نقض تعهد فرقه رجوی در آلبانی چون دیگر تعهداتی که هیچ وقت اجرا نشد

نقض تعهد فرقه رجوی در آلبانی چون دیگر تعهداتی که هیچ وقت اجرا نشد

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم ژوئیه 2014: …  از آنجائیکه به هیچ وجه تکدر خاطر هیچ جدا شده ای را مد نظر نداشته ایم و نخواهیم داشت ، سکوت کردیم تا مسبب فشاری مضاعف بر روح و روان جدا شده های ساکن در آلبانی که درابتدای راه هستند ، نباشیم . البته خوشبین از اینکه سران فرقه ، شاید برای سیاه نمایی و سیاهی لشکر تا مدتی نسبت به قولی که به جداشده ها داده اند ، پایبند باشند . ماموران رجوی …

حسن نایب آقا اسمائیل مرتضایی مجاهدین خلقحسینی: جواد خراسان ( زبل خان تیرانا ) – ماموری که دیگر حنایش رنگی ندارد

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014گزارشی از جداشدگان در آلبانی. (گزارش بنیاد خانواده سحر از تیرانا)

لینک به منبع

نقض تعهد فرقه رجوی در آلبانی چون دیگر تعهداتی که هیچ وقت اجرا نشد

چندی پیش که نامه ها و مطالبی از جداشده های آلبانی را درج کردیم ، سر و کله جوابیه هایی ناخواسته و تحت فشار سازمان با امضای جداشده ها درسایت های وابسته به فرقه رجوی منعکس شد . رمز گشایی آن نامه ها این را تداعی می کند که سران فرقه ، جداشده ها را تحت فشار قرار داده اند که علیه افراد جدا شده از سازمان و خانواده های آنها موضع گیری نموده و اقدام به فحاشی و تهمت نمایند.

از آنجائیکه به هیچ وجه تکدر خاطر هیچ جدا شده ای را مد نظر نداشته ایم و نخواهیم داشت ، سکوت کردیم تا مسبب فشاری مضاعف بر روح و روان جدا شده های ساکن در آلبانی که درابتدای راه هستند ، نباشیم .

البته خوشبین از اینکه سران فرقه ، شاید برای سیاه نمایی و سیاهی لشکر تا مدتی نسبت به قولی که به جداشده ها داده اند ، پایبند باشند .

ماموران رجوی ( جواد خراسان ، حسن نایب آقا ، افشین ابراهیمی ) با برپایی نشستهای متعددی ، مستمرا زیر گوش همه جداشده ها خواندند که:

– سازمان متعهد به حل و فصل مسائل شما است به شرط اینکه ارتباطی حاشیه ای و مشکوک برقرار نکنید و در اختیار سازمان باشید.

– علیرغم اینکه سازمان ملل حقوق ماهیانه ای برای بچه ها درنظر گرفته است ، سران فرقه آنها را به رد آن حقوق در قبال دریافت ماهیانه از سران فرقه تشویق می کردند .

– از جدا شده ها خواستند باشرکت در برنامه ها و جلساتی که فرقه ترتیب داده بود ، آبروی فرقه را حفظ کرده و به نوعی برایشان حمایت جلب کنند .

– آنها را بعضا وادار به ازدواج اجباری بر اساس گفته و تصمیم سران فرقه نمودند .

– به جدا شده ها در قبال هواداری از سازمان قول مساعدت و اخذ پناهندگی نمودند .

– به جداشده هایی که به کند بودن مسیر اخذ پناهندگی و دریافت تراول داکیومنت اعتراض کردند ، گفتند فعلا به وزارت کشور البانی اعتراض نکنید و خود را کنترل کنید ، ما خودمان مسائل را حل خواهیم کرد و الا برای سازمان بد میشود.

و هزار نوع وعده وعیدهای دیگر که خود جدا شده های آلبانی بهتر در جریان هستند .

و حال خبر می رسد مهلت سکونت در ساختمانهای 5 و 6 و 7 به سر آمده است . کمیساریا به همه گفته است که ساختمانها را باید تخلیه کنند . جالب این است که جواد خراسان وحسن نایب آقا نیز با بی اعتنایی همه را به حال خود واگذار کرده اند و حتی به جدا شده هایی که جزء هوادارانشان هستند و درساختمان شماره 5 ساکن می باشند نیز با پرورویی گفته اند هرکس باید مسئله خود را خودش حل کند .

از طرفی حس انسان دوستی و یاد دوستان سابق است که آزرده خاطرمان می کند و از طرف دیگر عدم حرکت و جنبش و حق خواهی آنان است که پرده ای از ابهام ایجاد کرده است .

تمایل دارم به عنوان یک دوست سابق ، به همه جدا شده های آلبانی این را خاطر نشان کنم که ، بدون استثناء همه جدا شده ها فقط وقتی به آرامش رسیدند که دو دست را بر زانوانشان زده و همت کرده و خود راه زندگی را برای خود هموار کردند .

بنابراین ، چشم داشتن به غیر ، راه به ترکمنستان می برد . آنهم سیستمی که سالیان خون و زندگی شما را درشیشه فرقه ای خود کرده و از شما با تمام توان سوء استفاده کرده است .

به نظر می رسد ، وقت اعتماد به سیستم فرقه ای رجوی و دارودسته اش مدتها است به پایان رسیده است و حتی یک نقط سفید برای دلخوشی نیز وجود ندارد .

بنابراین کلاه خود را خوب بچسبید که فردا شاید خیلی دیر باشد .

حسینی

***

همچنین:

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییاسامی بیش از ۱۲۰ نفر از نفراتی که کمپ لیبرتی را در ماه های گذشته ترک کرده اند

ویلپنت ، پرده ای بر جنایات رجوی در لیبرتی

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، اول ژوئیه 2014: …  مراسم ویلپنت 2014 علیرغم اینکه رجوی و باند تباهی اش آنرا به نام قله پیروزی های سیاسی خود و متحد کننده طیف هوادارانش تلقی می کنند . در اعماق خود معادلات را به نحوی غیر منتظره علیه رجوی عوض کرد . اگر از آن تعدادی که خود را دست مایه وآلت دست سازمان قرار

جدا شده های آلبانی – یکسال پس از خروج از فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

تیرانا جداشدگان فرقه رجوی می 2014حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و چهارم می 2014: …  حدود یکسال از انتقال 210 نفر از اسیران فرقه رجوی از عراق به آلبانی – تیرانا می گذرد . در این مدت فرقه رجوی با تلاش های بسیار و تشکیل شعبه ای از تشکیلات عراق در آلبانی ، قصد کنترل

هشدار به نفرات آلبانی. سران فرقه رجوی به دنبال فریب و مخدوش کردن مسیر اخذ پناهندگی جدا شده ها

حسین محتسبیحسینی، انجمن نجات، تهران، هفتم می 2014: …  مصاحبه های کمیساریای عالی پناهندگان در آلبانی ، مرحله اول را طی کرده و وارد مراحل بعدی شده است . مسئولین سازمان به شدت به دنبال این هستند که تمام جداشده ها در آلبانی ،  شرایط کمیساریای سازمان ملل را پذیرفته و در آلبانی مقی

جدا شده ها از فرقه رجوی (مجاهدین خلق) ، آلبانی ، تیرانا – قسمت دوم

بچه های سازمان مجاهدین خلق فرقه رجوی در تیراناانجمن نجات، مرکز تهران، دهم می ۲۰۱۴: …  برخی از جدا شدگان آلبانی معروف به بچه های سازمان هستند  . کسانیکه ، رجوی در بحبوحه جنگ آمریکا در عراق ، آنان را که در سنین کودکی بودند از پدر و مادرانشان جدا کرد و به کشورهای اروپا