نامۀ سرگشادۀ انجمن یاران ایران به رئیس جمهور آلبانی

نامۀ سرگشادۀ انجمن یاران ایران به رئیس جمهور آلبانی

یاران ایران، پاریس، دهم ژوئن 2015:… این فرقه در کشور شما شروع به ایجاد تشکیلات همانند آنچه در عراق دارد کرده است و طبق اطلاعی که ما از طریق دوستان جدا شده مان در کشور شما به دست آورده ایم این فرقه که یک فرقۀ مذهبی افراطی از نوع داعش می باشد طرحهای متعددی برای دخالت در امور کشور شما با رخنه در میان جریانها و تشکلها و عناصر ملی و مذهبی آلبانی دارد و برای انجام این کار خودش …

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1این دفعه کج راهه هم گم شده

لینک به منبع

نامۀ سرگشادۀ انجمن یاران ایران به رئیس جمهور آلبانی

yaran1

جناب آقای بوجار نیشانی رئیس جمهور محترم آلبانی،

ما گروهی از جدا شدگان سازمان مجاهدین خلق اعضای انجمن یاران ایران در پاریس از اینکه شنیدیم فرقۀ تروریستی رجوی شما را برای شرکت در یک برنامۀ خودش در شهرک ویلپن پاریس دعوت کرده و جنابعالی نیز آن را پذیرفته اید به شدت متعجب شدیم زیرا تا کنون هیچ مقام رسمی در برنامه های این فرقه شرکت نکرده است و این فرقه تنها برخی مقامات دون پایۀ سابق بعضی کشورها یا نمایندگان پارلمانها و مانند آنان را با صرف هزینه هایی گزاف و انواع ترفندها و نیرنگها به برنامه های پرهزینۀ خود می کشد.

این فرقه در کشور شما شروع به ایجاد تشکیلات همانند آنچه در عراق دارد کرده است و طبق اطلاعی که ما از طریق دوستان جدا شده مان در کشور شما به دست آورده ایم این فرقه که یک فرقۀ مذهبی افراطی از نوع داعش می باشد طرحهای متعددی برای دخالت در امور کشور شما با رخنه در میان جریانها و تشکلها و عناصر ملی و مذهبی آلبانی دارد و برای انجام این کار خودش را در ظاهر طرفدار ارزشهای نوین و با شعارهای دنیای آزاد نشان می دهد تا در خفا نقشه های خودش را در کشور شما پیاده کند.

yaran2

ما گروهی از جدا شدگان از این سازمان که سالیان متمادی داخل قرارگاهها و پایگاهها و تشکیلات آن در عراق بودیم بویژه در دوازده سال اخیر بعد از سرنگونی رژیم سابق عراق شاهد انواع دخالتها و فتنه انگیزیها و تفرقه اندازیهای رهبری این فرقه در دولت و احزاب و جریانات و مردم عراق بودیم که مسئولان دولت عراق و رسانه های عراقی بارها به این موضوع اذعان کرده و به همین دلیل خواستار اخراج این فرقه از عراق بودند.

اینک رهبری این فرقه با استفاده از امکانات و امنیت کشور شما که در عراق فاقد آن بود و با دیدارهایش با مقامات آلبانی و دعوت آنها از جمله جنابعالی برای شرکت در برنامه هایش در فرانسه می خواهد هر چه بیشتر به این امکانات دست بیابد و قصد دارد با بهره برداری از وزنه و اعتبار شما به عنوان رئیس جمهور این کشور در برنامۀ سالیانه اش در فرانسه که به مناسبت سالگرد دستگیری جانشین و همسر رهبرش مریم رجوی در سال ۲۰۰۳ توسط پلیس فرانسه برگزار می کند برای فرقه اش که در ایران و جهان به علت اعمال تروریستی و خشونت بارش بسیار بدنام می باشد اعتبار و آبرو کسب کند و به باقی ماندۀ نیروهایش که در حال ریزش هستند روحیه بدهد و اهداف تروریستی و فرقه ای اش را مبنی بر باقی گذاشتن کادرهایش در عراق برای مقاصد تروریستی و جلوگیری از اخراج رهبرانش از عراق و در نتیجه فروپاشی کامل تشکیلات آن محقق سازد و این در حالیست که اعضا و کادرهای این فرقه به صورت روز افزونی صفوف آن را ترک کرده و از آن جدا می شوند از جمله در آلبانی که چنانکه اطلاع دارید تعداد زیادی از اعضای این فرقه آز آن جدا شده و برخی نیز به کشورهای دیگر منتقل شده اند.

yaran3

لازم به یادآوری است که بسیاری از شخصیتها و چهره هایی که قبلا از این فرقه حمایت کرده بودند از جمله برخی نمایندگان پارلمان اروپا در نتیجۀ حمایت از مواضع این فرقه پایگاه خودشان را در میان حزب و مردمشان از دست داده و در انتخابات بعدی کشورشان نتوانستند آراء لازم را کسب کنند و در نتیجه موقعیت و سمت خودشان را از دست داده و منزوی شدند که از آن جمله می توان آقایان پائولو کازاکا و استراوس استونسون و آلخو ویدال کوادراس نمایندگان سابق پارلمان اروپا را نام برد.

لذا از جنابعالی می خواهیم که با رد دعوت این فرقه از شما برای شرکت در برنامه اش در فرانسه ضمن حفظ اعتبار و احترام و موقعیتتان از پیدایش لکه ای تیره در تاریخ دو ملت ایران و آلبانی جلوگیری کنید.

انجمن یاران ایران – پاریس

۹ ژوئن ۲۰۱۵

***

رهبر فراری، رئیس جمهور در پاریس، ارتش علیل در عراق، هفت نماینده در بروکسل و یک سفیر در انگلیس

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18937

افشاگری وسیع انجمن یاران ایران در پاریس و ویلپنت

یاران ایرانیاران ایران، پاریس، هشتم ژوئن ۲۰۱۵:…  افشاگری وسیع انجمن یاران ایران در پاریس و ویلپنت گزارشی تصویری از فعالیت های افشاگرانه اعضای انجمن یاران ایران-پاریس پخش بیش از ۵۰۰۰ بروشور درسطح منطقه ویلپنت، مناطق حومه پاریس و داخل پاریس پخش بروشورها در قطارها و ایستگاههای مترومنطقه ویلپنت …

ین سخنرانی بی مایه ، ارزش آنهمه هزینه را نداشت!

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

لینک به منبع

افشاگری وسیع انجمن یاران ایران در پاریس و ویلپنت

گزارشی تصویری از فعالیت های افشاگرانه اعضای انجمن یاران ایران-پاریس

پخش بیش از ۵۰۰۰ بروشور درسطح منطقه ویلپنت، مناطق حومه پاریس و داخل پاریس

پخش بروشورها در قطارها و ایستگاههای مترومنطقه ویلپنت

 IMG_1130

IMG_1128

IMG_1157

IMG_1162

رابعه شاهرخی (مادر رضوان)گزارش انجمن ایران ستارگان از آکسیون و گردهمایی ایرانیان و انجمنها و فعالان حقوق بشری در پاریس

Maryam Rajavi terrorist syriaننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=11720

ویلپنت ، پرده ای بر جنایات رجوی در لیبرتی

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، اول ژوئیه ۲۰۱۴: …  مراسم ویلپنت ۲۰۱۴ علیرغم اینکه رجوی و باند تباهی اش آنرا به نام قله پیروزی های سیاسی خود و متحد کننده طیف هوادارانش تلقی می کنند . در اعماق خود معادلات را به نحوی غیر منتظره علیه رجوی عوض کرد . اگر از آن تعدادی که خود را دست مایه وآلت دست سازمان قرار می دهند و شرف و حیثیت خود را به سران فرقه رجوی اجاره می دهند بگذریم که البته …

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

ویلپنت ، پرده ای بر جنایات رجوی در لیبرتی

مراسم ویلپنت رجوی امسال نیز برگزار شد . امسال فرقه رجوی عدد حاضرین را اعلام نکرد و تعداد انجمن های وابسته ی بکار گرفته شده به عنوان کمیت حضور اعلام شده است .

چند سال پیش وقتی خبر خروج از لیست تروریستی مطرح بود ، خیلی ها چنین می نوشتند که نباید چنان بشود و حقوق بشر کجا رفته است و … چو فرقه رجوی را فرقه ای تروریستی و سکت می دانستند . که البته همه حرفها و نوشته ها درست و مستدل بود.

ولی در آن هیاهو ، سران فرقه رجوی امکان سوء استفاده و تبلیغ به نفع خود را به خوبی بدست آوردند . که مخالفان سر و سری با سرویس ها دارند و مطالب و خواسته ها تم مشترکی دارد و از این نوع حرف ها …. و به قول معروف از آن داستان برای خود کلاهی دست و پا کرده و موقتا خود را با مماشات حفظ کردند .

مراسم ویلپنت ۲۰۱۴ علیرغم اینکه رجوی و باند تباهی اش آنرا به نام قله پیروزی های سیاسی خود و متحد کننده طیف هوادارانش تلقی می کنند . در اعماق خود معادلات را به نحوی غیر منتظره علیه رجوی عوض کرد .

اگر از آن تعدادی که خود را دست مایه وآلت دست سازمان قرار می دهند و شرف و حیثیت خود را به سران فرقه رجوی اجاره می دهند بگذریم که البته و با کمال تاسف کم هم نیستند ، شخصیت ها و مجامع بین المللی ، اروپایی و آمریکایی اند که تحرکات این فرقه را قطعا طور دیگری مانیتور می کنند.

همزمانی بلوای عراق و ورود نیروهای تروریستی داعش و کشتار مردم بیگناه عراقی با تبلیغات و برپایی جلسه ویلپنت توسط رجوی ها ، کشاکشی بود که منتظر اعمال تصمیم های جدی تر توسط باند رجوی را می طلبید.

اخبار از نزدیک شدن روز به روز تروریستهای داعش به بغداد می داد و همه نگران وضعیت ساکنین لیبرتی بودیم . اخبار مربوط به تجاوز های برنامه ریزی شده به زنان عراقی در موصل و… نیز که در خبرگزاری های به سرعت انتشار یافته بود مزید بر نگرانیهای قبلی بود .

بسیاری که از قصد جابجایی باقیمانده ساکنین لیبرتی به رومانی توسط سازمان ملل با خبر بودند ، مستمرا پیگیری می کردند که ، پس چرا اینها نرفته اند ؟ و چرا های دیگری که بی واسطه سران فرقه رجوی را هدف قرار میداد ، که چرا این بچه ها را بی دفاع وسط عراق رها کرده اند ، مگر از جان این بچه ها چه می خواهند که اینقدر با بی اعتنایی با آنها رفتار می کنند !

تمام نگرانی ها از یک طرف و رفتار عجیب و غریب فرقه ازسویی دیگر خیلی ها را مات ومبهوت خود کرد.

سایتهای فرقه رجوی سعی در رتوش تحولات تروریستی داعش در عراق داشتند . تا جایی که برخی از نیروهایی که با داعش هم پیمان بودند را فرزندان عراقی شمردند . بعد هم که فضا را بسیار پس و ضد خود دیدند داعش را به ایران نسبت دادند .

چشمها و گوشها همه منتظر خبری بود که از پایان لجاجت فرقه ای رجوی و جاجایی سریع السیر ساکنین لیبرتی به خارج از عراق باشد . که با کمال تاسف دود دم دزدی و سرقت اموال به جا مانده در اشرف را در سایتهای باند رجوی شنیدیم.

عجبا ! گویا ارزش انسانها برای رجوی فقط به خون و جسدشان است که دست مایه تبلیغاتی ای برایش باشد .

برگزاری ویلپنت ، بدون هیچ اغراقی صدها هزار دلار برای فرقه هزینه برداشته است . سخنرانان اجاره ای آمریکایی و اروپایی که صحنه خوبی را برای چتربازی و پر کردن جیب های خود یافته اند ، چون مگسانی گرد شیرینی ، همیشه حاضر و درمقابل قرائت متونی از پیش تعیین شده هزاران دلار به جیب زده و میروند.

سئوال هم چنان در مقابل چشمانم خود نمایی می کند . رجوی تا کجا پیش خواهد رفت ؟

در گراماگرم افکار خودم بودم ، خبر جدیدی که حاکی از چرخش معادلات میداد ، موقعیت جدیدی را برایم تصویر می کند .

معاون وزارت خارجه فرانسه بعد از برگزاری ویلپنت رجوی ، می گوید : نسبت به تحرکات مجاهدین مشکوک هستیم . و به هیچ وجه مورد حمایت ما نیستند .

گویا ! آش آنقدر شور شده است که صدای مدعیان را هم برتابیده است .

ولی صدای دل شکسته خانواده های چشم انتظاری که سودایی جز فرزندشان ندارند ، کی و کجا شنیده خواهد شد ؟ این سئوالی است که مستمر در گوشم زنگ می زند .

سرنوشت را چطور خواهند نوشت ؟

دعا و استعانت خانواده ها از خداوند رحمان و رحیم در مقابل وحشانیت فرقه رجوی ، تا کجا صبر خواهد کرد .

رجوی قصد دارد با برپایی جلساتی مانند ویلپنت ، افکار را از فجایعی که می آفریند منحرف کند . رجوی آن چیزی نیست که ویلپنت را برگزار کرده است ، رجوی کسی است که جان ۳ هزار نفر را در عراق بازیچه مطامع خود قرار داده است . رجوی کسی است که قصد ایجاد جبهه ای تروریستی در منطقه را کرده است .

حسینی

***

همچنین:

ملاحظاتی درباره سخنرانی مریم رجوی در مراسم ویلپنت پاریس – این سخنرانی بی مایه ، ارزش آنهمه هزینه را نداشت!

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۴: …  سخنرانی این خانم مکرمه نشان داد که مردم بایستی بروند وکشک خود را بسابند وکلاهشان همچنان پس معرکه بماند. این مریم ومسعود خواهند بود که با به روز کردن آموزه های ماکیاولیستی- پل پوتی مختص خود ،

انتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛ این گروه غیردموکراتیک و خشن است

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویخبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتد پرس، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۴: … دولت فرانسه روز پنج‌شنبه با انتقاد شدید از گروهک منافقین، این گروه را دارایی تفکرات غیردموکراتیک و خشن خوانده و منکر هرگونه ارتباط با آن شد.  «رومن نادال» سخنگوی وزارت خارجه فرانسه

نگاهی به آکسیون اعتراضی علیه فرقه مجاهدین خلق. نمایش رسوایی بزرگداشت ترور و خشونت

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۴: … ۲۱ ژوئن ۲۰۱۴ آکسیون افشاگرانه اعضای سابق و منتقدان فرقه تروریستی مجاهدین خلق، در میدان سن میشل . شهر پاریس توسط منتقدین فرقه مجاهدین برگزار شد. در این آکسیون که با استقبال گسترده شهروندان فرانسوی و ایرانی روبرو شد ، شرکت کنندگان با برپایی میز کتاب و توزیع بروشورهایی به زبان

جمع کردن سیاهی لشگر افغانی های مقیم اروپا توسط فرقه رجوی برای هفته آینده (کرایه سخنرانان امریکایی و مدعوین افغانی در کارناوال حمایت از وحوش داعش، جیش العدل و بقایای صدام )

احمد. م خ. اروپا، بیست و پنجم ژوئن ۲۰۱۴: … بله با پول های طیب و طاهر سازمانهای اطلاعاتی اسراییل و عربستان و بودجه گنگره آمریکا و…. پول شویی های دیگر معلوم است که دست دل باز دارند پول می دهند و سیاهی لشگر جمع