نامه سرگشاده عبدالکریم ابراهیمی به مانوئل ماكرون ريیس جمهور فرانسه

نامه سرگشاده عبدالکریم ابراهیمی به مانوئل ماكرون ريیس جمهور فرانسه

 عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و پنجم می 2017:… مريم رجوى رهبر اين سازمان در حومه پاريس يك پايگاه و قلعه مخوف داير كرده است كه آئين ايدئولوژى فرقه گرايى و ترور در آنجا به عناصر و نیروها منتقل ميشود و همچنين با لابيگرى دلارى ميخواهد جاى پاى خود را در كشور شما محكم کند، لذا از حضرتعالى درخواست ميشود طبق مرام انتخاباتى تان و مبارزه علیه تروريسم، اين لانه ترور و جنايت را در كشورتان برچينيد و پروندهاى قضائى و تروريستى آنها را به … 

جنایات داعش و مجاهدین یکی است؛ آتش زدن انسانها توسط رجوی و بغدادی

لینک به منبع

نامه سرگشاده عبدالکریم ابراهیمی به مانوئل ماكرون ريیس جمهور فرانسه

عالیجناب مانوئل ماکرون رییس جمهور محترم و منتخب مردم فرانسه

انتخاب شايسته حضرت عالى را به رياست جمهورى فرانسه تبريك ميگويم. انتخاب  شما بر مسند رياست جمهورى كشورى كه مهد تمدن و آزادى است، آنهم به شيوه دمكراتيك آن، بار مسئوليتى را بر دوش شما گذاشته است كه رؤساى جمهور گذشته فرانسه نتوانستند بخوبى از عهده آن بر آيند و آن هم چالش و برخورد با تروريسم افسار گسيخته است كه نه تنها خاورميانه را جولانگاه قساوت و كشتار خود كرده است، بلكه كشورهاى اروپايى از جمله كشور شما را هم مورد تهدید قرار داده است.

 عاليجناب مانوئل ماکرون

تفكيك تروريسم به خوب و بد و يقه سياه و سفيد، خود يك اشتباه مهلك ميباشد كه آنها را جريح تر كرده و وسعت تاخت تازشان را گسترش مي دهد. لذا تروريسم منطق اش كشتار و به راه انداختن حمام خون از انسانهاى بيگناه، چه زن و مرد و يا كودك و پير است. لذا شايسته نيست كشور شما نسبت به مسئوليتى كه در قبال مبارزه علیه تروريسم دارد، پاسيو برخورد كند و تروريسم با سؤء استفاده از آزادى در فرانسه آن كشور دمكراتيك را جولانگاه اعمال خود قرار دهد و در سايه آزادى موجود و سوء استفاده از قانون دمكراتيك آن كشور خشونت را در آنجا گسترش داده و تغذيه تروريسم در كشور شما به سهولت انجام شود.

يكى از اين گروه هايى كه از ابتداى تأسيس با  ايدئولوژى بر مبناى جنگ و كشتار و مبارزه قهرآميز، بنا شده سازمان مجاهدين خلق ميباشد كه از همان ابتداى تأسيس با شروع كردن ترور افراد از جمله مستشاران آمريكايى در ايران قبل از انقلاب  و نيز ترورها و كشتارهاى خيابانى مردم عادى در ايران بعد از روى كار آمدن حكومت روحانیون و ترور شخصيتهاى مملكتى ايران وقتى كه با عدم اقبال مردمى در رسيدن به قدرت مواجه شدند، كشتار و  ترور بى رحمانه را در ايران به راه انداختند و چون نميتوانستند در ایران جايى داشته باشند به خاطر عملكرد تروريستى كه داشتند، به عراق کوچ کرده و در آنجا هم به كشتار مردم عادى و سربازان مرزى ايران مبادرت كرده و همچنين عصاى دست ديكتاتور عراق در سركوب مردم آن كشور شدند.

آقای رییس جمهور

 اين سازمان بسيار فرقه اى عمل ميكند و دستش به خون مردم ايران و عراق و همچنين اعضاى خود آغشته است. از تروريسم در خاورميانه به شدت حمايت ميكند و منبع تبليغ تروريسم در كشور شما شده است. اين سازمان يك تشكيلات فرقه اى درست كرده است كه اعضاى آن هيچگونه دسترسى به دنياى آزاد را ندارند. زن و شوهر و حتى عاطفه از آنها گرفته شده است و هر چه كه افراد دارند، در تمجيد مقدس مأبانه مسعود و مريم رجوى خلاصه ميشود، به دنياى ارتباطات دسترسى ندارند و فقط با خوراك نشستهاى ايدئولوژيكى افراد را مسخ وهويت فردى آنها گرفته شده است و به افراد گفته ميشود كه شما هويت تان را از رهبرى ميگيريد، كسى حق مخالفت و اعتراض يا انتقاد را ندارد و هر چه تشكيلات و رهبرى سازمان براى افراد مشخص نمايد، همان در اولويتشان است از جمله نمونه بارز و شاخص آن كه در كشور شما اتفاق افتاد و بعلت پرونده هاى حقوقى و تروريسم، مريم رجوى به زندان انداخته شد با دستور تشكيلاتى اعضاى آن در كشور شما و ديگر كشورهاى اروپايى دست به خود سوزى زدند و با شارلاتانيزم و فريبكارى و مظلوم نمايى،  باج خواهی از دولت شما گرفتند تا آزاد شوند.

آقای رییس جمهور

 مريم رجوى  رهبر اين سازمان در حومه پاريس يك پايگاه و قلعه مخوف داير كرده است كه آئين ايدئولوژى فرقه گرايى و ترور در آنجا به عناصر و نیروها منتقل ميشود و همچنين با لابيگرى دلارى ميخواهد جاى پاى خود را در كشور شما محكم کند، لذا از حضرتعالى درخواست ميشود طبق مرام انتخاباتى تان و مبارزه علیه تروريسم،  اين لانه ترور و جنايت را در كشورتان برچينيد و پروندهاى قضائى و تروريستى آنها را به جريان بيندازيد و نگذاريد كه بعداً تاوان نكرده هاى دولت مردان كشور شما را مردم بيگناه بپردازند. با آرزوی امنیت و آزادی برای مردم فرانسه و جهان.

آلمان، عبدالکریم ابراهیمی، 24.05.2017

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29458

انتخابات ایران و بور شدن رجوى و فرقه اش 

 عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و یکم می ۲۰۱۷:… یکى از این گروههایى که به معناى واقعى خائن به ملت ایران است و جز سیاه نمایى براى ملت ایران چیزى در چنته ندارد و کاملا خود را به اتحادهاى بیگانه و عربى فروخته است، با تبلیغات دروغین و اعلام دروغین تحریم انتخابات از طرف مردم گوش فلک را پر  کرده بود و جز دروغ و کلاشى این مدت همگام با دشمنان ملت و میهن ایران چیز دیگرى در رابطه با انتخابات بر روى آنتن تبلیغاتى خود نداشتند، اما باز هم با این … 

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق و لباسبازار مکاره مریم رجوی

لینک به منبع

انتخابات ایران و بور شدن رجوى و فرقه اش

انتخابات ریاست جمهورى ایران به پایان رسید و شرکت گسترده مردم وطن پرست و آگاه، نشانه عزم جزم براى رسیدن  ایران به جایگاه واقعى خود در آزادى و دمکراسى و همچنین رونق اقتصادى که حق ملت شریف ایران در سطح جهانى است.

این انتخابات نشان داد که فهم و شعور ملى مردم بسا فراتر از این حرفهاست که دشمنان این مردم و میهن بخواهند یأس در مردم إیجاد نمایند و مانع شرکت مردم غیور ایران در عرصه سرنوشت خود و کشور شوند و به نیت شوم خود که همان تسلط بیگانگان بر سرنوشت ملت و نیز نیتى چون از هم پاشى مردم ایران و حاکم کردن تسلط داعشى – عربى بر مملکت و تیکه تیکه کردن آن وجود داشت را به سیاهى دیدگاه خائنین به میهن و مردم تبدیل کردند که باید به این مردم فهیم و وظیفه شناس، درود و سپاس فرستاد.

یکى از این گروههایى که به معناى واقعى خائن به ملت ایران است و جز سیاه نمایى براى ملت ایران چیزى در چنته ندارد و کاملا خود را به اتحادهاى بیگانه و عربى فروخته است، با تبلیغات دروغین و اعلام دروغین تحریم انتخابات از طرف مردم گوش فلک را پر  کرده بود و جز دروغ و کلاشى این مدت همگام با دشمنان ملت و میهن ایران چیز دیگرى در رابطه با انتخابات بر روى آنتن تبلیغاتى خود نداشتند، اما باز هم با این شرکت بالاى مردمى رجوى و رجوى صفتان که در خدمت بیگانه و عربهاى ملخ خور عربستانى قرار گرفتند، بور و روسیاه شدند و مردم فهیم ایران یکبار دیگر یک نه محکم و یک سیلى آبدار به بناگوش آنها زدند.

حال با منطق دو دو تا چهار تا میخواهم رجوى و سران فرقه آن جواب بدهند که؛

– آیا چهل میلیون رأى دهنده که آراى خود را در صندوق رأى ریختند و کاندید مورد نظر خود را انتخاب کردند و نتیجه هم که مشخص شده، بهتر سرنوشت کشور و خودشان را رقم خواهند زد یا شما که در خارج فقط به مزدورى و خیانتکارى و اتحاد با جنایتکارترین ها که خواهان نابودى کشور ایران هستند و میخواهند کشور عزیزمان را را داعشیسم کنند؟ کدام؟

– شرکت بى نظیر ایرانیان خارج کشور در تعیین سرنوشت کشور، خود نشانه چیست؟ نکند همه ایرانیان شریفى که به حق وطن خواه هستند همه را با منطق حیوانى و رجویسم  خویش مزدوران وزارت اطلاعات میخوانید؟

– آیا با منطق شما کسى که مثل خودتان برود با دشمن ملت ایران همپیمان شود و با جانى ترین افراد ضد ایرانى و سران کشورى مثل عربستان که تاریخاً ضد مردم ایران بوده اند و بارها نیت شوم خود در حمله  به کشور عزیزمان ایران را علنى کرده اند و ضد منافع کشور خود هستند، باید ملت ایران کورکورانه از آن ها اطاعت کرده و أوامر آن ها را مثل تشکیلاتى که درست کرده اید و در جهت اهداف شومتان مغزشویى نموده اید، بیایند و لبیک گوى شیطانى مثل شما باشند و برده و بنده ات گردند؟

– آقا و خانم رجوى، آیا شده یکبار در این فرقه خود یک انتخابات برگزار کنید؟ چرا اینقدر از آزادى و دمکراسى داد سخن میرانید، مگر من و امثال من سرکوب شدگان و شکنجه شدگان و محبوسین دستگاه جهل و جنایت ایدئولوژى شما نبودیم؟ چه وقیحانه خودتان را حامى آزادى جا میزنید، در صورتى که مخوف ترین تشکیلات غیر دمکراتیک و  ضوابط ضد انسانى و ضد بشرى را دارید، به چه حقى اسم ایران و ایرانى را به لوث وجود متعفن خود آلوده میکنید؟

– صف هاى طولانى رأى دادن ایرانیان آزاده در خارج کشور، خارى در چشم خودت و خانم فرنگ نشسته ات نبود؟ عبرت نگرفتید؟

– آقاى رجوى و خانم فرنگ نشسته، من مدت بیست و پنج سال در تشکیلات جهنمى شما بودم، میدانید که من فقط ده سال در ایران دست چپ و راست خودم را فهمیدم و در بیست سالگى با فریب و نیرنگ شما به مدت بیست پنج سال مرا برده و بنده خود کرده بودید و انواع و أقسام توهین و شکنجه و رفتارهاى غیر انسانى و غیر دمکراتیک و زورگوییهاى دیکتاتورى – پلیسى، در حق من و تک تک افراد روا داشتید، آیا این است معنى دمکراتیک و برابرى که از آن دم میزدید؟ آقا و خانم رجوى، بدانید که فقط شهوت قدرت شما را به چنین جنونى رسانده که رئیس جمهور خود خوانده و مادام العمر براى خود انتخاب نموده و وقیحانه ملت ایران را خطاب توهین هاى رذل خود قرار میدهید و از دور براى مردم ایران واق واق راه میندازید که در حق تعیین سرنوشت مملکت خود وارد نشوند، دیدید باز بور شدید، نظرتان در اینباره چیست؟

-آقا و خانم رجوى و سران فرقه رجوى، بدانید که شما جز ترویج تروریسم و کشت و کشتار و خونریزى و مزدورى و خود فروشى و خیانت  در کارنامه خود چیز مثبتى ندارید و اصلا بویى از آزادى و دمکراسى نبرده اید، بنابراین شما رسواى ملت ایران هستید و مردم برایتان پشیزى اهمیت قائل نیستند، تا کى میخواهید با شیادى به این زندگى خائنانه تان ادامه دهید، باور بفرمائید دوران شما بسر آمده است و این انتخابات باز یک پتک محکمى است که بر فرق تان فرود  آمده است و بیشتر رسواى عام و خاص خواهید شد، لذا برخلاف تبلیغات دروغین شما، فضا بر ضد خودتان است  و این حمایتهاى دلارى را هم از دست خواهید داد و اینکه لپ مطلب، آقاى رجوى، این انتخابات نشان داد که هیچ جایگاهى در بین مردم ایران ندارید و اربابانت نیز به خوبى این را درک کرده اند، لذا باش که صبح سیاه دولتت بدمد و دیگر تیمارى براى همراهى نداشته باشید.

„پایان“

*** 

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

مریم رجوی ملکهگغتگوی مریم سنجابی با مسعود خدابنده. مجاهدین خلق و برخی نکات

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29406

چرا مریم رجوى در آلبانى به سیم آخر زده است!؟ 

 عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، شانزدهم می ۲۰۱۷:…  رجوى بداند که با پهن کردن فرش قرمز زیر پاى یک جانى جنگ طلب و تروریسم پرور، هیچوقت به نیت شوم خود نخواهد رسید. چرا که کشور و مردم ایران مانند کشورهاى أفغانستان و عراق و لیبى نیست. باید رجوى و این لابیهاى داعش پرور بدانند که سرنوشت و موقعیت قدرتى شان را از دست میدهند و دوران  یکه تازى و زورگویى … 

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانSen. McCain adds Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, NCRI) to his long list of backed terrorists

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

چرا مریم رجوى در آلبانى به سیم آخر زده است!؟

عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی

فرقه رجوى در کشور آلبانى در ماهاى اخیر بخصوص در اردیبهشت ماه  با بکارگیرى تمام توان خود أعم از تشکیلاتى، نیرویى، مالى و اجتماعى در نهایتِ تلاش بوده است تا از ریزش نیروها جلوگیرى کند، اما بر خلاف نیت پلید سردمداران جهل و جنایت این فرقه، ریزش نیرو به حداکثر خود در ماههاى گذشته رسیده است.

رجوى با گسیل کردن فرماندهان تشکیلات خود از تمام کشورهاى اروپایى به آلبانى براى روحیه دادن به افراد در زنجیر و همچنین بهره گیرى از لابیهاى دلارى و حامى ترور و تروریسم خود همچون جان مکین که بطور واقعى نشان داد که این فرقه دشمن مردم ایران است و با دشمن ترین و کینه توزترین جنایتکاران که خواهان جنگ و مروج آن در هیأت حاکمه آمریکا و تجاوز به کشور ایران است، چنین بى پروا ارتباطات آمریکایى – اسرائیلى خود را مخفى نمیکند. براى هر ایرانى وطن پرست پر واضح است که فرقه هیچ جایگاهى در بین مردم ایران و ایرانیان خارج از کشور ندارد و هر آنچه هم که گِرد فرقه به اسم هوادار جمع آورى کرده است، فقط بخاطر دلارهاى مریم رجوى بوده و لاغیر که این هم در نقطه اى به انتهاى خود خواهد رسید.

رجوى بداند که با پهن کردن فرش قرمز زیر پاى یک جانى جنگ طلب و تروریسم پرور، هیچوقت به نیت شوم خود نخواهد رسید. چرا که کشور و مردم ایران مانند کشورهاى أفغانستان و عراق و لیبى نیست. باید رجوى و این لابیهاى داعش پرور بدانند که سرنوشت و موقعیت قدرتى شان را از دست میدهند و دوران  یکه تازى و زورگویى شان بسر آمده است. رجوى هم بداند که اینقدر علنى کردن خود و پشت کردن به میهن و ملت ایران نشانه ذلت و خوارى فرقه اش میباشد و تقلاى بیهوده قبل از غرق شدن کامل و نابودى اش میباشد، چون دورانش بسر رسیده و واقعیات این را به اثبات خواهند رساند.

 نهایت آرزوى مریم رجوى در پشت کردن به مردم و میهن خود در سالهاى اخیر رفتن به آمریکا و سخنرانى در کنگره این کشور بوده است، اما به دلیل منفوریت بیش از حدى که در افکار مردم ایران دارد، حتى دولت آمریکا جرّأت این اجازه را به خود نداده که میزبان چنین عنصر منفورى باشد.

در زیر به سه نکته اساسى اجمالى نظرى انداخته شده که وضعیت فرقه رجوى را بحرانى نشان میدهد.

الف، تشکیلات؛

رجوى تمام هم و غمش نگه داشتن اندک افراد تشکیلات بوده است و بس، چه در عراق و حال در آلبانى آنهم براى مانور دادن و به رخ کشیدنِ اربابانِ خود و گرفتن مزد مزدورى بر علیه ملت ایران است که با آن دست به چنین مانورهاى پوشالی میزند تا سمت رئیس جمهور مادام العمر و خود خوانده فرقه همچنان در یدک خود داشته باشد و با آن افراد را ارتزاق و عمر ننگین خود را چند صباحى طولانى تر کند.

اما واقعیت این است که تشکیلات فرقه در آلبانى دیگر آن تشکیلات در عراق نیست و نخواهد بود. ریزش نیرو به حداکثر خود رسیده است و مریم رجوى از خیلى مرز سرخهاى انقلاب درونى مجاهدین که منجر به جدایى خانواده از یکدیگر و محدودیتهاى فراوان و سرکوب شدید امنیتى و جو پلیسى و نشستهاى سرکوب دیگ، نشستهاى لایه اى یقه درانى همدیگر، نشست تفتیش عقاید موسوم به غسل(جنسیت) بخصوص نشستهاى فشار روزانه به اسم عملیات جارى که حاکم کرده بود از فشار آنها کاسته است و در مواردى به افراد گفته شده حتى بصورت سورى در آنها شرکت کنند، که این نشاندهنده این است مریم رجوى با یک لگد به پوزه مسعود رجوى، مرز سرخ هاى انقلاب ایدئولوژیکى مجاهدین را سست کرده است که این به معناى بطلانى بر تمام دستاوردهاى نزدیک به سى سال مبارزه و حفظ تشکیلات است که با بندهاى مختلف انقلاب به گفته خودشان حصار تشکیلاتى را براى سرنگونى آبندى کرده بودند اما اینک  بند بند آن انقلاب بصورت جریان وار از هم میگسلد. دوستى که اخیراً جدا شده است، تعریف میکرد که رجوى و مسئولینش به شدت دنبال تطمیع افراد با انواع و أقسام وعده ها از جمله تأمین مالى مکفى و در صورت امکان، کمک در تشکیل خانواده به شرطى که با فرقه همکارى داشته باشند و با خانواده هایشان و افراد جداشده هیچگونه ارتباطى برقرار ننمایند و از موضع فرقه دفاع کنند، حتى در درون جدا شده ها افراد أجیر شده پخش شده است که همدیگر را داشته باشند و جو پلیسى برقرار نمایند و در صورت خلاف وعده، افراد سریعا کمک مالى آنها را قطع کنند.

ب، حامیان عربى و منطقه اى فرقه و وضعیت داعش؛

واقعیت این است، رجوى از وقتى که از عراق اخراج شد دیگر حامیان پول پرست و حمایت کنندگان اش با اسامى مختلف و انجمنهاى خود ساخته فراوان که پول از فرقه دریافت میکردند،  الان درب تنور کمک مالى سازمان به سمت آنها گِل گرفته شده است و چون دیگر کارایى براى فرقه ندارند، مزد و حقوق آنها را پرداخت نمیکند و آنها نیز سر خورده و دماغ سوخته بناى مخالفت با این فرقه گذاشته و صدایشان در آمده است. بعنوان مثال، علامه حسینى از لبنان که با دریافت پول براى فرقه و در حمایت از آن یقه چاک میداد، الان به تزویر این فرقه پى برده است. بگذریم از ماهیت این آخوند، اما هر چى هست و بوده است، فرقه قبلا روى آن سرمایه گذارى میکرد و در هر موضع گیرى و اطلاعیه، حمایت از فرقه اسم این آقا در صدر جدول اسامى قرار داشت.

وضعیت داعش در عراق هم که مشخص است و میرود که تار پودش در عراق از هم بگسلد. کسانى که فرقه رجوى از آنها حمایت کرده و روى آنها براى نفوذ در کشور ایران حساب باز کرده و آنها را نیروهاى انقلابى مثل أمثال خودش خطاب میکرد( البته پر واضح است وقتى تئوریسین تشکیل داعش جان مکین باشد که اکنون در دامن مریم رجوى حلوا حلوا میشود فرقه رجوى با خطاب کردن داعش به عنوان عشائر و نیروهاى انقلابى هم قابل فهم باشد).

در سوریه هم با اتحاد سه کشور روسیه و ایران و ترکیه، بر علیه داعش حلقه بر این گروه هر روز تنگ تر شده و نیروهایش از جمله فرماندهانش را از دست میدهد و ارتش سوریه تسلط خود بر حفظ کشوشان و پیشرویهاى چند ماه گذشته آنها این پیام را میرساند که هر چه حامیان داعش فتنه کنند و کمک کارش باشند، باز این ملت سوریه است که مشخص خواهد کرد که به ترور و تروریسم نه بگوید و سرنوشت کشورشان را به داعش نسپارند  که این هم براى رجوى و حامیان داعش، یک تو سرى و یأس مطلق است.

پ، انتخابات ایران؛

 تزویر رجوى و وعده هاى سر خرمن دادن به نیروها که  انتخابات منجر به سرنگونى حکومت ایران خواهد شد و تحلیهاى صد و هشتاد درجه خلاف واقعیت که رجوى و سرانش از انتخابات ایران به خورد تشکیلات و حامیان خود میدهند، این واقعیت را به ثبوت میرساند که اگر آقاى روحانى در انتخابات برنده شود،  فرقه رجوى در تعاملاتش با اربابان خود منزوى خواهد شد و روحانى با تعامل بیشتر با جهان، این فرقه تروریستى را به بن بست خواهد کشاند و اگر هم آقاى رئیسى انتخاب شود، باز هم بازنده فرقه رجوى است چون ذکاوت ایشان چنین نشان میدهد که اعتدال داشته باشد و باز در تعامل با بیرون قدم بر میدارد و ترفندهاى فرقه راه به جایى نخواهد برد و باز در منگنه قرار گرفتن فرقه در سرنوشت اوست. اما رجوى باید بداند که اینقدر خودفروشى و مزدورى جز بر جنایاتش در حق ملت ایران و کشور ایران نمی افزاید و آینده در هر صورت براى فرقه رجوی تار و ناامید کننده خواهد بود.

„پایان“

*** 

Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

(Library of Congress. Congressional Research Service.
The People’s Mojahedin Organization of Iran, by Kenneth Katzman. Washington, Nov 1992. 6 p.
Doc. call no.: M-U 42953-1 no.92-824F)

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28953

خاطره یک جنایت در دستگاه رجوى 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دهم آوریل ۲۰۱۷:… سال ١٣٧٨ براى یک مأموریت عبور واحد داخله(منظور واحدى که براى خمپاره زدن و بمب گذاشتن به داخل فرستاده میشد که اکثراً قربانیان این اعمال مردم عادى بودند) از قرارگاه حبیب در بصره، به سمت مرز گرم دشت بین شلمچه و منطقه زید، حرکت کردیم. یک اکیپ با سه تا خودروى واز، بودیم که میبایست … 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

لینک به منبع

خاطره یک جنایت در دستگاه رجوى

ما هم در خط دو استراحت کردیم و میبایست شب مجددا واحدى به ما ملحق شود و مأموریت بعدى انجام شود. ما در سنگر مخروبه هاى دوران جنگ ایران و عراق، مستقر شدیم و داشتیم نهار صرف میکردیم که نگهبان گفت، دو تا دوچرخه سوار دارند از سمت عراق به ما نزدیک میشوند، فرمانده به ما آماده باش داد و گفت، مرز سرخ ما لو رفتن است، نباید کسى بفهمد ما از اینجا مأموریت انجام میدهیم.سال ١٣٧٨ براى یک مأموریت عبور واحد داخله(منظور واحدى که براى خمپاره زدن و بمب گذاشتن به داخل فرستاده میشد که اکثراً قربانیان این اعمال مردم عادى بودند) از قرارگاه حبیب در بصره، به سمت مرز گرم دشت بین شلمچه و منطقه زید، حرکت کردیم. یک اکیپ با سه تا خودروى واز، بودیم که میبایست تا خط دو عراق با ماشین میرفتیم و از خط دو تا خط یک، پیاده حرکت میکردیم که نیروهاى انتظامى ایران در خط از حضور ما با خبر نشوند، براى اینکه نیروهاى عراقی هم در خط بودند همیشه یکى از نیروهاى عراقى که احتمالا از نیروهاى امنیتى و اطلاعاتى عراق بود، با خود میبردیم. شب، مأموریت را با موفقیت انجام دادیم و تیم عملیاتى را از میدان مین رد کردیم و برگشتیم. وقتى به خط دو عراق رسیدیم، از قرارگاه خبر داده بودند که واحد پشتیبان در خط دو مستقر شود و واحد رزمى به قرارگاه بیاید.

همه سلاح بر داشتیم و آماده شدیم. دو تا دوچرخه سوار تا سیصد مترى ما آمدند و از دوچرخه ها پیاده شده و کنار سیم خاردارهاى میدان مین پرسه میزدند. فرمانده اکیپ گفت، اینها براى شناسایى ما آمده اند و با فرماندهى قرارگاه حبیب ارتباط بیسمى گرفت و تعیین و تکلیف کرد و از قرارگاه فرمان دادند که باید آنها را کشته یا دستگیر کنید، فرمانده هم فرمان داد که آنها را محاصره کنیم، دو نفر  که از هیچ چیز خبر نداشتند، یک دفعه با شلیک ما روبرو شدند و وحشت کردند، توى دستشان از این دستک هاى آهنى(نبشى آهنى ٣ اینج یک متر و نیم که با آن سیم خاردار را تثبیت میکردند) بود که به محض شنیدن صداى شلیک، ترسیدند و پا بفرار گذاشتند، اما طبق فرمانى که از فرماندهى قرارگاه آمده بود، باید کشته یا اسیر میشدند و فرمانده هم ول کن این بدبختان نبود، ما هم آنها را تعقیب کرده و بر اثر اثابت گلوله، یکى از آنها افتاد روى زمین. وقتى به بالاى سرش رسیدیم، تیر از پشت به  باسن راست او خورده بود، ولى از جلو بیرون نیامده و توى لگنش مانده بود، بنده خدا از ترس و درد و خونریزى، تشنج گرفته و اولین حرفش این بود که آهن جمع کن هستیم، براى فروش و أمرار معاش زندگى، اما در آن حالت x با قساوت قلب، پا گذاشت روى گردنش و گفت، تو مزدور خمینى هستى، یا فدایى صدام؟ این بدبخت هم مستمر میگفت صدام، اما این همرزم و شقى القلب انسان نما، اصلا ترحمى در وجودش نبود و با لگد به اصطلاح میخواست از او به زور اعتراف بگیرد که مزدور ایران است، این شکنجه ادامه داشت  تا جایى که دیگر قربانی رمقى براى حرف زدن نداشت. فرمانده هم مستمر با قرارگاه در تماس بود. تقریبا دو ساعت از وقوع این جریان گذشته بود که چند خودرو آمدند، بچه هاى اطلاعات و عملیات قرارگاه همراه با أفسر عراقى به اسم عقید على، که مسئول امنیت و رابط قرارگاه حبیب بود از خودرو پیاده شدند و جسد نیمه جان را زیر لگد گرفتند، اما بدبخت ناى حرف زدن نداشت و فقط آخ میگفت. بعد او را پشت خودروى أفسر عراقى انداختند و رفتند.

من با این صحنه خیلى بهم ریخته بودم و دائما این تناقض در ذهن اذیتم میکرد و جرّأت بیان آن را هم نداشتم چون بعداً که به قرارگاه رفتیم، تعهد گرفتند که این خبر هیچ جایى درز نکند تا اینکه یک روز یکى از کارگرهاى حبیب که أهل روستاى تنومه بود، داشت با یکى از بچه ها که مسئول پروژه کارى شان بود صحبت میکرد، من هم اتفاقا همان لحظه رفته بودم با او کار داشتم، در بین صحبت جریان مفقود شدن نفرى میگفت که  براى جمع کردن آهن قراضه و فروش و امرار معاش، بیرون رفته و به او شلیک میشود و تیر خورده و تا الان خبرى او  نیست.

من در آن لحظه فهمیدم که چگونه دست بعث و استخبارات عراق با سازمان، در یک کأسه است و چه جنایاتى که انجام نمیشود. جنایاتى از قبیل کشتن و خفه کردن چوپانهاى بدبخت دم مرز که به دستور رجوى توسط واحدهاى عملیاتى به خاطر اینکه احتمال داده میشده که واحد عملیاتی، دیده شده و لو رفته، آنها را خفه کرده و جان بیگناهان را میگرفتند.

این نمونه اى از هزاران جنایاتى است که رجوى با پشتیبانى دستگاه استخباراتى اربابش صدام حسین، مرتکب میشد و الان که مجددا آن خاطره در ذهنم زنده شد، اعمال و جنایات جریان تروریستى و ضد انسانى داعش را که می شنوم، دقیقا به این إیمان دارم که این خط و مسیر همان راهى است که رجوى و دستکاه سرکوب اربابش در عراق، راه انداخته بودند و الان عریان تر بروز پیدا کرده است، اما سر چشمه و آبشخور چنین جنایاتى همین رجوى است که باید روزى در دادگاهى عادلانه به جنایاتشان رسیدگى شود، به امید آن روز.

„پایان“

*** 

مریم رجوی عراق صدام حسینایرج شکری: توّهم بی پایان .

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدمروری مختصر بر فرقه های مخرب کنترل ذهن (۱۰) – قسمت پایانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28872

جنایت رجوى در نوزدهم فروردین در اشرف 

 Camp Ashraf 90عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و هفتم مارس ۲۰۱۷:…  خیلى مقالات از نوزدهم فروردین سال ۱۳۹۰ و کشتارى که رجوى در قرارگاه اشرف  راه انداخت به رشته تحریر در آمده است، اما باز جنایت رجوى و سوء استفاده او از نفرات و به کشته دادنشان به خاطر هیچ، به نظرم آن طور به تصویر کشیده نشده است. من به یک نمونه از این نوع جنایات رجوى که در … 

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsبه مناسبت سالگرد کشتار ۱۹ فروردین سال ۹۰ اشرف. زمینه سازان واقعی فاجعه

لینک به منبع

جنایت رجوى در نوزدهم فروردین  در اشرف

در این روز یک خودکشى دسته جمعى به تمام معنا شخص رجوى براى مظلوم نمایى خود و اصرار بر خواسته نامشروعش شکل داد و یک جنایت هولناک براى افراد رقم زد. در آستانه روز ١٩ فروردین قرار داریم. یاد و خاطره این روز در سال ١٣٩٠ قرارگاه اشرف، هیچ وقت از ذهن خارج نخواهد شد، یاد و خاطره دوستانى که نفرت از ظلم و ستم رجوى داشتند و فرصت نکردند و میسر هم نبود تا بتوانند تشکیلات را ترک کنند، اما قربانى نیت شوم رجوى و همسرش شدند و  با فرستاده شدن جلوى تیر و تپانجه نیروهاى امنیتى عراق، جانشان را از دست دادند.

رجوى که همیشه خودخواه و زیاده خواه بود و در دامن اربابش صدام به نآن و نوایى در مزدورى و خود نشان دادن رسیده بود، بعد از سرنگونى صدام ادعاى مالکیت در عراق داشت تا جایى که در یکانها شایع انداخته بودند که مردم عراق رجوى را براى ریاست جمهورى خودشان میخواهند و خواهان آن هستند و این فریبکارى هم براى شستن مغز افراد بی خبر از بیرون بود که فکر میکردیم واقعا سازمان فاتح جهان خواهد بود و تمام دنیا بخصوص مردم ایران و عراق، پشتیبان و همراه سازمان خواهند بود. اما غافل از اینکه این رجوى شیاد یک نیرویى در اشرف درست کرده بود، آنهم براى خدمت به بیگانه و در حفظ بقاء خودش که جز از درون حصار تشکیلات و نشستهاى یومیه و هفتگى و دیگ و هزاران نشست و زهر مار دیگر، مطلقاً از وضعیت بیرون بلحاظ سیاسى و اجتماعى و بخصوص ژئوپولیتیک سیاسى  بی خبر بودیم و به همین خاطر ما را در بایکوت مطلق اخبار و رخدادهاى بیرون قرار داده بود که به هیچ عنوان ارتباطات بیرون نداشتیم و از موبایل و رادیو و روزنامه و تلویزیون خبرى نبود. آنچه بود، یک اخبار سیماى به اصطلاح آزادى خودشان بود که اجبارى در روز نیم ساعت موقع شام و نهار، باید می دیدیم و یک فیلم سانسور شده که هر هفته شب جمعه گذاشته می شد و عده اى تماشا می کردند.

با این اوصاف بود که رجوى  ناجوانمردانه اهداف پلید خودش را با قربانى کردن افراد پیش می برد و همانگونه که الان داعشى ها هدف از کشته شدنشان هر چه زودتر همدمى با رسول خدا می دانند، ما هم فکر می کردیم وقتى کشته می شویم، در آن دنیا جایگاهى بس اعلى داریم و در جامعه بى طبقه توحیدى که وجود خواهد داشت ما که کشته می شویم، گل سر سبد آن خواهیم بود و در کنار ائمه و سرور شهیدان حسین ابن على، روزى می شویم.

الان که چندین سال است تشکیلات را ترک کردم، به خودم خنده ام میگیرد که چه افکار پوسیده و عقب مانده اى داشتیم و به خاطر هیچ، جان خودمان را خالصانه تقدیم جلاد و خونخوار دوران، رجوى و همسر فریبکارش می کردیم.

خیلى مقالات از نوزدهم فروردین سال ۱۳۹۰ و کشتارى که رجوى در قرارگاه اشرف  راه انداخت به رشته تحریر در آمده است، اما باز جنایت رجوى و سوء استفاده او از نفرات و به کشته دادنشان به خاطر هیچ، به نظرم آن طور به تصویر کشیده نشده است.

 من به یک نمونه از این نوع جنایات رجوى که در این روز جلوى چشمم اتفاق افتاد اشاره می کنم.

یک همرزمى داشتم به اسم بهروز که جوان خوش تیپ و صادقى بود. صداى خوبى در خوانندگى داشت و أهل شمال ایران بود.

بهروز از ابتدا با انقلاب خود خوانده مریم رجوى مخالف بود و از طلاق و جدایى زن و مرد، به شدت بیزار بود و از این رو همیشه به صورت محفلى طرح می کرد و در نشستها همه می دانستند که بهروز مخالف سر سخت این هوچیگرى مسعود و مریم رجوى است و به همین دلیل خودش را مارکسیست نامید که زیاد رویش فشار نباشد. اما رجوى دست از سر او بر نداشت و به زور در رابطه با عضویت مجاهد از او امضاء گرفت، ولى هرگز بهروز اهل این جنبل و جادوهاى رجوى نبود و نشد و تا آخر هم با همین کجدار و مریز، در تشکیلات ماند، رجوى خیلى از او سؤء استفاده هاى ناجوانمردانه داشت، حتى در دستگاه تبلیغاتى رجوى علیرغم میل باطنى مجبور بود تن به خواسته سران تشکیلات بدهد و برنامه ترانه براى پخش در سیما اجرا کند که خودش هیچ وقت راضى به آن نبود و می گفت بخاطر کاستن از فشار تشکیلاتى که رویش است إجباراً به آن تن می دهد.

حتى چندین بار با خودم در رابطه با راه فرار از اشرف صحبت کرد و طرح فرار می داد، اما متأسفانه باید بگویم که من یکى جرّأت این کار را در آن مقطع نداشتم و از عواقب آن می ترسیدم.

اما همین بهروز در نوزدهم فروردین با هم با توصیه فرزانه میدان شاهى با یکان علیرضا امام جمعه پشت ژنراتور برق اشرف در نزدیکى میدان لاله جلوى تیر نیروهاى عراقی فرستاد و با پرتاب سنگ و زدن نیروهاى نظامى عراق، آنها را مجبور به عکس العمل می کردیم که با شلیک ما رو به قتل برسانند، ابتدا من در همان دقایق اول درگیرى انگشت دستم تیر خورد و سوار یک ماشین شدم و به درمانگاه رفتم. مجروح و کشته زیاد بود، بعد از نیم ساعت بهروز هم آمد با بدنى خونى، تیر توى کشاله رانش خورده بود و خون بند نمی آمد. من بهش گفتم، بهروز به یکى بگو که بالاى زخم را با دستمال ببندد، من خودم با یکدست کمکش می کردم که دستمال ببندد، یکى دیگر هم که سالم تر بود آمد و پایش را بستیم.

 با یک تکه چوپ کاملا محل گره را پیچاندیم تا خون بند آمد و من از پیش بهروز رفتم براى قسمت عکس بردارى، یک ربع طول نکشید که برگشتم گفته شد بهروز شهید شده است، باور کنید درد خودم از یادم رفت، نتوانستم جلوى اشکم را بگیرم، از دوستى که آنجا بود، پرسیدم که چرا شهید شد؟ مگر خونش بند نیامد؟ گفت دکتر وحید آمده و دستمال را باز کرده و مجددا خونریزى شروع شد و بعدش بیحال شد، بردیمش تو شهید شد.

 این جنایت رجوى را هیچ وقت فراموش نمی کنم که چطور ناجوانمردانه می خواست از دست ناراضیان خلاص شود و بهروزى که می توانست الان زنده باشد، به کام مرگ فرستاد. واقعیت اینکه مسئولینى که آنجا بودند از جمله زهره جمالى و دکتر وحید، همه توصیه از بالا داشتند، تصفیه هاى تشکیلاتى انجام می دادند و کسى که در تشکیلات به اصطلاح سر بار بود، رسیدگى نمی شد تا بمیرد. بهروز نیز یکى از این نگون بختان بود که به خاطر یک تیر در کشاله ران که به راحتى با ترنیکه کردن آن از مرگ نجات پیدا می کرد، به کام مرگ فرستاده شد.

بهروز یک نمونه از این رذالت هاى رجوى است که در حق افراد، داشت و خیلیهاى دیگر بخاطر کینه رجوى  با دولت عراق و دروغ بستن به آن عمداً رسیدگى نمی شد که کشته شوند و رجوى هم از کشته ها براى منافع خودش بهره بردارى می کرد و مظلوم نمایى می کرد.

نابود باد تروریسم و پدیده خودمحورى و کیش شخصیت و فرقه گرایى که رجوى شاخص آن است.

„پایان“

*** 

Ashraf camp Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) April 2011

https://youtu.be/2W17BX3t4GI

فاجعه کمپ اشرف نوزدهم فروردیایرج شکری: سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین 

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

کلنل ترنر و شیفر بدست مجاهدین خلق کشته شدند

The US follows a new version of policy by delisting the convicted murderers of Americans
(Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

Trump’s MEK version of events won’t secure victory against Iran, lets ISIS off the hook

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

*** 

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton
https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

همچنین:

 • عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دوازدهم فوریه ۲۰۱۷:… این خیانت رجوى گواه یک واقعیت است که رجوى و دار و دسته اش نه تنها ایرانى نیستند و دشمن ملت ایران به حساب مى آیند، بلکه دشمن بشریت و انسانیت و حریت انسانى هستند و هیچ وقت نه ذره اى از شرافت و وجدان انسانى با خود دارند و نه بویى از انسانیت برده اند. در باطن از هیچ اصو

   Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و چهارم ژانویه ۲۰۱۷:… واقعیت این است که رجوى با حربه سرنگونى، بسیارى از جوانهاى صادق و آزاده مردم ایران را به عراق کشاند و به کشتن داد و با وعده هاى دروغین، تشکیل ارتشى تحت امر و مزدور یک دیکتاتورى که هزار برابر جنایتکارتر و سبوع تر در حق مردم 

   abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، دهم ژانویه ۲۰۱۷:… سازمان مجاهدین به رهبرى مسعود و مریم رجوى، مخوف ترین روشها و تاکتیکها براى سرکوب افراد تشکیلات و به بند کشیدن آنها بکار میبردند تا افراد را از هویت خود تهى کرده و بنده و برده خود کنند تا اختیارى از خود نداشته باشند. در واقع از إنسانها رباط ساختن حرفه این زوج بد ج

   abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۶:… سعید صید مراد، یکى از افراد زبده و قدیمى سازمان بود که در نقش أفسر اطلاعات و عملیات و در طراحى آتش توپخانه اى ارتش به اصطلاح آزادیبخش، نقش اساسى داشت و در عملیاتهاى موسوم به راهگشایى، یکى از بهترین فرماندهان تیم هاى اعزام کننده بود و مأموریتهاى مهم عبور از م

   abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… روزنامه گاردین به نقل از یک منبع نظامی آگاه در حلب اعلام کرد تمامی خطوط دفاعی تروریست‌های تکفیری در این شهر در هم شکسته است و تا ساعاتی دیگر بزرگترین پیروزی نیروهای دولتی سوریه در برابر مخالفان رقم خواهد خورد. با وجود آنکه آزادسازی کامل حلب هنوز به طور رسم

   Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و نهم نوامبر ۲۰۱۶:… مریم رجوى در افاضات خود به دولت هاى ١۶ سال گذشته آمریکا، تاخت و سیاست آنها را به باد انتقاد گرفت که چرا خاک ایران را به توبره نکشیده اند! این عجوزه پر خط و خال، نگفت که در این سالیان مورد نظر ایشان سیاست 

  iran-fanoose-nov-2016ایران فانوس، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۶:… سیاستهای کشور آمریکا همیشه تهاجمی نیستند. آنان زمانی که در جنگهایی چون ویتنام و افغانستان و عراق و جاهای دیگر، کم می آورند، ناچاراً به تغییر سیاستهای تهاجمی ـ از میان احزاب دموکرات و جمهوریخواه فرقی نمی کند ـ ناچاراً کسی را نامزد و حمایت می کنند تا

   abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:… علت این سکوت چیست؟ واقعیت این است که این زوج تروریست  خوب میدانند که اقاى ترامپ در برخورد با مقوله تروریسم بر خلاف اوباما و خانم کلینتون موضع شفاف و ضد سیاستهاى این دو در تروریست پرورى دارد و با صراحت از رویکردش در سوریه و سخت گرفتن بر تروریسم، سخن به میان آ

   abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هفتم نوامبر ۲۰۱۶:…  شنیدم که اینروزها مریم رجوی این پیرزن تکیده و حیله گر و فریبکار، بحثى به اسم „فاز سرنگونى با تهاجم حداکثر“ براى سرگرم کردن و در اسارت نگه داشتن شما آورده است و از اعضاى مفت خور و حقوق کلان بگیر شورا روانه آلبانى کرده که با نقل خاط

   asma-jahangir_un_iran_human_rightsزنان ایران و پیوند رهایی و فانوس، بیست و چهارم اکتبر ۲۰۱۶:… در اینجا لازم به استحضار جنابعالی می دانم که سازمان مجاهدین یکی از اولین سازمانهایی در منطقه بوده و می باشد که عملیات انتحاری را مقدس دانسته و برای رفتن مستقیم به بهشت ترویج و انجام داده است. در سال ۱۳۶۰ دختر ۱۴