نقش منافقین (فرقه رجوی) در حوادث موصل؛ لزوم بازنگری دولت عراق در پرونده تروریست ها

نقش منافقین (فرقه رجوی) در حوادث موصل؛ لزوم بازنگری دولت عراق در پرونده تروریست ها

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقیاسین الحسینی ، بنیاد هابیلیان، مشهد، سیزدهم ژوئن 2014: …  دوران مماشات با این گروه به پایان رسیده است و ادعاهای حقوق بشری آنان در سایه پشتیبانی منافقین از گروه داعش و اشغال موصل موضوعی موجه به شمار نمی رود. بی تردید هیچ کشوری در دنیا به گروه ها یا اشخاص حامی تروریسم نگاه حقوق بشری ندارد و آنها را هم عرض آن گروه های تروریستی به شمار می آورند. شاید فرصت پیش آمده در سایه حمایت های …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIبزک مریم رجوی بعنوان “فعال حقوق بشر” مصداق دقیق انتخاب ابزاری غلط برای کاری غلط تر است

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

نقش منافقین در حوادث موصل؛ لزوم بازنگری دولت عراق در پرونده تروریست ها

اشغال غافلگیر کننده شهر موصل عراق توسط گروه تروریستی داعش در سه شنبه ای که گذشت موضع جامعه جهانی علیه این گروه تروریستی و حمایت از اقدامات دولت عراق را به دنبال داشت. در این بین تنها گروهک تروریستی منافقین بود که در اقدامی نه چندان عجیب، ضمن حمایت از اقدام تروریست ها، آنان را افراد انقلابی نامید.

هرچند منافقین بر خلاف همه مدعی شده است کسانیکه موصل را تصرف کرده اند عشایر عراقی و انقلابیون هستند اما آوارگی بیش از نیم میلیون نفر از اهالی این شهر و فرار آنها پاسخ محکمی به یاوه گویی منافقین است که اگر مهاجمان عشایر هستند چرا مردم به جای همراهی با آنها فرار را بر قرار ترجیح داده اند.

علاوه بر این، تمرکز منافقین بر پوشش حوادث موصل در رسانه های خود نشان می دهد که تا چقدر حضور این گروهک می تواند در ناآرامی های عراق مؤثر باشد. نگاهی به تحصن های دو سال اخیر استان های سنی نشین عراق که با نفوذ گروه های تکفیری نیز همراه شده بود و حمایت های آنان از گروهک منافقین از طریق تریبون ها واعلامیه های تبلیغاتی در میدان های به اصطلاح عزت و کرامت فرضیه حضور این گروه در کانون های بحرانی و ضددولتی در عراق برای تحریک خرابکاران و مخالفان را اثبات می کند.

پس از سرنگونی رژیم صدام در سال ۲۰۰۳، گروهک منافقین با سوء استفاده از حضور اشغالگران آمریکایی با برگزاری ده ها نشست ضد امنیتی در خاک عراق و دعوت از مخالفات دولت جدید و حتی تروریست ها کوشید تا در روند جدید سیاسی کشور اخلال کند. پس از آن نیز توافق نامه میان بغداد و سازمان ملل برای انتقال اعضای این گروهک به کشور ثالث، مانع از استمرار فعالیت های مخرب منافقین نشد و این گروه در هر بحران به وجود آمده در عراق، به ایفای نقش ضد امنیتی و تحریک گر خود پرداخت. انتخابات اخیر پارلمانی در عراق و تلاش های حداقل چندین ماهه منافقین برای جلب حمایت نامزدهای انتخاباتی و پشتیبانی مالی و تبلیغاتی از این نامزدها، به همراه القای شائبه تقلب در انتخابات، نمونه دیگری از رفتارهای این گروهک است.

با شناخت و تجربه ای که از این گونه اقدامات منافقین وجود دارد قطع و یقین این است که در صورت شدت یافتن این بحران یا ظهور هرگونه تشنج دیگری درعراق، منافقین همچنان نقش تحریک کنندگی و حمایت از تروریست ها را بر عهده داشته باشند.

اکنون که جامعه جهانی حمایت خود علیه هجمه صورت گرفته علیه عراق توسط تروریست های داعش اعلام کرده و بغداد نیز فراخوانی عمومی برای مبارزه با تروریسم در سراسر کشور صادر کرده است لازم است تا همه جریان ها و گروه هایی که از اقدام تکفیری های داعش حمایت کردند مورد مجازات قرار بگیرند.

بنابراین به نظر می رسد با ناکامی سازمان ملل متحد به عنوان مسؤول پرونده گروهک منافقین در عراق برای یافتن میزبانی برای این گروهک، این بار این دولت بغداد است که باید با بازنگری جدی در توافق صورت گرفته با سازمان ملل، شخصا پرونده این گروه تروریستی و مخرب را در دست گیرد و نسبت به اخراج و استرداد آنها به ایران گام بردارد.

سیاستمداران عراقی حامی این گروهک نیز باید دریابند که دوران مماشات با این گروه به پایان رسیده است و ادعاهای حقوق بشری آنان در سایه پشتیبانی منافقین از گروه داعش و اشغال موصل موضوعی موجه به شمار نمی رود. بی تردید هیچ کشوری در دنیا به گروه ها یا اشخاص حامی تروریسم نگاه حقوق بشری ندارد و آنها را هم عرض آن گروه های تروریستی به شمار می آورند.

شاید فرصت پیش آمده در سایه حمایت های بین المللی از اقدامات دولت عراق و همبستگی جهانی با آن، زمان مناسبی برای پایان دادن همیشگی به دخالت های این گروهک تروریست و مخرب است و عدم بهره برداری از این فرصت نیز زمینه ساز دخالت و اقدام ضد امنیتی جدیدی از سوی گروهک منافقین خواهد بود.

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

فرقه رجوی و خط کار آینده

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

ننگ سر بریدن مردم در عراق و سوریه توسط مجاهدین خلق و داعش تا ابد بر پیشانی مریم و مسعود رجوی باقیست

داعش رجوی تروریست 2نادر نادری، وبلاگ آیندگان، دوازدهم ژوئن 2014: …  همین جنایت ها را شما در جنگ خلیج فارس علیه مردم عراق کردید بخصوص در کردستان عراق با تانک خونه های مردم را در فاصله 100 متری می زدید با تانک مردم را تعقیب می کردید و آنها را له می کردید یا دسته دسته مردم بدبخت را دستگیر می کردید تخویل استخبارات صدام می دادید و همانجا درجا مثل همین فیلم تیر باران می شدن اما متاسفانه و خوشبختانه برای شما امکانات …

رجوی های خون آشام چهره حقیقی خود را نشان می دهند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقانجمن نجات، مرکز مازندران، دوازدهم ژوئن 2014: … در حالی که تمام جهان یک صدا از تهاجم گروه تروریستی داعش به مردم استان نینوا و اشغال شهر موصل در عراق خبر می دهند، رجوی های پلید بدلیل کینه ای که از مردم و دولت عراق دارند ، در سایت های خود با شادمانی خبر از تصرف موصل توسط انقلابیون عراق !! داده  و نوشتند « انقلابیون عراق بخشهای وسیعی از موصل را تصرف کردند و

ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

داعش رجوی تروریست 2مجاهدین دات کام، تهران، یازدهم ژوئن 2014: …  این گروهک در حالی مدعی شد که نیروهای داعش، انقلابی هستند که پیش از این نیز عملیات پاکسازی سامرا و فلوجه از تروریست های تکفیری داعش را  محکوم کرده بود. اخبار و گزارش های زیادی از همکاری پشت پرده گروهک منافقین با داعش حکایت دارد و مسئولان و کارشناسان امنیتی عراقی نیز پیش از این به این مسئله اذعان کرده اند. پیوستن شماری از اعضای گروهک …