نامه سرگشاده به مریم رجوی در باره رقص رهایی زنان مجاهد خلق

نامه سرگشاده به مریم رجوی در باره رقص رهایی زنان مجاهد خلق

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، یازدهم نوامبر 2013: … عقل سلیم بنده گنجایش این همه شنیده های متضاد و متناقض را ندارد. آیا می شود خیال ما را راحت نموده و خیلی خلاصه با یک کلمه پاسخ دهید که آیا صحت داشته یا نه؟ من این نامه کوتاه را به آدرس اورسوراواز هم ارسال می کنم. اما از آنجا که برای پاسخ گیری مستقیم از شما دسترسی ندارم، موضع گیری اینترنتی شما نیز می تواند برای من حجت باشد. منتظر جواب …

(Women “rewarded” with pendants and robes after sexual ordeal)

لینک به منبع

نامه سرگشاده به مریم رجوی در باره رقص رهایی زنان مجاهد خلق

خانم رجوی

انگیزه نوشتن این نامه بسیار کوتاه ، مقاله اخیر آقای هادی افشار عضو سابق مرکزیت سازمان مجاهدین است.

ایشان نیز همانند خانم بتول سلطانی مدعی شده اند برای زنانی که در سازمان حضور دارند،مرحله ای بنام ” رقص رهایی” و “ازدواج با مسعود” در تشکیلات وجود داشته است.

بنده نیز همانند بسیاری دیگر از این موضوع قافل هستیم.من در پاسخ به یکی از نامه های خانم بتول سلطانی، موضوع طرح شده را نهی کرده و تاکید داشته ام مسعود رجوی نمی توانست با چنین مسائلی خود را درگیر نماید. و من شخصا شاهد چنین مسائلی نبوده ام. چرا که اگر صحت داشته باشد معنایش این می شود که مسعود رجوی با زنان، خواهران و مادران حاضر در تشکیلات همبستر بوده است.

از طرفی نمی توانم گواهی های اندک در باره این مسئله را بدون تحقیق بپذیرم.آیا می شود به این سئوال پاسخ داده و خیلی کوتاه بگویید که ازدواج تشکیلاتی و همبستری مسعود رجوی با اعضای شورای رهبری مجاهدین تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک، صحت داشته است یا خیر؟

این مسئله برای ما کم اهمیت نیست.می خواهیم بدانیم زنانی که از سال ۱۳۶۸ تحت اجبارهای انقلاب ایدئولوژیک از ما “برادران مجاهد” گرفته شد،کجا رفتند؟ مسعود رجوی در دفاع از ارزش های انقلاب ایدئولوژیک می گفت؛ این زنان برای شما “مردان مجاهد” استفراغ خشک شده است و کسی دیگر بار استفراغ خود را نخواهد خورد.

حال اگر گواهی های خانم بتول سلطانی و آقای هادی افشار را در نظر بگیریم، آیا می توان پرسید زنانی که شما تایید کردید برای ما استفراغ بودند، چگونه برای مسعود رجوی به کیک و شیرینی تبدیل شدند؟ آیا شما این موضوع را تایید می کنید؟

می گویند مبتکر و راهگشای این مسئله شما بوده اید.یعنی شما این زنان را وارد “معراج جمعی” نموده اید.می گویند زنان ما که تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک از ما گرفته شد،بعدها توسط شما به مکان دیگری هدایت شدند.می گویند زنان ما در جایی لخت می شدند ،لخت مادر زاد نزد مسعود رجوی رقص رهایی می کردند و در انتها به بستر جمعی مسعود رجوی هدایت می شدند و ..

عقل سلیم بنده گنجایش این همه شنیده های متضاد و متناقض را ندارد. آیا می شود خیال ما را راحت نموده و خیلی خلاصه با یک کلمه پاسخ دهید که آیا صحت داشته یا نه؟

من این نامه کوتاه را به آدرس اورسوراواز هم ارسال می کنم. اما از آنجا که برای پاسخ گیری مستقیم از شما دسترسی ندارم، موضع گیری اینترنتی شما نیز می تواند برای من حجت باشد. منتظر جواب خواهم بود. بدون شک اگر پاسخی داده نشد، معنا و برداشت می تواند این باشد که همه این حرف ها درست می باشد! آیا درست فهمیده ام؟

۱۱ نوامبر ۲۰۱۳

جواد فیروزمند

همچنین:

مجاهدین در زندان خشم و تنفر خود اسیرند؛ باندرجوی جایگاه خشم و لعنت خدا و خلق

2013/10/26 by

ایران دیدبان، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۳: …  با دیده عبرت بین که به سرنوشت و روزگار هر کس که خود را به هر شکل به فرقه رجوی متصل کرد، نگریسته شود در این سی سال جز بدبختی، آوارگی، فلاکت و نفرت ماحصلی نداشته است. بی شک این به سبب خونهای ناحقی است که به […]

آقای قصیم ! رجوی تا بن استخوان به استثمار زنان اعتقاد دارد

۲۰۱۳/۰۸/۰۷ by

زهرا میر باقری، زنان ایران، هفتم اوت ۲۰۱۳: … اقای قصیم در مصاحبه با آقای احمد رفعت در یکی از برنامه های تلویزیون آمریکا  به زن ستیزی رجوی پرداخته است و در این رابطه گفتند که وقتی اقای فیلابی به عنوان رئیس کمیسون ورزش شورا به آقای رجوی پیشنهاد کرد که ورزش زنان هم همانند […]

خانم ها سلطانی و میر باقری میهمانان این هفته مردم تی وی

۲۰۱۳/۰۷/۰۷ by

کانون آوا، هفتم ژوئیه ۲۰۱۳: … خانم سلطانی سلام می کنم به شما بازهم به شما خوش آمد میگویم امیدوارم که روزهای بهتری را نسبت به قبل داشته باشید چون میدانم که این دوستان مجاهدحملاتی، تهدیدهایی، تهمتهایی را نصیب شما ودوستان دیگر کرده بودند بعضی وقتها آدم عادت می کند به اینها و براش زندگی […]


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )


(Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)

(massacre of Kurdish people)