نامه سر گشاده به رئیس جمهور کشور آلبانی به آقای بوجارنیشانی

نامه سر گشاده به رئیس جمهور کشور آلبانی به آقای بوجارنیشانی

سید امیر موثقی، کانون آوا، هفتم ژوئن 2015:… شما به نظر من نباید اجازه دهید دستهایتان را تروریستهایی بفشارند که حتی به زنان و کودکان مملکت خود رحم نکردند برای به قدرت رسیدن و گلوله های توپ و خمپاره و موشک انداز های دستی خانه و کاشانه مردم بی دفاع را بر سرشان خراب کردند. شما و هیات همراه شما نباید به پای میزی که فرقه رجوی برای سوء‌استفاده های تبلیغاتی بر علیه شما چیده است حضور …

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

لینک به منبع

نامه سر گشاده به رئیس جمهور کشور آلبانی به آقای بوجارنیشانی

با عرض سلام و احترام خدمت آقای بوجارنیشانی

در خبرها مطلع شدم که شما و تعدادی از اعضای هیئت دولت آلبانی برای شرکت در مراسمی که از طرف یک گروه تروریستی ترتیب داده شده است در کشور فرانسه پاریس عازم هستید تا دست در دست تروریستها و شکنجه گران و آدمکشان مافیای رجوی شرکت کنید. این جانب که یکی از جداشدگان از فرقه تروریستی رجوی میباشم و مدت 15 سال از بهترین روزهای زندگیم را در عراق و تحت هژمونی رهبری نااهل این فرقه گذراندم خواستم پیشا پیش خدمت شما عرض کنم که حضور و شرکت شما و هیات همراه شما در پاریس و مراسم فرقه رجوی برای شما و ملت آلبانی هرگز خوشایند نبوده و نیست. شما با حضورتان در مراسم فرقه رجوی خیانت بزرگی مرتکب خواهید شد که هرگز دولت و ملت ایران آنرا فراموش نخواهند کرد بلکه داغ ننگ بزرگی را برای کشور خود از فرقه رجوی به ارمغان خواهید برد برای کشور و ملت آلبانی.

این‌جانب از شما سؤال میکنم که آیا میدانید این مراسم هرساله به چه منظور سازماندهی می‌شود؟ آیا میدانید که در 30 خرداد سال 1360 مسعود رجوی بر علیه دولت حاکمه ایران اعلام مبارزه مسلحانه کرد، کشتار خونینی در تمامی شهر های ایران شد و خود با لباس مبدل زناته از ایران فرار کرد و به کشور فرانسه پناهنده شد. سوال دوم من از شما این هست که چرا و به چه دلیل پذیرفته اید در مراسم فرقه ای رجوی شرکت کنید؟ چرا و به چه دلیل میخواهید افکار عمومی را بر علیه خود به شورش واداریدو خودتان را مورد سؤال و جواب خبر گذاریهای معتبر قراردهید؟

شما به نظر من نباید اجازه دهید دستهایتان را تروریستهایی بفشارند که حتی به زنان و کودکان مملکت خود رحم نکردند برای به قدرت رسیدن و گلوله های توپ و خمپاره و موشک انداز های دستی خانه و کاشانه مردم بی دفاع را بر سرشان خراب کردند. شما و هیات همراه شما نباید به پای میزی که فرقه رجوی برای سوء‌استفاده های تبلیغاتی بر علیه شما چیده است حضور به هم رسانید. از نظر من شرکت شما در این مراسم نه تها از موضع قدرت و سر بلندی نیست بلکه کاملاً در اوج ضعف و بی قدرتی شما به عنوان مسئول اول کشور آلبانی می‌باشد .

سید امیر موثقی

آلمان کلن

***

مسعود خدابنده ایرانیان دات کام: کارناوال مریم رجوی در ویلپنت سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ایMaryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18585

فرقه رجوی را ازدست جدا شدگان و منتقدین گریزی نیست

سید امیر موثقی، کانون آوا، بیست و یکم می ۲۰۱۵:…  مگر ما جداشدگان چه حرفی برای مردم کوچه و خیابانهای پاریس و دیگر نقاط جهان داریم که این چنین برای فرقه رجوی مشکل ساز شده‌ایم. آری من و ما قسم خورده ایم که تا نابودی رجوی و فرقه کثیفش ثانیه ای آرام ننشینیم و تا به آخر یعنی تا نابودی نام و رسم و مرام رجوی ساکت ننشینیم و مریم قجر را هم همانند مسعود خائن به گور بفرستیم انشاالله …

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم پاریسپلیس فرانسه شکایت حسین نژاد علیه حمله کنندگان به محل اقامت او را ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه ساخت

لینک به منبع

فرقه رجوی را ازدست جدا شدگان و منتقدین گریزی نیست

فرقه رجوی را گریزی نیست ازدست جدا شدگان و منتقدین از این فرقه چرا که با‌گذشت کمتر از دو هفته بعداز برگزاری دادگاه مهدی ابریشمچی درپاریس بخوبی میتوان فهمید که هر کجا که جدا شدگان و منتقدین ایستادگی کرده اند، فرقه رجوی وقیحانه تر به صحنه آمده وبا مشتی اراذل و اوباش قداره کشی کرده اند وعکسها و دست نوشته هایی هم بر درودیوار خیابانها پخش کردند ویابه دست شهر وندان دادند که شاید عدو شود سبب خی برایشان و مانعی ایجاد کنند برای گردهمایی جدا شدگان ومنتقدین در میادین مختلف شهر پاریس.

بله حضور ما جداشدگان در میدان سنت میشل پاریس در نزدیکی دادگاه باعث شده بود تا فرقه رجوی تعدادی افغانی را اجیر کرده و با پرداخت اندکی یورو عکسها و اطلاعیه های فرقه را به داربستها ودر دیوارساختمانها بچسبانند و بر علیه حضور جداشدگان افکارعمومی را مورد تأثیر قراردهند اما افسوس که این عمل ننگین فرقه رجوی بر ضد خودش تبدیل شد و مجازاتی دیگربرایشان در نظر گرفته شده است و همین عمل ننگین فرقه باعث شد که راه جدا شدگان به دادگاه مهدی ابریشم چی باز شود ودرمحاکمه و مجازات این فرد کثیف حضور داشته باشند.

دادگاه مزدور و شکنجه گر صدام و رجوی، مهدی ابریشمچی می 2015 پاریس

از طرف دیگر فردی را که افغانی تبار بوداجیر کرده بودند تا از چهره به چهره افراد جداشده ومنتقدین از این فرقه عکس و فیلم تهیه نماید و برای فرقه رجوی به ارمغان ببرد که با هشیاری افراد جدا شده فرد مزدور شناسایی و به پلیس حفاظتی در محل تحویل داده شد. در همین رابطه فرقه ترو ریستی رجوی تیم های ترور در تشکل های سه تا چهار نفره را سازماندهی کرده بود ودورتا دور محل دادگاه آن‌ها را گماشته بود که به خیال خام خودش لایه‌ای حفاظتی برای حضور مهدی ابریشم چی ایجاد کرده باشد. نتیجه اینکه براستی چرا خواب و خوراک را این تعداد منتقد ازفرقه رجوی گرفته‌اند وهمه چیز را برایشان به زهر تبدیل کرده‌اند.

مگر ما جداشدگان چه حرفی برای مردم کوچه و خیابانهای پاریس و دیگر نقاط جهان داریم که این چنین برای فرقه رجوی مشکل ساز شده‌ایم. آری من و ما قسم خورده ایم که تا نابودی رجوی و فرقه کثیفش ثانیه ای آرام ننشینیم و تا به آخر یعنی تا نابودی نام و رسم و مرام رجوی ساکت ننشینیم و مریم قجر را هم همانند مسعود خائن به گور بفرستیم انشاالله

(پایان)

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

مریم رجوی داعش تروریسم فرانسه، مقصر یا قربانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11248

مزدورمریم رجوی، فرمانده سابق ارتش خصوصی صدام، امروز در پس ژست حقوق بشری در اروپا منتقدین را به ترور تهدید می کند (نامه ای به والتر اشتاین مایر)

سید امیر موثقی، کانون آوا، آلمان، چهارم ژوئن ۲۰۱۴: … در همین اروپا و در کشورهائی مانند المان و یا فرانسه که همواره حامی و پشتیبان حقوق انسانی  بوده و بر اجرای حقوق بشر تآکید می ورزند مجاهدین برای منتقدین خود خطو نشان کشیده و اعضای جدا شده خود را تهدید می کنند تا در همین اروپا که مهد ازادی است آزادی بیان را لگد مال کنند، زیرا همانگونه که در بالا اشاره کردم قوانین حقوق بشر در مناسبات مجاهدین طنزی بیش …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

لینک به منبع

مزدورمریم رجوی، فرمانده سابق ارتش خصوصی صدام، امروز در پس ژست حقوق بشری در اروپا منتقدین را به ترور تهدید می کند (نامه ای به والتر اشتاین مایر)

نامه سرگشاده آقای امیرموثقی به آقای فرانک والتراشتاین‌مایر وزیرخارجه آلمان

آقای وزیر: محترمآ به عرض می رسانم که اینجانب یکی از قربانیان فرقه مجاهدین می باشم که سالهای زیادی از عمر خود را در قرارگاه های مختلف مجاهدین گذرانده و از نزدیک شاهد نقض مستمر حقوق بشر در تشکیلات مجااهدین بوده ام و هزاران بار شاهد ضرب و شتم افرادی بوده ام که به هر دلیل خواهان جدایی از مناسبات فرقه ای و بسته مجاهدین بودند.

مجاهدین در درون تشکیلات خود دارای قوانینی هستند که با متد امروزی حقوقی انسان ها هیچگونه هماهنگی ندارد، قوانینی که به غیر از زور و تحمیل، تهمت و افترا، ضرب و شتم اعضایی که تن به زور نمی دهند، مارک زدن انسان ها به عنوان مامورین نفوذی جمهوری اسلامی برای بی آبرو کردن افراد و گرفتن اعتراف های دروغی انجام می شود هیچ خیر و برکتی ندارد.

آقای وزیر: رهبران مجاهدین آنگونه که خود را در کشور های غربی به نمایش گذاشته اند نیستند و جهره واقعی آنان در حقیقت چهره دیوصفتانه ای است که در درون تشکیلاتشان شاهد بوده ایم و از نزدیک با چهره فریبکارانه این گروه خشن آشنا هستیم، در واقع رهبری مجاهدین که داعیه آزادی برای مردم ایران دارند همان دیکتاتورهائی هستند که معمولآ قبل از به قدرت رسیدن هزاران وعده به مردم داده اما پس از تصاحب قدرت تسمه از گرده مردم می کشند.

در حقیقت بایستی گفت که مجاهدین هیچگونه اعتقادی به آنچه آزادی و دمکراسی نامیده می شود نداشته و این کلمات در مناسبات آنان طنزی بیش نیست، به این دلیل که ابتدائی ترین حقوق انسانها که انتخاب نوع و سبک زندگی است را زیر پا گذاشته و برای پیشبرد اهداف خود که همانا رسیدن به قدرت است زندگی تمام کسانی که برای مبارزه به آنان پیوسته بودند را دردروغ و دغل به باد داده و حتی هنوز تمام جهان شاهد است که چگونه تلاش می کنند تا مانع خروج افراد از عراق گردند، چرا که کشتار و خونریزی برای فرقه آنان امری است عادی که از انجام آن هیچگونه شرمی ندارند.

آقای اشتاین‌مایر وزیر خارجه محترم آلمان: در همین اروپا و در کشورهائی مانند المان و یا فرانسه که همواره حامی و پشتیبان حقوق انسانی بوده و بر اجرای حقوق بشر تآکید می ورزند مجاهدین برای منتقدین خود خطو نشان کشیده و اعضای جدا شده خود را تهدید می کنند تا در همین اروپا که مهد ازادی است آزادی بیان را لگد مال کنند، زیرا همانگونه که در بالا اشاره کردم قوانین حقوق بشر در مناسبات مجاهدین طنزی بیش نیست، رهبران سازمان مجاهدین بایستی پاسخگوی اعمال خود در دوران حکومت صدام باشند که در آن دوران در اردوگاه های خود باعث خودزنی های فراوانی شده و عاملین شکنجه گر آنان در زندانهای اردوگاه اشرف در برخورد با معترضین درونی دست به قتل و کشتار دوستان ما زده اند.

امیدوار هستم که روزی قانون کسانی را که دست به کشتار و شکنجه فرزندان ایران زده اند و هنوز هم با تهدید در اروپا برای کشتار در آینده نقشه می کشند را به پای میز محاکمه بکشاند.

امیر موثقی

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfires

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

همسوئی فرقه تروریستی رجوی بادژخیمان وآدمکشان ضدبشرسوریه

سید امیر موثقی، کانون آوا، آلمان، سی ام می ۲۰۱۴: … امروزه فرقه تروریستی رجوی در اوج انزوای سیاسی استراتژیکی ودراوج درماندگی در پیشرفتهای رژیم ایران در حل مسله هسته ای و کمرنگ شدن بحران جنگ و خونریزی در ایران، حالا فرقه رجوی برآن شده آست تا مساله هسته ای را کنار بگذارند و به مساله حقوق بشر در ایران چنگ بیندازند و دادو فغان به

نمایشنامه تکراری سی و پنج ساله

سید امیر موثقی، آوا، هفدهم می ۲۰۱۴: … فرقه رجوی همچون سی وپنج سال گذشته امسال نیز خود را برای اجرای نمایشنامه ای تکراری در پاریس آماده می کند، اما چه کسانی در تهیه و اجرای این نمایشنامه مضحک دست دارند: تهیه کنندگان: CIAوMossad کارگردان: مسعود رجوی، نقش اول : مریم رجوی، نقش های دوم و… به ترتیب پیر و پاتال های امریکائی کنار گذاشته شد

مردم اور سور اواز از سوء استفاده رجوی از امکانات شهر و شهروندان به ستوه آمده اند (نامه سرگشاده به خانم مرزی یر)

سید امیر موثقی، کانون آوا، بیست و نهم آوریل ۲۰۱۴: … اینجانب که امروزه مدت ۱۱سال است از این فرقه جدا شده‌ام و در کشور آلمان اقامت دارم از شما در خواست می‌کنم که نگذارید امنیت وآسایش ورفاه شهروندانتان بیشتر از این به خطر بیافتد. شما با رأی مردمی  که به شما اعتماد کرده‌اند انتخاب شده‌اید و نباید به خواسته‌های شهروندانتان که خر

سخنان آقای امیرموثقی دررابطه با آکسیون ۱۹ آوریل کانون آوا در مرکز شهرکلن آلمان

کانون آوا، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۴: …  اولین مانعی که وجود دارد حصارذهنی خود افراد هست که این اجازه را بهشان نمی دهد که برای خودشان تصمیم بگیرند وازفرقه تروریستی رجوی جدابشوند. باید خودشان اقدام کنند، حرکتی انجام بدهند، از نیروهای صلیب سرخ کمک بخواهند تا اینهارا هرچه زودتر از لیبرتی خارج کنند. دومین مانعی که بسیارجدی و اساسی