نامه سرگشاده به فراسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

نامه سرگشاده به فراسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

علی اکبر راستگو، کانون آوا، بیست و ششم ژانویه 2016:… اطلاع حاصل کردیم که جنابعالی پس از توافق هسته ای با ایران، حسن روحانی رئیس جمهور ایران را برای 27 ژانویه 2016 به فرانسه دعوت کرده اید. خواستیم باطلاع شما برسانیم که ازجانب “سازمان مجاهدین خلق” مستقر در اور سورواز، تظاهرات خشونت آمیزی علیه این دیدار انتظار می رود …

ملاقات نمایندگان انجمنهای زنان وآوا با نماینده پارلمان اروپا دراستراسبورگ

لینک به منبع

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

آقای رئیس جمهور عزیز اولاند،

اطلاع حاصل کردیم که جنابعالی پس از توافق هسته ای با ایران، حسن روحانی رئیس جمهور ایران را برای 28 و29 ژانویه 2016 به فرانسه دعوت کرده اید.

خواستیم باطلاع شما برسانیم که ازجانب “سازمان مجاهدین خلق” مستقر در اور سورواز، تظاهرات خشونت آمیزی علیه این دیدار انتظار می رود.

مجاهدین از روحانی به عنوان رئيس جمهور “رژیم تروریستی در تهران” نام میبرند که دشمن این سازمان می باشد. اینکه روحانی با فاصله چند کیلومتر از دفتر مرکزی آنها مورد استقبال قراربگیرد، موجب نگرانی شدید مجاهدین شده و مثال ریختن آب در لانه مورچگان هست. مجاهدین خلق همیشه با کسی که وارد “قلمرو” انها می شود با شدت برخورد می کنند.

به تازگی نیز در ماه جولای 2015 برخی از ایرانیانی که از کانادا به اورسورواز آمده بودند تا جهت دیدن عزیزان خود که در چنگ مجاهدین اسیر می باشند، در میدان جلوی شهرداری آنجا تظاهرات کنند، بدستور مریم رجوی مورد حمله وحشیانه، کتک و توهین اعضای مجاهدین قرارگرفتند.

در گذشته نیز تظاهرات مسالمت آمیز جداشدگان مجاهدین در فرانسه بارها مورد حمله اعضای مجاهدین قرارگرفته و مخدوش گشته است. حتی جداشدگانی که دراکتبر2015 قصد ملاقات با خانم شهردار اورسورواز را داشتند در جلوی ساختمان شهرداری این شهر توسط ماموران ژاندارمری محافظت شدند تا مورد یورش تیمهای عملیاتی مجاهدین قرارنگیرند.

همچنین در جریان بازدید متکی وزیر امور خارجه وقت ایران از پارلمان اروپا در بروکسل در سال 2010، حامیان سازمان مجاهدین خلق علیه وی تظاهرات کردند. برخی از نمایندگان پارلمان اروپا که رسما جزو لابی های سازمان مجاهدین هستند و یک انجمن پوششی بنام ” دوستان ایران آزاد” تاسیس کرده اند، بدستور سازمان سعی کردند که حتی مانع از ورود هیات ایرانی بداخل ساختمان بشوند و شعار “قاتل” سردادند. چند تن از هواداران مجاهدین نیز در جلوی ساختمان پارلمان اروپا این کر را همراهی می کردند.

سازمان مجاهدین پنانسیل اقدامات خشونت آمیزدر سطوح فوق العاده را دارا می باشد. درهمین کشورشما فرانسه درسال 2003، عده ای از اعضای مجاهدین بعنوان اعتراض به دستگیری رهبرشان مریم رجوی، خودشان را آتش زدند تا در روند قضایی کشور اختلال ایجادکنند که خوشبختانه آنزمان وزارت کشور با قاطعیت تمام با این موضوع برخورد کرد.

سازمان مجاهدین خلق در شهر اورسورواز مقری ساخته که از آنجا تمامی اکسیون هایشان در اروپا نظیر مراسم های متعدد بزرگ و فعالیت ها در پارلمان اروپا را هماهنگ می کنند. آنچه در پشت دیوارهای بلند و نرده های اقامت رجوی می گذرد، کسی خبرندارد. اما به تازگی شایعات زیادی وجوددارد مبنی بر اینکه در این محل تعداد زیادی کانتینرمسکونی قرار داده شده تا افراد مجاهدین را که اخیرا از کمپ لیبرتی به البانی منتقل شده اند، بطور غیرقانونی به فرانسه آورده و در این کانتینرها مستقر کنند. در این رابطه نیز تماسهای خوب مجاهدین با بسیاری از شهرداران فرانسوی و نمایندگان آلبانیایی که با علاقه در مراسم مجاهدین شرکت می کنند، بسیار کارسازاست.

آقای رئیس جمهور،

ما بویژه بشما هشدارمی دهیم که دررابطه با تظاهرات و فعالیتهای سازمان مجاهدین پیش بینی های لازم را بکنید و همیشه در ذهن داشته باشید که سازمان مجاهدین خلق پتانسیل استفاده از زوررا در گذشته بارها و بارها نشان داده است. وزارت امور خارجه فرانسه به طور رسمی در ژوئن 2014 اعلام کرد که سازمان مجاهدین خلق درجهت “آمادگی برای انجام خشونت معروف است” .

رهبر غایب مجاهدین، مسعود رجوی، چند ماه پیش در یک پیام با سخنانی هیجان برانگیز پیروان خود را به تشدید “نبرد” دعوت کرد. شعارهای وی که خودش در سوراخ موشی پنهان شده بحد کافی واضح و روشن می باشند:

– “هر فردی که مجاهدین را در سال های اخیر مورد حمله قرارداده باید مجازات شود”

– “آخرین نبرد نزدیک است”

– “تمامی فعالیت های ما در سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت در خدمت مبارزه مسلحانه است”

سازمان مجاهدین خلق سعی خواهند کرد که اخلال در سفر آتی توسط روحانی بوجود بیاورند و خودشان را به عنوان “مبارزان آزادی برای ایران” به رسانه ها معرفی بکنند.

آقای رئیس جمهور،

ایجاد روابط حسنه با ایران کشورشما فرانسه را نیز به طور فزاینده در تیررس سازمان مجاهدین خلق قرارمی دهد، چراکه طبق نظر مجاهدین هرکسی که مخالف تهران نیست، در دایره دشمنان سازمان مجاهدین خلق قرارمی گیرد. همانطورکه اواخر سال 2014، شهردار منتخب جدید اور سورواز، ایزابل مزیره Isabelle Mézières، به وضوح در مقابل سازمان مجاهدین موضع گرفت. در حالیکه سلف ایشان، ژان پیربکوJean-Pierre Béquet، از حامیان پروپاقرص مجاهدین بود.

اکنون باتوجه به مشکلات عدیده ای که مجاهدین با آنها روبروهستند نظیر رانده شدن از”شهر مقدس” کمپ اشرف، منفور و بی اهمیت شدن در جامعه ایران و با توجه به صدراخبار قرارگفتن مساله بحران پناهندگان در اروپا از توجه بین المللی ناپدید شدن، این سازمان نیاز به یک ابراز وجود بزرگ دارد تا دوباره در صدر اخبار قراربگیرد، و چه فرصت خوبیست آمدن یک دشمن بزرگ به جلوی درب منزل؟

لطفا سازمان مجاهدین خلق را دائما تحت نظرداشته باشید وبرای هراتفاقی آماده باشید چرا که درپشت ظاهر دموکراتیک سازمان مجاهدین غلیان موج می زند…

با احترام،

علی اکبر راستگو – کانون آوا – 26 ژانویه 2016

***

ارتش خصوصی صدام در فرانسهگزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقآن خدابنده (سینگلتون): در جوامع دموکراتیک ما از تروریستها تقاضا نمی کنیم که ما را نکشند (نامه ای به پرزیدنت اولاند)


همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22041

اردوگاه رجوی داعشی در قلب فرانسه و کشورهای اروپا است !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم نوامبر ۲۰۱۵:… طبق اخبار موثق رسیده از درون فرقه رجوی در یکماه گذشته بعد از اینکه سفر اقای روحانی ریئس جمهور ایران به فرانسه قطعی شد . مریم رجوی داعشی تمامی تیمهای سازماندهی شده از اروپا را به فرانسه منتقل و در خانه های امن مستقر کرد و این تیمها بارهای مسیر فرودگاه شاردوگل را شناسائی کرده بودند و نقشه حمله به کاروان رئیس جمهور ایران را طرح …

حمایت مریم رجوی از دزدان مسلحمحمد رزاقی: حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

لینک به منبع

دولتمردان فرانسه و اروپا ـ خانمها و اقایان .

اردوگاه رجوی داعشی در قلب فرانسه و کشورهای اروپا است !

محمد رزاقیقبل ار پرداختن به موضوع باید به خاطر کشته شدن انسانهای بی گناه توسط یک مشت وحشی داعشی که همکیشان رجوی داعشی می باشند به دولت ؛ ملت و بطور خاص با باز مانده گان این کشتار وحشیانه در قلب شهری که به زیبائی و شهر عشق معروف است تسلیت بگویم .

این کشتار وحشیانه توسط یک مشت انسان نما ولی در باطن وحشی با خوء حیوانی که رجوی داعشی انها را در سوریه رزمنده گان ازادی و در عراق از انها بعنوان عشایر و مردم انقلابی نام می برد صورت گرفت و بیش از ۱۲۰ انسان در گروگانگیری و عملیات انتحاری بی گناه جان باختند .

طی سالیان گذشته اردوگاه رجوی داعشی محل استقرار مریم رجوی داعشی به همراه دیگران سران این فرقه جنایتکار به محل پشتیبانی و پذیرائی از سران گروههای تروریستی سوریه ای و عراقی بوده و هست .

نزدیک به ۲ سال گذشته مریم رجوی داعشی با اوردن طارق الهاشمی فراری و پسمانده های حزب بعث پایه اتحاد و همکاری با تروریستهای وحشی داعشی های البغدادی را پایه گذاری کردند .

با حمله وحشیانه تروریستهای داعشی البغدادی حمایت رجوی داعشی از اشغال شهرهای عراق و کشتار مردم بی گناه عراق به اوج رسید و در اردوگاه لیبرتی سران فرقه رجوی داعشی با برگزاری جشن و پخش شیرینی در خیال ابلهانه خود اماده می شدند تا از داعش سلاح گرفته و در موصل و فلوجه و یا در سوریه مستقر شوند و تا به همراه داعش پس مانده های حزب بعث به کشتار ادامه بدهند !

دولتمردان فرانسه و اروپا .

خانمها واقایان .

رجوی داعشی اردوگاههای مختلفی را در کشورهای اروپائی ساخته و تروریستهای اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون در این خانه های امن مستقر کرده تا به فرمان رجوی داعشی و مریم رجوی داعشی در هر کجا که لازم بود دست به کشتار بزنند .

بزرگترین اردوگاه رجوی داعشی در قلب فرانسه در اور سوراواز می باشد و تمامی تیمهای تروریستی رجوی داعشی از شخص مریم رجوی داعشی و مهدی ابریشمچی که با نام مستعار مهدی تهرانی شوهر سابق مریم رجوی داعشی در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشد دستور می گیرند .

در آلمان ؛ هلند ؛ دانمارک ؛ سوئد ؛ نروژهم تیمهای تروریستی رجوی داعشی توسط مهوش سپهری با نام مستعار نسرین به دستور شخص مریم رجوی داعشی به تیمهای ۴ ؛ ۳ ؛ ۲ ؛ نفره سازماندهی شده اند وبعضی نفرات خاص هم تنهائی باید دستورات تروریستی را اجرا کنند .

دولتمردان فرانسه و اروپا .

طبق اخبار موثق رسیده از درون فرقه رجوی در یکماه گذشته بعد از اینکه سفر اقای روحانی ریئس جمهور ایران به فرانسه قطعی شد . مریم رجوی داعشی تمامی تیمهای سازماندهی شده از اروپا را به فرانسه منتقل و در خانه های امن مستقر کرد و این تیمها بارهای مسیر فرودگاه شاردوگل را شناسائی کرده بودند و نقشه حمله به کاروان رئیس جمهور ایران را طرح ریزی کرده بودند و قرار بود یک عده هم از سوری ها که گویا مخالف دخالت ایران در سوریه هستند در این حمله به کاروان توسط فرقه رجوی داعشی استفاده شوند !

سازماندهی تیمهای ترویستی تماما توسط سران فرقه رجوی داعشی بطور مشخص از طرف مهدی ابریشمچی از اطاق عملیات اردوگاه اور سوراواز کنترل و فرماندهی می شود و مریم رجوی داعشی و ابریشمچی به تیمهای تروریستی تاکید کرده اند که در صورت دستگیری نباید خود را عضوء فرقه رجوی داعشی معرفی کنند ! تیمهای تروریستی فرقه رجوی داعشی باید خود را بعنوان مخالف رژیم ایران جا بزنند .

همچنین بنا بر این خبرها قرار بود چند نفری از تروریستهای فرقه رجوی داعشی که در قالب تک نفره سازماندهی شده اند خود را به شکل خبر نگار در بیاورند وعملیات ایذائی یا انتحاری را انجام بدهند .

اما بعد از حادثه و حمله وحشیانه داعشی های البغدادی به مردم بی گناه پاریس تروریستهای رجوی داعشی مستقر در خانه های امن در پاریس و اطراف اور سوراوازــ از ترس دستگیری به دستور شخص مریم رجوی داعشی به کشورهای محا استقرار خود در اروپا بر گشته اند و منتظر دستور رجوی داعشی می باشند .

دولتمردان فرانسه و اروپا .

آقایان و خانمها .

من و دیگر جدا شده گان از این فرقه تروریستی بارها نوشتیم و در ملاقاتهایمان تاکید کرده ایم که فرقه رجوی داعشی با اویزان کردن کروات و تراشیدن ریش سعی در فریب دادن سیاستمداران ومردم اروپا هستند و هزار بار از داعشی های البغدادی خطرناک تر می باشند .

تروریستهای رجوی داعشی علاوه بر گذراندن اموزش کشتار با سلاح نزد فدائیان صدام و گارد مخصوص صدام در کشتار بدون سلاح هم مهارت خاصی دارند و همچنین در ساختن مواد شیمیائی برای کشتار و مسموم کردن دوره های خاصی دیده اند که هم اکنون چند نفر از همان تروریستها در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشند و همچنین توسط رجوی داعشی در خانه های امن در کشورهای اروپائی مستقر می باشند

همچنین بنا بر خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی داعشی تیمهای تروریستی رجوی داعشی دستورحمله به جدا شده ها و کسانی که ماهیت فرقه رجوی داعشی را افشاء می کنند از شخص مریم رجوی داعشی و مهدی ابریشمچی دریافت کرده اند واین تیمهای تروریستی بطور خاص در فرانسه ؛ آلمان ؛ هلند بسیار فعال شده اند .

دولتمردان فرانسه و اروپا .

خانمها و آقایان .

بارها اعمال تروریستهای اعزامی از اردوگاه اور سوراواز مقر استقرار مریم رجوی داعشی که مدارک انکار ناپذیر ان و شاهدان زنده ان حملات تروریستی را در خیابانهای پاریس را دیده ایم وشکایت و گزارشهای ان نزد پلیس فرانسه موجود می باشد و همچنین شاهدان و قربانیان این حملات هم در فرانسه و هم در دیگر کشورهای اروپائی می باشند .

باز تاکید می کنم تروریست خوب ؛ تروریست بد وجود ندارد !

ماهیت و کار کرد رجوی داعشی و البغدادی داعشی هیچ فرقی با هم نمی کند ! رجوی داعشی و البغدادی ؛ پس مانده های حزب بعث همکاری نزدیکی در سوریه و عراق با هم دارند .

تنها تفاوتشان در ظاهر می باشد رجوی و دیگر سران فرقه تروریستی رجوی داعشی ریشهایشان را برای فریب افکار عمومی ۳ تیغه می کنند و کروات اویزان می کنند اما البغدادی و داعشی های البغدادی ریش رها و بلند می کنند تنها تفاوت همین است و بس .

اگر مصمم به برخورد با تروریستها هستید ! اگر می خواهید از ریخته شدن خون انسانها رو سنگ فرش خیابانهای پاریس و اروپا جلو گیری کنید باید از درون شهرهای خودتان شروع کنید . مقر تروریستهای رجوی داعشی در قلب فرانسه در اور سوراواز در چند قدمی می باشد .

برای جلو گیری ازریخته شدن خون شهروندان اروپائی ؛ پناهنده گان و … اردوگاه فرقه رجوی داعشی را از اور سوراواز جمع کنید و سران فرقه رجوی داعشی که قاتل هزاران شهروند ایرانی ؛ عراقی ؛ حتا اعضاء خود می باشد تسلیم عدالت کنید .در غیر اینصورت تا زمانی که رجوی داعشی در اروپا مستقر هست خون و خونریزی هم ادامه خواهد داشت . این موضوع قبلا ثابت شده و در اینده نزدیک هم خواهید دید که گفته های جدا شده از این فرقه تروریستی کاملا درست بوده و هست .

پاریس : محمد رزاقی

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهافیگارو؛کشف گل های دزدیده شده از قبرستان، در محل اقامت رجوی

***

همچنین:

نامه به ادموند اسپاهو، معاون پارلمان آلبانی

علی اکبر راستگوعلی اکبر راستگو، کانون آوا، نوزدهم دسامبر 2015:… اکنون از مقامات آلبانی انتظار می رود که به پناهجویان از کمپ لیبرتی در چارچوب جابجایی آنها به آلبانی، چشم اندازی واقعی برای زندگی و شانس برای آینده مناسب و معقول ارائه شود. شما هم می توانید به پناهجویان از کمپ لیبرتی درایجاد یک زندگی آزاد شرا

نامه سرگشاده به وزیردادگستری آلمان

علی اکبر راستگو، کانون آوا، سیزدهم دسامبر 2015:… سازمان مجاهدین از دیرباز سعی داشته جداشده ها و منتقدین را بسکوت بکشاند. افرادی را که تسلیم شانتاژهای سازمان نمی شوندو در مقابل ان می ایستند، با نسبت دادن عنوان عوامل و مزدوران وزارت اطلاعات ایران بدنام می کند. کسانی را نمی توانند خاموش کنند سعی می کنند به شهرتشان

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

کانون آوا، آلمان، سی و یکم اکتبر 2015:… سازمان مجاهدین خلق در شهر اورسورواز مقری ساخته که از آنجا تمامی اکسیون هایشان در اروپا نظیر مراسم های متعدد بزرگ و فعالیت ها در پارلمان اروپا را هماهنگ می کنند. آنچه در پشت دیوارهای بلند و نرده های اقامت رجوی می گذرد، کسی خبرندارد. اما به تازگی شایعات زیادی وجوددارد م

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به بارک اوباما

علی اکبر راستگو، کانون آوا، چهارم سپتامبر 2015:… حتی منتقدان رژیم ایران حمایت خودشان را از این توافق اعلام کرده اند. ده ها تن از ایرانیان برجسته، که بسیاری از آنان برای نظرات سیاسی خود حتی زندانی شده اند، دریک کمپین ویدیویی از کنگره خواسته اند مانعی در اجرای این توافق ایجاد نکند. این کمپین شامل پیامهایی ازفیلمساز م

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به آقای جولیو ترزی (وزیر سابق ایتالیا)

کانون آوا، چهارم اوت 2015:… شما نمی توانید برای مبارزه با بنیادگرایی و رادیکالیسم از سازمانی حمایت کنید که ایدئولوژی آن بنیادگراتر و رادیکالتر می باشد. شما نمی توانید به تروریسم و خونریزی خاتمه بدهید از طریق حمایت از سازمانی که سالیان سال خونریز و خشن بوده و هنوز هم برای «آزادسازی» ایران تنها راه را سرنگونی (خشونت