات خود دارد حاظر نیست تن به خروج نیروها بدهد به چه دلیل سازمان مجاهدین نمی گوید چرا از عراق خارج نمی شود چرا با اینکه همه میدانند عراق باتلاقی بیش نیست باز هم نفرات گروگان را در عراق نگه داشته حتی مریم رجوی نیز در تمام سخنرانی هائی که میکند یک بار نگفته که نیروها باید از عراق خارج شوند و او هم شعار مسلح شدن نفرات را میدهد نفراتی که بدلیل سالیان فشار جسمی و روحی متلاشی شده اند و بسیاری بدلیل همین فشارهائی که سازمان اورده حتی توان جسمی شان را از دست داده اند حتی بحث فقط فشار جسمی نیست بلکه فشارهای روحی بیشتر انها را متلاشی کرده است از جمله ان چرا نباید انها با خانواده های خود رابطه برقرار کنند چرا اجازه نمی دهند افرادی که ۳۰ سال یا ۳۵ سال است خانواده خود را ندیده اند با انها ملاقات کنند .

البته در منطق یک فرقه باید هم چنین باشد رهبری که هر کاری دلش خواسته کرده و حالا هم نفرات را در لیبرتی نگه داشته و حتی اجازه ملاقات به خانواده هایشان نمی دهد اما خارج از اینکه مسعود رجوی یا مریم رجوی چه تصمیمی بگیرند تصمیم اصلی را باید نفرات بگیرند انها هستند که میتوانند زنجیرهای بردگی به رهبری که اینهمه اشتباه و خطا در کارنامه اش دارد بگیرند انها نباید منتظر تصمیم سازمان مجاهدین بمانند تا زمانی که انسان خود نخواهد نمی تواند زنجیر بردگی را بگسلد .با امید به اینکه نفرات گروگان در لیبرتی هم پایشان به دنیای ازاد برسد و از قید و بندهای اسارت فرقه رجوی خلاص شوند

(پایان)

مزدور پرویز خزایی مجاهدین خلق ارتش خصوصی صدام حسیناعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:

مجاهدین خلق و افسردگی ناشی از پیروزی دیپلماسی بر جنگ (+ننگ بر فرقه رجوی)

انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۵:… روزیکه من از آلمان به عراق فرستاده شدم٬خانم پری بخشایی یا (خواهرشمسی) و خانم فهیمه اروانی یا (خواهر فاطمه) که آنزمان از مسئولین وقت پایگاه های سازمان در آلمان بودند بمن گفتند: که تو هروقت بخواهی٬در کوتاه ترین زمان تورا به آلمان بازمیگردانیم! و همچنین گفتند: که تو مانند بچه های

هراس دوباره فرقه رجوی از دیدار با خانواده ها (+عکسهای امروز از ورودی کمپ لیبرتی)

انجمن نجات، مرکز فارس، دهم سپتامبر ۲۰۱۵:… واقعا هم خیلی عجیب و بیشتر مسخره است؟!! آخر مگر شما نمیگویید که برای رهایی مردم ایران “مبارزه” میکنید؟ مگر این افرادی که از شهر و دیار خود بلند میشوند و برای ملاقات با شما به عراق میآیند٬نه خلق قهرمان هستند؟!مگر این افراد افغانی یا ترک یا امر

تناقض گویی های فرقه رجوی در خصوص روابط ایران و جهان

انجمن نجات، مرکز فارس، دوم سپتامبر ۲۰۱۵:…  از دستاوردهای توافق هسته ای ایران و قدرتهای جهانی٬ ایجاد روابط سیاسی و اقتصادی نزدیکتر و در کل٬ آب شدن یخ مناسبات گذشته هم میتوان

قربانیان مجاهدین خلق نیازمند کمک از بیرون هستند

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و چهارم اوت ۲۰۱۵:… مصطفی در حوالی مقر سازمان مجاهدین خلق در اورسوردواز پاریس بود که مورد ضرب و شتم عوامل گروه قرار گرفت. او مورد خشونت ورزی همیشگی مجاهدین قرار گرفت چرا که می خواست از رهبر سازمان که در اوور مستقر است اجازه ملاقات با دخترش را بگیرد. او نه