نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانیغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، اول دسامبر 2020:…  از این رو شکی باقی نمی گذارد که فرقه رجوی یک پای این عمل تروریستی در داخل ایران یعنی دخیل بودند در ترور دانشمند ایرانی است زیرا چندی پیش هم سران فرقه رجویی با اجرای یک شوی تبلیغاتی در دفتر واشنگتن این فرقه ادعا کرد که دکتر فخری زاده فرمانده سپاه بر یک سایت ساخت سلاح هسته ای نظارت دارد و نتانتاهو یار غار مجاهدین هم قبلا این نام را اعلام کرده بود و سپس بعداز مدتی این عملیات تروریستی انجام می شود و این یاداور همکاری نزدیک فرقه رجوی با سازمانهای اطلاعاتی اسرائیل می باشد و در حال حاضر کشورهای اروپای باید سران جنایت کار فرقه تروریستی مجاهدین که در آلبانی پناه گرفتن را به خاطر اعمال جنایتکارانه و تروریستی شان به محاکمه بکشانند و آنها را در لیست سیاه تروریستی قرار بدهند. نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانیترور دانشمندان ایرانی – پشت صحنه سناریو ترور ها

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی

دولت آلبانی باید به پناده دادن به تروریستی های فرقه رجوی پایان دهد

فرقه تروریستی رجوی ید طولانی در طراحهای تروریستی و دادن اطلاعات به دشمنان ایران برای انجام عملیات تروریستی و خرابکاری دارد از ترورهای سال شصت و بمب گذاریهای ان در ایران گرفته و همچینن بعد از جنگ ایران و عراق در زمان صدام حسین با فرستادن تیم های تروریستی به داخل ایران از طریق مرزهای ایران و عراق اقدام به عملیات تروریستی می کرد
در زمان جنگ ایران و عراق هم فرقه رجوی تمام اطلاعات شهرهای و مراکز ایران را به عراق تحویل می داد که فیلمهای آن موجود می باشد و حتی خود مسعود رجوی پیشنهاد بمباران شهرهای ایران را برای تحت فشار گذاشتن مردم و وا داشتن آنها به شورش به خود صدام حسین داد بود برابراین سازمان تروریستی فرقه مجاهدین از زمان پیدایش تا به همین الان بر روی ترور و خراب کاری سوار شده و روز به روز هم به اعمال جنایتکاران خودش می افزید

جنایت مشترک فرقه رجوی با اسرائیل

از این رو شکی باقی نمی گذارد که فرقه رجوی یک پای این عمل تروریستی در داخل ایران یعنی دخیل بودند در ترور دانشمند ایرانی است زیرا چندی پیش هم سران فرقه رجویی با اجرای یک شوی تبلیغاتی در دفتر واشنگتن این فرقه ادعا کرد که دکتر فخری زاده فرمانده سپاه بر یک سایت ساخت سلاح هسته ای نظارت دارد و نتانتاهو یار غار مجاهدین هم قبلا این نام را اعلام کرده بود و سپس بعداز مدتی این عملیات تروریستی انجام می شود و این یاداور همکاری نزدیک فرقه رجوی با سازمانهای اطلاعاتی اسرائیل می باشد و در حال حاضر کشورهای اروپای باید سران جنایت کار فرقه تروریستی مجاهدین که در آلبانی پناه گرفتن را به خاطر اعمال جنایتکارانه و تروریستی شان به محاکمه بکشانند و آنها را در لیست سیاه تروریستی قرار بدهند

غفور فتاحیان
پاریس 01 12 2020

لینک به منبع

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ترور-دانشمندان-هسته%e2%80%8c-ای-ایران-و-نقش-مر/

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجویحامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هشتم نوامبر 2020:… درست در زمانی که یک دیپلمات ایرانی (با دسیسه موساد و مریم رجوی، و همکاری نهادهای امنیتی اروپایی) در حال محاکمه شدن به اتهام دروغین «تلاش برای بمبگذاری در سخنرانی مریم رجوی» بود، و در حالی که ایران با حسن نیت یک جاسوس اسرائیلی را در ازای رهایی 3 تاجر ایرانی آزاد می کرد، همزمان توطئه برنامه ریزی شده برای ترور دانشمند ایرانی به اجرا در آمد تا چهره واقعی غرب و صهیونیست ها را به نمایش بگذارد که چگونه با دستکش های مخملی و لبخند وارد می شوند، اما چنگول های آهنین را به صورت مردم ایران می کشند. ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی 

Mossad MEK Assassinated FakhrizadehMossad And MEK Role in Fabrication of Nuclear Documents against Iran

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی 

انجمن نجات مرکز فارسشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹

ترور دانشمند هسته ای ایران!

روز گذشته (7 آذر 1399) یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشورمان به دست ایادی و تروریست های عبری-غربی به شهادت رسید. ترور حقیرانه دانشمندان ایرانی حرکتی بشدت بزدلانه و در عین حال هدفمند برای درهم شکستن اراده بزرگ مردم ایران برای حفظ تمامیت ارضی کشورشان و تسلیم شدن در برابر زیاده خواهی های امپریالیسم و صهیونیسم جهانی است.

اقتدار روز افزون ایران در غرب آسیا و راه یافتن به جمع کشورهای تأثیرگذار جهانی، ترس و وحشت بزرگی برای اشغالگران سرزمین فلسطین ایجاد کرده که در آن مرگ و نابودی خود را به وضوح مشاهده می کنند. وقتی دشمنان، در عرصه های مختلف نظامی، سیاسی و منطقه ای به بن بست می خورند و تمامی پروژه های ضدایرانی شان به شکست می انجامد و در تکمیل پروژه داعش و طالبان به استیصال می رسند، چاره ای جز ترورهای بزدلانه ندارند.

هرچند آنها در طی سالیان طولانی تجربه کرده اند که ترور سرداران و سیاستمداران و دانشمندان ایرانی جز به رسوایی بیشتر خودشان و جزم شدن اراده مردم ایران برای رسیدن به هدف نمی انجامد، اما وقتی تنها امید آنها برای تجزیه و ساقط کردن ایران توسط «ترامپ» با توسل به اقدام جنایتکارانه «تحریم تمام عیار مردم ایران» و «ترور سردار دلها» هم به جایی نمی رسد و جمهوری اسلامی ایران همچنان پابرجا و استوار باقی مانده است، چاره ای جز دسیسه های تروریستی برایشان نمی ماند. مریم رجوی برخلاف همیشه که از «اعدام انقلابی و مجازات» سخن می گفت، اینبار به صراحت از ترور این دانشمند والاقدر دم زده و آنرا یک ضربه استراتژیک به ایران خوانده است.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

استفاده از مزدور تروریست های اجاره ای، همیشه چاره درد مزمن دشمنان ایران بوده است. دردی که البته درمانی بر آن متصور نیست و تا نابودی کامل تفکر جنایتکارانه شان ادامه خواهد داشت، و به یقین با آزادی سرزمین های اشغالی در آینده ای نه چندان دور، پاسخ تاریخی خود را دریافت خواهند کرد.

محاکمه دیپلمات ایرانی!

درست در زمانی که یک دیپلمات ایرانی (با دسیسه موساد و مریم رجوی، و همکاری نهادهای امنیتی اروپایی) در حال محاکمه شدن به اتهام دروغین «تلاش برای بمبگذاری در سخنرانی مریم رجوی» بود، و در حالی که ایران با حسن نیت یک جاسوس اسرائیلی را در ازای رهایی 3 تاجر ایرانی آزاد می کرد، همزمان توطئه برنامه ریزی شده برای ترور دانشمند ایرانی به اجرا در آمد تا چهره واقعی غرب و صهیونیست ها را به نمایش بگذارد که چگونه با دستکش های مخملی و لبخند وارد می شوند، اما چنگول های آهنین را به صورت مردم ایران می کشند.

این نمایش سخیف (که یک دیپلمات ایرانی را با اتهامی که توسط موساد و فرقه تروریستی مریم رجوی تولید شده به دادگاه می کشانند و از آن طرف بلافاصله بعد از آزادی جاسوس موساد، دانشمند ایرانی را در کشور خودش ترور می کنند و هیچکدام از همان کشورهای اروپایی این ترور را محکوم نمی کنند)، بخوبی سیاست دوگانه غرب را در برابر تروریسم به نمایش می گذارد و دلیل بی اعتمادی ایرانیان به نمایش های عوامفریبانه حقوق بشر اروپایی ها را روشن می نماید.

عبث نیست که رهبر جمهوری اسلامی ایران بارها تأکید کرده که به اروپایی ها هم نباید اعتماد کرد، چون از یک طرف لبخندزنان دم از حقوق بشر می زنند، و از آن طرف ملت ایران را در میان تحریم های ظالمانه آمریکا به حال خود رها می کنند و به آن مشروعیت می بخشند و با سکوت در برابر ترور دانشمندان و سرداران ایرانی (و همزمان محاکمه نمایشی یک دیپلمات ایرانی به جرم تلاش برای ترور مجاهدین خلق در اروپا!)، خوی تروریستی خود را به نمایش می گذارند. نمایشی سخیف و رذیلانه از دوگانگی در برابر تروریسم، آنهم با دفاع از یک جریان تروریستی که صراحتاً به «ترور و اعدام خیابانی» هزاران ایرانی اعتراف کرده است.

امیر سعدونی و نسیمه نعامی!

محاکمه دیپلمات ایرانی در حالی صورت می گیرد، که متهمان اصلی این پرونده، دو تن از هواداران مجاهدین خلق به نام های «امیر سعدونی و نسیم نعامی» هستند. این دو بارها در تظاهرات های مجاهدین شرکت کرده بودند و با مهدی ابریشمچی از مسئولین سازمان مجاهدین خلق ارتباط نزدیک داشتند.

این نمایش در حالی در بلژیک به انجام می رسید که پرده دیگر همین نمایش در دماوند در حال انجام بود و نقشه ترور دانشمند بزرگ کشورمان آقای «محسن فخری زاده» توسط ایادی موساد در ایران به اجرا در می آمد. آنهم درست در زمانی که تنها 2 روز از آزادی جاسوس اسرائیلی توسط ایران می گذشت.

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی 2

سوآل اینجاست که آیا همزمانی این سلسله رخدادها (آزادی جاسوس اسرائیلی، محاکمه دیپلمات ایرانی به اتهام موساد ساخته ی بمب گذاری در مقر سخنرانی مریم رجوی، پرواز یک پهپاد جاسوسی اسرائیل از سرزمین های اشغالی به بحرین، دیدار مایک پمپئو با سران بحرین، ترور دانشمند شهید ایرانی) یک تصادف بوده و یا برنامه ای هماهنگ که مجاهدین خلق نیز در آن نقش اطلاعاتی یا اجرائی و مشاوره ای داشته اند؟

و اگر این ماجرا تصادفی نبوده است، اتحادیه اروپا تا کی می خواهد سیاست دوگانه در برابر اقدامات تروریستی اتخاذ کند و به مجاهدین خلق اجازه فعالیت های تروریستی بدهد؟ مسلماً مردم ایران هرگز این جنایت را نخواهند بخشید و مسببان آنرا چه نام خود را ایرانی گذاشته باشند و یا بیگانه باشند، به محاکمه و مجازات خواهند کشانید. ترور و شهادت سهمگین این دانشمند ایرانی نیز همچون ترور سردار سلیمانی، داغی است که همیشه در دل ایرانیان تازه خواهد ماند تا زمانی که جنایتکاران و خائنین در هرکجا که باشند به دادگاه کشانیده شوند و به مجازات برسند.

حامد صرافپور

لینک به منبع

ترور دانشمندان هسته‌ ای ایران و نقش مریم رجوی

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افسر-سابق-سیا-اذعان-کردموساد،-سیا/

افسر سابق سیا اذعان کرد«موساد»، «سیا» و «منافقین» (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران دست داشتند

خبرگزاری فارس به نقل از آی آر آی سنتر، بیست و نهم نوامبر 2016:… افسر سابق اطلاعاتی آمریکا اذعان کرد سازمان‌های جاسوسی غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از اعضای گروهک منافقین در ایران، دانشمندان هسته‌ای را در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ترور کردند. «فیل جرالدی» افسر سابق سازمان مرکزی اطلاعات (سیا) و بخش اطلاعات ارتش آمریکا … 

موساد و مجاهدین خلقMojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

Washington’s Favorite TerroristsWashington’s Favorite Terrorists (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

افسر سابق سیا اذعان کرد«موساد»، «سیا» و «منافقین» (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران دست داشتند

افسر سابق اطلاعاتی آمریکا اذعان کرد سازمان‌های جاسوسی غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از اعضای گروهک منافقین در ایران، دانشمندان هسته‌ای را در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ترور کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فیل جرالدی» افسر سابق سازمان مرکزی اطلاعات (سیا) و بخش اطلاعات ارتش آمریکا طی یادداشتی در پایگاه خبری «آی‌آر‌آی سنتر» اذعان کرد در روز 28 نوامبر سال 2010 (8 آذر 1389) سازمان‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی با همکاری گروهک منافقین اقدام به ترور «مجید شهریاری» دانشمند هسته‌ای ایران کردند.

جرالدی ترور شهریاری را اقدامی ننگین و شرم‌آور از سوی «موساد» دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی جهت دخالت و صدمه زدن به برنامه تحقیقاتی و صلح‌آمیز هسته‌ای ایران توصیف کرده و نوشت: «شهریاری که در میان چهار دانشمندی که بین سال‌های 2010 تا 2012 از سوی تروریست‌ها ترور شدند، برترین بود، هیچ ارتباطی با سازمان‌های نظامی در تحقیقاتش نداشت.»

وی اذعان کرد که شهید شهریاری در توسعه تحقیقات قدرت هسته‌ای ایران پیش‌رو بوده و در جهان نیز به خاطر مهارتی که در فیزیک کوانتوم و جابجایی نوترون داشت، شهرت یافته بود.

در ادامه این یادداشت تصریح شده که جامعه اطلاعاتی جهانی قبول دارد موساد، ترور شهید شهریاری و دیگران را طرح‌ریزی و آماده کرده بود که از طریق ایادی آن‌ها در گروهک تروریستی منافقین انجام گرفت. در تحقیقات جامعی که سازمان سیا طی سال‌های 2007 و 2012 انجام داد مشخص شد برنامه ایران تسلیحاتی نبوده و جمهوری اسلامی هرگز به آن سمت قدمی برنداشته است.

افسر سابق اطلاعاتی آمریکا تاکید می‌کند رژیم صهیونیستی با استفاده از نتایج بازرسی‌ها و تحقیقاتی که آژانس از برنامه هسته‌ای ایران داشته، دانشمندان هسته‌ای را شناسایی و آن‌ها را ترور کرده و همچنین ویروس‌هایی را به داخل سامانه‌های رایانه‌ای تاسیسات اتمی نفوذ داد.

جرالدی همچنین افزود که شهادت شهریاری نباید فراموش شود زیرا یادآور آن است که موساد و دیگر دستگاه‌های جاسوسی تا چه حد بی‌رحم بوده و حتی وقتی قربانیانشان واقعا تهدیدی برای آن‌ها نیستند، بازهم جنایت می‌کنند. با اینکه این ترور به دست عوامل منافقین انجام شد اما آن‌ها توانایی دسترسی به اطلاعات دقیق نداشتند که این امر به کمک نفوذ سیا و موساد انجام شد.

انتهای پیام/ق

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-بعد-ترامپ-از-اروپا-رانده،-از/

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیستم نوامبر 2020:… مروری بر واکنش های سازمان مجاهدین خلق در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی دو ماه اخیر خیلی از مسائل را در خصوص این فرقه برملا می کند. فرقه رجوی قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب ویژه ای روی پیروزی دونالد ترامپ برای دور دوم باز کرده بود و عیناً حرف های او و رودی جولیانی و فاکس نیوز را تکرار می کرد. تصور آن ها این بود که ترامپ در دور دوم حتماً رئیس جمهور خواهد شد و با ادامه فشار حداکثری و احتمالاً تهاجم نظامی کار ایران را یکسره خواهد کرد و رجوی به قدرت خواهد رسید. مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده 

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهاخراج مجاهدین از عراق و سفسطه مریم رجوی

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

مریم رجوی – از اروپا رانده – از آمریکا مانده

مجاهدین خلق بعد از کنار رفتن ترامپ از قدرت در آمریکا

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

مروری بر واکنش های سازمان مجاهدین خلق در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا طی دو ماه اخیر خیلی از مسائل را در خصوص این فرقه برملا می کند.

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

فرقه رجوی قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب ویژه ای روی پیروزی دونالد ترامپ برای دور دوم باز کرده بود و عیناً حرف های او و رودی جولیانی و فاکس نیوز را تکرار می کرد. تصور آن ها این بود که ترامپ در دور دوم حتماً رئیس جمهور خواهد شد و با ادامه فشار حداکثری و احتمالاً تهاجم نظامی کار ایران را یکسره خواهد کرد و رجوی به قدرت خواهد رسید.

با روی کار آمدن ترامپ در سال 2016، سازمان مجاهدین خلق بسیار به آینده خود امیدوار شد و تا پایان هم این امیدواری را حفظ نمود. حتی همین اواخر مسعود رجوی سال 2020 را سال سرنگونی قطعی جمهوری اسلامی اعلام کرد. البته سال هاست که فرقه رجوی مدام برای سرنگونی زمان مشخص می کند و وعده می دهد اما هرگز وعده های داده شده عملی نگردیده اند. سازمان با این ترفند ها و قول های واهی همچنان نیروهای خود را در اسارت نگاه می دارد.

در نظرسنجی های قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شانس بایدن بالا بود ولی فرقه رجوی این نظرسنجی ها را جعلی می دانست و این طور تحلیل می کرد که آرای واقعی نهایتاً به نفع ترامپ خواهد بود. حتی استدلال می کرد که در انتخابات سال 2016 هم نظرسنجی های همین رسانه ها همیشه به نفع هیلاری کلینتون بود اما ترامپ پیروز شد. با شروع شمارش آرا، مدام سازمان مجاهدین خلق می گفت که رأی ایالت های اصلی شمارش نشده و ورق به نفع ترامپ برخواهد گشت.

در رسانه های سازمان به تغییر نتیجه شمارش آرا امیدواری داده می شد. فرقه رجوی با رودی جولیانی مصاحبه می کرد که صحبت از تقلب گسترده می نمود و چندین ساعت برنامه های رسانه های سازمان را به انعکاس سخنرانی های ترامپ و بحث تقلب اختصاص می داد. سازمان حتی صحبت از کودتای انتخاباتی در آمریکا مشابه سال 2009 در ایران که صحبت از تقلب شد می کرد که از ابزار مشابهی استفاده شده و انتخابات کلاً مهندسی گردیده است.

با قطعی شدن پیروزی جو بایدن و عقب نشینی رسانه هایی مانند فاکس نیوز و همچنین برخی جمهوری خواهان و حامیان ترامپ، ناگهان سکوت معنی داری بر رسانه های سازمان حاکم شد. گویا فرقه رجوی کاملاً سردرگم شده و در بن بست قرار گرفته بود و می خواست فضا را بسنجد. از یک طرف نمی خواست دوستانی همچون رودی جولیانی را برنجاند و از طرف دیگر می بایست خود را با شرایط جدید منطبق می کرد. بعد از این سکوت طولانی نهایتاً از

این موضع وارد شد که بایدن مواضع ضد ایرانی آمریکا را حفظ خواهد کرد و باید مسأله موشکی را هم مطرح نموده و به عنوان شرط بازگشت آمریکا به برجام قرار دهد. یعنی حالا که ترامپ باخته است تلاش شود تا بایدن یک ترامپ ثانی گردد و در خط منافع سازمان مجاهدین خلق حرکت کند.

قربانی اصلی در این میان اعضای خود سازمان مجاهدین خلق هستند که هر روز با یک برنامه ای سرگرم و مغزشویی می شوند. تا امروز به مواضع ضد ایرانی ترامپ و فشار حداکثری دلخوش بودند و از فردا باید به تغییر نکردن سیاست آمریکا در قبال ایران دلخوش باشند.

فرقه رجوی از هم اکنون توجیهات درونی را آغاز کرده است. بر اساس اطلاعات دریافتی، سازمان در توجیه های داخل تشکیلات برای اعضای خود می گوید که رژیم ایران تصور می کند که با بایدن بهتر از ترامپ می تواند به تفاهم و ترک مخاصمه رسید حال آن که استراتژی آمریکا چه بایدن باشد و چه ترامپ برگشت ناپذیر بوده و تغییری نخواهد کرد و فقط تاکتیک ها ممکن است تغییر کند. در این توجیهات برای اعضا اشاره شده که آمریکا به برجام بازنخواهد گشت و اگر هم برگردد مشکلی از سرنگونی رژیم حل نخواهد نمود و آمریکا فشار اقتصادی را کمتر نخواهد کرد.

سازمان مجاهدین خلق تلاش می کند این طور جا بیندازد که دوران اوباما هرگز تکرار نخواهد شد و شرایط به عقب بازنخواهد گشت و تحریم های ترامپ به سرعت قابل لغو نیست. برای اعضای داخل تشکیلات این طور توجیه می شود که ترور سردار قاسم سلیمانی هم راه را برای هر گونه مذاکره احتمالی بین آمریکا و ایران بسته است.

این حرف ها البته مختص مجاهدین خلق نیست. از هم اکنون نتانیاهو و بن سلمان و پهلوی هم مشابه همین اظهارات را دنبال می کنند و سعی می نمایند که احیاناً دوران اوباما تکرار نشود. تا جایی که به مجاهدین خلق برمی گردد فعلاً خط جنگ طلبی و حامیان بین المللی این سیاست حداقل برای چهار سال دیگر بی جواب مانده است.

گفته می شود که وضعیت سازمان مجاهدین خلق در حال حاضر مشابه زمان پذیرش قطعانه 598 شورای امنیت ملل متحد در سال 1988 در جنگ ایران و عراق است که سازمان در بن بستی مرگبار گرفتار شد و ناچار وارد خودزنی عملیات فروغ جاویدان گردید. حال سازمان مجاهدین خلق به غیر از توجیهات مسخره و تحلیل های رؤیایی برای حفظ نیروها چه کار دیگری خواهد کرد.

پس از اخراج مریم رجوی از فرانسه و ممنوعیت ورود به اتحادیه اروپا اکنون فرقه رجوی از آمریکا هم ناامید شده است و از این پس شاهد ریزش سیستماتیک و گسترده نیروها در آلبانی  خواهیم بود.

لینک به منبع

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

نقش فرقه رجوی در ترور دانشمند هسته ای ایرانی 

***

Maryam Rajavi AlbaniaAlbania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیروزی-جو-بایدن-و-شوکه-شدن-فرقه-صاحب-مرد/

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجویغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، نهم نوامبر 2020:… انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شوک خرد کننده ای بر پیکر پوسیده و تشکیلات درهم شکسته رجوی فرود آورد بطوری که صدای آن در فردا و فرداها با فرار روز افزون بقایای سالخورده در اشرف سه واقع در آلبانی و سکته و مرگ و میر سریالی در این تیمارستان روانی به گوش خواهد رسید و به همین خاطر است که فرقه درماندۀ رجوی تا این لحظه از انتخاب جو بایدن خود را به خریت و نفهمی زده است و هنوز هم دست به دعا و جادو و جنبل برداشته بلکه فرجی برای او حاصل شود و بار دیگر ترامپ به ریاست جمهوری برسد. زیرا این فرقه تمام هست و نیست خود را در جوال ترامپ گذاشته بود که شاید روزی روزگاری ترامپ به ایران حمله کند . پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

نوشتۀ شده توسط غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا شوک خرد کننده ای بر پیکر پوسیده و تشکیلات درهم شکسته رجوی فرود آورد بطوری که صدای آن در فردا و فرداها با فرار روز افزون بقایای سالخورده در اشرف سه واقع در آلبانی و سکته و مرگ و میر سریالی در این تیمارستان روانی به گوش خواهد رسید و به همین خاطر است که فرقه درماندۀ رجوی تا این لحظه از انتخاب جو بایدن خود را به خریت و نفهمی زده است و هنوز هم دست به دعا و جادو و جنبل برداشته بلکه فرجی برای او حاصل شود و بار دیگر ترامپ به ریاست جمهوری برسد. زیرا این فرقه تمام هست و نیست خود را در جوال ترامپ گذاشته بود که شاید روزی روزگاری ترامپ به ایران حمله کند و از این رهگذر شاید چیزی نصیب مریم خانم شود ولی فرقه رجوی و تمام سرمداران ان کور خوانده بودند.

چندی پیش هم رهبر فراری به اصطلاح مقاومت که خود در سوراخ قبر مخفی است و جرات علنی شدن را پیدا نمی کند بو کشیده بود که دیگر از ترامپ خبری نیست و در مورد سرنگونی که سی سال پیش وعده آن را داد بود در یک فرار به جلوی مفتضانه مدعی شده بود که با ترامپ و بی ترامپ سرنگونی در تقدیر است .. این رهبر همان فرقه شعبده بازی است که تا همین امروز دست به دعا برداشته و جلسات دعا و نیایش برگزار می کرد تا ترامپ پیروز شود.

حال فرقه درمانده رجوی همانند خر در یک باتلاق گیر کرده است زیر دیگر چیزی برایش در کیسه جادو و جنبلش باقی نمانده است که بتواند بار دیگر با شیادی اسیران دربند و بی خبر را در خانه سالمندان در آلبانی نگه دارد و همچون سالیان گذاشته روی لابیهایش همانند جولیانی و بولتون که در نزد جهانیان از منفورترین موجودات روی زمین هستند حساب باز کند. جولیانی همان موجود کثیفی است که فیلم عصبانیت و جلز و ولزش از باخت ترامپ در شبکه های مجازی بصورت گسترده پخش شد همان که یار و رفیق دیرینه مریم رجوی است.

البته ان زمان هنگامی که در پادگان اشرف بودیم در نشست های مغز شویی در رابطه با کارکرد انقلاب جعلی مریم قجربرای تحقیر کردن نفراتی که رو در روی این انقلاب مریم می ایستادند می گفتند که شما ها درک و فهمی از انقلاب مریم ندارید زیرا همین فهیمه اروانی و دیگر زنان شورای رهبری با همین انقلاب مریم، یک نرینه وحشی همانند جولیانی را که نرینه اش زبانه می کشید به مریم وصل کرده اند.

و در خارجه نیز می گفتند که همین شورای رهبری زنانه همۀ لابیها را به سازمان وصل کرده اند.

بعدها متوجه شدیم که مریم قجر و شوهر ملعونش از هیچ رذالتی برای پیش بردن اهداف کثیف خود فرو گذار نکرده و حتی زنانی را که برای مبارزه و با صداقت پا به میدان مبارزه برای دفاع از مردمشان نهاده بودند به چه بهایی حراج می کرده است.

البته این نوع کارها برای رجوی طبیعی است زیرا کسی که به زن رفیق خودش هم رحم نکرد به کس دیگری رحم نمی کند. رجوی فقط تشنۀ به قدرت رسیدن به هر بهایی است، بود ولی باید به او گفت زهی خیال باطل.

لینک به منبع

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

***

همچنین: