نامه سرگشاده انجمن نجات به خانم لورا بولدرینی. هیئت پارلمانی شما در زمان حضور در تهران با ما دیدار کند

نامه سرگشاده انجمن نجات به خانم لورا بولدرینی. هیئت پارلمانی شما در زمان حضور در تهران با ما دیدار کند

Laura Boldrini Italyانجمن نجات، تهران، یازدهم می 2014: …  همانطور که مطلع هستید یک هیئت 10 نفره از پارلمان ایتالیا به ریاست آقای اتوره روساتو روز شنبه 3 مه 2014 برای یک دیدار 4 روزه به تهران آمد. در میان نمایندگان هیئت مربوطه  کسانی بودند که طومارهائی را برای سازمان مجاهدین خلق در جهت محکوم نمودن جمهوری اسلامی ایران و حمایت از مسعود و مریم رجوی به امضا رسانده بودند. ما از اعضای هیئت مربوطه …

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch, May 2005

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی نامه

هیئت پارلمانی در زمان حضور در تهران با ما دیدار کند

نامه سرگشاده انجمن نجات به خانم لورا بولدرینی، رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا

Laura Boldrini Italy

تهران، 7 مه 2014

خانم محترم

انجمن نجات یک سازمان غیردولتی است که از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق و خانواده های اعضای فعلی گرفتار در عراق در دستان مسعود رجوی تشکیل شده است.

همانطور که مطلع هستید یک هیئت 10 نفره از پارلمان ایتالیا به ریاست آقای اتوره روساتو روز شنبه 3 مه 2014 برای یک دیدار 4 روزه به تهران آمد.

در میان نمایندگان هیئت مربوطه کسانی بودند که طومارهائی را برای سازمان مجاهدین خلق در جهت محکوم نمودن جمهوری اسلامی ایران و حمایت از مسعود و مریم رجوی به امضا رسانده بودند.

ما از اعضای هیئت مربوطه درخواست کردیم تا دیداری با اعضای انجمن ما و با قربانیان این فرقه مخرب کنترل ذهن داشته باشند اما آنها دعوت ما را رد کردند.

اگر این نمایندگان ادعا میکنند که برای حقوق بشر، آزادی، و عدالت مبارزه میکنند، و همچنین علنا از سازمان مجاهیدن خلق حمایت می نمایند، سیاست بی طرفانه ایجاب میکرد که به حرف قربانیان سازمان مجاهدین خلق هم گوش نمایند که از نقض حقوق بشر در درون سازمان مجاهدین خلق آسیب دیده اند.

هدف انجمن نجات برای این دیدار صرفا تلاش برای یافتن راهی جهت نجات اعضای سازمان در عراق و همچنین وصل ارتباط آنان با خانواده هایشان در ایران بود.

جای تعجب دارد که این این افراد از یک سازمان تروریستی تحت نام دفاع از حقوق بشر حمایت میکنند، ولی از گوش دادن به قربانیان همان سازمان تروریستی امتناع می ورزند.

ارادتمند

انجمن نجات

رونوشت به :

رئیس مجلس سنای ایتالیا

رئیس هیئت پارلمانی دیدار از ایران


http://www.youtube.com/watch?v=oScrIJO6q0M&list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ&feature=share&index=3

Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK

همچنین:

غرفه مجاهدین در نمایشگاه کتاب تهران – از رونمایی کتاب “گسست بندها” تا دست نوشته محسن رضایی در نمایشگاه

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، هفتم می 2014: …  ابراهیم خدابنده هدف خود از ترجمه این کتاب را چنین بیان کرد: همانگونه که از نام کتاب مشخص است گسستن ‌بندهای ذهنی منظور کتاب می‌باشد. چون گرفتار شدن در فرقه‌ها باعث می‌شود ذهن انسان اسیر و قفل شود. وی گفت: این کتاب را به چند دلیل ترجمه کردم، اول اینک

نشست خبری انجمن نجات. روناک دشتی، ابراهیم خدابنده، علی اکرامی و ایرج صالحی در سمنان

نجات سمنان 04052014مجاهدین دات کام، سمنان، چهارم می 2014: …  ابراهیم خدا بنده که مدت 23 سال عضو این گروهک بود افزود : هدف این سازمان ( انجمن نجات ) کمک حقوق بشری و نجات سه هزار اسیر از دست گروهک منافقین است. وی با تاکید بر اینکه گروهک منافقین اکنون مشکل سیاسی ، امنیتی و اجتماعی

مقایسه ای نابجا اما ضروری، حزب الله- مجاهدین؛ شرافت در برابر بی شرفی!

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاایران دیدبان، سوم می 2014: … این همه به آن علت است که حزب الله اعتبارش را از مردمش و مقاومتش در برابر رژیم صهیونیستی می گیرد، در حالی که مجاهدین در موضع نادرست و استراتژی به کلی غلط خود علیه نظام ایران نیز موفق به چنین کاری نشدند،‌عاجز از کسب همراهی مردم، به دامان