نامه علیرضا میرعسگری به خانم آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

نامه علیرضا میرعسگری به خانم آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

علیرضامیرعسگری، کانون آوا، بیست و چهارم سپتامبر 2013: …  فاکت های زیادی از اقدامات خشونت بار در سازمان مجاهدین خلق وجود دارد . در این گروه ازدواج ممنوع است و اعضای ازدواج کرده با اجبار مجبور به طلاق از همسرانشان شده اند . زندانی شدن به خاطر انتقاد یا مخالفت با رهبران سازمان مجاهدین امری طبیعی است. مجازات اعدام یا شکنجه افراد بصورت سیستماتیک در سازمان مجاهدین …

لینک به منبع

نامه علیرضا میرعسگری به خانم آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان

سرکار خانم آنجلا مرکل صدر اعظم محترم جمهورى فدرال آلمان

ضمن تبریک به مناسبت انتخاب مجدد شما به عنوان صدر اعظم جمهور فدرال آلمان توجه شما را به نکاتی در مورد سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت جلب می کنم.

سازمان مجاهدین خلق از تاریخ 26.01.2009 دیگر در لیست تروریستی اروپا قرار ندارد.

این سازمان بعد از سرنگونی صدام حسین توسط نیروهای آمریکایی خلع سلاح شد و عملا امکان اقدامات تروریستی در خاک ایران را ندارد.

این گروه مدعی است که برای برقراری آزادی و ایجاد یک حکومت سکولار در ایران تلاش میکند؛ ولی در عمل در درون این گروه شاهد نقض حقوق بشر و تهدید مخالفان و منتقدان به این گروه به ترور هستیم.

نقض حقوق بشر

فاکت های زیادی از اقدامات خشونت بار در سازمان مجاهدین خلق وجود دارد . در این گروه ازدواج ممنوع است و اعضای ازدواج کرده با اجبار مجبور به طلاق از همسرانشان شده اند .

زندانی شدن به خاطر انتقاد یا مخالفت با رهبران سازمان مجاهدین امری طبیعی است. مجازات اعدام یا شکنجه افراد بصورت سیستماتیک در سازمان مجاهدین اجرا می شود.

شخصا در سال 1994 به دلیل مخالفت با اعمال تروریستی سازمان مجاهدین و همکاری این گروه با دیکتاتور سابق عراق ( صدام حسین ) به زندان محکوم شده و مورد شکنجه و آزار قرار گرفتم که دچار آسیب های جسمی و روحی در اینجانب شد که چندین ماه در بیمارستانهای کشور آلمان تحت مداوا قرار گرفتم.

دو تن به نامهای قربانعلی ترابی و پرویز احمدی در سال 1994 در زندان به قتل رسیدند که از نزدیک شاهد مرگ پرویز احمدی بودم.شهادت من در گزارش ماه می 2005 دیدبان حقوق بشر موجود می باشد.

این جزئیات نمونه کوچکی از نقض سیستماتیک حقوق بشر در داخل سازمان مجاهدین است که در گزارش ماه می 2005 سازمان دیده بان حقوق بشر ( خروج ممنوع) تشریح شده است.

خشونت و ترور

سازمان مجاهدین از زمان شروع به کار خود، اصلی‎ترین نیروی ضدغربی، قبل و در طول انقلاب 1979 در ایران، بوده است. مجاهدین خلق 6 امریکایی را در طول دهه 1960 در ایران به قتل رساند.

ازسال 1980این گروه با اعلام مشی مسلحانه برای سرنگونی جمهوری اسلامی به خشونت عریان روی آورد،از آن زمان تا سرنگونی صدام حسین در عراق، مجاهدین خلق حملات خمپاره‎ای علیه اهداف غیرنظامی را ادامه داده که منجر به کشته‎شدن مغازه داران و رهگذران زیادی شد. صدام حسین به مجاهدین دستور می‎داد به کدام اهداف حمله کنند، و در عوض مزد آن‎ها را پرداخت می‎کرد.اسناد و فیلم های دیدار مسعود رجوی و دریافت پول توسط وی از سران حزب بعث عراق موجود می باشد.

شبکه خبری ان بی سی آمریکا در تاریخ 9 فوریه 2012 به نقل از چند مقام بلندمرتبه آمریکایی اعلام کرد ترور دانشمندان هسته ای ایران توسط اعضای سازمان مجاهدین خلق که توسط موساد آموزش دیده بودند انجام گرفته است.

خانم صدر اعظم

سازمان مجاهدین خلق بر اساس ایدئولوژی خشونت و ترور بنیانگذاری شده و این گروه در طی پروسه تبدیل به یک فرقه مذهبی خطرناک شده است.

خود سوزی های ژوئن 2003 در اعتراض به دستگیری مریم رجوی که به دستور رهبران این گروه در اروپا و کانادا صورت گرفت بیانگر پتانسیل این گروه در عملیات خشونت آمیز است.

به اطلاع میرسانم که سازمان مجاهدین خلق ایران با توجه به همکاری نظامی و اطلاعاتی با صدام حسین در زمان جنگ ایران و عراق به شدت نزد مردم ایران منفور می باشند و اساسا دارای پایگاه اجتماعی نمی باشند.

مدارک و مستندات زیادی وجود دارد که سازمان مجاهدین و القاب دیگر آن (شورای ملی مقاومت و..) یک فرقه تروریستی خطرناک هستند.

خانم صدر اعظم

سخنگوی سازمان مجاهدین اخیرا مخالفان و منتقدان خود را تهدید به مرگ کرد که این سخنان در سایت های وابسته به سازمان مجاهدین انعکاس پیدا کرد که بعد از چند روز از روی این سایت ها برداشته شد.

با توجه به ماهیت این گروه در ترویج ترور و خشونت ؛ از دولت آلمان تقاضا دارم با دقت سازمان مجاهدین و القاب دیگر آن (شورای ملی مقاومت،پناهندگان ايراني مقيم آلمان، کانون پناهندگان ايراني –کلن، جمعي از ايرانيان دموکرات مقيم آلمان و جمعي از ايرانيان پناهنده )را تحت نظرداشته باشند و مراقب باشند که این گروه خاک کشور آلمان را دست خوش اعمال خشونت آمیز خود نکنند.

با تشکر از توجه شما

کانون آوا

علیرضا میرعسگری

کلن 24 سپتامبر 2013

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

همچنین:

شورای ملی مقاومت! شورای ضد ایرانی

2013/08/14 by

علیرضا میرعسگری، کانون آوا، چهاردهم اوت ۲۰۱۳: … جدایی  آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی اولین جدایی از شورا نبود ولی آنچه این جدایی را متمایض می کند شرایط حساس کنونی و عدم حضور مسئول شورای خود ساخته مجاهدین،  مسعود رجوی است که نه تنها پاسخگوی سوالهای افراد مستفعی شورا نیست بلکه با عملکرد متناقض […]

متن مصاحبه علیرضامیرعسگری بامردم تی وی – قسمت آخر بیگانه (نقش سازمان مجاهدین در آینده سیاسی ایران!)

2013/04/16 by

کانون آوا، شانزدهم آوریل ۲۰۱۳: … سازمان مجاهدین زمانی که توسط پدر خوانده خود صدام حسین تا دندان مسلح شده بود و به انواع تانک و سلاحهای مجهز بود و در ایران عملیات تروریستی انجام می داد و یا چاه های نفتی را در مناطق مرزی منهدم می کردو شعار امروز مهران و فردا تهران […]

حمله به کمپ لیبرتی- بازگشت به کمپ اشرف! (یک سایت دیگر فرقه رجوی بعد از نقل قول از لابی خودشان خاموش شد)

2013/03/23 by

  . علیرضامیرعسگری، کانون آوا، دوازدهم فوریه ۲۰۱۳: … نکته مهم این است که نباید به رجوی اجازه داد از خون ریخته شده افراد برای پیشبرد اهداف خود سواستفاده کند. اعلام مستمر این موضوع که” بازگرداندن سریع ساکنان به اشرف تنها راه جلوگیری از کشتارهای بعدی است.”( به نقل از اطلاعیه شورای ملی مقاومت! و پیام […]