نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته + مسئولیت انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی

نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته + مسئولیت انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی

نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته ، توطئه جدید رجوی در آلبانیابراهیم خدابنده، انجمن نجات، چهارم دسامبر 2021:… “جنگ سیاسی” در فرهنگ مجاهدین خلق مقابله با نجات یافتگان و ممانعت از بازگشت آنان به زندگی عادی معنی می دهد و در این رابطه قرار دادن ” نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته ” اصلی ترین ترفند بوده و هست. پرهیز از افتادن در این دام خصوصاً در شرایط فعلی که سازمان مجاهدین خلق از هر جهت در تنگنا قرار گرفته و به حاشیه رانده شده بسیار مهم است. 

در آلبانی چه میگذرددر آلبانی چه میگذرد ؟

1- در برابر توطئه قرار دادن ” نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته ” هوشیار باشیم

انجمن نجات مرکز تهران، شنبه 13 آذر 1400

اطلاعات به دست آمده از داخل اردوگاه سازمان مجاهدین خلق در آلبانی حاکی از آن است که ثبت رسمی انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا)، سران فرقه رجوی را به شدت نگران کرده به طوری که به تکاپو افتاده اند تا با ترفند کهنه و نخ نمای همیشگی یعنی قرار دادن نجات یافته در مقابل نجات یافته و ایجاد جنگ فرسایشی تبلیغی و روانی، این انجمن را از رسیدن به اهداف خود باز دارند.

نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته ، توطئه جدید رجوی در آلبانی

“جنگ سیاسی” در فرهنگ مجاهدین خلق مقابله با نجات یافتگان و ممانعت از بازگشت آنان به زندگی عادی معنی می دهد و در این رابطه قرار دادن “نجات یافته در مقابل نجات یافته” اصلی ترین ترفند بوده و هست. پرهیز از افتادن در این دام خصوصاً در شرایط فعلی که سازمان مجاهدین خلق از هر جهت در تنگنا قرار گرفته و به حاشیه رانده شده بسیار مهم است.

ابراهیم خدابنده

آقای ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات

به خاطر داریم که سازمان مجاهدین خلق در آلبانی تمام تلاش خود را کرد تا از صدور کارت های شناسایی به روش بیومتریک ممانعت به عمل آورد چرا که می دانست این اقدام موجب تضعیف کنترل بر اعضا خواهد شد. تلاش های سران فرقه رجوی و به کارگیری لابی ها و وکلای متعدد بی فایده ماند و مسئولین آلبانیایی وارد اردوگاه شده و اقدام به انگشت نگاری و تصویر برداری و صدور کارت برای تمامی نفرات کردند.

همچنین به خاطر داریم که به مدت دو سال سران فرقه رجوی، با کمک عناصر فاسد در دستگاه انتظامی و امنیتی آلبانی، به هر شکل ممکن، برای متهم کردن آقای احسان بیدی به همکاری با اطلاعات ایران و اخراج وی از آلبانی تلاش کردند و انبوهی مدارک ساختگی تحویل مسئولین آلبانیایی دادند اما نهایتاً مفتضحانه شکست خوردند و سرمایه گذاری دو ساله شان سوخت شد و احسان بیدی بدون قید و شرط سرفرازانه آزاد گردید.

و اما سومین و مهم ترین شکست فرقه رجوی در برابر نجات یافتگان، به رسمیت شناخته شدن تشکل آنان توسط مقامات مسئول آلبانیایی بود که دست سران این فرقه را برای فشار بر نجات یافتگان بست و چشم انداز جدیدی در برابر آنان قرار داد. به جرأت می توان گفت که این یک نقطه عطف در حرکت خانواده ها و نجات یافتگان برای رسیدن به اهدافشان محسوب می شود.

فرقه رجوی آنطور که از اطلاعات به دست آمده برمی آید در تلاش است تا با مغزشویی و فریب معدودی از جداشدگان، آنان را در برابر نجات یافتگان قرار داده و جنگ تبلیغی و روانی فرسایشی که منجر به هرز رفتن انرژی های آنان می گردد به راه بیندازد که خوشبختانه تاکنون موفق نبوده است. این ترفند از سالیان گذشته در برابر نجات یافتگان که صرفاً به دنبال خواسته های صنفی خود هستند به کار گرفته شده است.

به یاد داریم که فرقه رجوی، برای منصرف کردن خانواده ها از پافشاری بر حق مسلم خود یعنی دیدار با عزیزانشان، از ترفند قرار دادن “عضو فرقه در مقابل خانواده” استفاده می نمود اما خانواده های چشم انتظار که به این شگرد کثیف فرقه رجوی آگاهی داشتند با هوشیاری تمام و سعه صدر این توطئه را خنثی نموده و همچنان به دنبال تحقق حق خود بوده و هستند.
لذا ضروری است همه نجات یافتگان با هر عقیده و مرام در هر کجا که هستند، که قطعاً منافع صنفی مشترکی دارند، در برابر این ترفند کثیف سران فرقه رجوی هوشیار بوده و به دام توطئه های آنان نیفتند و مصرانه به دنبال منافع صنفی و اقامتی خود در آلبانی باشند.

انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی (آسیلا) نه تنها متعلق به اعضای مؤسس این انجمن بلکه متعلق به تمامی نجات یافتگان و همچنین تمامی ایرانیان، از جمله اعضای فعلی سازمان مجاهدین خلق، است. این انجمن اعلام نموده است که برای تقابل با سازمان مجاهدین خلق تأسیس نشده بلکه برای رسیدگی به امور صنفی و اقامتی تمامی ایرانیان در آلبانی پایه گذاری گردیده است لذا همه ایرانیان ساکن در آلبانی، با هر اعتقاد سیاسی و نظری که دارند، باید آن را متعلق به خود دانسته و از امکانات آن بهره مند شوند.

ابراهیم خدابنده

لینک به منبع

2- مسئولیت سنگین انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی

انجمن نجات، تهران، یکشنبه 14 آذر 1400 

پذیرش این نام برای انجمن و ثبت رسمی آن در کشور آلبانی، یقیناً تعهدات سنگینی را بر دوش اعضای فعال این تشکل پیشتاز، که حافظ منافع تمامی ایرانیان مقیم آلبانی می باشد، قرار می دهد. چرا که به این ترتیب باید مسئولیت برقراری و ایجاد امکانات زندگی و اشتغال و استقرار هر ایرانی که اکنون در آلبانی دارای کارت شناسایی بیومتریک می باشد را در ارتباط با دولت آلبانی و مقامات ذی ربط برعهده بگیرد.

ایرانیان مقیم آلبانی از جمله کسانی که پیشقدم تشکیل این انجمن و پذیرش مسئولیت های آن شده اند و نیز کسانی که از سازمان مجاهدین خلق جدا شده اما هنوز بنابر ملاحظاتی به این تشکل نپیوسته اند، و همچنین کسانی که باز بنا به هر دلیلی همچنان در داخل سازمان مجاهدین خلق به سر می برند، دارای منافع صنفی مشترکی هستند که این انجمن بدون در نظر گرفتن نقطه نظرات سیاسی و اعتقادی آنان، به دنبال حل و فصل مشکلات و تأمین منافعشان می باشد.

ایرانیان مقیم آلبانی، همچون تمامی آحاد جامعه بشری، باید از دریافت حقوق در برابر کاری که انجام می دهند، استقلال مالی، ارتباط با دنیای خارج و دوستان و بستگان، ازدواج و تشکیل خانواده، داشتن مسکن مستقل و زندگی خصوصی، سفر و تردد آزادانه و دیگر حقوق پایه ای انسانی برخوردار باشند و طبیعتا برعهده این انجمن است که این حقوق را برای تمامی آنان از دولت آلبانی مطالبه نماید.
این انجمن که به عنوان حافظ منافع ایرانیان مقیم آلبانی به رسمیت شناخته شده است، نمی تواند شرایط کنترل ذهن مخرب فرقه ای و برده داری نوین را در خاک این کشور در خصوص هموطنان تحمل کند و لازم است از مراجع قانونی شرایط جدیدی را بر پایه حقوق انسانی مطالبه نماید.

طی این روزها خانواده های داخل ایران با مراجعه به دفاتر انجمن نجات در استان های مختلف و همچنین با ارسال پیام و برقراری تماس مراتب خرسندی خود از تأسیس این انجمن را ابراز داشته و آمادگی هرگونه حمایت و کمک به این تشکل نوپا را اعلام کرده اند.
همکاران من در انجمن نجات نیز آمادگی ارائه هرگونه پشتیبانی از این اقدام بشردوستانه و خداپسندانه را دارند. برای اعضا و مسئولین این تشکل پیشتاز، خصوصاْ مدیر اجرایی آن آقای حسن حیرانی، آرزوی موفقیت و بهروزی روزافزون دارم.

ابراهیم خدابنده – مدیر عامل انجمن نجات

لینک به منبع

در برابر توطئه قرار دادن ” نجات‌یافته در مقابل نجات‌یافته ” هوشیار باشیم

***

Rajavi House of Cards Destroyed By Ehsan Bidi Rajavi House of Cards Destroyed By Ehsan Bidi 

شکست توطئه فرقه رجوی در آلبانی ( آقای احسان بیدی ) 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آزادی-احسان-بیدی-دومین-شکست-مریم-رجوی-د/

آزادی احسان بیدی دومین شکست مریم رجوی در آلبانی

آزادی احسان بیدی در آلبانیابراهیم خدابنده، انجمن نجات، نوزده اکتبر 2021:…  بالاخره پایداری و مقاومت آقای احسان بیدی و تلاش های نجات یافتگان در آلبانی و دعای خیر خانواده ها به نتیجه رسید و این سران فرقه رجوی بودند که در نهایت به زانو درآمدند و آقای بیدی بعد از دو سال مبارزه و پایداری، بر کرسی حق نشست و روز دوشنبه 18 اکتبر به طور کامل و بدون قید و شرط آزاد گردید. این دومین پیروزی بعد از اقدام به صدور مدارک شناسایی برای اعضای داخل اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی در مدت اخیر است که خبر آن مجدداً موجی از شادمانی و خرسندی را در میان خانواده های چشم انتظار اعضای گرفتار در فرقه رجوی به همراه داشت. آزادی احسان بیدی دومین شکست مریم رجوی در آلبانی 

توطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شدتوطئه قتل احسان بیدی توسط مجاهدین خلق خنثی شد

آزادی احسان بیدی دومین شکست مریم رجوی در آلبانی 

پیام مدیر عامل انجمن نجات به مناسبت آزادی بی قید و شرط احسان بیدی

خرسندی خانواده های چشم انتظار نسبت به آزادی بی قید و شرط آقای احسان بیدی

انجمن نجات سه‌شنبه 27 مهر 1400

آزادی احسان بیدی در آلبانی

همانطور که خانواده های محترم اعضای گرفتار در اردوگاه سازمان مجاهدین خلق در آلبانی مطلع هستند، طی دو سال اخیر انواع و اقسام دسیسه ها علیه آقای احسان بیدی، از نجات یافتگان فرقه رجوی در آلبانی، توسط سران مجاهدین خلق و با همدستی عوامل فاسد در سیستم امنیتی و انتظامی آلبانی به کار گرفته شد تا او را وادار به تسلیم نمایند.

او در دو دوره یک ساله بدون تفهیم اتهام و بدون محاکمه به صورت کاملاً غیرقانونی در بازداشت به سر برد و تحت شدیدترین فشارهای جسمی و روحی قرار گرفت. فرقه رجوی تا توانست علیه او دست به دروغ پراکنی و تبلیغات سوء زد و او را نمونه ای قرار داد در برابر کسانی که قصد جداشدن داشتند تا عاقبت کار خود را بدانند. سران فرقه رجوی رسماً در داخل تشکیلات همه را تهدید می کردند و مدعی بودند که می توانند شرایط احسان بیدی را برای هر کس که بخواهند در آلبانی رقم بزنند.

بالاخره پایداری و مقاومت آقای احسان بیدی و تلاش های نجات یافتگان در آلبانی و دعای خیر خانواده ها به نتیجه رسید و این سران فرقه رجوی بودند که در نهایت به زانو درآمدند و آقای بیدی بعد از دو سال مبارزه و پایداری، بر کرسی حق نشست و روز دوشنبه 18 اکتبر به طور کامل و بدون قید و شرط آزاد گردید.

این دومین پیروزی بعد از اقدام به صدور مدارک شناسایی برای اعضای داخل اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی در مدت اخیر است که خبر آن مجدداً موجی از شادمانی و خرسندی را در میان خانواده های چشم انتظار اعضای گرفتار در فرقه رجوی به همراه داشت.

خبرهای این هفته نوید دهنده واقعیتی است که اسرای گرفتار در فرقه رجوی قطعاً به درهای خروجی و گام نهادن به دنیای آزاد نزدیک تر شده و به یاری خداوند به زودی از اسارت ذهنی و عینی نجات خواهند یافت.

ابراهیم خدابنده

لینک به منبع

آزادی احسان بیدی دومین شکست مریم رجوی در آلبانی

***

تعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد احسان بیدی پیروز شدتعریف رجوی از بیدی غلط از آب در آمد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/صدور-کارت-شناسایی-برای-اعضای-مجاهدین/

صدور کارت شناسایی برای اعضای مجاهدین

صدور کارت شناسایی برای اعضای مجاهدینابراهیم خدابنده، انجمن نجات، تهران، هفدهم اکتبر 2021:… از حدود دو الی سه ماه قبل دولت آلبانی تلاش نمود تا در این خصوص برای ساکنان اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی نیز اقدام به صدور کارت شناسایی نماید اما مدام با اعمال نفوذ سران این فرقه از طریق عناصر فاسد در دولت و کارشکنی های مختلف روبرو می شد. سران سازمان مجاهدین خلق حتی مدعی شده بودند که در کارت های صادره باید عضویت در سازمان مجاهدین خلق نیز قید گردد. یعنی این که درست بر اساس سیستم برده داری نوین، صاحب برده ها هم در کارت های شناسایی مشخص باشد. بالاخره با ایستادگی و پافشاری دولت آلبانی، مخالفت های سران سازمان مجاهدین خلق فایده ای نکرد و از یک هفته قبل روند انگشت نگاری و گرفتن تصویر برای صدور این کارت ها اجرا شد و به زودی کارت های شناسایی برای تمام اعضای سازمان مجاهدین خلق در آلبانی صادر می گردد.  صدور کارت شناسایی برای اعضای مجاهدین 

کارت شناسایی جدید برای اتباع خارجی مستقر در آلبانیهذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

پیام مدیر عامل انجمن نجات در خصوص صدور کارت شناسایی برای اعضای مجاهدین

خرسندی خانواده های چشم انتظار نسبت به صدور کارت شناسایی برای اعضای گرفتار در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی

 انجمن نجات یکشنبه 25 مهر 1400

همانطور که خانواده های محترم اعضای گرفتار در اردوگاه سازمان مجاهدین خلق در آلبانی مطلع هستند، از مدت ها قبل دولت آلبانی بر اساس شروط اعلام شده از جانب اتحادیه اروپا برای قبول عضویت این کشور، صدور کارت شناسایی برای تمامی خارجیان مقیم آلبانی که فاقد مدارک هویتی هستند در دستور کار قرار گرفت.

از حدود دو الی سه ماه قبل دولت آلبانی تلاش نمود تا در این خصوص برای ساکنان اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی نیز اقدام به صدور کارت شناسایی نماید اما مدام با اعمال نفوذ سران این فرقه از طریق عناصر فاسد در دولت و کارشکنی های مختلف روبرو می شد.

سران سازمان مجاهدین خلق حتی مدعی شده بودند که در کارت های صادره باید عضویت در سازمان مجاهدین خلق نیز قید گردد. یعنی این که درست بر اساس سیستم برده داری نوین، صاحب برده ها هم در کارت های شناسایی مشخص باشد.

صدور کارت شناسایی برای اعضای مجاهدین

بالاخره با ایستادگی و پافشاری دولت آلبانی، مخالفت های سران سازمان مجاهدین خلق فایده ای نکرد و از یک هفته قبل روند انگشت نگاری و گرفتن تصویر برای صدور این کارت ها اجرا شد و به زودی کارت های شناسایی برای تمام اعضای سازمان مجاهدین خلق در آلبانی صادر می گردد.

ابراهیم خدابنده

 آقای ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجن نجات

بر اساس اطلاعات به دست آمده از داخل اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی، سران فرقه رجوی که نتوانستند جلوی این اقدام دولت آلبانی را بگیرند از در دیگری وارد شده و برای اعضای درون فرقه، این اقدام را در نتیجه مساعی و تلاش های خودشان قلمداد کردند و از فواید آن سخن گفتند و بر سرشان منت گذاشتند.

این اخبار که از جانب نجات یافتگان در آلبانی در اختیار عموم قرار گرفت موجی از شادمانی و خرسندی را در میان خانواده های چشم انتظار اعضای گرفتار در فرقه رجوی به همراه داشت که برخی حتی با ارسال نامه به مقامات آلبانی مراتب قدردانی خود را ابراز نمودند.

با این اقدام، افرادی که در اسارت فرقه رجوی در آلبانی هستند یک گام به خارج شدن از اسارت فرقه ای نزدیک تر شده و این امکان را می یابند تا با استفاده از مزایای این کارت ها خود را از قید بندگی فرقه مخرب رجوی نجات داده و پا به دنیای آزاد بگذارند و مهم تر از همه این که در ارتباط با خانواده های خود قرار گیرند.

قطعاً سال ها تلاش خانواده های مقاوم و اعضای سابق فرقه رجوی موجب شد تا فرقه رجوی نتواند بر سلطه ی مطلقه خود بر اعضا ادامه دهد و این پیروزی بزرگ علی رغم زد و بند های فرقه رجوی به ثمر رسید.

لینک به منبع

صدور کارت شناسایی برای اعضای مجاهدین

***

ثریا عبداللهی: وزیر کشور آلبانی مسئول جان نفرات نجات یافته از فرقه رجوی استثریا عبداللهی: وزیر کشور آلبانی مسئول جان نفرات نجات یافته از فرقه رجوی است

همچنین:

***

همچنین: