نامه محمود سپاهی به رئیس جمهور آلبانی

نامه محمود سپاهی به رئیس جمهور آلبانی

محمود سپاهی، انجمن یاران، پاریس، چهارم ژوئیه 2013: … لذا از شما رئیس جمهور محترم میخواهم که اجازه ندهید سران فرقه تروریستی رجوی، کشور شما و پناهندگانی که به شما و کشور شما پناه آورده اند را مثال کشور عراق به خاک وخون بکشند ودر امور داخلی کشور شما دخالت کنند . حتما اطلاعات لازم را در زمینه های مختلف از این فرقه  دارید. این فرقه اگر سر سوزنی از آنچه که میخواهند عقب نشینی کنید، بدون شک آلبانی به عراق جدید …

(مسعود رجوی، رهبر فراری فرقه تروریستی مجاهدین خلق)

لینک به منبع

رئیس جمهور محترم آلبانی

جناب اقای بوجار نیشانی

با عرض سلام واحترامات خالصانه

این جانب محمود سپاهی یکی از اعضای سابق سازمان مجاهدین که بهترین دوران زندگی خود را در چنگال این فرقه به هدر دادم، امروز با اتکا به شخصیتهای بشر دوستی مثل شما توانسته ام در کشور فرانسه زندگی آزاد ودور از آقا بالا سر را داشته باشم .

لذا از شما رئیس جمهور محترم میخواهم که اجازه ندهید سران فرقه تروریستی رجوی، کشور شما و پناهندگانی که به شما و کشور شما پناه آورده اند را مثال کشور عراق به خاک وخون بکشند ودر امور داخلی کشور شما دخالت کنند .

حتما اطلاعات لازم را در زمینه های مختلف از این فرقه دارید. این فرقه اگر سر سوزنی از آنچه که میخواهند عقب نشینی کنید، بدون شک آلبانی به عراق جدید تبدیل خواهد شد. لذا برای سلامتی کشورتان وهمچنین پناهنده شده ها به کشورتان باید طبق مقررات کشور خود با آنها برخورد کرده ونگذارید اسیرانی که در آنجا هستند وبه شما پناه آورده اند را دوباره در چنگالهای خونین خود اسیر کنند .

ما خواستار این هستیم که اسیرانی که قبلا در چنگالهای رجوی بودند، آزادانه وبه دور از آقا بالا سر، زندگی آزادانه ای را شروع کرده واز آنها حمایت کنید. نگذارید با دخالتهای این فرقه، خشونت ودرگیری وباند بازی در آلبانی شکل بگیرد، زیرا این فرقه تخصص ویژه ای در این زمینه داراد.

سازمانی که به مردم ایران وخانواده های خود هیچ رحمی نمیکند، بیگمان آلبانی را به راحتی آب خوردن ، مثال عراق به جنگهای داخلی بکشاند .

آقای بوجار نیشانی رئیس جمهور محترم،

ما سالیان در این فرقه بوده وبه راه وچاههای این فرقه کاملا مسلط واطلاعات لازم را داریم ومیدانیم با چه نیرنگهای مردم تیرانا را به سوی خود جلب کرده وکم کم با شما به مخالفت میپردازند .

مثال همین کاری که الان در کشور عراق در جریان است. این فقط یک نمایش کوچک از این فرقه تروریستی است، لذا میخواهیم که این فرقه اجازه هیچگونه فعالیتی در کشور شما را نداشته باشد. زیرا ما همه نگران اسیران ومردم البانی هستیم. ماهیت این فرقه ترفندها وحیله گریهای این فرقه چنان زیرکانه است که بدونه آنکه کسی بفهمد آلبانی به عراق تبدیل خواهد شد .

« متن ترجمه شده انگلیسی نامه فوق، توسط انجمن یاران ایران تقدیم کنسولگری آلبانی در پاریس شد »

محمود سپاهی – انجمن یاران ایران

همچنین:

مسیر سرنگونی از عراق تا البانی !!! (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

2013/05/29 by

محمود سپاهی، انجمن یاران، پاریس، بیست و نهم می ۲۰۱۳: …  در سال ۲۰۰۵ بحثی شد به نام بحث دو سال بحثی بود که چندصد ساعت طول کشید ودر این بحث قرار شد حکومت ایران در دوسال اینده یعنی در سال ۲۰۰۷ سرنگون شده مریم ومسعود به تهران بروند از این بحث هیچ ابی داغ […]

رجوی تسلیت. مردم ایران و خانواده های چشم به انتظار تبریک تبریک

2013/05/18 by

محمود سپاهی، انجمن یاران، پاریس، هجدهم می ۲۰۱۳: …  این خبر آغاز پایانیست برای تشکیلات وتمامیت رجوی ,به انجایی رسید که از ترسش حاضر هست خود کشی بکند چراکه درنیای بیرون زندگی دوستی ومحبت برای افراد رجوی مثل سم میماند. هموطنان عزیز خوب دقت کنید وبه یاد بیاورید که این رجوی همانی هست که روزی […]

بازگشت مجاهدین از خانه امید به زندان اشرف!!!

2013/05/14 by

محمود سپاهی، انجمن یاران، چهاردهم می ۲۰۱۳: … البته بهانه تراشی مجاهدین عمری دیرینه دارد که به این سادگیها تمان نخواهد شد. بطور مثال ازهمان روز اول شکل گیری کمپ ترانزیت لیبرتی قرار بر ماندگاری مجاهدین در عراق نبود واز اسم این کمپ مشخص هست که این مکان موقت هست ومجاهدین باید انجارا به خارج […]