نامه های دیگری از خانواده های اسرای رجوی در لیبرتی به کمیساریا و سازمان ملل

نامه های دیگری از خانواده های اسرای رجوی در لیبرتی به کمیساریا و سازمان ملل

پیوند رهایی، ششم ژانویه 2016:… اعرض سلام، خدمت شما مادری هستم که به مدت 18 سال درفراق فرزندم می سوزم، او دراسارت 38 سال عمرخود را از دست داده، چندین مرتبه، به اشرف رفتم وموفق به دیدار او هم نشدم تمام تلاش خودم را درحد یک مادر کردم عاجزانه خواهشمندم به فرزندمان کمک کنید کسی نمی تواند حتی حال ما را بفهمد. یاریمان کنید تا بتوانند باقی عمرشان را دروطن خودشان سپری کنند. چه کسی …

خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوینامه بنیاد خانواده سحر به

لینک به منبع (و متون انگلیسی)

نامه های دیگری از خانواده های اسرای رجوی در لیبرتی به کمیساریا و سازمان ملل

نامه های خانواده های: بهشتی، عینی، فروزنده، امینی و نوروزی

دبیر کل محترم ملل متحد جناب آقای بان کی مون؛

با سلام، اینجانب نرگس بهشتی خواهرمصطفی ومرتضی بهشتی می باشم که 15 سال است درحسرت دیدار باعزیزانم می سوزم. متأسفانه درسال 90 برادرعزیزم مرتضی بهشتی را در درگیری که در سال 2011 پادگان فرقۀ رجوی در عراق به نام «اشرف» پیش آمد از دست دادم برادر دیگرم مصطفی در لیبرتی اسیر است وسالها درانتظار دیدار یا یک تماس تلفنی هستیم من دراین سالها به تمامی مجامع بین المللی درخواست خودم را اعلام کردم دراین نامه هم ازشما درخواست می کنم هرچه زودتربرادرمن را ازچنگال رجوی آزاد کنید نگذارید عزیزان ما به سرنوشت مرتضی ها دچارشوند. این درخواست یک خواهری است که یک برادرش رادرفرقۀ رجوی ازدست داده و برادر دیگرش چندین بار در حملات زخمی شده است. خواهش میکنم وجدانهایتان را بیدار کنید وعزیزان ما را نجات دهید.

با احترام – نرگس بهشتی

3 ژانویه 2016

***

ریاست محترم کمیساریای عالی پناهندگان

باسلام و ادب

ماخانواده یکی از فریب خوردگان واسیران دست سازمان مجاهدین (Mko) می باشیم. برادر ما حسین عینی ازسال 1368 در چنگال این سازمان مخوف گرفتار می باشد والآن درکمپ لیبرتی هیچ گونه امنیت جانی ندارد وهنگامی که در کمپ اشرف به سر می بردند بارها خواستیم که با ایشان ملاقات داشته باشیم اما سران فرقه اجازۀ هیچ گونه تماس ومراوده ای به ما ندادند لذا از شما تقاضا داریم امکان ملاقات وحتی تماس تلفنی را برای ما خانوادۀ چشم انتظار فراهم نمایید. بدیهی است این یک حق مبرهن و مشروع برای هر انسانی در حقوق بشر می باشد.

خانواده حسین عینی – قزوین- ایران

2 ژانویه 2016

***


ریاست محترم کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد – ژنو

باعرض سلام، خدمت شما مادری هستم که به مدت 18 سال درفراق فرزندم می سوزم، او دراسارت 38 سال عمرخود را از دست داده، چندین مرتبه، به اشرف رفتم وموفق به دیدار او هم نشدم تمام تلاش خودم را درحد یک مادر کردم عاجزانه خواهشمندم به فرزندمان کمک کنید کسی نمی تواند حتی حال ما را بفهمد. یاریمان کنید تا بتوانند باقی عمرشان را دروطن خودشان سپری کنند. چه کسی جان این جگرگوشه هایمان راتضمین میکند که دوباره مورد حمله قرار نگیرند؟ هربار که حمله ای صورت میگیرد ما مادران وپدران وخواهران وبرادران تا لحظه مرگ می رویم.

با تشکر از شما

مادر شهاب فروزنده از کرمانشاه

5 ژانویۀ 2016

***

photo 2016-01-04 08-24-51


جناب آقای بان کی مون، دبیر کل ملل متحد؛

با سلام وعرض تبریک سال نو میلادی،،، امیدواریم به انسانیت کسانی که در جایگاه برطرف کردن مشکلات دیگران از تمام امکانات و اختیارات خود قرار دارند و باید از هیچ تلاشی در این راستا فروگذار نکنند، جناب آقای بان کی مون دبیر کل ملل متحد خواهشمندیم نسبت به ملاقات فرزندمان غلام رضا شکری که 26 سال گرفتار در سازمان مجاهدین مستقر در لیبرتی عراق می باشد ما را یاری فرمایید. با تشکر فراوان.

مادر رنج دیده و چشم انتظار، زمرد امینی

3 ژانویۀ 2016

photo 2016-01-04 08-23-48

***

photo 2016-01-06 06-07-29

photo 2016-01-06 06-05-22کمیساریای سازمان ملل در امور پناهندگان مستقر در بغداد

موضوع: درخواست ملاقات با محمد جواد نوروزی ساکن کمپ لیبرتی

این درخواستی است از سوی اینجانب محمد نقی نوروزی ساکن ایران , برای ملاقات با پسرم محمد جواد نوروزی ساکن کمپ لیبرتی عراق ,

مدت 28 سال است پسرم محمد جواد نوروزی را که سابقاً در کمپ اشرف بود و فعلاً ساکن لیبرتی است ندیده ام حتی تصویرش را ندیده و صدایش را نشنیده ام، از کمیسر محترم درخواستی بشرح ذیل دارم :

1- اولاً ترتیب ملاقات بدهید تا بتوانم پسرم را حضوری ملاقات نمایم.

2- آدرس ایمیل و شماره تلفن مرا به ایشان برسانید. دهها بار با مدیریت تحت نظارت لیبرتی تماس گرفته ام و شماره تلفن من و نام و نام خانوادگی ام را یادداشت نموده اند.

3- با من صوتی و تصویری ارتباط بگیرد ,مثلاً از طریق اسکایپ و غیره.

4- با ایشان در لیبرتی ملاقات کنید و خبر سلامتی خانواده اش را به وی و متقابلاً خبر سلامتی پسرم را به من برسانید.

در پایان یادآور می شوم شما مسئول حفظ جان پسرم هستید و باید به من پاسخگو باشید. همچنین من شهروند مستقل ساده ایرانی و به هیچ یک از نهادهای دولتی و نظامی وابسته نیستم.

این درخواست من صرفاً ملاقات و دیدار خانوادگی است و از احساس عاطفی بنده نشأت می گیرد.

photo 2016-01-06 06-07-42من می خواهم پس از 28 سال تنها 20 دقیقه با پسرم ملاقات و دیدار داشته باشم و تعهد می نمایم در بیست و یکمین دقیقه محل ملاقات را ترک کنم.

این درخواست جزئی و قابل اجرا می باشد.لطفاً اقدام کنید.

شماره تماس : 93821460800098

محمد نقی نوروزی ساکن ایران استان گیلان

4 ژانویۀ 2016

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22903

فراخوان به حمایت از کمپین خانواده ها (+ نامه خانم ایرانپور)

پیوند رهایی، دوم ژانویه ۲۰۱۶:… اخیرا گروهی از خانواده هایی که عزیزی و عضوی از خود را در تشکیلات فرقۀ رجوی در عراق یا آلبانی دارند به تشکیل کمپینی در روی تلگرام همت گماشته اند که خانواده ها و جداشدگان در آن به تبادل اخبار و دیده ها و شنیده ها و تجربیات خودشان در مورد اسرای فرقه در طی سی سال گذشته و نظرات و راه کارها برای آزادی و رهایی این اسیران و حد اقل نجات آنان از جهنم عراق و خطرات …

محمدی حسین نژاد اور سور اواز 2015آکسیون دو پدر معترض در فرمانداری اورسورواز فرانسه

خانواده های مجاهدین خلق بغداد سپتامبر 2015گزارش پنجم بنیاد خانواده سحر از حضور خانواده ها (دروغ شاخدار)

اطلاعیۀ شماره ۲۹ سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

فراخوان به حمایت از کمپین خانواده های اسیران فرقۀ رجوی

لینک به منبع

هموطنان عزیز؛ ایرانیان شریف و آزاده در داخل و خارج کشور؛

اخیرا گروهی از خانواده هایی که عزیزی و عضوی از خود را در تشکیلات فرقۀ رجوی در عراق یا آلبانی دارند به تشکیل کمپینی در روی تلگرام همت گماشته اند که خانواده ها و جداشدگان در آن به تبادل اخبار و دیده ها و شنیده ها و تجربیات خودشان در مورد اسرای فرقه در طی سی سال گذشته و نظرات و راه کارها برای آزادی و رهایی این اسیران و حد اقل نجات آنان از جهنم عراق و خطرات جانی در کمین آنان در آن کشور و انتقال آنان به کشور امن دیگر و تضمین ارتباط آنان با دنیای بیرون بویژه تماس و دیدار با خانواده هایشان و ارائۀ فعالیتهای خود و نتایج آن در این راستا می پردازند.

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی) ضمن اعلام حمایت خود از این کمپین و سپاسگزاری از پایه گذاران و دست اندرکاران و اعضای آن از همۀ خانواده ها در داخل و خارج کشور بویژه خانواده های مقیم کشورهای اروپا و آمریکا که به تمام جمعیتها و سازمانهای بین المللی و حقوق بشری و ارگانهای ذیربط حقوق خانواده و نهادهای دولتی این کشورها از نزدیک دسترسی دارند و از همۀ جداشدگان فرقه بویژه در آن کشورها می خواهد که فعالانه در این کمپین مشارکت کرده و با تمام امکانات و مهارتها و تجارب خودشان خانواده های اسرای فرقه مخصوصا آنهایی را که در داخل کشور هستند در اطلاع رسانی و ترجمۀ نامه های خانواده ها و رساندن آنها به ارگانها و طرفهای مخاطب و ارائۀ راهنمایی های لازم و پیشنهادها یاری رسانند.

اطلاعیۀ تشکیل این کمپین که حاوی ایمیل ارتباطی آن نیز می باشد به ضمیمه در زیر این اطلاعیه بازنشر می شود.

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

۱۰ دی ۱۳۹۴

۳۱ دسامبر ۲۰۱۵

بنام خدا

تشکیل کمپین خانواده های سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی)

بیش از ۳۰ سال است سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی)، بااستفاده و بکارگیری پیچیده ترین شیوهای کنترل ذهن و مغز شویی، هزاران انسان فریب خورده را تحت اسارت خود گرفته و سالهاست آنان را از بدیهی ترین حقوق انسانی خود از جمله،ازدواج وتشکیل خانواده، ارتباط(تلفن .نامه.ایمیل) و ملاقات باخانوادها یشان محروم ساخته است.

خانواده ها در طول چندین سال متمادی و به طور مستمر تلاش گسترده ای رابرای نجات جان عزیزان خود از اسارت این سازمان اقدام به تجمع اعتراضی درعراق و تشکیل کمپین نموده اند .

ما اعضای خانواده های سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی) که سالهاست از دیدن عزیزانمان محروم بوده ایم، از سازمانهای حقوق بشری و کمیساریای عالی پناهندگان در عراق و آلبانی ، خواهان حمایت ، همکاری و رسیدگی به درخواست های اعضاء این کمپین را داریم و انتظار می رود دست یاری ما را بفشارید.

ایمیل تماس با کمپین خانواده ها:

[email protected]

باتشکر

کمپین خانواده های سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی)

پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۳ – ۲۰۱۵/۱۲/۲۴

نامۀ خانم ماه منیر ایران پور در سال جدید میلادی به بان کی مون

لینک به منبع

به‌نام خدا

جناب بان کی مون دبیر کل ملل متحد

سلام و درود بر شما

فرا رسیدن سال نوی میلادی را به‌شما تبریک می‌گویم. من ماه‌منیر ایران‌پور هستم. برادران من اکنون در کمپ لیبرتی در بدترین شرایط به‌سر می‌برند نام آن‌ها احمدرضا و محمدرضا ایران‌پور است. آن‌ها سیزده سال است که اسیر فرقه‌ی رجوی(MKO) هستند. من و خانواده‌ام سال‌هاست که آن‌ها را ندیده‌ایم. شنیدم که سازمان ملل متحد سال نو را سال جهانی فهمیدن و ادراک نامیده است. اکنون من شما و همکارانتان را به فهمیدن وسیع و درک عمیق وضعیت بغرنجی که من و خانواده‌ام و نیز خانواده‌های بسیار دیگری که فرزندانمان سال‌هاست ربوده شده؛ فریب خورده و در چنگال فرقه‌ی رجوی گرفتارند دعوت می‌کنم. آقای رئیس آیا تاکنون دلتنگ شده‌اید؟؟ آیا به اجبار از عزیزانتان دورنگه داشته شده اید؟؟ آیا حال ما را درک می‌کنید و می‌فهمید؟؟

شما اکنون سکاندار یک سازمان بین‌المللی بزرگ هستید و امکانات بسیاری در اختیار دارید که با پول کشورهای عضو فراهم شده است. کشور من هم عضو سازمان ملل است پس من هم در سازمان شما سهم دارم و عضوم؛ پس حق دارم بخواهم که سازمان ملل متحد و نیز کمیساریای عالی پناهندگان اجازه دهد من با برادرانم ملاقات کنم این جزء اولین حقوق انسانی است و شما و سازمانتان مؤظفید مرا به این حق خودم برسانید. نمی‌دانم این چندمین نامه‌ی من و اعضاء خانواده‌ام برای شماست اما می‌دانم که زیاد نوشته‌ام و حتی یک پاسخ هم دریافت نکرده‌ام. من اکنون شما را باز به فهم و درک عمیق وضعیت ناراحت کننده و دلخراش خودم، خانواده‌ام و نیز خانواده‌های عضو کمپین رهایی اسرای فرقه‌ی رجوی دعوت می‌کنم. آیا این فهمیدن و درک کردن مشکل است؟؟؟

ماه‌منیر ایران‌پور

از ایران، شیراز

جمعه اول ژانویه ۲۰۱۶

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22820

چند نامه از خانواده های اسرای فرقه رجوی به مقامات مسئول

پیوند رهایی، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۵:… اسلام، در سال ۱۳۶۸ هجری شمسی فرزندم جواد عرب درگی متولد ۱۳۴۸ که آن زمان نوجوان ۱۹ساله یی بیش نبود به بهانه کار پردرآمد وبه دروغ «برای مدت ۲ماه» توسط سازمان مجاهدین خلق فریب خورده وربوده وبه پادگان اشرف درعراق منتقل شد ازآن زمان تا کنون علیرغم تلاش وپیگیری و درخواستهای مکرر از این سازمان جهت دیدار با فرزندم متأسفانه هیچ جوابی …

نامه خانم ثریا عبداللهی به فرزندش

لینک به منبع (بعلاوه متن انگلیسی و عربی نامه ها)

نامه های چند خانوادۀ اسرای فرقۀ رجوی از ایران به مقامات کشورها و سازمانهای بین المللی

(نامه ها به انگلیسی و عربی به مقامات و مطبوعات عراق و اروپا و آمریکا و ارگانهای سازمان ملل ارسال شده اند)

نامۀ مادر جواد عرب اسیر فرقۀ رجوی به سازمانهای بین المللی

از فاطمه ارباب پیرزن تنهای ۷۲ ساله اهل زاهدان به کمیساریای عالی پناهندگان و صلیب سرخ و تمامی سازمانهای بین المللی ذیربط درحقوق بشر؛

باسلام، در سال ۱۳۶۸ هجری شمسی فرزندم جواد عرب درگی متولد ۱۳۴۸ که آن زمان نوجوان ۱۹ساله یی بیش نبود به بهانه کار پردرآمد وبه دروغ «برای مدت ۲ماه» توسط سازمان مجاهدین خلق فریب خورده وربوده وبه پادگان اشرف درعراق منتقل شد

ازآن زمان تا کنون علیرغم تلاش وپیگیری و درخواستهای مکرر از این سازمان جهت دیدار با فرزندم متأسفانه هیچ جوابی و خبری حتی از زنده بودنش بمن ندادند ومن و فرزند مرا از اولین حق انسانی وطبیعی مان یعنی دیدار خانوادگی محروم کردند.

لذابا توجهبهاتفاقاتناگوار در کمپ لیبرتی در عراق مقر فعلی سازمان مجاهدین خلق و ترورهایدستهجمعی در آنجا، نگرانسلامتیو جانفرزندمهستم.

از شما مسئولین محترم، خواهشمندم موجبات یک ملاقات ساده با فرزندم بدون نظارت وارعاب عوامل سازمان مجاهدین برای بنده فراهم نمایید تا بتوانم در حد امکانم برای فراهم آوردن شرایط ادامه یحیاتوزندگی آزاد برای فرزندم تلاش کنم و نیز ازوضعیت زنده بودن وسلامتی اش باخبرشوم.

فاطمه اربابی – ایران

۵ دی ۱۳۹۴

۲۶ دسامبر ۲۰۱۵

نامۀ خانوادۀ جواد عبدی به مقامات و سازمانهای بین المللی

جناب آقای جان کری وزیری خارجه آمریکا

جناب آقای بانکی مون دبیر کل سازمان ملل

جناب آقای زید رعد الحسین کمیسر حقوق بشر سازمان ملل

سرکارخانم فلاویا بانسیری نائب رئیس کمیسرعالی حقوق بشر

جان کوبیس نماینده ویژه دبیرکل

سرکار خانم جین هول لوت نماینده ویژه کمیساریا در عراق

آنتونیو گوتیرز کمیسرعالی پناهندگان سارمان ملل

با سلام،

مدت ۳۰ سال است که جواد عبدی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته بود ولی دراین مدت هیچ خبری از او نداشتیم بعدا فهمیدیم در کمپ اشرف در عراق است درمدت ۳۰ سال هیچ تماس تلفنی و هیچگونه ارتباط نامه یا اینترنتی نداریم لذا ما خانواده جواد عبدی نگران سلامت اوهستیم.

تا حالا چهار بار به کمپ اشرف ولیبرتی رفته ایم تا ملاقاتی با جواد عبدی داشته باشیم ولی سران باند رجوی اجازه ملاقات نمی دهند.

از مقام محترم سازمان ملل درخواست داریم که امکان ملاقات حضوری را داشته باشیم همچنین باند رجوی هیچگونه امکان تصمیم گیری به محبوسین لیبرتی را نمی دهند. باند رجوی برای بقاى خود که متلاشی نشود میخواهد به زور هم شده آنها را درعراق نگه دارد. خانواده جواد عبدی درخواست دارد که فرزندش در محیطی آزاد بتواند محل زندگی خود را انتخاب نماید با تشکر.

از طرف خانواده جواد عبدی

۲۶ دسامبر ۲۰۱۵

نامۀ خانوادۀ اکبر مجردی به دفتر کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در بغداد

ریاست محترم کمیساریای امور پناهنگان سازمان ملل آقای آنتونیوگوترز– ژنو

ابتدا لازم می دانم بعنوان یک مسلمان تبریکاتم را بمناسبت آغاز سال نو میلادی به شما و همکارانتان ابراز نمایم.

همچنین مایلم بدانم پس از بیست سال می توانم برادرم اکبر مجردی را که اکنون در کمپ لیبرتی حضور دارد , دیدار نمایم؟

او از اعضای خانواده ما است و آرزویمان همیشه این بوده که در مناسبتها و مراسمات جشن ها از جمله عید ملی نوروز در کنار مان بوده و همچنین بتواند در آن شرکت کند ,ولی افسوس بیست سال می گذرد ما یک زنگ تلفن و تصویر و صدایش را نشیده ایم واین از دیسپلین مکانی که در آن سکونت دارد ناشی می شود .

آقای گوترز, مادرم با گذشت بیست سال نتوانست فرزندش را ملاقات نماید ودر اوج حسرت و جدایی به رحمت خدا پیوست و آیا حقوق بشری مادرم نادیده گرفته نشده است؟ در این زمینه ,کمیساریا بایستی راه حل سومی در نظر بگیرد و نقش

ه راه خروج ازاین بن بست را ترسیم نموده تا اینکه ما بتوانیم با برادرمون ملاقات داشته باشیم . از شما می خواهم به این درخواست من هرچه سریعتر پاسخ داده و اقدامات مقتضی را اتخاذ کنید.

جعفرمجردی ,ساکن ایران,استان اردبیل

۲۷ دسامبر ۲۰۱۵

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی، سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

مصطفی محمدی محبوبه حمزه قربانعلی حسین نژادنامه ای به دخترم سمیه در هفدهمین سال اسارتش ( در اعتراض به پخش فیلم اعترافات اجباری اسیر سمیه محمدی)

Villepinte – the real message behind Maryam Rajavi’s anti-Iran speech

مریم رجوی داعش تروریسم چهره “عشایر انقلابی عراقی” باند رجوی را بهتر بشناسیم

همچنین:

جمع بندی از آخرین وضعیت کمپ لیبرتی و آلبانی (ویدئو قسمتهای اول و دوم)

پیوند رهایی، اول ژانویه ۲۰۱۶:…  شرکت کنندگان در میزگرد: آقایان قربانعلی حسین نژاد از مسئولین قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی فرقۀ رجوی عیسی ازاده از فرماندهان و مسئولین سابق در فرقه محمد رزاقی عضو سابق فرقه و فعال حقوق بشر در فرانسه دسامب

نامه خانم ماه منیر ایران پور به بان کی مون

ماه منیر ایرانپور، پیوند رهایی، سی ام دسامبر ۲۰۱۵:… اکنون برادران من در کمپ لیبرتی محصورند. از سال ۲۰۰۲ تاکنون خانواده‌ی ما و بویژه مادرم ده‌مرتبه به عراق برای دیدن برادرانم سفر کرده‌ایم اما سازمان MKO مانع ملاقات ما می‌شود. آقای رئیس بنظر می‌رسد؛ کمیساریای عالی پناهندگان

چند نامه از خانواده های اسرای فرقه رجوی به مقامات مسئول

پیوند رهایی، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۵:… اسلام، در سال ۱۳۶۸ هجری شمسی فرزندم جواد عرب درگی متولد ۱۳۴۸ که آن زمان نوجوان ۱۹ساله یی بیش نبود به بهانه کار پردرآمد وبه دروغ «برای مدت ۲ماه» توسط سازمان مجاهدین خلق فریب خورده وربوده وبه پادگان اشرف درعراق منتقل شد ازآن زمان تا کنون علیرغم تلاش وپیگیری و درخواستهای

انعکاس اعلام جدایی خانم هدایتی در دنیا الوطن (+ افشای تقلب رجوی در کتابات فی المیزان)

پیوند رهایی، پاریس، هجدهم دسامبر ۲۰۱۵:… رام الله – دنیا الوطن: خانم فرشته خلج هدایتی از اعضای شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق طی بیانیه ای جدایی خودش را از صفوف این سازمان اعلام کرد. وی به مدت سی سال در قرارگاههای مختلف سازمان در عراق عضو و مسئول بالایی بوده است. اطلاعیۀ وی که در صفحۀ

انتقال ۲۶ نفر روز گذشته از کمپ لیبرتی به آلبانی (لیست اسامی)

پیوند رهایی، شانزدهم دسامبر ۲۰۱۵:…  روز گذشته سه شنبه ۲۴ آذر ۹۴ برابر با ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵ یک سری ۲۶ نفره توسط کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد از کمپ لیبرتی به شهر تیرانا پایتخت کشور آلبانی انتقال یافتند. بدینگونه مجموع منتقل شدگان این مرحله طی بیش از سه ماه گذشته از کمپ لیبرتی عراق به کشور