نامه حسین نژاد به رئیس دانشگاه الازهر (+متن اصلی، عربی)

نامه حسین نژاد به رئیس دانشگاه الازهر (+متن اصلی، عربی)

حسین نژاد الازهرقربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، پانزدهم ژانویه 2015:… اینجانب مترجم کتاب شیخ جلال گنجه ای با عنوان “مرز بین اسلام و بنیادگرایی تروریسم” از فارسی به عربی هستم و او را خوب می شناسم. من سالیان دراز مترجم ارشد سازمان مجاهدین خلق ایران و ویترین سیاسیش شورای ملی مقاومت ایران بودم که این شیخ خودش را رئیس کمیسیون مذاهب آن می نامد. به اطلاع شما می رسانم که دیگر نه …

کتمان حقایق اصلی توسط جلال گنجه ای! (چرا گنجه ای ها بجای خر، پالان را به کتک گرفته اند؟!)

لینک به منبع

نامه حسين نژاد مترجم ارشد عربی سابق سازمان مجاهدین به رئیس دانشگاه الازهر – قاهره

ادعای محکومیت تروریسم توسط بنيانگذار ترور و انفجار در منطقه!!

چگونه فرقۀ رجوی کشته های عملیاتش در عراق را که خودش اسامی و عکسهایشان را منتشر کرده و از خارجه به عراق برده بود به عنوان اعدام شده در ایران جا مي زند؟!

حسین نژاد الازهر

بسم الله الرحمن الرحيم

جناب شیخ دکتر احمد الطیب رئیس دانشگاه الازهر – قاهره،

با درود و احترام،

نامۀ اخیر شیخ جلال یوسف گنجه ای به حضرتعالی را خواندم لذا تصمیم گرفتم با نوشتن این نامه به شما آنجناب را در جریان واقعیتهایی پیرامون ادعاهای نویسندۀ این نامه و وابستگیهایش قرار داده و دروغها و فریبکاریهای خودخواهانۀ او را افشا کنم.

اینجانب مترجم کتاب شیخ جلال گنجه ای با عنوان “مرز بین اسلام و بنیادگرایی تروریسم” از فارسی به عربی هستم و او را خوب می شناسم. من سالیان دراز مترجم ارشد سازمان مجاهدین خلق ایران و ویترین سیاسیش شورای ملی مقاومت ایران بودم که این شیخ خودش را رئیس کمیسیون مذاهب آن می نامد. به اطلاع شما می رسانم که دیگر نه شورای مذکور وجود خارجی دارد و نه کمیسیونی به نام کمیسیون مذاهب در این شورا و نه هر گونه مقاومتی در قبال رژیم ایران، و این شورا که ویترین سیاسی سازمان مجاهدین خلق ایران بود سالها است که به دنبال جداشدن اکثر شخصیتها و اعضای آن و نیز اعضای سازمان مذکور فروپاشیده و منحل شده که از جملۀ آنها اینجانب هستم که بعد از سی سال عضویت به عنوان مترجم ارشد این سازمان و رهبری آن در فرانسه و عراق از آن جدا شدم زیرا این سازمان ضربه ای کاری بر مبارزۀ آزادیخواهانۀ مردم ایران و جنبش آزادی و دموکراسی به شیوه های مسالمت آمیز وارد کرد که علت آن تروریسم و عملیات ترور و انفجار و خشونت در ایران و همکاری نزدیکش با رژیم صدام حسین و ارتش او در جنگش علیه میهنشان ایران بود.

جناب شیخ الازهر،

به این مناسبت به اطلاع آنجناب می رسانم که در یکی از عملیات جنگی عراق علیه ایران که نیروهای مجاهدین خلق در آن شرکت کرده بودند فرزند شیخ جلال گنجه ای به نام مرتضی گنجه ای در روز 19 ژوئن سال 1988 در نتیجۀ اصابت ترکش خمپاره در میدان جنگ کشته شد چنانکه برادر اینجانب محرم حسین نژاد نیز در همان عملیات که در منطقۀ «مهران» واقع در مرز ایران و عراق انجام شد و سازمان آن را «عملیات چلچراغ» نامید کشته شد و با شیخ جلال گنجه ای با هم از فرانسه به عراق رفته و در تشییع و دفن اجساد کشته شدگانمان در آن موقع در شهر کربلای عراق شرکت کردیم زیرا در آن سال من و خانواده ام با این شیخ و خانواده اش در یک خانه در حومۀ پاریس زندگی می کردیم و با هم در داخل تشکیلات سازمان مجاهدین در دفتر آن در فرانسه به کار مشغول بودیم و فرزند کوچکترش را که با پدر و مادرش در حالیکه کوچک بود از ایران خارج شده و آن موقع در پاریس زندگی می کرد دیده بودم و می شناختم.

ولی وقتی دیدم که این شیخ در نامه اش به آنجناب دروغ آشکار و رسوایی را نوشته مبنی بر اینکه رژیم ایران پسرش را اعدام کرده است!! بسیار تعجب کرده و شوکه شدم زیرا پسر او به دستور پدرش شیخ جلال برای شرکت در آن عملیات نظامی از فرانسه به عراق رفت و در آن عملیات در حالیکه 17 سال بیشتر نداشت کشته شد.

برایم این سؤال مطرح است کسی که ادعا دارد یک روحانی مسلمان است چگونه می تواند دروغ بگوید و چنین دروغ رسوا و آشکاری را روز روشن به قلم بیاورد. وی این دروغ را خطاب به جنابعالی شیخ الازهر مرجع اعلای مسلمانان و در نامه ای که به صورت علنی برای همگان و افکار عمومی مسلمانان منتشر شده نوشته است که یک گناه کبیره و توهین به مقدسات و شخصیتهای مسلمین و توهین به شعور آنان و قدرت فهم و درک افکار عمومی است به علاوۀ اینکه وی به عنوان یک پدر ایرانی مقیم فرانسه فرزند نوجوان خودش را از پاریس به عراق فرستاد تا در جنگ در کنار نیروهای عراقی علیه میهنش شرکت کند و درحالیکه هنوز به سن بلوغ نرسیده کشته شود و اینک با کمال وقاحت گناه خودش را به گردن رژیم ایران می اندازد تا چهرۀ گنهکار خودش را با این دروغ که فرزندش به دست رژیم اعدام شده است!! سفید سازی کند… و علیرغم همۀ اینها وی وقاحت و خودخواهی را به جایی رسانده که در یک گفتگوی مطبوعاتی خود از پاسخ ندادن حضرت عالی به نامه اش و بی توجهی کنفرانس شما در مورد بنیادگرایی و تروریسم تحت پوش اسلام به پیشنهادهای مسخره اش که توسط رهبری بنیادگرای تروریست سازمان به او دیکته شده است ابراز خشم و شکایت می کند رهبریی که در رأس «عوامفریبان برای استفاده از تهمت!! تکفیر و تفسیق» (عبارتی که در نامۀ این شیخ به شما با عربی کاملا غلط مانند سایر جملات این نامه به طوریکه فکر نمی کنم هیچ عرب باسوادی آن را بفهمد هر چند که او ادعا می کند روحانی است و «در عراق فقه» را تلمذ!! کرده در نزد کسانی که در این نامۀ مضحکش از آنان نام برده است) قرار دارد. وی در حالی این عبارت را به کار می برد که رهبری سازمانش اتهام کفر و فسق را علیه هر کس که مخالف او است و از این رهبری جدا می شود وارد می کند و او را لعن کرده و و تهدید به قتلش می کند.

شما می توانید لیست کشته شدگان عملیات یادشده را در لینگ زیر ببینید لیستی که در سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق ایران منتشر شده است و در آن نام مرتضی گنجه ای فرزند کوچکتر شیخ جلال گنجه ای در ردیف 28 و نیز عکس او در میان عکسهای کشته های آن عملیات در مربع سوم زیر همان لیست دیده می شود:

http://www.mojahedin.org/events/5334 /

لازم به یادآوری است که فرزند بزرگتر جلال گنجه ای هم اکنون در کمپ لیبرتی پادگان سابق آمریکایی ها در بغداد به سر می برد پادگانی که امروز به زندانی برای اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران تبدیل شده که پناهجویان زیر نطر سازمان ملل متحد می باشند و سازمان ملل می کوشد آنها را از عراق منتقل کند ولی رهبری سازمان مجاهدین بر نگهداشتن آنها در آنجا زیر خطرات مرگ آفرین اصرار می ورزد.

به این علت و به علل دیگر از جمله ارتکاب جنایتهای تروریستی وحشتناک علیه دو ملت ایران وعراق و اعمال خشونت توسط سازمان مذکور و کارها و مواضع این سازمان علیه عرف و اخلاق مردم مسلمان ایران از جمله مجبور کردن اعضا بر طلاق همسرانشان و ممنوع کردن ازدواج به جز برای رهبران و مجبور کردن مردان به تقدیم همسرانشان به رهبر و تقدیس رهبر به عنوان ولی و مرشد عقیدتی مادام العمر، این سازمان پایگاه مردمی خود را در داخل ایران از دست داد تا اینکه امروز در آستانۀ فروپاشی و انحلال قرار گرفته و کسی جز اندک افرادی پناهنده پراکنده در عراق و اروپا و آمریکا باقی نمانده اند که از جملۀ آنها همین شیخ می باشد که از سازمان مذکور ارتزاق و تأمین مالی می شود سازمانی که سرمایۀ عراق اعم از پول نفت و سلاح و جنگ افزار و ماشینها و… را در زمان صدام حسین با فریب و نیرنگ غارت کرد و جنایتهای وحشیانه ای را در داخل تشکیلات سازمان در حق اعضا و نیز در حق مردم عراق با مشارکتش در کنار نیروهای رژیم صدام در کشتار کردها در شمال عراق مرتکب شد و من به عنوان مترجم ارشد این سازمان در عراق بر همۀ این غارتها و کشتارها و سرکوبها شاهد بودم.

همچنین این سازمان یعنی سازمان مجاهدین خلق ایران نخستین سازمانی است که دست به عملیات تروریستی و ترور و انفجار و عملیات انتحاری که آنها را عملیات مقدس می نامد در دهه های هشتاد و نود میلادی زد و این سازمان سر افراطی گری و بنیادگرایی و ترویسم زیر پردۀ دین و اسلام و مبتکر و الهام دهندۀ چنین عملیات خشونت و تروریسم به نام مذهب در منطقه می باشد و درست به همین دلیل این سازمان در آغاز از گروه تروریستی داعش با نامهایی مانند «عشایر انقلابی که شهر موصل عراق را آزاد کردند» دفاع می کرد و از کارهای آنها ابراز خوشحالی کرده و عوامل این گروه تندرو افراطی زیر پردۀ اسلام را می ستود و بیانۀ جنگی آن را بازپخش می کرد چنانکه در لینگ زیر در سایت رسمی این سازمان به زبان فارسی می بینید:

http://www.mojahedin.org/news/139413 /

همچنین رهبر این سازمان مسعود رجوی که به دنبال سرنگونی رژیم صدام حسین از انظار مخفی است اخیرا در پیامی که توسط این سازمان پخش و منتشر شد دستور قتل همۀ جداشدگان از سازمان و مخالفین آن را هر جا باشند صادر نمود.

حضرت دکتر احمد الطیب،

از همین رو، این سازمان و همکاری کنندگان با آن و مسئولان آن از جمله شیخ جلال کنجه ای که از مسئولان بالای این سازمان (سازمان مجاهدین خلق ایران) می باشد صلاحیت صحبت کردن از محکومیت تروریسم و افراطی گری و بنیادگرایی و خشونت را ندارند و نمی توانند به دیگران بویژه علمای مسلمین درس مبارزه با تروریسم و بنیادگرایی بدهند زیرا علمای مسلمین بویژه ریاست محترم الازهر خودشان به منافع مسلمانان و جهان اسلامی آگاه تر و داناتر هستند و آنها خود تجارب کافی برای اتخاذ موضع مناسب در قبال تروریسم و افراطی گری زیر پوش اسلام و برای افشا و از بین بردن این پدیدۀ شوم که چهرۀ اسلام و مسلمانان را خدشه دار کرده است دارند.

سلامتی دائم وموفقیت و پیشرفت آنجناب در خدمت به اسلام و مسلمانان را از خداوند متعال خواستارم.

علی حسین نژاد

از جدا شدگان سازمان مجاهدین خلق ایران – پاریس

23 ربيع الاول 1436 هـ

14 ژانویه 2015 م

متن عربی نامه:

بسم الله الرحمن الرحيم

سماحة الشيخ الدكتور أحمد الطيب رئيس الجامع الأزهر – مشيخة الأزهر الشريف – القاهرة،

السلام علیکم ورحمة الله وبركاته’

قرأت رسالة الشيخ جلال يوسف كنجئي الأخيرة إلى سماحتكم فقررت أن أكتب هذه الرسالة إليكم لأن أحيط سماحتكم علما بحقائق عن مزاعم كاتب تلك الرسالة وانتماءاته وكشفا لأكاذيبه وتضليلاته المشحونة بالأنانية.

إني مترجم كتاب الشيخ جلال یوسف كنجئي بعنوان “حدود الإسلام مع التطرف الإرهابي” من الفارسية إلى العربية وأعرفه جيدا وكنت مترجما أقدم لسنوات عديدة في منظمة مجاهدي خلق الإيرانية وواجهتها السياسية المسماة بالمجلس الوطني للمقاومة الإيرانية الذي يسمي هذا الشيخ نفسه برئيس لجنة المذاهب فيه. أحيطكم علما بأنه لم یعد هناك وجود للمجلس المذكور ولا لجنة تسمى بلجنة المذاهب فيه ولا وجود لأية مقاومة تجاه النظام الإيراني وأن هذا المجلس الذي كان الواجهة السياسية لمنظمة مجاهدي خلق الإيرانية قد انهار وانحل منذ سنوات بعد انفصال أغلبية الشخصيات والأعضاء منها ومن المنظمة المذكورة بينهم أنا الذي انفصلت عن المنظمة بعد أن كنت لمدة ثلاثين سنة عضوا ومترجما أقدم لها ولقيادتها في فرنسا والعراق’ لأن تلك المنظمة وجهت ضربة قاضية للنضال التحرري للشعب الإيراني وحركته من أجل الحرية والديمقراطية بالطرق السلمية وذلك بسبب ممارستها الإرهاب وشنها عمليات الاغتيال والتفجير والعنف البغيض في إيران وتعاونها الوثيق مع نظام صدام حسين وجیشه في حربه ضد وطنهم إيران.

فضيلة شيخ الجامع الأزهر الشريف’

بالمناسبة أحيطكم علما بأنه وفي إحدى العمليات الحربية العراقية ضد إيران والتي شاركت فيها قوات مجاهدي خلق قتل ابن الشيخ جلال كنجئي وهو مرتضى كنجئي يوم 19 يونيو (حزيران) عام 1988 نتيجة إصابته بشظية من قذائف الهاون في ساحة الحرب كما قتل شقيقي أيضا وهو محرم حسين نجاد في تلك العملية ذاتها التي وقعت في منطقة “مهران” على الحدود الإيرانية العراقية وأسمتها المنظمة بـ “عملية الثريا” وكان الشيخ جلال كنجئي شارك بجانبي أي شاركنا معا في تشييع ودفن جثث قتلانا آنذاك في مدينة كربلاء العراقية بعد أن سافرنا معا من فرنسا إلى العراق لهذه الغاية لأني وعائلتي كنا نعيش مع الشيخ وعائلته في منزل واحد في تلك السنة في ضاحية العاصمة الفرنسية باريس وكنا نعمل معا داخل التنظيم أي في مكتب المنظمة في فرنسا آنذاك وكنت أرى وأعرف ابنه الأصغر الذي كان يعيش مع والده ووالدته آنذاك في باريس بعد أن كان قد خرج من إيران صغيرا.

ولكني اندهشت وفوجئت بأن هذا الشيخ يطلق في رسالته إلى سماحتكم كذبة سافرة بأن النظام الإيراني هو الذي أعدم ابنه!! فيما كان ابنه قد ذهب من فرنسا بأمر من والده الشيخ جلال إلى العراق للمشاركة في العملية العسكرية المذكورة هناك حتى قتل فيها فيما لم يكن عمره يتجاوز 17 عاما.

إني أتساءل كيف يمكن لمن يدعي أنه رجل دين مسلم أن يكذب ويطلق هكذا كذبة سافرة وواضحة في وضح النهار؟ والأدهى أنه يطلق هذه الكذبة السافرة خطابا لسماحتك شيخ الأزهر الشريف مرجع المسلمين الأعلى وفي رسالة منشورة علنا للعموم وللرأي العام الإسلامي مما يعد ذنبا كبيرا وإهانة لمقدسات وشخصيات المسلمين واستخفافا لذكائهم واستهانة لعقول الرأي العام إضافة إلى ذنبه كوالد إيراني مقيم في فرنسا أرسل ابنه المراهق من باريس إلى العراق ليشارك في الحرب بجانب القوات العراقية ضد وطنه وهو لم يبلغ سن الرشد حتى قتل وحاليا يلقي ذنبه بكل وقاحة على عاتق النظام الإيراني في محاولة لتبييض وجهه المذنب كاذبا بأن ابنه أعدم على يد النظام!!… ورغم كل ذلك ذهب في الوقاحة والأنانية إلى أنه يعبر في حديث صحفي له عن غضبه وشكواه من عدم رد فضيلتكم على رسالته وعدم اهتمام مؤتمركم حول التطرف والإرهاب المغطى باسم الإسلام بمقترحاته المثيرة للسخرية والمملاة عليه من قبل قيادة المنظمة المتطرفة الإرهابية التي ترأس “الديماغوجيين لاستخدام تهمة!! التكفير والتفسيق” (كما ورد في رسالة هذا الشيخ إليكم بصيغة رديئة للغاية من حيث اللغة العربية مثل بقية العبارات في هذه الرسالة بحيث لا أعتقد أن يفهمها أي عربي متعلم وذلك رغم ادعائه أنه رجل دين “تلمذ الفقه! في العراق”! أي تلمذ في الفقه عند من أسماهم في رسالته المضحكة) فيما توجه قيادة منظمته تهمة الكفر والفسق ضد كل من يعارضها وينفصل عنها وتلعنه وتهدده بالقتل.

ويمكن لكم مشاهدة قائمة القتلى في تلك العملية في الرابط التالي وهي نشرت في الموقع الرسمي لمنظمة مجاهدي خلق الإيرانية وهناك اسم مرتضى كنجئي الابن الأصغر للشيخ جلال كنجئي وهو الاسم الـ 28 في قائمة الأسماء كما تشاهد صورته ضمن صور قتلى العملية في المربع الثالث تحت القائمة المذكورة:

http://www.mojahedin.org/events/5334 /

يذكر أن الابن الأكبر لجلال كنجئي يعيش حاليا في مخيم الحرية (ليبرتي) وهو معسكر الأمريكان السابق في بغداد والذي بات اليوم سجنا لأعضاء منظمة مجاهدي خلق الإيرانية الذين يعتبرون طالبي اللجوء تحت إشراف الأمم المتحدة التي تعمل على نقلهم من العراق ولكن قيادة المنظمة تصر على إبقائهم هناك تحت مخاطر الموت.

ولهذا السبب ولأسباب أخرى بما فيها ارتكاب المنظمة المذكورة جرائم إرهابية بشعة ضد الشعبين الإيراني والعراقي وممارستها العنف وأعمالها ومواقفها ضد أعراف وأخلاق الشعب الإيراني المسلم ومنها إجبار الأعضاء على طلاق أزواجهم وزوجاتهم ومنع الزواج إلا للقادة وإجبارهم على تقديم زوجاتهم للقائد وتقديس القائد باعتباره المرشد العقائدي مدى الحياة فقدت هذه المنظمة شعبيتها داخل إيران حتى باتت اليوم توشك على الانهيار والانحلال ولم يبق منها إلا لاجئون متفرقون قلائل في العراق وأروبا وأميركا ومنهم هذا الشيخ الذي يرتزق ويقتئت من المنظمة المذكورة التي نهبت ثروة العراق من النفط والمال والأسلحة والأدوات الحربية والسيارات وغيرها في عهد صدام حسين بالاحتيال عليه وارتکبت جرائم بشعة داخل التنظيم وبحق الأعضاء وكذلك بحق الشعب العراقي بمشاركتها لقوات نظام صدام في قتل الأكراد في شمال العراق وأنا كنت شاهدا كالمترجم الأقدم لهذه المنظمة في العراق على کل ذلك من النهب والقتل والقمع والتعذيب النفسي والجسدي.

كما إن هذه المنظمة أي منظمة مجاهدي خلق الإيرانية هي أول منظمة مارست الإرهاب وعمليات التفجير والاغتيال والعمليات الانتحارية التي تسميها بالعمليات المقدسة الجهادية في ثمانينيات وتسعينيات القرن الماضي في إيران وهي رأس التطرف والإرهاب المغطى باسم الدين والإسلام ومبدعة وملهمة هكذا عمليات عنف وإرهاب باسم الدين في المنطقة. ولهذا السبب بالذات كانت هذه المنظمة تدافع دوما في البداية عن تنظيم داعش الإرهابي تحت مسميات مثل “العشائر الثورية التي حررت مدينة الموصل العراقية” وتعرب عن فرحتها لذلك وتمتدح عناصر هذا التنظيم المتطرف المغطى باسم الإسلام وتعيد نشر بيانه الحربي كما ترون في الرابط التالي في موقعها الرسمي باللغة الفارسية:

http://www.mojahedin.org/news/139413 /

كما إن قائد هذه المنظمة مسعود رجوي الذي اختفى عن الأنظار بعد سقوط نظام صدام حسين أصدر مؤخرا أوامره في خطاب بثته ونشرته المنظمة بقتل كل المنفصلين والمنشقين عن المنظمة ومعارضيها أينما كانوا.

سماحة الدكتور أحمد الطيب’

على ذلك لا تتأهل هذه المنظمة والمتعاونون معها والمسئولون فيها ومنهم الشيخ جلال كنجئي الذي يعتبر من كبار المسئولين في المنظمة (منظمة مجاهدي خلق الإيرانية) أن يتحدثوا عن إدانة الإرهاب والتطرف والعنف وأن يعلّموا الآخرين خاصة علماء المسلمين درس مكافحة الإرهاب والتطرف لأن علماء المسلمين خاصة مشيخة الأزهر الشريف هم أدرى وأعلم بمصالح المسلمين والعالم الإسلامي ولهم بما يكفي من التجارب في اتخاذ الموقف المناسب حيال الإرهاب والتطرف المغطى باسم الإسلام وتعرية هذه الظاهرة الشريرة الضارة لسمعة الإسلام والمسلمين والقضاء عليها في العالم. أسأل المولى القدير أن يديم لكم الصحة والعافية وينعم عليكم بالنجاح والتقدم في خدمة الإسلام والمسلمين والله الموفق وهو المستعان. والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته.

علي حسين نجاد

من المنشقين عن منظمة مجاهدي خلق الإيرانية – باريس

23 ربيع الأول 1436 هـ

14 يناير (كانون الثاني) 2015 م

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15505

نگاهی به شرکت! تبلیغاتی فرقۀ رجوی در این تظاهرات میلیونی مردم فرانسه در محکومیت خشونت فرقه ای

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آینده، پاریس، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  طبق اطلاعیۀ سازمان مجاهدین جریان فرقه ای تروریست و خشونت طلبی که رهبرش اخیرا فرمان قتل مخالفان و جدا شدگانش حتی در همین فرانسه را هم صادر کرده هیأتی از این فرقه در تظاهرات پاریس شرکت کرده بود ولی این عناصر مریم رجوی هیچگونه پلاکاردی شامل شعار اصلی مردم فرانسه در این راهپیمایی یعنی همبستگی با مجلۀ شارلی …

تظاهرات تاریخی پاریس علیه بنیدادگرایی مذهبی و تروریسم وحشی ناشی از آن

لینک به منبع

تظاهرات میلیونی مردم فرانسه در محکومیت خشونت و تروریسم فرقه ای

ونگاهی به شرکت! تبلیغاتی فرقۀ رجوی در این تظاهرات

روز یکشنبه ۱۱ ژانویۀ ۲۰۱۵ ما دوستان جدا شده از فرقۀ رجوی در تظاهرات و راهپیمایی بزرگ و تاریخی پاریس علیه ارتجاع و بنیادگرایی مذهبی و تروریسم وحشی و جنایتکار ناشی از آن شرکت کردیم. امروز هرگونه خط مشی خشونت طلبانه و تروریستی و آنارشیستی و فرقه گرایانه از جمله خط مشی فرقۀ رجوی، در سطح جهانی و با این راهپیمایی سه میلیون نفری و بی سابقه در تاریخ فرانسه و اروپا با شکست سختی روبرو شد و در سطح انسانی و جهانی ماهیت کثیف آن افشا گردید. در این روز تاریخی مسیحی و یهودی و مسلمان و ملیتها و اقلیتهای مختلف ساکن فرانسه همگی متحد و هم صدا در کنار مردم فرانسه قرار گرفتند و با نمایش عظیم وحدت ملی، تروریسم وحشی و بنیادگرایی مذهبی تروریست و هر گونه خشونت را محکوم کردند. همگی باهم و هر کدام همصدا گفتیم و بر سینه ها و دستانمان نوشتیم: من شارلی هستم یعنی من همان قلم آزاد مجلۀ شارلی ابدو هستم که می شد بر من انتقاد و اعتراض و مخالفت مسالمت آمیز کرد اما چون خونم را ریختید این خونها مرکب همان قلمم شد که امروز مردم فرانسه آن را بر دستان خود گرفتند و اندیشه ام را باز ترسیم کردند و همان نقاشی ها و طنزهایم را باز هم بیشتر و بیشتر نشان دادند. مسلمانان فرانسه نیز در پلاکاردهایشان با تروریسم و خشونت به نام اسلام مرزبندی کرده و بیزاریشان را از آن اعلام نمودند و پلاکاردهایی نیز در تأکید بر اتحاد همۀ اقشار و مذاهب و ملیتهای مقیم فرانسه توسط برخی افراد حمل می شد.

طبق اطلاعیۀ سازمان مجاهدین جریان فرقه ای تروریست و خشونت طلبی که رهبرش اخیرا فرمان قتل مخالفان و جدا شدگانش حتی در همین فرانسه را هم صادر کرده هیأتی از این فرقه در تظاهرات پاریس شرکت کرده بود ولی این عناصر مریم رجوی هیچگونه پلاکاردی شامل شعار اصلی مردم فرانسه در این راهپیمایی یعنی همبستگی با مجلۀ شارلی ابدو و یا حتی شعار مکتوبی در محکومیت تروریسم و بنیادگرایی مذهبی حمل نمی کردند و هیچگونه خبری و عکسی هم در سایت رسمی سازمان مجاهدین از شرکت خودشان در تظاهرات منتشر نکرده اند بلکه ففط خبری به صورت یک مصاحبه با یک عکس کوچک آن هم به نقل از الجزیرۀ انگلیسی در یک سایت دست چندم وابسته شان منتشر ساخته اند. حتی در این به اصطلاح شرکتشان برای سازمان و رهبری فرقه با نشان دادن برگهایی با عکس مریم رجوی تبلیغ می کردند در حالیکه هیچ گروه و سازمان و تشکلی اعم از فرانسوی یا غیر فرانسوی در این تظاهرات به نفع خودشان تبلیغ نمی کردند و هیچگونه آرم و تشخص گروهی حتی توسط احزاب خود فرانسه حمل نمی شد. معلوم است که با عدم انتشار و به عهده نگرفتن رسمی به اصطلاح شرکتشان در این تظاهرات ضد داعش می خواستند دوستان داعشی شان نفهمند!! و نیز مواظب باشند که مبادا لطمه ای به پایه های عقیدتی ارتجاعی و خشونت طبانه و تروریستی شان وارد شود!! جالب است که در سایت انگلیسی الجزیره هم خبری از چنین مصاحبه ای و عکسی نیست!!

در لینگ زیر این مصاحبه را ببینید:

http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=21260

از این جالب تر و خنده دار تر شرکت نوچۀ کمونیست و چریک بی یال و دم و اشکم رجوی جناب مهدی سامع متحد این جریان فرقه ای و خشونت طلب در این تظاهرات با یک نیشخند لطیف که انگار برای پیک نیک آمده است بود که به تنهایی و بدون حمل هیچ پلاکارد و حرفی و اظهار نظری در حمایت از هدف تظاهرات و بدون اینکه مشخص کند چرا با هیأت به اصطلاح “مقاومت ایران” و یا حد اقل در کنار آن در این تظاهرات نبوده با آنکه رئیس یک کمیسیون در شورای رجوی است؟! در این تظاهرات حضور بهمرسانده و عکسی هم از خودش دست در جیب و خندان! در فیس بوکش انداخته تا یکی دیگر از نوچه های رجوی زیرش بنویسد: “حضور نمایندگان مردم ایران در پاریس”!! عجب نماینده ای و نمایندگانی که مردم ایران اصلا خبر از وجود ذیجودشان! در کرۀ خاکی خبر ندارند تا چه رسد به اینکه به حضرات رأی هم داده باشند!! معلوم است که این را هم از رهبرشان در قالب کردن مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور!! دست ساز خودش یاد گرفته اند!!. حالا در لینگ زیر در صفحۀ فیس بوک ایشان این عرض اندام “نمایندۀ مردم ایران” را هم ببینید معلوم نیست مردم فرانسه شرکت کننده در تظاهرات میلیونی از کجا بفهمند این آقا اصلا ایرانی است تا چه رسد به اینکه بدانند نمایندۀ مردم ایران می باشد:!!

https://www.facebook.com/mehdi.samee?fref=ts

نفرین بر تروریسم و بنیادگرایی.. درود بر آزادی و در رأس آن آزادی اندیشه و بیان و قلم.

گروهی از جداشدگان سازمان مجاهدین در فرانسه

۱۲ ژانویۀ ۲۰۱۵ – پاریس

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15418

اشک تمساح برای کشته های اعمال تروریستی پاریس به دست “عشایر انقلابی”!!

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۵:… به این خانم باید گفت: مگر سازمان تو و شوهرت نبود که در دهه های شصت و هفتاد شمسی دقیقا همین خط مشی ترور و انفجار و کشتار را داشت و هنوز هم به آن افتخار می کند؟؟!! مگر شما شروع کنندۀ ترور و خشونت و مشخصا عملیات انتحاری در دهه های اخیر در منطقه نبودید و قبل از آن خبری از این کارها در منطقه نبود؟؟!! از کی شما این قدر …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIفیگارو: مجاهدین خلق در کنار تکفیریها در سوریه می جنگند
Le Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

لینک به منبع

اشک تمساح برای کشته های اعمال تروریستی پاریس به دست “عشایر انقلابی”!!

محکوم کردن خط مشی مسلحانه و ترور توسط فرقۀ تروریست رجوی!!

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

مریم رجوی طی دو اطلاعیه جنایتهای تروریستی در فرانسه را محکوم کرده و از راهپیمایی روز یکشنبۀ مردم فرانسه به دعوت فرانسوا اولان رئیس جمهور فرانسه در محکوم کردن حمله به دفتر یک مجله در پاریس و کشتار کارکنان آن و نیز گروگانگیری و قتل عده ای از یهودیان در پایتخت فرانسه اعلام حمایت و استقبال کرده است.

به این خانم باید گفت: مگر سازمان تو و شوهرت نبود که در دهه های شصت و هفتاد شمسی دقیقا همین خط مشی ترور و انفجار و کشتار را داشت و هنوز هم به آن افتخار می کند؟؟!! مگر شما شروع کنندۀ ترور و خشونت و مشخصا عملیات انتحاری در دهه های اخیر در منطقه نبودید و قبل از آن خبری از این کارها در منطقه نبود؟؟!! از کی شما این قدر مهربان و ضد خشونت و ضد ترور و مسالمت جو شده اید؟؟!! همه حق دارند این جنایتهای تروریستی باندهای مرتجع مذهبی داعشی را محکوم کنند به جز شما که همین چند ماه پیش با همسنگران همین داعشی ها در مقرتان در حومۀ پاریس عکس گرفتید و با افتخار منتشرش کردید که بله ما با رهبر رزمندگان سوریه دیدار و گفتگو کردیم!!… گذشته از اینکه همین داعشی هایی را که امروز در خیابانهای با پاریس جنایت می کنند شما مردم انقلابی و عشایر انقلابی نام می نهادید حالا چه شده که تروریست شده اند؟! به این می گویند حزب باد!! یعنی تنظیم استراتژی و تاکتیک با باد جهانی!!

اگر مریم رحوی راست می گوید تروریسم را محکوم می کند باید خودش به تظاهرات روز یکشنبۀ پاریس می آمد در حالیکه اصلا اشاره ای نمی کند چگونه و در چه سطحی در این تظاهرات شرکت خواهند کرد. اگر واقعا در ادعایش مبنی بر اینکه رئیس جمهور تنها آلترناتیو ایران می باشد چرا جرأت نمی کند نه تنها در میان خارجیها بلکه در میان مجامع و محافل علنی اپوزیسیون ایران نیز در خارجه ظاهر شود.

از وقاحتی که در رهبران فرقۀ رجوی در این سالیان دیده ایم هیچ بعید نیست اکنون که مثل مردم عراق مردم فرانسه نیز در خطر مرگ توسط تروریستهای داعشی (مورد تعریف و تمجید سابق مریم رجوی و نوچه هایش) قرار گرفته اند مریم رجوی از دولت فرانسه بخواهد که تا انتقال یعنی برگشت دادن آنان یعنی ساکنان قلعۀ اور سور اوایز به عراق و اشرف!! نیروهای کلاه آبی سازمان ملل را در اور سور اوایز مستقر کند و کلاه خود و جلیقۀ ضد گلوله به مریم رجوی و شوهر سابق و پرده دار کنونیش و نوچه ها و درباریانش در اور سور اوایز بدهد و ده درصد آن ۱۱ میلیون دلاری را که پلیس فرانسه ده سال پیش از آنان مصادره کرده به آنها بازپس بگرداند یعنی معادل ده درصد سلاحی که در عراق خواستار آن شده اند!! البته بعید نیست که بگوید آن ده درصد سلاح را به علت اوضاع خراب امنیتی در فرانسه تقسیم کنند و ۵ درصد آن را به مقر مریم رجوی در فرانسه بفرستند!!!.

Maryam Rajavi terrorist syriaThe Mojahedin Khalq (Rajavi cult) and Saddam’s daughter support the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIS)

مریم رجوی داعش تروریسم European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقAnne Khodabaneh  (Singleton): In a democracy we don’t beg terrorists not to kill us
(Open letter to President Hollande)

همچنین:

***

نگاهی به اطلاعیۀ فرقۀ رجوی و ضوابط استعفا از “شورا”ی آن

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  چرا مهوش سپهری و فاطمه رضایی (از خانوادۀ رضایی ها و معروفترین چهرۀ زن مجاهدین در ایران) از اعضای قدیمی شورا و نیز حمید رضا طاهر زاده و مرجان از هنرمندان عضو شورا در این اجلاس حضور نداشتند؟ به دنبال اعل

مصاحبه انجمن ایران ستارگان با آقای قربانعلی حسین نژاد (قسمت دوم و سوم)

ایران ستارگان، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۴: … عده ای از جوانان شهرمان آمده بودند و از من می خواستند که فرماندار شهر میانه بشوم و اداره شهر میانه را داشته باشم , که من به درخواستشان پاسخ مثبت دادم , اینها فعالیت کردند که من را از آموزش و پرورش به وزارت کشور بدهند , درخواستشان را دادند به شورای انقلاب ؛ اونجا چون دکتر باهنر

خاطراتی از دستور رهبری برای دزدی از مغازه ها (اصطلاح آزاد کردن!)

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهاقربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، هفتم اکتبر ۲۰۱۴: … همه جور دزدی شنیده بودیم به جز گل دزدی از قبرستان حتی دزدی سنگهای قبر را در عراق شنیده بودم چون به عنوان مصالح ساختمانی می فروشند و نیازشان به پول را تأمین می کنند ولی دزد

مصاحبه انجمن ایران ستارگان با آقای قربانعلی حسین نژاد (قسمت اول)

ایران ستارگان، هفتم اکتبر ۲۰۱۴: … من آن زمان جوان مذهبی بودم که خوب در دهه ۵۰ فضای دانشگاهها بیشتر با مارکسیستها بود و طرفداران فدائیان بیشتر بودند , فضای دانشجویی و دانشگاهی کم مدهبی بود , خوب مجاهدین افراد مذهبی دانشگاهها را جذب کرد و یا افراد بینا بینی را هم جذب کرد چون اغلب خانواده هایشان مذهبی بودند , خوب پا

نامۀ آقای علی حسین نژاد به رئیس جمهور فرانسه فرانسوا اولاند

ایران قلم، بیست و دوم سپتامبر ۲۰۱۴: … رهبری سازمان مجاهدین در فرانسه به دستور مریم رجوی رهبر این سازمان که مقیم شهر اور سور اواز در استان والد اوایز فرانسه می باشد دختر بزرگم زینب را بعد از بیشتر از ده سال اقامت و تحصیل در فرانسه در سال ۱۹۹۵ در حالیکه فقط ۱۷سالش بود از فرانسه به پایگاههای سازمان در عراق منتقل کرد و