نامه سرگشاده خانم بتول ملکی به آقای رمی پاگانی شهردار ژنو (+ نامه کانون ایران قلم)

نامه سرگشاده خانم بتول ملکی به آقای رمی پاگانی شهردار ژنو (+ نامه کانون ایران قلم)

بتول ملکی، ایران قلم، بنجم آوریل 2013: … مطلع شدم که سازمان مجاهدین خلق که یک فرقه تروریستی می باشد در رسانه های وابسته به خود حضور مریم رجوی در شهر ژنو را تبلیغ می کند و از شخصیت جنابعالی برای مقاصد فرقه گرایانه و خشونت طلبانه خود سواستفاده می کند و شما را طرفدار فرقه مجاهدین معرفی می کند. لازم است به اطلاع شما برسانم که مسعود رجوی و همسرش مریم که بعدها هر دو رهبری سازمان را در خارج از ایران به عهده گرفتند ، سازمان مجاهدین را از یک سازمان سیاسی خارج کرده و آن را به صورت یک فرقه مذهبی خطرناک مبدل کردند …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع
http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/7799-Batole%20Maleki-Name-04.04.2013.htm

جناب آقای پاگانی شهردار ژنو

اسم من بتول ملکی است و یکی از جداشدگان مجاهدین خلق هستم که در کشور سوییس اقامت دارم و در حوزه حقوق بشر و امور زنان فعالیت می کنم. به اطلاهع می رسانم که اینجانب و انبوهی از دوستانم به دلیل انتقاد به سیاست های رهبری مجاهدین به زندان های این سازمان در عراق افتاده ایم.

مطلع شدم که سازمان مجاهدین خلق که یک فرقه تروریستی می باشد در رسانه های وابسته به خود حضور مریم رجوی در شهر ژنو را تبلیغ می کند و از شخصیت جنابعالی برای مقاصد فرقه گرایانه و خشونت طلبانه خود سواستفاده می کند و شما را طرفدار فرقه مجاهدین معرفی می کند.

لازم است به اطلاع شما برسانم که مسعود رجوی و همسرش مریم که بعدها هر دو رهبری سازمان را در خارج از ایران به عهده گرفتند ، سازمان مجاهدین را از یک سازمان سیاسی خارج کرده و آن را به صورت یک فرقه مذهبی خطرناک مبدل کردند.

در این مسیر باعث تسویه درون گروهی و زندانی کردن و کشتن نفرات ناراضی خود شدند .

در سازمان افراد مجبور شدند طلاق دسته‌جمعی را تجربه کنند . کودکان از پدر و مادرشان جدا شده و در اروپا و آمریکا به خانواده‌های مختلف سپرده شدند و یا به پایگاههای خودشان فرستاده شدند . از آن‌ها بیگاری کشیده شده و حقوق آن‌ها را که از طرف دولت آن کشور ها داده میشد را به جیب خودشان ریختند که حکایتی دیگراست و دراینجا همه ذکر آن نمی گنجد.

افراد در سازمان در معرض مغز شویی مداوم قرار گرفته و با ناراضیان برخورد تشکیلاتی شده و مورد ضرب وشتم و سپس زندانی شدن و کشته شدن قرار گرفتند.

در فرقه مجاهدین به مدت 20 سال است که ازدواج ممنوع شده و طبق گزارش‌های رسیده از طرف افراد جدا شده جدید، مسعود رجوی از زنان شوهر از دست داده ، برای خود حرامسرا درست کرده و از آن‌ها سوءاستفاده جنسی میکند. در فرقه مجاهدین روزنامه ، تلویزیون و رادیو و هر چیزی که باعث آگاهی شود ممنوع است. البته مشکلات زیاد دیگری در این سازمان وجود دارد که در این نامه امکان بازگویی همه آن‌ها نیست.

بد نیست برای شناخت بیشتر شما از فرقه مجاهدین به کتابی که خانم سناتور ناتالی گوله به زبان فرانسه نوشته ، اشاره کنم.

اخیرا خانم سناتور «ناتالی گوله» (Nathalie Goulet) وکیل و عضو مجلس سنای فرانسه، کتابی منتشر نموده است زیر عنوان «سازمان مجاهدین خلق : فرقه ای در قلب جمهوری». او شروع این اثر تحقیقی را با «هشدار» به سناتورها و نمایندگان مجلس فرانسه آغاز می نماید. ایشان ضمن اعتراض به روابط سئوال برانگیز برخی سیاستمداران اروپایی ها با گروه رجوی از مخاطبین فرانسوی و ارگان های دولتی کشور خود می پرسد: «چگونه است که در فرانسه سازمانی با تمام ویژه گی های یک سکت، بعنوان یک سازمان یا حزب سیاسی شناخته می شود؟» « در چارچوب دموکراسی آیا هر گروه مخالفی که اظهار نماید در برابر یک دیکتاتور ایستاده است، تنها به این دلیل می تواند یک سازمان یا حزب دموکراتیک باشد؟» و نتیجه گیری می کند: «با توجه به گذشته مجاهدین خلق دشوار است فکر کنیم سازمانی که همچنان از تمام بیماری ها و درد های یک گروه تمامیت خواه مثل کیش شخصیت ،فعالیت های تروریستی،منابع مالی پنهان،دروغ، تهمت، تهدید، تخریب چهره شهروندان تحت عنوان افشاگری رنج می برد، به یک سازمان دموکراتیک تبدیل شده باشد!»

آقای شهردار پاگانی

شایسته هست همین سوال خانم سناتور ناتالی گوله را بنده از جنابعالی داشته باشم، آیا درست است که یک شخصیت سوئیسی تحت عنوان شهردار ژنو با رهبر یک فرقه تروریستی دیدار داشته باشد و از این سکت طرفداری کند؟

بسیار خرسند می شوم که شرایطی فراهم شود که من و دوستانم در یک ملاقات حضوری دلایل خود را برای اینکه اثبات شود که سازمان مجاهدین خلق یک فرقه تروریستی تمام عیار می باشد که در ایران و خارج از ایران هیچ پایگاهی بین مردم کشورش ندارد، بیان نماییم.

با احترام

بتول ملکی ـ سوئیس

نامه سرگشاده کانون ایران قلم به آقای رمی پاگانی شهردار ژنوـ سوئیس

ایران قلم، پنجم آوریل 2013

لینک به منبع
http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/7797-Iran%20Ghalam-Name-04.04.2013.htm

آقای رمی پاگانی شهردار ژنو

در سایت های وابسته به سازمان مجاهدین خلق (PMOI/MEK) آمده که مریم رجوی در سخنرانی در یکی از تالار های شهرداری ژنو در سوئیس خود را «مقاومت ایران» خوانده و خواستار استمرار اقامت در محل مغزشویی این فرقه ، قلعه اشرف ، در عراق شذه است .

به همین دلیل در روند فعالیت های کمیساریای عالی پناهندگان اخلال می کند و از جامعه بین المللی خواسته نظیر آنچه در مورد سوریه عمل شده برای تغییر رژیم در تهران «به رسمیت بشناسند» و با تأکید بر اینکه «دولت فرانسه یک نقش پیشگام در شناسائی مقاومت سوریه ایفا کرده باید ابتکار عمل یک سیاست جدید در اتحادیه اروپا را به دست گیرد» و از اتحادیه اروپا خواست «مقاومت ایران برای تغییر رژیم را به رسمیت بشناسند».

ما نویسندگان این نامه سرگشاده، از کانون ایران قلم در اروپا هستیم که توسط جدا شدگان از فرقه مجاهدین خلق و با اهداف حقوق بشری و کمک به پناهجویان ایرانی تشکیل شده است. هر یک از ما بیش از دو دهه تجربیات تلخ را در فرقه رجوی در عراق گذرانده ایم و از قربانیان و شاهدان حکومت دروغ و ترور و تحقیر توسط رهبری این فرقه مسعود رجوی و مریم رجوی بوده ایم.علیرغم سیاست لابی گری و صرف هزینه های هنگفت توسط رجوی برای خرید حمایت سیاسی در بین سیاستمداران غربی و علیرغم ترور شخصیتی که این فرقه بر علیه منتقدان ایرانی و غیرایرانی خود اعمال کرده و می کند، ما آماده روشنگری هرچه بیشتر نسبت به تمامی کارکردهای حیله گرانه این فرقه هستیم و ضمن هشدار نسبت به عواقب نزدیکی به این فرقه ضددمکراتیک ، توجه شما را نسبت به چند موضوع کلیدی جلب می کنیم.

آقای رمی پاگانی، ، شهرداد محترم ژنو

ــ اساسا سازمان مجاهدین خلق و تشکل پوششی آن تحت عنون شورای ملی مقاومت هیچ جایگاهی بین اپوزیسیون ایران ندارد و همه نیروهای چپ، اخزاب ملی گرا، سلطنت طلبان و نیروهای ملی و مذهبی ، اتحاد جمهوری خواهان و گروه های لائیک و سکولار از سازمان مجاهدین به عنوان یک فرقه تما عیار یاد می کنند. همچنین فرقه رجوی در ایران پایگاه اجتماعی ندارد و این واقعیت بیش از پیش خود را در سلسله تظاهرات بزرگ مردم ایران در پی انتخابات جنجال برانگیز ریاست جمهوری نشان داد. همچنین، رجوی به دلیل ایفای نقش ستون پنجم صدام حسین در جنگ با ایران نیر به شدت در میان ایرانیان منفور است و تلاش های او را برای دست یابی کمک های برخی سیاستمداران غربی، دور جدیدی از مزدوری می دانند.

– محققان و نویسندگان ایرانی و غیرایرانی مختلفی تاکنون کتاب ها و مقالات افشاگرانه بسیاری در مورد جنبه های تاریک و مخوف این فرقه نگاشته اند و به عنوان نمونه گزارش سازمان دیدبان حقوق بشر و همچنین گزارش RANDدر باره سرکوبی اعضا و کادرهای فرقه در پادگان های آن در عراق بسیار تکان دهنده بوده اند.

– کیش شخصیت خداگونه و توتالیتاریسم رجوی آن هم در قرن بیست و یکم برای هر جامعه ای مخاطره انگیز است. وی برای دستیابی بر حاکمیت از هر وسیله غیراخلاقی و ضدانسانی سود می برد. وی در نشست های داخلی بعد از تظاهرات مردم ایران می گفت که در صورت پیروزی جنبش سبز و روی کار آمدن رفرمیست ها ، او از طریق نیروی مسلح سازمانش حکومت رفرمیستی را با الگوی قیام لنین علیه دولت کرنسکی در روسیه سرنگون خواهد کرد.همچنین، ضدیت رجوی با تمامی شخصیت ها و سازمان های اپوزیسیون جمهوری اسلامی در داخل و خارج از ایران، دلیل قاطعی بر تمامیت خواهی رجوی هاست. بنابراین، وقتی رجوی فرقه توتالیتر خود را با ائتلاف شکل گرفته در سوریه مقایسه می کند، به دروغ و نیرنگ بزرگی مبادرت می ورزد.

– برای عمق فساد رهبری این فرقه کافی است بدانید که مسعود رجوی بیش از 40 سال است که خود را رهبر بلامنازع می داند که تنها به خدا پاسخگوست و از طرف دیگر، مریم رجوی نزدیک به 20 سال است که رئیس جمهور «شورای ملی مقاومت» دست ساز رجوی است ؛ که در واقع رئیس جمهورهای مادام العمر و دیکتاتور خاورمیانه مانند صدام حسین و قذافی را تداعی می کند.

واقعیت این است که به دلیل ماهیت مذهبی – فرقه ای سازمان مجاهدین خلق، پشتیبانی از این فرقه توسط بعضی از سیاستمداران اروپایی، تبعات بسا فاجعه بارتری از پشتیبانی امریکا از اسامه بن لادن در افغانستان در بر خواهد داشت.بنابراین باید هر چه بیشتر از این فرقه که بر بنیان یک سکت مذهبی و تمامیت خواه بنا شده، فاصله بگیرند. ما به عنوان قربانیان مستقیم این فرقه نسبت به این عواقب هشدار داده و اعتراض خود را اعلام می کنیم و خواستار ملاقت حضوری با جنابعالی هستیم تا مستندات خود را ارائه دهیم.

با تشکر

کانون ایران قلم

04.04.2013