میرباقر صداقی: جمع بندی سال قبل. کریم غلامی: تبریک سال نو

میرباقر صداقی: جمع بندی سال قبل. کریم غلامی: تبریک سال نو

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقایران ستارگان و ایران فانوس، اول ژآنویه 2016:…  در دوران نخست وزیری آقای نوری مالکی مسعود رجوی همه گناهان کشته شدن نفراتش در عراق را به گردن آقای نوری مالگی میانداخت حال که آقای حیدرعبادی نخست وزیر هستند و تکرار سناریو حمله موشکی به کمپ لیبرتی , تداعی تاکید رجوی بر ماندن نیروها در عراق است مسعود رجوی به هیچ قیمتی حاضر نیست نیروها را از عراق خارج کند . عملکرد فرقه …

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقتو دهانی آژانس انرژی اتمی به فرقه رجوی

لاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

لینک به منبع

جمع بندی عملکرد فرقه رجوی در سال 2015

در سالی که گذشت ما شاهد رویدادهای مهمی در عرصه بین المللی بودیم که بنوبه خود تاثیرات شگرفی درتبیین و تغییر رویکرد جامعه جهانی در قبال اقتصاد , تجارت , مهاجرت , تروریست و ….. داشت در زیر به نمونه های از این رویدادها اشاره میکنم هفتم ژانویه دوهزارو پانزده افراد مسلح به دفتر نشریه شارلی ابدو در پاریس حمله کردند در این حمله دوازده نفر از جمله سردبیر این نشریه کشته شد .جمهوری اسلامی ایران و کشورهای 1+5 در چهارده ژوئیه در شهر وین بر سر برنامه هسته ای ایران به توافق دست یافتند . به موجب برنامه جامع اقدام مشترک برجام تهران در ازای رفع تحریمها فعالیتهای هسته ای خود را محدود میکند . حملات تروریستی 13 نوامبر در شش نقطه پاریس منجر به کشته شدن 130 نفر و زخمی شدن بیش از 350 تن شد . آیلان کودک کرد اهل سوریه در جریان مهاجرت به اروپا در دوم سپتامبر در دریای مدیترانه غرق شد , تصویر پیکر بی جان این کودک سه ساله که در ساحل بودروم ترکیه پیدا شد باعث واکنشهای گسترده شد .هریک از این حوادث و رویدادها بنوبه خود رویکرد و سیاست دنیا و کشورها را در قبال اقتصاد , تروریست و مهاجرت متحول کرد و هر یک از طرفهای درگیر به فکر راه حل برای ارتقا معیشت , امنیت , …… بوده اند.

در این میان فرقه مسعود رجوی هم فارغ از رویداد و حوادث نبوده است بیست ودوم اکتبر دوهزارو پانزده حمله راکتی به اروگاه لیبرتی و کشته شد 23 نفر از نفرات و رویکرد مسعود رجوی در مقابل نگرانیهای خانواده ها . از اول سال 2015 خانواده های بسیاری بودند که هر روز برای دیدن فرزندانشان به درب کمپ لیبرتی می رفتند اما سران فرقه در کمپ لیبرتی به فرمان مسعود و مریم رجوی بیش از بیست سال است که بطور سیستماتیک مطلقا اجازه دیدار به خانواده ها را نمیدهند سران فرقه خانواده ها را عوامل وزارت اطلاعات , زیر پوشش خانواده مینامند تا این عمل غیر انسانی ملاقات ممنوع را توجیه کنند و از قباحت اعمال کثیفشان کم کنند این منع رابطه خانواده گی فقط شامل حال خانواده های که پشت درب کمپ لیبرتی میروند نیست همه خانواده های اعضا بیش از بیست سال است که از فرزندانشان در قرارگاههای مجاهدین خبر ندارد . در سال 2015 نیز تمامی تلاش فرقه رجوی این بود که مانع ملاقات خانوواده ها شده و در مقابل اعزام نیروها به آلبانی توسط یو ان سنگ اندازی کنند رجوی با کند کردن روند انتقال اعضا به آلبانی زمینه کشتار بیشتر نفرات در کمپ لیبرتی را فراهم کرده است .

در این فرقه سکت و بسته اعضا از اولیه ترین حقوق فردی و اجتماعی محروم هستند مثلا در این فرقه افراد حق ازدواج ندارند زوجها به اجبار از هم جدا شده اند کودکان از پدران و مادرانشان به زور جدا شده و برای یتیمی به خارج فرستاده شده اند افراد حق داشتن تلفن همراه را ندارند افراد حق مالکیت ندارند در این فرقه تمامی اموال تحت ملکیت مسعود رجوی هست کسی نمیتواند حتی یک رادیو تو جیبی داشته باشد افراد به کانالهای تلویزیونی ماهواره ای و حتی به کانالهای تلویزیونی منطقه ای که در آن زندگی میکنند دسترسی ندارند با اینکه در این سالیان اعضای جدا شده و منتقد به نقد و افشای این بردگی پرداخته اند اما مسعود رجوی تلاش کرده است در سال 2015 نیز بندهای استثمار جسمی و ذهنی و برده گی را هرچه بیشتر محکمتر کند . حذف فیزیکی در این فرقه میراثی از دوران صدام حسین است در آن سالیان که مسعود رجوی به کلت اهدائی صدام حسین تکیه داشت در شکنجه گاههای قرارگاهها نفرات را به راحتی زیر شکنجه و اعدام میبرد و حال چون زمان صدام حسین مسعود رجوی نمیتواند به راحتی نفراتی همچون قربانعلی ترابی را بکشد از شیوه گروگانگیری , با نگه داشتن نفرات در عراق جنگ زده آنها را به کشتن میدهد تا نفرات ناراضی و منتقد به دنیای بیرون راه پیدا نکنند محل کمپ لیبرتی در عراق با محل های استقرار نیروهای داعش تنها بیست کیلومتر فاصله دارد اگر روزی داعش پایش به محل کمپ لیبرتی باز شود چون اعضای این فرقه شیعه هستند تنها به این دلیل همه نفرات توسط داعش سر بریده خواهند شد رجوی از حمله داعش به نیروهایش بیشتر از همه خوشحال خواهد شد رجوی سودش را در این میبیند که نفرات را هر چه بیشتر در عراق نگه دارد عملکرد این فرقه در سال 2015 به خوبی نشان داد جان نفرات برای مسعود رجوی ارزشی نداد از اینرو رجوی قصد خارج کردن نفرات را از عراق را ندارد رجوی سیاست کشته شدن بیشترنفرات در عراق را دنبال میکند .

در دوران نخست وزیری آقای نوری مالکی مسعود رجوی همه گناهان کشته شدن نفراتش در عراق را به گردن آقای نوری مالگی میانداخت حال که آقای حیدرعبادی نخست وزیر هستند و تکرار سناریو حمله موشکی به کمپ لیبرتی , تداعی تاکید رجوی بر ماندن نیروها در عراق است مسعود رجوی به هیچ قیمتی حاضر نیست نیروها را از عراق خارج کند .

عملکرد فرقه رجوی در سال دوهزارو پانزده مجددا به ما نشان داد که مسعود رجوی بهیچوجه حاضر نیست در مقابل حقایق سر تعظیم کنند مسعود رجوی هنوز در رویایی سرنگونی سه ماه و شش ماه است مسعود رجوی در دنیای کودکانه خود فکر میکند با پریدن از سر این شاخه به آن شاخه شاید فرجی باز خواهد شد مسعود رجوی با خیانت و وطن فروشی و مزدوری به این قدرت و آن قدرت و پاچه خواری میخواهد هر طور شده به قدرت برسد استراتژی فرقه رجوی در سال دوهزارو پانزده باز ادامه مزدوری و وطن فروشی بوده است. ساختار این فرقه باز در سال دوهزارو پانزده ساختار فرقه گرایانه بدون تغییر , انتقاد ناپذیر.خشونت طلب , تهدید منتقدین به مرگ و مجازات , دروغگوئی و بی ادبی به منتقدین .کیش شخصیت رهبری و رهبری مادام العمر است .

کارنامه مسعود رجوی در سال دوهزارو پانزده کارنامه سیاه و مردود بوده است .

میر باقر صداقی سوئیس

تبریک سال نوی میلادی 2016

لینک به منبع

سال جدید برای همه مردم دنیا با فرهنگ ها و زبان ها و رنگ های مختلف، آغازی نو است، با جمعبندی یک سال گذشته از خطاها و اشتباهات و پیروزی ها و پیشرفت ها تا در سال جدید هدف های زندگی خود را تعیین بکنند تا بتوانند سالی پر ثمرتر و بهتری داشته باشند، به همین دلیل سال نو برای همه از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا سال نو به نوعی تولدی نو است.

در سال 2015 جهان شاهد تحولات بزرگی بود. ظهور داعش و قتل عام مردم عراق و سوریه و به خون کشیدن این دو کشور، باعث شد که میلیون ها انسان بی پناه مجبور شوند تا کشور خود را ترک کنند و آواره سایر کشورها شوند. بخصوص که امروزه ما شاهد سیل عظیم پناهجویان به اروپا هستیم. این مهاجرت های عظیم را می توان با مهاجرت های دوران باستان تشبیه کرد که مردم آن زمان بخاطر تغییرات عظیم آب و هوایی مجبور به کوچ های بزرگ می شدند. این مهاجرت بزرگ انسانی باعث تحولات بزرگ سیاسی شد.

از طرف دیگر شاهد عملیات تروریستی داعش در فرانسه بودیم که باعث کشته شدن بسیاری از مردم بی دفاع فرانسه شد و در مقابل، مردم دنیا در یک واکنش عمومی از مردم فرانسه حمایت کردند و این عملیات تروریستی را محکوم کردند. از طرف دیگر، این عملیات تروریستی داعش باعث شد که بخش بزرگی از مردم اروپا نسبت به پناهنده ها بخصوص مسلمانان بدگمان شوند و از آنها فاصله بگیرند. بسیاری که تا دیروز از پناهنده ها حمایت می کردند، دیگر حامی پناهنده ها نیستند و با شک و تردید به آنها نگاه می کنند.

در سال 2015 نیز ما شاهد دوام و قوام پیدا کردن مبارزه خانواده ها برای دیدن عزیزانشان بودیم و در مقابل تشکیلات فرقه گرایانه مجاهدین با فحاشی و وحشیگری با مادران و پدران پیر پرداختند و همچنین شاهد خروج و نجات پیدا کردن تعداد بیشتری از اسیران از لیبرتی بودیم.

من سال نو میلادی را به همه مردم دنیا بخصوص مسیحیان ایرانی تبریک می گویم و برای همه آرزوی سالی پر ثمر و پر از پیروزی دارم، سالی بدون داعش و بدون جنگ و خون ریزی و بدون آوارگی و مهاجرت مردم. همچنین برای خانواده های اسیران مجاهدین در لیبرتی، آرزوی دیدار هر چه زودتر خانواده هایشان را دارم.

“پایان”

***

سایت کلمه: مجاهدین خلق ترور می‌کردند تا ماهیت «فتنه خاتمی» را روشن کنند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22744

ستاره های رجوی روی زمین رها شده اند (+ پایان ۱۲ سال سگ دو زدن اتمی)

انجمن نجات، مراکز ایلام، کرمانشاه و مازندران، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵:…  ای مردگان زنده و ای خفتگان بیدار بپا خیزید. بپا خیزید که رجوی رهبر فراری شما حتی به جسم بی جان شما هم رحم نمی کند. سران مجاهدین فرقه مخرب رجوی برای سو استفاده و مظلوم نمایی نزدیک به دو ماه است که جنازه ها را بر روی زمین رها کرده و با شیادی تمام آن ها را دفن نکرده است. این یک جنایت و اهانت به این بخت برگشته ها …

کیهان لندن: لیبرتی، سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

رجوی بدنبال پولمزدور رجوی: اگر خواستار آزادی گروگانها هستید باید پول بیشتری بدهید

بیش از شش هفته است که ستاره های رجوی بر سطح زمین رها شده اند

انجمن نجات، مرکز ایلام، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

مسعود رجوی که بارها و بارها افراد خود را دسته دسته به کام مرگ فرستاده ، هدفش پر کردن آسمان از ستاره بوده است. و همیشه گفته و می گوید (رجوی ) که آسمانی پر از ستاره می خواهم ، این کار را کرده و تا حال موفق هم بوده است. و هم اکنون تعدادی از ستاره هایش در کمال بی رحمی و سنگدلی برروی زمین مانده و به آن ها اجازه پرواز نداده است. آیا دیگر سوء استفاده از این نگون بخت ها تمام نشده که آن ها را دفن کند تا روحشان آرام گیرد؟

آیا رجوی در آسمان با راه اندازی جنگ ستارگان می خواهد آسمان را درنوردد؟ رجوی زمین را فتح کرده وحتی لانه موش هم امن نگذاشته ، حال می خواهد با ستاره هایش کرات برتر را هم فتح کند.

پیام جدا شده ها به اسرای لیبرتی:

ای مردگان زنده و ای خفتگان بیدار بپا خیزید. بپا خیزید که رجوی رهبر فراری شما حتی به جسم بی جان شما هم رحم نمی کند. سران مجاهدین فرقه مخرب رجوی برای سو استفاده و مظلوم نمایی نزدیک به دو ماه است که جنازه ها را بر روی زمین رها کرده و با شیادی تمام آن ها را دفن نکرده است. این یک جنایت و اهانت به این بخت برگشته ها است که تاریخ بشریت به خود ندیده است.

بپا خیزید تیشه ی بیداری و تبر تصمیم را برگیرید و چراغ چیرگی بر تاریکی و جهل را توشه راهتان کنید. به خویشتن نهیب بزنید و این ارواح خبیث ( سران فرقه ) را از حریم دلتان بیرون بریزید. درخودتان مروری دوباره کنید و خودتان را پیدا کنید و در گوش جانتان فریاد بزنید و پشت به رجوی ، رو به آزادی قدم بردارید.

از این سودایی که زیان ظلمانی اش تنها در تو خلاصه نشده و اندوه شکننده اش برای اهل خانه ات به یادگار گذاشته بگریزید.

بپا خیزید ، همین الآن تصمیم بگیرید که فردا دیر خواهد بود. شما در لابلای غبار آرزوهای سوخته تان زمان را از یاد برده اید. به خودتان برگردید و نبض حیات هستی و آزادی را به طپش وادارید.

در بیرون از لیبرتی آزادی در رگ و جان مردم جاری است. به آنان که رهایی و آزادی شما ، مرگ بی چون وچرای خویش می دانند ( سران فرقه ) نه بگویید. به سرگردانی و ذلت در خاک غربت برای همیشه نه بگویید و آهنگ خروج به دنیای آزاد را ساز کنید.

خاطرات تان را زیرو رو کنید و در شوق تولدی دوباره خویشتن را از اسارتگاه رجوی خائن نجات دهید.

پایان ۱۲ سال سگ دو زدن خفت بار هسته ای رجوی

انجمن نجات، مرکز کرمانشاه، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

۱۲  سال و اندی رجوی و دار ودسته ی جاسوس هسته ای اش با تمام توان و قوا و ماکزیمم انرژی پشت خیانت به ملت ایران در زمینه هسته ای رفتند و به هردری زدند وهرگونه سگ دویی برای غربی ها زدند و به هرنقش کثیف و خیانت باری علیه منافع ملی خلق ایران تن دادند .
اما با تسلیم غرب و دررأس آنها امریکا به قبول ” پی –ام –دی ” و خروج پرونده ایران از شورای امنیت و رفع خیلی از محدودیت ها فرجامی ننگ آور برای رجوی ها رقم خورد وحتی ذره ای آبرو در بین حلقه به گوشان فرقه ای خود هم برایش باقی نماند .
رجوی ها از دهه ها قبل وقتی دیگر دستشان برای ملت ایران روشد و اندک چهره قلابی شان لو رفت به دامن غرب پناه برده و با دو شعار حقوق بشر و تحریم نفتی دست به کار شدند و این استراتژی هم از زبان شخص رجوی بدین شرح تفسیر و توجیه می شد :” رژیم نفت دارد ومنافع ملی خلق را صرف سرکوب و نقض حقوق بشر می کند و ما باید این امکان را از چنگ او با تحریم نفتی و اقتصادی بگیریم “. او اضافه می کرد ماحصل این تحریم ها فشار به ملت و در نهایت قیام علیه رژیم است . او با این دجالگری تمامی جنایات و خیانت های هسته ای –اقتصادی علیه ملت ایران را توجیه می کرد .
رجوی تمامی سرمایه گذاری اش را روی همین قضیه هسته ای و تحریم ها گذاشته بود . اکنون با پیروزی ایران ونظام رهبری ایران در برابر تمامی توطئه های غربی اسرائیلی این باخت تمام عیار رجوی است که رقم خورده و دستشان ازآن آخرین حربه هم تهی شده است .اکنون دیگر فصل خراب شدن و آوار شدن دروغ ها بر سر رجوی است.

اکنون تمامی ترفند ها و دجالگری هایشان مبنی بر جام زهرهسته ای و اختلافات وتضادهای درونی در رأس نظام و اینکه قبولی و عقب نشینی در قضیه هسته ای به سرنگونی راه می برد و … به گور سپرده شده و این رجوی است که خودبخود به گور رفته و آبرویی برایش نمی ماند .

قطعنامه شورای حکام و اثبات ۱۱۰ بار دروغگویی فرقه رجوی

انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

هفته گذشته شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با تصویب قطعنامه ای ، بخش پی ام دی یا ابهامات و ادعاهایی درباره گذشته برنامه هسته ای ایران از جمله ادعاهایی درباره ابعاد نظامی این برنامه را مختومه اعلام نمود و در واقع به این اذعان کرد که برنامه هسته ای ایران هیچ انحرافی ندارد. پیش از این قطعنامه ، رئیس آژانس آقای آمانو نیز بر درست بودن برنامه هسته ای ایران تاکید نمود ، هر چند مدعی ابهاماتی برای پیش از سال ۲۰۰۳ گردید . به بیان دیگر وی تاکید نمود که از سال ۲۰۰۳ به این سو ، برنامه هسته ای ایران هیچ ابهامی نداشته است .

این در حالی است که فرقه رجوی به این افتخار می کند که از سال ۲۰۰۳ تاکنون بیش از ۱۱۰ بار بر علیه برنامه هسته ای ایران اقدام به برگزاری کنفرانس نموده تا کشورهای غربی را به تحریک علیه برنامه هسته‌ای ایران و تحریم علیه مردم ایران وادار نماید . حتی بعد از صحبت های آقای آمانو ، یکی از مسئولین فرقه به نام «علیرضا جعفرزاده» در آمریکا کنفرانسی برگزار نمود و بار دیگر با وقاحت تمام مدعی انحراف در برنامه هسته ای ایران شد .

حال با توجه به قطعنامه اخیر شورای حکام بار دیگر به وضوح روشن شد که :

۱- آنچه فرقه رجوی در این سالیان بر علیه برنامه هسته ای ایران انجام داده بر پایه دروغ استوار بوده است .

۲- این گونه اقدامات فرقه رجوی در راستای خواسته ها و اقدامات صهیونیست هایی همچون نتانیاهو و جنگ طلبان و نژاد پرستانی همچون ترامپ ، مک کین و جان بولتون و … بوده که دشمنی و کینه آنان نسبت به مسلمانان و ایرانیان ، حتی در خود آمریکا نیز با محکومیت زیادی روبرو شده است .

۳- دشمنی فرقه رجوی به قشر یا گروه خاصی از ایرانیان محدود نشده و آنها دشمن ایران و تمام ایرانیان هستند .

صالحی

***

افشای دروغ بزرگ باندرجوی در باره لایحه دفاعی کنگره آمریکا

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان عراق در حمایت از خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتیIraqi Parliament take action to aid families of Liberty residents Iraq

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22697

فرو افتادن پرده ای دیگر از فریبکاری های فرقه رجوی

انجمن نجات، مرکز مازندران، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۵:…  فرقه رجوی سال های متمادی ادعا می کرد «ایران برای بقای خود بدنبال بمب اتمی است و بمب اتم تضمین بقای آن است» . آنگاه با تکیه بر این تحلیل نتیجه می گرفتند که «پس ایران نمی تواند پای میز مذاکره درباره موضوع هسته ای برود و اگر هم رفت ، میز مذاکره را چپه خواهد کرد» . با همین تحلیل ، به جاسوسی علیه برنامه اتمی ایران و به سود جنگ طلبان غربی …

پنج بعلاوه یک ایران 2015بیانیه لوزان و تناقض‌گویی‌های مریم رجوی

لینک به منبع

فرو افتادن پرده ای دیگر از فریبکاری های فرقه رجوی

فرقه رجوی سال های متمادی ادعا می کرد «ایران برای بقای خود بدنبال بمب اتمی است و بمب اتم تضمین بقای آن است» . آنگاه با تکیه بر این تحلیل نتیجه می گرفتند که «پس ایران نمی تواند پای میز مذاکره درباره موضوع هسته ای برود و اگر هم رفت ، میز مذاکره را چپه خواهد کرد» .

با همین تحلیل ، به جاسوسی علیه برنامه اتمی ایران و به سود جنگ طلبان غربی پرداختند و به تیز کردن کارد «تحریم» بر گلوی همه مردم ایران مشغول شدند ، و در حالی که تحریم‌های ضد انسانی ، حتی مانع از ورود دارو برای بیماران می شد ، تحت پوشش کنفرانس مطبوعاتی مدعی کشف مدارک جدید در برنامه هسته ای ایران شده و خواهان تحریم های باز هم بیشتر علیه ایران می شدند !!

اما واقعیت نشان داد که اوضاع به گونه دیگری حرکت می کند ، ولی آنها مثل تمام موارد پیشین که تحلیل هایشان کشک از آب در می آمد ، باز هم بر درست بودن تحلیل خود اصرار داشتند .

هر چند توافق ایران با ۱+۵ نشان داد که تحلیل آنها پوشالی بوده و فقط برای سر گرم کردن اعضای از دنیا بی خبر فرقه کارآیی داشته است ، اما رجوی باز بر تحلیل خود اصرار می نمود و در پیامی که بعد از این توافق داد ، این توافق را«شکست استراتژی تضمین بقای ایران با بمب اتمی» خواند و ادامه داد که «دیگر سبوی بمب اتمی شکسته و پیمانه آنها ریخته است …. استراتژی اتمی ایران به مثابه ضامن بقای آن در هم شکست» !!

قاعدتا اعضای از دنیا بی خبر فرقه منتظر بودند تا بر اساس این تحلیل ، حالا که «تضمین بقای» جمهوری اسلامی از بین رفته است ، اتفاقی برای آن بیافتد ، اما اتفاقی نیفتاد که تیفتاد ، و بر عکس ، این موضوع موجی از مسئله داری را در بین نیروهای فرقه ایجاد نمود .

به همین دلیل یکی از مسئولین فرقه به نام محمدعلی توحیدی تلاش کرد تا در یک باصطلاح مصاحبه با تلویزیون فرقه ، با رندی ، تحلیل های کشکی و بی پایه و اساس قبلی را ماست مالی کرده و با الگوی «از این ستون به آن ستون فرج است» یک تحلیل آبکی جدید را ارائه نماید تا شکست تحلیل قبلی را زیر سبیلی رد کنند و با موج مسئله داری اعضا مقابله نمایند .

نامبرده در این مصاحبه که در راستای هم سویی با متحجرترین حکومت های منطقه و تروریست‌های دست پرورده این کشورها یعنی داعش بود ، مدعی شد که مسئله روز ، سرنگون کردن دولت سوریه است و اگر این دولت سرنگون شود تکیه گاه جمهوری اسلامی نابود خواهد شد !!

وی بدون اشاره به تحلیل قبلی ، مطرح نمود که هدف ایران از برنامه هسته ای اش «هژمونی بر منطقه بوده است» !! وی گفت : «اصلاً ایران ، اتمی را برای هژمونی منطقه‌یی می‌خواست. می‌خواست مسلح به بمب اتمی باشد که بتواند هژمونی خودش را در سیاستهای منطقه‌یی پیش ببرد» !!

همانطور که ملاحظه می کنید دیگر خبری از اینکه «بمب اتم تضمین بقای ایران است» در این مصاحبه نیست و معلوم نشد که چگونه و چطور تحلیل «بمب اتم تضمین بقای ایران» تبدیل به تحلیل «بمب اتم برای هژمونی منطقه ای» شده است ؟

به این ترتیب یک پرده دیگر از فریبکاری های ضد انسانی این فرقه بر زمین افتاد . باشد تا به زودی تمام پرده ها فرو افتند .

صالحی

***

همچنین

واکنش فرقه در قبال خانواده به مثابه جن و بسم الله (+ کمدی رجوی)

انجمن نجات، مرکز مازندران، سی ام نوامبر ۲۰۱۵:… این بار خانواده ها موفق شدند یک حرکت حساب شده انجام دهند. ملاقات با پارلمان عراق ، از آنجائیکه در دستگاه فرقه ای خانواده دشمن اصلی تلقی شده و اعضای باید از آن دوری کنند که یک وقتی خدای ناکرده عواطف انسانی و خا

مراسم اوور و وحشت رجوی ها از عواقب اقدامات تروریستی شان (+ انتظار محمد جواد نوروزی)

انجمن نجات، مراکز گیلان و مازندران، بیست و چهارم نوامبر ۲۰۱۵:…  سایت های فرقه تروریستی رجوی ، در تاریخ : ۲۲-۳-۱۳۹۳ یعنی چند روز بعد از تصرف شهر موصل توسط داعش ، مقاله ای با نام «عراق : گورستان مالکی و خامنه ای» را درج کردند . دراین مقاله به اشکال گوناگون از جنای

رجوی ها مسئول مرگ اعضای خود در لیبرتی می باشند – قسمت اول و پایانی

انجمن نجات، مرکز مازندران، هشتم نوامبر ۲۰۱۵:…  آقای ایرج صالحی ابتدا به این نکته اشاره نمود که تنها خواست رجوی این است که افراد در لیبرتی باقی بمانند در حالی که مردم عادی سوریه و عراق با پای پیاده خودشان را به اروپا رساندند و از طرفی وقتی به آمار افراد انتقالی به کشور آلبانی توجه کنیم