نامه سر گشاده به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو

نامه سر گشاده به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و چهارم سپتامبر 2015:… در اثر شکنجه های روحی و روانی بسیاری از اعضا در این فرقه دچار افسرده گی شدید شده اند از جمله این قربانیان خود من بودم من از سال 1377 از این فرقه میخواستم جدا بشوم دلیل این هم برمیگشت به خودسوزی فرمان ( جوان کرد ایرانی) که در عراق بزرگ شده بود اما 5 سال تما م من بدلیل ترس از استخبارات عراق ( اداره امنیت …

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

گزارش کمپ لیبرتی 1Iran Interlink Fourth Report from Baghdad

لینک به منبع

نامه سر گشاده به شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو

ریاست محترم شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد اینجانب میر باقر صداقی یکی از اعضای قدیمی و با سابقه فرقه رجوی اخیرمطلع شده ام که از 14 سپتامبر 2015 سی امین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در شهر ژنوشروع شده و تا 2 اکتبر ادامه خواهد داشت .

من و خانواده ام بعنوان یکی از قربانیان حقوق بشر بجا دیدیم برای حفظ و ارتقاء حقوق بشردر سطح جهان به افشای موارد عدیده نقض حقوق بشر درمناسبات و تشکیلات فرقه رجوی با این نامه به شما اطلاع رسانی کنیم .

15 سالی که من در قرارگاههای فرقه رجوی در عراق بوده ام تماما ممنوع الملاقات بوده ام در فرقه رجوی خانواده بعنوان سم و خوره تشکیلات معرفی میشد از اینرو هیچ یک ازما یعنی اعضا حق نداشتیم در خواست تماس مکتوب یا تلفنی یا ایمیلی با خانواده هایمان را داشته باشیم تا چه برسد به اینکه درخواست ملاقات با خانواده بکنیم به خاطر قطع بودن از دنیای بیرون ما نمیدانستیم موبایل چیست, نمیدانسیتیم اینترنت چیست, نمیدانستیم فیس بوک چیست ما اعضای فرقه رجوی در داخل مناسبات در مقرهای که فرقه برای ما سازماندهی کرده بود زندانی بودیم حتی برای تردد به مقر دیگر که معمولا 200 متر بیشتر فاصله نداشت میبایست ویزای تردد میداشتیم که معمولا این ویزا های تردد را خودشان صادر میکردند که بیشتر جنبه کاری داشت ما هم زندانی و هم زندان بان زندانهای فرقه رجوی بودیم بخاطر شستشوی مغزی که در نشستهای عملیات جاری( انتقادی ) بر روی ما اعمال میشد تمامی احساسات ما در قبال پدر , مادر , برادر و خواهر خفه شده بود و بی دلیل نیست که هم اکنون اعضای گرفتار این فرقه به خانواده های که برای ملاقات آنها ریسک سفر به عراق را پزیرفته اند را خانواده الدنگ میخوانند .مادرم 27 است که ازوضعیت حالی برادرم میر واقف که هم اکنون عضو این فرقه است هیچ خبر و اطلاعی ندارد .

در مناسبات فرقه رجوی ازدواج و تشکیل خانواده ممنوع است حتی کسانیکه متاهل بودند این فرقه آنها را مجبور کرده اند که از همسرانشان طلاق بگیرند بچه های صغیر این اشخاص در زمان صدام حسین به زور از والدینشان جدا وبه اروپا فرستاده شده اند نمونه بارز آن فرزندان خردسال خانم بتول سلطانی بود و هزاران مورد دیگر که قابل پیگرد و تحقیق میباشد .

در اثر شکنجه های روحی و روانی بسیاری از اعضا در این فرقه دچار افسرده گی شدید شده اند از جمله این قربانیان خود من بودم من از سال 1377 از این فرقه میخواستم جدا بشوم دلیل این هم برمیگشت به خودسوزی فرمان ( جوان کرد ایرانی) که در عراق بزرگ شده بود اما 5 سال تما م من بدلیل ترس از استخبارات عراق ( اداره امنیت داخلی عراق) نمیتوانستم در خواست خروج بدهم بدلیل تبانی مسعود رجوی با صدام حسین دیکتاتور سابق عراق رجوی میگفت هر که از ما نیست بر ماست پس بریده مزدور اول دو سال زندان خروجی سازمان میماند بعد از سوختن اطلاعات به دولت عراق تحول داده میشود تا در زندان بد نام ابوغریب 8 سال دیگر به جرم ورود غیر قانونی به عراق زندانی شود بعد هم تعویض با اسرای جنگی در این 5 سال چون روزانه از خودم گزارش وضعیت نمی خواندم مورد آزار واذیت فرقه رجوی قرار گرفتم فرقه رجوی هر روز نشست انتقادی برای من میگذاشتند که چرا از اتوبان رهبری خارج شده ام در اثر شکنجه های روحی و روانی نشستهای انتقادی به بیماری افسرده گی مبتلا شده بودم هر روز سردردهای شدید داشتم و هفته ای دو بار نیز خون بیرون میرفتم شدت خون ریزی به حدی بود که تمای سطح توالت را خون میپوشاند

اخیرا هم مطلع شده ام بدلیل شدت مسئله داری نیروها و تهدید هم گسیختگی تشکیلات . فرقه رجوی در عراق و آلبانی بر میزان شکنجه های روحی روانی افزوده است و فرقه از همه نیروها خواسته است که طلبکاری را طلاق دهند .

میر باقر صداقی

24.09.2015

Lettre ouverte au conseil des Droits de l’Homme de l’Organisation des Nations Unies à Genève

Monsieur le président du Conseil des Droits de l’Homme de l’Organisation des Nations Unies,

Je, soussigné Mirbaqer Sedâqi, un ancien membre de l’Organisation des Moudjahidines du Peuple Iranien, la secte de Massoud et de Maryam Radjavi, viens d’apprendre la tenue, le 14 septembre 2015, de la 30ème session du conseil à Genève. Nous, ma famille et moi, voudrions vous rapporter les cas de violations des droits de l’homme au sein de cette organisation.

J’ai vécu pendant 15 ans dans la secte de Radjavi sans avoir droit de contacter ma famille. La famille est présentée comme un « poison » dans cette organisation et tout contact avec elle, que ça via téléphone ou l’internet, est interdit. Nous ne savions même pas ce que c’était un téléphone portable ou Facebook. Nous vivions enfermés dans nos bases et n’avions même pas le droit de fréquenter nos amis dans les bases voisines situées seulement à quelques centaines de mètres. Pour pouvoir entrer dans les autres bases de l’organisation, on avait besoin d’un « visa » qui n’était accordé que pour des missions spéciales. Nous étions à la fois le prisonnier et le geôlier de notre prison. La famille avait perdu son sens pour nous. Ma mère est restée, depuis 27 ans, sans nouvelle de mon frère Mirvaqef.

Dans l’organisation de Massoud Radjavi, il est interdit de se marier. Les membres qui étaient mariés, ont été obligés de divorcer. Leurs enfants leurs ont été enlevés et l’organisation les a envoyés en Europe. Un exemple, c’est Batoul Soltani et le sort de ces enfants.

Beaucoup de membres soufrent des problèmes mentaux. Farman, l’un de mes camarades qui était kurde, s’est immolé. Après sa mort, en 1999, j’ai voulu quitter l’organisation mais j’ai dû me taire pendant cinq ans car j’avais peur d’être livré aux services iraquiens. Ceux qui osaient déclarer leur volonté de quitter l’organisation étaient emprisonnés par les moudjahidins avant d’être livré aux services iraquiens qui les mettaient dans la prison d’Abu Quraib pour franchissement illégal de la frontière. Ils étaient en suite échangés avec les prisonniers iraniens de la guerre Iran-Iraq. Pendant les cinq années précédant mon départ de l’organisation, je refusais d’écrire des « rapports quotidiens » et je subissais toute sorte de pression pour être sorti de « l’autoroute de la pensée du guide ». Les pressions psychologiques, la dépression et les maux de tête m’ont rendu physiquement malade au point que je saignais tous les jours dans les toilettes.

L’organisation des Moudjahidins du Peuple, aujourd’hui plus que jamais, risque de s’éclater. Alors, en Iraq et en Albanie, elle augment la pression sur ces membres à qui elle vient de demander de « ne plus rien revendiquer ».

Je vous demande d’obliger cette organisation de vous ouvrir ses portes, de laisser vos agent d’interviewer les membres qui contestent les règles imposées par Massoud Radjavi. Je suis prêt à témoigner devant la justice.

Je vous prie d’agréer, monsieur, mes sincères salutations.

Mirbaqer Sedâqi,

Suisse

24.09.2015

ستارگان ژنو سپتامبر 2014 حضور انجمن ستارگان در جلسات مختلف حقوق بشر در ژنو

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20713

نامه سر گشاده به خانم شیرین عبادی

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، پنجم سپتامبر ۲۰۱۵:…  خانم عبادی من بعنوان یک عضو جدا شده و منتقد این فرقه حاضر هستم در هردادگاه بین المللی علیه این فرقه شهادت دهم حتی در میان جدا شده گان و اعضای ناراضی و منتقد دوستانی دارم که با صداقت میتوانند در این امر حقوق بشری به شما از شکنجه های جسمی و روحی و مرگهای مشکوک که فرقه علیه آنها و دوستانشان انجام داده اطلاعات مکفی داده و در هر دادگاهی …

جدایی بنی صدر و مجاهدین -بخشهای اول تا ششم- نامه رجوی به بنی صدر و پاسخ بنی صدر

لینک به منبع

نامه سر گشاده به خانم شیرین عبادی

با سلام و درود به خانم شیرین عبادی اینجانب میر باقر صداقی عضو با سابقه و قدیمی فرقه مسعود رجوی که نوزده ونیم سال در عراق بوده ام چند روز پیش در سایت آفتابکاران اعتراض فرقه تروریستی رجوی به شما که یکی از امضا کننده گان بیانیه توافق هسته ای بودید را دیدم که چرا به رجال ونمایندگان مجلس آمریکا توصیه کرده ید که آقای اوباما را همراهی کنند حتی این فرقه جایزه صلحی را که شما دریافت کرده اید را بالای سر شما چماق کرده اند که خانم عبادی از خط قرمز مماشات و لابیگیری با رژیم سر مسائل حقوق بشری عبور کرده اند و گویا حمایت ازجناح جنگ طلب دولت آمریکا و عدم توافق اتمی عناصرحقوق بشری در ایران را تضمین و تائید خواهد کرد.

من از آنجائیکه خودم جزو قربانیان نقض حقوق بشر در این فرقه بودم و سالها تحت شکنجه روحی و روانی این فرقه بودم وظیف دیدم از طرف شما به این جانیان خائن و وطن فروش جواب بدهم از اینرو در مقاله ای با تیتیر( من از اندرون جواب میدهم به آقای محمد امیر خیزی) از آرمانها و اهداف بالای شما دفاع کردم و از شما انتظار دارم بعنوان یک وکیل , نویسنده و فعال حقوق بشری تحقیقات مفصلی را در رابطه با نقض حقوق بشر در مناسبات داخلی و تشکیلات فرقه رجوی شروع کنید.

۱۵ سال از بهترین سالهای جوانی من در این فرقه تباه شده است در ۱۵ سالی که در قرارگاههای فرقه رجوی بوده ام تماماَ ممنوع الملاقاتی بودم, نه میتوانستم نامه ای بنویسم, نه میتوانستم تلفن داشته باشم , نه میتوانیستم به کسی زنگ بزنم ,نه میدانستم اینترنت چیست, نه میدانستم فیس بوک چیست مسعود رجوی ما را از دنیای بیرون قطع کرده بود از سال ۶۷ میخواستم از فرقه خارج شوم اما بدلیل ترس از استخبارات عراق (اداره امنیت ) که مسعود رجوی پشتش به آن گرم بود توان درخواست خروج از فرقه تروریستی رجوی را نداشتم مسعود رجوی با تکیه به کلت اهدائی صدام حسین میگفت هرکه از ما نیست بر ماست بریده مزدور باید اول دوسال در زندان خروجی سازمان بماند بعد هم ۸ سال زندانی شود در زندان بدنام ابوغریب بخاطر ورود غیر قانونی به عراق و بعد هم با اسرای جنگ ایران و عراق تعویض شود تا خمینی مال شود و نتواند به خارج رفته و پناهنده سیاسی شود من خودم کسی بودم که آقایان حسین علیزاده و صادق باروتیان را به خروجی و زندان فرقه رجوی بردم این دو نفر بعد از کشیدن زندان در فرقه رجوی با اسرای جنگی عراق با ایران مبادله شدند. این فرقه در هر شبانه روز بیش از ۱۸ ساعت از ما بیگاری کشیده میشد حتی در قبال این همه کار فرقه به ما یک دینار عراقی نمیداد .

من شاهد خود سوزی فرمان (جوان کرد ایرانی ) در داخل مناسبات این فرقه در قرارگاه اشرف بودم . فرمان در مقر ۳۵ از قرارگاه هفتم مجبور شد بخاطر توهین خانم مهری علیقلی خودش را به آتش بکشد و بمیرد . ( خانم مهری در نشست انتقادی دیگ به فرمان گفت که پدرت در کمپ رمادیه شکم شما را با فروختن خواهرانتان سیر میکرد حالا چرا برای ما شاخ شدی ) در اثر فشار روحی بیش از حد فرمان به بیرون سالن غذا خوری رفت نفت عشتاررا روی خودش ریخت داخل سالن برگشت و فندک را روی خودش کشید و بعد از خاموش کردن و فرستادنش به بیمارستانی در بغداد بعد از ۲ روز خبر مرگ او را فرقه گفت . نفرات مقر ۳۵ را مهوش سپهری ( خواهر نسرین ) تهدید کرد تا در مقرهای دیگری صحبتی از این موضوع نکنند و گرنه با خود او طرف حساب هستیم .

خانم عبادی من بعنوان یک عضو جدا شده و منتقد این فرقه حاضر هستم در هردادگاه بین المللی علیه این فرقه شهادت دهم حتی در میان جدا شده گان و اعضای ناراضی و منتقد دوستانی دارم که با صداقت میتوانند در این امر حقوق بشری به شما از شکنجه های جسمی و روحی و مرگهای مشکوک که فرقه علیه آنها و دوستانشان انجام داده اطلاعات مکفی داده و در هر دادگاهی حاضر شده و شهادت دهند.

خانم شیرین عبادی از نظر من نقض حقوق بشرحد و مرزی نمی شناسد چه یک حکومت دیکتاتوری حقوق انسانی را درمورد شهروندانش نقض کند چه یک فرقه. باید توجه داشت فرقه رجوی امروز در حاکمیت و قدرت نیست وقتی در قبال نیروهای خودش اینگونه وحشی و بی رحم است وای به روزی که به قدرت برسد . پس لازم و ضروری است همین امروز مردم را در مورد خصلتهای وحشی و ضد حقوق بشری این فرقه آگاه کنیم .

با تشکر میر باقر صداقی سوئیس

۰۵٫۰۹٫۲۰۱۵

مسعود رجوی آنجاست که سوالات را پاسخ ندهدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19558

فلسفه شعائر فرقه رجوی از حرف تاعمل

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام ژوئن ۲۰۱۵:…  مدتی است که فرقه رجوی در سایت رسمی خود با درج مقالاتی از سخنان موسی خیابانی بعنوان فلسفه شعائر قصد دارد با این سلسله مقالات روشن فکری اذهان عمومی را منحرف و کسب وجهه نداشته کند . فرقه رجوی بعد از افشا شدن فسادهای اخلاقی مسعود و مریم رجوی توسط شورای رهبری جدا شده و منتقد خوب میداند که در میان مردم ایران …

پرویز یعقوبیقربانعلی حسین نژاد: یاد و شناخت بزرگترین جنبش درون تشکیلاتی علیه رجوی که توسط او سرکوب شد (قسمتهای اول، دوم و سوم)

لینک به منبع

فلسفه شعائر فرقه رجوی از حرف تاعمل

مدتی است که فرقه رجوی در سایت رسمی خود با درج مقالاتی از سخنان موسی خیابانی بعنوان فلسفه شعائر قصد دارد با این سلسله مقالات روشن فکری اذهان عمومی را منحرف و کسب وجهه نداشته کند . فرقه رجوی بعد از افشا شدن فسادهای اخلاقی مسعود و مریم رجوی توسط شورای رهبری جدا شده و منتقد خوب میداند که در میان مردم ایران جای ندارد تنها راه کار را در این یافته که از زبان یک قربانی کسب وجهه کند .

شاید موسی خیابانی شخصا به دیدگاههای خود در تعریف انسان و بینش ایدئولوژیکی توحیدی ایمان راسخ داشت وبخاطر این شعائرهم حاضر شده است خود را وقف آرمانهایش کند اما آن چیزی که امروزدر مورد فرقه رجوی صدق میکند فاصله نوری مناسبات و تشکیلات با فلسفه شعائر است که موسی خیابانی به آن اعتقاد داشت .

متاسفانه بنظر من منتقدین جدا شده تا به امروز کمتربه مناسبات درونی اشاره کرده اند شاید هم باید کمی منتقدین جدا شده را درک کرد دلیل اصلی این درک این هست که ابعاد فساد و تباهی مناسبات و تشکیلات درون فرقه بیش از حد شرم آور و زبان بیشتر اوقات از بیان آنها قاصر است .

مثالی میزنم وقتی شما نام مهدی ابریشمچی ( برادر شریف ) را میشنوید ناخودا گاه سیمای تیغ زده و کراوات زده ورسمی در برنامه های تلویزیونی فرقه رجوی را تصور میکنید که دائما بحث سیاسی میکند و از سرنگونی حرف میزند . اما پیشینه و تاریخچه و هویت فعلی این شخص رذل چی است .همه ما بخوبی میدانیم که این شخص در عرفی نا متعارف دست همسر و شریک زنده گیش یعنی مریم را بدون اینکه طلاق رسمی و قانونی داشته باشند را در دست مسعود رجوی قرار داد تا درحریم خصوصی مسعود باشد و در عوض از مسعود رجوی رده تشکیلاتی بلامنازعه و خواهر موسی خیابانی را که ۲۰ سال از او کوچکتر بود دریافت کرد .برخلاف ظاهرقضیه بعد از انقلاب ایدئولوژیک و روی کار آمدن شورای رهبری زن بعد از مسعود و مریم رجوی شورای رهبری زن رده های تشکیلاتی سوم و چهارم ……..تا صدم را در اختیار داشتند و بعد از زنان برادران مسئول جای داشته اند اما بنا به اعتراف هند جگر خوار تشکیلات مهوش سپهری در تمامی سر فصلها سازمانی باند جنایتکاری که شامل مسعود رجوی , مریم رجوی , مهدی ابریشمچی , جابرزداده و تنی دیگر میشدند دور هم جمع میشدند خط و خطوط را ترسیم میکردند بعد مهدی ابریشمچ مهوش سپهری ( خواهر نسرین ) را توجیه میکرد تا او برنامه شورای رهبری را برای اجرا ابلاغ کند .

همه ما اعضای قدیمی خوب میدانیم آر پی جی خوردن در تشکیلات امری عادی بود این اصطلاحی درون تشکیلاتی بود برای کسانیکه بدلایل مختلفی سلب مسئولیت و رده تشکیلاتی میشدند .اما با اینکه مهدی ابریشمچی بد دهنترین و لمپن ترین شخص تشکیلات بود هیچوقت آر پی جی نخورد در حالیکه بخاطر کوچکترین خطا . تشکیلات از هزاران نفر رده تشکیلاتی را گرفته است .

همه اعضای قدیمی نهار و شامهای جمعی در قرارگاه اشرف را قبل از انقلا ب ایدئولوژیکی همگانی را در سال ۶۸ را به یاد دارند مهدی ابریشمچی در وسط حیاط سالن اجتماعات قرارگاه اشرف میایستاد و مثل لاتها و لمپن های سر محل تعدادی را دور خود جمع میکرد و به توهین و آزار واذیت دیگران میپرداخت به یکی میگفت ترک خر به یکی دیگه میگفت الاغ به دیگری میگفت قرمساق در حالیکه قرمساق واقعی خودش بود چون در مناسبات خودش زنش را به دیگری داده بود, به یکی دیگر میگفت گو خوردی و زمانیکه فرمانده مقر ۹۰۰ بود در حالیکه هر شب نماز شام و عشا او قضا میشد میرفت مستراح وضوع میگرفت بیرون میامد جلوی جمع که هم خواهر بود و هم برادر بند تومونش را میبست فلسفه شعائر ساری و جاری در تشکیلات اینها بودند . کم مگر دیده بودیم که برادر شریف آستین پیراهنش را مثل لات و لمپنها بالا تا میزد و در نشستها نعره میکشید بی چاره بهروز نظریان همیشه در کمپ از شکنجه های که توسط مهدی ابریشمچی شده بود شوکه بود و خاطراتش را میگفت مگر گناه بهروز چی بود او از این تشکیلات اهریمنی بیزار بود میخواست برود پی زنده گی و خانواده اش .

یاد فرمانده فتح الله ( مهدی افتخاری ) بخیر در سال ۸۰ در مجموعه نشستهای طعمه مهدی ابریشمچی اولین کسی بود که به فرمانده فتح الله توهین کرد و رویش تف کرد و برادر مسعود رجوی در آنجا افشا کرد که زن فرمانده فتح الله بخاطر این از فتح الله جدا شده که فرمانده فتح الله در رابطه زنا شوئی میخواست از پشت با همسرش رابطه داشته باشد .

بنازم به لنگر تشکیلات فرقه رجوی برادر شریف ( مهدی ابریشمچی )که رابط فرقه رجوی برای فروختن اسرار نظامی و گرفتن پول از صدام حسین بود.

یادتان هست گفتم بخاطر فساد اخلاقی مسعود و مریم رجوی که بتدریج به گوش رده های پائین رسیده بود تحلیل اعضا این بود آن بالا بکن بکن است چرا ما نه و در مقاله گذشته تعدادی فاکت تعریف کردم که که خواهران فرمانده با تحت مسئولین خود رابطه جنسی برقرار میکردند اوضاع آنقدر خراب شده بود که هر ماه در مقرها خواهران فرمانده را جابجا میکردند تا فرصت لازم برای دوست یابی نداشته باشند تقریبا هر ۱۵ روز تعدادی خواهر فرمانده جدید میامد و تعدادی فرمانده قدیمی که تقریبا ۱۵ روز پیش آمده بودند از مقر میرفت بخاطر محدودیتهای ازدواج و انقلاب ایدئولوژیک که کانون خانواده را از هم پاشیده بود بچه های جدید و میلشیا میگفتند تمامی فرمانده هان برادر بالای سرمان بچه باز هستند.دنبال مناسبتی هستند از جمله نماز عید فطر و غیره که با ما روبوسی کنند و ما را بغل کنند .

بله اینها حرفهای نا گفته مناسبات فرقه رجوی است که خیلی ها بخاطر شرم آور بودن آنها دوست ندارند به آنها بپردازند فلسفه شعائر واقعی ساری و جاری در مناسبات فرقه رجوی این انحطاط و فساد است .

میر باقر صداقی

سوئیس

۲۹٫۰۶٫۲۰۱۵

***

محمد حنیف نژاد  مجاهدین خلق فرقه رجویابراهیم خدابنده: آیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18713

از سحر گاه خونین ۴ خرداد ۵۱ تا نا کجا آباد مسعود رجوی

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و هفتم می ۲۰۱۵:…  به همین دلیل هم در خرداد ۱۳۶۵وقتی مسعود رجوی با پروازی اختصاصی به عراق رفت و مورد استقبال دولت عراق و با دولت صدام حسین قرارداد امضا کردند اعضا این فرقه هیچوقت از رهبری سئوال نکردند چرا عراق . ۸ سال تمام فرقه رجوی دوشا دوش ارتش صدام با ایران جنگید و با جمع آوری اخبار واطلاعات نقش ستون پنجم را داشت و در قبال …

در ۴ خرداد سالگرد شهادت بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق نگاهی به خیانت رجوی

مزدور مریم رجوی و قلاده بدستان اسرائیلی ویمجاهدین خلق ، ایدئولوژی قرون وسطایی و خیانت به ملت ایران (رجوی ها جنانتکارانی علیه مردم)

لینک به منبع

از سحر گاه خونین ۴ خرداد ۵۱ تا نا کجا آباد مسعود رجوی

۴خرداد ۵۱ سحرگاه خونین بنیانگذاران در حین صلابت و شکوه, امروز تنها یاد آور آرزوهای بر باد رفته است در واقع میتوان گفت با شهادت حنیف و یارانش دفتر این نهضت با نیکی بسته و به تاریخ پیوست و هیچ ربطی به مسعود رجوی ندارد . همکاری مسعود رجوی با ساواک و اعترافات تکان دهنده آقای پرویز ثابتی مدیر امنیت داخلی ساواک نشان میدهد , چگونه مسعود رجوی برای فرار از حکم اعدام به تمامی آرمانهای جنبش خیانت کرد .فی الواقع مسعود رجوی لطمه بزرگی در تاریخ مبارزاتی مردم ایران است . مسعود رجوی بیش از ۴۰ سال است که سکانداری خیانت و جنایت را بر عهده گرفته است ودر این امر از هیچ رذالتی فروگذاری نمیکند .

سکوت نظام شاهنشاهی فرصتی شد تا مسعود رجوی و تعدادی خائن و خلافکار از جمله مهدی ابریشمچی با باز شدن درب زندانهای شاه از زندان خارج شده و با تشکیل فرقه مخوف و با تسلیح آعضای خود مقاصد زیاده خواهی های خود را دنبال کنند تحلیل مسعود رجوی این بود که به قدرت رسیدن آقای خمینی بدلیل ضعف سازماندهی نیروهای پیشتاز که در زندان بود بوده است پس نظام حاکم مشروعیتی ندارد و باید وارد جنگ مسلحانه با آنها شد و با آغاز قیام مسلحانه در ۳۰ خرداد ۶۰ مسعود رجوی فضای آزدازیهای سیاسی که بعد از سکوت نظام شاهنشاهی بوجود آمده بود را بست. متاسفانه بدلیل بی تجربگی اجتماعی جوانان در فضای سیاسی باز شده بعد از انقلاب ۵۷ این تفکر القا شده بود همه باید عضو یک گروه یا حزب و تفکر سیاسی باشند و مبارزه و شهادت طلبی شالوده ذهنی همه جوانان در پیوستن به این گروه ها بود و این فرصت خوبی بود که فرقه رجوی از جوانان یارگیری کند در تحلیل داخلی تشکیلات فرقه رجوی گفته میشد دانشجویان و دانش آموزان نا آگاه ترین افراد به لحاظ سیاسی و عقب مانده ترین و دست نخورده ترین اقشار جامعه هستد و به همین دلیل راحتر میتوان بین آنها رخنه کرد و عضو گیری نمود و در صورت جذب میتوان آنها را راحتر سمت و سو داد و به اهداف رسید تشکیل هسته های ملیشیا از بین دانشجویان برای فرقه مخوف رجوی بیشترین سود را داشت در عمل نیز دانش آموزان بیشترین راندمان در فروش نشریات و تبلیغ این فرقه را داشتند و اولین و بیشترین قربانی این فرقه در سال ۶۰ نیز از قشر دانش آموزای بود .

به همین دلیل هم در خرداد ۱۳۶۵وقتی مسعود رجوی با پروازی اختصاصی به عراق رفت و مورد استقبال دولت عراق و با دولت صدام حسین قرارداد امضا کردند اعضا این فرقه هیچوقت از رهبری سئوال نکردند چرا عراق .

۸ سال تمام فرقه رجوی دوشا دوش ارتش صدام با ایران جنگید و با جمع آوری اخبار واطلاعات نقش ستون پنجم را داشت و در قبال این خوش خدمتی به صدام حسین ماهانه ۳۰ میلیون دلار از فروش نفت عراق از صدام حسین پول دریافت میکرد در انتهای جنگ اول آمریکا با عراق فرقه رجوی بخاطر اینکه مانع سقوط دولت صدام حسین شود قیام مردم عراق علیه صدام حسین را با تانک و توپ سرکوب کرد تا وفاداری خود را به صدام حسین نشان دهد .

فرقه رجوی بعد از شکست سنگین در عمیلیات نظامی سال ۱۳۶۷ فروغ جاویدان که منجر به ریزش شدید نیرو در این فرقه شده بود با راه اندازی انقلاب ایدئولوژیک اعضای خود را هر چه بیشتر در عراق بلوکه کرد و آنها را به گروگان گرفت تا مانع ریزش نیرو و از هم پاشیدن تشکیلات شود قبول آتش بس توسط ایران تمامی معادلات و تحلیل های نظامی فرقه رجوی را بهم ریخته بود و فرقه رجوی از شقه و انشعاب میترسید از این رو فرقه رجوی تمامی علایق خانواده گی را در بین اعضا خود ممنوع کرد و آنها را مجبور کرد که به طلاقهای تشکیلاتی تن دهند و کودکان را از پدر و مادرهایشان جدا کرد و ازدواج را در داخل تشکیلات ممنوع کرد تا از این طریق بتوانند مانع پاشیدن تشکیلات شود . قبل تر از آن نیز یکسری پاکسازیهای درون تشکیلاتی را شروع کرده بود از جمله کشتن علی زرکش و بعد از اینکه دید عده ای حاضر نیستند به انقلاب ایدئولوژیک در داخل مناسبات و تشکیلات تن دهند سال ۷۳ بیش از ۷۰۰ نفر از اعضایش را به زیر شکنجه برد تا بتواند حفظ تشکیلاتش را آببندی کند .

بعد از سقوط دولت صدام حسین استراتژی فرقه رجوی عبارت است از بند وبست و حرکت موازی با آمریکا و همکاری با موساد و گرفتن اطلاعات هسته ای از موساد و افشای سایتهای هسته ای ایران و تازگی ها هم این حرکت موازی را با سیاستهای منطقه ای ترکیه و عربستان و مصر بسط و گسترش داده است و خدا میداند این فرقه بخاطر وکسب قدرت حاضر است با خود شیطان هم سر یک میز نشسته و غذا بخورد .

میر باقر صداقی

۲۷٫۰۵٫۲۰۱۵

***

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی دوازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

***

همچنین:

تفاهم اتمی و آینده تاریک برای فرقه رجوی (عاقبت رجوی سناریویی همچون اوجلان یا ریگی؟)

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، هفتم آوریل ۲۰۱۵:… تفاهم هسته ای امروز ایران با دولتهای بزرگ جهان نشان از شکستن شیشه عمر رجویست بن بست فعلی خط و خطوط فرقه رجوی , خاطره دستگیری عبدالله اوجلان و عبدالمالک ریگی را برای انسان تداعی

آرزوی تروریستهای نا کام برای تسلیح شدن دوباره از زبان این و آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، سی ام مارس ۲۰۱۵:…  عبدالله الجبوری همچنین گفت که سیاستمداران عراقی با موضوع ساکنان لیبرتی گزینشی برخورد می‌کنند در حالی که طبق قانون باید ‏با آنان به‌عنوان پناهنده رفتار کنند. اما این

روزجهانی زن و پتانسیل دروغ گفتن مریم رجوی

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، نهم مارس ۲۰۱۵:… مریم رجوی امسال در روز جهانی زن مدعی شد که نیروی زنان هماورد بنیادگرایی اسلام است من به گوشه ای از مناسبات استثماری جنسی زنان در این فرقه اشاره میکنم شخص مریم رجوی بعد از

وطن فروشی و افتخار به آن

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، دوم مارس ۲۰۱۵:… وقتی از کلمه مقاومت مردمی و مبارزه صحبت میکنیم به مترادف آن یک سری پرنسیبهای انقلابی وانقلابیگری نیز مطرح میشوند که در وحله اول استقلال عمل یک جنبش را طلب میکند .انقلاب و

جوابی به مقاله ازاین مرده به آن مرده فرجی است , آقای محمد اقبال

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۵:… آقای محمد اقبال من که غریبه نیستم روزی توی خونه و صاحب خانه بودم شاید شما به بیماری آلزایمر دچار شدید ودزدیهای نجومی فرقه رجوی را در دوران فروپاشی صدام حسین را فرا