نامه سرگشاده به آقای آلجئو ویدال کوادراس +ترجمه

نامه سرگشاده به آقای آلجئو ویدال کوادراس +ترجمه

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist groupاحسان روشن ضمیر، ایران قلم، اسپانیا، پانزدهم سپتامبر 2014: …  مجاهدین در زندان لیبرتی باروت توپخانه مریم و مسعود رجوی برای بازیها و نمایشهای سیاسیشان درغرب میباشند تا اینگونه وانمود کنند که لیبرال و دمکرات هستند. هرچه آتش این باروت بیشتر و صدایش بلندتر باشد ایندو از آن بیشتر بهرمند شده و استقبال میکنند. چگونه میتوان در قرن بیست و یکم ادعا نمود که “من نماینده خدا بر روی زمین و کل کائنات …

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist group

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی نامه

نامه سرگشاده به آقای آلجئو ویدال کوادراس +ترجمه

احسان روشن ضمیر ، اسپانیا

آقای دکتر کوادراس عزیز

اینجانب سخنرانیهای شما را در حمایت از مریم و همسرش مسعود رجوی و فرقه شان خوانده ام.

یک ضرب المثل در زبان اسپانیایی هست که میگوید “El hábito no hace al monje.” گول ظاهر افراد را نخورید. و یا “Obras son amores y no buenas razones.” افراد را بعملشان بسنجید نه به حرفشان.

مسعود و مریم رجوی مصداقهای واقعی این ضرب المثلها هستند.

خواهش میکنم اجازه دهید این مطلب را روشن کنم که این حقایق آنگونه که در گردهمایی های نمایشی مسعود و مریم رجوی مرسوم است، که افراد برای پول و یا خدمات که بطور رایگان دریافت میکنند سخنانشان را بدون اینکه هیچ علم واطلاع درستی در مورد آن داشته باشند بیان میکنند نیست. بلکه توسط کسی گفته میشود که نزدیک به 30 سال بخشی از افراد لیبرتی و اشرف را فرماندهی کرده، به آنها آموزش داده، با آنها زندگی کرده، خونش بهمراه آنها ریخته شده، همراه آنها بارها و بارها چه توسط ایران و چه توسط آمریکا بمباران شده، با مسعود و مریم رجوی از نزدیک کار کرده با آنها زندگی کرده، چه در فرقه رجوی و چه در شورای به اصطلاح ملی مقاومت بعنوان یک عضو فعالیت داشته است. و البته بهمراه سایرمجاهدین چه در زندان لیبرتی چه در سایر نقاط خیانت مسعود و مریم رجوی را به خود و به دمکراسی وآزادی و دنیای آزاد تجربه کرده و میکند.

آقای دکتر کوادراس

نمیتوان انگیزه های کسی را زیر سوال برد. ولی به هر دلیل که باشد، چه بخاطر منافع مالی و شخصی و یا مقاصد سیاسی، صحیح نیست با زندگی افراد مجاهد بازی کرد. مجاهدینی که به امید رسیدن به دمکراسی بهترین زندگیها را رها کرده و قدم در این راه گذاشته بودند ولی بعدا دریافتند که خودشان قربانی یکی از بدترین دیکتوریهایکه توسط مریم و مسعود رجوی اعمال میشود، میباشند.

آقای عزیز

زمانیکه مجاهدین در اشرف تحت شدیدترین سرکوبهای فیزیکی و روانی شامل زندان و شکنجه و ضرب و شتم قرار داشتند که تماما توسط مریم و مسعود رجوی فرمان داده میشد، مریم رجوی در اروپا در سمینارها و کنفرانسهای مطبوعاتی برایشان اشک تمساح میریخت و آنها را مجاهدین قهرمان مینامید.

مجاهدین در زندان لیبرتی باروت توپخانه مریم و مسعود رجوی برای بازیها و نمایشهای سیاسیشان درغرب میباشند تا اینگونه وانمود کنند که لیبرال و دمکرات هستند. هرچه آتش این باروت بیشتر و صدایش بلندتر باشد ایندو از آن بیشتر بهرمند شده و استقبال میکنند.

چگونه میتوان در قرن بیست و یکم ادعا نمود که “من نماینده خدا بر روی زمین و کل کائنات هستم و خون و نفس و دار و ندار شما مجاهدین در حال حاضر و مردم ایران و جهان وقتی به قدرت برسم متعلق به این من (رهبری) است؟”

چگونه مجاهدینی که چه در ایران بصورت فراری و چه درزندانها و چه در عراق تحت بدترین شرایط بوده اند و جانشان را برای دمکراسی بدست گرفته اند را تحت شدیدترین فشارهای فیزیکی و روانی و مغزشویی قرار میدهند که در مورد اینگونه سیاست ها و اعمال دیکتاتوریهای قرون وسطایی وادار به سکوت کنند. و در صورت عدم سکوت با ضرب و شتم، زندان، شکنجه و حتی حذف فیزیکی ربرو کنند.

چگونه با صدام حسین دیکتور سابق عراق قرارداد سرکوب مخالفان درونی یعنی همین مجاهدین را ببندند؟

چرا و چگونه میتوانند در جلسات مغز شوییهای روزانه مجاهدین را نرینه یا مادینه وحشی بنامند و آنها را وادار کنند که به یکدیگر به شدیدترین وجه حمله کنند تا وادار به اطاعت از رجوی ها شوند؟

آقای رجوی بارها و بارها چه در جلسات عمومی و چه در جلسات خصوصی به ما میگفت که “مخالفان درون تشکیلات با مشت آهنین مواجهه خواهند شد، آمده‏ام به عراق که هرکاری دلم خواست بکنم.”

میدانستید که بهای خروج از مجاهدین 2-8 سال زندان در اشرف، و سپس تحویل به صدام حسین برای 8 سال زندان بیشتر قرار داده شده بود؟ کسانیکه این مسیرها را طی کرده‏اند را میشناسید؟ و در صورتیکه همین مجاهدین را که در سمینارها و کنفرانسها، آنها را از قهرمان و یا با هزاران القاب پوشالی میخوانند، مخالفتش را جدیدی‏تر مینمود با مرگ مواجهه میگردید!!!

میدانید یا میدانستید که بهای ترک فرقه توسط زنان در لیبرتی و اشرف مرگ است و بس. اینرا مریم رجوی که خود یک زن است مقرر کرده است.

آیا میدانید که زنان بطور سیتماییک توسط مسعود رجوی بعنوان رهبر ایدئولژیک مورد سوءاستفاده جنسی قرار میگرفت تا از این طریق ضمن متقاعد کردن زنان به اینکه دیگر شوهری که به اجبار از آنها جدا کرده است وجود ندارند و شوهرشان مسعود رجوی است تا از فکر فرار باز دارند؟ و اینگونه آنها را گول میزنند که شما نیز مانند مریم رجوی شده‏اید و ارتقاء یافته اید. و میدانستید که همه این جلسات شبانه سوء استفاده جنسی را مریم رجوی با کمک بالاترین افرادش انجام میداند!

برای اجتناب از گرفته شدن وقت حضرتعالی به مشتی از خرمن اکتفا کردم. و هزاران هزار واقعیت را در قلب و ضمیر خود نگهمیدارم.

آیا آنچه در فوق گفته شد یادآور اعمال استالین، پل پت در کامبوج، یا اروپای قرون وسطا و یا آی سیس یا القاعده نیست؟

آقای دکتر گوادراس

“El hábito no hace al monje.” گول ظاهر افراد را نخورید. و یا “Obras son amores y no buenas razones.” افراد را بعملشان بسنج نه به حرفشان.

فکر نمیکنم چه بدلیل سیاسی، اقتصادی یا منافع شخصی درست باشد که از چنین فرقه‏ای حمایت کنید. آنهم با بستن چشم خود برروی هزاران گزارش و حقایق و شواهد زنده و حتی گزارش دیده بان حقوق بشر سازمان ملل در سال 2005 و تنها به مسعود و مریم رجوی گوش فرا دهید. بنده سیاستمداران اروپایی را بسیار با پرنسیپترو هوشیارتر از اینها یافته ام.

با تشکر

ارادتمند ـ احسان روشن ضمیر

***

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cult Paulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11130

خسارت جدی و گرفتاری جدید بقایای صدام و رجوی در پارلمان اروپا

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist groupایران اینترلینک، بیست و هشتم می ۲۰۱۴: … بقایای صدام و مجاهدین خلق (فرقه رجوی) دو لابی گر اصلی خود را در انتخابات اخیر پارلمان اروپا از دست دادند. استراون استیونسون از بریتانیا از آغاز تسلیم شده و اساسا در انتخابات شرکت نکرد. الجو ویدال کوادراس از اسپانیا اما سعی کرد تا با سوار شدن بر خواسته های راستهای افراطی در اسپانیا و با بوجود آورد حزبی جدید مجددا خود را به پارلمان برساند ولی حزب او جمعا کمتر از ۲ درصد …

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfires. Rep. Ileana Ros-Lehtinen with Mojahedin Khalq (Rajavi cult) members

Mojahedin Khalq terrorists (Rajavi cult) also gave money to Sen. Robert Menendez (D-N.J.), chairman of the Senate Foreign Relations Committee

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK SaddamIleana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

خسارت جدی و گرفتاری جدید بقایای صدام و رجوی در پارلمان اروپا

بقایای صدام و مجاهدین خلق (فرقه رجوی) دو لابی گر اصلی خود را در انتخابات اخیر پارلمان اروپا از دست دادند. استراون استیونسون از بریتانیا از آغاز تسلیم شده و اساسا در انتخابات شرکت نکرد. الجو ویدال کوادراس از اسپانیا اما سعی کرد تا با سوار شدن بر خواسته های راستهای افراطی در اسپانیا و با بوجود آورد حزبی جدید مجددا خود را به پارلمان برساند ولی حزب او جمعا کمتر از ۲ درصد رای به خود اختصاص داد. تاریخچه تحرکات ویدال کوادراس و بخصوص حمایت و فعالیتش در راستای منافع تروریسم از یک طرف و طمع بی اندازه وی به پول از طرف دیگر، بصورت گسترده ای قبل از انتخابات توسط مطبوعات اسپانیا افشا شده بود. هر دو نماینده از کار برکنار شده قبلا در هیئت روابط پارلمان اروپا و عراق ثبت نام کرده بودند و از این طریق اهداف گروههای “ضد مالکی” و از جمله سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در پارلمان اروپا را پیش میبردند.

البته با توجه به پیروزی قاطع اخیر ائتلاف مالکی در عراق، رجوی و بقایای صدام در هر حال دیگر مثل قبل امکان دخالت در امور داخلی کشور را نمی داشت ولی اطلاعات رسیده حاکی از آن است که این سازمان در رابطه با پارلمان اروپا به عوامل و مزدورانش اعلام “بسیج نیرو” کرده است تا هر چه سریع تر به شکار، فاسد کردن و عضو گیری نفراتی جایگزین اقدام کنند. رجوی امیدوار است با به خریدن و به فساد کشاندن نمایندگان جدیدی در این پارلمان بتواند پرچم داس و تفنگ خود را همچنان در این محل برافراشته نگه دارد.

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist group

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10848

روابط خطرناک سیاستمدار اسپانیایی. آلجو ویدال کوادراس، نزدیک ترین دوست مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist groupالسا. اس. وجو، نشریه اسپانیایی دسترلا دیجیتال (ستاره دیجیتال)، دهم می ۲۰۱۴: … متخصصین هنوز نتوانسته اند این سوال را که بواقع این مخارج هنگفت از کجا تامین میشود را کاملا رد یابی کنند. مخارجی که شبکه ای عظیم از ارتباطات، فعالیت ها و حمایت های علنی و مخفی را اداره می کند. البته ویدال کوادراس نظرش این است که این مخارج صرفا توسط ایرانیان مخالف تامین می گردد …

Link to the full description of MKO Logo (pdf file


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به متن اصلی (اسپانیایی)
ترجمه ایران اینترلینک

لینک به  ترجمه انگلیسی

روابط خطرناک سیاستمدار اسپانیایی

آلجو ویدال کوادراس، نزدیک ترین دوست مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

رئیس (پرزیدنت) حزب  وکس (صدا) اقرار می کند سیزده سال است در راه هدفی فعالیت می کند که بخشی از آن خارج کردن نام سازمان مجاهدین خلق از لیست تروریستی و بخش دیگر آن باز سازی چهره این گروه است. وی میگوید سیاستمداران اسپانیایی باید از این گروه حمایت کنند چرا که این گروه جزو دوستان سازمان سیا (اطلاعات مخفی امریکا) است.

آلجو ویدال کوادراس مرد کلیدی رابطه سیاسی اسپانیا با سازمان مجاهدین خلق است. این عضو سابق حزب مردم و رئیس جدید حزب وکس اولین سیاستمدار اسپانیایی بوده که با این سازمان “دموکراتهای آپوزیسیون در تبعید” رابطه بر قرار کرده است. خودش  رابطه اش را اینطور توضیح میدهد: “سال ۲۰۰۰ بود و من تازه بعنوان نماینده در پارلمان اروپا انتخاب شده بودم. من میبایستی بزودی به بروکسل بروم و در آن زمان من نماینده ای از پرتقال، پائولو کازاکا، را دیدم. پائولو کازاکا سالها بود که برای این گروه “ایرانیان دموکرات در تبعید” کار می کرد و از من خواست که با تعدادی از نمایندگان آنها ملاقات کنم. ما صحبت های طولانی داشتیم آنها مدارک زیادی به من ارائه کردند و وضعیت ایران را توضیح دادند و توضیحاتی در رابطه با تاریخچه سازمان مجاهدین خلق. از این نقطه روابط ما آغاز شد …

از آن زمان تا کنون وی حمایت مطلق خود را از این جریان ابراز کرده است. وی از زمان تشکیل و آغاز به کار پارلمان اروپا یعنی سیزده سال پیش تا بحال با “شورای ملی مقاومت ایران” همکاری می کند. متخصصین امر معتقدند که این سازمان بازوی سیاسی سازمان مجاهدین خلق ایران است. هدف اولیه این همکاری خارج کردن نام این گروه از لیست تروریستی بوده. سازمانی که در سال ۱۹۹۷ در لیست گروههای تروریستی ایالات متحده امریکا و متعقبا در سال ۲۰۰۲ در لیست اتحادیه اروپا قرار گرفته است و متهم است که چندین امریکایی را در سالهای ۱۹۷۰ به قتل رسانده و در سال ۱۹۹۲ به نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک حمله کرده. هدف بعدی به شناسایی رساندن “مشروعیت الترناتیو بودن” این گروه بوده که در چشم جامعه بین المللی بدست آورده شود. “فعالیت های شدید لابی گری انجام شده در طی بیست سال اخیر بنیان فعالیت های سازمان و این فرد سیاستمدار اسپانیایی بوده” که عضو گروه “دوستان ایران آزاد” هم هست. گروهی که تشکیل داده اند شامل حدود هفتاد نماینده پارلمان اروپا میگردد که کار اصلی آن تبلیغ برای رساندن پیام این سازمان به مراجع بین المللی است.

اولین هدف این ها بدست آمده است. شورای اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۹ گروه را از لیست تروریستی خود خارج کرد. خود ویدال کوادراس البته بصورتی آرام میگوید که: “ولی البته این خارج شدن صرفا یک بحث قضایی و دادگاهی بود”. وی به حکمی از دادگاه اولیه لوکزامبورک اشاره می کند که در سال ۲۰۰۸ مدعی شد که “در حال حاضر هیچ مدرکی که این گروه در حال حاضر خطری برای ما محصوب بشود ارائه نشده است”. مجاهدین خلق بعد از این پیروزی در اتحادیه اروپا، جنگ صلیبی خود را در واشنگتن شروع کردند. کودراس میگوید “من در این پروسه بسیار نزدیک بودم و با آن زندگی کردم. ما مذاکرات و جلسات طولانی بسیاری با وکلا برای پیش بردن این هدف در امریکا داشتم. ما به وکلا نشان دادیم که این هدف را چگونه در اتحادیه اروپا پیش برده ایم”. نتیجه این که در سال ۲۰۱۲ وزارت خارجه امریکا هم تصمیم گرفت که دیگر اینها را تروریست نداند.

براستی چه انگیزه ای باعث شد که امریکا اینها را از لیست سیاه خود خارج کنند؟

محققین اکادمیک میگویند دادگاه و مسائل قانونی نمی توانند تنها دلیل خروج اینها از لیست سیاه باشند. قبلا هیلاری کلینتون مشخصا گفته بود که نه وی و نه  وزارتخانه زیر دستش نمیتوانند گذشته را “نادیده بگیرند” یا “به فراموشی بسپارند”. این شامل مواردی میگردد همچون “دست داشتن مجاهدین خلق در قتل امریکایی ها در ایران در سالهای ۱۹۷۰ و یا حملات آنها در خاک امریکا در سال ۱۹۹۲″. نظر دیگر متخصصینی که ما با آنها مشورت کرده ایم هم بر این است که دلایل مختلف دیگری هم وجود دارد که دولت امریکا را بر آن داشت تا این تصمیم را بگیرد.

اولا این که شایع است که سازمان مجاهدین خلق در سال ۲۰۰۲ برنامه اتمی ایران را کشف کرد که باعث شد تا دولت امریکا بتواند علنی به طرف “جنگ” با رژیم آیت الله ها حرکت کند. ثانیا زمانی که امریکا عراق را اشغال کرد و پس از آن که امریکایی ها مجاهدین خلق را خلع صلاح کردند، امریکا بدون مقدمه”موقعیت تحت حفاظت خود” را به این گروه داد. بنابر نوشته های رسمی امریکا، مجاهدین خلق بصورت “داوطلبانه” خلع صلاح شدند ولی بنابر نا نوشته ها و منابع غیر رسمی موجود،  سازمان سیا و موساد مجاهدین خلق را برای استفاده های ابزاری خودشان آموزش میدهند. این مسئله تا جایی پیش میرود که در سال ۲۰۱۲ ایان میزاحی رئیس سابق سرویهای مخفی اسرائیل دست داشتن مجاهدین خلق در “جنگهای سری” علیه ایران را علنی فاش می کند. “جنگهای سری” ای که تا همان زمان به کشته شدن چهار دانشمند اتمی ایران انجامیده. و ثالثا این که سیاستمدران امریکایی سالهای سال از مجاهدین خلق بعنوان یک ابزار فشار علیه حکومت ایران استفاده کرده و می کنند. متخصصینی که با آنها مشورت کرده ایم میگویند: “آنها فارسی حرف میزنند و با منابعی در داخل حکومت رابطه بر قرار می کنند. بنابراین آنها می توانند برای اهداف امریکا قابل استفاده باشند”.

البته این متخصصین معتقدند که این حمایتها بدون پشتوانه هم نیستند. سابقه این مطلب هم به سالها قبل بر میگردد. سالها قبل نیویورک تایمز افشا کرد که مجاهدین خلق با رشوه دادن به سیاستمداران حمایت آنها را می خرد. بعد ها صحبت از دستمزد های علنی پانزده هزار تا سی هزار دلاری شد. و حتی فرماندار سابق پنسیوانیا، ادوارد رندل با تحقیقات خزانه داری روبرو شد چرا که بیش از ۱۵۰۰۰۰ دلار از این گروه گرفته بود در حالی که گروه هنوز در لیست تروریستی امریکا بود. در اتحادیه اروپا هم قضیه جز این نبوده و نیست. نشریه ما افشا کرده است که تا کنون دو پرزیدنت سابق اسپانیایی برای جلسات سالانه مجاهدین خلق در ماه ژوئن به پاریس رفته و در قبال این حضورشان دستمزد دریافت کرده اند. آلجو ویدال کوادراس پرزیدنت کنونی حزب وکس اسپانیا ولی با عجله سعی می کند که توضیح بدهد و می گوید: “ولی سیاستمداران دیگری که از آنها حمایت می کنند پولی دریافت نمی کنند”. و ادامه میدهد: “در این جهان هنوز رژیم هایی هستند که حقوق بشر را زیر پا می گذارند. مانند کوبا، کره شمالی و ایران. من معتقدم که وظیفه هر دموکراتی است تا برای تغییر ایران به یک دموکراسی فعالیت کند”.

مخارج هنگفت مجاهدین خلق از کجا تامین میشود؟

متخصصین هنوز نتوانسته اند این سوال را که بواقع این مخارج هنگفت از کجا تامین میشود را کاملا رد یابی کنند. مخارجی که شبکه ای عظیم از ارتباطات، فعالیت ها و حمایت های علنی و مخفی را اداره می کند. البته ویدال کوادراس نظرش این است که این مخارج صرفا توسط ایرانیان مخالف تامین می گردد. و میگوید: “اینها ایرانیانی هستند که برخی از آنها بسیار ثروتمند هستند”. ولی سیاستمداران دیگری که با آنها مشورت کرده نظر دیگری دارند. کاری دوران از حزب پی پی بالیرس بزرگترین حامی مجاهدین خلق در اسپانیا است و خودش میگوید: “من آنقدر ها هم احمق نیستم که فکر کنم این زیرساخت عظیم با پول تعدادی ایرانی مهاجر تامین بشود. من کمک و فعالیت برخی از قدرت ها در حمایت و کمک به آنها را رد نمی کنم”. امریکا، اسرائیل و عربستان سعودی برخی از قدرت هایی هستند که احتمالا بصورت مخفیانه از این گروه پشتیبانی مالی میکنند. خانم دوران البته میگوید که وی برایش فرقی نمی کند و ادامه میدهد که: “من افراد را در اعتصاب غذا دیده ام. من عکس کشته شدگان را دیده ام و به سخنان مادران گوش داده ام و اگر شما نتوانید ثابت کنید که این یک کلاهبرداری بزرگ است، همه اینها برای من واقعی است”.

قتل ۴۰ هزار ایرانی در دوران جنگ ایران و عراق به مجاهدین خلق نسبت داده می شود و این ترورهایشان ترورهایی مانند  ترور پرزیدنت رجایی و نخست وزیر باهنر و یا قتل گسترده اکراد را نیز شامل می گردد. مجاهدین خلق همین امروز هم بصورت فعال در حمایت از مخالفین سوریه دست دارند. برخی از گزارشات از جمله گزارشاتی از کمیساریای عالی پناهندگی بوضوح اعلام می کنند که این گروه حقوق بشر در داخل خودش را هم رعایت نمی کند. البته باز ویدال کوادراس هیچ بهایی به این گزارشات نمی دهد و همه آنها را به سادگی بعنوان “تبلیغات ایرانیان” رد می کند. این حرکت کواراس البته با پیام مریم رجوی رهبر این گروه همخوانی دارد. پیامی که وی در حضورش در پارلمانهایی که بتواند به آنها راه بیابد مرتبا تکرار می شود. مریم رجوی معمولا دو بار در سال در اروپا ظاهر میشود. این شامل حضور وی در اسپانیا نیز میشود. وی در دسامبر ۲۰۱۲ به مادرید آمد و در این حضورش توانست با شهردار آنا توتلا هم ملاقاتی داشته باشد. جالب است که وی (آنا توتلا) همسر یکی از سیاستمدارانی است که مجاهدین خلق در قبال حمایت های علنی اش به وی دستمزد پرداخت کرده اند.

image
image
Captain Lewis Lee Hawkins
(Photograph courtesy Annette Hawkins)
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)
(Saddam used Rajavi in the massacar of Iraqi Kurds)

(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

همچنین:

اسامی بیش از ۱۲۰ نفر از نفراتی که کمپ لیبرتی را در ماه های گذشته ترک کرده اند

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییمحمد علی ملک اندی، وبلاگ صدای خاموش شدگان، دوم می ۲۰۱۴: … اسامی دوستان عزیزی که در تیرانا ، کشور البانی هستند عبارت است :۱-نرگس  آدی گزل، ۲- زهرا اسلامی، ۳- زهرا پاکدل، ۴-اکرم تیمور، ۵-هنگامه حاجی حسن، ۶-اعظم حاج

افشای شبکه مزدوران عراقی صدامی فرقه رجوی در اروپابا نام جعلی «خبرگزاری عراق»!!

قربانعملی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، پاریس، دوم می ۲۰۱۴: … صافی الیاسری نویسندۀ عراقی مزدور فرقۀ رجوی که سال گذشته و نیز اخیرا طی هفتۀ اول ماه آوریل ۲۰۱۴ مقالات متعددی به زبان عربی علیه ما جدا شدگان از فرقه و مشخصا و بیشتر علیه اینجانب بویژه در سوز و گداز از نامۀ اخیر ۵۰ عضو جداشده از سازمان به نخست وزیر عراق در

تقاضای مریم رجوی برای ویزا چالشی برای مواضع امریکا در قبال تروریسم

آن خدابنده (سینگلتون)، مشاورین استراتژی خاورمیانه، اول می ۲۰۱۴: … الینا راس لهتینن مشخصا وعده ها و پیشنهادات مختلفی به جان کری وزیر خارجه امریکا داده بود که در صورتی که این ویزا از طرف وزارت خارجه صادر شود پوئن هایی را در زمینه های دیگر به وی بدهد ولی وزیر خارجه امریکا مجبور است به سخنان دیگری هم گوش