نگاهی به آکسیون اعتراضی جدا شدگان در پاریس

نگاهی به آکسیون اعتراضی جدا شدگان در پاریس

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهارم ژوئیه 2018:…  روز شنبه سی ژوئن همزمان با خیمه شب بازی و شوی مسخره و تکراری فرقه تروریستی رجوی تحت عنوان گرامیداشت سالروز ترور و خشونت در سالن ویلپنت پاریس؛ جدا شدگان و منتقدین فرقه تروریستی رجوی هم طی یک آکسیون اعتراضی در پاریس دست افشاگری علیه فرقه تروریستی رجوی زدند که مورد استقبال شهروندان فرانسوی و ایرانیان … 

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویبا حمایت مزورانه رجویه، جنبش دانشجوئی ایران متضرر می شود!ا

شهدای 16 آذرشانزده آذر نقطه ی سردرگمی مجاهدین

لینک به منبع

نگاهی به آکسیون اعتراضی جدا شدگان در پاریس

روز شنبه سی ژوئن همزمان با خیمه شب بازی و شوی مسخره و تکراری فرقه تروریستی رجوی تحت عنوان گرامیداشت سالروز ترور و خشونت در سالن ویلپنت پاریس؛ جدا شدگان و منتقدین فرقه تروریستی رجوی هم طی یک آکسیون اعتراضی در پاریس دست افشاگری علیه فرقه تروریستی رجوی زدند که مورد استقبال شهروندان فرانسوی و ایرانیان آزاده قرار گرفت . در اینجا می خواستم تفاوت‌های این آکسیون اعتراضی جدا شدگان از سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی و گردهمایی فرقه تروریستی رجوی نگاهی گذرا بیندازیم و مورد بررسی قرار بدهیم.  

ببینید گرد همایی فرقه تروریستی رجوی که بعد از ماهها فراخوان و بسیج نیرویی و برجهای هنگفت برای کشاندن پناهندگان و سخنرانان اجاره‌ای در سالن کرایه ای ویلپنت پاریس برگزار شد و هیچ ایرانی شناخته شده و ایرانیان آزاده در آن شوی مسخره نه تنها شرکت نداشتند بلکه بشدت مورد انتقاد قرار دادند. و هدف اصلی این شوی تکراری هم برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و زوار در کشور آلبانی و هواداران اندک خودش هست که بشدت از وعده های دروغین و تکراری سرنگونی سرنگونی سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی خسته و سر خورده شده اند و بدین وسیله می خواهند از ریزش روز افزون نیرویی جلوگیری کنند و نیروهای نگونبخت سازمان را همچنان در کشور آلبانی و در کمپی تحت عنوان اشرف سه گرفتار و در اسارت خودشان نگه دارند و نکته جالب اینکه اینبار مجبور شدند جولیانی شهردار سابق نیویورک و دلال سیاسی را بیاورند تا ایشان وعده سرنگونی بدهند شاید نیروهای سازمان کمی باور کنند. ولی این آکسیون اعتراضی جدا شدگان و منتقدین فرقه تروریستی رجوی درست در نقطه مقابل هدف فرقه رجوی خواستار رهائی همه اسیران گرفتار در فرقه شدند و خواستار رفع ممنوعیت ملاقات خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی شدند و خواستار پایان دادن فرقه رجوی به سربه نیست کردن نیروهای معترض توسط جوخه‌های ترور رجوی شدند که اخیرا مالک شراعی را بطور مشکوکی از بین بردند .

همچنین هدف دیگر این سازمان فرقه گرا و تروریستی از برگزاری این شوی مسخره با توجه به سیاست اخیر دولت ترامپ و خروج از برجام و خصومت بین ایران و کشورهای منطقه مثل عربستان سعودی و اسرائیل این بود که از این شکاف های موجود سواستفاده کند و بر طبل جنگ و خونریزی و ویرانی و تحریم های شدید اقتصادی علیه مردم ایران بکوبد و خود را نماینده و تنها آلترناتیو در بین گروه های اپوزیسیون خارج و داخل کشور معرفی کند. ولی نیروهای جدا شده و منتقدین فرقه تروریستی رجوی با بر گزاری این اکسیون اعتراضی خواستار راه حل های صلح آمیز و مذاکره و گفتمان شدند و با حمایت آزادی خواهان سیاست های مزدوری و جنگ طلبانه و مسلحانه فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی را محکوم کردند.

یکی دیگر از ادعا ها و شعارهای دروغین این سازمان فرقه گرا و تروریستی اینست که خودش را اپوزیسیون می داند و مدعی ارتباطات اجتماعی قوی در بین اقشار مختلف مردم ایران هست و با سو استفاده از حرکات اعتراضی مردم ایران نسبت به معیشت و مسائل اقتصادی و صنفی سعی می کند این حرکات اعتراضی مردم ایران مصادره کرده و اینطور وانمود کند که هدایت این حرکات اعتراضی با سازمان هست در صورتی که این فرقه تروریستی بین اقشار مختلف مردم ایران نه تنها از هیچ پایگاه و جایگاهی برخوردار نیست بلکه به خاطر جنایات و خیانت های بیشمار رجوی علیه مردم ایران و همسویی کامل با آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران بشدت مورد تنفر آحاد جامعه قرار دارد ولی جدا شدگان با افشاگری های مستمر شان و نقد گذشته شان که در این سازمان فرقه گرا و تروریستی فعالیت داشتند و با فعالیت های حقوق بشری آزادی و حمایت از راه حل های صلح آمیز و مذاکره جویانه و نفی خشونت و ترور تحت عنوان استراتژی مبارزه مسلحانه در بین مردم ایران مورد محبوبیت قرار گرفته اند و به همین خاطر هم مورد خشم و غضب سران فرقه قرار دارند و چون خاری در چشم هستند

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32417

سوالات اساسی که فرقه تروریستی رجوی هیچگاه حاضر به پاسخگویی نیست 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سوم دسامبر ۲۰۱۷:… یکی از ویژگی های بارز فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه فرار از پاسخگویی به سوالات واقعی می باشد سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی و خود شخص مسعود رجوی نه تنها هیچ وقت حاضر به پاسخگویی نبوده و نیست بلکه سعی می کند با دروغپردازی و دجالیت … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمماهیت متحدین مشترک باند رجوی وحکومت سعودی را بهتر درک درک کنیم!

مریم رجوی مزدور عربستان سعودی گردن زدن را تایید می کنداز «ضارب دختران» تا «اعدام ضدبشری یک زندانی»! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

لینک به منبع

سوالات اساسی که فرقه تروریستی رجوی هیچگاه حاضر به پاسخگویی نیست

یکی از ویژگی های بارز فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه فرار از پاسخگویی به سوالات واقعی می باشد  سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی و خود شخص مسعود رجوی  نه تنها هیچ وقت حاضر به پاسخگویی نبوده و نیست بلکه سعی می کند با دروغپردازی و دجالیت خاص خودشان سوال کنندگان را مزدور و سازشکار و خائن خطاب کند. اما در این میان یک سری سوالات اساسی هست که رجوی ها هیچگاه حاضر به پاسخگویی نبوده و نیستند چونکه اگر بخواهند بدین سوالات پاسخ درست بدهند بایستی بپذیرند که اشتباهات فاحشی مرتکب شده و همین اشتباهات باعث فروپاشی تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش گردیده است و همچنین باید قبول کنند که علیه مردم ایران مرتکب خیانت و جنایت های بی شماری شده اند و بایستی در یک دادگاه عادلانه محاکمه شوند. و اما به نظر بنده سوالات اساسی بقرار زیر می باشد: 

۱) چرا در سی خرداد  سال شصت در حالی که انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران نوپا بود و همچنین مردم درگیر یک جنگ خارجی با عراق بودند  اعلام مبارزه مسلحانه کرد  و در حالی که تاکنون این استراتژی جنگ مسلحانه نه تنها هیچ دستاوردی نداشته بلکه باعث کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان و نیروهای سازمان شده است؟ 

۲) چرا در حالی که صدام حسین با ایران در حال جنگیدن بود و هر روز مردم شهر های مختلف ایران را بمباران می کرد و عده زیادی از هموطنان عزیز مان را کشته و زخمی و بی خانمان می کرد شما به عراق رفته و پیمان مزدوری با صدام حسین امضا کردید؟ 

۳) چرا بعد از سی سال ماندن در کشور عراق و به کشتن دادن نیروهای سازمان با بهانه های مختلف نظیر عملیات سرنگونی و حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف و اصرار بر ماندن در کشور عراق و بدون هیچ دستاوردی  مجبور شدید تن به اخراج مفتضحانه از عراق و انتقال به کمپ آپارتمانی تیرانا بدهید؟ 

۴) چرا وضعیت مسعود رجوی را مشخص نمی کنید که بالاخره زنده است یا مرده و خلاصه کجاست و چرا این همه مدت مفقود شده و غیبش زده و خبری از او نیست؟ 

۵ ) در حال حاضر سرنوشت مقولاتی نظیر انقلاب ایدئولوژیک و ارتش به اصطلاح آزادی بخش و شورای به اصطلاح ملی مقاومت و سرنگونی چه می شود؟ 

 اینها سوالات واقعی و اساسی و کلیدی هستند که رجوی ها از پاسخگویی به آنها طفره می روند و از نظر بنده مهمترین دلیلی که باعث جریان مسئله داری و موج روز افزون ریزش نیرویی در مقاطع مختلف در تشکیلات وارفته و روحیه باخته شده است همین عدم پاسخگویی به این سوالات اساسی می باشد و الان هم که فرقه تروریستی رجوی در کمپ آپارتمانی تیرانا مهمترین مشکل عظیم و لاعلاج سازمان ریزش نیرویی و جریان مسئله داری می باشد که بخاطر همین عدم پاسخگویی  سران فرقه تروریستی رجوی به این سوالات اساسی و کلیدی می باشد. ولی بنظرم راه برون رفتی برای سران فرقه تروریستی رجوی بجز پاسخگویی به سوالات واقعی و اساسی و کلیدی وجود ندارد و نخواهد داشت. 

***  

خدماتی که منافقین مجاهدین خلق فرقه رجوی برای صدام انجام دادندخدماتی که منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) برای صدام انجام دادند

THE CONFLICTS IN THE MIDDLE EAST Workshop (Part 6)

Anne Khodabandeh shpjegon si eshte radikalizuar nga muxhahedinet iraniane dhe sesi ndodh procesi i radikalizimit
https://youtu.be/74sLDJQ9wOQ