نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریس

نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریس

نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریسپیوند رهایی و فریاد آزادی، پاریس، نوزدهم اکتبر 2019:… بعد از ظهر روز جمعه 18 اکتبر 2019 هیأتی از اعضا و مسئولین سابق (جدا شده) سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) از انجمنهای فریاد آزادی، یاران ایران و پیوند رهایی مرکب از آقایان قربانعلی حسین نژاد، محمد کرمی، علیرضا نصر اللهی و غفور فتاحیان در محل سفارت آلبانی در پاریس حاضر شده و نامۀ 48 عضو و مسئول سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) مقیم کشورهای مختلف اروپا به به آقای ایلیر متا رئیس جمهور آلبانی در اعتراض به حضور او در قلعۀ این فرقه در آلبانی که یک زندان برای افراد آن می باشد و دیدارش با مریم رجوی رهبر این فرقه، را به مسئولین این سفارتخانه تسلیم کردند. نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریس

سمپاشی رجوی علیه خانواده هاسمپاشی رجوی علیه خانواده ها . چرا ؟

نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریس

1- دیدار و گفتگوی هیأتی از جداشدگان سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) با مسئولان سفارت آلبانی در پاریس

پیوند رهایی، نوزدهم اکتبر 2019
لینک به منبع

اعضای هیأت نامۀ 48 نفر از اعضا و مسئولان سابق سازمان مجاهدین به رئیس جمهور آلبانی را تسلیم سفارت آلبانی در پاریس کرد

نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریسبعد از ظهر روز جمعه 18 اکتبر 2019 هیأتی از اعضا و مسئولین سابق (جدا شده) سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) از انجمنهای فریاد آزادی، یاران ایران و پیوند رهایی مرکب از آقایان قربانعلی حسین نژاد، محمد کرمی، علیرضا نصر اللهی و غفور فتاحیان در محل سفارت آلبانی در پاریس حاضر شده و نامۀ 48 عضو و مسئول سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) مقیم کشورهای مختلف اروپا به به آقای ایلیر متا رئیس جمهور آلبانی در اعتراض به حضور او در قلعۀ این فرقه در آلبانی که یک زندان برای افراد آن می باشد و دیدارش با مریم رجوی رهبر این فرقه، را به مسئولین این سفارتخانه تسلیم کردند.

یک روز با مجاهدین خلق در آلبانی

اعضای هیأت در این دیدار با مسئولین سفارت آلبانی در رابطه با وضعیت فرقۀ رجوی در آلبانی و موارد نقض حقوق بشر توسط رهبران آن از جمله قطع ارتباط افراد با دنیای بیرون بویژه با خانواده ها و ممنوعیت هر گونه تماس و ارتباط افراد با اعضای خانواده شان در ایران و خارج کشور و انزوای مطلق این فرقه در میان ایرانیان داخل و خارج و موج ریزش و جداشدن از آن بویژه در آلبانی و ترفندها و تهدیدات و توطئه های سران این فرقه علیه جداشدگان در آلبانی برای اعمال فشارهای مالی و حقوقی و روانی بر آنان به هدف جلوگیری از فرار و جداشدن افراد بیشر از این فرقه، توضیحات لازم را به آنان ارائه دادند.

مسئولین سفارت آلبانی نیز به نوبۀ خود ضمن استقبال و تشکر از هیأت جداشدگان سازمان مجاهدین و یادداشت توضیحات و صحبتهای اعضای هیأت، تأکید کردند که نامه اعضا و مسئولان سابق این سازمان را حتما به رئیس جمهور کشورشان می رسانند و خواسته ها و اظهارات اعضای هیأت را به مسئولین کشور آلبانی منتقل خواهند کرد.

2- نامه اعتراضی اعضا جدا شده از سازمان مجاهدین خطاب به رئیس کمیساریای عالی پناهندگی – ژنو

فریاد آزادی، نوزدهم اکتبر 2019
لینک به منبع

ریاست محترم کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد – ژنو

همان طور که درجریان هستید قرار بود کشور آلبانی به عنوان یک سرپل امن جهت استقرار افراد سازمان مجاهدین در کشور ثالث باشد زیرا محل استقرار قبلی آنان یعنی عراق ناامن بود. طبق توافق اول قرار بود که تا پایان سال 2018 کلیه افراد سازمان مجاهدین از کشور آلبانی خارج شده و در کشور های دیگر ساکن شوند. اسماعیل مرتضائی (جواد خراسان) از سران سازمان مجاهدین با تیم وکلای سازمان نزد مقامات کمیساریا در ژنو و آلبانی و همینطور نزد مسئولین دولت آلبانی رفته و خودشان را به عنوان نمایندگان و وکلای اعضا سازمان معرفی کردند و گفتند که افراد ما نمی خواهند از کشور آلبانی بروند و همین جا می مانند ولی افرادی که از تشکیلات ما جدا می شوند اما همچنان طرفدار ما هستند ما کمک هزینه به این افراد داده و میدهیم ولی به آن جداشدگانی که مخالف ما هستند کمکی نمی کنیم. آنها  با مقامات آلبانی بخصوص لابی مهم انها نخست وزیر سابق آلبانی که بیشترین کمک را به باقی ماندن مجاهدین در آلبانی کرد و دیگرلابی ها و سپس توسط وکیل ها توانستند کمیساریا را قانع کنند که در آلبانی باقی بمانند. اکنون رهبران سازمان مجاهدین تصمیم قاطع گرفته اند که تمامی جدا  شده های هوادار خودشان را هرچه سریع تر از آلبانی خارج کنند و در این راستا به کمیساریا فشار آوردند که کمکهای خودش به جداشدگان از این سازمان را قطع کند.

حقوق بشر در مجاهدین خلق از عراق تا آلبانی (+ نشریه شماره 27)ا

 در خلال اين مدت رهبران سازمان مجاهدین كه می کوشند ما جداشدگان مخالف را در بن بست قرار دهند در يك زد وبند با بخشي از دولت آلباني كه متاسفانه از فساد اداري و دولتي گسترده اي رنج ميبرد كل اين پروسه رو تغيير ماهيت داده است به طوري كه دولت آلباني مي گويد من هيچ تعهدي نسبت به شما ندارم و در يك اقدام انساندوستانه شما اينجا پذيرفته شده ايد و طبق قرارداد، سازمان مجاهدین همه افراد را تامين مالي ميكند. الان هم كميسارياي عالي پناهندگان در تيرانا ميگويد ماموريت ما تمام شده و ما ديگر هيچگونه حمايتي از شما نميتوانيم داشته باشيم و همه چيز مربوط به دولت آلباني است و در این راستا هرگونه کمک مالی و پزشکی و درمانی به ما را قطع کرده است.

ما جداشدگان از سازمان مجاهدین که در آلبانی بسر می بریم نه اجازۀ كار در اين كشور و نه هيچگونه مدرکی داریم که هویت قانونی ما را تأیید کند و هیچ مدرکی هم برای مسافرت و خروج از آلبانی نداریم.

فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران) دشمن خانواده و عشق و عاطفه

ما از شما به عنوان بالاترین مقام مسئول در سازمان ملل متحد در رابطه با پناهندگان و پناهجویان می خواهیم که وظایف انسانی و قانونی و بین المللی دفتر کمیساریای عالی ملل متحد در تیرانا را به آن گوشزد کرده و دستور دهید کمکهای مالی و انسانی و پزشکی خود به ما جداشدگان از سازمان مجاهدین در آلبانی را ادامه دهد.

با احترام

امضاهای جداشدگان از سازمان مجاهدین در آلبانی

رونوشت به:

دفتر کمیساریای عالی پناهندگی ژنو

دیده بان حقوق بشر

عفو بین الملل

دفتر نخست وزیری کشور آلبانی

وزارت کشور آلبانی

وزارت خارجۀ آلبانی

دفتر کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در آلبانی

سفارت آمریکا در تیرانا

از هموطنان گرامی و ایرانیان شرافتمند در داخل و خارج کشور می خواهیم که در حمایت از خواسته های ما جداشدگان از سازمان مجاهدین در آلبانی این نامه را به عنوان یک پتیشن حمایت امضا کنند

Mr. Filippo Grandi

Commissioner of the United Nations High Commissioner for Refugees

Geneva, Switzerland

Dear Sir

With regards, as you are well aware, Albania is now a safe haven for the MEK terrorist cult after being expelled from their previous location in Iraq.

According to the first agreement, the MEK members were supposed to leave Albania by 2018 to other counties as refugees.

Esmaeel Mortezaee (aka Javad Khorasan) one of MEK officials, along with a team of lawyers, approached the UNHCR authorities in Geneva as well as in Albania and falsely introduced themselves as the representatives of all MEK members and announced that no one wishes to leave Albania and they all demand to stay there.

MEK also claimed that those who leave the organization and are still supporters, receive allowances. Of course those who no longer support the cult do not get anything.

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in Albania

The MEK leaders along with their strong lobbies in Albania such as the former prime minister did manage to persuade the UNHCR and the Albanian authorities to remain in the country. But at the present time the MEK has decided to move all its supportive defected members from Albania immediately and are imposing pressure on the UNHCR to stop supporting the former members in the country.

Meanwhile, the MEK leaders try to force the former members into a deadlock and this has been arranged by the aid of some corrupt officials of part of the government, and as the result now the authorities claim that they have no obligations against them. They state that the MEK members were allowed into the country on humanitarian grounds and due to the agreements made, the MEK is responsible for all finances. Now the UNHCR in Tiran declares that they have done with their mission and from now on everything depends to the Albanian government. Therefore all financial and medical supports have been terminated.

Are The MEK And Regime Change Finally Running Out Of Road?

We the former members of the MEK in Albania have neither work permits nor any identity documents and we cannot travel and leave the country. We urge you, as the highest authority of the UN regarding the refugees, to let the UNHCR office in Tirana learn about their humanitarian and legal obligations and instruct them to continue their support of the former members of the MEK in the country.

Sincerely Yours

List of signatures

Copy to:

UNHCR office  Geneva

Human Rights Watch

Amnesty International

Albanian Prime Minister’s office

Albanian Ministry of Interior

Albanian Ministry of Foreign Affairs

UNHCR office in Tirana

US Embassy in Tirana

(پایان)

نامه اعتراضی به کمیساریا و ملاقات با سفارت آلبانی در پاریس

*** 

خط مریم رجوی در آلبانی ، توطئه پشت توطئهحضور مجاهدین خلق در آلبانی مذاکرت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا را دچار مشکل کرده است

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/یاوه-گوییهای-مریم-رجوی-و-مجاهدین-خلقش-د/

یاوه گوییهای مریم رجوی و مجاهدین خلقش در آلبانی

یاوه گوییهای مریم رجوی و مجاهدین خلقش در آلبانیهادی ثانی خانی، نجات یافتگان در آلبانی، اول سپتامبر 2019:… بعضی مواقع به خودم میگویم خدایا در چه فرقه ای بوده ام که تمام کارهایش و اخبارش را با سانسور پیش میبرد مگر مردمی وجود ندارند که این واقعیتها را ببینند وجواب اینها به این مردم چیست شاید در داخل خودشان بردش را ببرنند وافراد از سانسور بی خبر باشنند ولی ای کاش که آنها هم دسترسی به اخبار فرقه مجاهدين  داشتند که ببینند ۹۰‌درصد خبرها سانسور شده هست ما که از خودشان بودیم به حقیقت رسیدیم و حتی بعضي مواقع که ایران رسانه هاي سانسور شده اينها  را نگاه میکنم و اخبار را گوش میدهم خنده ام میگیرد که میگویم باشد سانسور در خیلی جاها هست ولی اینها شورش را در آورده اند و بقدری فضاحت ویاوه گویی در اخبارهای اینها هست دیگر کسی به سراغ خواندن اخبار آنها نمیرود و اگر هم‌میرود بیشتر برای خنده ویا جواب دادن مطالب اینها هست . یاوه گوییهای مریم رجوی و مجاهدین خلقش در آلبانی 

یاوه گوییهای مریم رجوی و مجاهدین خلقش در آلبانیبرده داری رجوی در آلبانی . جلادهای دیروز صدام هشتگ سازان امروز ترامپ

یاوه گوییهای مریم رجوی و مجاهدین خلقش در آلبانی

فرقه رجوی ، مجاهدين خلق و یاوه گوییهایش

هادی ثانی خانی ، تیرانا ، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 30.08.2019

علیرضا هادی ثانی خانی در آلبانی

علیرضا هادی ثانی خانی در آلبانی

سلام عرض میکنم خدمت تمام هواداران ودوستان جدا شده از فرقه رجوی نفراتی که بجز شما هواداران کسی را ندارنند دیروز سری زدم به سایت ایران افشاگر تا ببینم مطالبش را وکمی بخندم من هر چند هفته ای سری به این ایران سانسوگر میزنم ومطالب جالبی نوشته شده بود که یکی از آنها چشم من را گرفت ووقتی فیلمش را دیدم به خودم گفتم به هر آدم مبتدی وبچه هم نشان بدهی از نگاه کردن فیلم ـ ببخشید حال آدم به هم مي خوره ـ حال به مطلب کاری ندارم بیشتر دروغ گویی ویاوه گویی مجاهدین را که ۱۶ سال در بین آنها بودم را میخواهم بیان کنم مثل اینکه آقای ظریف وزیر خارجه دولت ایران به لهستان و سوئد سفری داشته گفتم به نفر و مطلب کاری ندارم حتی اگر عزرائیل هم بود میخواستم حقیقت را بگویم بحث ما الان بحث فرد خاصی نیست اینها با آب وتابی که در فیلمشان گذاشته بودند میگفتند آبروی ظریف را ما در کشور سوئد بردیمومردم سوئد با دیدن تظاهرات تنفر خودشان را از آمدن وزیر خارجه رژیم مذهبی اعلام کرده و با مجاهدین ابراز همدردی کردند حال میرویم سر اصل مطلب اولا کل جمعیتی که برای این موضوع فرقه جمع آورز کرده بود ۲۰ الی ۳۰ نفر بود چرا دوربین فرقه از دور جمعیت را نمیگیرد و همیشه از نزدیک این کار را میکند بخاطر اینکه آبرویشان با این جمعیتی که جمع کرده اند میرود حال چرا چهره خیلی از نفرات را نشان نمیدهد معلوم است از نفرات سازمان هستند و مردم عادی به تعداد ۱۰ نفر هم نمیرسد آن هم قولی است که فرقه به آنها داده که اگر در تظاهراتهای ما شرکت کنید پناهندگی شما زودتر به جریان میفتد بعد هم انزجار مردم سوئد ما که این موضوع را نشنیدیم و مردم سوئد هم بیکار نیستند که بنشینند و ۱ دقیقه اخبار شما را ببینند اخباری که با پول به زور به کانالهای سوئد تحمیل میکنید حال واقعیت را بخواهید همان دولتی که خودم هم انتقادات زیادی به آن دارم به نیروها وهوادارانش یا مثل شما پول میداد شما را جارو میکردند نوشتید پلبس مانع این شد که تظاهرات کنندگان نزدیک ظریف شونند والله فیلم را همه با دقت نگاه کنید یک ماشین پلیس و ۲ شخص بو لباس پلیس در آنجا حضور داشتند جالب است که این دو پلیس جلوی هزاران تن از هواداران فرقه را گرفت .

بعضی مواقع به خودم میگویم خدایا در چه فرقه ای بوده ام که تمام کارهایش و اخبارش را با سانسور پیش میبرد مگر مردمی وجود ندارند که این واقعیتها را ببینند وجواب اینها به این مردم چیست شاید در داخل خودشان بردش را ببرنند وافراد از سانسور بی خبر باشنند ولی ای کاش که آنها هم دسترسی به اخبار فرقه مجاهدين  داشتند که ببینند ۹۰‌درصد خبرها سانسور شده هست ما که از خودشان بودیم به حقیقت رسیدیم و حتی بعضي مواقع که ایران رسانه هاي سانسور شده اينها  را نگاه میکنم و اخبار را گوش میدهم خنده ام میگیرد که میگویم باشد سانسور در خیلی جاها هست ولی اینها شورش را در آورده اند و بقدری فضاحت ویاوه گویی در اخبارهای اینها هست دیگر کسی به سراغ خواندن اخبار آنها نمیرود و اگر هم‌میرود بیشتر برای خنده ویا جواب دادن مطالب اینها هست میگوینند خبرنگاران از وزیر خارجه سوئد سوال کرده اند که چرا ظریف را دعوت کرده ای که میگوید که من دعوت نکردم خودش وارد سوئد شد اولا که فرقه این خبرنگار وسوالش را نشان نداد چون مسئله مهمی است دوما هیچ مقام‌ رسمی بدون‌اجازه ودعوت وارد کشوری نمیود واین عرف سیاسی است که این را فرقه بداند گفتم من طرفدار هیچ گروه خاصی نیستم فقط خواستم مردم خوب کشورم اطلاع پیدا کنند که فرقه بخاطر مسائل داخلی خودش حاظر است همه چیز را فدا کند.

یاوه گوییهای مریم رجوی و مجاهدین خلقش در آلبانی

***

تلویزیون انگلستان اردوگاه تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی تیرانا آلبانیکمیتهٴ آلمانی همبستگی برای ایران آزاد فرقه رجوی محرم تر ازخانواده؟!ا

عاشورا و بازهم بهانه براي فرقه مجاهدین خلق عاشورا و بازهم بهانه براي فرقه مجاهدین خلق 

مریم رجوی فلسفه عاشورا و اسلام سیاسیماه محرم و فرقه رجوی

عبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آنعبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آن

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائیاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Cult in Iranians in AlbaniaMojahedin Khalq MEK Rajavi Cult Iranians in Albania

همچنین: