نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی حمیرا محمدنژاد، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرائی، بیست و چهارم فوریه 2022:…  مسعود رجوی همیشه در نشست های طولانی که گاه حتی چندین ماه طول می‌کشید، ساعت ها از خاطراتش از زندان های شاه تعریف میکرد و اینکه ۱۰ نفر در لیست اعدامی ها بودند ولی همگی بجز خودش اعدام شدند اما هیچگاه روی این موضوع نرفت که علت یا مکانیزم ان را بگوید و فقط گاها اشاره به فعالیت های برادرش کاظم در پاریس اشاره میکرد. راستی علت چه بود؟ علت این بود که اگر به این موضوع می‌پرداخت تناقضات و دم خروس همکاریهایش با ساواک بیرون میزد. نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

مدارک خیانت مسعود رجویبدون شرح!‌ آیا مسعود رجوی پاسخی برای این اسناد دارد؟

خانم حمیرا محمدنژاد  *23.فوریه 2022

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

حمیرا محمدنژاد پارلمان اروپا

خانم حمیرا محمدنژاد

پروسه فرقه رجوی و آنچه بر آن گذشته، همواره حاکی از داستان‌های پشت پرده ای دارد که تلخی خود را بر روان و جان آنان که آن را تجربه کرده‌اند را به همراه دارد.

یاد اون روزها افتاده بودم که رجوی همه را به صلابه می‌کشید و می‌پرسید که چرا شما را در زندان اعدام نکردند و امروز اینجا هستین و آنان را تواب خطاب می‌کرد.

من که تازه با اصطلاحات سازمانی آشنا میشدم، معنی تواب را نمی‌دانستم و یکی از بچه ها به من توضیح داد که هر کس که در زندان  همکاری می‌کرد و بقیه را لو میداد به عنوان تواب خوانده می‌شد.

آنروزها که سعی می‌کردم با خواندن کتاب‌های مختلف سازمانی و تاریخی معلوماتم را بیشتر کنم یک سئوال بزرگ در ذهنم مرا مشغول خود کرد و آن اینکه اگر مسعود رجوی به همه انتقاد می‌کند که چرا شما سالم از زندان بیرون آمده اید و به آنها مارک تواب بود ن می‌زند، پس چرا خود ایشان نیزدرزندان اعدام نشد، مگر نه اینکه خود ایشان جزو هسته مرکزی سازمان بودند؟.

وسئوال بزرگتر اینکه پس چرا بقیه اعضای مرکزی اعدام شدند؟ مگر نه اینکه آنها بر روی مواضع خود ایستادگی کردند و اما رجوی نه!

مجاهدین خلق و صدام نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

مسعود رجوی همیشه در نشست های طولانی که گاه حتی چندین ماه طول می‌کشید، ساعت ها از خاطراتش از زندان های شاه تعریف میکرد و اینکه ۱۰ نفر در لیست اعدامی ها بودند ولی همگی بجز خودش اعدام شدند اما هیچگاه روی این موضوع نرفت که علت یا مکانیزم ان را بگوید و فقط گاها اشاره به فعالیت های برادرش کاظم در پاریس اشاره میکرد. راستی علت چه بود؟ علت این بود که اگر به این موضوع می‌پرداخت تناقضات و دم خروس همکاریهایش با ساواک بیرون میزد. اگر واقعا شاه با ان دیپلماسی قوی که اصلی ترین متحد امریکا و اسرائیل بود و مقبولیتی که نزد دولتهای اروپایی داشت اینقدر فشارپذیر می بود که از فعالیت های کاظم رجوی عقب نشینی کند حتما از ۹ نفر بقیه مرکزیت یا همه یا حداقل بجز چهره های اصلی مانند  حنیف نژاد و سعید محسن و بدیع زادگان بقیه را تخفیف میداد.

اما همین آقای رجوی سعی میکرد از خودش قهرمانی معرفی کند آنهم از زندان های زمان شاه که نسبت به زندان های خمینی مانند هتل بود در حالیکه به کسانی که از زندان آزاد شده و به تشکیلات می پیوستند اولین سوالی که میکردند: چرا خمینی تو را آزاد کرد؟  حتما خیانت کرده ای. و فرد باید آنقدر گزارش منفی از خودش می‌نوشت که بپذیرد و ثابت کند که خیانتکار بوده. حتی خانم عضدانلو که حتی یک روز هم در زندان نبوده است میگفت: یعنی چه از زندان آزاد شدید؟؟!! آیا مجاهد زنده از زندان خمینی بیرون می آید. رجوی در سلسله نشست های موسوم به حوض در سال ۱۳۷۴ در یک توهین آشکار به اعضایی که سابقا زندانی بودند خطاب به اصغر ستارنژاد که  با حرکت دست هم نشان می داد گفت خمینی در زندان ها مجاهدین را غربال کرد و نخاله هایش را برای من پرت کرد.

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی

هنوز بعد از گذشت سالیان که یاد این جمله می‌افتم  که می‌گفت قبل از اعدام حنیف نژاد با یک کلکی رفتم پیشش و لبان تبدارش را بوسیدم….

واسم معنیش این میشه که بعد از اعدامش بردندش پیش جنازه  حنیف نژاد و ایشان……

بوسه بر لبانش……..

تفسیر سختی میباشد.

ولی گفته خود آقای رجوی میباشد که حتما ویدئو های ابن نشست مو جود میباشد.

راستی رجوی چه چیزی را می خواست به خودش بقبولاند، آیا احساس گناه خود را بشوید و یا اینکه به بقیه بفهماند که ایشان منتخب حنیف نژاد میباشد.

اگر قرار به انتقاد میباشد پس چرا هیچ گاه از خودش سوال نمی‌کند که چرا زنده مانده است، آن هم در اوج بحرانی ترین زمان ممکن که همه اعضای بالای سازمان دستگیر شده بودند.

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

من نه مفسر هستم و نه سیاستمدار، و فقط میخواهم با این داستان برگردم به پایه های کاری و ایدئولوژی که آقای رجوی با استفاده از آن و به کارگیری ابزاری از آن سعی در سرکوب افراد خود کرده است.

آقای رجوی همیشه با بدهکار کردن دیگران به خود همیشه از جواب دادن به سئوالات مربوط به خود فرار کرده است.

دیروز داشتم در مورد شکنجه افراد سازمان می‌خواندم و فکر میکردم انگار شکنجه شده هم میتونه  به شکنجه گر تبدیل بشه.

اینجاست که اعتماد آدمی از تمامی وعده های این فرقه نیز به وضوح بیرنگ می‌شود.

لینک به منبع

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی

***

دادگاه مجاهدین خلق قبل از انقلابچرا مسعود رجوی در ۳۰ فروردین ۱۳۵۰ همراه با اعضای مرکزیت مجاهدین اعدام نشد 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/راز-زنده-ماندن-مسعود-رجوی-علی-اکبر-راس/

راز زنده ماندن مسعود رجوی در زندان شاه

راز زنده ماندن مسعود رجوی در زندان شاهعلی اکبر راستگو، کانون آوا، شانزدهم فوریه 2022:… طبق معمول هرساله قابل انتظاربود که یکی دومقاله در باره این واقعه در رسانه های مجاهدین درج شده و موضوع فراموش شود. ولی بانگاهی به سایتهای مجاهدین در چندروزگذشته باتعجب دیده می شود که درصدهامقاله بطورهدفمند به ظهور پیامبرگونه مسعودرجوی در این روزاشاره می شود. راز زنده ماندن مسعود رجوی در زندان شاه

دلنوشته پدر مسعود رجویدلنوشته پدر مسعود رجوی – کشف جدید فرقه مجاهدین خلق

راز زنده ماندن مسعود رجوی در زندان شاه 

علی اکبر راستگو – کانون آوا – 15  فوریه 2022

دیماه هرسال سالگردآزادی 162 تن ازآخرین دسته زندانیان سیاسی در 30 دیماه 1357 می باشد که چندتن ازمجاهدین نظیر مسعودرجوی،موسی خیابانی واشرف ربیعی نیز جزوآنها بودند.

راز زنده ماندن مسعود رجوی در زندان شاه

علی اکبر راستگو آلمان

مهندس علی اکبر راستگو آلمان

طبق معمول هرساله قابل انتظاربود که یکی دومقاله در باره این واقعه در رسانه های مجاهدین درج شده و موضوع فراموش شود. ولی بانگاهی به سایتهای مجاهدین در چندروزگذشته باتعجب دیده می شود که درصدهامقاله بطورهدفمند به ظهورپیامبرگونه مسعودرجوی در این روزاشاره می شود و اصلا وی را بعنوان انسانی که برگزیده شده تا تکامل را پیش ببرد موردستایش قرارداده اند. دریغ از اینکه یک اشاره به نحوه زنده ماندن وی درزندان شاه بکنند. شاهی که تمام مرکزیت سازمان مجاهدین را اعدام کرد ولی مسعودرا زنده گذاشت. در این مقاله سعی می کنیم با ارایه سند و مدارک این موضوع را جهت ثبت درتاریخ بشکافیم وبه گوشه اي از شخصيت ويژه و راززنده ماندن او در زندان شاه به عنوان تنها بازمانده از رهبران سازمان، اشاره مي کنیم.

ادامه مقاله در 7 صفحه با فرمات PDF

لینک به منبع

راز زنده ماندن مسعود رجوی در زندان شاه 

***

علی اکبر راستگومجاهدین در آئینه تاریخ – علی اکبر راستگو 

پرونده رجوی در لاهه علی اکبر راستگوارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه و واکنشهای هیستریک این فرقه

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-و-صدام-حسین-اسناد-نویافته/

رجوی و صدام حسین – اسناد نویافته

رجوی و صدام حسینموسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی، دهم فوریه 2022:… دستور آقای رئیس جمهور حفظه الله که به موجب نامه حضرتعالی به ما رسید را به نماینده سازمان مجاهدین خلق منتقل کردیم  و در تاریخ ٧ نوامبر ١٩٨٨، اظهارات بعضى چهره هاى شاخص رژیم (ایران) و چند سؤال، به علاوه لیستى از انواع  سلاح و ذخیره و تجهیزات (مورد درخواست) را دریافت کردیم که به پیوست است. پس از مطالعه آنچه نماینده سازمان در اختیار ما قرار داده است پاسخ‌های وافی به دستورهای آقای رئیس جمهور حفظه الله را در آن نیافتیم و در تاریخ 9 تشرین الثانی 88 با نماینده سازمان درمیان گذاردیم . رجوی و صدام حسین – اسناد نویافته

مسعود رجوی بنیانگذاران مجاهدینسازمان حنیف و مسعود ؟ جمع بی ربط دو متضاد

رجوی و صدام حسین – اسناد نویافته

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی  

مجاهدین بعث

رجوی و صدام حسین

اسناد نویافته‌ی دفتر صدام درباره منافقین چه می‌گوید؟

سازمان منافقین از خرداد سال 1365 که به طور کامل در عراق مستقر شد، حمایتهای متعدد و مختلفی از رژیم صدام دریافت می‌کرد. این حمایتها که تا سقوط صدام در اسفند 81 ادامه داشت، ابعاد متنوعی داشت و دامنه‌‌اش از دریافت تسلیحات و مهمات در حجم گسترده و مکان پایگاه‌ها تا حمایتهای مالی و اطلاعاتی مختلف را شامل می‌شد. نماینده‌های سازمان نیز بطور مرتب با نماینده‌های دستگاه اطلاعاتی رژیم بعث در تعامل و رابطه بودند و دستورات مربوط به پشتیبانی سازمان، از راس سیستم اطلاعاتی و حتی ساختار اداری‌ و نظامی کشور پیگیری می‌شد. موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی برای نخستین بار دو مجموعه سند از مکاتبات سرویس اطلاعات و دفتر صدام با موضوع سازمان را که متعلق به سال 1367 و پس از عملیات مرصاد است منتشر می‌کند.

سند اول

مردادماه 1367، حدود دو هفته پس از شکست منافقین در عملیات مرصاد، رئیس سرویس اطلاعات عراق در نامه‌ای به دفتر صدام اطلاع می‌دهد که سازمان منافقین درخواست دریافت مهمات دارد. رئیس دفتر صدام در نامه‌ای به رئیس ستاد ارتش موافقت خود را اعلام و دستور تحویل این اقلام به سازمان را صادر می‌کند.

نامه رئیس سرویس اطلاعات به دفتر صدام

به رئیس دفتر ریاست جمهوری
موضوع: سازمان مجاهدین خلق

به استحضار آن ریاست محترم می رساند نماینده سازمان مجاهدین خلق تجهیزات و مواد درج شده در زیر را درخواست نموده است تا مورد استفاده جنگجویان آنها که هم اکنون آموزش نظامیشان به پایان رسیده و در پادگان سپاه دوم که مخصوص آن سازمان در شهر الخالص است قرار گیرد.

1.(300) گلوله نارنجک انداز توپ 30 میلی متری P.G.9 برای نفربر زرهی بی‌ام‌پی 1

2.(250) گلوله توپ 100 میلی متری برای تانک T55

3.(150) گلوله توپ 90 میلی متری برای زره پوش کاسکاول

لطفاً ملاحظه کرده و آن چه مناسب می‌بینید دستور دهید

با تشکر
رئیس سرویس اطلاعات

رجوی و صدام حسین مدارک

دستور دفتر صدام به ریاست ستاد ارتش

ریاست محترم ستاد ارتش
موضوع: تحویل تجهیزات

موافقت آقای رئیس جمهور بر تحویل تجهیزات زیر به یک نهاد ملی و اقدامات مقتضی با هماهنگی سازمان امنیت صادر شد.
با تشکر

1.(300) سیصد گلوله نارنجک انداز توپ 30 میلی متری S.P.G.9))  برای نفربر زرهی  بی ام پی 1
2.(250) دویست و پنجاه گلوله توپ 100 میلی متری برای تانک T55
3.(150) یکصد و پنجاه گلوله توپ 90 میلی متری برای زره پوش کاسکاول

رئیس دفتر ریاست جمهوری

گیرندگان دیگر:

سرویس اطلاعات- دفتر مدیر سازمان/ نامه شماره3591 مورخه17/8/1988 جهت اقدام مقتضی

رجوی و صدام حسین مدارک

سند دوم

آبان 1367 رئیس سرویس اطلاعات در نامه‌ای به دفتر صدام از عدم تفاهم با نماینده سازمان برای دریافت برخی مهمات و تسلیحات اشاره کرده و از دفتر صدام کسب تکلیف می‌کند. این سرویس در نظریه نهایی پایان نامه، اعلام می‌کند موافق ادامه روند دادن مهمات و تجهیزات به سازمان برای استفاده آموزشی است. دفتر صدام نیز در پاسخ به این نامه، با این نظریه موافقت می‌کند.

نامه رئیس سرویس اطلاعات به دفتر صدام

به رئیس دفتر ریاست جمهوری
موضوع: سازمان مجاهدین خلق

در پاسخ نامه بکلی سری و شخصاً مفتوح شما 4576 ، به تاریخ 30/10/1988 بدینوسیله به اطلاع آن مقام محترم می‌رساند:

دستور آقای رئیس جمهور حفظه الله که به موجب نامه حضرتعالی به ما رسید را به نماینده سازمان مجاهدین خلق منتقل کردیم  و در تاریخ ٧ نوامبر ١٩٨٨، اظهارات بعضى چهره هاى شاخص رژیم (ایران) و چند سؤال، به علاوه لیستى از انواع  سلاح و ذخیره و تجهیزات (مورد درخواست) را دریافت کردیم که به پیوست است.
پس از مطالعه آنچه نماینده سازمان در اختیار ما قرار داده است پاسخ‌های وافی به دستورهای آقای رئیس جمهور حفظه الله را در آن نیافتیم و در تاریخ 9 تشرین الثانی 88 با نماینده سازمان درمیان گذاردیم او گفت که موضوع را به نظر آقای رجوی رسانده است و بیان کرد که سازمان پاسخ های مناسب و کامل به درخواست های سیدالرییس حفظه الله ندارد، زیرا موضوع پیچیده و دقیقی است و سخت است بر اساس حدس و گمان به آن پاسخ دقیق داد.
نظر سرویس اطلاعات
سرویس اطلاعات به پیگیری پاسخگویی مجاهدین خلق ادامه می‌دهد.
نظر سرویس اطلاعات، ادامه دادن تحویل سلاح و مواد و تجهیزات و مهمات، فقط برای آموزش نظامی و بر اساس شرایط زمان درخواست آنها است. گذشته از اینکه موافقت آن ریاست محترم نیز به موجب نامه سری و شخصاً مفتوح شما 3585/ک مورخ 31/8/1988 مبنی بر استفاده سازمان مجاهدین از سلاح‌های در دسترس خود برای آموزش نظامی است. زیرا این تجهیزات و مواد به شرایط نگهداری، زمینه‌ها و کنترل‌ها نیاز دارند و تا زمان فراهم شدن شرایط سیاسى مناسب بین دو طرف از مجاهدین خلق خواهیم خواست با توجه به موجودى فعلى اسلحه و ذخیره و مهماتشان، فهرست احتیاجات خود را که برای آموزش نظامی نیاز دارند تقدیم کنند.
لطفاً ملاحظه نموده و دستور خود را اطلاع دهید
با تشکر
رئیس سرویس اطلاعات

پیوست‌ها

گزارش 12 صفحه‌ای
فهرست سلاح‌ها و مواد و تجهیزات 3مورد

رجوی و صدام حسین مدارک

رجوی و صدام حسین مدارک

پاسخ دفتر صدام به رئیس سازمان امنیت

سرویس اطلاعات– دفتر رئیس

موضوع/سازمان مجاهدین خلق

موافقت آقای رئیس جمهور با نظر آن امنیت که در نامه شماره 4873 مورخ 15/11/1988 آمده بود حاصل شد لطفاً نیازهای سازمان را برای اهداف آموزشی در اختیار ما قرار دهید.

تا تصمیم مقتضی را اخذ کرده و اعلام نماییم

باتشکر
رئیس دفتر ریاست جمهوری

رجوی و صدام حسین مدارک

لینک به منبع

رجوی و صدام حسین – اسناد نویافته

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی  

*** 

لطف الله میثمی مجاهدین خلقمجموعه «خشتِ خام» / نوبتِ ۱۱ / گفتگو با لطف الله میثمی

عبدالرضا نیک بین و مسعود رجویعبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آن

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

مزدور مریم رجوی عضدانلواز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

علی زرکشسعید شاهسوندی: محاکمه علی زرکش دراقامتگاه رجوی در حومه پاریس.  صدور حکم اعدام برای او و عکس العمل من

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بی-آیندگی-فرقه-رجوی/

بی آیندگی فرقه رجوی

بی آیندگی فرقه رجویحمیرا محمد نژاد، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرائی، شانزدهم فوریه 2022:… در اینجا از رجوی میپرسم، چگونه با این تاریخ سیاه خود موناهای کشورمان را نجات خواهی داد؟ شما که خود هزاران کودک بیگناه را بی سرنوشت کرده ای  و حال که زبان به اعتراض گشوده اند انگ تهمت و ناروا نثارشان میکنی.چگونه زنان سرزمینمان را نجات خواهی داد درحالی خود شما هزاران زن را مقطوع النسل کرده ای؟شما که بجزسلطه جویی جنسی نگاه دیگری بر آنها نداشتی. بی آیندگی فرقه رجوی

زنان در سازمان مجاهدین خلقعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

خانم حمیرا محمد نژاد آلمان 16.فوریه .2022

بی آیندگی فرقه رجوی

حمیرا محمد نژاد، آلمان

خانم حمیرا محمد نژاد – آلمان

از بچه‌های خردسالی که در عرض سالیان دراز در سازمان مجاهدین و یا بعبارت دیگرفرقه رجوی مورد سوء استفاده قرارگرفتند حرفهای زیادی گفته شده است.

حرفهایی که نقطه به نقطه آن حاکی از دردی است جانکاه که برای همیشه در تاریخ خواهد ماند. داشتم فکر میکردم که چه تفاوتی بین آنها و سر بریده شده مونا در اهواز میباشد. دختری که در کودکی و بی‌تجربگی شوهر داده می‌شود و همه سکوت می‌کنند.

دختری که با سن کم در حالی که خود هنوز بچه میباشد صاحب فرزندی می‌شود و باز همه سکوت می‌کنند.

دختری که در زندگانی کوتاهش هنوز طعم محبت و عشق را نچشید.

آیا جامعه و حکمفرما های آن از حال مونا ها خبر دارند….؟ 

آیا میدانند آن پسری که دست به این قتل فجیع زده نیز جزو قربانیانی میباشد که نتیجه بی صلاحیتی آنان میباشد.

و اما مقایسه کوتاهی را شروع کردم که بتوانم بیشتراز پیش به عمق داستان بچه‌ها ی بی گناهی که در سن بسیار پایین درفرقه رجوی مورد آزار و اذیت اعم از روحی و روانی، پی ببرم.

داستان مونا داستان سرگذشت یک تاریخ به شمار می‌رود تاریخی که هر کس به نوبه خود در پی لا پوشانی آن میباشد. و در آن نقش دارد. 

تاریخی که همه ما آن را به نحوی مینگاریم. 

تاریخی که زن را بی هویت می‌داند و آن را در تملک مرد به شمار می‌آورد.

بی آیندگی فرقه رجوی

تاریخی که فرقه رجوی با به کار گذاشتن صوری زنها در رده های بالا بازهمان قوانین تاریخ قرون وسطایی را تکرارکرده و باز نتوانست در آن تغییر ی بوجود بیاورد. 

تا زمانی که ریشه فرسوده میباشد لعاب بیرونی هیچ تغییری در کیفیت نخواهد داد، همانا که در این سالیان به وضوح در مقابل چهره واقعی رجوی قرار گرفته ایم.

در اینجا از رجوی میپرسم، چگونه با این تاریخ سیاه خود موناهای کشورمان را نجات خواهی داد؟ شما که خود هزاران کودک بیگناه را بی سرنوشت کرده ای  و حال که زبان به اعتراض گشوده اند انگ تهمت و ناروا نثارشان میکنی.

چگونه زنان سرزمینمان را نجات خواهی داد درحالی خود شما هزاران زن را مقطوع النسل کرده ای؟

شما که بجزسلطه جویی جنسی نگاه دیگری بر آنها نداشتی.

ا ما در این دورانی که گذشت یک بار از خود پرسیدی که به اشتباهات خود اعتراف کنی؟ و برای ملت ستم دیده ایران و نه برای رسیدن به قدرت خود را بازیابی؟

راستی زنان کشور شما و ما به حراج نیازهای جنسی اعراب گذاشته شده اند، آیا دهن به اعتراض گشودی؟

درست مثل زن  آقای ابریشمچی و زنان دیگر زیر دستانت که آنها را به عقد خود در آوردی و به خود با مارک رهبر ايدئولوژيک انجام هرکاری را حلال دانستی.

زنان شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق

براستی که برای زنان سرزمینم باید خون گریه کرد که هیچ پشتیبانی ندارند و همچنین برای مردان سرزمینی که روزی آرتمیسها را احترام می‌کردند و امروز در جهل خود می‌سوزند و می‌سازند.

و البته که باید برای زنان و مردان اسیر فرقه شما گریه کرد، آنجایی که هر روز با نازل کردن آیه ای و فشار های روحی آنان را از انتخاب مستقل وا میداری و راه انتخاب را بر آنها میبندی.

راستی این است جامعه بی طبقه توحید ی که از آن دم میزدی؟

شعارتو “یا من یا هیچ چیز” میباشد در واقع انتخاب دیگری نبایست وجود داشته باشد.

خود محوری شما در واقع ریشه سازمان مجاهدین را به آتش فنا کشید ه و امروز فرقه ای بیش از آن نمانده است.

و این تاسفی هست  برای شما و فرقه بی سرنوشت شما!

لینک به منبع

بی آیندگی فرقه رجوی

نقطه‌ مجهول مسعود رجوی 

***

همچنین: