نقش مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در بمب گذاریهای خوزستان

نقش مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در بمب گذاریهای خوزستان

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیایران دیدبان، پنجم مارس 2014: … در بخشی از افشاگری‌های خود در ژانویه ۲۰۰۷ از دنیل برت بعنوان عضو سازمان جاسوسی بریتانیا، که در بمب گذاری‌های استان خوزستان و ایجاد تنش و دامن زدن به اختلافات و اغتشاشات قومی در ایران که از سوی دولت بریتانیا با همکاری پنتاگون انجام شده شرکت داشته است، نام می‌برد. وی در این گزارش مدعی می‌شود که بمب گذاری‌های استان خوزستان  …

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

نقش مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در بمب گذاریهای خوزستان

بمب گذاری‌های استان خوزستان در سال ۲۰۰۵ که منجر به کشته شدن بسیاری از شهروندان بی‌گناه شد، بدست نیروهای ویژهٔ ارتش بریتانیا، سازمان جاسوسی بریتانیا با همکاری جبههٔ دموکراتیک خلق عرب الاحواز (ADPF) با مرکزیت در لندن و سازمان مجاهدین خلق (MKO) انجام گرفته بوده است.

«دانیل برت» جاسوس وِیژه MI6 مشاور رسانه ای گروه های تروریستی خلق عرب

در چند سال گذشته، هر زمان که نامی از گروه‌های تروریستی خلق عرب تجزیه طلب یا هوادران آنان به میان می‌آید، به گونه‌ای مستقیم یا غیر مستقیم به نام «دنیل برت» انگلسیی بر می‌خوریم. اما این شخص کیست؟ با چه کسانی یا سازمان‌هایی همکاری دارد؟ از چه کسانی دستور می‌گیرد و انگیزه و هدف نهایی وی چیست؟

برت از اعضای فعال اندیشکده (اتاق فکر) «انجمن هِنری جَکسن» است و شواهد گویا آن است که وی از سوی آنان هدایت شده و آنانند که نیرو و مغز اصلی پشت برنامه جدا سازی سرزمین‌های نفت خیز از ایران در زیر پوشش دفاع از حقوق ملت خیالی الاحواز فعالیت دارند.

بی‌گمان نخستین کسی که نام «دنیل برت» را افشا و نقش او را در جریانات تحریکات اقلّیت عرب در ایران مطرح ساخت، «عبداللطیف عبادی» از فعالان خلق عرب بود. وی درباره برت می‌نویسد: «دانیل برت، مردی انگلیسی با سوابقی مرموز و ناشناخته، این شخص مسئول و راهنمای رسانه‌ای و مشاور تبلیغاتی گروه جبههء دموکراتیک احواز است.

دنیل برت خود را روزنامه نگار، کار‌شناس و مشاور در امور نفت و انرژی، پتروشیمی، سیاست خارجی، بازار جهانی معرفی می‌کند. برت در راس انجمن دوستی اهوازی‌های بریتانیا (BAFS) و شبکه همبستگی اهوازی عرب قرار دارد. برت بجز عامل اصلی بودن در تحریکات قومی در استان خوزستان یکی از تحریف کنندگان نام خلیج فارس نیز بشمار می‌رود، وی از هر فرصتی که بدست آورد، تلاش در اشاعهٔ نام دروغین خلیج ع*ر*ب*ی کرده و ایران را در منطقهٔ خاورمیانه حیوانی لگام گسیخته می‌خواند.

وین مدسون افسر پیشین آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا (NSA) و افسر ضد اطلاعات نیروی دریایی آمریکا (ONI)، در بخشی از افشاگری‌های خود در ژانویه ۲۰۰۷ از دنیل برت بعنوان عضو سازمان جاسوسی بریتانیا، که در بمب گذاری‌های استان خوزستان و ایجاد تنش و دامن زدن به اختلافات و اغتشاشات قومی در ایران که از سوی دولت بریتانیا با همکاری پنتاگون انجام شده شرکت داشته است، نام می‌برد. وی در این گزارش مدعی می‌شود که بمب گذاری‌های استان خوزستان در سال ۲۰۰۵ که منجر به کشته شدن بسیاری از شهروندان بی‌گناه شد، بدست نیروهای ویژهٔ ارتش بریتانیا، سازمان جاسوسی بریتانیا با همکاری جبههٔ دموکراتیک خلق عرب الاحواز (ADPF) با مرکزیت در لندن و سازمان مجاهدین خلق (MKO) انجام گرفته بوده است.

در ماه مارس ۲۰۰۵، «جک استراو» وزیر امورخارجه بریتانیا در دولت کارگری «تونی بلر»، با گروه‌های الاحوازی در لندن دیداری محرمانه داشت. یک ماه پس از آن دیدار انجمن دوستی اهوازی‌های بریتانیا ترجمهٔ نامه‌ای محرمانه را که بامضای «محمدعلی ابطحی» بود از طریق شبکهٔ ماهواره تلویزیونی خود پخش نمود که دولت ایران آن را جعلی خواند و بریتانیا را به آشوبگری و تحریکات قومی در ایران متهم ساخت.

بعد‌ها افشا گشت که نامهٔ ابطحی را دنیل برت جعل کرده است تا موجب تحریکات قومی و خونریزی در اهواز شود. برت شاهکار ضد انسانی خود را «انتفاضهٔ ملت الاحواز» می‌خواند.

برت برای متحد ساختن همهٔ تجزیه طلبان عرب، آذری، کرد و بلوچ علیه ایران، شیوه‌های گوناگونی را بکار می‌برد. از جمله خواهان برقراری سامانه ی «فدرالیسم در ایران» است. وی به منظور رسیدن به هدف خود در سال ۲۰۰۵ کنگره ملیت‌های ایران فدرال را پایه گذاری کرد.

این کنگره در روز گشایش، که همهٔ سخنرانان خود را نمایندگان ملت‌های عرب، کُرد، آذری، بلوچ و ترکمن یا فارس- زبانان معرفی کرده و خواهان پایه گذاری سامانهٔ فدرالیسم در ایران شدند که بدون استثناء مانند خود برت، از بیگانگان تشکیل شده بود.

البته هدف «فدرالیسم برت»، که سرانجامش تجزیه می‌باشد، آشکار است ولی یکی از سندهای افشا شده توسط «ویکی لیکس» در سپتامبر ۲۰۱۱ گویای بهتر این حقیقت است. مدرک فاش شده، به دیدار و گفتگویی بین «خلیل دلاوی» (با نام مستعار: عبدالخالق دلاوی) و سفارت آمریکا در کویت در سال ۲۰۰۵ اشاره می‌کند، که نماینده سفارت آمریکا گزارش می‌دهد:

«با کمی فشار متوجه شدم که مسئله آنان حقوق بشر نیست.»

وی ادامه می‌دهد:

«پس از کمی فشار به «دلاوی»، او سرانجام اعتراف کرد، که همهء این گروه در یک هدف مشترکند و خواهان فدرالیسمی هستند که منجر به جدایی از ایران شود.»

bert

Ileana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)

همچنین:

نتانیاهو به موساد (و طبعا مجاهدین خلق، فرقه رجوی): ترور دانشمندان کافی است، مدرک سازی کنید

رادیو فردا، سوم مارس 2014: …  به گزارش سی بی اس، اما دولت باراک اوباما به تازگی به اسرائیل پیام داده است که دیگر مایل نیست شاهد مداخله اسرائیل در این سوء قصدها باشد. دان راویو، خبرنگار اسرائیلی که منبع این گزارش سی بی اس است، افزوده که موساد نیز خود از مدتی پیش به این نتیجه رس

عبدالمالک ریگی، جیش العدل، سایر گروههای تروریستی و منابع مالی آنان

م. افتخاری، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و هفتم فوریه 2014: …  کسانی که مدعی هستند تروریستهای جیش العدل (و سابقاً جندالله)، از سر فقر و بدبختی و نابرابری به اقدامات تروریستی و جنایتکارانه مشغول شده اند، به عکسهایی تازه انتشار یافته عبدالمالک ریگی (برادر یکی از سران گروه تروریستی جیش العدل) نگا

خلع فرماندهی سلیم ادریس از گروه تروریستی ارتش آزاد (همکار شبکه تروریستی مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و چهارم فوریه 2014: … مواضع نابخردانه (برآمده از بحران های درونی) فرقه رجوی در قبال مسائل داخلی سوریه، ناشی از یک مجموعه اشتباه محاسباتی است که پیشینه دارد. رهبری مجاهدین در بحران عمیق برآمده از «خروج ارتش آمریکا از عراق و در نتیجه از دست دادن حمایت بی دریغ پنتاگون

دو رویداد و دو موضع متفاوت از مجاهدین خلق؛ باند رجوی ضدایرانی است

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیایران دیدبان، هفدهم فوریه 2014: … اما نکته حائز اهمیت در این میان و در باره آنچه رجوی و بقایایش سعی کرده اند نام قیام بر آن بنهند، که با برجسته تر شدن موضوع حتی با شیوه رجوی، عیان تر می شود، وجود فضا برای اعتراض مردم و پذیرش