نامه سر گشاده به فرانسواز اولاند (فرانسه بعنوان میزبان مریم رجوی و گروه ترویستی اش مسئول امنیت نجات یافتگان است)

نامه سر گشاده به فرانسواز اولاند (فرانسه بعنوان میزبان مریم رجوی و گروه ترویستی اش مسئول امنیت نجات یافتگان است)

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و پنجم دسامبر 2014:…  آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است، اقدامات بیش از پیش افراطی آشکار فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است. اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

لینک به منبع

نامه سر گشاده به ریئس جمهور محترم فرانسه

جناب آقای فرانسواز اولاند

رئیس جمهور محترم فرانسه

آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است، اقدامات بیش از پیش افراطی آشکار فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است.

اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام اعضای جدا شده مجاهدین است.

مبارزه ای که در آن فقط و فقط بیان واقعیات و آشکارسازی آنچه که بر ما طی سالیان سال در اسارتگاه رجوی گذشته است، میباشد. بدون هیچ افراط گرایی کلامی و بدون هیچ مبارزه فیزیکی و اعمال خشونت.

حال آنکه درفرانسه- کشوری که عنوان دمکراسی را یدک میکشد- در روز روشن، بصورت علنی و در ملاء عام و در جلو چشم همگان، عوامل گروه به قطع تروریستی مجاهدین به جان ما، تهدید فیزیکی و ارعاب می کنند و آنچه که مورد انتظار جوامع حقوق بشری و ما شهروندان دارای تابعیت فرانسوی از دولت فرانسه است، متاسفانه برآورده نمیشود.

جناب آقای رئیس جمهور

این که این کشور از نظر دیپلماتیک، روابط بسیار قوی با آمریکا دارد بر همگان مبرهن است، ولی چیزی که معلوم نیست اینه که چرا امریکا و فرانسه این سازمان را به رسمیت می شناسد و این کشور به مهد جولان دادن آزادانه این فرقه تبدیل شده است».

مگر می شود معیارهای تشخیص تروریست بودن یا نبودن یک گروه یا فرقه، نسبی باشد

این چشم پوشیهای آشکار که دود آن مستقیماً وضعیت حقوق بشر را در این کشور زیر سوال می برد، برای چیست؟

آنچه که روشن است این فعالیتهای خشونت آمیز و ناقض قانون، قطعاً از چشم مراجع امنیتی فرانسه دور نمانده است.

حتی اگر این فرقه از نظر دولت فرانسه و سایر دول اروپایی دردسته گروههای تروریستی قرار نگیرند، ولی فعالیتهای آنها طبق قوانین مدنی فرانسه، غیرقانونی است و تابع مجازات متناسب می باشد.

اینجانب، به عنوان کسی که در این کشور زندگی می کنم و تهدیدهای فرقه رجوی و عوامل آنها را در نزدیکی خود می بینم، از شما و دولت شما رسماً درخواست می کنم به وضعیت موجود رسیدگی و آرامش امنیتی از دست رفته ما اعضاء جدا شده توسط سازمان مجاهدین را تامین نمایید.

آنچه که در حال حاضر بیش از هر چیزی برای ما ضروری است، اطمینان خاطر ما از امنیت و دوری از تهدیدات فرقه رجوی در این کشور است که امیدواریم شما آن را بازگردانید.

انجمن یاران ایران- پاریس

علیرضا نصراللهی ۲۴/۱۲/۲۰۱۴

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13358

چرا سازمان مجاهدین روی پیشروی داعش در عراق حساب باز کرده بود؟

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۴: …  وقتی سخن از ارتش بعث به میان میآید، سازمان مجاهدین تداعی میشود. همان ارتشی که رجوی در خدمت ایشان بوده و برایشان خوش خدمتی می کرد. همین نقطه قوتی برای سران فرقه به حساب می آمد تا تب برگشتن آنها به جایگاه سابقاشان در عراق، بالا بگیرد. چرا که منبع حمایتی اصلی آنها صدام و ارتش بعث …

لینک به منبع

چرا سازمان مجاهدین روی پیشروی داعش در عراق حساب باز کرده بود؟

نخست لازم میدانم مروری داشته باشم بر سازختار سازمانی گروه داعش سابق یا همان دولت اسلامی.

به دلیل مخفیانه بودن مراتب تشکیلاتی داعش، این گروه تروریستی درباره سلسله مراتب تشکیلاتی خود اعلان رسمی نداشته است، اما با توجه به مدارک به دست آمده و نتایج پژوهش های مربوط به گروههای بنیادگرای افراطی، تصویری از ساختار شوراها و هیات های داعش به دست آمده است.

ساختار تشکیلاتی داعش هرمی شکل است. “ابوبکر بغدادی” در راس هرم است و تعدادی هیات و شورای نظامی و شرعی در زیر مجموعه قرار دارند.

۱- ابوبکر بغدادی

۲- ابو مسلم الترکمانی با نام فاضل حیالی، در سمت معاون رهبر داعش، افسر سابق ارتش بعث در تلعفر بوده.

وزراء از سمت راست:

۱- ابوبکر عبدالرحمن البیلاوی، نام وی عدنان اسماعیل نجمه، افسر سابق ارتش بعث، مسئول ارشد نظامی که‌ پنجم ماه گذشته در موصل کشته شد.- سروانی در ارتش رژیم صدام است-

۲- ابو قاسم، نام وی عبدالله احمد مشهدانی است، مسئول جذب افراد انتحاری و گروه‌ های مسلح.

۳- ابو هاجر عصافی، نام وی محمد حمید الدلیمی است، مسئول انتقال پیام‌های داعش و همچنین هماهنگ‌کننده اطلاعات است که‌ در سازمان مسئولیتی مهم و خطیر به شمار می‌رود.

۴- ابوسلاح نام وی موفق مصطفی الکرموشه، مسئول مالی گروه‌.

۵- ابوعلی ملقب به ابولو‌ی. نام وی عبدالواحد خضیر احمد، مسئول امنیتی گروه‌.

۶- ابو محمد با نام بشار اسماعیل حمدانیه، مسئول زندانیان.

۷- ابو عبدالقادر با نام شوکت حازم الفرحاته، مسئول امور اداری گروه‌.

اتاق جنگ از سمت راست:

۱- ابو کفاح با نام خیری عبد الحمود الطائی، مسئول انفجارها.

۲- ابو سجی با نام عوف عبدالرحمن العریف مسئول امور اجتماعی (پرداخت حقوق و نظارت خانوادگی).

۳- ابو شیما، با نام فارس ریاض النعیمیه، مسئول امور تسلیحات.

استاندارها از سمت راست:

۱- ابو میصره، با نام احمد عبدالقادر الجزاع، مسئول گروه‌ در بغداد.

۲- ابو مهند السویداوی، نام عدنان لطیف السویداوی، مسئول داعش در الأنبار، افسر سابق ارتش.- سرهنگ ارتش رژیم صدام است-

۳- ابو جرناس، با نام رضوان طالب الحمدونیه، مسئول داعش در مرزهای میان عراق و سوریه.

۴- ابو فاطمه، با نام احمد محسن جحیشه، مسئول داعش در استانهای مرکزی.

۵- ابو فاطمه، با نام نعمه عبدالنایف الجبریه، مسئول داعش در استان کرکوک.

۶- ابو نبیل، با نام وسام عبدالزید الزبیدیه، مسئول داعش در استان صلاح الدین اوایل این ماه کشته‌ شد

“همانطور که مشخص است، ابراهیم عواد ابراهیم البدری السامرایی” معروف به ابوبکر البغدادی حاکم مطلق داعش است و تمام تصمیم گیری ها و عزل و نصب ها به دست اوست. تعیین امیران و فرماندهان، صدور اوامر شورای نظامی توسط او انجام می گیرد و هر تصمیمی که خلاف نظرش باشد نقض می کند.

فرماندهان و مدیران دوران بعث و چهره‌های نزدیک به صدام، نظامیان بریده از ارتش سوریه و عراق، جنگجویانی از اروپا، چچن، بوسنی، شرق ترکستان، لیبی، افغانستان و چندین کشور دیگر، افرادی هستند که حاضرند به عنوان نیروهای تحت امر بغدادی، به داعش پیوستند.

همانطور که در کادر تشکیلاتی گروه داعش مشاهده میشود ، بخش مهمی از فرماندهان رده بالای آن را افسران و فرماندهان سابق ارتش صدام بر عهده دارند. پس علی القائده، دیسیپلین نظامی و منش بعثی در رده بالای نظامی داعش، حضور پررنگی دارد.

وقتی سخن از ارتش بعث به میان میآید، سازمان مجاهدین تداعی میشود.

همان ارتشی که رجوی در خدمت ایشان بوده و برایشان خوش خدمتی می کرد. همین نقطه قوتی برای سران فرقه به حساب می آمد تا تب برگشتن آنها به جایگاه سابقاشان در عراق، بالا بگیرد. چرا که منبع حمایتی اصلی آنها صدام و ارتش بعث بوده و حالا که بعد از شکافی چند ساله توهم دوباره روی کار آمدن آنها در عراق برای مجاهدین قوت گرفته بود، سران فرقه قبله خود را به سوی داعش تغییر دادند.

از طرفی دیگر، فرماندهان داعش، از شکاف مذهبی موجود در عراق نهایت استفاده را برده و تا بیخ گوش مرکز قدرت در عراق پیش رفته بودند. رجوی تصور کرد که کار عراق که تمام شود، میشود سراغ ایران رفت.

پس در نتیجه سران فرقه، موضع موافقی نسبت به داعش گرفتند.

البته پر واضح است که سران فرقه در خیانت کردن مثال زدنی هستند. و اینکه باد به هر سویی بوزد آنها سرشان را به همان سمت خم خواهند کرد مساله جدید و تعجب آوری نیست.

از طرفی هم که دختر صدام حسین، با پیشروی گروه داعش، نوید بازگشت به قدرت را داد، دیگر سران فرقه کار را تمام شده فرض کردند و باگشت به شکوه و جلال و قدرت در اشرف را محتوم.

ولی غافل از آنکه همانهایی که نهال داعش را کاشتند، حالا که درخت تنومندی شده و به بار نشسته ولی درختی کج و خاردار، تصمیم به قطع شاخ و برگ آن گرفته اند تا از ریشه قطعش کنند.

جلوی پیشروی داعش گرفته شده و در حال به عقب رانده شدن هساتد، و این پتک محکمی است که بر سر سران فرقه رجوی کوفته میشود.

علیرضا نصراللهی

انجمن یاران ایران – پاریس

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=13237

نامه سرگشاده علیرضا نصراللهی به احمد شهید

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  جناب آقای احمد شهید از شما به عنوان گزارشگرویژه حقوق بشر، درخواست دارم. رسیدگی به وضعیت اسفناک نقض حقوق انسانی اسرای اردوگاه لیبرتی ، را از شما دادخواهی می کنم. کسانی هستند در روی این کره خاکی ، در زندانی بنام لیبرتی که کمتر توجهی به وضعیت آنها در سطح بین المللی شده است. تنها سخنی که از آنان به میان میآید، بحث اخراج آنها …

لینک به منبع

نامه سرگشاده علیرضا نصراللهی به احمد شهید

جناب آقای احمد شهید

از شما به عنوان گزارشگرویژه حقوق بشر، درخواست دارم.

رسیدگی به وضعیت اسفناک نقض حقوق انسانی اسرای اردوگاه لیبرتی ، را از شما دادخواهی می کنم.

کسانی هستند در روی این کره خاکی ، در زندانی بنام لیبرتی که کمتر توجهی به وضعیت آنها در سطح بین المللی شده است.

تنها سخنی که از آنان به میان میآید، بحث اخراج آنها از عراق و انتقال آنها به کشور ثالث است و بس.

از اعتصاب غذای اجباری تحمیلی، گرفته تا هزاران ریز و درشت دیگر که یا کسانی که از آنجا موفق به فرار می شوند افشا میکنند یا گاهاً دور از چشم سران به خارج از اردوگاه درز پیدا می کند، انعکاسی در جامعه بین المللی پیدا نمیکند.

حقایقی که از درون اردوگاه لیبرتی و آنچه که بر اسرای آن میگذرد، بسیار تلخ است، و تلخ تر از آن عدم توجه عوامل دست اندرکار بین المللی به آن است.

آنها، بیش از سی و اندی سال از عمرشان را درون سازمان به سبب اهداف مجاهدین سپری کردند. حالا که سازمان مجاهدین به این شکل امروزی تغییر کرده و هیچ گونه قدرتی ندارند و عملاً سازمانی باقی نمانده، سران آن با ترفندهای مختلف، با تهدید، ارعاب، فحاشی و … افراد را درون لیبرتی نگه داشته اند.

این افراد که حالا سنی از ایشان می گذرد چیزی جز آرامش، بازگشت به آغوش پر مهر خانواده هایشان و آزادی نمی خواهند. ولی سران سازمان، به طمع سوء استفاده تا آخرین نفس، آنها را زندانی کرده و حتی اجازه تصمیم گیری را به آنها نمی دهند.

جدیداً هم که وعده انتقال به کشور آلبانی به افراد لیبرتی ، داده اند به شرط!؟!؟!؟

عمداً افراد سازمان را طی سالیان متمادی، از دنیا منزوی کردند. آنهایی که درون لیبرتی هستند نه می دانند تلفن موبایل چیست؟ اینترنت یا کامپیوتر چیستند؟ ماهواره و … چه چیزهایی هستند؟ و هر پیشرفت علمی و فناوری که طی سی و چند سال گذشته به دست آمده و در اختیار همه اقشار اجتماعی در همه جای دنیاست را آنها نه می دانند و نه دیده اند.

و چون سران مجاهدین می دانند که برای این موضوع انگشت اتهام به سویشان است، حالا با نیرنگ به صورت فشرده همه اینها را میخواهند به آنها یاد بدهند.

به اسرای لیبرتی گفته اند که اگر دوره های آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارند به اروپا می روند، ولی فی الواقع می خواهند خود را از اتهام نقض حقوق انسانی افراد سازمان خود مبرا کنند.

من به عنوان کسی که سالها در اسارت این فرقه رجوی محور بوده ام و کابوس تلخ اسارت تا همیشه با من است، از شما به عنوان کسی که قدرت اجرایی دارید، تقاضا میکنم به وضعیت افراد لیبرتی که هر روز بازیچه دست سران فرقه رجوی برای سودجویی قرار میگیرند، رسیدگی کنید.

آنها حق دارند بدانند که چه چیزی حقشان است؟

جق دارند دنیای آزاد خارج از سازمان مجاهدین را ببینند!

حق دارند که اجازه ندهند عده ای سودجو، بیمار قدرت و خودبزرگ بین هایی در قالب سازمان مجاهدین، شیشه عمرشان را در دست بگیرند!

من و تمام جدا شده گان از این سازمان، از شما عاجزانه تقاضا میکنیم که به وضعیت حقوقی اسرای اردوگاه لیبرتی توجه و رسیدگی بیشتری فرمایید.

علیرضا نصراللهی

انجمن یاران ایران- پاریس

***

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

رابعه شاهرخی (مادر رضوان)گزارش انجمن ایران ستارگان از آکسیون و گردهمایی ایرانیان و انجمنها و فعالان حقوق بشری در پاریس

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

آینده مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

حیله جدید سران فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  اخیرا یکی از اعضای مجاهدین، بعد از فرار از چنگال فرقه رجوی از اردوگاه لیبرتی، حقایق دردناکی از آنچه بر اسرای لیبرتی می گذرد را فاش نموده است. آنچه که توسط خانم م.ن ، منتشر شده است، بر ماهیت ضد حقوق بشری مجاهدین که پیشتر توسط سایر اعضای جدا شده ادع

انتقاد شدیدالحن وزارت خارجه فرانسه از سازمان مجاهدین خلق

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران ایران، پاریس، سی ام ژوئن ۲۰۱۴: … هر ساله در چنین روزی، دستگاه رجوی اقدام به برگزاری نمایش پر هزینه مینمایند. در آن از سراسر اروپا سیاهی لشگر حمع آوری میکنند، عده ای را با دستمزد های نجومی برای سخنرانی دعوت میکنند و نمایشی ساختگی به راه می اندازند. ولی اینبار دستشان برای دولت فرانسه رو شد.

جایگاه “تولد ترور” منصور قدرخواه

علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پنجم مارس ۲۰۱۴: …  فیلمی که با سرمایه مجاهدین تهیه شود، چگونه میتواند بیانگر چهره  واقعی سران فرقه و آرمانهای ضد بشری سارمان مجاهدین باشد؟! قدرخواه خاطر نشان میکند که: ” با کمبود منابع مالی جهت تهیه این مستند روبروست” به ذهن هیچ یک از خوانندگان، صحت این ادعا خطور نخواه