نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا

نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا

نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپاانجمن نجات، ششم سپتامبر 2020:…  در جریان هستید که کشور آلبانی خواهان عضویت در اتحادیه اروپاست اما این خواسته هنوز به دلیل میزان فساد در دستگاه اداری و قضایی این کشور و نداشتن استانداردهای لازم پاسخ مثبت دریافت نکرده است. حضور یک فرقه تروریستی در خاک این کشور که حتی اولیه ترین حقوق انسانی اعضای خود را نقض می کند موجب نگرانی مسئولین اتحادیه اروپا می باشد. از شما به عنوان یک مقام حقوق بشری اروپایی درخواست دارم در این خصوص موضع گیری نموده و بر خواست برحق خانواده ها صحه بگذارید و از دولت آلبانی که مسئول این سازمان در کشور خود می باشد سؤال کنید که چرا مادران و پدران سالخورده بعد از بعضا چهار دهه نباید هیچگونه ارتباطی با فرزندان خود داشته باشند. نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا 

MEK Terrorists Iraq Albania Edi Rama Saddam HussainMEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession Talks

نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا

انجمن نجات, انجمن نجات مرکز تهران

لینک به متن انگلیسی:

Nejat Society CEO letter to Ms Maria Arena MEP

نامه ای از جانب مهندس ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات ایران خطاب به رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا خانم ماریا آرنا ارسال گردید.

ترجمه متن نامه به فارسی به شرح زیر است:

نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا

آقای ابراهیم خدابنده و خانم ماریا آرنا

آقای ابراهیم خدابنده و خانم ماریا آرنا

خانم ماریا آرنا رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا

خانم عزیز

با سلام و تقدیم احترام

از جانب خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در اردوگاه این سازمان در آلبانی مایلم به اطلاع شما برسانم که این سازمان به دلیل رفتار فرقه ای که دارد از ارتباط اعضای خود با دنیای خارج، خصوصا با خانواده و دوستان، ممانعت به عمل می آورد.

اخیرا طوماری به امضای بیش از 11 هزار تن از بستگان و آشنایان اعضای مجاهدین خلق در ایران و دیگر کشورها رسید که از دولت آلبانی خواستار ارتباط با عزیزان خود در اردوگاه مجاهدین خلق شده بودند. همچنین بیش از هزار نامه به صورت جداگانه با ارائه عکس و مشخصات و مدارک برای مقامات آلبانیایی و همچنین ارگان های اروپایی و بین المللی با طرح همین درخواست ارسال شد اما متأسفانه پاسخی دریافت نگردید.

مسئولین سازمان مجاهدین خلق نه تنها توجهی به این خواسته ها نکردند بلکه رسانه ها و شخصیت هایی را که بر این خواسته حقوق بشری صحه گذاشته بودند را مورد تهدید و توهین و تهمت قرار دادند و متأسفانه دولت آلبانی همکاری غیرمنطقی با این فرقه تروریستی دارد.

در جریان هستید که کشور آلبانی خواهان عضویت در اتحادیه اروپاست اما این خواسته هنوز به دلیل میزان فساد در دستگاه اداری و قضایی این کشور و نداشتن استانداردهای لازم پاسخ مثبت دریافت نکرده است. حضور یک فرقه تروریستی در خاک این کشور که حتی اولیه ترین حقوق انسانی اعضای خود را نقض می کند موجب نگرانی مسئولین اتحادیه اروپا می باشد.

از شما به عنوان یک مقام حقوق بشری اروپایی درخواست دارم در این خصوص موضع گیری نموده و بر خواست برحق خانواده ها صحه بگذارید و از دولت آلبانی که مسئول این سازمان در کشور خود می باشد سؤال کنید که چرا مادران و پدران سالخورده بعد از بعضا چهار دهه نباید هیچگونه ارتباطی با فرزندان خود داشته باشند.

بی صبرانه منتظر پاسخ شما به این نامه هستم.
ارادتمند
ابراهیم خدابنده
تهران – انجمن نجات
5 سپتامبر 2020

لینک به منبع

نامه مدیر عامل انجمن نجات به خانم ماریا آرنا، رئیس زیر کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا

***

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Iranian Cult The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/گردهمایی-سراسری-انجمن-نجات-گزارش/

گردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش 

ابراهیم خدابنده گردهمایی سراسری انجمن نجاتانجمن نجات، هجدهم ژوئیه 2020:… خدابنده سپس به واکنش فرقه رجوی به این درخواست پرداخت و گفت که عکس العمل در برابر این خواسته، مثل همه فرقه های مخرب کنترل ذهن، صرفاً فحاشی و تهمت و توهین بود. او مادری را مثال زد که بیش از 30 سال است صدای فرزند را نشنیده است و سپس ادامه داد که این مادر سال های سال است که به شکل های مختلف و با نامه نگاری به هر کجا که به ذهنش می رسید خواستار صرفاً یک تماس از جانب فرزند شده است، ولی بعد از همه این ماجراها فرقه رجوی فرزند را به تلویزیون می آورد و او به جای چند کلام صحبت محبت آمیز که مادر را خوشحال کند شروع به فحاشی می نماید و او را مزدور و تروریست و “به اصطلاح مادر” می خواند. گردهمایی سراسری انجمن نجات . 

گردهمایی سراسری انجمن نجات در 26 تیرماه 1399 برگزار گردیدگردهمایی انجمن نجات در 26 تیرماه 1399 برگزار گردید

گردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش مدیر عامل انجمن نجات

انجمن نجات28 تیر 1399

“ا نجمن نجات، در همبستگی با خانواده های اعضای دربند فرقه رجوی در آلبانی، یک گردهمایی سراسری با شرکت تعدادی از نمایندگی های استان ها و حضور برخی از خانواده ها به تاریخ پنجشنبه 26 تیر 99 برگزار نمود.”

این گردهمایی در ساعت 10:30 صبح آغاز شد و به مدت سه ساعت و نیم ادامه داشت که از سایت نجات به صورت زنده پخش گردید. تعداد محدودی از خانواده های جمعاً 20 استان توانستند در این برنامه صحبت کرده و پیام های خود را از جانب تمامی خانواده ها برسانند. تعدادی از استان ها به دلیل ضیق وقت موفق به وصل ارتباط و شرکت در گردهمایی نشدند.

گردهمایی سراسری انجمن نجات در 26 تیرماه 1399 برگزار گردید

ابتدا مهندس ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات در خصوص اقدامات اخیر خانواده ها و انجمن نجات توضیحاتی داد. او ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین انجمن نجات در تمامی استان ها و همچنین خانواده هایی که همیشه با حمایت های خود پیشتیبان انجمن بوده اند به گزارش شمه ای از فعالیت های انجمن نجات پرداخت.

ابراهیم خدابنده گردهمایی سراسری انجمن نجات

او عنوان نمود که با شروع بیماری ناشی از ویروس کرونا بر نگرانی خانواده ها نسبت به شرایط فرزندان و بستگانشان در اردوگاه بسته و دور افتاده مجاهدین خلق در آلبانی افزوده شد و آن ها به حق نگران سلامت عزیزانشان شدند و نامه هایی برای مسئولین سازمان بهداشت جهانی و مقامات آلبانی و همچنین مسئولین بین المللی نوشتند و خواهان ارتباط با عزیزان خود گردیدند.
وی همچنین به پویش امضای طومار توسط خانواده ها اشاره نمود که از نخست وزیر آلبانی به عنوان مسئول مجاهدین خلق خواسته است تا موانع ارتباط با اعضای داخل اردوگاه مجاهدین خلق را برطرف نموده و اجازه دهد تا این ارتباط به صورت حضوری یا تصویری یا حداقل صوتی با خانواده ها به صورت مستمر برقرار شود.
لازم به ذکر است که این طومار نزدیک به 11500 امضا از جانب خانواده ها و بستگان و نزدیکان و دوستان و آشنایان اعضای گرفتار در فرقه رجوی از سراسر دنیا داشته است که خواسته آن ها چیزی به غیر از وصل ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی نیست.

” خدابنده سپس به واکنش فرقه رجوی به این درخواست پرداخت و گفت که عکس العمل در برابر این خواسته، مثل همه فرقه های مخرب کنترل ذهن، صرفاً فحاشی و تهمت و توهین بود. او مادری را مثال زد که بیش از 30 سال است صدای فرزند را نشنیده است و سپس ادامه داد که این مادر سال های سال است که به شکل های مختلف و با نامه نگاری به هر کجا که به ذهنش می رسید خواستار صرفاً یک تماس از جانب فرزند شده است، ولی بعد از همه این ماجراها فرقه رجوی فرزند را به تلویزیون می آورد و او به جای چند کلام صحبت محبت آمیز که مادر را خوشحال کند شروع به فحاشی می نماید و او را مزدور و تروریست و “به اصطلاح مادر” می خواند. “

مدیرعامل انجمن نجات مطرح نمود که سازمان مجاهدین خلق و مریم رجوی می توانند از صبح تا شب فریاد دموکراسی خواهی و آزادی طلبی و حقوق بشر و عدالت اجتماعی و غیره بزنند و مدام کنفرانس و سمینار برگزار کنند و با صرف هزینه های میلیونی سناتورهای جنگ طلب آمریکایی را به صحنه بیاورند، اما در عمل حتی از بیان یک حرف محبت آمیز از جانب فرزند به یک مادر پیر که با انواع بیماری ها دست و پنجه نرم می کند و خودش را در آخرین روزهای عمر می بیند و آرزویش تنها شنیدن صدای فرزندانش است عاجز هستند.
خدابنده نتیجه گیری کرد که تمام آن شعارهای دفاع از آزادی و حقوق خلق در عمل از همین خانواده ها شروع می شود و وقتی مجاهدین خلق با خانواده خود چنین می کنند و همچنین تاب تحمل کوچک ترین حرف مخالف را ندارند، معلوم است که چه مدل دموکراسی و حقوق بشری را وعده می دهند.

این برنامه به صورت زنده از سایت نجات پخش گردید و هم زمان امکان درج نظرات و وارد شدن به سیستم چت (گفتگو) وجود داشت که بسیاری از خانواده ها خود را معرفی کرده و پیام های خود را در این قسمت نوشتند. پیام های محبت آمیز آنان موجب دلگرمی فعالان انجمن نجات است.
خانواده ها در خلال صحبت های خود عنوان نمودند که فقط یک خواسته حقوق بشری و انسانی دارند و پرسیدند که چه اشکالی دارد که سازمانی که می تواند 2000 نقطه را به هم وصل کند تا گفتگوی تصویری داشته باشند یک ارتباط تصویری ساده هم برای عضو خود با خانواده اش برقرار نماید و آن ها را خوشحال کند. مگر این خانواده ها جزو مردم نیستند؟
صحبت جالب یکی از خانواده ها این بود که عزیز وی تا زمانی که در اردوگاه اسرای عراق و اسیر صدام حسین بود مدام نامه هایش می آمد و از احوالش با خبر می شدند اما از زمانی که او را تحویل مجاهدین خلق دادند دیگر هیچ گونه امکان ارتباط وجود نداشت.

” خدابنده در بیانات خود به بهانه های فرقه رجوی برای ممانعت از دیدار اعضایش با خانواده ها اشاره کرد و مطرح نمود که سازمان برای دیدار خانواده ها بهانه بیماری ناشی از ویروس کرونا را می آورد. او پرسید مگر مسئولین سازمان دیدار و تردد ندارند؟ مگر مدام بین فرانسه و ایتالیا و آلبانی در سفر نیستند. مگر در یک اردوگاه بسته زندگی گروهی فشرده ندارند؟ “

او ادامه داد که بهانه دیگر فرقه رجوی تهدیدات امنیتی است که باید پرسید پدران و مادران سالخورده چه تهدید امنیتی می توانند برای مجاهدین خلق در خاک آلبانی داشته باشند؟ تهدید امنیتی همیشه از ابتدا بهانه ای برای جدا کردن فرد از خانواده در فرقه رجوی بوده است.

” مدیرعامل انجمن نجات در خصوص ممانعت از ارتباط اعضا با خانواده هایشان عنوان نمود که واقعیت به ماهیت فرقه ای مجاهدین خلق برمی گردد. فرقه ها نه تنها اجازه ارتباط با خانواده را نمی دهند بلکه عضو مربوطه را وادار می کنند تا از خانواده و هر کس که ممکن است عواطفی نسبت به وی داشته باشد متنفر باشند. به همین دلیل فرقه اجازه نمی دهد عضوش رابطه محبت آمیز و عاطفی با خانواده برقرار کند، بلکه باید با اهانت و تهمت با او روبرو گردد تا مبادا عواطف ذاتی زنده شده، و مانع روند مغزشویی گردد. “

ابراهیم خدابنده سپس وارد مبحث یک دوراهی شد که مجاهدین خلق در برابر آن قرار گرفته اند. او مطرح نمود که فعالیت های انجمن نجات موجب شده تا فرقه رجوی بر سر یک دوراهی قرار گیرد. سازمان یا باید به خواسته خانواده ها و ارتباط اعضا با خانواده ها گردن بگذارد که مطلوب ما هم همان است و این نشان می دهد که سازمان مجاهدین خلق این ظرفیت را دارد که از خانواده ها و عواطف خانوادگی وحشت نداشته باشد، یا این که به روش فعلی خود ادامه دهد که لذا روز به روز بیشتر و بیشتر ماهیت ضد مردمی اش را برای عموم برملا می کند و معلوم می شود که شعارهایش تماماً پوچ و توخالی است و در عمل چیز دیگری است.
در مبحث بعدی، به پیشنهاد فرقه رجوی برای دیدار یک هیأت بین المللی با خانواده ها در ایران و تهیه گزارشی در این رابطه پرداخته شد. خدابنده در این خصوص از جانب تمامی خانواده ها اعلام کرد که از این پیشنهاد استقبال می کنند و خانواده ها حاضرند با هر هیأت خارجی دیدار و گفتگو داشته باشند و البته متقابلاً این هیأت از اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی هم دیدار داشته و با اعضا گفتگو نموده و نامه های خانواده ها را به آنان رسانده و پاسخ آنان را برای خانواده ها بیاورند.

در پایان ضمن پوزش از استان ها و خانواده هایی که نوبت به آنان برای صحبت نرسید خواسته های خانواده ها جمع بندی گردید که همان خواسته ایست که در پویش طومار خانواده ها با نزدیک به 11500 امضا خطاب به دولت آلبانی به عنوان مسئول مجاهدین خلق مطرح شد، یعنی صحه گذاشتن بر حق ارتباط خانواده ها با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی و رفع موانع در جهت برقراری این ارتباط.
حدود 2000 نفر اعضای مجاهدین خلق در اردوگاه فرقه در آلبانی مستقر هستند که از حقوقی چون حق ارتباط با دنیای خارج خصوصاً با خانواده و دوستان، حق ازدواج و تشکیل خانواده، حق خروج و جدا شدن از فرقه، حق انتقاد به رهبر فرقه و به عملکرد سازمان، حق داشتن امور شخصی و خصوصی و بسیاری از حقوق پایه ای دیگر محروم هستند.
میزان وحشت فرقه رجوی از خانواده ها به عنوان بخشی از مردم ایران و واکنش های هیستریک و غیر منطقی که بروز می دهد واقعاً قابل تأمل است. همین وحشت ثابت می کند که تا چه حد ضد مردمی است و تا چه حد پتانسیل سرکوب دارد.
در این همایش بار دیگر صدای خانواده ها به هر آن کس که مربوط می شود رسانده شد و باز تکرار خواهد شد. فرقه رجوی هم با هیچ تهدید و شانتاژی از دادخواهی مادران و پدران سالخورده که به حق تاکنون ماهیت ضد مردمی این فرقه را افشا کرده اند خلاصی نخواهند داشت.

لینک به منبع

گردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش مدیر عامل انجمن نجات

***

خانواده ها چالش فرقه رجویپیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تماس-مجاهدین-با-خانواده-هایشان-در-ایرا/

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانیابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و چهارم ژوئن 2020:… خانواده ها از یک طرف با شنیدن صدای عزیزان خود به وجد آمده و هیجان زده می شدند و از طرف دیگر می پرسیدند که اگر امکان تماس وجود دارد چه مانعی بر سر راهشان هست که تماس نمی گیرند و خانواده های خود را خوشحال نمی کنند و از نگرانی بیرون نمی آورند، و چرا حالا که دست به فعالیت گسترده زده اند این امکان فراهم شده است. در گزارشات اکثر خانواده ها آمده است که عزیزانشان به شدت عصبی بوده و فضای راحتی نداشتند و حتی با لحنی تهدید آمیز بعد از سالیان با خانواده خود برخورد می نمودند و طوری رفتار می کردند که گویی به غیر از انجمن نجات هیچ مشکل دیگری در دنیا وجود ندارد.. تماس مجاهدین با خانواده هایشان 

ابراهیم خدابنده مخاطب واکنش های عصبی فرقه مجاهدین کیستواکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟ قسمت سوم

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس برخی اعضای سازمان مجاهدین خلق با خانواده هایشان در ایران

اقدامی هراس آلود در برابر پویش طومار و سیل نامه های خانواده ها

انجمن نجات مرکز تهران3 تیر 1399

بر اساس گزارشات متعددی که از چندین استان و از جانب خانواده های اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی به دست ما رسیده است، برخی از اعضا با خانواده های خود تماس گرفته و آنان را از هرگونه ارتباط با انجمن نجات برحذر داشته و حتی گستاخانه و خام خیالانه دعوت به همکاری آنهم از نوع جاسوسی نموده اند.

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

افراد در این تماس ها از یک طرف تلاش داشتند وانمود کنند که شرایط زندگی شان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی بسیار مطلوب و ایده آل است و کاملا از وضعیت خود راضی هستند و از طرف دیگر سعی می نمودند همکاری با انجمن نجات را خیانت جلوه داده و حتی بازخواست می کردند که مبادا طومار انجمن نجات را امضا کرده باشند چون در این صورت هرگز آنان را نخواهند بخشید.

خانواده ها از یک طرف با شنیدن صدای عزیزان خود به وجد آمده و هیجان زده می شدند و از طرف دیگر می پرسیدند که اگر امکان تماس وجود دارد چه مانعی بر سر راهشان هست که تماس نمی گیرند و خانواده های خود را خوشحال نمی کنند و از نگرانی بیرون نمی آورند، و چرا حالا که دست به فعالیت گسترده زده اند این امکان فراهم شده است.

در گزارشات اکثر خانواده ها آمده است که عزیزانشان به شدت عصبی بوده و فضای راحتی نداشتند و حتی با لحنی تهدید آمیز بعد از سالیان با خانواده خود برخورد می نمودند و طوری رفتار می کردند که گویی به غیر از انجمن نجات هیچ مشکل دیگری در دنیا وجود ندارد.

جالب تر اینکه در بعضی موارد فرد ثالثی از جانب عضو سازمان با خانواده او تماس گرفته و همان تکالیف را برای آنان مشخص کرده است که برخورد خانواده ها به این صورت بوده که اگر کسی می تواند از آلبانی مستقیما تماس بگیرد چرا نمی تواند آن فرد فرزند آنان باشد.

واقعیت اینست که فضای پویش طومار خانواده ها و سیل نامه های ارسالی به ادی راما نخست وزیر آلبانی، که از نظر خانواده ها دولت وی مسئول مجاهدین خلق در حال حاضر می باشد، به میان اعضا و هواداران فرقه رجوی در آلبانی و دیگر کشورها رفته و جو مسئله داری موجود در داخل سازمان را تشدید نموده است.

بسیاری از هواداران سازمان حتی در اروپا از مسئولین فرقه سؤال می کنند که براستی یک تماس تلفنی با خانواده و دادن خبر سلامتی یا حتی دیدار با خانواده در آلبانی چه مشکلی ایجاد می کند که سازمان این میزان حساسیت روی آن نشان می دهد و مادران و پدران سالخورده را جاسوس و مزدور و تروریست می خواند.

ابراهیم خدابنده

لینک به منبع

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

گردهمایی سراسری انجمن نجات 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پويش-خانواده-ها-لرزه-بر-اندام-رجوى-ها/

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى هاعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هجدهم می 2020:… قتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته مي شد. از اين رو بود كه بعد از آن نفراتى از تشكيلات فرار مي كردند كه كسى باورش نمي شد كه چنين جرأتى از خود نشان داده باشند. همين موضوع باعث يك ولوله و در گوشى صحبت كردن يا به قول تشكيلات محفل زدن بين افراد شده بود و مهار آن از دست مسئولين و فرماندهان خارج شد. از اين رو رجوى به يك ترفند سخيف و ضد انسانى و ضد حقوق بشری دست زد و خانواده هاى اسراى در چنگالش را مزدور و الدنگ خوانده و هر گونه ارتباط صوتى و حضورى را براى به اصطلاح مجاهد خلق حرام و ضد مبارزه ناميد و بدين وسيله كار اصلى سازمان نبرد با خانواده ها شده بود كه براى ديدار به پادگان اشرف در عراق آمده بودند . پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها 

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى هادر خواست ملاقات خانواده ها حق قانونی و انسانی آنهاست

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 17.05.2020

بعد از سقوط ديكتاتور عراق صدام حسین كه باعث ترك برداشتن استخوان بندى اصلى فرقه رجوى شد و تار و پود تشكيلاتش به لرزه در آمد، روزنه اميدى در دل تك تك افراد تشكيلات كه زير شديدترين ظلم ناشى از محدوديت هاى فرقه گرايانه و ديكتاتور مآبانه رجوى بودند، باز شد. به همين دليل، با فرار و خروج بيش از ٨٠٠ نفر از تشكيلات، ضربه خرد كننده بر فرق رجوى وارد شد و تشكيلاتى كه قبل از آن زير چتر ارباب بصورت مشت آهنين اداره مي شد و كسى جرأت دم برآوردن و مخالفت با آن را نداشت و به مانند يك زندان بود كه زندانبانان آن همگى بر اثر ضربه به ارباب و سقوط آن روحيه خود را باخته بودند و ديگر توان زندانبانى از آن ها گرفته شده بود. طبيعى بود در چنين شرايطى زندانيان ريسك پذير و عاصى از دست فشار و ديكتاتورى رجوى قفل اين زندان را بشكنند و از جهنم آن فرار كرده و خود را رها سازند و تعدادى هم كه جرأت فرار نداشتند يا مرعوب در گذشته خفقان و ديكتاتورى رجوى بودند، نظاره گر صحنه بوده و در پاسيوى مطلق قرار داشتند، از جمله اين افراد خود بنده بودم كه بيش از ربع قرن در تشكيلات رجوى تحت تأثير مغزشويى و محدوديت و سركوب هاى وحشيانه رجوى قرار داشتيم و زندگى در بيرون از تشكيلات براى خود متصور نمي ديدم و فكر مي كردم كه اگر از تشكيلات خارج شوم با پايان عمر و زندگى خود مواجهه خواهم شد.

اما تنها روزنه اى كه به من و ما اميد و جرقه  عشق و زندگى مي داد،  حضور خانواده ها براى ديدار با عزيزان اسير خود در چنگال رجوى بود. وقتى فرياد خانواده ها از پشت حصار پادگان اشرف با وجود محدوديت هاى رجوى كه در راستاى عدم شنيدن صداى خانواده بود، را مي شنيديم جرأت پيدا كرده و بذر اميد به زندگى در دلهاي مان كاشته مي شد. از اين رو بود كه بعد از آن نفراتى از تشكيلات فرار مي كردند كه كسى باورش نمي شد كه چنين جرأتى از خود نشان داده باشند. همين موضوع باعث يك ولوله و در گوشى صحبت كردن يا به قول تشكيلات محفل زدن بين افراد شده بود و مهار آن از دست مسئولين و فرماندهان خارج شد. از اين رو رجوى به يك ترفند سخيف و ضد انسانى و ضد حقوق بشری دست زد و خانواده هاى اسراى در چنگالش را مزدور و الدنگ خوانده و هر گونه ارتباط صوتى و حضورى را براى به اصطلاح مجاهد خلق حرام و ضد مبارزه ناميد و بدين وسيله كار اصلى سازمان نبرد با خانواده ها شده بود كه براى ديدار به پادگان اشرف در عراق آمده بودند و به علت ممانعت رجوى از ديدار آن ها در پشت حصار و سيم خاردارهاى اشرف فرزندان خود را صدا مي كردند.

الان هم كه پويش به حق خانواده ها به راه افتاده و خواهان ديدار و آزادى فرزندان خود هستند رعشه بر اندام مسعود و مريم رجوى و ديگر گماشتگانش انداخته است و چنان در اين رابطه قافيه را باخته مي بينند كه به سيم آخر زده و در دستگاه تبليغاتى و شيطان سازى خود اراجيف سخيف به اين حركت و پويش خانواده ها مي دهند و چنان از اين حركت خانواده ها ترسيده و درونشان سوخته است كه عنان از كف داده اند و براى مقابله با آن يك دو جين سخنران و سخنگو و ميرزابنويس روى صحنه مي آورند تا شايد جلوى اين حركت زيبا و به حق كه حق مسلم خانواده هاست در آينده گرفته شود، اما بايد به رجوى گفت زهى خيال باطل كه بتوانيد از چنگ اين حركت خانواده ها رها شويد.

درب قرارگاه اشرف ٣ در آينده توسط همين خانواده هاى اسيران گل گرفته خواهد شد و اين نويدبخش آزادى و رهايى بقيه دوستانم در چنگال شما خواهد بود.

بعنوان عضو قديمى و جدا شده از تشكيلات جهنمى رجوى به تك تك خانواده ی اسيران رجوى دست مريزاد مي گويم و توصيه ام اين است كه خستگى ناپذير مسير سخت و صعب ديدار عزيزان تان را دنبال و پيگيرى نمایید. قطعا اين كارى بسا سخت و دشوار اما شدنى است و به زودي عزيزان خود را در آغوش خواهید گرفت و آن روز دور نيست.

پاينده باد پويش و حركت خانواده هاى اسير در چنگال رجوى براى ديدار با عزيزان خود.

„پایان“

لینک به منبع

پويش خانواده ها لرزه بر اندام رجوى ها

گردهمایی سراسری انجمن نجات 

***

Families Of Mujahedin-e Khalq (MEK or Rajavi Cult) Members In Albania Cry For HelpMy Children In Albania And Their Basic Human Rights

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Beheshtis speak to their beloved Milad taken as a hostage in the MEK camp in Albania:

همچنین: