نقض توافق از سوی سران فرقه و درخواست حضور خانواده در لیبرتی (+ توافق با تروریستها، چرا؟)

نقض توافق از سوی سران فرقه و درخواست حضور خانواده در لیبرتی (+ توافق با تروریستها، چرا؟)

احمد هاجری، پیوند رهایی، امارات متحده عربی، چهارم ژوئن 2015:… به راستی با این همه عهد شکنی از سوی سران فرقه، تا کی می بایست نفرات چوب جاه طلبی وندامت کاری و حماقت سران فرقه را بخورند؟! آیا با این نقض توافقات وقت آن نرسیده برای مقابله با این سران فرقه چاره ای عاجل اندیشیده شود؟ سرانی که خود تکلیفشان مشخص نیست ،ما تا کی باید منتظر تعیین تکلیف عزیزانمان از سوی سران جنایتکار …

خواسته بحق خانواده ها از ارگانهای بین المللی (آلبانی ۸۰۰ نفر دیگر را قبول کرد. رجوی سنگ اندازی می کند)

نقض توافق از سوی سران فرقه ودرخواست حضور خانواده در لیبرتی

به قلم احمد هاجری
لینک به منبع

از آخرین توافق سران فرقه با دولت عراق و پادرمیانی سازمانهای بین المللی بیش از 2سال میگذرد. خروج از قرارگاه جهنمی اشرف و ورود به کمپ ترانزیت لیبرتی در فرودگاه بغدادقول و قرارهایی بود که تمام امید خانواده های چشم به را تبدیل به یاس کرد و چه بسیار مادران و پدرانی که چشم به راه فرزندانشان دار فانی را وداع گفتند. سران فرقه نه تنها در این مدت تلاش جدی برای خروج از عراق انجام ندادند، بلکه همچنان چشم امید به اتفاقات و هرج و مرج جاری در کشور عراق را دارند تا از یک سو با این توافق سعی در گریز از کمند خانواده را داشته و از سوی دیگر به صورت مشروط انگ تروریست را از پیشانی پاک کنند.

باید توجه داشت که شرط خروج سازمان از اشرف و خاک عراق با پادرمیانی سازمانهای بین المللی، خروج سازمان از لیست تروریستی بود تا با این امتیاز، خروج و اقامت آنها در کشور ثالث آسانتر انجام گیرد. با انجام این اقدامات و خروج از لیست سیاه نه تنها از عراق خارج نشد، بلکه همچنان ماند تا پایگاه خود را در نزدیکی مرزهای ایران حفظ کرده باشد و این یکی دیگر از نقض توافقات با نیروهای اسیر در فرقه بود. دربهای بازی که تا تعیین تکلیف قرارگاه اشرف به اسرای دربند نشان میدادند! این دربها نه تنها بسته شد بلکه مجددا از نفرات تعهد ماندن در کمپ لیبرتی تا تعیین تکلیف بعدی را گرفتند. به راستی با این همه عهد شکنی از سوی سران فرقه، تا کی می بایست نفرات چوب جاه طلبی وندامت کاری و حماقت سران فرقه را بخورند؟! آیا با این نقض توافقات وقت آن نرسیده برای مقابله با این سران فرقه چاره ای عاجل اندیشیده شود؟ سرانی که خود تکلیفشان مشخص نیست ،ما تا کی باید منتظر تعیین تکلیف عزیزانمان از سوی سران جنایتکار فرقه رجوی ها باشیم؟ ما خانواده ها ،انتظار اقدام فوری دولت عراق و سازمانهای بین المللی برای پیگیری هر چه سریعتر موضوع و فراهم نمودن تسهیلات حضور خانواده و آزادی و دیدار با عزیزانمان را داریم. باشد تا با تلاش و پیگیری مستمر شما عزیزان این مهم میسر شود.

احمد هاجری

توافق با تروریستها چرا؟

به قلم احمد هاجری
لینک به منبع

با توجه به اینکه سران سازمان مجاهدین خلق به کرات از گروههای تروریستی موجود در کشورهای منطقه هواداری خود را رسما اعلام نموده وبارها با سران این شبکه های مرگ عکس یادگاری گرفته وابراز همدردی نموده واین شبکه های مخوف را انقلابی و به عربی ثوار خطاب کرده اند آیا دیگر میتوان جایی برای سرکردگان این فرقه در منطقه حساس خاور میانه تصور کرد؟. مروری به گذشته نشان می دهد که دست سرکردگان وگردانندگان این فرقه تروریستی به خون دو ملت ایران وعراق آغشته شده وتمام اسناد ومدارک وشهود آن دال بر همکاری این سازمان با رژیم صدام حسین در موجود می باشد . براستی آیا دیگر جایی برای توافق با سران این سازمان باقی می ماند؟.

جای تعجب دارد که در آخرین موضع اعلام شده از سوی رهبری این فرقه در دیدار با سفیر عربستان در فرانسه امادگی خود را برای همکاری با عربستان در کشتار مردم بی دفاع یمن اعلام کرده و در یک نا پرهیزی احمقانه مجددا آن روی خود که همان تروریستی ومزدور بودن سران این فرقه است را به حامیان منطقه ای وفرا منطقه ای خود گوشزد میکند. آیا توافق با گرگ زاده ای که مدام شم خون خواری خود را به رخ دیگران می کشد جای تامل ندارد؟

آیا با توجه به میل سران این فرقه به کشتار ملتهای منطقه و اعلام آمادگی مداوم این فرقه برای همکاری با شبکه های ترور و مرگ، هرگونه توافقی با سران این فرقه به خودی خود از درجه اعتبار ساقط نمی گردد؟ .ما خانوده های اسرای در بند با توجه به اوضاع حساس وخطیر کشور همسایه خود عراق ،حاضریم کلیه خطرات را باجان ودل پذیرفته وبرای آزادی عزیزانمان در لیبرتی حاضر شده و فرصت هر گونه سوءاستفاده سران این فرقه از عزیزانمان را بگیریم.

احمد هاجری

امارات متحده عربی

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

آن خدابنده سرگی بلیسکوPresident of MIVILUDES Serge Blisko with Anne Khodabandeh (Singleton) of the FST

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16243

نامه سرگشاده خانم شهین هاجری، خواهر علی هاجری، به مسعود رجوی

نیم نگاه، هشتم فوریه ۲۰۱۵:…  آقای رجوی شما که دم از آزادگی میزنی گناه برادرهای ما چیه که باید تا آخرعمر در اسارتگاههای شما بپوسند! برادر من یک اسیر جنگی در اردوگاه رمادی ۱۰عراق بود که شما بخاطر افزایش نیرو از برادرم و تعدادی دیگر را از اردوگاه اسرا به اشرف منتقل کردی.۲۳سال از آن زمان گذشته! آیا کافی نیست؟! حداقل این اجازه را بده که مادرانشان با آنها دیدار کنند! در کدام قانون آمده که …

علی هاجرینامه خانم سکینه عوض زاده به فرزند عزیزش علی هاجری (تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق)

لینک به منبع

نامه سرگشاده خانم شهین هاجری خواهر (علی هاجری تحت اسارت فرقه مجاهدین در لیبرتی) به مسعود رجوی

آبادان

۱۳۹۳/۱۱/۱۸

آقای رجوی شما که دم از آزادگی میزنی گناه برادرهای ما چیه که باید تا آخرعمر در اسارتگاههای شما بپوسند!

برادر من یک اسیر جنگی در اردوگاه رمادی ۱۰عراق بود که شما بخاطر افزایش نیرو از برادرم و تعدادی دیگر را از اردوگاه اسرا به اشرف منتقل کردی.۲۳سال از آن زمان گذشته! آیا کافی نیست؟!

حداقل این اجازه را بده که مادرانشان با آنها دیدار کنند! در کدام قانون آمده که نباید به خانوادت فکرکنی نباید به پدر و مادرت عشق داشته باشی! در دوران بت پرستی و قرون وسطی هم چنین قوانینی نبوده که شما برای یک عده که تمام اختیاراتشان را سلب کرده ای وضع نموده ای!!! تمام افرادی که از اسارتگاهت فرار کرده اند ظلمهایی که در حقشان روا داشته ای به گوش دنیا رسانده اند و ما هم به کمک سازمان ملل و نهادهای حقوق بشری به تمام دربندان کمک میکنیم. شما که دم از امام حسین میزنی چرا خودت کنارشان نیستی! مگر تو کی هستی که برای برادر من و دیگری تعیین تکلیف میکنی بجز یک جنایتکار که به هموطنانش خیانت کرد و با دشمن ایران ، صدام همکاری میکرد!

Shahin Hajari 2 Matn

برادرم ۳سال ، پشت درب اشرف نشست انشاالله که نیاز به آمدن نباشه وگرنه اینبار تمام اعضای خانواده پشت در زندان لیبرتی می نشینیم. حتما صلیب سرخ و سازمان ملل با خانواده ها همکاری میکنند. مادرمن یک زن سال خوردست که فقط چشم انتظار تماس فرزندش می باشد. آیا گناه مادر من چیه که اجازه دیدار جگرگوشه اش را ندارد! فکر نمیکنم دربرابر جنایات شما که درحقشان کرده ای یک تماس با خانواده چیز زیادی باشد و گرنه به سازمان ملل شکایت می کنیم حتما راه حل بهتری وجود دارد اصلا ناامید نمی شویم و تا آزادی تمام اسیران خانواده ها تلاش میکنن!

من خواهر علی هاجری از کمیته بین المللی صلیب سرخ و سازمان ملل درخواست میکنم به کمک برادران ما بشتابند و این افراد را از دست رجوی جنایتکار و سرکردگانش نجات دهند!

شهین هاجری

رونوشت به :

کمیته بین المللی صلیب سرخ

فدراسیون بین المللی حقوق بشر

دیده بان حقوق بشر

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16136

نامه خانم شهین هاجری به برادرش علی هاجری (تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق)

نیم نگاه، پنجم فوریه ۲۰۱۵:…  برادر عزیزم تمام خانواده و فامیل نگرانت هستند و اگر فکر میکنی سالهای زیادی گذشته و ما فراموشت میکنیم سخت دراشتباهی، شما همان علی عزیزدل تمام خانواده ای ، کسی که درهر جمع و محفلی خنده ها را برلبها مینشاند! کسی که به تمام فامیل سرمیزد و جویای حال همه بود! تعجب میکنم رجوی با شما چکار کرد کسی که تا مادرش کنارش نبود لب به غذا نمیزد وقتی به خاطرات …

لینک به منبع

نامه خانم شهین هاجری به برادرش علی هاجری (تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق)

آبادان

علی جان سلام امیدوارم که در پناه خدا خوب و خوش باشی خیلی دلم برایت تنگ شده عزیزم و لحظه به لحظه انتظارآمدنت هستم!

علی جان نمیدانم این نامه هم مثل بقیه نامه ها بدستت میرسد یا نه! ولی حداقل کاری که ما از دستمان برمیاد همین نامه نگاری است که امیدوارم سازمان ملل و کسانی که دم از حقوق بشر میزنند صدای ما را به گوش شما برسانند!

برادر عزیزم تمام خانواده و فامیل نگرانت هستند و اگر فکر میکنی سالهای زیادی گذشته و ما فراموشت میکنیم سخت دراشتباهی، شما همان علی عزیزدل تمام خانواده ای ، کسی که درهر جمع و محفلی خنده ها را برلبها مینشاند! کسی که به تمام فامیل سرمیزد و جویای حال همه بود!

تعجب میکنم رجوی با شما چکار کرد کسی که تا مادرش کنارش نبود لب به غذا نمیزد وقتی به خاطرات گذشته برمیگردم قلبم بدرد میآید. برادرجان تمام دوستانت که از دستگاه رجوی جداشدند ، آزادانه زندگی میکنند. به روح بابا قسم خبری از اعدام و زندان نیست نمونه افرادی که از مجاهدین جدا شدند و به ایران آمدند محمود دشتستانی است و خیلی های دیگه که من خودم حضوری با اینها ملاقت کردم.

علی جان طنابی که رجوی به دورگردنتان تابیده کم کم همه شما را نابود خواهد کرد خودت را از یوغ این شیطان نجات بده.

کسی که تو را از خانوادت و تمام لذتهای زندگیت جدا کرده! زندگیت با ارزشتر از این حرفهاست که ۲۳سال عمرت را تلف کردی. بخاطر من و دیگری نه ، بخاطر خودت و بخاطر مادر سالخوردمون خودت را نجات بده.

برادرم دیگر باید برایت مشخص شده باشد تمام دنیا از جنایات رجوی باخبر شدند که اینها همش وعده سرخرمن به شما دادند. خدا حق شما را از این جنایتکار خواهد گرفت خیلی دوستت دارم و همیشه آرزوی سلامتی برایت میکنم ما تا اونجا که ممکنه تلاشمون را برای آزادیت میکنیم واز خدا میخواهم به همه شما کمک کند! به امید دیدار

خواهرت شهین

۱۳۹۳/۱۱/۱۵

رونوشت به :

کمیته بین المللی صلیب سرخ

عفو بین الملل

فدراسیون بین المللی حقوق بشر

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15727

نامه خانم ربابه حسنی فرخی به فرزندش اسماعیل کاوسی نیا (اسیر فرقه رجوی در لیبرتی)

نیم نگاه، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۵:…  مدت ۲۵ سال است که از شما خبری ندارم. بارها در سالهای اخیر برایت نامه نوشته ایم، نمی دانم نامه ها به دستت می رسد یا نه؟! اخیرا شنیده ام که تعداد زیادی از ساکنین کمپ لیبرتی به کشورآلبانی رفته اند و اسامی آنها منتشر شده است ولی اسم تو نبود خیلی خیلی نگرانت هستم. عزیزتر از جانم، دلم برایت خیلی تنگ شده است به مسئولین سازمان مجاهدین بگو اجازه بدهند با …

لینک به منبع

نامه خانم ربابه حسنی فرخی به فرزندش اسماعیل کاوسی نیا (تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق)

اسماعیل کاوسی نیا

به نام خدا

فرزند عزیزم اسماعیل جان

مدت ۲۵ سال است که از شما خبری ندارم. بارها در سالهای اخیر برایت نامه نوشته ایم، نمی دانم نامه ها به دستت می رسد یا نه؟! اخیرا شنیده ام که تعداد زیادی از ساکنین کمپ لیبرتی به کشورآلبانی رفته اند و اسامی آنها منتشر شده است ولی اسم تو نبود خیلی خیلی نگرانت هستم.

عزیزتر از جانم، دلم برایت خیلی تنگ شده است به مسئولین سازمان مجاهدین بگو اجازه بدهند با این مادر پیر و چشم انتظار تماس بگیری شنیدن صدای تو بعد از سالها آرزوی من است. از تو می خواهم هرچه زودتر از کمپ لیبرتی درعراق خارج شوی حداقل خیالم کمی راحت خواهد شد امیدوارم هرجا هستی صحیح و سالم و تندرست باشی همیشه دعاگویت هستم. از خدا می خواهم که تو را از اسارت گروه مجاهدین نجات دهد و هرچه زودتر در آغوشم بگیرم.

اگر این نامه به دستت رسید با مادر پیر و چشم انتظارت تماس بگیر

قربانت مادر چشم براهت

۱۳۹۳/۱۱/۲

رونوشت به :

کمیته بین المللی صلیب سرخ دفتر تهران و ژنو

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=7052

نامه پدر و مادر اسماعیل کاوسی نیا ( ساکن کمپ لیبرتی )

مجاهدین خلق مثل مرده متحرک هستند هیچ جایی در ایران ندارند ، ملت ایران از آنها متنفر است

نیم نگاه، ششم اکتبر ۲۰۱۳: …  تا این لحظه که نامه را می نویسیم چند بار با مقامات کمیته بین المللی صلیب سرخ دفتر تهران ملاقات کردیم و نامه به آنها دادیم و از درخواست مان برای ملاقات و تماس سخن گفتیم و نوشتیم اما آنها نیز گفتند سران مجاهدین خلق همه درها را بسته اند و امکان ارتباط با خانواده ها را از اعضای مجاهدین در عراق سلب کرده اند. اسماعیل جان اگر نامه به دستت رسید بدان که ما به شدت نگرانت هستیم صلاح نمی دانیم بیش …

لینک به منبع

نامه پدر و مادر اسماعیل کاوسی نیا ( ساکن کمپ لیبرتی ) ـ مجاهدین خلق مثل مرده متحرک هستند هیچ جایی در ایران ندارند ، ملت ایران از آنها متنفر است

به نام خدا

پسر عزیزمان اسماعیل جان ، مدت ۲۴ سال است که از تو خبری نداریم. ۲۴ سال قبل برای ادامه تحصیل در دانشگاه به کشور ترکیه رفتی و با هزاران امید در انتظار موفقیتت بودیم اما بعدها فهمیدیم که فریب رابطین فرقه مجاهدین خلق در ترکیه را خوردی و تو را به عراق فرستادند. سالها همچنان منتظر ماندیم. تلاش زیادی برای دیدنت کردیم اما انگار با درب آهنین روبرو بودیم. هیچ صدایی از ما به تو نرسید. رهبران مجاهدین خلق چرا اینقدر فریبکار و بیرحم و بی عاطفه هستند؟ چرا اجازه ندادند تا تو در طی مدت ۲۴ سال با پدر و مادرت و اعضای خانواده ات فقط یک زنگ بزنی و از آخرین وضعیتت با ما بگویی؟

باید متاسف باشیم برای سردمداران مجاهدین خلق که این چنین احساسات و عواطف پدران و مادران را نادیده می گیرند و هیچ ارزشی برای کانون گرم خانواده قائل نیستند. حال اشرف کاملا تخلیه شد و ساکنین اشرف مدتهاست به اردوگاه لیبرتی منتقل شده اند.

رهبران مجاهدین خلق چرا اینقدر فریبکار و بیرحم و بی عاطفه هستند؟ چرا اجازه ندادند تا تو در طی مدت 24 سال با پدر و مادرت و اعضای خانواده ات فقط یک زنگ بزنی و از آخرین وضعیتت با ما بگویی؟

رهبران مجاهدین خلق چرا اینقدر فریبکار و بیرحم و بی عاطفه هستند؟ چرا اجازه ندادند تا تو در طی مدت ۲۴ سال با پدر و مادرت و اعضای خانواده ات فقط یک زنگ بزنی و از آخرین وضعیتت با ما بگویی؟

تا این لحظه که نامه را می نویسیم چند بار با مقامات کمیته بین المللی صلیب سرخ دفتر تهران ملاقات کردیم و نامه به آنها دادیم و از درخواست مان برای ملاقات و تماس سخن گفتیم و نوشتیم اما آنها نیز گفتند سران مجاهدین خلق همه درها را بسته اند و امکان ارتباط با خانواده ها را از اعضای مجاهدین در عراق سلب کرده اند.

اسماعیل جان اگر نامه به دستت رسید بدان که ما به شدت نگرانت هستیم صلاح نمی دانیم بیش از این در عراق بمانی اردوگاه لیبرتی را هر چه زودتر ترک کن خودت را به نمایندگان کمیساریای عالی امور پناهندگان در لیبرتی معرفی کن و تقاضای خروج از عراق و انتقال به کشورهای اروپایی را بکن. ما اطمینان داریم سران مجاهدین خلق تشنه قربانی کردن و ریختن خون تو و امثال تو در لیبرتی و عراق هستند.

ما پدر و مادر تو هستیم از اخبار و وقایع روز ایران و جهان اطلاع داریم و هر روز آن را دنبال می کنیم مجاهدین خلق مثل مرده متحرک هستند هیچ جایی در ایران ندارند. ملت ایران از آنها متنفر است. سعی کن هر چه زودتر از لیبرتی خارج شوی.

اسماعیل جان هر دوی ما در سن کهولت هستیم و بیمار و در انتظار و چشم به راهت. امیدواریم به یاری خدا از اسارتگاه مجاهدین نجات پیدا کنی.

در آرزوی در آغوش کشیدنت لحظه شماری می کنیم.

قربانت پدرو مادر چشم انتظارت

چنگیز کاوسی نیا ـ ربابه حسنی فرخی

رونوشت به :

۱- آقای بانکی مون ـ دبیر کل محترم سازمان ملل متحد

۲- آقای احمد شهید نماینده ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد

۳ – دفتر کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل

۴- کمیته بین المللی صلیب سرخ دفتر تهران و دفتر ژنو

۵- دیده بان حقوق بشر

۶- عفو بین الملل

***

همچنین:

نامه به زنان عرب شرکت کننده در شوی مریم رجوی

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، بیست و هشتم می 2015:… رهبری سازمان مجاهدین خلق از سال 1989 به همۀ ما دستور داد که همسران خودمان را طلاق دهیم و رهبر عقیدتی سازمان مسعود رجوی فتوای حرام بودن خانواده و ازدواج را بر خلاف نص صریح قرآن و سنت پیامبر صادر کرد بطوریکه اکنون بیست سال است که تمام اعضا و کادرهای س�

در ۴ خرداد سالگرد شهادت بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق نگاهی به خیانت رجوی

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، بیست و پنجم می 2015:… ولی افسوس که رهبران کودتاگر سالهای بعد که به ناحق رهبری سازمان مجاهدین را غصب کردند از شهرام و بهرام و دیگر اپورتونیستهای خائن و جنایتکار سال 54 گرفته تا بزرگ اپورتونیست چپ نمای استالینیست فرورفته در لجن راست ترین راستهای جهانخوار و خائن و دزد بز

ضرب و شتم آقای منصور نظری توسط چاقوکش های مریم قجر عضدانلو (رجوی) در کشور فرانسه

پیوند رهایی، پاریس، بیست و یکم می 2015:… چماقداران و چاقوکشان لات و لمپن مریم قجر باید بدانند که اینگونه کارهای وحشیانه و تروریستی شان در جهان آزاد برای بستن دهان جدا شدگان و ترساندن آنان و بازداشتنشان از افشاگری علیه فرقۀ رجوی سودی برایشان ندارد که هیچ بلکه آنها را در نزد ایرانیان خارج و مردم فرانسه بی

افشای دست اندرکاران و چگونگی تهیۀ برنامۀ موسوم به «پرونده»

عیسی آزاده، کانون پیوند رهایی، پاریس، بیستم می 2015:… اخیرا بنگاه دورغ پراکنی فرقه رجوی (سیمای به اصطلاح آزادی) در ادامه برنامه های سراسر دروغ و سخیف به اصطلاح پرونده کلیپی را پخش کرده و در سایت فرقه گذاشته شده که مجری آن فردی است بنام همایون منجمی اهل کرمانشاه که با خصوصیات و شخصیت او آشنایی کا�

پلیس فرانسه شکایت حسین نژاد علیه حمله کنندگان به محل اقامت او را ضمیمۀ پروندۀ تروریستی فرقه ساخت

قربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، هفدهم می 2015:…  از همین جا به سران فرقۀ ضد انسانی رجوی که با وقاحت تمام نسبت به دادن حق پناهندگی و اقامت به ما توسط دولت فرانسه با توهین به حاکمیت این کشور و دخالت در امور آن اعتراض می کنند می گویم که: اولا اینجا سرزمین