نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشده

نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشده

نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشدهعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، نوزدهم مارس 2021:… اخیرا فرقه  رجوی یک جوان بنام هادی ثانی خانی را هدف اعمال ضد انسانی اش قرار داده و او را را به تهدید و ارعاب وادار به امضا بیانیه ها و اطلاعیه های جعلی اش تحت عنوان کمیسیون امنیت و ضد تروریست با مسئولیت شخصی بنام مهدی ابریشمچی کرده است. بیش از یک ماه است که از این جوان هیچ اطاعی در دست نیست و خانواده او دست به دامن مسئولین کشورتان وسازمان ملل متحد و کمیساریا حقوق بشر و سازمان های مختلف حقوق بشری برای نجات مفقودین شده اند. که از فرزندشان خبری بدست بیاورند. طبعا در این رابطه ک وظیفه قانونی و انسانی کشور میزبان  است که این شخص را از اسارت فرقه نجات دهد. نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشده 

ربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق ، خط و نشان کشیدن برای دیگر منتقدین مریم رجویربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق ، خط و نشان کشیدن برای دیگر منتقدین مریم رجوی

نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشده 

نامه و دلنوشته به عالیجناب ایلیرمتا در مورد نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشده

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران یاران. نوزدهم.مارس،۲۰۲۱

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

جناب رئیس جمهور آلبانی  عالیجانب ایلیر متا اینجانب علیرضا نصراللهی یکی از صدها جداشده از سازمان مجاهدین از شما و دولت کنونی آلبانی دلگیر هستم

با عرض سلام و تهنیت بهترین احترامات  را به شما و ملت خوب و مهربان کشورتان تقدیم می دارم

من یکی ازاعضای سابق سازمان مجاهدین خلق ساکن جمهوری فرانسه به استحضار می رسانم که :

هر کدام از ما که این دلنوشته را حضورتان مرقوم داشته ایم بیشترین عمر و جوانی مان را در سازمانی سپری کرده ایم که آرزو میکردیم آزادی و عدالت اجتماعی را برای مردم ایران به ارمغان بیاورد اما متاسفانه آنچه ما فکر می کردیم به فنا رفت و همه آمال و اروزهای هایمان به یاس و ناامیدی و سرخوردگی مبدل گشت و به همه امید و اعتماد ما خیانت شد .

روزگاری که ما چندین هزار نیروی جوان و جان بر کف بودیم در سرما و گرما و در بدترین شرایط در زیر آماج گلوله و موشک در سنگر های تاریک و نمور ماهها و سالیان زیادی  تلاش برای زنده ماندن میکردیم. آرزو هایمان محقق شود

اما دریغ که  رهبران ما آقای مسعود رجوی و همسرش خانم مریم قجر عضدانلو (رجوی )در بهترین کاخ های اهدایی دیکتاتور سابق عراق آقای صدام حسین مشغول عیش و نوش بودند.و با زنان و دختران نگوبنختی که  که سربه پای آزادی گذاشته بودند  مورد رذیلانه ترین جنایت ها و خیانت های قرارگرفتند رجوی و همسرش به اسم دین و در لوای مذهب  ههمه زنان را با شستشوی مغزی و کنترل ذهن همه را بعقد رجوی در آورد و بدینوسله آنها را علاوه بر بردگی فکر برده جنسی هم کرد و یک شو تحت عنوان رقص رهایی ترتیب دادند که شرم زنان ریخته شود تا رجوی هرکدام را که خواست به حرمسرایش ببرد.

در این رابطه همه اسناد و مدارک موجود و منتشر شده است و زنانی که خود قربانی این جنایت رجوی بوده اند در پارلمان اروپا و در مصاحبه با تلویزیون های مختلف این موضوع را افشا کرده اند. این یکی از صدها چنایت رجوی است که نسبت به  ما روا داشته است.

آقای رئیس جمهور.

ما با شما هم مسلک و برادر هستیم زیرا همانطور که در کلام خدا آمده اشت همه مسلمانان برادر و خواهر هستند.و ما بر حسب مسئولیت اسلامی و وجدانی مان به کسی اتهام نادرست نمی زنیم و جز حقایق کلامی بر زبان جاری نمی کنیم.

سفارت آلبانی در پاریس – ملاقات و ارائه اسناد -گزارش اول

جناب آقای رئیس جمهور

ما از شما توقع کمک مالی نداریم زیرا بخوبی واقف هستیم که ملت آزاد شده شما از یوغ استثمار سرخ و دیکتاتوری ؛ به سوی آزادی و دموکراسی پیش می رود و به لحاظ اقتصادی نیازمند پشتیبانی و کمک هست.

ما از شما انتظار داریم به عنوان سمبل ملت آلبانی از آزادی دفاع کنید و بر علیه ظلم و نابرابری از سوی هر جناح و سازمانی که باشد بپا خیزید.

سازمانی که میهمان شما هست از نظر ما و خیلی ها یک فرقه بسیار خطرناک و یک سکت بغایت مکار است.

ما بر اساس آنچه دیده ایم به شما یادآور می شویم که سکت رجوی در هر کشوری که استقرار پیدا می کرد  با پول هنگفت که ماحصل وطنفروشی و مزدوری اش برای بیگانه بوده است  افرادی را اجیر خودشان می کردند از شهروندان عادی تا سیاستمداران و مسئولین کشوری را در جهت اهداف پلیدشان استخدام می کردند. و علنا در امورات داخلی کشورها دخالت می کردند  و اعمال خلاف قانون را به صورت گسترده انجام می دادند

در دورانی که داخل کشور  بودند از هیچ جنایتی فروگذار نکردند از ترور و کشتن دیپلمات ها  و مستشاران آمریکایی تا ترور کور شهروندان عادی و تا انجام عملیات تروریستی و بمب گذاری مراکز اقتصادی دولتی و سیاسی.

در عراق بصورت علنی دنبال سرنگون کردن نخست وزیر وقت عراق بودند و همراه و همگام با القاعده و داعش در کشتار مردم بیگناه و نیروهای امنیتی عراق مشارکت داشتند.و در دو برهه در عراق اقدام به قتل عام کردهای عراقی در شما عراق و شیعیان مخالف صدام حسین در جنوب عراق کردند.

در کشور فرانسه هم مرکز فرماندهی عملیات تروریستی دایر کرده بودند که توسط دولت وقت فرانسه زندانی و اخراج شدند

طبعا شما هم بدون شک در جریان فعالیت های مخرب این فرقه مافیایی در کشورتان هستید که چگونه در جامعه آلبانی تخم نفاق و خشونت می پراکند و در امور سیاسی کشورتان دخالت می کنند.

تجربه ما و تاریخ نشان داده است که هر شخص یا فرد ی و حتی روئسا کشورهایی که در دام توطئه هاو دروغ های این باند مافیایی افتادند و فریب اینها را خوردند سرنگون شدند از دوستان حزبی و معروف اینها در عراق تا دیکتاتور عراق و تا دوست و پدرخوانده شان آقای ترامپ دچار همین  توهم و سرنوشت شدند.

بدون شک هر فرد یا جریانی که سرنوشت اش را با سکت ترویستی رجوی گره بزند بیشترین ضرر و زیان را متحمل خواهد شد.

جناب آقای رئیس جمهور

طی استقرار ابن سکت در کشورتان تعدادزیادی از زنان و مردان در پایگاههای رجوی اعلام جدایی کردند بخشی از آنها با دادن تعهد همکاری توسط سیستم قاچاق سازمان مجاهدین به کشورهای اروپایی اعزام شدند.تعدادی در کشورهای اروپای شرقی در بدترین شرایط در کمپ ها و یا در حاشیه شهر ها آواره هستند . تعدادی هم در کشورتان باقی مانده اند و با کارگری امرار معاش می کنند.

افشای جنایات مریم رجوی در پاریس و حومه

آقای رئیس جمهور این سکت خطرناک و با حیله و نیرنگ و با دادن رشوه دفتر رمسا را در البانی تعطیل کرد و تعهد داد که خودش مستمری افراد جدا شده را تامین کند.

اما با کمال ناباوری این باند مافیایی افراد را دردفاتر مخفی اش در تیرانا احضار کرد و به تک تک آنها گفت یا از دوستانتان جاسوسی کنید یا دیگر خبری از مستمری نخواهد بود افرادی که تن به این خواسته کثیف فرقه تروریستی رجوی ندادند  به نان شب مهتاج  و در سرمای جانسوز در غارها و جاهای متروکه  کشورتان  برای زنده ماندن دست و پنجه نرم می کنند . اگر مردم مهربان آلبانی لقمه نانی به این برادران ما نمی دادند از گرسنگی تلف می شدند.

این باند تبهکار پارا فراتر گذاشت و بر علیه تک تک افرادی که زیر بار جاسوسی نرفتند اطلاعیه صادر کرد و به آنها مارک جاسوس حکومت ایران و تروریست زد. این چه منطقی است که فردی با بیش  ازسه دهه جانفشانی و مایه گذاری در این سازمان یک شبه تروریست و مزدور اطلاعات ایران می شود. کدام سازمان اطلاعاتی است فردی که عمده عمرش را در یک سازمان ضد و دشمنش سپری کرده است استخدام کند آنهم نه تک نمود بلکه همه افراد بلااستثنا .حتی افرادی صاحب نامی که ساکن اروپا هستند و قبلا از مسئولین و اعضا شورای ملی مقاومت همین جریان بوده اند.

هر انسانی سیاسی می داند که این مارک زدن ها برای ترور شخصیت است و اجیرکردن و خفه نمودن صدایشان هست که لب به سخن نگشایند و فقط مجاز باشند از رهبران این سکت تعریف و تمجید کرده و اورا تا حد خدا بالا ببرند

باید یادآور شویم که آقای رجوی با صدای خودش د ستور اعدام اعضا جداشده در دنیا و منتقدین اش را بیرحمانه صادر کرده است که اسناد ان موجود است.

آقای رئیس جمهور

به اواخر سال 1399 شمسی نزدیک می شویم همیشه در این ایام در کشور ما جشن و شادی و دید و بازدید عیدانه است. در این ایام  به زندانیان عفو یا مرخصی داده میشود  که شب عید را نزد خانواده هایشان باشند

عید نوروز برای ایرانیان یک قدمت تاریخی چندین هزارساله دارد و بقول ما ایرانی ها عید نوروز باید همه چیز نو شود و دهان همه شرین شود.

متاسفانه خانواده اعضا در بند فرقه رجوی کام شان در حسرت فرزندان شان تلخ است و شب و روز در حسرت عزیزانشان آه و ناله می کنند.

جناب آقای رئیس ما مصرانه از شما خواستاریم امکانی فراهم شود که خانواده اعضا گرفتار سازمان مجاهدین در کشورتان در ایام عید بتوانند با فرزندان شان دیدار داشته باشند. حتی اگر اینها زندانی هم باشند طبق موازین حقوق بشر از حق ملاقات برخوردارند .کمپ اشرف 3 که اززندان گوانتانامو بدتر نیست در ان زندان مخوف امریکایی به خانواده زندانیان که به اتهام تروریستی در حبس بودند اجازه ملاقات داده می شد.

اقای رئیس جمهور اینکار خداپسندانه شما را ملت ایران فراموش نحواهند کرد و برگی در تاریخ دوکشور ورق خواهد خورد و به نام نیک شما ثبت می شود.

آقای رئیس از سران این فرقه بخواهید که درب این زندان را به روی خانواده باز کند و اجازه دهد که افراد ازادانه با خانواده های شان تماس حضوری و تلفنی داشته باشند.

چرا در عصر ارتباطات هنوزاعضا اسیر در این فرقه توانایی استفاده از موبایل را ندارند و داشتن موبایل یک جرم سنگین در مناسبات این فرقه است.؟

اقای رئیس جمهور

اخیرا فرقه  رجوی یک جوان بنام هادی ثانی خانی را هدف اعمال ضد انسانی اش قرار داده و او را را به تهدید و ارعاب وادار به امضا بیانیه ها و اطلاعیه های جعلی اش تحت عنوان کمیسیون امنیت و ضد تروریست با مسئولیت شخصی بنام مهدی ابریشمچی کرده است. بیش از یک ماه است که از این جوان هیچ اطاعی در دست نیست و خانواده او دست به دامن مسئولین کشورتان وسازمان ملل متحد و کمیساریا حقوق بشر و سازمان های مختلف حقوق بشری برای نجات مفقودین شده اند. که از فرزندشان خبری بدست بیاورند. طبعا در این رابطه ک وظیفه قانونی و انسانی کشور میزبان  است که این شخص را از اسارت فرقه نجات دهد.

هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسه

هادی ثانی خانی میهمان کشور شما بوده است به چه جراتی باید گشتاپوی رجوی اورا بدزدند و در خانه امن زندانی کنند. ما از سرنوشت این فرد اطلاعی نداریم و نمی دانی آیا در خانه های امن این فرقه در آلبانی ا است یا اورا به کشوری دیگر قاچاق کرده اند. برحسب وظیفه انسانی از شما استدعا داریم دستور فرمایید اخرین وضعیت این فرد را سازمان مجاهدین به مسئولین امنیتی کشورتان اطلاع دهند و بلادرنگ اورا آزاد کنند

 مادر سالخورده این جوان در وضعیت روحی دشواری است و از زمانیکه فرزندش توسط فرقه ربوده شده از وی اطلاعی ندارد و بشدت بیمار است.و وضعیت اش وخیم است.

جناب آقای ریئس بسیار خرسند می شوم که دلنوشته ما را مورد عنایت قرار دهید.

من حاضرم آنچه را ادعا می کنم در هرکجای دنیا و در هر دادگاهی شهادت دهم حاضرم در دادگاههای کشورتان هم شهادت دهم و حاضرم با تلویزین های کشور آلبانی با مسئولین این فرقه مناظره و گفتگوی رو در رو داشته باشم تا مشخص شود که این فرقه چه جنایت هایی مرتکب شده است

به دلیل طولانی شدن این دلنوشته از ذکر جزییات و فاکت هاو موارد بیشتر معذرم چون می دانم که شما بعنوان رئیس یک کشور کارهای زیادی دارید.

با آرزوی سلامتی برای شما

و بهروزی ملت فهیم و زحمتکش آلبانی

با سپاس فراوان و تقدیم احترامات

علیرضا نصرالهی

پاریس

آنجمن یاران ایران

رونوشت:

کمسیون حقوق بشرپارلمان اروپا

وزارت خارجه و کشور فرانسه

کمیساریا عالی پناهندگان سیاسی

سفارت آلبانی در فرانسه

مجلس نمایندگان فرانسه

صلیب سرخ جهانی

لینک به منبع

نامهربانی دولت آلبانی با خانواده ها و اعضای جداشده

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-و-خانواده-،-ماه-آبان-و-سایتهای/

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدینعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، نوزدهم نوامبر 2020:… خانم رجوی منظورت از خانواده مجاهدین،کدام خانواده هست من واقعاً،گیج شدم چون تا آنجا که یادم هست،از اوّلین سِری خانواده ها که به اشرف آمدند،همه به یک باره شدند ماموران وزارت اطلاعات،یعنی مادر،خواهر،و پدر من که در عمرشان حتی مقاله ای سیاسی هم ندیده بودند،یک دفعه شدند ماموران ارشد وزارت اطلاعات،انقدر کشک و پوشال در مغز ماها کردید که خیلی ها در همان ورد به این بحث جا،زدند،و حاضر نشدند که خانواده های خودشان را بعد از سالیان ببیند! مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین  

کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98 و مریم رجویهند جگر خوار برفراز سالگرد کشته شدگان اعتراضات آبان ماه 98

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

ماه آبان شده نون دونی فرقه رجوی،برای پُر کردن سایت هایش

همانطور که همه ی ملّت شریف و گرامی ایران بهتر از هر آدم بیرونی که در مورد ماه آبان حرف میزنه،و یا مطلب چاپ می کند، و یا میزگرد،و یا کنفرانس میگذارد،شما مردم در دلِ این حادثه،قرار داشتید،و چگونگی،و چند و چون،آن را از ما که،در خارج کشور هستیم بهتر می دانید.

راستش هستند آدمها و یا گروهها،و فرقه ها که کاسه داغ تر از آش می شوند،و میخواهند خودشان را دلسوز.و غمخوار مردم ایران نشان دهند،و از دل این حادثه نفع خودشان را ببرند،وگرنه به خدا ذره ای دلشان نه برای مردم می سوزد و نه برای ایران،فقط و فقط مثل کفتار گوشه ای کمین کردنند تا در بهترین زمان شکار دیگران را بدوزدند.

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین

مطلب جالبی در سایت فرقه رجوی منتشر شده بود که:

“دستگیری مجدد،زندانیان،آزاد شده و خانواده مجاهدین در آستانه سالگرد قیام آبان ،و فراخوان بین المللی به آزادی زندانیان سیاسی تا پایان دوره کرونا.”

راستش مریم رجوی خانواده را قشنگ آمدی،کلمه خانواده اصلا برایت مهفومی هم داره که ازش استفاده می کنی؟
آیا تا به حال شده فقط برای یک لحظه خودت را به جای خانواده یکی از اسرای در دستت قرار دهی؟
آیا شده در تمامی این سالها دخترت را ندیده باشی،و یکی مثل خودت تو را از دیدن دخترت مَحرم کند؟
مریم رجوی،یادت هست قبل از جنگ جرج بوش در،آخرین نشست که تو و مسعود رجوی بودید،مسعود چی گفت؟
میدونم که بهتر از هر کسی،خودت میدونی که چقدر کثافت کاری کرده اید در طول این چهل و خوردی سال،و جالب اینجاست که خسته هم نمی شوید!

من عین روز برایم روشن است که خیلی،زودتر از آنچه که فکرش را بکنی وجدان درد، و غذاب وجدان به سراغت خواهد آمدو هر ثانیه آرزوی مرگ را خواهی کرد،چون مردن برایتان یک رویا خواهد شد.شما و امثال شماها که عمری آدمها را عذاب داده اید،و با قلب و روح انسانها بازی کرده اید، هم در این دنیا و هم در آخرت به عذاب سخت خدا و خلق آن دچار شوید،همان خلقی که به ما گفتید،باید برایش مبارزه کنیم،باید برایش خون بدهیم،باید برایش جون داد،باید برایش بها پرداخت کرد،اری،خانم رجوی منظور خانواده های ما هست که قرار بود پشتیبان ما باشند ولی متاسفانه شماها کاری کردید که شدند دشمن درجه یک سازمان مجاهدین،وتمامیت آن.

خانم رجوی منظورت از خانواده مجاهدین،کدام خانواده هست من واقعاً،گیج شدم چون تا آنجا که یادم هست،از اوّلین سِری خانواده ها که به اشرف آمدند،همه به یک باره شدند ماموران وزارت اطلاعات،یعنی مادر،خواهر،و پدر من که در عمرشان حتی مقاله ای سیاسی هم ندیده بودند،یک دفعه شدند ماموران ارشد وزارت اطلاعات،انقدر کشک و پوشال در مغز ماها کردید که خیلی ها در همان ورد به این بحث جا،زدند،و حاضر نشدند که خانواده های خودشان را بعد از سالیان ببیند!

علیرضا نصراللهی

آقای علیرضا نصراللهی، پاریس

برای مثال دکتر این فرقه بعد از دیدار خودش با مادرش بعد از سی و پنج سال چنین گفتند:

“خواهرمهناز من رفتم ملاقات با مامواران اطلاعات،دیدم یه پیر زن چرکیده و خمیده را آوردند، و به من می گویند،این مادرت هست،رفتم جلو بدون اینکه اون را در آغوش بگیرم بهش گفتم برو مادر برو برای چی آمدی برو بقیه زندگیت را بکن!!!!!”

شما فکر میکنید آن لحظه بر آن پیر زن که با دنیایی آرزو آمده بود تا پسرش را بعد از سالها ببیند چه گذشته؟
باور کنید ذره ای اگر من دروغ گفته باشم بچه های قرارگاه، شیش و هفت همه در نشست بودن وقتی این دکتر،سوزنی،این ماجرا را داشت تعریف می کرد.

نفر بعدی دقیق اسم اون یادم نیست یکی دیگه آمد پای میکرفن،وگفت خواهر مهناز رفتم ملاقات،دیدم خانواده ام آمدند،از همان لحظه اوّل که پدرم آمد منو بقل کنه با دو کف دستم زدم به سینه اش و،گفتم برو عقب،تو همراه و یا ماوران وزارت اطلاعات آمدی،بین من و شما دریای خون است برید و دیگه پسری به نام من ندارید!!!!

این موضوعات را اگه شما توانستید به غیر از فرقه رجوی در جای دیگر پیدا کنید که به چه شکل قبل از دیدار،نفرات ساعتی قبل در دفتر خواهران شورای رهبری حاضر می شدند،و کاملا با بخوردی صمیمی و احساسی متفاوت با انقلاب مریم توجیه می شدند و آماده می شدند برای مبارزه با خانواده خودشان،

باور کنید در آن زمان خواهران شورای رهبری،شده بودند ملیجک،تا از این طریق بتواند از ریزش جلوگیری کنند.تا یادم نرفته خدمت شما عرض کنم،خط آن روزها خط موازی بود نه برخورد ولی باید دشمن (خانواده ها) را هم شکست داد.

بعد از هر سخن ور دست،کف،سوت برایشان ارسال می شد تا تشویق شوند که خانواده هایشان را شکست دادند،و آنها رو قبول نکردنند،البته بودن کسانی هم که مثل قدیم خانواده های خودشان را پذیرفتند،فقط خواستم بدونید خانواده در فرقه رجوی هیچ جایگاهی نداشته و نخواهد داشت.

به قول رهبر این فرقه،خانواده =فساد

آیا به نظر شما این فرقه با داشتن این ایدولوژی،میتواند جایگاهی در ایران داشته باشد؟

راستش این فرقه خیلی از گروهای افراطی اسلامگرا،تند روتر،و افراطی تر هست،شما نگاه کنید،در درون تشکیلات این فرقه همه چیز جدا سازی شده،زنها جای مردها رو گرفتند،همه چیز جدا شده،حتی پمپ بنزین ها هم در فرقه رجوی جدا بود فکرش را بکنید پمپ بنزین

البته خدای نکرده سوتفاهم نشود گفتم زنها جای مردها را گرفتند،منظور این هست که رجوی با بر پا کردن انقلاب ایدولوژیک،توانست با مَکر و حیله سر آدم ها کلاه بگذارد و زن از مرد و بچه ها رو از خانوادها جدا کند،با یک حساب،ساده ببیند چگونه با شیادی مرکز خانواده یکی همان فساد را از هم جدا کرد

شما خودتان،شاهد بودید حداقل خانواده های اعضای در بند فرقه که در این چند سال چقدر برای شماها سنگ اندازی،کردنند تا جلوی ملاقات شماها رو از عزیزانتان بگیرند،البته تلاش شبانه روزی شماها و دیگر عزیزان نگذاشت که این فرقه به آرزویش برسد،دیر نخواهدبود،که همه خانواده به عزیزانشان برسند،و اعضای بالای فرقه رجوی،در دادگاهای مردمی ایران مجازات شودند

درود بر تمامی خانوادها.

مریم رجوی و خانواده ، ماه آبان و سایتهای مجاهدین 

***

همچنین: