دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد

دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد

میراث محمد حنیف نژادعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هفتم سپتامبر 2021:… در سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خلق توسط بنیانگزارانش در 15 شهریور سال 1344 قرار داریم. سازمانی که نشأت گرفته از مبارزه ضد آمپریالیستی توسط محمد حنیف نژاد، تأسیس شد. بعد از اعدام او و یارانش توسط اختاپوسی بنام مسعود رجوی به یغما برده شد. این شخص که خوی قدرت طلبی و‌ درندگی در خود داشت برای این هدف تمام اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان را زیر پا گذاشت و برای کسب این آرزو به تدریج تیشه به ریشه اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان زد و آن را به یک فرقه و‌ درون کُک مبدل کرد به صورتی که افراد عضوگیری شده حول محوریت رهبری ایدئولوژیکی و اطاعت بدون چون و چرا و کورکورانه، روح و جسم آن ها را در خدمت خود گرفت و هم مانند رباط انسان نما آن ها را  برنامه ریزی کرده و اهداف خودخواهانه خود را پیش می برد. دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد 

استحاله سازمان مجاهدین خلقاستحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد 

دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 06.09.2021

در سالروز تاسیس سازمان مجاهدین خلق توسط بنیانگزارانش در 15 شهریور سال 1344 قرار داریم. سازمانی که نشأت گرفته از مبارزه ضد آمپریالیستی توسط محمد حنیف نژاد، تأسیس شد. بعد از اعدام او و یارانش توسط اختاپوسی بنام مسعود رجوی به یغما برده شد.

این شخص که خوی قدرت طلبی و‌ درندگی در خود داشت برای این هدف تمام اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان را زیر پا گذاشت و برای کسب این آرزو به تدریج تیشه به ریشه اصول و آرمان‌های بنیانگذاران سازمان زد و آن را به یک فرقه و‌ درون کُک مبدل کرد به صورتی که افراد عضوگیری شده حول محوریت رهبری ایدئولوژیکی و اطاعت بدون چون و چرا و کورکورانه، روح و جسم آن ها را در خدمت خود گرفت و هم مانند رباط انسان نما آن ها را  برنامه ریزی کرده و اهداف خودخواهانه خود را پیش می برد.

میراث محمد حنیف نژاد

این وضعیت تا زمانی دوام ‌داشت که زیر چتر حمایتی دیکتاتور عراق قرار داشت و چون کنار مرزهای ایران بود، نعره های سرنگونی سر می داد و با این ترفند برای اسیران در چنگش که به رباط تبدیل کرده بود، اندک خریداری داشت و فکر می ‌شد که این امر تحقق می پذیرد.

جالب این جا بود که هر ساله هم سالگرد تأسیس سازمان برگزار می ‌شد ولی اثری از راه و رسم بنیانگذاران آن وجود نداشت جز پرستش اجباری و بدون چون و چرا که مسعود رجوی را در جایگاه رهبر  عقیده و دل‌ها نشانده بود.

حال که رجوی بعد از سرنگونی اربابش صدام حسین، خود را تماما به آمریکا واسرائیل و چند کشور دیکتاتور عربی آویزان کرده و باز هم نعره سرنگونی سر می دهد، الان که با ایستادگی و استقلال طلبی مردم ایران نه تنها با ایران با ثبات و بازدارنده و با امنیت بالا مواجه هستیم بلکه محورهای مخالف رجوی و اربابانش که با حمله نظامی و فتنه انگیزی و جنگ تروریستی اربابان رجوی، کشورهایشان تا لبه نابودی پیش  رفته بود ولی به همت ایران و قدرت ملی اش  و حمایت های این کشور، مجددا با اراده ای قوی تر سر پا شده و زخم های خود را ترمیم می ‌کنند و نیز ارباب اصلی رجوی از منطقه بیرون انداخته شده و کشورهای حامی رجوی در منطقه خاورمیانه برای سازش با ایران صف کشیده اند و خاورمیانه‌ای را بدون دخالت خارجی نوید می ‌دهد، نقش مسعود رجوی فراری و ترسو در این میان چیست!؟

آیا الان به راستی مسعود و عجوزه حیله و فریب دقمرگ نشده اند!؟

آیا در این شرائط به فکر خودکشی نخواهند بود!؟

استحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا

البته از این دو بعید است، چون اگر ذره ای جربزه این را داشتند قبل از اینکه اینهمه انسان را برای هدفی نامفهوم به کشتن بدهند به خودکشی روی میآوردند چون صد شرف داشت به این وضعیت و موقعیتی که الان دارند و به عینه تمام آمال و آرزوهای خود را بر باد می بینند و واقعیت همین است و دیگر نمی ‌شود با هیچ پارامتری تشکیلات را سر پا نگه داشت.  روز به روز در تشکیلات ریزش و از طرف دیگر از رویش خبری نیست و فشار بیرون و درون امان از مسعود و مریم رجوی گرفته است.

روزهای بسیار سختی برای رجوی و سرانش رقم می خورد و اکنون هم رهبری و هم مسئولین جانی او قالب تهی کرده اند و از ترس آینده  و سرنوشت شان به خود میلرزند.

خبرها از قلعه آلبانی حکایت از آن  دارد که بعد از اخراج آمریکا از افغانستان، جوی از نارضایتی و محفل در بین افراد شکل گرفته است و ‌دلبستن رجوی به آمریکا را همانند صدام حسین به سخره گرفته اند و امید به سرنگونی از این مسیر را فریب های بیشمار رجوی می پندارند و بنای مخالفت علنی گذاشته اند ‌ و تمرد  از فرماندهان شدت گرفته است و به همین جهت و برای غلبه بر این وضعیت اقدام به سهل گیری بین روابط زنان و مردان نموده اند تا از این طریق مرحم موقتی بر زخم چرکین خود بگذارند اما دیگر این هم جواب نمی دهد.

„پایان“

لینک به منبع

گردهایی آنلاین رجوی برای چیست؟

دزیدن و به انحراف کشاندن میراث محمد حنیف نژاد 

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

مریم رجوی از دروغ گفتن خسته نمیشودسازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد (بجای تبریک تسلیت بگویید)ا

جوابی به قمپزهای مریم رجوی در جشن سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین در اشرف ۳

پانزدهم شهریور 1344 و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجوی

اراجیف مریم رجوی در سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/امید-بستن-به-امریکا-و-مجاهدین/

عاقبت امید بستن به آمریکا

عاقبت امید بستن به آمریکاعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و سوم اوت 2021:… رجوی که وحشیانه ترین و بیرحم ترین مناسبات انسانی در تشکیلات خود دارد و نه از آزادی و نه از انسانیت بویی نبرده است، مدعی آزادی در ایران است که برای اینجانب با عمری که ربع قرن در تشکیلات مخرب و ضد انسانی رجوی طی کرده ام یک عوام فریبی مفرط و یک جوک تاریخی است و فریب و روباه صفتی رهبری این فرقه بیشتر برایم برجسته می شود. باید به این رجوی گفت وضعیت افغانستان را دیدی!؟ اربابت چطور ذلیل و خوار پا به فرار گذاشت و کشور را به دست طالبان سپرد . عاقبت امید بستن به آمریکا 

عاقبت امید بستن به آمریکا مجاهدین خلقاتحاد علیه ایران هسته ای یا دور همی تشنگان به خون ملت ایران

عاقبت امید بستن به آمریکا

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 22.08.2021

عاقبت آزادی و دمکراسی که آمریکا و غرب برای کشور افغانستان آوردند مایه شرمساری دنیای متمدن و قانونمدار امروزی است که در اوج پیشرفت بشری صورت گرفته است. غرب و در رأس آن آمریکا در اوج قدرت نظامی و سیاسی و اقتصادی خود چنان سرمست از باده شده بودند که غارت آشکار و با قدرت و زورِ ماشین جنگی و همزمان قدرت نرم فرهنگی برای کشورهای خاورمیانه نسخه دمکراسی و آزادی غربی پیچیدند و با حمله نظامی و دخالت در کشورها حق تعیین سرنوشت را از آنان سلب کرده و آزادی و دمکراسی اهدایی خود را جایگزین می کردند. کشورهای لیبی، عراق، افغانستان، سوریه، یمن و لبنان بارزترین کشورهایی هستند که غرب و آمریکا با ماشین جنگی و دخالت سیاسی، دمکراسی و آزادی را برای آن ها به ارمغان آورده است.

عاقبت امید بستن به آمریکا

عاقبت امید بستن به آمریکا

اگر آمریکا و غرب صداقت داشته باشند و برای حق دمکراسی و آزادی در این کشورها دخالت کرده و به این روز انداخته اند، آیا از وضعیت کنونی و بلایی که سر مردم و اقتصاد و فرهنگ آن ها آورده اند نباید خود تاوان این همه نابودی و‌ ویرانی و کشت و کشتار در این کشورها را بپردازند؟

آیا عدالت و قانون و انصاف حکم به چنین عملی نمی دهد؟

البته عدالت و وجدان و دمکراسی و آزادی برای آمریکا و غرب همان منطقی است که چنین سرنوشتی را تا کنون رقم زده است اما نوید برای کشورهای خاورمیانه و جهان سومی این است که دیگر شاخ و برگ آمریکا و غرب به زردی گرائیده و در فصل افول خود قرار دارند، زمستان آنان در راه است و قطعاً بهار سرنوشت ملت های مظلوم به خصوص مردم مظلوم کشورهای خاورمیانه خواهد رسید.

حال سخنم با کسانی است که به آمریکا چشم دوخته بودند و فرهنگ و دمکراسی و آزادی را از او برای کشور خود طلب می کردند. آیا افغانستان و طالبان درس عبرتی برای شماها نشد!؟ آیا رذالت و پلشتی و دروغگویی و پشت کردن به وعده توسط آمریکا برایتان ثابت نشده است!؟

آیا برای شما ثابت نشده است که هر جا اثری یا رد پایی از دخالت آمریکا دیده شده است آن نقطه و کانون به سیاه ترین شق متصور تبدیل شده و جز سیاهی و تباهی ارمغان دیگری نداشته است!؟

بگذریم که وطن فروش و مزدور و خیانتکار جربزه اذعان به اشتباه و مسیر اشتباهش را ندارد و در هر حال بر طبل وطن فروشی خود می دمد. این هم مصداق بارز این مثل ایرانی است  « آب که از سر بالا رفت چه یک وجب چه صد وجب».

عبدالکریم ابراهیمی آلمان

عبدالکریم ابراهیمی آلمان

کشورم ایران هم از این قاعده مستثناء  نیست و هستند افرادی که کعبه آمال و آرزوهای آنان آمریکا و وعده های آن است این عده به بهانه دمکراسی به چنین رویکردی وطن فروشانه و خائنانه روی آورده اند فقط هدفشان پول و زندگی مرفه بوده و درد قشر بی بضاعت جامعه را مطلقاً حس نمی کنند و نخواهند کرد. برای مردم کشورشان قحطی و تحریم و جنگ از آمریکا گدایی می ‌کنند و نسخه دمکراسی غربی برای ایران می پیچند که به دست آورد و ماحصل این دمکراسی در خاورمیانه اشاره شد.

گروه ایرانی که بر ضد کشور و مردم خود از هیچ پلشتی و رذالت و جنایتی فروگذار نکرده، فرقه رجوی است که گوی سبقت را از تمامی خائنین و وطن فروشان ربوده است و در دشمنی با مردم ایران با دشمنان آنان همپیمان شده اند و بر ضد کشورشان مزدوری و خیانت می ‌کنند. رهبری این فرقه تشنه قدرت است و برای این آرزو به هر جنایت و کشت و کشتار و اعمال تروریستی دست زده است و از جانی ترین تروریست‌ها حمایت کرده و خود را زیر چتر آمریکا آویزان و از او برای ایران و به قدرت رسیدنش جنگ طلب می ‌کند، آنهم از نوع دمکراسی آمریکایی که در عراق، لیبی، افغانستان و سوریه شاهد هستیم.

رجوی که وحشیانه ترین و بیرحم ترین مناسبات انسانی در تشکیلات خود دارد و نه از آزادی و نه از انسانیت بویی نبرده است، مدعی آزادی در ایران است که برای اینجانب با عمری که ربع قرن در تشکیلات مخرب و ضد انسانی رجوی طی کرده ام یک عوام فریبی مفرط و یک جوک تاریخی است و فریب و روباه صفتی رهبری این فرقه بیشتر برایم برجسته می شود. باید به این رجوی گفت وضعیت افغانستان را دیدی!؟

اربابت چطور ذلیل و خوار پا به فرار گذاشت و کشور را به دست طالبان سپرد. البته دمکراسی غربی که در حکومت دست نشانده آمریکا در افغانستان وجود داشت داد مردم این کشور را در آورده بود و جنایات آمریکا در افغانستان به حدی رسید که مردم حاضر شدند بدون هیچ مقاومتی تن به طالبان ارتجاعی بدهند. البته رویکرد طالبان با گذشته متفاوت است و رویکردی مثبت از گذشته در او دیده می شود. باید به رجوی یادآوری کرد که عاقبت قدرت پوشالی اربابت آمریکا را در افغانستان دیدید!؟ آمریکا چه خیانتی در حق حکومت دست نشانده اش و حتی افرادی که در خدمت آمریکا کار می کردند، مرتکب شد!؟

آیا برای رجوی روشن نشد که دل بستن به آمریکا و مزدوری برای او در نهایت جوابش پشت کردن آمريكا به او و تسلیم شدن شان بدست سرنوشت خواهد بود؟

البته الان واضح است که در تشکیلات آلبانی با چه معضل و بحران نارضایتی و هرج و مرج گریبانگیر هستند و عاجز از حل این معضل، چون دیگر راه حلی برای غلبه بر آن ندارند. مریم رجوی که سکان این کشتی در گل نشسته را در غیاب مسعود رجوی در دست دارد فقط سعی و تلاش می ‌کند که اخبار وضعیت بحرانی درون تشکیلات به بیرون درز نکند و به هر صورتی شده وضعیت را در حالت پاسیو نگهدارد. اما غیر ممکن است که تغییرات در خاورمیانه بر ضد اهداف و آرزو و آمال رجوی این آتش زیر خاکستر تشکیلات را شعله ور نگرداند و تعادل شکسته کنونی تشکیلات این عجوزه(مریم رجوی) بهم نریزد و آوار سرش خراب نشود.

عدم موضع گیری رهبری این فرقه در قبال حوادث افغانستان مؤید همین وضعیت کنونی تشکیلات آلبانی است و ترس از شعله ور شدن این آتش زیر خاکستر و نیز وضعیت پس برنده برای حیات سیاسی این فرقه است که رهبری این فرقه در برابر تحولات اخیر و فرار آمریکا از افغانستان خفه خون گرفته است.

بگذار روز پشت کردن آمریکا به این فرقه و رهبری آن برسد آن وقت طعم شیرین تاوان خیانت رهبری فرقه در حق ملت ایران و افراد اسیر در بندش را بچشیم و رهایی دوستان در اسارتمان را ببینیم و رجوی و خانم اش و سران جنایت کارش در برابر دادگاهی عادلانه جوابگوی جنایاتشان باشند. به امید آن روز.

„پایان“

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/استحاله-مجاهدین-خلق-،-لجن-پراکنی-یا-واق/

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت صابر تبریزی، ایران اینترلینک، پانزدهم ژوئن 2020:… حسین یعقوبی بعنوان یکی ازکارگزاران قلم بدست رجوی ، برای اثبات اینکه دروغ میگویند که سازمان مجاهدین خلق استحاله یافته ( باند رجوی ) درجامعه ی ایران به هیچ شمرده میشود ویا توسط تعداد کمی ازمردم ( ودر راس آنها خانواده های این مجاهدین؟! ورها یافتگان ازاین مناسبات غیر انسانی ) مورد تنفر زیاد است ، اقدام به نوشتن مقاله ای کرده که با وجود صغری کبری کردن های زیاد، موفق به اینکار نشده است. استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت 

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت باند رجوی مجاهدین اولیه را بلعید!

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت

میراث محمد حنیف نژاد 

برای اینکه هراتهام زشتی به باند رجوی میچسبد!

26/03/1399

حسین یعقوبی بعنوان یکی ازکارگزاران قلم بدست رجوی ، برای اثبات اینکه دروغ میگویند که سازمان مجاهدین خلق استحاله یافته ( باند رجوی ) درجامعه ی ایران به هیچ شمرده میشود ویا توسط تعداد کمی ازمردم ( ودر راس آنها خانواده های این مجاهدین؟! ورها یافتگان ازاین مناسبات غیر انسانی ) مورد تنفر زیاد است ، اقدام به نوشتن مقاله ای کرده که با وجود صغری کبری کردن های زیاد، موفق به اینکار نشده است.

 

او در رسانه های مجازی رجوی نوشته است :

” به یقین می توان گفت که هیچ سازمان سیاسی اپوزیسیون در سطح جهان به اندازه “سازمان مجاهدین خلق” مورد لجن پراکنی، تبلیغات دروغ و جنگ روانی رژیم یاغی حاکم بر کشورمان قرار نگرفته است. برای صحت و سقم این ادعا کافی است واژه “مجاهدین خلق” را در اینترنت به زبانهای رسمی دنیا جستجو کنید و نتیجه آنرا با تحقیق در مورد دیگر سازمانهای اپوزیسیون در همین زمینه مقایسه کنید. در کانون این جنگ روانی گسترده، تکرار و تکرار و باز هم تکرار یک ترم جنگ روانی، بسیار برجسته است: “مجاهدین یک فرقه بشدت منفور و فاقد هرگونه پایگاه در بین مردم ایران هستند”!

من با خواندن این متن به یاد دزدی که درمنطقه ی ما زندگی میکرد افتادم.

او میگفت : ” هردزدی ای که دراین منطقه اتفاق میافتد ، مالباخته و پلیس به خانه ی من مراجعه میکنند و بدبختانه مال مسروقه را از خانه ی من پیدا میکنند که از سر بدشانسی من است “!

مجاهدین خلق هم وضعی مشابه دزد یاد شده دارند واز بس که مستندات وادله وشواهد زیادی برعلیه شان وجود دارد ، هرشخص کم وبیش مطلعی همواره اینقدرفاکت و ماتریال دراین مورد دارد که براحتی میتواند برعلیه این تشکیلات مطلب بنویسد.

ازنظر من ، این شخص بجای حل مسئله، صورت مسئله را پاک میکند که البته ره بجایی نمیبرد!

اوباید بفکر نشسته ودریابد  که چرا نفی ونقد مجاهدین رجوی ، اینقدر ساده است ودلیل نام برده شدن زیاد از این باصطلاح سازمان را دریابد و بیخودی بسراغ صغری کبری چیدن سفسطه آمیز نرود!

 

دوباره :

” اما آیا سازمان مجاهدین خلق بطور واقعی فاقد پایگاه اجتماعی بوده و مورد تنفر مردم است؟ و یا اینکه برعکس، این تشبثات و جنگ روانی بی سابقه در تاریخ جنبش های آزادیبخش، تلاش‌های یک رژیم بکلی مطرود و محتضری است که سرنگونی حتمی خود را تنها و تنها در پیوند مردم ایران با ظرفیت و توان منحصر بفرد موجود در همین سازمان مجاهدین خلق می بیند “.

شق اول قضیه درست است!

اما به شق دوم که میرسیم ، عملا میبینیم که رجوی با کاری که برعلیه مردم ایران وبخصوص خانواده های اعضای خود کرده ، مورد تنفر است.

رژیم هم بخوبی باین موضوع آگاه است که ساختار وطرز تفکر مجاهدین خلق فعلی، طوری نیست که قادر به پیوند با مردم باشد و ودرمقابل، سازمان ادامه ی حیان اینچنینی خود را دردروری ازمردم وگریختن از محک ارزیابی  جستجو میکند.

ضمنا ، بطوری که دیگران هم بارها گفته اند ، اگر حکومت هم تک وتوک خبرهایی برعلیه شما منتشر میکند برای آنست که با داشتن مستندات بیحد،  کاری راحت تر از آن نمیتواند بکند تا به جهانیان نشان دهند که مجاهدین خلق که خود را اپوزیسیون اصلی معرفی میکند ازچه قماشی است وبسادگی پیروز میدانی میشود که شما  بطور سبک سرانه برای حکومت بازکرده اید!

در دنباله :

” حال در یک نگاه منطقی و به اصطلاح دیالکتیکی به این تناسب اجتماعی، آیا می توانند مردم بستوه آمده ای که در صدر آرزوهایشان نابودی و سرنگونی این رژیم جنایت پیشه و قرون وسطایی است از مجاهدین و یا هر نیروی داخلی دیگری که با تمام قوا بر آن بتازد متنفر باشند “؟

صورت مسئله ی تو غلط است هموطن بی وطن!

بشرط تنفر مردم از حکومت، هیچ قشر وطبقه ای ازمردم ایران به همکاری با شما- که شرط اولیه اش آقا بالاسر تمامیت خواه  ومستبدترقبول کردن است- غلط است.

مسلما مردم درمقابل نارسائی ها حرفی خواهند داشت ولی شکل این اعتراضات طوری نخواهد بود که مورد خوشآیند رجوی بوده وسودی برایش داشته باشد.

بار دیگر :

” اگر بطور عام مردم یک جامعه که اسیر چنگال یک دیکتاتور خونریز و بی رحم بوده و در عین حال از قهرمانان جان برکف خود که چیزی جز نابودی آن هیولای وحشی را در سر ندارند، نفرت داشته باشند، پس بطور منطقی آن مردم نمی بایست از بلوغ کافی سیاسی – اجتماعی و فرهنگ لازم برای پذیرش یک حاکمیت مردمگرا و دمکراتیک برخوردار باشند “.

مردم سراغی  از قهرمانان جان برکفی که درصفوف شما باشد وبنفع آنان کاری بکند، ندارند.

قهرمانی های مریدان رجوی که برای کمک به ارضای شهوات فرماندهی یا جنسی مسعود رجوی جان باخته اند ارتباطی به مردم ندارد وآن دسته ازمردمی که فرزندانشان اینگونه فدای بوالهوسی های رجوی شده اند، مسلما از شما ها متنفر اند.

ضمنا سعی نکنید که بطور غیر مستقیم مردم را که حمایتی از شما نمیکنند ، دچار احساس گناه کرده ویا تهدید به بی شعوری کنید.

میزان سطح آگاهی مردم خیلی فراتر ازتصورات مغزهای فسیلی شماست وبادیدن اینگونه دوپهلو نویسی ها برعلیه خود، بیش از گذشته از شما متنفر خواهندشد.

بعبارت دیگر ، برخورد اینچنینی با افکار عامه، بضرر شماست!

یا اگر بدرستی سخنان خود پای میفشارید، باید این دموکراسی ومردم گرایی را در تشکیلات خود برقرار نموده وازما هم دعوت کنید که برای درک این دموکراسی که تاحال ضد دموکراسی بوده، به کمپ مانز آلبانی بیآییم.

همینطور :

” حتی اگر پایگاه اجتماعی مجاهدین در دهه شصت را ملاک قرار ندهیم و فقط به یک دهه اخیر بنگریم… بیشترین زندانیان سیاسی و کسانیکه توسط رژیم آخوندی به شهادت رسیده اند، از هواداران سازمان مجاهدین خلق بوده اند “.

عمدتا نوجوانان و جوانان عادت به مطالعه ویاد گرفتن تاریخ نداشته پایگاه اجتماعی مجاهدین را تشکیل میدادند که اتفاقا خیلی ضعیف تر ازپایگاهی بود که جمهوری اسلامی ایران دربین این صنوف داشتند و بدین علت این پایگاه شما درهم کوبیده شد وکار به مراحل بدی از قبیل همداستانی وهمکاری با دشمن متخاصم وسپس سلطه گران خارجی وکنار گذاشتن شعارها واهداف بنیانگذاران سازمان رسیدکه شرح وبسط این حوادث ، ازحوصله ی این یادداشت کوتاه خارج است!

صابر  تبریزی

استحاله مجاهدین خلق ، لجن پراکنی یا واقعیت

***

باند رجوی مجاهدین اولیه را بلعیداز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
لینک 

استحاله مجاهدین خلق ایران از زبان جولیانی

استحاله مجاهدین خلق ایرانصابر تبریزی، ایران اینترلینک، یازدهم اوت 2019:… شما در خیمه شب بازی های ویلپنت و … هم حضور داشتید وبانام بردن ازحضور 50کشور ، به اهالی این 50 کشور توهین میکنید وبهتر بود بگویید که روسپیان سیاسی حاضر درمراسم مریم، از 50 کشور جهان بودند! حضور ژنرال های بازنشسته ی آمریکائی که اگر تفحص شود، همگی قاتلین انسان ها هستند ، ازیک طرف طمع ورزی آنها را نشان میدهد وازسوی دیگر استیصال باندرجوی را بنمایش میگذارد! چرا که یک جریان سابقا مدعی استقلال ایران ، بطور طبیعی ازحضور نظامیان کشوری که دشمن مردم ایران هستند ، ابا دارد! حضور این نظامیان سند کافی دراین مورد است که سازمان مجاهدین خلق استحاله کامل شده و حق با کسانی است که آنرا باند مافیایی رجوی میدانند! استحاله مجاهدین خلق ایران 

استحاله مجاهدین خلق ایرانرجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزی

استحاله مجاهدین خلق ایران میراث محمد حنیف نژاد 

شهردار حقوق بگیر رجوی ، چیزی را گفته که باید میگفت!

20مرداد1398

سرود های ضد امریکایی مجاهدین خلق  و بزرگداشت قتل امریکایی ها منتشر شده بعد از انقلاب ضد سلطنتی: 

بهمراه جان بولتون آوانجلیست ( صهیونیست مسیحی ) و … ، رودی جولیانی بعنوان شهردار اسبق نیویورک که به فساد مالی و اخلاقی شهره است وحق وحساب گرفتنش از رجوی ها بارها بثبوت رسیده ، از حامیان اصلی باند رجوی است که تقریبا درتمامی خیمه شب بازی های مریم شرکت میکند وعلاوه بر سخنرانی هایی که دارد ، مصاحبه های متعاقب را نیز انجام میدهد تا بعنوان کسی که یکی از بیشترین دریافت کنندگان حق الزحمه!! است ، ادای دین کند!

برابر اظهارات صریح پاتریک کندی که اوهم بنفع مجاهدین رجوی سخنرانی میکند ، مبلغ دریافتی این بازنشستگان وروسپیان سیاسی غرب از مجاهدین، بین 40 تا 200هزار دلار برای هرشرکت درمراسم وایراد سخنرانی در آن است!

برابر اظهارات صریح پاتریک کندی که اوهم بنفع مجاهدین رجوی سخنرانی میکند ، مبلغ دریافتی این بازنشستگان وروسپیان سیاسی غرب از مجاهدین، بین 40 تا 200هزار دلار برای هرشرکت درمراسم وایراد سخنرانی در آن است!

در نشریات مجازی باند رجوی چنین آمده است :

” شهردار رودی جولیانی: «من این امکان را داشته ام که به مدت ۴ روز در آلبانی باشم و در کنفرانسی در آنجا شرکت داشتم. در این کنفرانس ۵۰کشور شرکت کرده بودند و نماینده داشتند که شامل تعداد قابل توجهی از شخصیتهای نظامی ما از جمله چندین ژنرال آمریکایی و ژنرال های ۴ستاره شرکت کردند در واقع دو ژنرال ۴ستاره شرکت داشتند “.

شما در خیمه شب بازی های ویلپنت و … هم حضور داشتید وبانام بردن ازحضور 50کشور ، به اهالی این 50 کشور توهین میکنید وبهتر بود بگویید که روسپیان سیاسی حاضر درمراسم مریم، از 50 کشور جهان بودند!

حضور ژنرال های بازنشسته ی آمریکائی که اگر تفحص شود، همگی قاتلین انسان ها هستند ، ازیک طرف طمع ورزی آنها را نشان میدهد وازسوی دیگر استیصال باندرجوی را بنمایش میگذارد!

چرا که یک جریان سابقا مدعی استقلال ایران ، بطور طبیعی ازحضور نظامیان کشوری که دشمن مردم ایران هستند ، ابا دارد!

حضور این نظامیان سند کافی دراین مورد است که سازمان مجاهدین خلق استحاله کامل شده و حق با کسانی است که آنرا باند مافیایی رجوی میدانند!

همینطور :

” شما همچنین می توانید علائم دیگر را ببینید از جمله مردهایی که کلیه خودشان را به قیمت ۵۰۰دلار می فروشند تا خانواده شان را غذا برسانند. به یاد داشته باشید رژیم ایران الان ۴۰سال است در قدرت است و صدها هزار جنایت علیه بشریت انجام داده و مردم را در خیابانها کشتار کرده است “.

و دولت شما این مردم بااین وضع را محاصره ی کامل اقتصادی میکنید که کلیه های خود را ارزانتر ازاین بفروشند؟!

وبا این وجود بازهم بطور بی شرمانه ای ادعا دارید که درطرف مردم ایران قرار دارید؟!

وشما که علاوه برکشتار اقصی نقاط مردم جهان ، برای تداوم سیاست کثیف نژاد پرستی وتامین منافع کارخانه های اسلحه سازی وآزاد گذاشتن حمل اسلحه برای سفید پوستان نژادپرست ، شاهد کشتار هر روزه ی مردم آمریکا بدست نژاد پرستان هستید ، خود را بیگناه میدانید؟!

درایران اتفاق نمیافتد که شاگردان کلاسی را به رگبار مسلسل بسته و کشتار نمایند ولی این روند درکشور شما به یک سنت رایج تبدیل شده و چه دلیلی دارد که دلتان برای این هموطنان خودتان نسوزد وبرای ما بسوزد؟؟!!

همچنین :

 “من تصاویری از ۱۲۰هزار نفر از آنها را دیدم و کتابی در خانه ام دارم که اسامی۲۰هزار نفرشان را لیست کرده و کاملا مستند است “.

پس از 100 هزار بقیه چی؟!

شما ادعا دارید که برای 20 هزار نفرشان سند دارید که مسلما بیش از چند هزار نفر آنها درعملیاتی که ازخاک عراق به سربازان ایرانی شده ، کشته شده اند !

با این حساب شما، حدود 10هزار نفر میماند که خود محل شک وشبهه است واین تعداد دربرابر 17هزار نفری که براثر ترروهای مجاهدین رجوی درایران جان باخته اند ، کم است و حرف شما در جواب این حرف حساب من چیست؟!

 بازهم :

” از زمانی که روحانی به سر کار آمده حدود دو برابر تعدادی که … کشت را کشته است. لذا این آدم یک قاتل دیگر است، او مسئول قتل عام است اینها جنایات علیه بشریت کرده اند و اروپا به همینها پول می دهد و ما هم بیش از یک میلیارد دلار دادیم. این یک میلیارد دلار برای کشتن اینها هزینه شد و اوباما و بایدن باید از این کارشان شرم کنند “.

البته روحانی رئیس دادگاه ها نیست و اختیارات کشتن کسی را ندارد .

اغلب اعدام شدگان بخاطر قصاص بوده که به هر صورت درقوانین اسلامی وجود دارد وعربستان ودیگران هم این کار را انجام میدهند و البته مورد اعتراض شما نیست ودراین مورد میگویید که درامور داخلی کشورهایدیگر دخالت نمیکنید؟؟!!

درکشور شما هم اعدام وجود دارد و افشاکنندگان جنایت های هیئت حاکمه ی آمریکا تا ابد درزندان میمانند  و …!

ضمنا اوباما فقط قسمتی از پول های بلوکه شده ی ما را پس داد وشق القمری نکرد!

این مسئله درجریان توافق برجام انجام گرفت واوباما دربرابر دادن این پول ما به خودمان ، امتیازاتی هم ازما گرفت که البته ازروش های مذاکرات است !

سپس :

“و حالا آلترناتیوی هست و این آلترنایتو سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران است. که یک دولت آلترناتیو هستند و آنها آماده اند تا وارد شوند و کار اصلی و سخت را انجام دهند. آنها تنها حمایت ما را می خواهند “.

اولا آلترناتیو جریانی است که تعداد قابل توجهی ازمردم طرفدارش باشند که این مسئله درمورد مجاهدین صدق نمیکند واغلب مردم آنرا نه آلترناتیو که درشکل وشمایل یک دشمن حقیر میپندارند!

ثانیا ، میخواهید چه نوع حمایتی ازمجاهدین بکنید؟!

آیا ازنوع ونزوئلایی است که عده ای ( اغلب اروپایی تبار واز فرزندان استعمارگران ) را به خیابان ریخته و کسی را خودخوانده رئیس جمهورش کنید ودست به انواع کودتاهای فعلا ناموفق بزنید؟!

اما درایران نمیتوان چنیدین هزار نفر را جمع کرد تا بگویند که مریم را رئیس جمهور خود میدانند  ومریم هم قادربه حضور درایران وسخنرانی برای این عده ی مفروض نیست!

ازطرف دیگر، بزرگترهای شما درمورد ” احمد چلبی ” سازی درایران ، سبک و سنگین میکنند که برابر اخبار موجود، ازاین بابت هم  رجوی ها ازکمترین شانس- که همواره بسوی صفر میل میکند- برخوردارند!

صابر  تبریزی

استحاله مجاهدین خلق ایران میراث محمد حنیف نژاد 

*** 

مریم رجوی نعل وارونه و ادعای جنگ طلبی ایران و صلح طلبی امریکا در یمن و خلیج فارساز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

رد پای فرقه رجوی در همه جریانات ضد ایران وایرانیخانم رجوی دکتر مصدق چه ربطی به شما دارد؟

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدینسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

 مسعود خدابندهرابطه تجزیه طلبی ، مبارزه مسلحانه ، ترور و حقوق بشر با انتخابات ایران

همچنین: