نَه سناتور تندرو آمریکایی به منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

نَه سناتور تندرو آمریکایی به منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، هفدهم نوامبر 2013: … سناتور «لیندسی گراهام» اعانه انتخاباتی هدیه شده توسط یکی از طرفداران مجاهدین خلق را برگرداند. «مسعود ابوعلی» در ماه اوت، 2600 دلار به کمپین انتخاباتی سناتور لیندسی گراهام کمک مالی هدیه کرده بود. یک ماه بعد، کمپین انتخاباتی سناتور گراهام کمک وی را برگرداند. کمپین انتخاباتی سناتور گراهام دلیل این کار را ارتباط ابوعلی با مجاهدین خلق عنوان …


Link to the full description of MKO Logo (pdf file)I


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

لینک به گزارش پلیتیکو از خبر (انگلیسی)

نَه سناتور تندرو آمریکایی به منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم: سناتور «لیندسی گراهام» اعانه انتخاباتی هدیه شده توسط یکی از طرفداران مجاهدین خلق را برگرداند.

«مسعود ابوعلی» در ماه اوت، 2600 دلار به کمپین انتخاباتی سناتور لیندسی گراهام کمک مالی هدیه کرده بود. یک ماه بعد، کمپین انتخاباتی سناتور گراهام کمک وی را برگرداند.

کمپین انتخاباتی سناتور گراهام دلیل این کار را ارتباط ابوعلی با مجاهدین خلق عنوان کرده است.

مسعود ابوعلی که 30 سال است مقیم امریکا است و تابعیت امریکایی دارد خود را حامی مجاهدین خلق می داند. او دلیل حمایت خود را از سناتورهای تندرو جمهوری خواه کارولینای جنوبی موضع سرسختانه انها در برابر دولت ایران و مخالف با گفتگوها اعلام کرده است.

حمایت گراهام از وضع تحریم های سخت تر علیه ایران باعث جلب توجه تعدادی از اعضای مجاهدین خلق از وی شده است. اما وی کمک های مالی اهدا شده توسط دو نفر دیگر را نیز که پیشتر نامه به هیلاری کلینتون را برای حذف این گروه از فهرست سازمان های تروریستی امضا کرده بودند، برگردانده بود. به گفته سخنگوی سناتور گراهام کمک های تعدادی دیگر نیز که در وب سایت ها از مجاهدین خلق حمایت کرده بودند به همین ترتیب برگردانده شد.

به نوشته سایت خبری پایگاه خبری آمریکایی «پولیتیکو» ” این موضوع نشان دهنده چهره منفور مجاهدین خلق نزد افکار عمومی است به طوریکه حتی سناتورهای تندرو امریکایی نیز واکنشهای منفی ای را به روابط با این فرقه از خود نشان داده اند.”

فرقه تروریستی مجاهدین خلق سابقه ترور هفت شهروند آمریکایی را در پرونده خود دارد. این فرقه تا چندی پیش در فهرست گروه های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت. وزارت خارجه به دلایل سیاسی و از جمله کمک به تسهیل روند اخراج اعضاء این فرقه در عراق نام آن را این فهرست حذف کرد.

این فرقه بعد از این اقدام وزارت خارجه آمریکا بر تلاش های خود برای نزدیک تر شدن به شخصیت ها و محافل تندرو جمهوریخواه که موافق وضع تحریم های بیشتر علیه ایران و مخالف روند گفتگوها هستند افزوده است.

عوامل این فرقه تلاش می کنند با حمایت از تندروها فضای لابی گری را برای کمک به اتخاذ مواضع سختگیرانه علیه ایران حفظ و تشدید نمایند اما سناتورهای تندرویی چون گراهام نیز به دلیل تنفر افکار عمومی آمریکا از منافقین اچازه نزدیک شدن به آنها را نمی دهد.

تنفر عمومی از منافقین به دلیل سوابق تروریستی و ساختار فرقه ای که دارد موضوعی نیست که از دید سیاستمداران غربی پنهان بماند. آنها دلیل ترس از اینکه همراهی منافقین با آنها سبب ریزش آراء شان در رقایت های انتحاباتی شود منافقین را از خود طرد می کنند.

عوامل فرقه البته از تنفر افکار عمومی آمریکا نسبت به خود آگاهند. به همین دلیل با تشکیل انجمن های پوششی سعی می کنند از شخصیت های سیاسی آمریکایی و اروپایی برای حضور در برنامه های خود استفاده نماید.

کمک به کمپین های انتخاباتی به نام اشخاصی حقیقی که در حقیقت اعضاء و طرفداران این فرقه هستند از روش های دیگر فعالیت منافقین است که ظاهرا این روش نیز دیگر کارساز نیست.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=7812

رجوی (مجاهدین خلق) کاسه داغ تر از نتانیاهو و اسرائیل

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، یازدهم نوامبر ۲۰۱۳: …  بی شک اظهار نظر تروریست هایی چون وی در این خصوص فاقد هر گونه اهمیت است اما آنچه قابل تامل است دیدگاه جنگ طلبانه و تروریستی او و فرقه منافقین در خصوص پرونده هسته ای ایران است که افراطی تر از نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل است. وی پیش از این نیز مواضعی مشابه و در مواردی تند تر از نتانیاهو علیه برنامه هسته ای ایران و روند مذاکرات …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

رجوی (مجاهدین خلق) کاسه داغ تر از نتانیاهو و اسرائیل

خوشحالی ملکه ترور از تعویق توافق ژنو

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم:مریم قجر عضددانلو معروف به ملکه ترور با انتشار پیامی از تعویق توافق ژنو ابراز خوشحالی کرد. وی تعویق توافق ایران و شش قدرت جهانی در ژنو را به معنی شکست مذاکرات اعلام کرد.

این تروریست شناخته شده که در ترور شهروندان ایرانی و  مستقیما در ترور دهها هزار نفر در عراق در جریان قتل عام شیعیان و کردها علیه حکومت بعث صدام حسین در سال ۱۹۹۱ دست داشته و به همین دلیل در دادگاهی در عراق به جنایت جنگی محکوم است علنا بر حفظ و افزایش فشارها بر ایران تاکید کرد.

بی شک اظهار نظر تروریست هایی چون وی در این خصوص فاقد هر گونه اهمیت است اما آنچه قابل تامل است دیدگاه جنگ طلبانه و تروریستی او و فرقه منافقین در خصوص پرونده هسته ای ایران است که افراطی تر از نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل است.

وی پیش از این نیز مواضعی مشابه و در مواردی تند تر از نتانیاهو علیه برنامه هسته ای ایران و روند مذاکرات ۱+۵ با ایران اتخاذ کرده  و هر بار خواهان تشدید تحریم ها و حتی در مواردی خواستار حمله نظامی غرب به ایران شده بود.

همچنین:

رجوی از کشتار اکراد و در آوردن رحم زنان مجاهد خلق تا اتراق در پانصد متری محل مذاکرات ژنو

انجمنهای نجات و سحر، نهم نوامبر ۲۰۱۳: …  در اینجا بود که مریم رجوی به ما گفت: «شما از این به بعد همسران مسعود هستید». ناگهان صدای موسیقی بلند شد و دیدم که زنان قدیمی و عضو شورای رهبری خود را بر روی ملافه سفید رنگ انداخته و لباس های خود را درآوردند و در مقابل مسعود رجوی و با دستور وی در مقابلش رقصیدند و اینجا بود که مسعود گفت: «این همان رقص رهایی است»!! سپس با صدای بلند به ما …

موساد، سرویس اطلاعاتی اسرائیل از رجوی چه می خواهد؟ نگاهی به سوابق مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

تحریریه ایران قلم، دهم نوامبر ۲۰۱۳: … بعد از سه دهه مقامات حکومت های ایران و آمریکا بر سر یک میز به گفتگو نشسته اند. در چند هفته قبل بود که برای اولین بار بعد از سی سال دو رئیس جمهور ایران و آمریکا تلفنی گفتگو کردند و وزرای خارجه دو کشور نیز مذاکره مستقیم انجام دادند. اخبار روزهای گذشته خبرگزاری ها نیز حاکیست که بعد از ده سال مذاکرات بی نتیجه بر سر پرونده اتمی ایران، دیپلمات های غربی و ایرانی به یک …

وطن فروشی: هم استراتژی هم تاکتیک رجوی، مجاهدین خلق (۱۰)

فرزاد ایرندوست، ایران قلم، وین، دهم نوامبر ۲۰۱۳: … حال همه می دانند درست برعکس مسعود رجوی که از زمان آزادی از زندان در دی سال ۱۳۵۷ تا اوائل سال ۱۳۶۴ در طی حدود ۶ سال ۳ بار ازدواج کرد ( و از ۱۳۷۲ به بعد هم که سِری به سِری زنان نگون بخت در فرقه را به عقد خود در آورد)، عرفات به دلیل مبارزات سیاسی و عشق و علاقه‌‏اش به مردم فلسطین تا ۶۱ سالگی ازدواج نکرد. اما باز درست در نقطه مقابل رجوی، عرفات …

آموزش مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در نوادا: سیمور هرش ، کمک های ایالات متحده امریکا برای قتل دانشمندان ایران

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، نهم نوامبر ۲۰۱۳: … مجری برنامه در حین صحبت کردن عکس های از سران سازمان مجاهدین را دارد نشان می دهد و عمل کرد آنها را توضیح می دهد.در ادامه عکس های نشان می دهد که نیروهای ارتش امریکا در سایت ۱۲ در جال آموزش به تعدادی افراد هستند و سپس با آقای سیمون هرش مصاحبه را شروع می کند. دولت جرج دبلو بوش در منقطه نوادا در ۷۰ کیلومتری لاست وگاس در سایت ۱۲ …