نامه خانم میرباقری به سفیر کرواسی در سوئیس

نامه خانم میرباقری به سفیر کرواسی در سوئیس

زهرا میرباقری، زنان ایران، ششم آوریل 2013: … من زهرا السادات میرباقری هستم وقبلا در سازمان مجاهدین رده کاندیدای شورای رهبری بودم که موفق شدم سال 1390 شمسی 2011 میلادی از کمپ اشرف در عراق فرار کنم. در حال حاضر دو خواهر و یک برادر عزیزمن گروگان تشکیلات سازمان مجاهدین در لیبرتی می باشند و لازم است به اطلاع شما برسانم که برادر من معترض است و هم اکنون در خروجی سازمان یعنی محلی که افراد معترض به تشکیلات در آنجا زندانی سازمان مجاهدین خلق می باشد و امکان هیچگونه تماسی نه از طرف من و نه از طرف او وجود ندارد در حالیکه …


(کدام یک از این گروگانها قربانی بعدی در خاک عراق خواهد بود؟)

لینک به منبع
http://www.iran-zanan.de/Maghalat/2013/4/safir.htm

با سلام و تقدیم احترام

من زهرا السادات میرباقری هستم وقبلا در سازمان مجاهدین رده کاندیدای شورای رهبری بودم که موفق شدم سال 1390 شمسی 2011 میلادی از کمپ اشرف در عراق فرار کنم. در حال حاضر دو خواهر و یک برادر عزیزمن گروگان تشکیلات سازمان مجاهدین در لیبرتی می باشند و لازم است به اطلاع شما برسانم که برادر من معترض است و هم اکنون در خروجی سازمان یعنی محلی که افراد معترض به تشکیلات در آنجا زندانی سازمان مجاهدین خلق می باشد و امکان هیچگونه تماسی نه از طرف من و نه از طرف او وجود ندارد در حالیکه در تمام این دنیا امکان تماس با یک زندانی وجود دارد اما رهبری این سازمان اجازه حتی یک تماس با اعضای خانواده هایمان را نیز از ما محروم کرده است.

من و سایر دوستان جدا شده دیگر که مقهور تهدیدات و جوسازیهای این سازمان قرار نگرفته ایم، همواره سعی کرده ایم برای همه شخصیتها و مجامع بین المللی و حقوق بشری و افکار عمومی روشنگری کنیم. و صورت واقعی این جریان و سازمان را برملا کنیم چرا که نمایندگان منتخب مردم ایران نیستند و پایگاهی در بین مردم ندارند و حتی نفراتی را هم که در لیبرتی نگهداشته اند باید به اطلاع شما برسانیم که سالیان سال است که تحت تفتیش عقاید قرار گرفته اند.

من تا همین دوسال پیش که آنجا بودم شرایطی بود که من وصدها نفر مانند من خواهان جدایی وآزادی از سازمان مجاهدین خلق بودیم به ما رجوی دیکته می کرد که بگویید وامضا کنید که میخواهید درکمپ اشرف تا آخر بمانید ترس و کنترل شدید و اسارت ذهن عوامل ادامه این گروگان نگه داشتن افراد تو سط رجوی بود این درشرایطی بود که من سه بار اقدام به فرار ناموفق ازسازمان کرده بودم هیچگاه نمی خواستم درکمپ اشرف و سازمان بمانم وبرای حضورودیدارنماینده گان سازمان ملل ویونامی لحظه شماری می کردم تا در فرصتی مناسب بتوانم از چنگال آنها رها بشوم.

این تشکیلات برای اختیاری و داوطلبانه نشان دادن ماندن در عراق افرادی را خودش به خارج می فرستد و هدفش از آن افراد کار تبلیغاتی است. شرح همه جانبه فعالیتهای سکت سازمان مجاهدین فرقه رجوی مستلزم وقت زیاد است و من خواهان دیدار باشما و توضیحات کامل در فرصتهای بعدی هستم فقط خیلی مختصر و کوتاه بگویم که خواست واقعی ساکنان لیبرتی مثل من آزاد شدن ازعراق و تشکیلات رجوی است نه برگشت به اشرف.

با تشکرواحترامات میرباقری پنجم آوریل 2013

—–

همچنین

 تنها خواسته مادرم بعد از سالها یک تماس تلفنی با فرزندان اسیرش در کمپ مجاهدین خلق در عراق است – نامه به مسئول حقوق بشر امور زنان در سازمان ملل

خانم ها زهرا سادات میرباقری و مرضیه قرصی میهمانان جمعه (هشت مارس، روز زن) این هفته مردم تی وی