نامه سرگشاده به سفیر کشور آلبانی در فرانسه

نامه سرگشاده به سفیر کشور آلبانی در فرانسه

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم فوریه 2015:…  رجوی و مریم قجر علاوه بر کنترلچی عده ای زندانبان و شکنجه گرهایی مثل حسن عزتی با نام مستعار نریمان ـــ بهرام جنت صادقی با نام مستعار مختار ؛ هوشنگ دودگانی و…. را به آلبانی فرستاده تا در صورت نیاز بر علیه اعضاء نگون بخت از شیوه ترور و زندان و شکنجه و سرکوب در درون تشکیلات برای مخالفین و منتقدین و … استفاده کنند . اسامی کشته …

فائزه محبت کار فرقه رجوی Faezeh Mohabatkar, Saddam’s Privat Army commander now working for Mojahedin Khalq Terrror group in Tirana

A list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی نامه

نامه سرگشاده به سفیر کشور آلبانی در فرانسه

سفیر محترم کشور البانی .

با سلام و احترام

فبل از پرداختن به موضوع نامه اجازه می خواهم بصورت کوتاه خودم را معرفی بکنم .

من محمد رزاقی هستم نزدیک به 20 سال عضو فرقه مجاهدین بودم و بهترین دوران زندگی ام در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی در اسارت ذهنی و جسمی سپری کرده ام ومی توانم به صراحت بگویم رجوی و مریم قجردر مقرهای اهدائی صدام دیکتاتور ملعون یک برده داری نوین راه انداخته اند و از اعضاء نگون بخت برای مقاصد شوم خودشان استفاده می کنند .

ما در مدتی که در اردوگاههای تحت کنترل رجوی و دیگر سران فرقه بودیم و شخص رجوی و مریم قجر قوانین ضد انسانی را نوشته و بر ما اعمال می کرد و این روش هنوز هم ادمه دارد اعضاء حق ازدواج ندارند ؛ حق تردد ازاد به بیرون از اردوگاه ندارند ؛ به دستور شخص رجوی و مریم قجر ارسال نامه یا ایمیل برای فامیل و اعضاء خانواده برای اعضاء نگونبخت ممنوع اعلام کرده .

هیچ عضوی حق بیان مشکلات را ندارد و اعضاء مجبور هستند هر انچه سران فرقه می نویسند و یا می گویند اعضاء ان را تکرار کنند .

در درون مناسبات علاوه بر اینکه زن و مرد حق رابطه معمولی و انسانی با یکدیگر را ندارند حتا 2 مرد حق حرف زدن با هم را ندارند چون فورآ از طرف سران فرقه متهم به محفل زدن می شوند .

اعضاء فرقه حق تصمیم گیری برای انتخاب ادامه زندگیشان را ندارند و سران فرقه مجاهدین برای اعضاء مسیر زندگی را انتخاب می کنند و حتا نفرات چه بخورند ؛ چه بنوشند و ….

سفیر محترم

اقدام انساندوستانه کشور شما مبنی بر پذیرش اعضا فرقه رجوی که قدم اول دور کردن اعضاء فرقه از منطقه خطرناکی مثل عراق ؛ قابل تقدیر می باشد و اقدام دولت شما احترام به حقوق بشر با پذیزش انتقال انها از عراق به البانی قدم مثبتی برای حفظ جان اعضاء نگون بخت می باشد .

بنا بر خبر هایی که از درون تشکیلات در تیرانا می رسد رجوی و مریم قجربا فرستادن سران فرقه بعنوان شورای رهبری اعضایی که در تیرانا مستقر شده اند باز به همان شیوه اردوگاههای عراق اعضاء توسط سران و چماقداران فرقه کنترل می شوند .

سران فرقه جنایتکار رجوی اعضاء نگون بخت با بحثهای غیر واقعی می ترسانند و به انها اجازه نمی دهد از مقری که سران فرقه کنترل ان را بر عهده دارند به راحتی خارج شودند و مشمول مراحل مختلف برای خرج می باشند .

رجوی و مریم قجر علاوه بر کنترلچی عده ای زندانبان و شکنجه گرهایی مثل حسن عزتی با نام مستعار نریمان ـــ بهرام جنت صادقی با نام مستعار مختار ؛ هوشنگ دودگانی و…. را به آلبانی فرستاده تا در صورت نیاز بر علیه اعضاء نگون بخت از شیوه ترور و زندان و شکنجه و سرکوب در درون تشکیلات برای مخالفین و منتقدین و … استفاده کنند .

اسامی کشته شده ها در زندان اردوگاه بد نام اشرف که به دستور شخص رجوی ساخته شده بود و در ان زندان عده ای بر اثر شکنجه های طاقت فرسا جان خود را ازدست دادند.

ــ قربانعلی ترابی بر اثر شدت شکنجه جان داد .

ــ جلیل بزرگمهر بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران رجوی جان داد .

ــ پرویز احمدی بر اثرشدت شکنجه گران رجوی جان باخت و…

 

سفیر محترم

به غیر من کسانی هستند که به دستور مستقیم رجوی و مریم قجر در اردوگاههای اهدائی صدام به رجوی شکنجه شده ایم و هم اکنون این شکنجه گران در البانی مستقر هستند وتقاضا می کنم اجازه بدهدید یک دادگاه بی طرف در همان کشور البانی با حضور وکلای ما به این پرنده رسیدگی کنند !

چون در زمانی که به دستور شخص رجوی و مریم قجر زندانی شدیم در سولی که من در ان زندانی بودم و در سلولهای دیگر افراد بی گناه بر اثر شدت شکنجه های غیر انسانی جان باخته اند جا دارد در یک دادگاه عادلانه همه چیز و ماهیت رجوی و مریم قجر روشن شود .

همچنین این هشدار به دولت شما می دهم فرقه رجوی یک باند مافیائی و جنایتکار می باشد و در هر زمان بخواهد اعضاء اسیر به خود سوزی وادار خواهد کرد مثل خود سوزی های 2003 که چند نفر بر اثر خود سوزی به دستور مریم قجر جان خود را از دست دادند و چند نفر هم به شدت سر و صورتشان سوخت و باعث وحشت ساکنان پاریس شدند .

علاوه بر این در میان افرادی که از عراق به البانی اعزام شده اند متخصصین متفجرات اموزش دیده های فدائیان صدام ملعون هم وجود دارد که اینها تماما تهدیدی بر امنیت کشور البانی می باشد.

اقای سفیر

تنها راه حل ساده اینکه اجازه ندهید سران فرقه بر اعضاء نگون بخت کنترل داشته باشند و با پرداخت ماهیانه 500 دلار انها را همچنان در اسارت و بردگی نگه دارند و گوش به فرمان .

در صورت عدم کنترل این فرقه در اینده نزدیک شاهد حضور یک فرقه خطرناکی در خاک البانی خواهیم بود که به هیج وجه کنترل ان دست هیج کس نخواهد بود الا رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه …

از اینجا اعلام می کنیم من و دوستانم حاضر هستیم در هر دادگاهی یا در هر ارگانی به وجود زندان و شکنجه و کشته شدن افراد در زیر شکنجه توسز شکنجه گران رجوی شهادت بدهیم .

تا سه رو شود هر که در او غش باشد .

با تشکر : محمد رزاقی ــ عضو سابق فرقه مجاهدین

پناهنده سیاسی در فرانسه

رونوشت :

ـــ وزیر کشور البانی

ـــ وزارت خارجه البانی

ــ اداره پناهندگی البانی

ــــ کمیساریای عالی پناهندگی مستقر در الباتی

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15799

به دوستانم در آلبانی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۵:…  شما که اکنون به دنیای ازاد رسیده اید باید مثل همه انسانها یک زندگی ازاد داشته باشید و از حق و حقوق شهروندی استفاده کنید شما حق دارید بدون اجازه سران فرقه با خانواده خود رابطه داشته باشید ؛ تردد آزادانه داشته باشید ؛ با هر کسی که دوست داشته باشید رابطه انسانی داشته باشید ؛ شما حق دارید مدل لباس پوشیدن خودتان را انتخاب کنید ؛ حق دارید …

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014تاکتیک کودکانه فرقه رجوی در آلبانی ، تعهد به معبد پرچم !!

لینک به منبع

به دوستانم در آلبانی

دوستان عزیز سلام

از اینکه توانسته اید از اردوگاه بد نام اشرف و کمپ لیبرتی وازعراق به سلامت به کشور امن برسید باعث خوشحالی و این قدم اول به سمت ازادی از قید و بندهای فرقه جنایتکار رجوی می باشد .

البته خبر هایی از درون مناسبات فرقه رجوی در آلبانی می رسد که خوش آیند نیست و خیلی تاسف بار می باشد .

دوستان عزیز

طبق خبرهایی که از درون مناسبات فرقه رجوی رسیده سران فرقه بطور خاص شخص مریم قجر دستوراتی مبنی بر نگه داشتن شما در اسارت ذهنی و جسمی به سران فرقه در آلبانی صادر می کند .

همچنین شخص رجوی زنباره با اعزام سران جنایتکار فرقه رجوی برای کنترل اعضاء از عراق به آلبانی سعی می کند اعضاء را به شیوه اردوگاه بد نام اشرف و کمپ لیبرتی را درآلبانی کنترل کنند .

دوستان عزیز

شما توانسته اید از منطقه ای که هر لحظه خطر جانی شما را تهدید می کرد بعد از سالیان سال دور شوید وبه یک کشور امن برسید اما رجوی زنباره و مریم قجر سعی می کنند شما را همچنان در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارند ونگذارند شما به حق و حقوق انسانی خود برسید .

سران فرقه جنایتکار رجوی با شیادی و فریبکاری سعی می کنند شما را از یک زندگی مستقل و آزاد دور نگه دارند تا مبادا ابعاد جنایتهای رجوی افشاء شود .

چون رجوی زنباره و مریم قجر و دیگر سران فرقه بهتر از هر کس می دانند چه جنایتهایی در حق اعضاء خود کرده اند و در صورتی که یک نفر هم از فرقه رجوی جدا شود بیشتر باعث رسوائی رجوی و افشاء جنایتهای رجوی خواهد شد به همین خاطر رجوی و مریم قجر سعی می کنند با شیادی خاص شما را به خاطر نیاز مالی و عدم اشراف به حق و حقوق شهروندی خودتان در اسارت خود نگه دارند .

دوستان عزیز

شما که اکنون به دنیای ازاد رسیده اید باید مثل همه انسانها یک زندگی ازاد داشته باشید و از حق و حقوق شهروندی استفاده کنید شما حق دارید بدون اجازه سران فرقه با خانواده خود رابطه داشته باشید ؛ تردد آزادانه داشته باشید ؛ با هر کسی که دوست داشته باشید رابطه انسانی داشته باشید ؛ شما حق دارید مدل لباس پوشیدن خودتان را انتخاب کنید ؛ حق دارید مثل هر انسانی به وسایل ارتباطی دسترسی آزادانه داشته باشید ؛ حق دارید توسط وکیل از حق و حقوق پناهندگی خود مطلع شوید ؛ حق دارید شغل و ادامه مسیر زندگیتان را انتخاب کنید و …

ولی شما با اینکه در دنیای ازاد هستید باز سران فرقه این حق و حقوق انسانی را به شیوه شیادانه از شما گرفته اند ودرکشور آلبانی به بهانه های مختلف شما را از حقتان محروم کرده اند.

دوستان عزیز

از شما خواهش می کنم به یاوه گویی های رجوی و سران فرقه گوش ندهید یک لحظه فکر کنید و تصمیم بگیرید و از اسارت ذهنی و جسمی خودتان را آزاد کنید و در دنیای آزاد بدون کنترل سران فرقه نفس راحت بکشید و در این مسیر همه جدا شده ها و کانونهای جدا شده ها می توانند از هر لحاظ به خاطر داشتن تجربیاتشان به شما کمک کنند تا بتوانید بعنوان یک انسان ازاد قدم به یک زندگی جدید بگذارید .

برای شما بهترینها را ارزو می کنم و امیدوارم هر چه زوذتر خودتان را از اسارت ذهنی و جسمی تشکیلات فرقه جنایتکار رجوی آزاد کنید و قدم به زندگی بدون کنترل فرقه رجوی بگذارید چون حقیقتآ زندگی بدون قوانین فرقه گرایانه رجوی زیباست …

پاریس : محمد رزاقی

***

تیرانا ژوئیه 2014اسامی ۲۳۳ نفر انتقالی اخیر از عراق به آلبانی به ترتیب حروف الفبا

فائزه محبت کار فرقه رجوی فائزه محبت کار، مامور به تشکیل سرپل ارتباطی فرقه رجوی در آلبانی- تیرانا

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

فرقه رجوی و خط کار آینده

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب�

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن�

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د�

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س�