نامه دبیر ستاد حقوق بشر به موگرینی در خصوص گروهک تروریستی منافقین

نامه دبیر ستاد حقوق بشر به موگرینی در خصوص گروهک تروریستی منافقین

 eu-iranقوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، ستاد حقوق بشر، بیست و سوم نوامبر 2016:… متأسفانه، با این حال شاهد آن بوده و هستیم که این نهاد تروریستی با چنین کارنامه سیاهی، از همان ابتدا در برخی کشورهای اروپایی تشکیلات اداری داشته و عوامل آن علیرغم درخواست های بی شمار و مستند جمهوری اسلامی، بدون هیچ محدودیت و پیگرد قضائی، آزادانه در … 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیFrom Iran to Nice, We Must Confront All Terrorism to End Terrorism

Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی 

نامه دبیر ستاد حقوق بشر به موگرینی در خصوص گروهک تروریستی منافقین

حقوق بشر  > ایران  – دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان با ارسال نامه ای خطاب به نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی،در خصوص جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه کشورمان هشدار داد و خواستار رفع مصونیت قضایی از سوی کشورهای غربی به این گروهک تروریستی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، متن نامه ارسالی دکتر محمدجواد لاریجانی خطاب به خانم فدریکا موگرینی نماینده عالی اتحادیه اروپا به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

سرکار خانم فدریکا موگرینی

نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی  

سلام علیکم؛

 با توجه به جنایات گروهک تروریستی منافقین و تداوم ماهیت تروریستی آن از یکطرف و تردد آزادانه عوامل این گروهک در برخی کشورهای اروپایی، مایلم مطالبی را در این خصوص با سرکار عالی در میان بگذارم. جمهوری اسلامی ایران از بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 1357 تا به امروز، یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم و جولانگاه گروه های تروریستی داخلی و خارجی بوده و در این مدت، ده ها هزار انسان بی گناه به دست آنان شهید و یا به شدت مجروح شده اند. گروه های تروریستی تمامی اقشار جامعه را از زن و مرد، کودک، پیر، و دانشمندان هدف قرار داده اند.

در این میان، بیشترین ترورها که مصداق جنایت علیه بشریت است، توسط گروهک تروریستی منافقین در ایران انجام شده است. این گروهک از همان آغاز انقلاب اسلامی با انجام انفجار در مراکز شلوغ شهرها، ترور مسؤولان کشور، حمله به افراد با اسلحه و چاقو، آدم ربایی و شکنجه مردم و خیانت به کشور از طریق جاسوسی برای رژیم بعث صدام،به نوعی شروع به انتقام از مردم بی گناه نمود؛ به طوری کهاز 17 هزار شهید ترور در ایران، 12000 نفر توسط عوامل این گروهکبه شهادت رسیده اند.

در معرفی منافقین همین بس که مهمترین اولویت و مبنای اصلی عملکرد آن، ترور و قتل افرادی است که با آنان هم نظر نبوده و آنان را منکر می شدند. این مسئله را می توان به طور مشهود، در اسناد و بیانیه های منتشره توسط آنان مشاهده نمود. حال آنکه قتل و کشتن افراد بی گناه آنهم به شیوه های ناجوانمردانه، مانند بمب گذاری در مراکز تجمع غیرنظامیان، آشکارترین و فاحش ترین نقض حقوق بشر می باشد. بر همین اساس، عوامل این گروهک در سال 1360 دست به ترور و کشتار مسئولین کشور از جمله رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس قوه قضائیه، وزراء، نمایندگان مجلس، روحانیون برجسته کشور و شهروندان ایرانی در مقیاس گسترده ای نمودند. منافقین پس از ترور شخصیت های کشور در سال 1360، روی به سمت کشتار مردم بی گناه آورده و تنها بین سال های 1361 تا 1367 بیش از 12 هزار نفر از مردم را به شهادت رساندند که اسامی و اسناد آنها موجود است. از دیگر جرائم این گروهک، خیانت به کشور و جاسوسی برای دولت های متخاصم می باشد.این گروهک در جریان تجاوز رژیم بعث عراق به ایران، اطلاعات مختلفی از جمله محل تجمع شهروندان را برای موشک باران به این رژیم منتقل می نمود.

مردم بی گناه دیگر کشورهای منطقه از جمله عراق و سوریه نیزشاهد جنایت های این گروه بوده اند. نیروهای منافقین، پس از استقرار در عراق و در همکاری با رژیم صدام، جنایات گسترده ای علیه اقوام مختلف این کشور از جمله شیعیان و اکراد مرتکب شدند. تنهادر یکی از جنایت ها که به “انفال کردها” مشهور است و از فوریه تا سپتامبر 1988 در استان های کرکوک، دیاله، نینوا و صلاح الدین اجراء شد، بیش از 3000 روستا نابود و بیش از 182 هزار جمعیت بی دفاع با همکاری نیروهای منافقین به طرق فجیعی از جمله زنده به گور کردن، بریدن سر، تیرباران های جمعی و سوزاندن به قتل رسیدند،اتفاقی که به عنوان نسل کشی در بسیاری از کشورها پذیرفته شده و علیه آن قطعنامه صادر شد. این گروهک،همچنین پس از آغاز فعالیت گروه های تروریستی در سوریه و عراق از سال 2011، همراه با تروریست ها در سوریه، در سال های 2011 و 2012 دست به کشتار گسترده مردم سوریه به ویژه در منطقه “درعا” زده و ضمن آموزش نیروهای تروریستی، جنایات گسترده ای را در این منطقه انجام دادند.

سران این گروهک جنایتکار نه تنها به مخالفین خود رحم ننموده و آنها را به طرز فجیعی به قتل می رسانند، بلکه به نیروهای تحت فرمان و عضو سازمان خود نیز رحم نکرده و ضمن وضع قوانین داخلی بسیار سخت، افراد ناقض کننده این قوانین را به طرق دردناکی از جمله انداختن در سیاه چال، اعدام، عقیم نمودن، شکنجه های وحشتناک،عدم ملاقات همسر تا چندماه، و دور نگه داشتن کودکان از والدین به مدت طولانی تنبیه می کنند. سرکرده این گروه به منظور مطیع نگه داشتن زنان عضو، ضمن اعمال قوانین سخت، بسیاری از آنان را عقیم نموده و در اقدامی غیرانسانی و غیراخلاقی، برخی از زنان را وادار به جدایی از همسر و اجبار به ازدواج با خود نموده است.

متأسفانه، با این حال شاهد آن بوده و هستیم که این نهاد تروریستی با چنین کارنامه سیاهی، از همان ابتدا در برخی کشورهای اروپایی تشکیلات اداری داشته و عوامل آن علیرغم درخواست های بی شمار و مستند جمهوری اسلامی، بدون هیچ محدودیت و پیگرد قضائی، آزادانه در کشورهای اروپایی تردد نموده و برخی از این کشورها تبدیل به مکانی امن برای آنان شده اند.

با توجه به مصونیت اعطایی از سوی کشورهای غربی به این گروهک و پهن نمودن فرش قرمز برای حضور در جلسات و نشست های دولت و پارلمان و حتی حمایت مادی و معنوی از آنان، در کمال تأسف چند وقتی است شاهد آن هستیم که سران این نهاد جانی و خطرناک، چهره حقوق بشری به خود گرفته و خود را حامی حقوق بشر معرفی می نمایند.

با نگاهی به اسناد رسمی منتشره از سوی نهادهای دولتی و امنیتی وابسته به کشورهای غربی، بارها به ماهیت تروریستی بودن گروهک منافقین اذعان شده و از سوی این نهادها تحریم شده اند. به عنوان مثال، در گزارش منتشره از سوی اداره تحقیقات فدرال آمریکا در سال 2004، ضمن اشاره به اینکه این نهاد در فهرست گروه های تروریستی قرار دارد، آمده است که شورای ملی مقاومت (منافقین)، تروریسم را به عنوان ابزاری جهت مقابله با حکومت ایران می داند. در گزارش دادگاه استیناف منطقه کلمبیا آمریکا در ژوئیه 2010 نیز آمده است که این نهاد به برخی نیروهای زن خود، آموزش عملیات انتحاری داده است. کانادا تا سال 2012 این گروه را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد. اتحادیه اروپا نیز تا سال 2009 هر سال نام این گروه را در فهرست گروه های تروریستی قرار می داد و تا پیش از آن، اسناد و بیانیه های فراوانی از سوی مقامات مختلف کشورهای اروپایی در اذعان به تروریستی بودن این نهاد منتشر می شد.

پس از خروج مشکوک،تأسف بار و سیاسی نام این گروهک از فهرست گروه های تروریستی، متأسفانه مشاهده می شود برخی از نمایندگان پارلمان اروپایی و همچنین مقامات دولتی و نمایندگان پارلمان کشورهای اروپایی، ضمن نادیده گرفتن دروغ پردازی های آشکار این گروهک در مسئله حقوق بشر و همچنین جنایات ارتکابی، با موضع گیری و صدور بیانیه از این نهاد تروریستی حمایت می کنند؛ که از آن جمله می توان به برگزاری اجتماع این گروهک در پاریس در  9 جولای 2016 و حضور برخی از نمایندگان پارلمان های کشورهای اروپایی اشاره نمود.

 دروغ پردازی های این سازمان در دفاع از حقوق بشر و مخالفت با اعدام را می توان علاوه بر نگاه به گذشته آنها، در بیانیه سرکرده این گروهک تروریستی در دوم نوامبر 2014 مشاهده نمود. وی در این بیانیه از تمامی هواداران خود خواست نه تنها مقامات جمهوری اسلامی و مخالفان خود را ترور کرده و به قتل برسانند، بلکه از آنان خواسته است تا آن دسته از اعضای سازمان را که توانسته اند از این سازمان فرار کنند، دستگیر و به قتل برسانند.

هر انسان آزاده و پاک سرشت، با نگاهی اجمالی به حقایق بالا، این سوال اساسی و جدی به ذهنش خطور می کند که چگونه برخی کشورهایی کهمدعی دفاع از حقوق بشرهستند، گروهی که دستش به خون هزاران زن و کودک بی گناه آلوده است، زنان را زندانی و شکنجه می کند، رحم های آنان را بیرون کشیده و عقیم می کند، آنان را وادار به طلاق و دختران را وادار به ازدواج اجباری می نماید،مدافع حقوق بشر می نامند. چگونه می توان این تناقض را توجیه نمود که کشورهایی که هم اکنون دم از مبارزه با تروریسم در عراق و سوریه زده، اما از یکی از بزرگترین گروه های سازمان یافته تروریستی که دستش به خون مردم عراق و سوریه نیز آغشته است، حمایت می کنند؟!

گسترش مصائب و خطرات تروریسم و شیوع آن به کشورهای اروپایی و همچنین پیامدهای منفی برآمده از آن، از جمله بحران آوارگی که دست به گریبان کشورهای اروپایی نیز شده است، ضرورت عزم جدی واقعی در مبارزه با آن را بیش از پیش روشن ساخته است. دیدگاه دوگانه در مسئله حقوق بشر و نگاه ابزاری به آن، و حمایت از گروهکی که سالیان سال دستانش به خون هزاران ایرانی آلوده است و نفرت آنها در دل مردم ایران نهادینه شده است، به هیچ وجه قابل پذیرش نمی باشد.لذا، از سرکارعالی و دیگر مقامات ذی صلاح اروپایی می‌خواهم تا با درنظر گرفتن جنایت های گسترده ارتکابی توسط گروهک تروریستی منافقین، ضمن اقدام جدی برای جلوگیری از فعالیت آزادانه عناصر این نهاد تروریستی در اروپا، سران و عوامل جنایتکار آن را به پای میز محاکمه کشانده و پاسخگو نمایید.

در پایان،به منظور آشنایی بیشتر با ماهیت واقعی این گروهک و گوشه ای از جنایات ارتکابی آن، از سرکارعالی دعوت می کنم تا به فایل های الکترونیکی پیوست مراجعه نمائید.

محمدجواد لاریجانی

دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران

(پایان)

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

احمد صحوبیMojahedin Khalq ( MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) Affiliated Terrorist Ring Disbanded in Southeastern Iran

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

https://youtu.be/FCBA2JDt4ak

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26555

رجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری (+ لیست جدید سران جنایتکار و تحت تعقیب فراری از عراق)

 ندای حقیقت، بیست و ششم اوت ۲۰۱۶:…  از ترورهای کور وبه شهادت ر ساندن مذهبی وغیرمذهبی، بقال و بازاری، بی‌سواد و باسواد، زن و مرد، پیر و جوان، انقلابی و غیرانقلابی گرفته تا هم‌پیمان شدن با دشمن متجاوز بعثی یعنی صدام وحمله به خاک کشور خود و به خاک و خون کشیدن مدافعان آب و خاک و ناموس کشور. و چگونه است که این بنگاه های سخن پراکنی تا کنون به این همه فجایع و اقدامات خیانتکارانه … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

تد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

فرقه رجوی بنیاگذار تروریسم و عملیات انتحاری در ایران که هیچ زمان پاسخگوی اعمالش نبوده است.

همصدایی رادیوهای ضد انقلاب و منافقین بدلیل منافع مشترک

سایت ندای حقیقت – ۵شهریور ۱۳۹۵ برابر ۲۰۱۶/۰۸/۲۶

لینک به منبع

در طی این روزها باز هم فرقه تروریستی تزویر وریای رجوی دست به تبلیغات مبالغه آمیز دروغین با شرکای تاریخی اش  چون  بنگاه  های کرایه ای سخن پراکنی رادیو آمریکا ، شبکه من و تو  و بی بی سی در باره عملیات مرصاد و اعدام های سال۶۷ بدون هیچ گونه بررسی کارشناسانه و تاریخی  و بی بهانه زده است.

البته تکلیف  این  بنگاه های وابسته خبری روشن است و از دشمن انتظاری غیر از ضربه‌زدن، انتقام‌گرفتن و لجن‌پراکنی نمی‌توان داشت و به قول بسیاری از خبرگزاری ها و کارشناسان عرصه تاریخ ایران

خوشبختانه هنوز در جامعه ایران هستند  مورخان ، اندیشمندان  ، مردم  و شاهدین بسیاری  که از حوادث انقلاب و رویدادهای دهه ۶۰ و جنایات و خیانت های  منافقین و چگونگی مقابله با آنان اطلاعات کامل و دقیق دارند و می‌توانند ذهن‌ها را روشن کنند و با ترفندهای بوق‌های تبلیغاتی دشمنان و نادانی‌های بهانه‌سازان مقابله نمایند.  و از ظلم ها و نا روایی هایی  که به  واسطه چپ نمایی ها ، تند روی و تروریسم کور سازمان منافقین بر ملت ایران و جوانان ایران رفت مطلع باشند.

 از ترورهای کور وبه شهادت ر ساندن مذهبی وغیرمذهبی، بقال و بازاری، بی‌سواد و باسواد، زن و مرد، پیر و جوان، انقلابی و غیرانقلابی گرفته تا هم‌پیمان شدن با دشمن متجاوز بعثی یعنی صدام وحمله به خاک کشور خود و به خاک و خون کشیدن مدافعان آب و خاک و ناموس کشور.

و چگونه است که این بنگاه های سخن پراکنی تا کنون به این همه فجایع و اقدامات خیانتکارانه ضد وطن و ترور ۱۷هزار نفر از شهروندان ایرانی نپرداخته و نمی پردازند. ولی سربزنگاه با اجیرشدگان ضد ایرانی همراه و هم نوا می شوند.

پرونده  سازمان مجاهدین (منافقین) را   تیتر وار در طی سی سال پس از انقلاب ورقی بزنیم

–         اعمال جنایتکارانه و حرکات ترویستی در سال ۱۳۶۰ با عمل انتحاری گونه داعشی

–          انفجار های دهه ۶۰  در حزب جمهوری و دفتر ریاست جمهوری و …

–         ترور ۱۷ هزار نفر از مردم بیگناه منجمله  اشخاص متدینی که  فقط به جرم داشتن ریش و یا قاب عکسی در مغازه  ها و یا خانه هایشان مورد سلاخی قرار گرفتند.

–         حمله به سربازان مرزی که تنها برای دفاع از مرز و بوم و وطن خویش در سرما و گرما در بیابان ها و شرایط طاقت فرسا بسرمی بردند و  اقدام به کشتن و اسیر کردن  آنان

–         دادن گرای موسسات دولتی و اقتصادی و حتی مناطق مسکونی و کمک به استراق سمع دشمن و نقش بی بدیل ستون پنجم برای ارتش صدام حسین در زمان جنگ ایران و عراق

–         طرح و حمله عملیات موسوم به فروغ جاویدان که باعث به کشتن دادن بسیاری ازجوانان میهن در دو سوی نبرد شد.

–          گسیل تیم های عملیاتی در دهه ۷۰ تا ۸۰ جهت حمله به لوله های نفتی و مراکز اقتصادی و دولتی و کشتن مردم بیگناه

 در مراحل بعد  و در سال ۱۳۸۰  به بعد حداقل در طی  یک دهه گذشته بیش ا ز  هزارتن از اعضای  فریب خورده گروه تروریستی رجوی  با آگاهی از ماهیت باطل و انحراف سازمان مجاهدین  ازآن جدا شدند وبه سوی خانواده و مردم خویش بازگشتند. بسیاری از این جدا شدگان لب به سخن گشوده و راوی فجایع و خیانت های دردناکی ازدرون تشکیلات مخوف و سری فرقه رجوی بودند. و صحنه های دیگری از خیانت آنان  را رو کردند.

–          زندانی و سربه نیست کردن اعضای اعضا ناراضی  فحاشی  وتهمت و پرونده سازی علیه اعضای جدا شده

–         به بند کشیدن و محصور کردن بسیاری از اعضای ناراضی و اجازه خروج ندادن به طوریکه تعداد زیادی از جدا شدگان با اقدام به فرار توانستند رها شوند

–          انحرافات اخلاقی و دیکتاتوری شخص رجوی   ودستورات و فتواهای  ننگینش اعم از طلاق زنان و مردان از همدیگر و حکم ها ی عمل انتحاری و خودسوزی …

–          اعمال دهشتناک آدم دزدی از ترکیه و پاکستان و ایران با فریب انتقال به کشور های اروپایی و دادن ویزا و پاسپورت و اقامت دائم

-افشای اطلاعات اتمی وطن (عمل شنیعی که هیچ سازمان و کشوری بطور مستقیم حاضر به انجام چنین کار خائنانه ای نشدند) و تنها گروهک ابروباخته رجوی اقدام به چنین کاری نمود.

همزمان با گسترش دنیای ارتباطات وتحولات و پیشرفت کشورهای جهان  در یکی دو دهه اخیر   چشم انداز اکثر کشورها سازمان ها و نهادهای  حقوق بشری به سوی شفافیت ، اعتلا و تحقق ارمان های  بشر دوستانه بوده و خواهد بود و در این راستا سازمان ها  ، مسئولین و شخصیت های بین المللی و … بنوعی خود را موظف به پاسخگویی و متعهد در راستای تحقق  آرزوها و آرمان های بشردوستانه  هموطنان خود   میدانند .

ولی چگونه است که در این دوران علیرغم افشاگری صدها عضو ناراضی و آسیب دیده گروهک رجوی ،  علیرغم روشن شدن جرم سازمان و دادخواست خانواده های قربانیان ترور ،  علیرغم فریاد هزاران خانواده ای که بستگان و فرزندان آنها سالهاست که خواسته و ناخواسته در گروهگ رجوی اسیرند. کسی نه مسئولیت اعمالش را می پذیرد ونه  شخص حقیقی و حقوقی جهت پاسخگویی وجود دارد.  و در این میان تمام آن بنگاه های کرایه ای خفه خان گرفته اند

 هم چنین درطی یک دهه اخیر وضعیت درون گروهی فرقه رجوی بیشتر افشا شد  گروه فرقه ای که با قطع ارتباط اعضا  با دنیای خارج  آنها را به مثابه زنده به   زنده به گورانی نموده  که وجود خارجی شان در دنیای بیرون  حس نمی شود.

رهبران هم بعلت ماهیت فاسد و باطل ، تاب و توان پاسخگویی  به اعمال خود  را نداشته و نخواهند داشت و به خاطر  همین تا می توانند سعی بر آن شده خود و سایر اعضا را مخفی و دور از دسترس حتی خانواده هایشان قرار دهند.

و برای فرار از هر گونه پاسخگویی به اعمال جنایتکارانه و خیانت کارانه در طی سه دهه گذشته سعی می کنند با فریب و نیرنگ  فضا های  مسموم تبلیغاتی هر چند موقت  ایجاد کنند تا شاید برای مدتی از پاسخگویی و به دام افتادن باز هم  فرار نمایند.

انچه که  البته بیش از پیش در فراز تاریخ رو می نماید اضمحلال  و بطلان  بنایی  است که از روز اول خشت آن کج گذاشته شد.

 در موضع ما   نیز  جز محکوم  و مطرود بودن این اعمال شنیع  پاسخی نیست  و ارزشی بیش از این برای پرداختن به فرقه ی رو به زوال جایز نیست

اسامی جدید دوسری انتقالی از سرکردگان فراری و تحت تعقیب قضایی عراق

سایت ندای حقیقت – ۵ شهریور ماه ۱۳۹۵ برابر با ۲۰۱۶/۰۸/۲۶

لینک به منبع

اسامی جدید   دوسری  انتقالی از سرکردگان فراری و تحت تعقیب قضایی عراق  که در بین     حدود صدتن از   اسرای فرقه  از ترس جانشان خود را پنهان کرده و بعضا با اسامی جعلی  و  وحشتزده از عراق به آلبانی پا به فرار گذاشتند  منتشر می شود  به همراه این نفرات تعدادی از زنان وکنیزان  و نوکران رجوی که با اسم حفاظت و دفتر و.. خدم و حشم سال ها به دور خود چیده بود نیز خارج می شوند.

اسامی زیر دو سری ۳۵ نفره  و ۱۲۰   می باشد که در دو روز گذشته منتقل شدند.

همچنان حدود ۶۰۰ نفر دیگر از نفرات پایین دست و  اسیر باقیمانده اند که امیدواریم آنها را قربانی اهداف شوم خود ننمایند.

۱٫     معصومه  مرادی

۲٫     معصومه  گوهریان( با نام جعلی لوییز رجائیان) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳٫     زهره بنی جمالی( با نام جعلی فخری المدیهی) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۴٫     ناهید طاهری

۵٫     منیژه حکیم زاده

۶٫      مریم نوجوان  آلمان قدیم

۷٫     مینا نصیر اوغلی خیابانی( بانام  جعلی مینا نصیری)

۸٫     بدری رحیمی

۹٫     منیژه یعقوبی

۱۰٫   نرگس محمد علی

۱۱٫   طاهره سلامی نیا

۱۲٫   جواد احمدی علون آبادی( دکتر وحید) با نام جعلی جواد علوی

۱۳٫   محمود قجر عضدانو(با نام جعلی محمود قجرزاده) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۱۴٫   ایرج احمدی جیحون آبادی

۱۵٫   محمدعلی محمدی

۱۶٫   شهیار احسانی ناطق

۱۷٫   محمد نکویی

۱۸٫   اکرم دامغانیان

۱۹٫   پروین کوهی

۲۰٫   پروانه کمیلی

۲۱٫   زهرا زارع پور از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲۲٫   مهشید شاکرنیا

۲۳٫   فیروزه صداقت

۲۴٫   نسرین یونسی

۲۵٫   زهره حسنی پور از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲۶٫   احسان موسوی

۲۷٫   محمد دادفر

۲۸٫   بابک صفا

۲۹٫   جمشید آخوند زاده( با نام مستعار جمشید یگانه)

۳۰٫    محسن فرشیدی

۳۱٫   بهزاد مسعودی

۳۲٫   بیژن مشفق نیا

۳۳٫   ابوالفضائل میر محمد رضایی

۳۴٫   علی عباسپور شیرازی

۳۵٫   حسین شادلو از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

سری دوم

۱٫     سیمین ملا زاده (با نام جعلی مهین توکلی (از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲٫     معصومه رضایی

۳٫     نجمه برومند جاهد اول (با نام جعلی فاطمه  میرزایی)

۴٫     سپیده ابراهیمی از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۵٫     فاطمه میر سیدی عنبرانی (بی بی فاطمه قائمی میرسیدی)

۶٫     حسین فیلی

۷٫     سید علی تقوی زاده (با نام جعلی سعید مشتری)

۸٫     میرسعید حسینی

۹٫     ناصر خادمی

۱۰٫   صالح کوهی

۱۱٫   مهناز گرامی از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۱۲٫   فروزان سعید پور از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۱۳٫   فرنوش فلاحت گر

۱۴٫   عاتقه رضویان

۱۵٫   مصطفی بنی هاشمی

۱۶٫   ناصریگانه

۱۷٫   مظاهر کلبی

۱۸٫   حمید جباری

۱۹٫   علیرضا رضایی

۲۰٫   امیرعلی سید احمدی

۲۱٫   مهین لطیف از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲۲٫   فرزانه پوراقبال (با نام جعلی فرناز اقبالی)

۲۳٫   نرگس یعقوبیان(با نام جعلی مریم نرگس میر یعقوبیان) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲۴٫   اشرف  ابریشم چی (با نام جعلی  اشرف تهرانی دختر مریم قجر)

۲۵٫   صدیقه حسینی از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲۶٫   مسعود دربهانی

۲۷٫   سعید مهدویه

۲۸٫    حسین  داعی السلام (با نام جعلی علی بهاری جوان) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۲۹٫   فرشاد اشراقی

۳۰٫   سید حسین سید احمدی

۳۱٫   ماندانا بیدرنگ از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳۲٫   مهری حاجی نژاد از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳۳٫   فاطمه داعی السلام (با نام جعلی ژاله  جنت پور) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳۴٫   مژگان پارسایی از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳۵٫   عباس میناچی (با نام جعلی حسین مقدم) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳۶٫   مهدی برایی از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۳۷٫   محمود معیری

۳۸٫   شهریار کیامنش

۳۹٫   بهزاد صفاری

۴۰٫   ابراهیم بهزاد

۴۱٫   حکیمه سعادت نژاد از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت درعملیات کشتار مردم عراق

۴۲٫   زهرا  گرابیان (با نام جعلی سارا گرامی) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۴۳٫   آفاق صمدی

۴۴٫    شیرین ادبی (با نام جعلی مینا محمدی )

۴۵٫   معصومه احتشام

۴۶٫   رضا امیدواری

۴۷٫   عباس حائری

۴۸٫   مهدی بدریفر(با نام جعلی مهدی جیلانی) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۴۹٫   حنیف مجتهد زاده

۵۰٫   عمار نبوی چاشمی

۵۱٫   شهیلا حسین تاش(با نام جعلی نسرین قاسمی ) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۵۲٫   مژگان کوکبی( طاهره)

۵۳٫   نفیسه بادامچی(با نام جعلی ناهید بهرامی)

۵۴٫   پوران اسدی

۵۵٫   مصطفی امامی

۵۶٫   اسماعیل رجبی

۵۷٫   افشین زینال زاده

۵۸٫   بیژن قهرمانی

۵۹٫   مهدی  قربان پور مقدم(با نام جعلی علیرضا) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۶۰٫   علی اصغر اخوان لیل آبادی

۶۱٫   محمود ولی پور

۶۲٫   حمیدرضا ساجدیان

۶۳٫   علی اصغر اکبرنیا

۶۴٫   علی اصغر طیاری

۶۵٫   محمد اسد زاده کازرونی

۶۶٫   مجید جمال نژاد

۶۷٫   حسین فرصت (با نام جعلی یحیی کمالی)

۶۸٫   منصور صدیقی

۶۹٫   میر محمدمحدث

۷۰٫   محمد باقر بانکی گیلانی

۷۱٫   سعید رضا باقرزاده

۷۲٫   حنیف گرمابی

۷۳٫   هادی احمدیان چاشمی

۷۴٫   علی مرادی

۷۵٫   پیمان کرد امیر

۷۶٫   حسن ظریف

۷۷٫   محمد علی اقایی

۷۸٫   موسی ابراهیمی

۷۹٫   مسعود ابوذریان

۸۰٫   داوود مرادخانی

۸۱٫   محبوب صباحتی  (با نام جعلی محمود صباحی) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۸۲٫   مسعود امیر پناهی از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۸۳٫   محمد علی حقگو

۸۴٫   علیرضا محبان

۸۵٫   خلیل عباسی

۸۶٫   امیر نسبی

۸۷٫   یعقوب یافتیان

۸۸٫   بهروز سوری

۸۹٫   حمید آراسته از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۹۰٫   غلامرضا دیبایی

۹۱٫   مهدی زارع پویا

۹۲٫   احسان شریفی

۹۳٫   علیرضا صابری فرد کهن

۹۴٫   علیرضا حسینی پور

۹۵٫   هوتن محسنی

۹۶٫   اصغر محمدی کامیاب

۹۷٫   پرویز حیدرزاده

۹۸٫   حسن شعبانپور

۹۹٫   علیرضا سلیمانی

۱۰۰٫    فریبرز نوشمند

۱۰۱٫    مریم اکبری

۱۰۲٫ زینب ذبیحی

۱۰۳٫ مرتضی جابری

۱۰۴٫ حنیف  شاهسوندی (قادری)

۱۰۵٫ سعید احمدیان چاشمی

۱۰۶٫ حمزه علی

۱۰۷٫ مقداد خوشکلام

۱۰۸٫ میثم افشار

۱۰۹٫ داوود منصوری

۱۱۰٫ نادعلی سخایی

۱۱۱٫ عبدالوهاب فرجی نژاد ( با نام جعلی سید علی مستشاری) از سرکردگان فرقه و تحت تعقیب و دارای پرونده خیانت و شرکت در عملیات کشتار مردم عراق

۱۱۲٫ اصغر ابزری

۱۱۳٫ اکبرشکرزاده باروق ازسرکردگان فرقه وتحت تعقیب  دارای پرونده خیانت و شرکت درعملیات کشتار مردم عراق

۱۱۴٫ علی شمس افضلی

۱۱۵٫ مهدی مفیدی شمیرانی

۱۱۶٫ عبدالحمید امامی

۱۱۷٫ علی اصغر اسلامی

۱۱۸٫ مسعود شاه کرمی

۱۱۹٫ بهمن شاه کرمی

۱۲۰٫ موسی شعبان ایزکیان

(پایان)

*** 

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)

https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25659

هفتم تیر، دست نفاق، کشتن سروها 

 کشمیری کلاهیانجمن نجات، مرکز تهران، بیستم ژوئن ۲۰۱۶:…  واقعه تروریستی هفتم تیر، شش روز پس از عزل ابوالحسن بنی‌صدر از ریاست جمهوری و یک ماه قبل از فرار وی همراه با مسعود رجوی سرکرده فرقه مجاهدین خلق به فرانسه صورت گرفت. عامل انفجار هفتم تیر، فردی به نام محمد‌رضا کلاهی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت بود که پس از پیروزی انقلاب به سازمان مجاهدین خلق پیوست و با حفظ این عضویت، ابتدا پاسدار کمیته انقلاب اسلامی … 

کشمیری کلاهیچرا منافقین (فرقه رجوی) به انفجار اعتراف نکردند؟

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمینت پرس: چگونه داعش میتواند، با تأسی از الگوی مجاهدین خلق، دیگر تروریست به شمار نیاید

لینک به منبع

هفتم تیر، دست نفاق، کشتن سروها

روز هفتم تیر ماه سال ۱۳۶۰، بر اثر انفجار بمبی نیرومند در سالن اجتماعات دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، آیت‌الله سید ‌محمد‌ حسینی بهشتی رییس دیوان عالی کشور همراه با ده ها تن از شخصیت های سیاسی و مذهبی کشور به شهادت رسیدند. این حادثه از جمله اقدامات تروریستی سازمان مجاهدین خلق در سال های اولیه پس از پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.
شهید بهشتی در اجلاس دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی همراه با جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات دولتی از جمله معاونین وازرتخانه‌ها در حال تبادل نظر با یکدیگر در زمینه مشکلات کشور، علی الخصوص موضوع دفاع در برابر تجاوز دشمن خارجی به خاک میهن، بودند.

واقعه تروریستی هفتم تیر، شش روز پس از عزل ابوالحسن بنی‌صدر از ریاست جمهوری و یک ماه قبل از فرار وی همراه با مسعود رجوی سرکرده فرقه مجاهدین خلق به فرانسه صورت گرفت.
عامل انفجار هفتم تیر، فردی به نام محمد‌رضا کلاهی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت بود که پس از پیروزی انقلاب به سازمان مجاهدین خلق پیوست و با حفظ این عضویت، ابتدا پاسدار کمیته انقلاب اسلامی خیابان پاستور شد و بعد با هدایت سازمان، به داخل حزب جمهوری اسلامی راه پیدا کرد.

کلاهی در حزب ارتقاء یافت و مسئول دعوت‌ها برای کنفرانس‌ها و میزگردها و جلسات گردید. ضمن آن که مسئول حفاظت حزب نیز بود. او بمب را با کیف دستی خود به داخل جلسه حزب جمهوری اسلامی واقع در نزدیکی چهار راه سرچشمه تهران، که اکنون به موزه تبدیل گردیده است، انتقال داد و دقایقی قبل از انفجار از ساختمان حزب خارج شد.

کلاهی پس از انفجار نیز مدتی در منزل یکی از اعضای سازمان مخفی شد و نهایتاً از طریق مرزهای غربی کشور به عراق منتقل گردید. او در عراق با یکی از اعضای سازمان ازدواج کرد. اما در ۱۳۷۰، به دنبال اعلام انقلاب طلاق در سازمان، در فهرست اعضای «مساله‌دار» سازمان قرار گرفت، در ۱۳۷۲ از سازمان جدا شد و در ۱۳۷۳ از عراق رهسپار فرانسه گردید اما همسرش که به فرمان رجوی از او طلاق گرفته بود در سازمان و در عراق باقی ماند. کلاهی در حال حاضر با هویت جعلی در اروپا زندگی می کند.

در فاجعه هفتم تیر علاوه بر شهید ‌آیت‌الله بهشتی رییس دیوان عالی کشور، بیش از ۷۰ نفر دیگر از جمله ۴ وزیر، چند معاون وزیر، ۲۷ نماینده مجلس و جمعی از اعضای حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند. مدفن تعدادی از کشته‌شدگان این واقعه در بخشی از قطعه ۲۴ بهشت زهرا قرار دارد که بعداً آرامگاه شهدای هفتم تیر در آن بنا گردید.

پس از تظاهرات ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ و عزل ابوالحسن بنی‌صدر، فرقه رجوی هدف خود را سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران قرار داد. تصمیم برای انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی نیز در همین راستا فردای اعلام قیام مسلحانه یعنی ۳۱ خرداد ۶۰ در جمع دفتر سیاسی سازمان گرفته شد. بنا به گفته رجوی، نام رمز عملیات “الله اکبر” و زمان آن رأس ساعت ۹ شب بوده است.

دست نفاق آمد وفاق از خانه برخاست دود شقاوت از سر کاشانه برخاست

حمید سبزواری

این واقعه خونین تأثیر عاطفی ژرفی بر جامعه نهاد و سبب اظهار همدردی گسترده و عمیق مردم با شهدای این عمل جنایتکارانه گردید. حضور مردم در تشییع پیکر شهدا موجب شد تا دفتر مرکزی فرقه رجوی به نیروهای تشکیلاتی خود دستور دهد تا موضوع دست داشتن سازمان در این واقعه برای هواداران و سایرین مخفی باقی بماند.

سازمان رسما مسئولیت این واقعه تروریستی را به عهده نگرفت اما یک سال بعد مسعود رجوی در نشست های داخلی سازمان، اقدام به این عمل را در راستای حفظ استقلال کشور و بستن راه ورود امپریالیسم نامید و ادعا نمود که با این عمل خط وابستگی را بی آینده کرده و مانع نفوذ آمریکا شده است. اما زمانی که وزارت خارجه آمریکا نام این سازمان را در لیست تروریستی قرار داد رجوی مدعی شد که این عمل آمریکا چراغ سبزی به دولت اصلاحات برای باز کردن باب مذاکره بوده چرا که زمانی که سازمان ۷ تیر و ۸ شهریور را بوجود آورد از جانب آمریکا در لیست تروریستی قرار نگرفت. به این ترتیب او خلاف ادعای قبلی اش اعتراف نمود که این اقدامات تروریستی مورد تایید آمریکا و امپریالیسم بوده است.

شهید بهشتی از دیرباز برای عناصر سازمان شناخته شده بود و آنان پی به توانایی‌ها و شخصیت برجسته وی برده بودند و ایشان را سد راه خود می‌دانستند. وحید افراخته از اعضای مرکزیت سازمان در اعترافات خود در سال ۱۳۵۴ می‌نویسد: “تقی شهرام گفته بود که «باید بهشتی را از بین ببریم … ولی چون از نظر تبلیغاتی صلاح نیست این جریان رو شود، بهتر است از روش‌های خاصی بهره گیریم و مثلا او را با اتومبیل زیر بگیریم.»”

کار ناتمام تقی شهرام، که علنا نیروهای مذهبی را تهدید اصلی انقلاب به حساب می آورد و با همین منطق دست به ترور یاران خود مجید شریف واقفی و مرتضی صمدیه لباف که حاضر نشدند مارکسیست شوند زد، توسط جانشین خلفش مسعود رجوی، که او نیز بر تئوری تقی شهرام تإکید داشت و “جریان راست ارتجاعی”‌ یا به عبارتی نیروهای مذهبی مخالف شاه را تهدید اصلی می دانست، به انجام رسید.

در کتاب «تروریسم ضد مردمی» آمده است: “این فاجعه سبب شد، مردمی که به دلیل دو سال و نیم تبلیغات سرسام آور تمامی ضد انقلابیون چپ و راست نتوانسته بودند فردی مثل شهید بهشتی را بشناسند، به خود آمده و شخصیت واقعی او را بفهمند. گویا در هفت تیر آیت الله بهشتی تولدی تازه یافت”.

آن انفجار، بغض کینه و عداوت دشمنان انقلاب اسلامی بود که “نقاب نفاق” و تزویر را از چهره‌ی فرقه رجوی برداشت و آنان را رسوای همیشه تاریخ و ابدیت نمود. اگر بهشتی شهید نمی شد و فاجعه هفت تیر اتفاق نمی‌افتاد، رجوی بی شرم و دروغگو تا سالهای سال زیر پرده ریا و دورویی، به انقلاب اسلامی و کشور ایران خیانت می‌کرد، شاید تا مدت های طولانی مردم مثل هفت تیر، ماهیت کثیف وی را نمی‌شناختند و مسعود رجوی که با تبلیغات گمراه کننده و عامه پسند، جوانان بی تجربه را به بیراهه می کشاند و علیه ملت و به نفع دشمن متجاوز خارجی به کار می گرفت، به این زودی ها دست از سر ملت و جوانان ملت برنمی داشت و هنور باید خسارت می دادیم. اما لطف خدا به خاطر خون شهید بهشتی و یارانش نصیب ملت گردید و حقیقت پلید آن ها برای ملت آشکار شد. این کم دستاوردی نبود، اگر چه خسارت غیرقابل جبران بود.

در هفتم تیر سروها را کشتند، آن شیر دلان حق نوا را کشتند

در آتش کفر خود پلیدان، دردا پروانه وشان جان فدا را کشتند

جوهری

خداوند در قرآن مجید وعده نابودی باطل را داده و فرموده است: قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا – (الإسراء-۸۱)

بگو: «حق آمد، و باطل نابود شد؛ یقیناً باطل نابود شدنى است!»

مسعود رجوی بعد از دستگیری در سال ۵۰ با خیانت و همکاری با ساواک علیه یاران خود مسیرش را ادامه داد و در سال های بعد نیز علاوه بر نیرنگ و خیانت، به جنایت، ترور و خشونت نیز متوسل گردید. فرقه ای که اساس آن بر پایه های خیانت و جنایت استوار باشد، حق ندارد از حقوق بشر و آزادی دم بزند.

لازم است که نهادهای بشر دوستانه به ماهیت سراسر خیانت و جنایت مسعود رجوی نظر افکنده و در جهت محکوم کردن فعالیت های تروریستی فرقه اش، اقدام نمایند و همچنین برای رهایی افراد در بند این فرقه ضد بشری تلاش کنند.

احمدی

***

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

 همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=10252

هفت تیر، سی سال پس از بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی

(مجتبی واحدی و مسعود خدابنده در برنامه افق، صدای امریکا)

.

… بزرگترین خطای مجاهدین این بود که با کشتن آیت الله بهشتی به روند دموکراسی در ایران آسیب زدند. گفته های علی یونسی وزیر اطلاعات دولت اصلاحات در گفتگو با شرق به مناسبت سی امین سالگرد بمب گذاری دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی. سی سال پیش در همین ساعات آیت الله سید محمد حسینی بهشتی نخستین رئیس دیوان عالی ایران پس از انقلاب، اولین دبیر کل حزب جمهوری اسلامی و نایب رئیس مجلس خبرگان قانون اساسی در انفجار مهیبی در سالن اجتماعات دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سرچشمه باتفاق محمد منتظری و بیش از هفتاد تن دیگر از جمله بیست و هفت نماینده مجلس، چهار وزیر و دوازده معاون وزیر کشته شدند. هر چند عامل انفجار هفتم تیر محمد رضا کلاهی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت …

برنامه افق، تلویزیون صدای امریکا، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۱
http://www.voanews.com/persian/programs/tv/113209144.html

لینک جهت دانلود (صد مگا بایت، سی دقیقه)

همین ویدئو در یو تیوب:

VOA interviews MassoudKhodabandeh, Mojtaba
Vahedin (June 28, 2011)

* * *

(مسعود خدابنده، بی بی سی، ژوئن ۲۰۱۱)

کشمیری کلاهیفرخ نگهدار: سی خرداد شصت، نتیجه یک اشتباه محاسبه فاجعه‌بار

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همکاری مافیای آلبانی و مجاهدین خلق، فرقه رجوی مافیای آلبانی در تدارک ویزا و همکاری نزدیک تر با رجوی

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultمسعود خدابنده: آیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25092

برادران ما در شورای ملی مقاومت 

Parvis_Khazaee_Mojahedin_Khalq_Terrorismباشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العربیه سعودی، سیزدهم می ۲۰۱۶:… افسر ارتش آزاد سوریه در گفتگو با رسانه سعودی العربیه درباره همکاری و هماهنگی با گروهک تروریستی منافقین ادعا کرد: “این همکاری با هدف کسب اطلاعات دقیق صورت گرفت. برادران ما در شورای ملی مقاومت درباره حضور ارتش ایران در منطقه “سفیره” حلب اطلاعاتی را به ما دادند. پس از بررسی و تطبیق اطلاعات مشخص شد که این خبر درست است.” … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اشتیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

لینک به منبع

برادران ما در شورای ملی مقاومت

گزافه‌گویی گروهک منافقین درباره خان طومان/ همکاری منافقین با تروریست های مخالف دولت اسد

گروهک منافقین و تروریست‌های سوری درباره خان طومان یک گزارش مشترک ضد ایرانی منتشر کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه سعودی العربیه، گروهک تروریستی منافقین با مشارکت ارتش آزاد سوریه (یکی از گروه های مسلح مخالفان این کشور) یک گزارش مشترک از وقایع پیش آمده در “خان طومان” منتشر کردند.

سرکردگان این گروه های تروریستی در گزارش واهی خود مدعی شدند: “حمله به حلب با نقشه ایران انجام شده است. ایران از مدت ها قبل برای این موضوع برنامه ریزی کرده بود. هیچ نیروی ارتش سوریه در این منطقه حضور نداشت. “

در ادامه این گزارش که آشکارا ادعای پیشین را در خصوص حضور نداشتن ارتش سوریه در حلب نقض می کند، ادعا شد: “نیروهای هوایی ارتش سوریه به همراه ارتش روسیه از دو هفته پیش حملات وسیعی را در این منطقه آغاز کردند. در این حملات صدها غیر نظامی بیگناه کشته شدند. هدف از اجرای این عملیات آماده سازی زمینه برای سپاه پاسداران ایران بود.”

سرلشگر “مثقال نعیمی” –افسر و مشاور ارتش آزاد سوریه” نیز در گفتگو با رسانه سعودی العربیه مدعی شد: “ارتش معارضان مانع از پیشروی ایران به سوی شهر حمیره شدند.”

وی درباره همکاری و هماهنگی با گروهک تروریستی منافقین ادعا کرد: “این همکاری با هدف کسب اطلاعات دقیق صورت گرفت. برادران ما در شورای ملی مقاومت درباره حضور ارتش ایران در منطقه “سفیره” حلب اطلاعاتی را به ما دادند. پس از بررسی و تطبیق اطلاعات مشخص شد که این خبر درست است.”

انتهای پیام/

*** 

مزدوری چیست، مزدور کیست؟

بهزاد معزی مجاهدنی خلق فرقه رجویاز “دریوزگی قلم به مزدان فرقه رجوی” تا “نمونه فریبکاری تبلیغاتی مجاهدین خلق”

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صداممینو سپهر: نگاهی به ۵۰ سال خشونت وترور وجنایت وخیانت گروه موسوم به مجاهدین

سایت کلمه: مجاهدین خلق ترور می‌کردند تا ماهیت «فتنه خاتمی» را روشن کنند

همچنین:

مادران،‌ قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

 انجمن نجات، مرکز تهران، نوزدهم ژوئن ۲۰۱۶:…  عبارت “مادران، قربانیان فراموش شده”‌ این روزها در اروپا به مادرانی اطلاق می شود که فرزندان شان توسط فرقه تروریستی داعش با نیرنگ و فریب جذب شده و برای جنگیدن به سوریه و عراق و لیبی و یمن و غیره برده شده اند. این کار البته در پس پرده با پشتیبانی دول غربی و همچنین 
 
 
Realising_The_Bondsانجمن نجات، مرکز تهران، دوم ژوئن ۲۰۱۶:… فرقه ها به طور سیستماتیک فوبیاهای مختلفی را در اذهان اعضای خود به وجود می آورند. القای فوبیا یک تکنیک ساده ولی قدرتمند است که توسط فرقه ها برای ایجاد وابستگی و اطاعت در اعضا مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی بوده اند که دیگر اعتقادی به رهبر فرقه 
 
 
 Behzad_Alishahi_2انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و پنجم می ۲۰۱۶:… فرقه رجوی که افشاگری های وی، خصوصا در قالب تأثیر گذار طنز، به مذاقش خوش نیامده بود در روند حقوقی وی مداخله کرد و با ارائه اطلاعات دروغ و ساختگی دستگاه امنیت هلند را فریب داد تا نتیجتا اتهاماتی متوجه وی گردید. این ترفند در خصوص بسیاری از جداش
 
 
 Mojahedin Khalq Families Feb201613انجمن نجات، مرکز تهران، دوازدهم می ۲۰۱۶:… یکی از سایت های فرقه رجوی، حضور خانواده ها در کشور عراق و پشت درب اردوگاه لیبرتی را عمدا قلب کرده و “اعزام ماموران وزارت اطلاعات تحت عنوان خانواده به لیبرتی” عنوان نموده است. جعل واقعیت از ویژگی های فرقه ها به ویژه فرقه رجوی ا
 
 
Mojahedin Rajavi may day historyانجمن نجات، مرکز تهران، سوم می ۲۰۱۶:…  جالب است که اخیرا علیرضا جعفرزاده نماینده رجوی در آمریکا در میتینگ انتخاباتی دانالد ترامپ معلوم الحال شرکت کرده و تلاش نموده تا نظر مثبت این عنصر جنگ طلب ضد ایرانی را نسبت به سازمانش جلب نماید. امروزه امثال جان بولتون، یعنی درند